Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Czarni Jasło pokonali Pogoń Leżajsk

22

W sobotnim meczu rozgrywek IV ligi podkarpackiej drużyna Czarnych Jasło wygrała z Pogonią Leżajsk 2:1. Wyjazdowe zwycięstwo po bramkach Filipa Świątkowskiego i Rafała Grzesiaka przerwało passę dwóch porażek jasielskiego klubu.

W piątek pisaliśmy o tym, że Czarnych czeka w Leżajsku ciężka przeprawa i jak się okazało prognozy te okazały się trafne  "Piwosze" narzucili jaślanom trudne warunki atakując ich bramkę już od pierwszego gwizdka arbitra. Ambitna i waleczna, a przede wszystkim ofensywna postawa na boisku opłaciła się zawodnikom Pogoni już w 18 minucie spotkania po strzale Roberta Widza golkiper Czarnych Mateusz Bazan był zmuszony wyciągnąć futbolówkę z siatki. W pierwszej połowie więcej bramek nie padło i piłkarze obydwu drużyn schodzili do szatni przy stanie 1:0 dla gospodarzy.

Po przerwie jaślanie uspokoili swoją grę i ich przewaga nad rywalem stopniowo się uwidaczniała. W 63 minucie obecny na boisku od początku drugiej połowy meczu Bartosz Szopa został podcięty w polu karnym drużyny Pogoni przez jednego z jej obrońców i arbiter bez cienia wątpliwości wskazał na "wapno". Piłkę na jedenastym metrze ustawił Filip Świątkowski i precyzyjnym uderzeniem doprowadził do wyrównania. Pięć minut później za sprawą Rafała Grzesiaka bramkarz gospodarzy musiał wyciągać piłkę z siatki po raz drugi  warto podkreślić, że i w tę bramkę duży wkład miał Bartosz Szopa, który w tym przypadku zaliczył asystę. Do końcowego gwizdka sędziego wynik meczu nie uległ już zmianie i Czarni wrócili do Jasła z trzema punktami.

W spotkaniu z Pogonią Leżajsk drużyna Czarnych Jasło wystąpiła w składzie:

Bazan Szydło (46' Nabożny), Madejczyk (72' Tusiński), Dziedzic, Grzesiak, Munia (50' Jamuła), Chrząszcz, Urban (46' Szopa), Warchoł (80' Piwowar), Kulig, Świątkowski.

Wczorajszy mecz Czarnych z Pogonią Leżajsk dowiódł, że w jasielskim zespole drzemie potencjał  młodym zawodnikom brakuje doświadczenia ale z pewnością nie można odmówić im woli walki i braku kompleksów w starciach ze zdawałoby się lepszymi drużynami. Czy jaślanie pójdą za ciosem i w kolejnym meczu znów zainkasują trzy punkty? Ich rywalem będzie OKS Mokrzyszów  zespół, z którym Czarni przegrali na jesieni i w najbliższą sobotę zapewne będą zdeterminowani, by wyrównać rachunki. Spotkanie o którym mowa odbędzie się 19 kwietnia (Wielka Sobota) na stadionie przy ulicy Śniadeckich. Początek o godzinie 11.

Jakub Hap

Reklama

Komentarze: 22

Dodaj komentarz Widok:
-1
@ don
dnia 17.04.2014, 11:16 · Zgłoś
kopacze w balon i tyle
Odpowiedz
-12
@ oni to oni
dnia 14.04.2014, 11:04 · Zgłoś
[komentarz nie na temat]
Odpowiedz
-6
@ [...]
dnia 14.04.2014, 06:21 · Zgłoś
Trafiło się ślepej kurze ziarnko !!
Odpowiedz
-7
@ wiosna
dnia 14.04.2014, 08:20 · Zgłoś
Potwierdzam!
Odpowiedz
6
@ dawid s
dnia 13.04.2014, 14:53 · Zgłoś
wojna,wojna auuuu
Odpowiedz
-6
@ xxxx
dnia 14.04.2014, 08:49 · Zgłoś
te hasła wojna i auu to sorry ale zachowujecie sie jak [...] i tyle
Odpowiedz
3
@ dawid s
dnia 14.04.2014, 11:25 · Zgłoś
nie jezdzisz na mecze to sie nie udzielaj
Odpowiedz
-6
@ don
dnia 13.04.2014, 14:42 · Zgłoś
kopacze w balon
Odpowiedz
2
@ Oxygen
dnia 13.04.2014, 13:13 · Zgłoś
Dzięki chłopaki! Tylko Jks&Orzełek&Stal&Sandecja!
Odpowiedz
2
@ czarnifan
dnia 13.04.2014, 12:10 · Zgłoś
Nie ma lepszego od Jasielskiego Klubu naszego...
Odpowiedz
3
@ JKS
dnia 13.04.2014, 11:33 · Zgłoś
Czarni Jasło tylko zwycięstwo !!!
Odpowiedz
5
@ www
dnia 13.04.2014, 11:15 · Zgłoś
Nasze Jasełko, my kochamy Cię!!
Odpowiedz
-6
@ laky
dnia 13.04.2014, 10:41 · Zgłoś
Tutaj wpisz treść Twojego komentarza. Najbliższy mecz w środę 16.04 puchar z lks pisarowce
Odpowiedz
-4
@ dawid s
dnia 13.04.2014, 20:48 · Zgłoś
czarni-pisarowce 23 kwietnia godzina 17
Odpowiedz
-1
@ cyd
dnia 14.04.2014, 23:27 · Zgłoś
Puchar Polski - g. 17.00

Pisarowce - Czarni Jasło 16.04.14r. Nowotaniec
Odpowiedz
4
@ Mecenas
dnia 13.04.2014, 09:38 · Zgłoś
Brawo Czarni, oby tak dalej !!! A co do terminu następnego meczu - to w sobotę jest chyba 19 kwiecień...
Odpowiedz
-8
@ BYŁEM WIDZIAŁEM
dnia 13.04.2014, 09:29 · Zgłoś
a nie czasem Szopa strzelcem bramki z karnego??
Odpowiedz
3
@ 1312
dnia 13.04.2014, 09:24 · Zgłoś
ZAPRASZAMY na kolejny wyjazd tym razem 4 maja (niedziela) godz. 17:00 w Krasnem !

ZBIÓRECZKA na stadionie o godz. 13:30
Odpowiedz
1
@ jotkaesiak
dnia 13.04.2014, 10:09 · Zgłoś
wcześniej jest najazd na duklę!!!
Odpowiedz
0
@ dawid s
dnia 13.04.2014, 20:48 · Zgłoś
wojna wojna auu auu
Odpowiedz
-2
@ 1312
dnia 15.04.2014, 11:19 · Zgłoś
ZBIÓRKA na ten wyjazd będzie o godzinie 14:00 ! ! ! !
Odpowiedz
5
@ golum
dnia 13.04.2014, 08:22 · Zgłoś
Pewnie teraz komentarzy będzie tylko kilka bo wygrana. Jak była wtopa to aż się sypało hejtem. Jasielska mentalność
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.