Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Basen kryty już otwarty

39
Dziś  o godz. 14.00 otwarta zostanie kryta pływalnia. Jak się dowiedzieliśmy, prokurator zebrał już wszystkie dowody potrzebne do wszczęcia postępowania. Stąd jego decyzja, aby udostępnić basen do użytku. Nadal jednak nie jest znana przyczyna zawalenia się sufitu. Czekamy więc na decyzję prokuratora.


Przypomnijmy, że w poniedziałek, 29 czerwca br. po południu z nieznanych dotąd przyczyn zerwał się sufit nad szatnią w holu krytej pływalni. Na szczęście nie było w pobliżu nikogo. Dzień później na miejsce przybył inspektor nadzoru budowlanego, prokurator i policja. Trwają czynności wyjaśniające okoliczności zdarzenia.

Więcej:

Na krytej pływalni zawalił się sufit


Basen nieczynny do odwołania

 

(omega)

Reklama

Komentarze: 39

Dodaj komentarz Widok:
0
@ Serio
dnia 13.07.2009, 20:09 · Zgłoś
Ale F\jo
Odpowiedz
0
@ Anonim
dnia 07.07.2009, 10:18 · Zgłoś
Ja już tam byłam po tym zawaleniu.
I na krytym basenie jest garstka ludzi niż na otwartym.
Każdy boi się, że się zawali xD
Odpowiedz
0
@ do dd
dnia 06.07.2009, 12:10 · Zgłoś
wełna! niesamowite co ludzie nie wymyślą; na kratce sufitu podwieszonego, przy wejściu ułożona jest włóknina gr 2mm, nie żadna wełna,jest to pod płytą żelbetową, nie narażone na zalanie - nie rób za eksperta , on weźmie za to kasę, bo zna sie na tym. Wbrew pozorom ostatnie opady nie są przyczyną wszelkich zdarzeń w naszym otoczeniu.
Odpowiedz
0
@ DD
dnia 05.07.2009, 19:12 · Zgłoś
Ludzie Tam była wełna która nasiąkła od wody bo długo padało więc zrobiła się ciężka!! ;)
Odpowiedz
0
@ Monia
dnia 05.07.2009, 18:36 · Zgłoś
Tak to jest! Czy nikt z Was nie pomyslal,ze przyczyna tego zawalenia moze byc uzycie tanszych materialów!!! A kase by brali!!! Dziekowac Bogu,ze nikomu nic sie nie stalo!
Odpowiedz
0
@ rata
dnia 05.07.2009, 10:57 · Zgłoś
P.Pabian mowil ze spadla tylko jakby ozdoba no to otwierac ,jak zwykle nie ma winnego no to jedziemy dalej,trzeba zarabiac ,najwazniejsza jest kasa ,przeciez nikogo nie zabilo ...
Odpowiedz
0
@ PAWEŁ
dnia 05.07.2009, 10:46 · Zgłoś
brawo idę na basen.OK
Odpowiedz
0
@ xxx
dnia 04.07.2009, 21:59 · Zgłoś
I bardzo dobrze ,że nie chodzicie na basen -jest przynajmniej luz.
Odpowiedz
0
@ dAWID M
dnia 04.07.2009, 21:04 · Zgłoś
SZKODA BASENU CZEBA BEDZIE DŁUGO CZEKAC
Odpowiedz
0
@ Do Ktoś
dnia 04.07.2009, 19:57 · Zgłoś
"lepiej nad rzekę" tak szczególnie po tych powodziach...może już nie jest głęboko ale dalej strasznie brudno ;/
Odpowiedz
0
@ lolj
dnia 04.07.2009, 19:45 · Zgłoś
No ludzie halo no bez przesady to jest nie dopomyslenia żeby w miejscu publicznym cos takiego się stało moim zdanie to coś musiało być nie tak od początku basenu bo tak jak byśmy my siedzieli w mieszkaniu lub w domu a tu nagle lecimy na du :(
Odpowiedz
0
@ BB
dnia 04.07.2009, 18:27 · Zgłoś
założę się pisze ż z kropką ....do "wku"
Odpowiedz
0
@ Ktoś
dnia 04.07.2009, 17:44 · Zgłoś
Strach tam iść,,jest ciepło to lepiej nad rzekę.
Odpowiedz
0
@ wku******
dnia 04.07.2009, 14:30 · Zgłoś
do jojo
podnieciłaś/eś
sie ze napisałaś/eś ze tam nie pójdziesz załorze sie ze pierwszy/a tam poleciałaś/eś
;/////
Odpowiedz
0
@ basen_w_jasle_
dnia 04.07.2009, 11:45 · Zgłoś
A teraz to tam strach iść.A bym sobie popływała...
Odpowiedz
0
@ jojo
dnia 04.07.2009, 11:43 · Zgłoś
ja tam nie pójde
Odpowiedz
0
@ xD
dnia 04.07.2009, 11:43 · Zgłoś
ciekawe na jak długo otwarty bedzie?
Odpowiedz
0
@ xx
dnia 04.07.2009, 11:23 · Zgłoś
niegdy więce j tam nie ide i wam też nie polecam
Odpowiedz
0
@ pączuś
dnia 04.07.2009, 10:22 · Zgłoś
aaa to teraz mamy 2 baseny odkryte ? ale jazda ]:->
Odpowiedz
0
