Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Czarni Jasło: nowy zarząd, kolejna porażka

70

Drugie podejście do wyboru nowego zarządu Czarnych Jasło zakończyło się powodzeniem. Pod względem sportowym seniorzy jasielskiego klubu wciąż jednak zawodzą – wczoraj przegrali na własnym boisku z drużyną Bukowej Jastkowice 0:2. Ich marzenia o utrzymaniu się w IV lidze wydają się już nieosiągalne.

Jak pisaliśmy na naszym portalu przed kilkoma tygodniami, pierwsza część nadzwyczajnego walnego zebrania członków klubu nie przyniosła oczekiwanego efektu – a tym miał być wybór nowego zarządu. W zeszły piątek powtórzono głosowanie i tym razem zakończyło się powodzeniem.

Nowa struktura kierownictwa klubu prezentuje się następująco:

Prezes – Piotr Kowalski, wiceprezes – Piotr Samborski, sekretarz – Dariusz Konieczny, członkowie – Arkadiusz Kosiba, Jerzy Chomiszczak, Tadeusz Kutyna i Janusz Jamuła.

Członkami komisji rewizyjnej klubu zostali – Jerzy Żygłowicz (przewodniczący), Andrzej Walczyk (sekretarz), Adam Semla (członek) i Marek Machowski (członek).

Piotr Kowalski nadal będzie kierował pracą zarządu Czarnych

Nowe władze klubu czeka ciężki okres. Dzień po ich wyborze pierwsza drużyna Czarnych po raz kolejny zeszła z boiska pokonana.

JKS Czarni 1910 Jasło – Bukowa Jastkowice 0:2 (0:1)

0:1 32′ Kaczmarczyk
0:2 59′ Brzeziński

Czarni: Tylek – Nabożny, Nawracaj (42′ Tusiński), Dziedzic, Setlak(76′ Stelmach) – Tłuściak (62′ Żygłowicz), Chrząszcz, Madejczyk (64′ Warchoł), Szopa, Munia (81′ Podgórski) – Świątkowski.

Łącznie w dotychczasowych dziewiętnastu meczach obecnego sezonu podopieczni trenera Roberta Hapa doznali czternastu porażek. Wygrali zaledwie dwa razy, trzykrotnie udało im się zremisować. Mimo, że przed startem rundy rewanżowej zarówno piłkarze jak i kibice jasielskiego klubu wierzyli w odbicie się od dna i stopniowe odrabianie strat, w wiosennych meczach Czarni nie zdobyli nawet jednego punktu, przegrywając wszystkie cztery dotychczasowe mecze. W ligowej tabeli coraz wyraźniej odstają od rywali – ich strata do bezpośredniego sąsiada na dnie klasyfikacji, zespołu Sawy Sonina, wynosi już osiem punktów (przy czym Sawa rozegrała o jeden mecz mniej od Czarnych). Mimo, że matematyczne szanse na uniknięcie spadku do okręgówki wciąż istnieją, chyba tylko nieliczni wierzą, że jasielskim piłkarzom uda się je wykorzystać.

