Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl
Jaslo4u.pl - Jasielski portal informacyjny
Jaslo4u.pl - Jasło dla Ciebie

Blokada ronda w Jaśle. W końcu rolnicy zostali zauważeni

219

Rolnicy w całej Polsce ponownie przypominają wszystkim o sobie i swoich problemach. Dzisiaj odbywa się ponad 200 protestów w kraju. Rolnicy z powiatu jasielskiego, do których dołączyli myśliwi i pszczelarze pojawili się na rondzie na łączniku dk 28 i dw 992. Przyszli z nimi porozmawiać przedstawiciele starostwa, asystent posła Bogdana Rzońcy oraz lider Klubu Konfederacji Jasło.<FOTORELACJA> <FILM>

"Gospodarkę krajową prowadzą do ruiny"

Rolnicy w całym kraju zaplanowali ponad 200 blokad dróg. Przede wszystkim pojawili się na przejściach granicznych z Ukrainą i najczęściej uczęszczanych skrzyżowaniach, by skutecznie zatamować ruch. Gospodarze z powiatu jasielskiego także po raz kolejny wyjechali na lokalne drogi. Nie będzie to jednak zwykły przejazd ciągników, ale blokada ronda, łącznika drogi krajowej nr 28 z drogą wojewódzką nr 992 na tzw. KG2. Organizatorzy protestu zgłosili służbom, że ich protest będzie trwał od 21 – 23 lutego br. Od przybycia włodarzy miasta i powiatu na rozmowy z nimi uzależniali tak naprawdę czas trwania protestu.

- Wszyscy rolnicy mówimy jednym językiem. Główne nasze postulaty to wycofanie Zielonego Ładu, ekoschematów i ograniczenie importu wszystkich produktów ze Wschodu. Musimy mocniej działać i nie tylko sam przejazd, ale zacząć blokować, solidarnie z całą Polską – mówi rolnik z Tarnowca.

- Myślę, że za pośrednictwem takich osób jak poseł, senator mamy większość możliwość przekazu. Ktoś nas wysłucha, na social media pokaże. Oni też mają swój elektorat i dzięki temu do większej liczby osób to dotrze. Dostrzegą nasze problemy i zobaczą, jak poważna jest nasza sytuacja – dodaje.

Dzisiaj na proteście z rolnikami są m.in. myśliwi, pszczelarze, którzy przyszli głośno zamanifestować napływ żywności z Ukrainy oraz sprzeciwić się Zielonemu Ładowi, który ma wpływ również na ich działalność. - Jeśli tak dalej będzie, polskie rolnictwo upadnie, ale nie tylko ono. Padnie również ten drobny przemysł, gdyż ukraiński pracownik pracuje za połowę ceny, bo są zwolnieni z różnych opłat. My obywatele musimy je płacić. Jeśli tego nie powstrzymamy to upadną gospodarstwa prowadzone przez młodych rolników - podkreśla Piotr Kędzior, przewodniczący zgromadzenia.

Mateusz Lechwar, radny Rady Powiatu w Jaśle pojawił się na proteście rolników. Jak podkreślił, popierał ich w Brukseli, w Strasburgu a dzisiaj w Jaśle. Podobnie jak posłanka Maria Kurowska podpisał się pod ich postulatami.

- Zobaczcie, co się dzieje na polsko-ukraińskiej granicy, w jaki sposób się to wszystko przemyca, bo nie można inaczej powiedzieć. W biały dzień, pod przykrywką służb, które niczego nie sprawdzają, nie monitorują - wszystko wjeżdża z ukraińskiej granicy wprost na nasze stoły – mówi Robert Machowski, rolnik produkujący ekologiczną mąkę w Lisowie. - W tej chwili ludzie, żeby zasiać pole na wiosnę muszą brać kredyty. To nie jest rozwiązanie. Która firma, aby prowadzić produkcję musi wziąć kredyt, aby na kolejny rok wrzucić towar na rynek? Tylko rolnik musi się zadłużyć po to, żeby na jesień sprzedać swoje płody i oddać swój kredyt. A wiecie państwo jak kredyty zdrożały? Czterokrotnie – dodaje.

Myśliwi: "Łączy nas z rolnikami wspólna sprawa"

Głos podczas protestu rolników zabrał również myśliwy Krystian Srebrny z Koła Łowieckiego "Szarek" w Kożuchowie , który podkreślał z jakimi problemami im przyszło się zmierzyć. - Mamy coraz większe ograniczenia, problemy w wykonywaniu polowania, wprowadzono gospodarkę łowiecką. To, co się teraz dzieje w Ministerstwie Klimatu Środowiska to jest rozpacz. Powoli sami zaciskamy sobie pętle na własnej szyi. To wszystko prowadzi ku temu, że nasza tradycja i kultura łowiecka zostanie zaprzepaszczona – zaznacza K. Srebrny.

Rolnicy doczekali się spotkania z włodarzami powiatu jasielskiego. Zastępca starosty jasielskiego Stanisław Pankiewicz, członek etatowy zarządu Jan Muzyka oraz Tadeusz Walczyk, naczelnik Wydziału ds. Koordynacji Działań Powiatowych Służb, Inspekcji i Straży Starostwa Powiatowego w Jaśle dotarli na miejsce protestu. - Nie protestujecie tylko we własnym imieniu, ale nas wszystkich o dobrą jakość naszego żywienia i produktów, które wy wytwarzacie – powiedział wicestarosta S. Pankiewicz.

- Pochodzę z rodziny robotniczo-chłopskiej. Do tej pory uprawiamy razem z synem 3 ha pola i traktuje to jako hobby. Wiedząc jak jest ono kosztowne, tym bardziej rozumiem ludzi, którzy z tego rolnictwa żyją i powinni na tym zarabiać na siebie i swoje rodziny. Popieramy wasze postulaty i chętnie się pod nimi podpiszemy – oznajmił J. Muzyka. Do protestujących przyszedł również lider Konfederacji Jasło - Adam Berkowicz.

Obecnie rolnicy podjęli decyzję, że nie będą dłużej blokować przejazdu. Protest zakończył się dzisiaj popołudniu.

id

Napisany dnia: 20.02.2024, 14:34

Komentarze Czytelników:

Dodaj komentarz Widok:
1
@ Ben1971
dnia 22.02.2024, 21:40 · Zgłoś
A to Mateusz występuje w PE w obronie rolników, hi hi, dobre, to On nie jest przybocznym Bogdana? Mateusz mniej trunków, coś Ci się rolę pomyliły.
Odpowiedz
-1
@ Xxx
dnia 22.02.2024, 14:11 · Zgłoś
A jajka na targu u rolnika 1,3 zł. W okresie przedświątecznym nawet po 1.7 zł. Gałązka jedliny 3 do 5 zł. Jednym słowem zdzierstwo. Ale jest wolny rynek każdemu wolno wystawiać cenę jaką chce. Kupujący też szukają niskich cen. I jak jest możliwość importu towarów po niższych cenach to jak najbardziej.
Odpowiedz
0
@ kuba
dnia 21.02.2024, 19:36 · Zgłoś
Niech protestują dalej !!! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️
Odpowiedz
1
@ Oro
dnia 21.02.2024, 19:32 · Zgłoś
Rolnikom zamiast dezorganizacji ruchu na drogach proponuje wycieczkę do wschodniej Ukrainy. Zobaczycie jak tam jest i jaka jest rzeczywistość. To samo proponuje wszystkim którzy plują na Ukrainę. Historia byla jaka byla ale Teraz czas na terazniejszosc a ta jest okrutna.
Odpowiedz
2
@ Zielony Ład
dnia 21.02.2024, 11:18 · Zgłoś
W listopadzie 2019 r. Parlament Europejski ogłosił kryzys klimatyczny, wzywając Komisję Europejską, by całe prawodawstwo od tej pory było zgodne z celem ograniczenia globalnego ocieplenia i emisji gazów cieplarnianych.

W odpowiedzi na ten apel Komisja Europejska przygotowała Europejski Zielony Ład, czyli plan działania dla Europy na rzecz osiągnięcia neutralności klimatycznej do 2050 roku.

PE zatwierdził europejskie prawo o klimacie 24 czerwca 2021 r. Na podstawie tego prawa uznano za wiążące cel redukcji emisji o 55 proc. do 2030 r. oraz cel neutralności klimatycznej do 2050 r.

Aby Unia Europejska mogła osiągnąć swój cel na 2030 r., w 2021 r. Komisja Europejska zaproponowała pakiet przepisów pod nazwą „Fit for 55” składający się z 13 połączonych ze sobą i zaktualizowanych przepisów oraz 6 proponowanych przepisów dotyczących klimatu i energii.

Frans Timmermans był ministrem spraw zagranicznych w rządzie Marka Ruttego, a następnie pierwszy wiceprzewodniczącym Komisji Europejskiej w Komisji Jeana-Claude’a Junckera (2014-2019) i jednym z wiceprzewodniczących wykonawczych KE w Komisji Ursuli von der Leyen (2019-2023), odpowiedzialnym za Europejski Zielony Ład.

