Jaslo4u.pl - Jasielski portal informacyjny
Strona główna

Bezinwazyjny lifting twarzy bez igieł, skalpela czy botoksu? Brzmi nieprawdopodobnie, a jednak…

Tak, to możliwe! A wszystko dzięki japońskiej technice masażu twarzy Kobido, która zyskuje coraz większą popularność wśród osób poszukujących naturalnych metod poprawy wyglądu skóry bez konieczności poddawania się zabiegom medycyny estetycznej. Metoda ta jest nazywana "bezinwazyjnym liftingiem twarzy" ze względu na jej zdolność do wygładzenia zmarszczek, poprawienia owalu twarzy oraz poprawy ogólnej kondycji skóry.

Masaż kobido ma swoje korzenie w tradycyjnej japońskiej medycynie, gdzie był stosowany jako metoda terapeutyczna. Niegdyś masaż był zarezerwowany jedynie dla przedstawicieli rodziny cesarskiej, współcześnie jest on wykorzystywany głównie w celach kosmetycznych i uznawany za naturalną alternatywę dla inwazyjnych zabiegów medycyny estetycznej.

Podczas masażu kobido masażysta wykonuje delikatne i precyzyjne ruchy na określonych punktach twarzy. Te ruchy mają na celu stymulowanie punktów akupresurowych, które odpowiadają za różne funkcje w organizmie, w tym za kondycję skóry. Masaż Kobido to nie tylko metoda poprawiania kondycji skóry twarzy, ale także relaksacyjna i medytacyjna praktyka. W czasie zabiegu masażysta stosuje specjalne techniki, które zapewniają uczucie odprężenia i harmonii. Masaż kobido składa się z kilku etapów: rozluźniania mięśniowo-powieźniowego i rozgrzania twarzy, drenażu limfatycznego, szybkich ruchów liftingujących oraz stymulacji punktów akupresurowych.  

Efekty są widoczne już po pierwszej sesji. Skóra staje się bardziej jędrna i napięta, zmarszczki ulegają wygładzeniu, a owal twarzy ulega poprawie. Dodatkowo, masaż kobido pomaga wzmocnić układ odpornościowy oraz zmniejszyć objawy stresu. Z pomocą masażu Kobido można poprawić krążenie krwi i limfy, co pomaga w usuwaniu toksyn i nawilżaniu skóry. Efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu, ale najlepsze rezultaty uzyskuje się po serii kilku zabiegów.

Jedną z największych zalet masażu kobido jest to, że jest to metoda całkowicie naturalna i nieinwazyjna, nie używa się przy niej żadnych sztucznych substancji, a jedynie masażu i stymulacji punktów akupresurowych. Nie wymaga ona stosowania igieł, skalpela czy botoksu, co oznacza, że jest to metoda bezpieczna i pozbawiona ryzyka powikłań. Ponadto, masaż kobido jest relaksujący i działa kojąco na zmysły, co przyczynia się do ogólnego dobrego samopoczucia.

Podsumowując, masaż kobido to naturalna i skuteczna metoda poprawy wyglądu skóry, która nie wymaga stosowania inwazyjnych zabiegów medycyny estetycznej. Dzięki swoim właściwościom terapeutycznym i relaksującym, masaż kobido może być również stosowany w celach profilaktycznych i odprężających.

Jeśli szukasz sposobu na poprawę wyglądu swojej skóry i chcesz uniknąć wizyt u kosmetyczki czy zabiegów medycyny estetycznej, masaż kobido może być doskonałą opcją dla Ciebie. Regularne wykonywanie masażu kobido może przynieść wiele korzyści dla Twojej skóry i poprawić jej wygląd.

Co więcej, zabieg ten może być przeprowadzany w komfortowej atmosferze twojego własnego domu. Gwarantujemy głęboki relaks w przyjemnej odprężającej atmosferze. Zapewniamy dojazd do klienta na terenie miast: Jasło, Krosno, Gorlice lub zapraszamy stacjonarnie w Jaśle przy Floriańskiej 76.