jh

Reklama

Komentarze: 69

Dodaj komentarz Widok:
1
@ Jarek
dnia 05.05.2015, 11:15 · Zgłoś
Oświadczenie zarządu dla prasy stało się pośmiewiskiem klubu na cały region.
Odpowiedz
-13
@ czarni
dnia 18.04.2015, 21:49 · Zgłoś
fc jedlice kijowe [...] okolice
Odpowiedz
13
@ kibol
dnia 18.04.2015, 22:30 · Zgłoś
Człowieku odpuść. Jesteś [...].
Odpowiedz
9
@ nafta
dnia 18.04.2015, 17:11 · Zgłoś
Trener Hap iDylog sa jurz Dortmundzie zarzem Kowalskim iSamborskim
Odpowiedz
16
@ Franek Dolas
dnia 18.04.2015, 12:41 · Zgłoś
Może by tak, zakontraktować z trzech Słowaków, jakiegoś Szalonego??. Gdzie są te [...], które takimi decyzjami rozpoczęły rozwalanie jasielskiej piłki nożnej.
Odpowiedz
14
@ olek
dnia 16.04.2015, 10:54 · Zgłoś
do księgowy pewnie byłeś w zarządzie jak mieliście autobus i parę inych samochodów , wtedy to były czasy darowizny itp. itd.
Odpowiedz
-18
@ ksiegowy
dnia 16.04.2015, 15:59 · Zgłoś
Tak byłem i dostałem za za prace społeczna za darmo tabor samochodowy i stoi mi wszystko przed [...] autobus, 2 busy i 3 osobowe w tym merc. Trzeba się szanować, prawda ? A jak były czasy darowizn to dlaczego nie wziąłeś sobie odrobinę rozumu ?
Odpowiedz
25
@ olek
dnia 15.04.2015, 19:01 · Zgłoś
a ja się pytam co poprzednie zarządy z robily z autobusem h-10, oraz z pozstałymi samochodami, podać marki
Odpowiedz
-22
@ ksiegowy
dnia 16.04.2015, 06:38 · Zgłoś
a ja się pytam kto wziął spodenki piłkarza Aleksandra K. w 1967 roku na jesienią
Odpowiedz
24
@ super
dnia 15.04.2015, 08:49 · Zgłoś
do zarzadu i nie tylko weszli ludzie spod znaku o dyrektora...moze by on pomogł..
Odpowiedz
26
@ bilard
dnia 15.04.2015, 07:25 · Zgłoś
Znacznie mniej trzeba na dwie drugie ligi siatkówki żeńskiej i męskiej. Iść trzeba w tym kierunku!!!
Odpowiedz
-21
@ czarni
dnia 15.04.2015, 13:11 · Zgłoś
z calym szacunkiem dlasiatkowki,alezapilkanozna to jest dalek w tyle w Polsce i na świecie.Powiemci wiecej ze czolowe kluby Polskie grajac w Lidze Mistrzow i nawet ja wygrywajac sa stratne pod wzgledem finansowym !!! .
Odpowiedz
-21
@ czarni
dnia 15.04.2015, 13:13 · Zgłoś
sorry za pisownie ale problem z klawiatura
Odpowiedz
30
@ INKA
dnia 15.04.2015, 00:39 · Zgłoś
Bo Jasło to przedsmak piekła.Tu nic się udać nie może.Nawet kopanie piłki jest problemem.Miasto [...] stojąc,a wniosków ni [...] nikt nie wyciąga,pociągając sznury do owej czeluści! Sukces to kompetencja i praca.Nie zaszczyty,funkcje i kondycja piłkarza jak po wypaleniu 50 fajek i wypiciu 1/2 litra...A pieniądze? Są,tylko nikt nie da na marnotrawstwo...Po krytykowałem trochę...No to teraz rozwiązanie.Czy Jasła nie stać na przyzwoitą III ligową drużynę? Tyle firm,kibiców...Stać.Tylko najważniejsze chcieć by móc.
Odpowiedz
26
@ [...]
dnia 14.04.2015, 14:47 · Zgłoś
Ci beznadziejni kopacze szmacianki nie są godni noszenia nazwy Klub Sportowy . Pierwsze lepsze podwórko wygrywa na nimi, jak chce. Przynoszą Jasłu wstyd i marnotrawią nasze pieniądze z podatków.
Panie Pabian !!!
Ani grosza więcej na ten "klubik" - miasto ma inne potrzeby (o wiele ważniejsze ) w sporcie, tam są wyniki, a nie totalny WSTYD !!!
Odpowiedz
24
@ edek
dnia 14.04.2015, 11:51 · Zgłoś
Kiedy rozliczyć je poprzednie zarządy
Odpowiedz
-4
@ ksiegowy
dnia 14.04.2015, 13:15 · Zgłoś
To zarząd prezesa Bazana rozliczył prezesa Węgrzyna Marcina i wyszło około 150 000 pln długu ten się nie odwołał więc to jest kwota obowiązujaca.
Odpowiedz
22
@ Abc
dnia 14.04.2015, 20:53 · Zgłoś
A nie pamieta sie ile środków poprzedni Zarząd przekazywał na różnej maści turnieje i obozy dla drużyn młodzieżowych, gdzie teraz to o takowych to mozna tylko pomarzyć.
Odpowiedz
-18
@ kiero
dnia 15.04.2015, 08:10 · Zgłoś
Jasne,troche informacji ze wszsytkie druzyny młodziezowe były tej zimy na turniejach a w lecie jest nad morzem obóz dla tramkarzy młodszych i starszych.Zatkało?
Odpowiedz
-6
@ ACAB
dnia 14.04.2015, 11:10 · Zgłoś
1:0 w plecy