Może na początku europoseł Wojciechowski z PIS był za Zielonym Ładem, ale później jak się PIS kapnął o co w nim chodzi to wszyscy europosłowie PIS głosowali przeciw ZŁ. Natomiast cały czas za ZŁ głosują europosłowie PSL, Lewicy, KO, Hołowni. Obecna władza zachowuje się jak dzieci w piaskownicy: zamiast zamknąć granicę z Ukrainą (jak zrobił to wbrew wszystkim PIS) to pokazują palcem na PIS - to nie my to wy, itd. TERAZ PIS JUŻ NIE RZĄDZI TYLKO KOALICJA I TO ONA TERAZ MA DZIAŁAĆ, MA WZIĄĆ PEWNĄ CZĘŚĆ CIAŁA "W TROKI" I ZAŁATWIAĆ SPRAWY I NA GRANICY I W BRUKSELI. Bo za chwilę dojdzie do złych rzeczy, a my Polacy nie będziemy mieli co jeść. POPIERAMY ROLNIKÓW!!!
Odpowiedz
4
@ BAT
dnia 21.02.2024, 10:19 · Zgłoś
Szkoda, że przedstawicieli starostwa nie zapakowali na traktory, zabrali do swoich gospodarstw żeby dać im widły sierpy i grabie i niech sobie grabią do siebie jak dotychczas, tylko nie kasę a owies, żyto i inne płody rolne...
Odzyskajmy Wspólnie Powiat Jasielski , bez udziału PiS!!!
Odpowiedz
13
@ Xy
dnia 21.02.2024, 08:57 · Zgłoś
Kto nic nie zrobił w tej sprawie oczywiście pisiory a teraz wyłażą kameleony do rolników o popierają protesty obłuda fałsz dwulicowcy...nigdy więcej pisu co robili wcześniej ...
Odpowiedz
-1
@ Zenek
dnia 21.02.2024, 12:19 · Zgłoś
Teraz rządzi rudy niech coś z tym zrobić
Czekamy 100 konkretów w 100 dni
Odpowiedz
11
@ niki
dnia 21.02.2024, 07:57 · Zgłoś
Ja tez ich zauważyłem na zdjęci z Maryja od relikwii i jak rolników popieram to przez tą fotografie ze "zbawcą Narodu" nie będę tego komentował ko myśli sam wyciągnie wnioski
Odpowiedz
-2
@ Jaslanin
dnia 21.02.2024, 07:53 · Zgłoś
[komentarz zawierał obraźliwe treści]
Odpowiedz
5
@ Rjs
dnia 21.02.2024, 07:45 · Zgłoś
Cyrk. Ktoś już dawno zarobił na tym tanim zbozu
Odpowiedz
6
@ Seek and Destroy
dnia 21.02.2024, 08:45 · Zgłoś
Lista firm zachodnich i oligarchów oraz sprzedanych "Polaków" jest długa.
Odpowiedz
-4
@ xD
dnia 21.02.2024, 07:20 · Zgłoś
Nie ma co się dziwić że taki rolnik przez tyle lat dostosowywał swoje gospodarstwo i był ganiany przez biurokratów w UE o każdy milimetr, gram, czy inne ich dziwne wytyczne, a tu nagle nie ma problemu żeby Ukraina która w UE nie jest i nie obowiązują u niej żadne normy uprawy zalewa takim zbożem za grosze zachód. Problem z rolnikami mam bardziej taki że powinni już przenieść się na granicę lub do stolicy i utrudniać życie tym którzy wprowadzili zielony ład i nie kontrolują dostaw zboża z Ukrainy. Winni są zarówno byli rządzący jak i obecni którzy gdyby nie strajki dalej myśleli by pewnie o ich priorytetowych celach na dziś czyli: tabletkach dzień po czy wiatrakach. Przypomnę wszystkim że rolnicy to też ludzie i mają prawo walczyć o swoje, nie wiem czy wyodrębnianie ich pod kątem jakieś opcji politycznej ma sens, strajkują już od czasów pisu i nasilają z dnia na dzień swoje niezadowolenie już za obecnych czasów innych rządzących, idąc za strajkami rolników na zachodzie, raczej w Niemczech, Francji, Italii czy Hiszpanii nikt nie wytyka tym rolnikom że są za pisem czy po, tam po prostu wybuchło oddolnie z inicjatywy racjonalnie myślących rolników, nie ma zależności że nagle w PL zmienił się rząd więc bojówki pisowskie zmobilizowały niemieckich czy francuskich rolników żeby robić młyn na zachodzie. Tylko w Polsce albo tvn albo republika są w stanie zmanipulować przeciętnego Kowalskiego i wmówić mu że problem stworzyli jedni albo drudzy, a później słucham w radiu, czy w intrenecie wypowiedzi rolników którzy cały czas jadą po obydwu stronach opcji politycznej.
Odpowiedz
0
@ Katolik
dnia 21.02.2024, 06:24 · Zgłoś
Te kamizelki odblaskowe które ubrali strajkujący to polskiej produkcji nie importowane ?
Odpowiedz
-6
@ Won z Polski
dnia 21.02.2024, 08:43 · Zgłoś
POPIS rozdał wszystko, zniszczył przemysł, górnictwo, stocznie. Teraz niszczy rolnictwo. To czyja to wina trolu? Czyja!?!
Odpowiedz
0
@ Optymista
dnia 21.02.2024, 10:18 · Zgłoś
Myślę, że najpierw powinni wziąć się za idiotów co piszą głupoty i pewnie nie za darmo.
Odpowiedz
11
@ Wiosna
dnia 21.02.2024, 06:08 · Zgłoś
Dbajcie o przyrodę nie sypcie nawozów w lutym i nie pryskajcie oprysków w dzień bo pszczoły to życie ludzie zwracajcie uwagę na to i dzwońcie do ochrony środowiska i do instytucji która daje dotacje
Odpowiedz
-11
@ Anonim13937
dnia 21.02.2024, 05:23 · Zgłoś
To twoje PO to za niedługo wyzygasz
Odpowiedz
10
@ Optymista
dnia 21.02.2024, 05:03 · Zgłoś
Widać jak na dłoni że putin zwiększył wydatki na propagandę. Ile wam płacą za wpis? Ci wszyscy antyszczepionkowcy, braunisci i im podobni.
Odpowiedz
-4
@ Won z Polski
dnia 21.02.2024, 08:42 · Zgłoś
Kot, ogon, odwracanie tematu, kłamstwa, propaganda, hejt, to wy trolu, WY! PANIMAJESZ ANTYPOLAKU.

Zwalają na Putina biorąc pieniądze z Berlina.
Odpowiedz
-1
@ Optymista
dnia 21.02.2024, 10:12 · Zgłoś
Kierunek moskwa, defiladowym marsz, ruscy już się cieszą
Odpowiedz
7
@ olo
dnia 20.02.2024, 23:38 · Zgłoś
Te chamy na traktorach niech się cieszą i Bogu dziękują, że teraz rządzi PO, bo jak by rządził PiS to by każdy z nich dostał gazem pieprzowym od Policji i protesty by się szybko skoczyły.
Odpowiedz
-5
@ Hej trolu
dnia 21.02.2024, 00:52 · Zgłoś
I już wpadło 2 chrywny za wpis, czy w kopiejkach ci płacą?
Odpowiedz
3
@ Piękne te konie
dnia 20.02.2024, 22:41 · Zgłoś
Rolniku,woźnica faktycznie nie pasuje do tej bryczki,ale konie są bardzo mądre i nauczą go w odpowiednim czasie.
Odpowiedz
-3
@ Trolu
dnia 21.02.2024, 00:51 · Zgłoś
Zapomniałeś zmienić "nicka" trolu
Odpowiedz
0
@ Piękne te konie
dnia 20.02.2024, 22:38 · Zgłoś
Tak Dragoness,ludzie dbają o kasę,byle tanio kupić,drogo sprzedać,a zdrowie i ludzkie życie idą w odstawkę.Dojdzie do tego,że będzie dużo żywności,ale ludzie będą cierpieć głód.Może zrozumieją,dlaczego warto kupować z rozsądkiem i szanować naturę.
Odpowiedz
5
@ Piękne te konie
dnia 20.02.2024, 21:45 · Zgłoś
To zdjęcie przejdzie do historii.Polska bryczka,kare konie w polskich barwach,chwytający za serce obraz.Spójrzcie,jak te konie wymownie pędzą ku lepszemu.Ich łby emanują odwagą,pewnością i zapartością w dążeniu do celu.Łzy się kręcą i pragnienie,by taką bryczką jechać przez piękne pola i łąki.Polska ziemia,Polski Rolnik i nasze ojczyste plony.Rolnik ma prawo uprawiać własną ziemię i karmić ludzi zebranymi w pocie czoła plonami.
Odpowiedz
8
@ dragoness
dnia 20.02.2024, 22:06 · Zgłoś
Kupować nawozy i środki ochrony roślin z Ukrainy, bić niepełnosprawne dzieci i sprzedawać mięso faszerowane antybiotykami.
Odpowiedz
4
@ Rolnik małorolny
dnia 20.02.2024, 22:28 · Zgłoś
[komentarz zawierał obraźliwe treści]
Odpowiedz
-4
@ Spasiba danke
dnia 21.02.2024, 00:51 · Zgłoś
Biedroń bil matkę, Holownią chce iść na Moskwie, Tusk oddaje hold Zeleński emu, Żukowska i i ne wiedźmy są za zabijaniem nienarodzonych a zwłaszcza niepełnosprawnych dzieci. Idealnie pasuje do Totalniaków.
Odpowiedz
-7
@ Do dragoness
dnia 21.02.2024, 02:27 · Zgłoś
Jakie ukraińskie nawozy?

https://www.topagrar.pl/articles/aktualnosci-branzowe-uprawa/z-jakich-krajow-polska-importuje-nawozy-w-2023-roku-2495361