@ a ja
dnia 04.07.2009, 09:36 · Zgłoś
myslalem ze tam tez sie DACH ZAWALIL...bo kryt juz otwarty : )
Odpowiedz
0
@ do Estetka
dnia 04.07.2009, 09:27 · Zgłoś
po to żeby zbadał przyczyny zawalenia i oskarżył winnego za to zawalenie:) Mogło dojść do tragedii.... Gdyby tam siedziały dzieci?
Mielibysmy żałobe...
Odpowiedz
0
@ Estetka
dnia 04.07.2009, 00:04 · Zgłoś
Niech mi to ktos delikatnie wytlumaczy, po co tam prokurator.
Odpowiedz
0
@ jaaaa
dnia 04.07.2009, 00:01 · Zgłoś
byłem dzisiaj i wygladało wszystko wporzadku!! :]
Odpowiedz
0
@ Art
dnia 03.07.2009, 23:46 · Zgłoś
Bylem dzis i na szczescie nic sie nie zawalilo ;)
Odpowiedz
0
@ do s
dnia 03.07.2009, 23:28 · Zgłoś
jakiego ***** znowu sniegu??
Odpowiedz
0
@ spc
dnia 03.07.2009, 21:01 · Zgłoś
Entliczek - pentliczek, czerwony stoliczek. Na kogo spadnie - na tego bęc! :D
Odpowiedz
0
@ s
dnia 03.07.2009, 20:57 · Zgłoś
proponuje tam nawet nie wchodzić grozi zawaleniem ściany się trzęsą a dach zaraz odpadnie od tego śniegu
Odpowiedz
0
@ POOOO
dnia 03.07.2009, 20:14 · Zgłoś
łama ******;D demontuj sobie beton<lol2> tamto był po to zeby ukryc te rury kable itp. podsufitka tzw. ;p
Odpowiedz
0
@ kasia10362
dnia 03.07.2009, 19:38 · Zgłoś
Tak szybko go odbudowali? SUPER :)
Odpowiedz
0
@ Bez paniki
dnia 03.07.2009, 19:24 · Zgłoś
Nic nikomu się nie stanie, to że spadły płyty gipsowe nie znaczy, że za nimi poleci reszta.Doceniam sukces Tow. Baniaka tj. sprawne uruchomienie obiektu. Inny sukces przewiduję w temacie zamieszczonym obok, tj. wybudowanie za nieduże pieniądze składanego lodowiska, przenośnej hali sportowej, itp. Będzie nie tak jak zapowiada: ładnie, nowocześnie i niedrogo. Wyjdzie z tego koszmarek, [...], prowizorka, badziewie i pośmiewisko. Do tego bardzo drogie jak wszystkie tymczasowe rozwiązania. Chociaż dajmy szansę, kto wie może nastąpi cud, wszak te oczy chyba nie mogą kłamać...
Odpowiedz
0
@ booom
dnia 03.07.2009, 18:29 · Zgłoś
Pewnie położą na ten sufit jakąś płyte, zeby zakryć dziure a w zimie płyta spadnie i będzie nieszczęście. Lepiej niech zamkną ten basen, wyremointują to dokladnie. I tak teraz większość chodzi na otwarty ;)
Odpowiedz
0
@ Kto tym zarzadza...
dnia 03.07.2009, 18:04 · Zgłoś
Otworzyli basen bo jak jest zamkniety to nie zarabiaja pieniążków :( Wierzcie lub nie ale pozostala czesc sufitu tez sie wkoncu zawali..
(odpukac w niemalowane)
Odpowiedz
0
@ łama
dnia 03.07.2009, 17:19 · Zgłoś
Ludzie weżcie i zdemontujcie cały sufit na korytarzu przecież grozi zawaleniem!!!
Odpowiedz
0
@ ?
dnia 03.07.2009, 16:41 · Zgłoś
Otworzyli bo na razie się nikomu nic nie stało.!?
Odpowiedz
0
@ Obserwator Ci [...]
dnia 03.07.2009, 16:24 · Zgłoś
Skoro się dach zawalił nad basenem krytym,logiczną rzeczą jest,że się otworzył.Po co to pisanie ,zawiadamianie ludzi...
Rozmowy nad uczynieniem kabrioletu z obiektu trwają,a prokuratura zapewne pomoże przyspieszyć po zbadaniu sprawy owo mistyczne rozwiązanie.Nie,nie można się nudzić w Jaśle: drzewo Hitlera(odkryte),drzewo ,co w [...] żre strażaków(odkryte),a teraz basen kryty(otkryty)no i konkurencyjny do odkrytego obok...Czekać wypada na lądowanie UFO na rynku ,po próbki scenariusza do komedii "Ziemianie na wesoło"...
Odpowiedz
0
@ adamo
dnia 03.07.2009, 14:53 · Zgłoś
teraz to tam strach isc
Odpowiedz
1
@ Ziigi
dnia 03.07.2009, 14:04 · Zgłoś
Iść czy nie iść? Oto jest pytanie.
Odpowiedz
0
@ marek
dnia 03.07.2009, 13:26 · Zgłoś
I bardzo dobrze :) widac ze czytali mojego posta :) OK.
Odpowiedz
1
@ Anonim ! :)
dnia 03.07.2009, 13:15 · Zgłoś
Brawo!! Ciekawe czy jak teraz ktoś tam wejdzie. to sie budynek zaaawali ;> .
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.