pozdro hejterzy
Odpowiedz
12
@ TOJA
dnia 14.04.2015, 06:04 · Zgłoś
Jaki wynik byl w Wisniowej? Tylko policja a wyniku nie ma.
Odpowiedz
28
@ po
dnia 13.04.2015, 18:33 · Zgłoś
proszę rozliczyć poprzednie zarządy
Odpowiedz
-17
@ Optymista
dnia 13.04.2015, 18:41 · Zgłoś
Za ostatnie miejsce i spadek w sezonie 2014/15 rozliczyć poprzedników ? Do lat 60 wystarczy czy jeszcze wcześniej ?
Odpowiedz
32
@ Nie chce mi się wymyślać pseudonimu
dnia 13.04.2015, 20:34 · Zgłoś
Kto w ogóle wpadł na pomysł założenia klubu piłkarskiego w takim miejscu jak Jasło ?
Odpowiedz
-39
@ czarni
dnia 13.04.2015, 20:41 · Zgłoś
a [...] karpaty kto wymyslil ?.
Odpowiedz
11
@ historia
dnia 16.04.2015, 12:54 · Zgłoś
Jak to kto złodzieje . Juz nie pamietasz kto dawał na ten klub ?
Odpowiedz
29
@ alejazda
dnia 13.04.2015, 09:28 · Zgłoś
No to będzie prezent na 650 lecie Jasła.
Odpowiedz
42
@ _rst
dnia 13.04.2015, 06:45 · Zgłoś
Krosno pnie się na II ligę a u nas będzie piąta. Smutne to!
Odpowiedz
-53
@ kaz
dnia 13.04.2015, 07:01 · Zgłoś
W Krosnie wszyscy wspolnie dbaja o klub Karpaty,z komentarzy jasielskich tzw.kibicow na temat swjej druzyny z Jasła smieją sie w Krosnie glosno.U nich tez byl kryzys,przez chwile klubu nie bylo,potem grali z nsszą 2 druzyną ale kibice dopingowali i wspierali swoj klub w trudnych chwilach,w Jasle jakos kazdy zapombial ze ci sami ludzie wprowadzili po 18 latach druzynę do 3ligii i wtedy byli chwaleni,teraz ci sami kibice tylko krytykuja gdy gra oparta jest na,,swoich,,zawodnikach,ktorzy majs jednak duzo mniejsze umiejetnosci.
Odpowiedz
55
@ Optymista
dnia 13.04.2015, 07:02 · Zgłoś
Ale klubie jest bardzo dobrze, atmosfera super i wyniki też nie złe i to jest opinia działaczy.
Odpowiedz
36
@ Abc
dnia 13.04.2015, 15:01 · Zgłoś
Tylko w Krośnie Zarząd rozlicza się co do grosza, i przekazuje sprawozdanie do wiadomości kibiców z każdej otrzymanej złotówki a u nas to czarna magia.
Odpowiedz
-36
@ czarni
dnia 13.04.2015, 15:11 · Zgłoś
niestety takich mamy kibicow internetowych i dlatego taki jest poziom druzyn jasielskich ,a zarazem ich komentarzy na temat sportu na poziomie [...].
Odpowiedz
36
@ łodyniec
dnia 14.04.2015, 07:43 · Zgłoś
a co ma [...] do wiatraka ? to ze wszystkie mecze w plecy to wina komentarzy ?

