Ceny biletów idą w górę
W związku z awansem pierwszego zespołu do IV ligi oraz zwiększeniu się kosztów organizacji meczy, jak również utrzymania drużyny w tej klasie rozgrywkowej, Zarząd Klubu na posiedzeniu w dniu wczorajszym podjął decyzję o podniesieniu cen biletów na mistrzowskie mecze Czarnych rozgrywane na własnym obiekcie przy ul. Śniadeckich 15.
W nowym sezonie będą obowiązywać trzy rodzaje „wejściówek”: 8 zł - trybuna kryta, 6 zł - normalny, 4 zł - ulgowy (za okazaniem legitymacji). Bilet ulgowy nie dotyczy trybuny krytej. Kobiety i dzieci do lat 12 wchodzą za darmo. Prosimy o pozytywne ustosunkowanie się do powyższej decyzji, jednocześnie gorąco zachęcamy wszystkich sympatyków do licznego przybywania na mecze ligowe w Jaśle.
Czarni Jasło
