Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Ceny biletów idą w górę

26

 W związku z awansem pierwszego zespołu do IV ligi oraz zwiększeniu się kosztów organizacji meczy, jak również utrzymania drużyny w tej klasie rozgrywkowej, Zarząd Klubu na posiedzeniu w dniu wczorajszym podjął decyzję o podniesieniu cen biletów na mistrzowskie mecze Czarnych rozgrywane na własnym obiekcie przy ul. Śniadeckich 15.

W nowym sezonie będą obowiązywać trzy rodzaje „wejściówek”: 8 zł - trybuna kryta, 6 zł - normalny, 4 zł - ulgowy (za okazaniem legitymacji). Bilet ulgowy nie dotyczy trybuny krytej. Kobiety i dzieci do lat 12 wchodzą za darmo. Prosimy o pozytywne ustosunkowanie się do powyższej decyzji, jednocześnie gorąco zachęcamy wszystkich sympatyków do licznego przybywania na mecze ligowe w Jaśle.

Czarni Jasło 

Reklama

Komentarze: 26

Dodaj komentarz Widok:
0
@ karnety
dnia 29.07.2008, 11:09 · Zgłoś
Mam pytanie czy bedzie można kupić karnety na mecze Czarnych w zakładzie Gamrat w ramach funduszu socjalnego bo narazie nic nie słychać.
Odpowiedz
0
@ optymista
dnia 26.07.2008, 11:26 · Zgłoś
trybuna kryta 8 zl a co to ******jest stadion legi taka trybuna to wyglada jak duzy przystanek autobusowy nie robcie sobie jaj naprawde
Odpowiedz
0
@ [...]
dnia 25.07.2008, 13:09 · Zgłoś
A może mi ktoś z Zarządu odpowie na pytania:
- ile biletów było sprzedawanych podczas rozgrywania poszczególnych meczy w Jaśle,
- jakie kwoty wpływały do klubu,
- czy bilety były numerowane - dlaczego nie były, kto i jaki miał w tym interes,
- dlaczego na meczu było np. 500 kibiców, a wykazano przychód ze sprzedaży 200 biletów - czyżby 300 kibiców było zwolbionych z biletowania,
- czy bilety będą numerowane,
- czy w Jaśle będzie przy sprzedazy biletów normalnie,
- czy kibice będą wiedzieć na co idą pieniądze - również te z dotacji UM Jasła,
- kiedy w Jaśle klub będzie zarządzany na zdrowych zasadach ekonomicznych.
pozdrawiam
Odpowiedz
0
@ kibicoooo
dnia 25.07.2008, 11:04 · Zgłoś
pozdro dla PRAWDZIWYCH KIBICóW!!!!!!!! PRAWDZIWYCH A NIE TYCH KTORYM SZKODA GROSZA:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:....
Odpowiedz
0
@ kibic
dnia 25.07.2008, 10:42 · Zgłoś
Wszystkim dla których bileity są za drogie, proponuję rozgrywki młodzieżowe / juniorskie tam biletów - na razie - nie ma. A młodzież mamy dobrą ( rocznik 1996 w finale Remes Cup , a 4 chłopców z UKS 6 ( rocznik 1998 ) w reprezantacji województwa podkarpackiego w finale Pucharu Tymbarku ( Z podwórka na stadion ). uks.info.pl
Odpowiedz
0
@ Dolcio
dnia 24.07.2008, 23:58 · Zgłoś
kks Krosnioku he he !!! wy za to jestescie bogaci zebracie na necie na operacje Lecha Czaji - Lech to byl wasz transfer w dyche gosc po takiej kontuzji zerwanie wiazadel krzyzowych i teraz drugi raz mu sie to pzytrafilo juz po kolesiu sie wydaje ze jest !!! Zobaczymy ile tam pogracie w tej 3 lidze za rok znowu beda derby chyba ze sie miniemy ha ha ha
Odpowiedz
0
@ Dolcio
dnia 24.07.2008, 23:52 · Zgłoś
kks - a wy jak zwykle napinka na necie he he he - banda cyganow karpaty banda cyganow !!!