Dlaczego pani wyszukuje patologicznych przypadków w dobrej, polskiej sprawie? Sprawa się pani nie podoba, czy patologia? Jeśli patologia to jest miejsce gdzie indziej, a jeśli sprawa, no cóż... To polska sprawa
Odpowiedz
3
@ dragoness
dnia 21.02.2024, 07:31 · Zgłoś
To raport o polskiej żywności jest sprawą, czy opisuje patologię?
Odpowiedz
-4
@ Do dragoness
dnia 21.02.2024, 07:48 · Zgłoś
Dlaczego podaje pani nieprawdziwe informacje? Nie pisze o raporcie tylko o kłamstwie dotyczącym używania ukraińskich nawozów? Czyjej sprawie pani służy? Jest pani po stronie polskiego rolnika i naszego zdrowia, czy ukraińskiego? Brak odpowiedzi to też odpowiedź
Odpowiedz
6
@ dragoness
dnia 21.02.2024, 08:44 · Zgłoś
Ja to tylko tutaj zostawię. Nie lubię jak bezpodstawnie zarzuca się mi kłamstwo. https://www.money.pl/gospodarka/rosyjskie-nawozy-zalewaja-polske-alarmujace-dane-6988886207585216a.html
Odpowiedz
-7
@ Do dragoness
dnia 21.02.2024, 09:00 · Zgłoś
Oko, ciekawe. Dla pani Ukraina i Rosja to to samo. Ok zapamiętam ten nowy trend w pani wypowiedziach
Odpowiedz
5
@ Boss
dnia 20.02.2024, 20:46 · Zgłoś
Muzyka czemu nie zostałeś na wsi?
Odpowiedz
4
@ Obserwator.
dnia 20.02.2024, 20:28 · Zgłoś
Piątego października 2023 r. na zaproszenie Pani Marii Kurowskiej w Jaśle przebywał wiceminister rolnictwa Pan Janusz Kowalski. Na portalu Jaslo4u jest relacja z tego wydarzenia. Proszę sprawdzić z jakimi problemami z mieszkańcami Jasła chciał się podzielić Pan minister rolnictwa.
Odpowiedz
-5
@ oki
dnia 20.02.2024, 20:21 · Zgłoś
jak to co : pójdziemy do lidla i tak tam wszyscy chodzą od lekarzy po prawników...
a skąd się one pojawiły ,mieliśmy przecież Społem ale ktoś z decydentów miejscowych na to pozwolił a i Wam jakoś to nie przeszkadzało ,i tak umarł sklep osiedlowy .Tyle w tym temacie...
Odpowiedz
9
@ I ja też
dnia 20.02.2024, 20:06 · Zgłoś
Jak każdy rolnik zmieni zawód i założy firmę, to co będziemy jedli. Zastanówcie się co niektórzy i uruchomcie szare komórki.
Odpowiedz
-5
@ Frej
dnia 20.02.2024, 20:01 · Zgłoś
Ja się pytam gdzie to paliwo po 5,19 premierze ? Ceny zaraz będą po 7 zł...gdy za PISu dochodziły do tej ceny internet , aż pękał z wyzwisk na obajka itp a teraz co ? Udajecie , że nie ma problemu? Naiwni uwierzyliście im , śmieją się z was prosto w oczy , że daliście się nabrać na 100 obietnic , zostalo im 30 dni na spełnienie 89 obietnic , zbliżają następne się wybory obiecają kolejne 100 obietnic a Wy dalej oczy zarośnięte..bo pis jest zły i to najważniejsze...pamiętajcie jest jeszcze 3 droga a nie POpis
Odpowiedz
4
@ Haha
dnia 20.02.2024, 20:29 · Zgłoś
Zajrzyj na pisowskie oświadczenia majątkowe, to się dowiesz...
Odpowiedz
-2
@ Frej
dnia 20.02.2024, 23:21 · Zgłoś
Zajrzałem, teraz proszę byś to samo zrobił z KO czekam.na rzetelne podsumowanie , tylko nie doznaj szoku ;)
Odpowiedz
11
@ kuba
dnia 20.02.2024, 19:41 · Zgłoś
Maryja się podpisuje pod protestem a sama głosowała za tym bałaganem to baba nieudacznik roku bez ambici do pługa
Odpowiedz
7
@ kuba
dnia 20.02.2024, 19:41 · Zgłoś
Maryja się podpisuje pod protestem a sama głosowała za tym bałaganem to baba nieudacznik roku bez ambici do pługa
Odpowiedz
1
@ onuca
dnia 20.02.2024, 19:06 · Zgłoś
Największy szlak przemytniczy idzie przez granicę z Ukrainą. Nadzorują to służby i politycy, a opłacani są przez oligarchów i korporacje zarejestrowane min. w Luxemburgu.
Odpowiedz
8
@ Kapitan Wąs
dnia 20.02.2024, 18:57 · Zgłoś
Tradycyjna Jasielska schizofrenia gdzie w piątek jesteś bohaterem artykułu z paskiem na oczach gdzie po pijoku prowadziłeś dyżur w szpitalu, a w poniedziałek piszą, że cię odznaczają za osiągnięcia w zawodzie.
Tu nie inaczej i mamy jako liderów protestu Pana który pobił niepełnosprawne dziecko na stacji w KRK i przypadkowego przechodnia, który na spotkaniu z premierem załatwił Czarnym stadion.
Odpowiedz
-9
@ Totalny
dnia 21.02.2024, 00:48 · Zgłoś
[komentarz zawierał obraźliwe treści]
Odpowiedz
3
@ dragoness
dnia 21.02.2024, 07:32 · Zgłoś
No popatrz, a jednak wolał z wami iść. Ciekawe...
Odpowiedz
-5
@ Nieobesrajsię
dnia 21.02.2024, 08:39 · Zgłoś
[komentarz zawierał obraźliwe treści]
Odpowiedz
8
@ neo
dnia 21.02.2024, 08:45 · Zgłoś
Kim jest ta morderczyni? Zgłosiłeś do prokuratury?
Odpowiedz
-4
@ Zgłoszone
dnia 21.02.2024, 09:07 · Zgłoś
Aborcjonistki = morderczynie
Odpowiedz
0
@ dragoness
dnia 21.02.2024, 10:03 · Zgłoś
[komentarz zawierał obraźliwe treści]
Odpowiedz
0
@ dragoness
dnia 21.02.2024, 10:36 · Zgłoś
Kto się poczuł obrażony dbałością o zdrowie i antyaborcyjnym hasłem? Ot, obłudnik.
Odpowiedz
14
@ Obserwator.
dnia 20.02.2024, 18:54 · Zgłoś
Dlaczego Pan Lechwar, Pan Pankiewicz, jasielscy rolnicy nie skorzystali z okazji porozmawiania o tych problemach z Januszem Kowalski - wiceministrem rolnictwa, który przebywał w Jaśle na zaproszenie Marii Kurowskiej. Przecież ten problem istniał już w tamtym roku!!! Protestujący rolnicy 15 października w ogromnej większości poparliście partie które do tego stanu doprowadziły rolnictwo w Polsce!!! Teraz obecny rząd musi naprawiać to spartolił poprzedni!!!
Odpowiedz
6
@ UE TAK
dnia 20.02.2024, 18:34 · Zgłoś
Cyt. " W końcu rolnicy zostali zauważeni " - zostali zauważenie przez drogówkę ?
Foto 3 - tak by wygladało dalej polskie rolnictwo gdyby nie UNIA.
Przed wożnicą wszyscy bachapeau bas, za pomysłowość, czarowną uprząż koni za piękną parę koni karych. Dla nie wtajemniczonych do wiadomośći - Biały koń nie jest koniem !!!
Odpowiedz
7
@ dragoness
dnia 20.02.2024, 20:20 · Zgłoś
I za woźnicę, co bije niepełnosprawne dzieci.
Odpowiedz
0
@ Matkobójca
dnia 21.02.2024, 00:32 · Zgłoś
A mógł bić matkę, jak Biedroń.
Odpowiedz
6
@ dragoness
dnia 21.02.2024, 08:46 · Zgłoś
Wyczuwam niezdrową obsesję na punkcie Biedronia. Odmówił ci?
Odpowiedz
-3
@ Do dragqueen
dnia 21.02.2024, 09:06 · Zgłoś
Tobie nie odmawia [...]ec
Odpowiedz
-2
@ dragoness
dnia 21.02.2024, 10:37 · Zgłoś
Sugerujesz, że Biedroń jest jednak hetero?
Odpowiedz
10
@ Kibic
dnia 20.02.2024, 18:31 · Zgłoś
Pokazuje się przed wyborami i tyle cwaniak
Odpowiedz
18
@ Skromny
dnia 20.02.2024, 18:20 · Zgłoś
Ten pan z 5-gp zdjęcia nie był kibicem Czarnych jak dawał koszulkę Morawieckiemu w Jaśle ? I co z funduszami na stadion udało się dostać?
Odpowiedz
10
@ ubawiony
dnia 20.02.2024, 18:33 · Zgłoś
hehehehehe hehehehehe jak elektryki, mieszkania , elektrownię , port lotniczy, prom do Szwecji i ZBIORNIK w KĄTACH
Odpowiedz
14
@ polek87
dnia 20.02.2024, 18:19 · Zgłoś
a co tam robi pan szanowny lechwar ?? tez jest rolnikiem ?
Odpowiedz
11
@ dragoness
dnia 20.02.2024, 20:19 · Zgłoś
Rozpoczął kampanię do rady powiatu.
Odpowiedz
0
@ Kolo gospodyn wiejskich
dnia 20.02.2024, 18:02 · Zgłoś
Kiedyś Hamerem dzis końskim kamperem co ta unia zrobila z tak szanowanym uczciwym rolnikiem szok
Odpowiedz
21
@ Saracen
dnia 20.02.2024, 18:02 · Zgłoś
Panie Mateuszu przestań pan pierdniczyć
Wybory się zbliżają zaczyna się parcie na Rzeszów
Nikt i nic nie załatwił dla Jasła żaden poseł senator itd
Dla siebie tak
Przypominacie sobie o mieszkańcach jak wybory się zbliżają
Obiecujecie wszystko a zarazem nic
Jak społeczeństwo ma was nazwać waćpanami czy [...]
Odpowiedz sobie sam
Odpowiedz
7
@ odpowiedzialny
dnia 20.02.2024, 17:43 · Zgłoś
czy gospodarstwo nie jest firmą (jaslo) wydaje ci sie że jak twoja firma na środkach trwałych tylko łopate kilof i chińską wiertarke to morzesz sobie zamykać i otwierać działalność .gospodarstwo rolne to ogromne inwestycje rozpoczęte przeważnie przez naszych rodziców. ciekawe czy ty płacisz te zusy i podatki czy może masz hetar jeden ipłacisz krus
Odpowiedz
-5
@ do GSprawiedliwy
dnia 20.02.2024, 17:39 · Zgłoś
Normalnym ludziom nikt nie utrudniał, takim jak ty może
Odpowiedz
-6
@ Szczujnia i hejt za szekle I h
dnia 21.02.2024, 00:46 · Zgłoś
Przecież te lewaki na wynajem normalne nie są. Bądźmy poważni, lol.
Odpowiedz
15
@ Sprawiedliwy
dnia 20.02.2024, 17:37 · Zgłoś
Ten Pan na bryczce to Daniel U.ten sam ktory pobil niepelnosprawne Dziecko w Krakowie na stacji. Wizytowka Rolnikow. Ja biednego Rolnika nie widzialem jeszcze. Pan Daniel rowniez gospodarstwo za miliony licząc konie.
Traktory tez ladne Rolnicy zaprezentowali.
Drodzy Rolnicy kazdy ma prawo do manifestacji ale czemu Ludziom utrudniacie zycie??? Kazdy Rolnik zyje lepiej niz miastowy i zdrowiej a jak rola sie nie oplaca twierdzicie to trzeba sie przebranzowic.przedsiebiorcy tak musza robic jak business nie idzie i nie maja czasu na wiece.u Was ozime rosnie to do marca macie czas na zabawe i pikniki.
Przedsiebiorca musi pracowac bo zusy i podatki gonia co miesiac a kazdy miesiac leci szybko nie to co u Was .z calym szacunkiem ale jak braliscie kase z Uni to byla dobra?zycze Wam jak najlepiej i duzo zdrowka i prosba -dajcie Ludziom zyc bo Wy akurat jestescie bardzo uprzywilejowana Grupa w naszym Kraju.
Odpowiedz
10
@ FRED
dnia 20.02.2024, 17:45 · Zgłoś
dobrze napisane nie utrudniajcie nam życia i do roboty jak rola się nie opłaca można zmienić branże , mnie jak wypierdzieli z roboty tak mi mówili
Odpowiedz
-2
@ łodyniec
dnia 21.02.2024, 05:10 · Zgłoś
Oj wy naiwni ...
Rolnik pójdzie do normalnej pracy? Gdzie trzeba pracować 8 czy 12 godzin dziennie, czasem na zmiany, 5-7 dni w tygodniu?
Ha ha ha ha ha
Zaorać , zbronować, zasiać, spryskać, zebrać, sprzedać. Mi wygląda na 6 długich dni pracy.
A reszta roku ? Narzekać. Zapomniałem, 7 dzień do urzędu po dofinansowanie.
Odpowiedz
-1
@ Alejaja
dnia 22.02.2024, 02:29 · Zgłoś
Jedziesz z nimi lodynec jak z obornikiem na jesien
Prawde piszesz
Odpowiedz
17
@ Real
dnia 20.02.2024, 17:26 · Zgłoś
Dlaczego nie protestowali przeciwko decyzjom PiSu? Czego nie negocjują z rządem, tylko burdy wszczynają na ulicach, zatruwają powietrze dymem z opon, wkurzają ludzi śpieszących si e do swoich spraw? Cuchnie mi to PoiSdzielską prowokacją .
Odpowiedz
9
@ Anonim64479
dnia 20.02.2024, 17:22 · Zgłoś
Muszę to napisać: jakie piękne patriotyczne konie!!!
Odpowiedz
15
@ Mała Mi
dnia 20.02.2024, 17:20 · Zgłoś
Gdzie byli rolnicy jak pis im załatwił zielony ład w Unii? Myśleli że załatwią im kasę? Tak kasę to pis załatwił tylko sobie z naszych podatków. Rolnicy - rozliczcie ich teraz za to.
Odpowiedz
-6
@ Franki
dnia 20.02.2024, 17:19 · Zgłoś
Komuno wracaj szybko.
Odpowiedz
-5
@ Polexit
dnia 21.02.2024, 00:30 · Zgłoś
[komentarz zawierał obraźliwe treści]
Odpowiedz
2
@ Mysliwy
dnia 20.02.2024, 17:12 · Zgłoś
A co do tego mają myśliwi? Przeciwko czemu strajkują?
Odpowiedz
5
@ odpowiedzalny
dnia 20.02.2024, 18:02 · Zgłoś
próbują cie uratować przed dzikami bo zaniedługi czas zostaniesz przekąską
Odpowiedz
1
@ Naganiacz
dnia 20.02.2024, 18:23 · Zgłoś
Bo mają bekę z protestu, a rolnictwo głęboko pod chwostem. Jest burda, jest okazja do nachlania się , jak tylko zjadą z ronda...
Odpowiedz
-5
@ mózgotrzep
dnia 20.02.2024, 18:39 · Zgłoś
za mało dzików na rowerach...
Odpowiedz
18
@ Jasło
dnia 20.02.2024, 17:08 · Zgłoś
W 2024 roku składka Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego (KRUS) dla rolników wynosi 60 zł miesięcznie w zakresie ubezpieczenia wypadkowego, chorobowego i macierzyńskiego, czyli 720 zł rocznie.

