Jaslo4u.pl - Jasielski portal informacyjny
Strona główna

Cholewiak już strzela dla Legii

13

Mateusz Cholewiak przebywa z drużyną Legii Warszawa na zgrupowaniu w Turcji. Jaślanin, który kontrakt ze stołecznym klubem podpisał przed dwoma tygodniami zdążył już pokazać się z dobrej strony. W meczu kontrolnym przeciwko FK Vozdovac zanotował swoje pierwsze trafienie w trykocie Legii. Wychowanek UKS MOSiR Jasło zapewnił tym samym zwycięstwo swojej nowej drużynie.

Fot. Jacek Prondzyński/Legia.com

Mateusz Cholewiak, do niedawna zawodnik Śląska Wrocław po transferze do Legii Warszawa kontynuuje swoją piłkarską przygodę z grą w Ekstraklasie. Pierwsze mecze rundy wiosennej rozegrane zostaną 7, 8 i 9 lutego. Zawodnicy Legii, w tym Mateusz Cholewiak szlifują formę w Turcji, gdzie drużyna wyjechała na zimowe zgrupowanie. Jaślanin ma więc kilka tygodni na to, aby przekonać do siebie trenera Aleksandara Vukovica. Robi to doskonale. W meczu kontrolnym przeciwko serbskiemu FK Vozdovac pokazał się z bardzo dobrej strony strzelając dla Legii zwycięskiego gola. Z relacji na żywo prowadzonej na klubowej stronie wynika, że jaślanin po pojawieniu się na murawie wprowadził w szeregach swojej drużyny spore ożywienie. „Bardzo aktywny jest Mateusz Cholewiak. Po raz kolejny ruszył z rajdem w kierunku pola karnego. Wojskowi znów mają rzut rożny” – to tylko jeden z wymownych wpisów. Dobry występ Mateusz Cholewiak okrasił trafieniem z 80. minuty meczu.  Były zawodnik Śląska Wrocław otrzymał podanie od Luquinhasa, ułożył sobie piłkę i uderzył płasko w kierunku dalszego słupka. Gra na „dziewiątce” wyraźnie służy Cholewiakowi.

W Turcji Legia rozegra jeszcze dwa sparingi. W obydwu meczach zaplanowanych na 26 stycznia podopieczni Aleksandara Vukovica zmierzą się z zespołem Kairat Almaty.  

MD

Napisany dnia: 23.01.2020, 11:05
Komentarze Czytelników:
Dodaj nowy komentarz Wyświetlaj:
@ Mieszko
dnia 23.01.2020, 15:20
Ocena
komentarza:
9
Kaźdy chłopak co gra ucieka z Jasła b tutaj nawet skrne dotacje obcinanie się na sport .Szkółki nie są traktowane sprawiedliwie a czarni mimo że są na 1 miejscu tez odjeto kasy
@ nie mors
dnia 25.01.2020, 09:41
Ocena
komentarza:
2
A który nie ucieka i z jakiego innego miasta niby? Oczywiste ze w PL jest dwa trzy kluby które wyłapują wszystkich z małych miast. Bo niby jak ma byc incej? To samo masz w kazdym klubie zagranicznych lig, i w kazdej dyscyplinie.
@ luk
dnia 30.01.2020, 18:22
Ocena
komentarza:
1
A w jakiej lidze grają Czarni? Czy to nie jest okręgówka? Z drużynami z wiosek kopią, nie obrażając wiosek.
@ JKS
dnia 24.01.2020, 03:26
Ocena
komentarza:
2
Czarni pisze się wielką literą .
@ gbur
dnia 07.02.2020, 14:55
Ocena
komentarza:
1
Nie zasługują na pisanie z dużej litery. To beznadziejni kopacze szmacianki na festynie parafialnym !!!
@ MC
dnia 13.02.2020, 18:06
Ocena
komentarza:
0
To ty jesteś szmaciarz
@ czarny
dnia 24.01.2020, 17:45
Ocena
komentarza:
11
Pogratulować Mateuszowi za sportowy awans i życzyć sukcesów . Natomiast Miasto i ludzie nim rządzący pokazali że mają Czarnych w czterech literach.
@ Niemoge
dnia 24.01.2020, 18:40
Ocena
komentarza:
-3
A dlaczego nie ma nic o ostatnim meczu siatkarzy z ropczycami sklady Albo coś
@ Weryz
dnia 25.01.2020, 03:53
Ocena
komentarza:
3
Zero informacji o podziale dotacji na sport.Nie ma o czym pisać bo kogoś by chyba mocno zabolało .Miasto o sport upada coraz niżej
@ Tylko uczciwość
dnia 26.01.2020, 20:17
Ocena
komentarza:
0
Sport piłkarski nie jest domeną Jasła.
@ jas
dnia 27.01.2020, 07:56
Ocena
komentarza:
3
Odnośnie dotacji, temat zamknięty teraz zobaczymy komu zależy na Czarnych a nie na kasie, a tak dla przypomnienia dotacja to ok 38 tys na rundę masakra:( gdzie jeszcze dochodzą opłaty za hale, stadion, budynek klubowy, ubezpieczenia , transport, wypłata trenera, sędziowie, a dla chłopaków żal nic nie zostanie!! Może to ich zmotywuje i pokażą ,że warto stawiać na Naszych !!!
@ czarny
dnia 27.01.2020, 10:01
Ocena
komentarza:
-5
Miasto dejcie, dejcie. Daja ile mogą, reszta to działacze niech załatwiają, bo co oni robią ?
@ Loko
dnia 27.01.2020, 11:17
Ocena
komentarza:
4
[komentarz zawierał obraźliwe treści]
Dodaj komentarz Jeżeli chcesz, aby Twój nick był wyróżniony żółtym kolorem, po prostu zaloguj się w panelu logowania po prawej stronie
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Czy doszło do profanacji ludzkich szczątków?

