Jaslo4u.pl - Jasielski portal informacyjny
Strona główna

Angielski dobry na wszystko?

No dobrze, może nie na wszystkie bolączki świata, ale…

przyznaj się, ile razy przygotowując CV wpisywałeś w rubryce znajomość języka angielskiego coś w stylu : poziom średniozawansownany lub dobry? Ile razy przy tym westchnąłeś bez entuzjazmu z myślą: „ oby tylko tego nie sprawdzono” Ile razy obiecywałeś sobie, że wreszcie coś z tym zrobisz?

A może wyjeżdżając na wakacje myślałeś : teraz angielski jest wszędzie, fajnie byłoby dogadać się w restauracji… Ale rok za rokiem mijał a Twój plan nauczenia się choćby podstaw pozostawał ciągle tylko odległą myślą…

Zdjęcie: pixabay.com

A gdyby tak w rubryce znajomość języka angielskiego wpisać : średniozawansowany i  dodać– potwierdzony certyfikatem TGLS? To już profeska, zupełnie co innego niż po prostu średni.

A gdyby wyjeżdżając na wakacje bez problemu dogadać się w restauracji, hotelu, gdyby poszukać rezerwacji na anglojęzycznych stronach rezerwacyjnych i wyhaczyć przy okazji  mega promocje?

Teraz jest taka możliwość i wbrew pozorom jest do tego najlepszy czas!

Centrum Szkoleniowe „Britannica” w partnerstwie z „Innovo Innowacje w biznesie sp.z.o.o.

dzięki pozyskanej dotacji realizuje projekt  szkoleniowy „ Angielski dobry na

wszystko” współfinsowany w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

DLA KOGO?

W projekcie mogą wziąć udział osoby, które:

 • są wieku  powyżej 25 roku życia
 • zamieszkują, uczą się, lub pracują na terenie województwa podkarpackiego,
 • są z własnej inicjatywy zainteresowane nabyciem/podwyższeniem umiejętności językowych,
 • nie prowadzą działalności gospodarczej

JAKIE OPCJE SĄ DO WYBORU?

W projekcie są prowadzone 2 typy szkoleń :

 • dla osób, które nie miały kontaktu z angielskim i chcą uczyć się od podstaw – wtedy kurs trwa 180 h
 • dla osób, które już kiedyś uczyły się angielskiego ale nie zdobyły certyfikatu – wtedy kurs trwa 120 h

ILE TO KOSZTUJE?

Szkolenia są dofinansowane z EFS dlatego koszt to tylko 1 zł / h szkolenia a egzamin na certyfikat jest bezpłatny.

NIE boimy się koronawirusa, zajęcia prowadzone są stacjonarnie, harmonogramy zajęć są dostosowane do uczestników  z zachowaniem wszelkich wymogów sanitarnych a w razie potrzeby mogą także obywać się online.

JAK SIĘ ZAPISAĆ?

Wszystkie niezbędne informacje można znaleźć tu : http://britannica.com.pl/?page_id=591

ale ponieważ są wakacje i prowadzone są zapisy na ekspresowe kursy wakacyjne polecamy dzwonić do Biura Partnera Projektu Innovo sp.z.o o pod numer tel. 784 595 695 od pon do pt w godzinach 9- 16. Zgłoszenia są przyjmowane także w biurze w Jaśle przy ul. 3 Maja 13. ZAPRASZAMY!

Artykuł sponsorowany

Napisany dnia: 15.07.2020, 09:17
 • Wypadek w Brzyskach z udziałem motocyklisty. Zmarł 16-latek.

   

  AKTUALIZACJA: Dzisiaj około 16. w Brzyskach doszło do wypadku drogowego z udziałem motocyklisty.  Na miejscu jest zespół ratownictwa medycznego udzielał kierowcy jednośladu pierwszej pomocy. Niestety, 16-latek zmarł. 

 • Caritas Diecezji Rzeszowskiej przekazało blisko 2 mln zł do poszkodowanych w wyniku powodzi

  Po czerwcowych nawałnicach, jakie przeszły przez Podkarpacie, Caritas Diecezji Rzeszowskiej ruszyło na pomoc powodzianom. Oprócz wsparcia rzeczowego poszkodowane rodziny otrzymały środki finansowe. W ramach zbiórki do puszek zorganizowanej w parafiach oraz od darczyńców udało się zebrać kwotę 1 744,800 zł...