Umów się na wizytę już dziś: +48 607 589 249.

Więcej dowiecie się odwiedzając nasz fanpage na Facebooku: www.facebook.com/faceoflifekobido

Artykuł sponsorowany

Napisany dnia: 27.03.2023, 08:28
 • Minister Zbigniew Ziobro z wizytą w Jaśle

  W sobotę w Jasielskim Domu Kultury odbyło się spotkanie z Ministrem Sprawiedliwości Zbigniewem Ziobro, prezesem Suwerennej Polski. Pol przyjechał na spotkanie z mieszkańcami na zaproszenie posłanki Marii Kurowskiej. Podczas swojego wystąpienia mówił o polityce Niemiec, Donaldzie Tusku, a także o obronie polskich rolników.

 • Jasielscy strażacy obchodzili swoje święto

   

  Choć dzień Świętego Floriana, w którym strażacy obchodzą swoje święto minął kilka tygodni temu, to w Jaśle uroczyste obchody Dnia Strażaka odbyły się w miniony piątek (2 czerwca). Apel z udziałem strażaków jasielskiej Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej tradycyjnie zorganizowano na placu przy siedzibie Komendy Powiatowej PSP w Jaśle. T

 • Dofinansowanie na studnię głębinową - jak uzyskać?

   

  Studnią głębinową nazywamy sztucznie wykonane, pionowe ujęcie wody. W zależności od głębokości warstwy wodonośnej studnie bywają wiercone nawet do kilkudziesięciu metrów w głąb ziemi i zapewniają wodę bardzo dobrej jakości!

 • Ogród Jordanowski znów tętnił życiem. Najmłodsi jaślanie obchodzili dzisiaj swoje święto

   

  Datę 1 czerwca znają dosłownie wszyscy, bez względu na wiek. Nic w tym dziwnego. Tego dnia bowiem na całym świecie obchodzony jest Dzień Dziecka. Najmłodsi jaślanie świętują swój dzień nie tylko w wąskim gronie rodzinnym. Od wielu lat chętnie odwiedzają również Ogród Jordanowski, gdzie czekają na nich atrakcje przygotowane przez pracowników jasielskich instytucji kultury.

 • Buduj i remontuj z "Pszczółką". Mega oferta cenowa na pustaki już czeka na Ciebie

  Budujesz dom? A może planujesz remont mieszkania? Zapraszamy do "Pszczółki" gdzie znajdziesz wszystko co niezbędne do wybudowania oraz remontu domu lub mieszkania.

 • Generator Nauki GEN zacieśnia współpracę z Instytutem Fizyki Jądrowej PAN w Krakowie

   

  Miasto Jasło zawarło dzisiaj porozumienie z Instytutem Fizyki Jądrowej PAN w Krakowie. Dotyczy ono zacieśnienia współpracy pomiędzy instytutem a jasielskim Generatorem Nauki GEN w zakresie popularyzacji nauk ścisłych. Beneficjentami porozumienia mają być przede wszystkim uczniowie jasielskich szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Już niebawem do Krakowa uda się pierwsza grupa młodych jaślan, głodnych naukowej wiedzy.

 • Ogromny zastrzyk finansowy dla Gminy Brzyska. W przyszłym roku powstanie boisko wielofunkcyjne

  Gmina Brzyska otrzymała blisko 3 mln zł dofinansowania z Ministerstwa Sportu i Turystyki na budowę boiska wielofunkcyjnego wraz z zadaszeniem. Inwestycja ma być realizowana przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Brzyskach w 2024 r.