W 2024 roku składka na Zakład Ubezpieczeń Społecznych (ZUS) dla przedsiębiorców wynosi 1600,32 zł miesięcznie, czyli rocznie 19203,84, czyli 26,6 razy więcej. Słownie ponad dwadzieścia sześć.

Koniec tematu biedy na rolnictwie, jak się nie podoba zakładać firmy i płacić ZUS, bo każdy pracujący w firmach nie ma zamiaru was sponsorować całe życie.
Odpowiedz
1
@ Dzbanie
dnia 21.02.2024, 00:29 · Zgłoś
ZUS to twór Bismarka tumanie, ZUS to piramida finansowa, by biomasa niewolnica zap.. A do grobu i nic z tego nie miała.
Odpowiedz
9
@ Mix
dnia 20.02.2024, 17:06 · Zgłoś
[komentarz zawierał obraźliwe treści]
Odpowiedz
0
@ to nie są tanie re rzeczy
dnia 20.02.2024, 16:53 · Zgłoś
8
@ Riko
dnia 20.02.2024, 16:49 · Zgłoś
A wiecie że ten problem nie jest od dziś,tylko po 89 powoli niszczyli w tym kraju wszystko co polskie.Z roku na rok było więcej podatków i opłat,tak głowy rządowe myślały gdzie i na czym tu zarobić.Sami tak pomyślcie dlaczego to wszystko jest tak drogie a takim rolnikom za ich płody rolne proponuje się dosłownie grosze.Jak widzę cała banda tych osłów nie ma pojęcia o zarządzaniu.Oni są dobrzy ale w niszczeniu wszystkiego w tym kraju.Cały kraj powinien się obudzić i powiedzieć dość.Powiem wam że sprawdziłem sobie wszystkie te rządy które rządziły po 89 roku i jak każdy tylko obiecywali,tylko nic nie robili z tego co obiecywali że coś zrobią.I tak co rząd robili to samo tylko obiecywali,a tak wprawdzie chodziło im tylko by rządzić i załatwiać swoje sprawy,a sprawy narodu ciągle były pomijane.Tak że za to wszystko za ten stan dzisiejszy możemy podziękować tym co mieli dbać o Naród Polski.
Odpowiedz
10
@ dragoness
dnia 20.02.2024, 17:12 · Zgłoś
-7
@ Paszła won!!!
dnia 21.02.2024, 00:44 · Zgłoś
Tylko dziadersi mają Pejsbóka...
Odpowiedz
3
@ dragoness
dnia 21.02.2024, 07:33 · Zgłoś
Widziałeś to samo zdjęcie na wszystkich portalach?
Odpowiedz
-2
@ Won z Polski
dnia 21.02.2024, 08:36 · Zgłoś
Śmierdzi akcją TuSSkowskiego reżimu. Tego samego co podpalał ruską budkę pod ambasadą, podczas Marszu Niepodległości jak byli przy korycie.
Odpowiedz
2
@ JACEK
dnia 20.02.2024, 16:41 · Zgłoś
Dlaczego minusujesz POLAKA bo powiedział prawdę ?. Gdyby nie rolnik to byś żarł jeden z drugim trawę ,czy ty sobie wyobrażasz pracę w rolnictwie? tam nie ma niedzieli nie ma święta bo do obory trzeba iść i zrobić to co się musi i nikt za ciebie tego nie zrobi. Taki rolnik nie ma urlopu nie ma święta a ty miastowy pasożycie / nie każdy/ tylko patrzysz żeby ci ZUS dał talon na wczasy no bo tobie się należy.I jeszcze jeden z drugim ma czelność powiedzieć że rolnik leży z w polu samo rośnie. Zazdrościsz jeden z drugim drogich traktorów, ale nie zazdrościsz im kredytów których na te traktory nabrali.Chcecie żeby w Polsce było dobrze ale nikt nie poprze polskiego przedsiębiorcę, nawet do mniejszego sklepu nie idziesz tylko lecisz do tych biedronek, kauflandów i innych zagranicznych meneli, no bo ich trzeba wesprzeć bo po to się wepchali do Polski żeby ten polski burak na nich robił.No ale Polak to już taki jest że obcemu do [...] by wlazł, a swojemu kromki chleba by odmówił.
Odpowiedz
0
@ oki
dnia 20.02.2024, 19:25 · Zgłoś
jak jest tak źle to zmień zawód na układanie płytek .pod dachem ,prąd zleceniodawcy ,żyć nie umierać ,i nie potrzeba traktora, wystarczy przecinarka i parę narzędzi . Każdy orze jak może . inne zawody też mają pod górkę ale z tokarką czy inna obrabiarką na rondo nie jedzie...;.
Odpowiedz
0
@ Do oki
dnia 21.02.2024, 00:27 · Zgłoś
Sam się uderz...
Odpowiedz
6
@ Marcin.
dnia 20.02.2024, 16:40 · Zgłoś
Rolnicy protestują, więc polityczne sępy od razu się zleciały.
Szkoda, że rolnicy ich nie pogonili, ale jak gonić tych, na których się głosowało?