 • W Skołyszynie oddano ponad 30 litrów krwi!

   

  O tym, że krew ratuje życie nie trzeba nikogo przekonywać. W akcji krwiodawstwa, zorganizowanej dzisiaj przy remizie OSP Skołyszyn zebrano jej ponad 30 litrów. Trafi ona do RCKiK w Rzeszowie. Akcji towarzyszyły gry i zabawy dla dzieci oraz pokazy sprzętu, którego dawniej i obecnie, na co dzień używają, bądź też używali podczas akcji strażacy ochotnicy.

 • The Hamburgers – recepta na wyśmienity smak! Spróbuj nowości w Doner King

 • Fundacja PGNiG przekazała kolejną transzę pomocy dla poszkodowanych w wyniku czerwcowych nawałnic

   

  Kolejna partia sprzętu AGD od Fundacji PGNiG trafiła do rodzin poszkodowanych w wyniku czerwcowych nawałnic i podtopień. W Jaśle z pomocy rzeczowej skorzysta 28 gospodarstw domowych, które przed miesiącem dotknął żywioł.

 • Urząd Miasta w Jaśle odpowiada na petycję w sprawie wycinki drzew

   

  Kilka dni po tym, jak w sieci pojawiła się petycja w sprawie planowanej wycinki drzew przy ul. Rejtana, Floriańskiej i Śniadeckich, apel mieszkańców miasta zatroskanych o ich los, doczekał się odpowiedzi ze strony Urzędu Miasta w Jaśle. Magistrat przekonuje, że robi wszystko, aby ocalić jak największą liczbę drzew przewidzianych do usunięcia w związku z budową ścieżki rowerowej. Analizowane obecnie przez urzędników rozwiązanie może pozwolić na zachowanie dziesięciu z nich.

 • Co zrobić, gdy ubezpieczyciel odmawia wypłaty odszkodowania za skutki powodzi? Cz. 1

   

  Niestety, ostatnie miesiące nie mogą być uznane za szczególnie szczęśliwe dla mieszkańców naszego kraju. W marcu rozprzestrzeniająca się pandemia koronawirusa spowodowała paraliż gospodarki, w maju-czerwcu – zniszczenie w południowo-wschodniej części Polski niosły liczne powodzie. 

 • Rusza modernizacja Placu Żwirki i Wigury oraz ulic Bednarskiej, Czackiego i Karmelickiej – będą utrudnienia

   

  W ramach prowadzonego projektu „Rewitalizacja Miasta Jasła w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego” już w najbliższym czasie rozpoczną się prace modernizacyjne Placu Żwirki i Wigury, a także sąsiednich ulic Bednarskiej, Czackiego i Karmelickiej. 

 • Czy uda im się obronić drzewa przed wycinką?

   

  Los blisko dwudziestu drzew przy ul. Rejtana, Floriańskiej i Śniadeckich wydaje się być przesądzony. Kolidują one bowiem z realizowaną przez Miasto Jasło ścieżką rowerową. Grupa mieszkańców miasta nie zamierza jednak składać broni w walce o ich ocalenie. Ich orężem ma być petycja, której adresatem są miejscy radni.

 • Toyota rozwija skrzydła w Jaśle

   

  Branża motoryzacyjna nie toleruje stagnacji. Potwierdzenia dla tak postawionej tezy nie trzeba szukać daleko. Jasielski salon Toyoty stawiając na rozwój...

 • Nowy dyrektor jasielskiego MOSiR-u

  Marek Dyląg został dyrektorem Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Jaśle. Zastąpił na tym stanowisku Tadeusza Baniaka, który funkcję tę pełnił w sumie przez ponad 17 lat. Nowy dyrektor pracował już wcześniej na MOSiR-ze, w latach 1999-2008 był zastępcą ośrodka.

 • Wracamy z obuwiem najlepszych polskich marek! Wielkie otwarcie już w sobotę 1.08.2020

   

  Po kilku długich  miesiącach przerwy, wracamy do Was z obuwiem najlepszych polskich marek. 

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105