 • Dębowiec: Usunięto awarię układu sterującego przepompowni ścieków

  Nieczystości ściekowe, które stwierdzili inspektorzy WIOŚ przy komorze zasuw zlokalizowanych w najniższym punkcie terenu w Dębowcu były przyczyną awarii układu sterującego przepompowni ścieków. Gminny Zakład Gospodarki Komunalnej podjął działania naprawcze m.in. zamontowano monitoring pracy, dzięki któremu pracownicy będą mogli podjąć natychmiastową reakcję w przypadku stanu awaryjnego.

 • UNIMOT przejmuje jasielskie zakłady magazynowania i dystrybucji paliw oraz produkcji asfaltów

   

  Formalności stało się zadość. Po wielu miesiącach oczekiwania, w kwietniu 2023 r. spółka UNIMOT Investments sp. z o.o. zawarła z PKN Orlen S.A. umowę przeniesienia 100 proc. akcji Lotos Terminale S.A. Tym samym jasielskie zakłady Lotos Infrastruktura i Uni-Bitumen zmieniły właściciela. 

 • Wstęga została przecięta. Przy jasielskim „Chemiku” powstało nowe boisko sportowe

   

  Starostwo Powiatowe mogło dziś ogłosić z dumą, że realizacja programu - „Budowa infrastruktury sportowej jednostek oświatowych Powiatu Jasielskiego" wreszcie dobiegła końca. Dzisiaj, uroczyście oddano bowiem do użytku boisko wielofunkcyjne przy jasielskim „Chemiku”. Będzie ono służyć uczniom szkoły do gry w piłkę ręczną i tenisa. Wartość inwestycji wyniosła 935 238 zł.

 • Szukasz zacisznego miejsca do wypoczynku? Odwiedź „Siedlisko Sielska Dolina Nad Stawem”

   

  Masz dosyć miejskiego zgiełku? Szukasz miejsca, w którym mógłbyś odpocząć w bezpośrednim kontakcie z naturą? Koniecznie odwiedź „Siedlisko Sielska Dolina Nad Stawem”. To urokliwy i zaciszny zakątek w malowniczej wsi Potakówka na Podkarpaciu. Dwa piękne domki położone na terenie rekreacyjnym wraz z zarybionym stawem i zagrodą danieli to miejsce wprost idealne na spędzenie wakacyjnego urlopu lub weekendową ucieczkę na wieś.

 • Żołnierze Wojska Polskiego uczą jaślanki samoobrony

   

  Przystanek Kwiatowa w Jaśle stał się w ten weekend swoistego rodzaju poligonem treningowym dla kobiet, które chcą umieć bronić się przed różnego rodzaju zagrożeniami, a przede wszystkim przed agresją fizyczną. Technik samoobrony uczą się pod czujnym okiem doskonale wyszkolonych w zakresie walki wręcz żołnierzy – instruktorów. W sobotnich warsztatach udział wzięło czterdzieści pań.

 • Zespół młodych siatkarek w SP nr 4 w Jaśle sięgnął po srebro

   

  W piątek (26 maja) w hali MOSiR w Jaśle rozegrano turniej finałowy Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Piłce Siatkowej Dziewcząt na szczeblu wojewódzkim. Triumfowały w nim młode adeptki siatkówki z Rzeszowa. Uczennice Szkoły Podstawowej nr 33 w Rzeszowie pozostawiły w pokonanym polu zespoły reprezentujące Szkołę Podstawową nr 4 w Jaśle i Szkołę Podstawową w Dukli. Jaślanki pod wodzą trenera Grzegorza Janusza sięgnęły po srebro.

 • Strażacy interweniowali podczas Pikniku Rodzinnego. Z butli ulatniał się gaz

   

  Dzisiaj przed godziną 18. strażacy otrzymali zgłoszenie o pożarze butli z gazem propan-butan na terenie przedszkola przy ul. Sikorskiego w Jaśle. Do zdarzenia doszło w trakcie trwającego Pikniku Rodzinnego. Okazało się, że doszło do ulatniania się gazu, w związku z czym wyznaczona została strefa bezpieczeństwa.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 772 657