Granicę z upa zaorać, postawić płot i zasieki jak na granicy z Białorusią! Niech upaińcy sami żreją to [...] ! Zablokować wszelki transport z i do upa! Dość pomocy upainie!!!
Odpowiedz
13
@ FRED
dnia 20.02.2024, 16:50 · Zgłoś
co wam obiecali dziś na rondzie , to następny protest pod ich domami , nie utrudniajcie życia zwykłym ludzią ,co mają dzieci w szkołach ,przedszkolach , tylko posłom ,europosłom , senatorom , a nie matką która nie może odebrać dziecka , jedzicie pod do LECHWARÓW , BĘDĘ PILNOWAŁ
Odpowiedz
1
@ Tym zawsze mało
dnia 20.02.2024, 16:38 · Zgłoś
Od kiedy pamiętam górnicy i rolnicy[...]
Odpowiedz
29
@ Anonim
dnia 20.02.2024, 16:17 · Zgłoś
Cud jasielski. Wystarczył uścisk dłoni Lechwara i Pankiewicza aby zakończyć protest.
Odpowiedz
23
@ FRED
dnia 20.02.2024, 16:23 · Zgłoś
ONI wam załatwią wszystko , tylko się pytam co to za figura ten cały Lechwar . bo mieszkam tu 60 lat i nie słyszałem takiego nazwiska ,chyba z biezdziadki
Odpowiedz
9
@ ubog
dnia 20.02.2024, 18:08 · Zgłoś
z jasła mama bieżdziedza a tato [...] z siekluwki
Odpowiedz
-4
@ POLAK
dnia 20.02.2024, 16:14 · Zgłoś
Brawo Rolnicy ! Popieram Was w 100%. Protestujcie do skutku i nie ustępujcie nawet o pół kroku. Biurokratom w Brukseli i w Strasburgu poprzewracało się w głowach. Polacy muszą pokazać swój sprzeciw ponieważ w przeciwnym wypadku Unia Europejska Nas wszystkich wykończy. Polska musi wystąpić z Unii Europejskiej. Nie ma mojej zgody na dyskryminację i celowe gnębienie Polaków przez zachodnich biurokratów którzy robią wszystko celowo po to żeby udręczyć zwykłych ludzi. Nie ma mojej zgody i nie powinno być na to zgody polskiego Narodu. Murem za rolnikami. Należy powiedzieć Zachodowi DOSYĆ...
Odpowiedz
7
@ dragoness
dnia 20.02.2024, 16:19 · Zgłoś
Chcesz exitu? To zrób sobie prywatny.
Odpowiedz
0
@ znawca tematu
dnia 20.02.2024, 18:01 · Zgłoś
Tylko skończeni idioci popierają jeszcze kołchoz brukselski. Bruksela zrobi z was biedaków, a wy dalej będziecie ją kochać.
Odpowiedz
5
@ do znafcy
dnia 20.02.2024, 18:30 · Zgłoś
Wolisz popierać kołchoz ruski? Moskwa zrobi z ciebie truchło, nawet nie zauważysz.
Odpowiedz
-4
@ znawca tematu
dnia 20.02.2024, 19:47 · Zgłoś
Śmieszą mnie te teksty o Rosji, tylko idioci w nie wierzą.
Odpowiedz
1
@ dragoness
dnia 20.02.2024, 20:18 · Zgłoś
Ot i parę rubelków wpadło znawcy.
Odpowiedz
-4
@ Znawca tematu
dnia 20.02.2024, 20:50 · Zgłoś
[komentarz zawierał obraźliwe treści]
Odpowiedz
5
@ dragoness
dnia 20.02.2024, 22:08 · Zgłoś
Już? Ulżyłeś sobie? No to w takim razie jesteś pożytecznym idiotą. Tacy są najpotrzebniejsi.
Odpowiedz
8
@ js
dnia 20.02.2024, 23:54 · Zgłoś
Tacy głupi to oni nie są by brać w rubelkach. Bruksela im śmierdzi ale euro już nie.
Odpowiedz
2
@ Anonim13937
dnia 20.02.2024, 16:08 · Zgłoś
Możesz wziąć urlop bocie brzuszek boli dwon do szefa p.
Odpowiedz
9
@ taka prawda
dnia 20.02.2024, 16:08 · Zgłoś
Bycie rolnikiem nie jest przymusowe, nie podoba się to sprzedać graty i iść pracować do Nowego Stylu.
Odpowiedz
1
@ Dzbanie
dnia 21.02.2024, 08:32 · Zgłoś
Nie jedz i nie pij produktów wytwarzany h przez tych rolników. To nie jest przymusowe.
Odpowiedz
2
@ LO
dnia 20.02.2024, 16:04 · Zgłoś
Każdy rolnik któremu mało kasy może zmienić zawód.
Odpowiedz
9
@ dragoness
dnia 20.02.2024, 15:56 · Zgłoś
Ukraińskie towary nie pasują, ale nawozy już tak? Potem nie dziwi raport z 2022 roku, że polska żywność jest najgorsza w całej Unii.
Odpowiedz
-3
@ stasienek
dnia 20.02.2024, 17:36 · Zgłoś
I pani naprawdę wierzy w te raporty? W ich bezstronność?
Odpowiedz
-1
@ Pani
dnia 20.02.2024, 18:28 · Zgłoś
Na pewno są bardziej wiarygodne niż łgarstwa i oszustwa PiSu
Odpowiedz
1
@ dragoness
dnia 20.02.2024, 20:17 · Zgłoś
Tak, bo to był POLSKI raport. Zaskoczony?
Odpowiedz
-4
@ Stasiek
dnia 20.02.2024, 20:26 · Zgłoś
Pod czyje dyktando?
Odpowiedz
-2
@ Lewacki świr
dnia 20.02.2024, 21:56 · Zgłoś
Przecież, to wybiórcza histeryczka, wybiera co jej pasuje ignorując wszystkie fakty. Szkoda zdrowia na tłumaczenie fanatyczce..
Odpowiedz
5
@ dragoness
dnia 20.02.2024, 22:11 · Zgłoś
-2
@ Do dragoneSS
dnia 20.02.2024, 22:20 · Zgłoś
Weź mi tu nie smródź propagandą..
Odpowiedz
4
@ dragoness
dnia 20.02.2024, 22:27 · Zgłoś
Czyli jednak za trudne :-D
Odpowiedz
-6
@ Do dragqueeneSS
dnia 21.02.2024, 00:42 · Zgłoś
Dla ciebie wszystko jest trudne. Tak już jest jak się ma ujemne IQ.
Odpowiedz
-8
@ Romantyk
dnia 21.02.2024, 01:00 · Zgłoś
Do kuchni dragoness, podłogę trzeba zmyć.
Odpowiedz
4
@ dragoness
dnia 21.02.2024, 07:34 · Zgłoś
Rolnicy walczą o kasę, proszę pana. Podobnie jak PiS, który wiele właśnie stracił, a może stracić więcej.
Odpowiedz
-3
@ Do dragoness
dnia 21.02.2024, 07:46 · Zgłoś
Rozumiem, czyli kłamie pani tylko po to by kłamstwem uderzyć w polskiego rolnika? To jakiej sprawie pani służy, bo bardzo pani aktywna? Czyjej sprawie? Za kim pani jest? Za ukraińskim czy polskim rolnikiem? Za rodakiem, czy nieuczciwą konkurencją, świętowaniem urodzin Bandery i wiwatowaniem nazistom w parlamencie?
Odpowiedz
-1
@ dragoness
dnia 21.02.2024, 10:39 · Zgłoś
Nieodmiennie jestem za prawdą i uczciwością.
Odpowiedz
-10
@ Obywatel
dnia 20.02.2024, 15:39 · Zgłoś
Czytając te wasze komentarze ignoranci otwiera się scyzoryk w kieszonce. Czekajcie jak przejdzie ten zielony ład. Będziecie jeździć na wczasy co najwyżej do Ciechocinka PKS jak was będzie stać.
Odpowiedz
21
@ dragoness
dnia 20.02.2024, 15:51 · Zgłoś
No to PiSowi podziękujesz. A uprawianie lansiku przez naszych politykierów z bożej łaski jest żenujące.
Odpowiedz
-1
@ łodyniec
dnia 20.02.2024, 15:56 · Zgłoś
Czepiasz się? Kto głosował za zielonym ładem, kto głosował na PiS? A teraz coś się od widziało w głowach bo inne kraje strajkują?
Gdyby inne kraje nie strajkowali to nasi rolnicy siedzieli by jak mysz pod miotłą! Bo źle im nie jest.
Rok temu pszenica po 1500 , chleb po 4 PLN , dziś pszenica po 700 a chleb 5-6 PLN ?
Wyjechać w pole dwa razy w roku,zarobić na cały rok i narzekać jeszcze ?
W główkach się im[...] ,bo mają za dużo kasy i jeszcze więcej wolnego czasu.
Odpowiedz
-7
@ dragoness
dnia 20.02.2024, 15:57 · Zgłoś
I tu żeś, łodyńcze, mądrze napisał.
Odpowiedz
4
@ FRED
dnia 20.02.2024, 16:07 · Zgłoś
Jak mało kiedy pisze mądrze ,tak jest tylko chleb drożeje , jak to mozliwe
Odpowiedz
-12
@ Zenek
dnia 20.02.2024, 16:58 · Zgłoś
Za Tuska wszystko możliwe pszenica tańsza chleb droższy. 100 konkretów czekamy platfusy
Odpowiedz
8
@ dragoness
dnia 20.02.2024, 17:13 · Zgłoś
-4
@ Znawca tematu
dnia 20.02.2024, 17:59 · Zgłoś
Dragoness ekspertka od wszystkiego, od rolnictwa też. kobieto pojęcia nie masz o pracy na roli, więc nie zabieraj głosu.
Odpowiedz
8
@ bazalt
dnia 20.02.2024, 20:01 · Zgłoś
@ Znawca tematu - ty też nie jesteś żadnym znawcą. Mnóstwo by się rozpisywać, ale rolnicy są rozgrywani jak dzieci.
1. To co teraz się dzieje jest spadkiem po polityce PiS-u wobec całej gospodarki żywnościowej.
2. Wszystkich aktywistów PiS-owskich którzy pojawili się w Jaśle, jak i we wszystkich innych miejscach protestów, chłopy powinni wykąpać w [...]ówce i wytarzać w końskim łajnie. Gdyby byli mądrzy. A już szczytem hipokryzji jest pojawienie się "pana od fikołków".
3. Rolnikami swoje interesy rozgrywa Rosja wespół ze światowymi koncernami.
I jeśli szanowny @ Znawca tematu potrafisz w miarę sprawnie poruszać się w internecie - to w ciągu kilku minut złapiesz, że większość nitek tak czy inaczej prowadzi na Kreml.
Odpowiedz
-2
@ Znawca tematu
dnia 20.02.2024, 20:47 · Zgłoś
Te teksty o Kremlu to już tylko idioci łykną. Ukraina to państwo skorumpowane, gdzie wielkie koncerny z Niemiec czy Francji mają ogromne pola i to w ich interesie działa Bruksela. To oni najwięcej na tym zarabiają. Jakim trzeba być oszołomem aby wierzyć w te brednie o Kremlu, że to wszystko ich robota.
Odpowiedz
-6
@ Polexit
dnia 20.02.2024, 21:54 · Zgłoś
PiS podpisał zielony ład, a PO to przyklepało. Zawsze nie dopowiadasz niewygodną prawdę towarzyszko.
Odpowiedz
7
@ dragoness
dnia 20.02.2024, 22:13 · Zgłoś
A Wojciechowski z PiSu to nie był przypadkiem komisarzem d/s rolnictwa? Tweet Wojciechowskiego z 2021 roku: "W sprawie rolnictwa to nie ja jadę na fali UE, to UE jedzie na mojej fali. 'Zielona' reforma WPR (Wspólnej Polityki Rolnej) powstała w Warszawie i nazywała się najpierw program rolny PiS"
Odpowiedz
-3
@ Do dragoneSS
dnia 20.02.2024, 22:19 · Zgłoś
[komentarz zawierał obraźliwe treści]
Odpowiedz
4
@ dragoness
dnia 20.02.2024, 22:26 · Zgłoś
A jakieś merytoryczne argumenty, macho z odzysku?
Odpowiedz
0
@ Tfuuuu
dnia 21.02.2024, 08:30 · Zgłoś
Dragoness = Pablo morales

