Budynek przy ul. 3-Maja już nie stwarza zagrożenia
Strażacy z Państwowej Straży Pożarnej w Jaśle podjęli działania mające na celu zabezpieczenie dachu budynku gospodarczego, w którym wybuchł pożar w Sylwestra...


Tydzień temu w budynku gospodarczym na ul. 3 Maja w Jaśle doszło do wybuchu pożaru. Więcej informacji o tym zdarzeniu można przeczytać <tutaj>.



W ubiegłym tygodniu podczas akcji gaśniczej strażacy zerwali część poszycia dachowego, aby szybciej oddymić budynek. Porywisty wiatr spowodował zerwanie kolejnych elementów dachu. Ponieważ budynek zagrażał przechodniom i przejeżdżającym pojazdom, w dniu wczorajszym zadysponowano strażaków PSP Jasło, którzy zabezpieczyli dach na budynku.
Cała akcja przebiegała bezproblemowo i zgodnie z planem. Budynek został częściowo rozebrany i zabezpieczony w taki sposób, aby nie stwarzał on już zagrożenia dla otoczenia.
(icz)