Odpowiedz
0
@ do kks
dnia 24.07.2008, 22:33 · Zgłoś
[...] tasmanie bo znowu wam ktoś szyby wybije i bić was będzie chciał jak przez JASEŁKO jechać do rUmównóe będziecie :lol:
Odpowiedz
0
@ kks
dnia 24.07.2008, 20:17 · Zgłoś
Jaśloki jak zwykle biedne i naparzają swoich. Zapraszamy na KARPATY poziom lepszy stadion też tylko milczeć trzeba a dopingować KKS *******. Prawdziwi kibice rodzą się w Krośnie. Bay sknery nie kupujcie biletów.
Odpowiedz
0
@ ja
dnia 24.07.2008, 19:16 · Zgłoś
widze wysilki zarzadu o pieniadze dla Czarnych,klub stu,organizowanie spotkan z przedsiebiorstwami,kryta trybuna drozsza,a od siebie co? Historia meczow organizowanych w sobote czy w Niedziele jest udowodnione ze srednio jest 400 kibicow wiecej w niedziele.A gdy by to przeliczyc to 400 * 6zl to jest 2400zl dwa mecze w miesiacu to jest 4800 w ciagu miesiaca. No to jest48 sponsorow listy 100. A przeszkoda jest jedna,pilkarze pracuja,w sobote mecz po meczu pijemy,w niedziele trzezwiejemy, a w poniedzialek mozemy isc do pracy.
Odpowiedz
0
@ Lato
dnia 24.07.2008, 18:20 · Zgłoś
Mariusz nazwy klubów tak jak i nazwy miastpiszemy z duzej litery.Choc niewiadomo jak nielubisz tego klubu to nie naginaj jezyka polskiego.Po drugie to jeśli płacisz karnet 300 zł za karnet na 1 lige polska i tam masz zamiar obejrzec jak napisałes normalna piłkę to albo ty nie siedzisz w sporcie i nie wiesz jakim bagnem jest 1 liga, albo jestes jeleniem ,który dał sie naciagnąc na 3 stówy.Na koniec pragne zapewnic Cie ze Jasło jest miastem bo póki co praw miejskich nadanych przez króla Kazimierza nikt temu miastu nie odebrał.Zgodze sie jednak z Toba w jednym:brak nam stadionu i hali sportowej ale niestety takie władze mielismy przez kilkanascie(dziesiat)lat.
Odpowiedz
0
@ abc
dnia 24.07.2008, 18:11 · Zgłoś
ceny idą w górę a wypłaty nie!
Odpowiedz
0
@ jr
dnia 24.07.2008, 18:09 · Zgłoś
Ceny biletów troche za wysokie gdyż tak jak Krosno powinniśmy byc w III lidze juz i wtedy cena mogłaby być taka. Mam nadzieję, że przynajmniej wyremontują porządnie ten stadion a i gra piłkarzy będzie za to na odpowiednim poziomie.
Odpowiedz
0
@ viking78
dnia 24.07.2008, 18:03 · Zgłoś
Popieram Wkurzonego bardzo dobre ceny biletów podał.
Odpowiedz
0
@ Ja
dnia 24.07.2008, 16:24 · Zgłoś
Prawdziwy Kibic - popieram Cię w 100% Co to są za kwoty ? 6 czy 8 zł ?
Cena biletu powinna wynieść 10 zł i bez gadania. Jak za dużo to siedzieć w domu i marudzić na necie.
Pozdrawiam prawdziwych Fanów JKSu
Odpowiedz
0
@ Dolcio
dnia 24.07.2008, 14:50 · Zgłoś
• prawdziwy kibic / - Dokladnie popieram masz racje !!! a do tego co na pisal wyzej popatrz na inne kluby w jakiej cenie maja bilety III i IV LIGA !!! a pozniej sie odzywaj !!! To nie jest [...] w Mrukowej ze pojawia sie koles i zbiera do czapki co kto rzuci !!! Pozdro dla najwierniejszych !!! Lepiej 200 wiernych niz 400 krytykow na meczu i zza klawiatury cwaniaczkow !!! To jest moje zdanie !!!
Odpowiedz
0
@ Wkurzony
dnia 24.07.2008, 14:20 · Zgłoś
Normalny bilet powienien kosztować 10 zł, ulgowy niech będzie 4. Kryta 15 PLN.