Ile ci płacą za szczucie!?
Odpowiedz
0
@ dragoness
dnia 21.02.2024, 10:40 · Zgłoś
Przyjdź, przedstaw się, to ci powiem.
Odpowiedz
2
@ XYZ
dnia 20.02.2024, 15:39 · Zgłoś
Premierowi
proszę Warszawę blokować
Odpowiedz
-3
@ Romantyk
dnia 21.02.2024, 00:58 · Zgłoś
Na wszystko przyjdzie czas.
Odpowiedz
-2
@ Na Warszawę
dnia 21.02.2024, 08:29 · Zgłoś
Wielki protest będzie 27 lutego.
Odpowiedz
-27
@ Józef
dnia 20.02.2024, 15:38 · Zgłoś
Czytając komentarze od razu pachnie mi, że solidarnie skrzyknęło się wąskie grono popierające obecna władzę i plują po rolnikach. Żenujące .
Odpowiedz
-6
@ Pablo Morales
dnia 21.02.2024, 08:28 · Zgłoś
To płatne trole TusskaMorawieckiego
Odpowiedz
8
@ Max
dnia 20.02.2024, 15:33 · Zgłoś
Jesteśmy z Wami rolnicy???
Odpowiedz
34
@ Maurycy z Jasła koło Desznicy
dnia 20.02.2024, 15:31 · Zgłoś
"Musimy mocniej działać i nie tylko sam przejazd, ale zacząć blokować, solidarnie z całą Polską – mówi rolnik z Tarnowca"

A weźcie i oddolcie się ode mnie, pajace. Też próbuję jakoś żyć w tym kraju i też nie jest mi łatwo. Ja wam zmiany przepisów nie zrobiłem.