łohoohhohohoohhoohohohohohoh
Odpowiedz
-24
@ czarni
dnia 14.04.2015, 10:14 · Zgłoś
to ze nie sa prawdziwymi kibicami i na sporcie sie nie znaja ,bo tylko krytykowac umią,[...] internetowe.Dlatego sa w Jasle same porazki i nic nie ma w porownaniu do innych blizszych Jaslu miast.
Odpowiedz
25
@ zuzia
dnia 14.04.2015, 13:24 · Zgłoś
Czy to znaczy, że beznadziejna gra drużyny to wina kibiców? To oni wychodzą na boisko i potrzebują GPSa, żeby trafić do bramki przeciwnika? Ale wymyśliłeś, czlowieku.
Odpowiedz
-18
@ czarni
dnia 15.04.2015, 13:01 · Zgłoś
w sensie ze nie ma sportu tj.pilka nozna czy siatkowka z gier zespolowych popularnych.Takich mamy kibicow ktorzy tylko zamiast pomóc to tylko krytykuja i sie nasmiewaja.
Odpowiedz
19
@ dragoness
dnia 15.04.2015, 18:45 · Zgłoś
To znaczy jak pomóc? Wyjść na boisko i zagrać?
Odpowiedz
-16
@ kaz
dnia 15.04.2015, 22:39 · Zgłoś
Pani psor,wystarczy moze troszkę odpuscic tutaj na forum z wieczną nagonką na ten klub,ktory mimo ze brak obecnie wynikow jest stale jak widac w centrum zaintetesowania jaslan.Krytyka jest potrzebna ale konstruktywna a nie zeby tylko kogos zgnoic
Odpowiedz
15
@ do Czarni
dnia 16.04.2015, 08:57 · Zgłoś
podpisujesz sie Czarni...kto ty jestes...doputy tacy jak ty nie wiem czy jestes niby-piłkarzem czy niby-działaczem benda nazywali krytykujacych kibicow Czarnych [...] itp...benda w klubie ...siegniemy dna...albo nizej...
Odpowiedz
-11
@ dragoness
dnia 16.04.2015, 09:02 · Zgłoś
Panie @kaz, niestety to centrum zainteresowania wydaje się raczej okiem cyklonu. To chyba nie chodzi o to, że nieważne jak piszą, byle nie robili błędów w nazwie?
Odpowiedz
-12
@ czarni
dnia 16.04.2015, 17:42 · Zgłoś
jak ktos wyzywa klub czy pilkarzy to jest dobrze,a jak anonimowych [...] internetowych to zle.Po za tym idz do szkoly uczyc sie ortografii ,bo ja slowa w jezyka polskim benda nie znam.
Odpowiedz
56
@ maruda
dnia 12.04.2015, 22:25 · Zgłoś
Jaki klub taki prezes!!Jajo !!
Odpowiedz
34
@ hyje3
dnia 12.04.2015, 20:38 · Zgłoś
ale [...] z tego prezesa
Odpowiedz
19
@ normalnie
dnia 15.04.2015, 20:52 · Zgłoś
zmienić tego prezeska, jak nie daje rady!!!
Odpowiedz
0
@ ?
dnia 12.04.2015, 18:46 · Zgłoś
A dlaczego nie gra Szydło ?
Odpowiedz
42
@ wioska
dnia 12.04.2015, 18:46 · Zgłoś
Wioska jaslo wieksza wies i tyle. W duzych miastach na takie miasteczka mowi sie prowincja!
Odpowiedz
-45
@ lekarz psychiatra
dnia 12.04.2015, 20:31 · Zgłoś
W duzych miastach i małych wioskach na takich jak ty mówi się pokrzywdzony przez naturę
Odpowiedz
-22
@ _jr
dnia 13.04.2015, 06:44 · Zgłoś
I co masz w tych dużych miastach oprócz smogu wielkich betonowych bloków, korków ulicznych i kawałka drużyny gdzie nie mając gdzie pójść idziesz na mecz?
Odpowiedz
47
@ kibic
dnia 12.04.2015, 14:01 · Zgłoś
Zarządowi chyba na ręke jak Czarni spadną, synowie członków Zarządu będą się spokojnie łapać do rezwerwy w okręgówce. Teraz w junorach szału nie grają i do składu w IV lidze nie mieli by szans, nie mówiac o załapuniu się do okolicznych klubów. A tak to tatusiowie do okregówki ich wkręcą .