   

  Odkrycie w styczniu kolejnych pochówków na terenie budowy nowego odcinka drogi wojewódzkiej 992 w Jaśle ponownie skomplikowało realizację inwestycji. Sytuacja wydaje się patowa. Stanowisko Komisji Rabinicznej ds. Cmentarzy jest jasne. Jej zdaniem prace prowadzone są na tzw. „nowej” części cmentarza żydowskiego. 

 • Zbierają podpisy poparcia dla Małgorzaty Kidawy - Błońskiej - kandydatki KO

  Dzisiaj na jasielskim rynku zbierane były podpisy poparcia dla Małgorzaty Kidawy-Błońskiej, kandydatki Koalicji Obywatelskiej w wyborach prezydenckich 2020. Do chwili obecnej do sztabu krajowego kandydatki z samego Jasła zebrano już 2500 podpisów.

 • „Pacjent czuje się dobrze. To typowa grypa”

  Stan zdrowia 71-letniego mężczyzny, który trafił wczoraj rano do jasielskiego szpitala poprawia się. Dyrekcja szpitala uspokaja, że u pacjenta nie stwierdzono żadnych objawów świadczących o zakażeniu koronawirusem...

 • Kolejne drzewa zniknęły z przestrzeni miejskiej

  Budowa ścieżki rowerowej mającej połączyć obiekty jasielskiego MOSiR-u z Ogrodem Jordana zbliża się ku końcowi. W piątek wycięto kolejne drzewa u zbiegu ulic Jagiełły i Słowackiego, wzdłuż których ma ona przebiegać. Rozczarowania nie kryją mieszkańcy, którzy w ubiegłym roku protestowali przeciwko wycince.

 • Przedszkole Miejskie nr 6 w Jaśle na ulicy Kopernika otwarte na dzieci i rodziców

   

  W sobotę 22 lutego 2020 r. odbył się dzień otwarty w Przedszkolu Miejskim nr 6 w Jaśle im. Pluszowego Misia, przy  ulicy Kopernika 8a w Jaśle. Była to doskonała okazja do zapoznania się z placówką oraz jej ofertą edukacyjną.

 • Przyjęto pacjenta z objawami grypy. Czy to koronawirus?

  Szpitalny Oddział Ratunkowy w Jaśle został zamknięty. Na drzwiach zamieszczono informację "Przejścia nie ma! Dezynfekcja". Dowiedzieliśmy się, że dzisiaj rano do szpitala przyjęto pacjenta z objawami grypy. Ludzie obawiają się, że może to być koronawirus. - Wszyscy chodzą w maseczka – informują nas Czytelnicy.

 • Jak w marcu zmieni się rozkład jazdy pociągów?

   

  Od 15 marca obowiązywał będzie nowy rozkład jazdy pociągów. Ze stacji Jasło ponownie dojedziemy np. do Gdyni. W planach Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego nie znajdziemy jednak kolejnych połączeń w kierunku zachodnim, głównie do Stróż, o które w ostatnich miesiącach zabiegali samorządowcy.

 • „Takiej ignorancji się nie spodziewałam” – radna Wawro ostro o staroście

  Radna Ewa Wawro podczas ostatniej sesji rady powiatu powróciła do tematu dotyczącego tragicznego wypadku, do którego doszło podczas przywitania Nowego Roku na Górze Liwocz. Radna żądała od starosty jasielskiego wyjaśnień w sprawie organizacji i przebiegu imprezy plenerowej. Nie otrzymała jednak odpowiedzi na zadane pytania..

 • Kto wygrał konkurs na dyrektora I LO w Jaśle?

  Końcem stycznia br. zarząd powiatu ogłosił konkurs na stanowisko dyrektora I Liceum Ogólnokształcącego w Jaśle. Postępowanie konkursowe odbyło się w miniony wtorek. Do konkursu przystąpił tylko jeden kandydat, który jak wiemy z nieoficjalnych źródeł został wybrany na dyrektora szkoły. Pracę ma rozpocząć już w najbliższy poniedziałek.

 • Przedszkole Miejskie Nr 1 w Jaśle zaprasza!

   

  Dobra wiadomość dla wszystkich rodziców najmłodszych dzieci
  z Jasła i okolic. Trwa rekrutacja do Przedszkola Miejskiego Nr 1 w Jaśle. Zachęcamy do zapoznania się z bogatą ofertą naszej placówki.

 • Sieklówka: Wiejski Ośrodek Zdrowia w fatalnym stanie. Czy przeniosą go do szkoły?

  Władze miasta Kołaczyc zaproponowały przeniesienie ośrodka zdrowia do budynku szkoły społecznej w Sieklówce. Koszt obecnej siedziby przekracza możliwości finansowe budżetu gminy. Mieszkańcy najpierw się zgodzili, później wycofali swoją aprobatę...

 • Chcą odwołać sołtysa Łask i Sobniowa

   

  Wójt Gminy Jasło zarządził przeprowadzenie głosowania w sprawie odwołania sołtysa wsi Łaski-Sobniów. To efekt wniosku złożonego przez Radę Sołecką na ręce Wojciecha Piękosia. Pismo podpisało blisko 100 mieszkańców wsi. Padają w nim poważne oskarżenia, którym jednak Mieczysław Baran stanowczo zaprzecza.

 • Jedz smacznie i tanio „U Wojtka”

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105