Gdzie byliście parę miesięcy temu, jak wam wasza staruszka z sejmu przywiozła do Jasła wiceministra rolnictwa? Dlaczego to do mnie, a nie do niej wydzieracie się teraz przez megafon? Dlaczego to ja nie mogę dojechać do roboty a nie ona?
Odpowiedz
38
@ Bobola
dnia 20.02.2024, 16:33 · Zgłoś
Babcia Marysia była z tym przymulonym Januszem, który pszenicy od owsa nie rozróżnia i pultali się oboje a i tak gooovno z tego wyszło, jak zawsze.
Odpowiedz
3
@ 02
dnia 20.02.2024, 15:26 · Zgłoś
A gdzie jest posłanka Frydrych i inni z PSL. Rząd też przyłącza się do protestu.
Odpowiedz
22
@ lex
dnia 20.02.2024, 16:04 · Zgłoś
o... to teraz posłanki Frydrych potrzebna i tych z PSl-u potrzeba ,posłanka działa w Krośnie a Wy macie swoich ze słusznej partii to ich męczcie...
Odpowiedz
5
@ Hmmm
dnia 20.02.2024, 16:55 · Zgłoś
To dlaczego ich afisze wisiały w Jaśle
Odpowiedz
39
@ jaślanin
dnia 20.02.2024, 15:25 · Zgłoś
Ci ze Starostwa staruszkowie to po spotkaniu powinni udać się na stały odpoczynek domowy . Pisowskie gierki i pokaz władzy sobie urzadzaja a nic nie robią na rzecz nie tylko rolników.
Odpowiedz
-5
@ Dziadersi won
dnia 20.02.2024, 22:17 · Zgłoś
Dziadersi Tusk, Kaczyński i Czarzasty też, bo Hołownia rusza na Moskwe z Tygryskiem.
Odpowiedz
42
@ kibic
dnia 20.02.2024, 15:19 · Zgłoś
No stadion cwaniak tez załatwił z morawieckim
Odpowiedz
42
@ FRED
dnia 20.02.2024, 15:26 · Zgłoś
Cwaniak jakich mało, ale myślę że to już mu się skonczy
Odpowiedz
30
@ Dziad
dnia 20.02.2024, 15:49 · Zgłoś
Typowy ślizgacz nie długo musi zabrać się do uczciwej roboty koniec sielanki .
Odpowiedz
28
@ Roro
dnia 20.02.2024, 15:16 · Zgłoś
a gdzie nasza maryśieńka??
Odpowiedz
17
@ Adam
dnia 20.02.2024, 15:08 · Zgłoś
[komentarz zawierał obraźliwe treści]
Odpowiedz
53
@ FRED
dnia 20.02.2024, 15:13 · Zgłoś
TEN Pajac ,zapomniał zabrać tatusia ,nie pamięta jak Morawieckiemu odał koszulkę CZARNYCH
Odpowiedz
-23
@ juno
dnia 20.02.2024, 15:49 · Zgłoś
no i co! dal koszulke , potem burmistrz mial zlozyc wniosek i nie zlozyl. No to [...] kto mial zlozyc wniosek Lechwar czy burmistrz???
Odpowiedz
26
@ FRED
dnia 20.02.2024, 17:03 · Zgłoś
TO jesteś jego adwokatem, dał d...i tyle , lansik żeby zaistnieć
Odpowiedz
39
@ ja
dnia 20.02.2024, 15:07 · Zgłoś
Teraz protestują, a jak PiS-owy rząd to wszystko zaakceptował siedzieli cichutko.
Odpowiedz
4
@ Hmmm
dnia 20.02.2024, 16:53 · Zgłoś
Skoro PIS to dlaczego obecne wladze popierają zielony ład ???
Odpowiedz
-10
@ <:>
dnia 20.02.2024, 19:55 · Zgłoś
Ty masz bardzo krótką pamięć. Przez, to m.in., że PiS-owy rząd uległ unijnemu walcowi odnośnie niekontrolowanemu importowi płodów rolnych ze wschodu i zgody na zielony ład, stracił głosy na wsi i to zadecydowało, że nie ma teraz większości.W zeszłym roku też rolnicy protestowali. Ale przynajmniej rząd PiS-u wprowadził embargo na kilka ukraińskich produktów, mimo sprzeciwu Bruxeli i mimo, że to było nie zgodne i dalej jest nie zgodne z prawem UE. A ten rząd przez 2 miesiące nic nie zrobił. Jak wszelkie produkty produkty wjeżdżały do Polski tak dalej wjeżdżają bez żadnej kontroli. I chcę tylko przypomnieć, że większość postulatów polskich rolników, manifestują wszyscy unijni gospodarze. We Francji, Niemczech, Hiszpanii, Włoszech, Czechach itd. PiS nie rządził a jest taka sama sytuacja. Pozdrawiam
Odpowiedz
2
@ dragoness
dnia 20.02.2024, 22:25 · Zgłoś
I but Putina na twoim tyłku.
Odpowiedz
-1
@ Upacka srovidianko
dnia 21.02.2024, 00:22 · Zgłoś
Jesteś nieuleczalnie chora
Odpowiedz
13
@ zastaw wnyki
dnia 20.02.2024, 15:05 · Zgłoś
"Myśliwy" mówi - "wprowadzono gospodarkę łowiecką" - zdziwienie. To już nie będzie można swobodnie kłusowniczej strzelanki sobie urządzać?
Odpowiedz
10
@ sprawiedliwy
dnia 20.02.2024, 17:58 · Zgłoś
mówisz o sobie
Odpowiedz
-8
@ Ciekawy
dnia 20.02.2024, 19:56 · Zgłoś
To ten myśliwy co mu dzik zaginął i biedak głodny chodzi ?
Odpowiedz
9
@ Lol
dnia 20.02.2024, 22:09 · Zgłoś
Ale ten pis tych ludzi oglupil.
Odpowiedz
37
@ 2233
dnia 20.02.2024, 15:04 · Zgłoś
Akurat myśliwych z naszego powiatu, to rolnicy powinni w [...] kopnąć..
Odpowiedz
8
@ Rjsss
dnia 20.02.2024, 15:03 · Zgłoś
[komentarz usunięto ze względu na wulgaryzmy]
Odpowiedz
0
@ Optymista
dnia 20.02.2024, 15:02 · Zgłoś
Za komuny mojej Mamie jeden mądry ze wsi powiedział "Złote obrączki będziecie oddawać za jajko".
W 1989r to rolnicy pierwsi domagali się wprowadzenia wolnego rynku żywnościowego.
Tak by pasowało zablokować tym wszystkim blokującym ich wyjazd na drogę. Nie wyście te drogi budowali, żeby teraz je blokować. Macie dotacje, śmieszny KRUS i ciągle wam mało.
Odpowiedz
-5
@ Żywią i bronią
dnia 20.02.2024, 22:15 · Zgłoś
Dobrze jej powiedział. Zacznij zbierać złoto, bo EUSSR tak ci dowali, że będziesz tynk żarł.
Odpowiedz
8
@ js
dnia 20.02.2024, 23:48 · Zgłoś
Na początku 1990 r. na dzień dobry rządowi Mazowieckiego chłopi podżegani przez Solidaruchów z rolniczej S z Bartoszczem na czele bojkotowali skup by wymusić na rządzie podwyżkę cen zbóż. Domagali się nawet by na skupie płacono dolarami. Gdy pomimo dobrego urodzaju zaczęło brakować ziarna na mąkę i pasze Polska musiała zaimportować milion ton pszenicy wtedy zaczęli drzyć japę że nie mogą zboża sprzedać bo rząd sprowadza je zza granicy.
Odpowiedz
25
@ beneficjent dotacji z UE
dnia 20.02.2024, 15:02 · Zgłoś
"...Niech na całym świecie wojna,
Byle polska wieś zaciszna,
Byle polska wieś spokojna..."
Odpowiedz
53
@ Ekopojeby
dnia 20.02.2024, 15:00 · Zgłoś
Przecież to ich PiS podpisał Zielony Ład...nie wiedzieli?? Gdzie rolnicy byli w tamtym roku gdy rynek zalany został ukraińskim zbożem?? Poza Agrounią.
Odpowiedz
-19
@ A
dnia 20.02.2024, 15:41 · Zgłoś
widzisz jakby nie podpisał to byłby atak z ue a i tak był PiS przegrał a przynajmniej coś mówili stawiali jakiś opór a ci obecni jeszcze by dziękowali za wymysły z ue które sami z byłym komisarzem obecnym premierem konstruowali
Odpowiedz
23
@ XD
dnia 20.02.2024, 14:59 · Zgłoś
Super piewsze było o zboże ale szkoda że nie mówią że chodzi im o dopłaty 2zł do litra paliwa, wcześniejszą emeryturę i wiele innych rzeczy XDDD

Może jak zaczniecie płacić tyle kładek co my w Zusie to dostaniecie, a tymczasem państwo dopłaca 21mld rocznie bo wy ze składek macie tylko 2mld
Odpowiedz
72
@ Omy
dnia 20.02.2024, 14:56 · Zgłoś
Niech jadą do Warszawy na Nowogrodzką
bo to PiS i jego komisarz załatwili im
zielony ład a nie utrudniać ludziom dostanie się do pracy.
Ten co blokował wyjazd z ronda powinien
dostać mandat za stwarzanie zagrożenia w ruchu
Odpowiedz
64
@ do Omy
dnia 20.02.2024, 15:00 · Zgłoś
60% osób które uważały swój zawód za rolnik w 2023 roku po tylu latach afer dalej wybrały PIS, ba zielony ład to PIS wprowadził.

a tera my nie czytali pani redaktur
Odpowiedz
100
@ Woytazzz
dnia 20.02.2024, 15:03 · Zgłoś
Bogu ducha winnym ludziom (którzy w większości popierają ich postulaty) uprzykrzyli życie po raz kolejny. Ale już z posłanką partii, która wprowadzała Zielony Ład, wymieniali uprzejmości i pozowali do zdjęć.