Odpowiedz
54
@ super
dnia 12.04.2015, 14:24 · Zgłoś
tatusiowie ktorzy dostali posadke w um...
Odpowiedz
-45
@ haha
dnia 12.04.2015, 16:45 · Zgłoś
Byłes jeden z drugim i zaoferowałeś swój pomysł ? NIe ? To teraz cicho sza . Zza klawiatury każdy mocny , tylko jak trzeba z domku wyjść to odważnych brak .
Odpowiedz
43
@ pseudokibic
dnia 12.04.2015, 16:57 · Zgłoś
Do haha
Oni [...] za pośrednictwem miejskich pieniędzy sponsorują ten marny klubik więc maja większe prawo do głosu krytycznego niż Ty.
Ty, który [...] dziurę w fotelu i prosisz mamę o pieniądzę z renty przed meczami tak jak większość jajogłowych kibiców Czarnych.
Odpowiedz
-63
@ czarni
dnia 12.04.2015, 19:46 · Zgłoś
twoj nick mowi wszystko .Nie ty [...] decydujesz komu i ile przeznaczyc pieniedzy z UM ,wiec siedz cicho i nie stukaj w klawiature jak nie masz pojecia o zarzadzaniu czy w innych sprawach tego klubu..Taki jak ty to jestes madry tylko zza monitora.
Nie takie kluby maja problemy .Co sie dzieje w łodziz zydzewem czy łks-em.Duze miasta a pilki na wysokim poziomie nie ma.Czy chocby przyklad ze Stala Sanok ktorej praktycznie juz nie ma .Nie tak jeszcze dawno ogrywali Legie w PP.Szczekacie na tym forum jak psy,a pojecia nie macie o niczym.
Odpowiedz
47
@ Keneth Zeigbo
dnia 12.04.2015, 20:17 · Zgłoś
Zobaczymy w takim razie gdzie was doprowadza te asy, które maja pojęcie o zarządzaniu i zdobywaniu pieniędzy (czyt. [...])
Zobaczymy gdzie będziecie za dwa, trzy lata. Zainwestujcie w dobre rowery bo najdalszy wyjazd będzie w Hankówce.
Odpowiedz
-49
@ Jaslanin
dnia 12.04.2015, 20:25 · Zgłoś
[...] komentarze ludzi przeciwnych Czarnym pokazuje tylko że tym bardzie trzeba walczyc o ten klub .
Odpowiedz
-51
@ haha
dnia 12.04.2015, 20:40 · Zgłoś
do @ pseudokibic , mylisz sie co udowadnia że mało wiesz . Ja osobiscie nie chodze na Czarnych od 20 lat bo poprostu nie mam jak - praca . Ale chcę by moje podatki szły między innymi na ten klub . Nie ma czegos takiego jak "miejskie pieniądze " są tylko pieniądze podatników - czego jak widać po twoim komentarzu nie wiesz bo pewno podatku ne płacisz . Gdyby co Oni o których piszesz płacili podatki to wystepowaliby jwnie a nie ukrywali sie pod nickami . To raczej ci którzy są w zarządzie płacą pieniądze i to jak pamiętam od lat pracując na swoim a nie na urzedniczych posadkach , węc nie wiesz o czym piszesz .
Odpowiedz
-58
@ _jr
dnia 13.04.2015, 06:43 · Zgłoś
a Ty skąd jesteś pseudo? mam nadzieję, że nie z Jasła bo na swój klub się nie [...] mimo porażek
Odpowiedz
-37
@ czarni
dnia 13.04.2015, 15:04 · Zgłoś
taki jest sport maly czlowieczku zza monitora raz sie wygrywa i jest na szczycie raz sie przegrywa i jest sie na dole .Prawdziwy kibic sportu i druzyny ktora kocha jest z nia na dobre i zle ,nawet gdy jego druzyna jest gorsza od takich klubow czy Hankowka czy Sobniow.Ty jestes co najwyzej kibicem (kut) asow i sukcesow .Zaden z ciebie prawdziwy kibic.