JAK NIE PASUJE TO NIE PRZYCHODŹCIE - KIBICE OD SIEDMIU BOLEŚCI !!
Co za naród chytry, co za [...]. Chcielby I ligę ogladać i najlepiej za darmo. [...] wytrzeć czyimś kosztem, ponarzekać w necie i tyle potraficie malkontenci. Zróbcie coś dla Klubu, któremu ponoc kibicujecie.
Te wypowiedzi tutaj to jest dno i dziecinada.
Odpowiedz
0
@ DO prawdziwego kibica-Mariusz
dnia 24.07.2008, 13:46 · Zgłoś
Stary ale ja nie chodze na mecze czarnych bo bym padł z nudow.Wole wydac 300 zł na karnet i zobaczyc jak normalna piłke.A Jasło to nie miasto nawet boiska nie mamy o hali nie wspominajac....
Odpowiedz
0
@ do prawdziwego
dnia 24.07.2008, 13:09 · Zgłoś
tu nie chodzi o to czy nie stać nas na te (2 piweczka) tylko uzmysłowcie sobie - poziom i cene za to -
Odpowiedz
0
@ KIBIC
dnia 24.07.2008, 12:39 · Zgłoś
Popatrzcie sobie pseudo kibice, krytycy z zaścianka jasielskiego na seny biletów w innych miastach np: Dębica Igloopol - 6 zł, Pilzno - 6 zł, Tarnobrzeg - 7 zł, Krosno- 10 zł,
Sanok - 7 zł, JASłO- 6 Zł, Kolbuszowa - 7zł, Przemyśl - 7 zł, itd...
Tak więc popatrzcie i przestańcie wreszcie *** jak wam żle!. Nie pasuje to nie idźcie na stadion czy ktoś was zmusza?, myślę, że nie!?. Widać co dla was jest ważne bo zaoszczędzisz jeden z drugim złotówkę . Oj kibice, kibice [...] i stonki. A nikt sie nie zapyta ile kosztuje utrzymanie klubu i pracy. Pozdrawiam wszystkich normalnych kibiców i niech nasza drużyna przyniesie nam sporo radości w tej IV Lidze. a Sknerom GOOD Bay!!!
Odpowiedz
0
@ prawdziwy kibic
dnia 24.07.2008, 11:16 · Zgłoś
Do tych kolesiów co sie już wpisali ... jak szkoda Ci raz na dwa tygodnie 6 zł. ( 2 piweczka ) to lepiej siedz w domku z mamusią i nie wypisuj takie mądrości , a propo niby tej 1 ligi to poziom sam widzisz jaki jest i co sie dzieje tak że najlepiej to sobie zaprenumerujcie "Przyjaciółke" jest tańsze niż bilety . Pozdro dla prawdziwych kibiców
Odpowiedz
0
@ e(L)PeeR
dnia 24.07.2008, 10:49 · Zgłoś
A później Pan prezes będzie narzekał na antenie TV że mało kibiców przychodzi. Brawo Panie prezesie oby więcej takich decyzji to będziecie grać dla dziennikarzy i gawronów na drzewach.
Odpowiedz
0
@ Mariusz
dnia 24.07.2008, 10:38 · Zgłoś
Nie robcie sobie jaj z ludzi żeby za [...] kopanie płaci takie pieniadze.Na pierwsza lige mozna kupic bilet za 15 zł a u nas za przebijanie piłki od pola karnego do pola karnego 8 zł hehe.
Odpowiedz
0
@ ciekawy
dnia 24.07.2008, 10:27 · Zgłoś
to więcej niz na 3-ligowcyh boiskach !!! no no widze że drużyna naprawdę się wzmacni. Zaczynaja od biletów... Brawo ... Ciekawy jestem czy za tym pójdzie równiez poziom sportowy ;)
Odpowiedz
0
@ normalka
dnia 24.07.2008, 09:33 · Zgłoś
No oczywiście - za LIGĘ (to nic że IV - prawie V) trzeba płacić !! - szacuneczek
Odpowiedz
0
@ abc
dnia 24.07.2008, 09:00 · Zgłoś
To będzie wiecej kibiców tylko na 1 meczu
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.