Parafrazując klasyka - wy rolnicy to musicie mieć silną psychikę!
Odpowiedz
10
@ 2024
dnia 20.02.2024, 15:04 · Zgłoś
Jak by pis nie podpisał ładu to UE by na nas takie sankcje nałożyła ze te co są nałożone na ruskich to się mogą schować
Odpowiedz
19
@ 2025
dnia 20.02.2024, 15:09 · Zgłoś
Silna niezależna ta która wstała z kolan pozwoliła sobie cokolwiek narzucić. Nie żartuj.
Odpowiedz
52
@ obserwator 333
dnia 20.02.2024, 15:21 · Zgłoś
To teraz obłudę pszczelarzy pokażmy. Weźmy jakikolwiek słoik miodu i zobaczmy czy sam słoik jest z POLSKIEJ huty. gwarantuję że żaden nie będzie miał oznaczeń Iłowy itp. Dlaczego?? Bo polski słoik 900 kosztuje ok 5 zł a ukraiński 2.50. Jak można protestować przeciwko jednemu jednocześnie przyczyniając się do upadku naszych hut szkła
Odpowiedz
10
@ Bo o
dnia 20.02.2024, 15:38 · Zgłoś
Polskie trzeba walczyć kiedy mamy coś sprzedać a jak kupujemy zagraniczne pòłprodukty to jest rynek. No i warto zwrócić uwagę na zróżnicowanie tzw rolników o ile mający klika kilkanaście czy nawet kilkadziesiąt ha itd którzy sami albo i z pracownikami tam pracują od takich co mają setki ha i często sami się nie zajmują są przedsiębiorcami branży rolniczej. Takich odciąć wszelkie ulgi dotacje są przedsiębiorcami nich sobie radzą jak w innych branżach a zatrzymać te zielone wymysły z ue.
Odpowiedz
0
@ //
dnia 20.02.2024, 16:06 · Zgłoś
A wystarczy jeden gest Tuska i jedno słowo ministra rolnictwa, żeby kontrolować i zatrzymać to g.wno ze wschodu. Ale nie...lepiej aby polscy i unijni rolnicy upadli a produkty rolne zaimportuje się ze wschodu Europy i z Ameryki Południowej, gdzie nie ma żadnych kontroli ani ograniczeń w stosowaniu chemii. Nie dziwne, że Polska jest teraz centrum chorób nowotworowych w UE jak jemy ciągle ten syf. I jeszcze za to płacimy.
Odpowiedz
-1
@ Zenek
dnia 20.02.2024, 16:48 · Zgłoś
100 konkretów w 100 dni hehe czekamy
Odpowiedz
19
@ Hmmm
dnia 20.02.2024, 16:51 · Zgłoś
Byłem tam i bez problemu przejchalem
Odpowiedz
38
@ Ja mieszczuch
dnia 20.02.2024, 17:22 · Zgłoś
Ale tyle nienawiści w tych wypowiedziach. Które zamiast łączyć to dzielą.
Jak tak czytam to myślę sobie biedna ta Polska ...
Odpowiedz
-23
@ Zh
dnia 20.02.2024, 17:29 · Zgłoś
Powiedział co wiedział,za jakiś czas będziesz żarła robale
Odpowiedz
0
@ Anonim2251
dnia 20.02.2024, 17:32 · Zgłoś
Lepiej zacznij szanować rolników bo oni nasz żywią. No chyba że wolisz żreć brukselskie robaki i [...] z Ukrainy...
Odpowiedz
11
@ do Ja mieszczuch
dnia 20.02.2024, 17:37 · Zgłoś
niestety typowe dla idiotów, a tych szczególnie dużo komentujących na tym portalu
Odpowiedz
27
@ Pisior
dnia 20.02.2024, 17:39 · Zgłoś
Żelazna miotła Tuska nie działa na ,,zielony nieład" ??
Przecież podobno sprząta wszystko po PiSie, to niech i to posprząta ..
Na razie POsprzatali popularny kredyt mieszkaniowy 2% dla młodych, wszystkie strategiczne dla kraju inwestycje,
Paliwo już mamy po 5.16 zł.
Darmowe akademiki dla studentów też już prężnie działają,
A I mikroprzedsiębiorcy zadowoleni z dobrowolnego ZUS.
Za 60 000 kwoty wolnej od podatku też serdecznie dziękujemy
Kwestia czasu jak ,,żelazna miotła" Tuska dotrze do NBP i Posprząta nasze aktywa i kilkaset ton złota .
Ale na otarcie łez niedługo młodzi inżynierowie z Afryki będą nas ubogacać kulturowo, i przekonywać że musimy na nich pracować, bo to im się należy.
Gratuluje wyboru ,, inteligetny " elektoracie
tęczowej koalicji 13 Grudnia.
Odpowiedz
2
@ Jebacfuska
dnia 20.02.2024, 17:54 · Zgłoś
[komentarz usunięto ze względu na wulgaryzmy]
Odpowiedz
-14
@ Tofik
dnia 20.02.2024, 17:57 · Zgłoś
Głupi idiota jesteś
Odpowiedz
-5
@ Patr
dnia 20.02.2024, 18:03 · Zgłoś
Ty cymbale teraz na pis zwalasz a po ile paliwo jest teraz dno dna
Odpowiedz
14
@ Dlaczego
dnia 20.02.2024, 18:17 · Zgłoś
Dlaczego jak daje plus wychodzi minus. Kto tam siedzi. Troll
Odpowiedz
-5
@ 1971
dnia 20.02.2024, 18:37 · Zgłoś
Tos wymyslil
Odpowiedz
-12
@ Wolf57
dnia 20.02.2024, 18:48 · Zgłoś
To po co nam Unia???
Odpowiedz
-9
@ To ja 2
dnia 20.02.2024, 19:11 · Zgłoś
Polska od lat jest marionetką w łapach unii europejskiej.
Odpowiedz
-10
@ Pisior
dnia 20.02.2024, 20:33 · Zgłoś
Wyborco..!!!
Pamietaj...!!!
Ta koalicja Cie OSZUKAŁA obietnicami przed wyborami do sejmu...
Więc bardzo prawdopodobne że zrobi to samo przed wyborami samorządowymi.
Rudy pęka ze śmiechu ze swoimi niemieckimi przyjaciółmi , że drugi raz złapał tych ,, inteligentnych " Polaków na tą samą ścieme .
Zacznijcie myśleć samodzielnie, nie za pomocą TVN, bo to się naprawdę źle dla was skończy...
Odpowiedz
-18
@ Pisior
dnia 20.02.2024, 20:33 · Zgłoś
Wyborco..!!!
Pamietaj...!!!
Ta koalicja Cie OSZUKAŁA obietnicami przed wyborami do sejmu...
Więc bardzo prawdopodobne że zrobi to samo przed wyborami samorządowymi.
Rudy pęka ze śmiechu ze swoimi niemieckimi przyjaciółmi , że drugi raz złapał tych ,, inteligentnych " Polaków na tą samą ścieme .
Zacznijcie myśleć samodzielnie, nie za pomocą TVN, bo to się naprawdę źle dla was skończy...
Odpowiedz
-23
@ Pisior
dnia 20.02.2024, 20:34 · Zgłoś
Wyborco..!!!
Pamietaj...!!!
Ta koalicja Cie OSZUKAŁA obietnicami przed wyborami do sejmu...
Więc bardzo prawdopodobne że zrobi to samo przed wyborami samorządowymi.
Rudy pęka ze śmiechu ze swoimi niemieckimi przyjaciółmi , że drugi raz złapał tych ,, inteligentnych " Polaków na tą samą ścieme .
Zacznijcie myśleć samodzielnie, nie za pomocą TVN, bo to się naprawdę źle dla was skończy...
Odpowiedz
-24
@ Pisior
dnia 20.02.2024, 20:34 · Zgłoś
Wyborco..!!!
Pamietaj...!!!
Ta koalicja Cie OSZUKAŁA obietnicami przed wyborami do sejmu...
Więc bardzo prawdopodobne że zrobi to samo przed wyborami samorządowymi.
Rudy pęka ze śmiechu ze swoimi niemieckimi przyjaciółmi , że drugi raz złapał tych ,, inteligentnych " Polaków na tą samą ścieme .
Zacznijcie myśleć samodzielnie, nie za pomocą TVN, bo to się naprawdę źle dla was skończy...
Odpowiedz
8
@ js
dnia 20.02.2024, 23:33 · Zgłoś
do Pisior: Pleć pleciugo byle długo!
Odpowiedz
-5
@ Murem za Braunem i Rolnikami
dnia 21.02.2024, 00:20 · Zgłoś
Te same trole szczuły na niezaszczepionych, na przeciwników aborcji, na przedsiębiorców, a teraz szczują na rolników. Zapamiętajcie wyciągnijcie wnioski.
Odpowiedz
3
@ xD
dnia 21.02.2024, 07:17 · Zgłoś
@ obserwator 333 niby racja, ale z drugiej strony słabej jakości słoika ukraińskiego nikt nie spożywa, jedzenie ze słabej jakości zboża niekontrolowanego przez te wszystkie dziwne normy unijne już tak ;) Nie ma co się dziwić że taki rolnik przez tyle lat dostosowywał swoje gospodarstwo i był ganiany przez biurokratów w UE o każdy milimetr, gram, czy inne ich dziwne wytyczne, a tu nagle nie ma problemu żeby Ukraina która w UE nie jest i nie obowiązują u niej żadne normy uprawy zalewa takim zbożem za grosze zachód. Problem z rolnikami mam bardziej taki że powinni już przenieść się na granicę lub do stolicy i utrudniać życie tym którzy wprowadzili zielony ład i nie kontrolują dostaw zboża z Ukrainy. Winni są zarówno byli rządzący jak i obecni którzy gdyby nie strajki dalej myśleli by pewnie o ich priorytetowych celach na dziś czyli: tabletkach dzień po czy wiatrakach. Przypomnę wszystkim że rolnicy to też ludzie i mają prawo walczyć o swoje, nie wiem czy wyodrębnianie ich pod kątem jakieś opcji politycznej ma sens, strajkują już od czasów pisu i nasilają z dnia na dzień swoje niezadowolenie już za obecnych czasów innych rządzących, idąc za strajkami rolników na zachodzie, raczej w Niemczech, Francji, Italii czy Hiszpanii nikt nie wytyka tym rolnikom że są za pisem czy po, tam po prostu wybuchło oddolnie z inicjatywy racjonalnie myślących rolników, nie ma zależności że nagle w PL zmienił się rząd więc bojówki pisowskie zmobilizowały niemieckich czy francuskich rolników żeby robić młyn na zachodzie. Tylko w Polsce albo tvn albo republika są w stanie zmanipulować przeciętnego Kowalskiego i wmówić mu że problem stworzyli jedni albo drudzy, a później słucham w radiu, czy w intrenecie wypowiedzi rolników którzy cały czas jadą po obydwu stronach opcji politycznej.
Odpowiedz
-3
@ Yozef
dnia 21.02.2024, 07:50 · Zgłoś
masz racje a gdzie byli jak wprowadzano zielony lad .ziobro mial racje kiedy morawiecki podpisywal porozumienie . dzis pulkownicy i generalowie pokazuja jak sie rzadzi .uczcie sie pisowcy ... brawo sienkiewicz i mroczek ...
Odpowiedz
-6
@ Do Omy
dnia 21.02.2024, 08:26 · Zgłoś
Nie płacz trolu.

Rolnicy z całej Polski jadą na Warsiawę 27 Lutego!

Służby TuSSka już szykują prorosyjskie transparenty żeby osłabić wizerunek rolników. Pablo Morales peowski trol dostał 300 tyś za trolowanie. Tu, na tym forum też są płatne trole.
Odpowiedz
8
@ Xy
dnia 21.02.2024, 08:45 · Zgłoś
Rudy jest zajęty rozliczaniem i prostowaniem tego co narobił bagna ...a teraz baranki podłączają się do protestów rolników , gdzie byli wcześniej obłudnicy...rozliczyć pozamykać tych pseudopatriotów teraz chcą się przypodobać...
Odpowiedz
3
@ Rumcajs
dnia 21.02.2024, 09:13 · Zgłoś
No jak Lesiu i Marysia popierają to chyba kupię z hektar bo czuć piniondz u rolnika!!!
Odpowiedz
0
@ Jaslanin
dnia 21.02.2024, 17:34 · Zgłoś
[komentarz zawierał obraźliwe treści]
Odpowiedz
0
@ Kpa
dnia 21.02.2024, 22:07 · Zgłoś
Ja mam się martwić o rolników
A czy rolnicy martwią się że ja mało zarabiam. Konkurencja w żywności musi być bo jakby nie było konkurencji to chleb by kosztował 30 zł
Odpowiedz
0
@ Marcel
dnia 22.02.2024, 15:34 · Zgłoś
[komentarz zawierał obraźliwe treści]
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: [email protected]
Telefonicznie: 508 772 657