Odpowiedz
32
@ pseudokibic
dnia 13.04.2015, 19:44 · Zgłoś
do czarni, _jr, haha
Czy wy chłopcy widzieliście kiedyś prawdziwy sport z wysokości trybun ? - pytam z czystej ciekawości.
Odpowiedz
-36
@ czarni
dnia 13.04.2015, 20:38 · Zgłoś
bylem dwa razy na derbach Mediolanu oraz innych meczach z reprezentacji Polski , i co zatkalo ...Zaden z ciebie prawdziwy kibic tylko co najwyzej kibicek sukcesu ,a twoj nick powinien byc antykibic.Bez odbioru.
Odpowiedz
25
@ pseudokibic
dnia 14.04.2015, 10:40 · Zgłoś
Byłeś na derbach Mediolanu i nie potrafisz rozróżnić sportu rekreacyjnego od wyczynowego? - przy czym kibicować można tylko w tym drugim przypadku gdyż kibicowanie to pokładanie nadziei jeśli mówimy o sporcie jako współzawodnictwie, formie pracy nad sobą gdzie wykonywane są pewne czynności, pewna dzienna rutyna mająca na celu stawanie się lepszym z dnia na dzień.
Odnajdujecie to naprawdę w Czarnych?
Zrozumcie chłopcy, że to nie chodzi o szczebel rozgrywek, budżet, cenę biletów czy wygodę krzesełek na stadionie.
Żebym jak kogoś wspierał czyli pokładał w nim nadzieję muszę widzieć pasję i jakiś pomysł plus trochę pracy gdyż nie chciałbym sympatyzować z [...] u których sukces zawsze jest wynikiem losowym a nie efektem pracy.
Odpowiedz
-20
@ Sharks
dnia 14.04.2015, 15:05 · Zgłoś
Kiedy ja jeździłem na pierwsze wyjazdy z teraźniejszymi Sharksami z Wisły to wy jeszcze jedliście gile z własnego nosa więc nie uczcie mnie co to jest sport knypki.
Odpowiedz
-19
@ czarni
dnia 14.04.2015, 21:50 · Zgłoś
jesli ktos pracuje w czynie spolecznym nie majac nic z tego ,poswieca swoj cenny czas dla czegos co kocha tonie jest pasja ?Pomyslna prace ? a skad ty mozesz wiedziec zektos jej nie ma !! byles ? widziales?,rozmawiales ?z ta osoba cozrobili zamierza zrobic.W dodatku obrazasz od jajoglowych kibicow Czarnych.Za kogo sie masz anonimowy cwaniaczku .Nie maszpojecia jakcos funkcjonuje i ktos pracuje ,a''madrosci '' tu wypisijesz.
Odpowiedz
15
@ pseudokibic
dnia 16.04.2015, 15:21 · Zgłoś
Jesli ktoś pracuje w czynie społecznym nie mając nic z tego ,poświęca swój cenny czas dla czegoś co kocha i osiąga takie wyniki a klub funkcjonuje w taki sposób jak Czarni to oznacza ni mniej ni więcej jak to, że powinien zmienić pasje, znaleźć uczciwa pracę, zwolnić miejsce dla kogoś kto prócz pasji ma jeszcze przygotowanie merytoryczne lub bawić się dalej w prowadzenie klubu ale najlepiej w "C" klasie i za prywatne pieniądze.
Odpowiedz
64
@ ten co wie
dnia 12.04.2015, 17:45 · Zgłoś
nie ma się co oszukiwać ...w jaśle piłka nożna jest na dnie...wstyd ładować kasę na czarnych...lepiej rozdać biednym...postawić by pasowało...na coś innego...może LA czyli lekkoatletykę...
Odpowiedz
56
@ [...]
dnia 12.04.2015, 20:27 · Zgłoś
poperam lepiej dać nam biednym
Odpowiedz
-41
@ czarni
dnia 13.04.2015, 14:57 · Zgłoś
idz na waly i sobie biegaj bedziesz mial lekkoatletyke przelajowa
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.