Czarni Jasło stracili punkty w meczu z Tempem Nienaszów

75

Drużyna Tempa Nienaszów przerwała serię czterech ligowych zwycięstw w wykonaniu Czarnych Jasło. Podopieczni Adama Domaradzkiego, choć prowadzili w sobotnim meczu 6. kolejki klasy okręgowej różnicą dwóch goli, ostatecznie stracili punkty w starciu z niżej notowanym rywalem.

Zdjęcia z meczu zajdziesz w FOTOGALERII

Czarni po porażce odniesionej w pierwszej ligowej kolejce, w meczu przeciwko Startowi Rymanów, z kolejnymi rywalami radzili sobie doskonale. Wystarczy wspomnieć, że w czterech kolejnych spotkaniach zainkasowali komplet punktów, aż 22 razy znajdując drogę do bramki przeciwnika. Sobotnie starcie, w którym rywalem jasielskiej drużyny była ekipa Tempa Nienaszów miało być dla Czarnych kolejną okazją do sięgnięcia po komplet oczek. Oczywistym było jednak, że zespół Grzegorza Muni zrobi wszystko, aby z Jasła, wrócić do Nienaszowa z tarczą. Gospodarze przystąpili do meczu bez Łukasza Urbana, Pawła Kowalkowskiego oraz zmagającego się z urazem Krzysztofa Szydło. Na ławce znaleźli się z kolei wracający do treningów Bartek Rodak i Hubert Bracik.

Rafał Mastaj w walce o piłkę z Konradem Pęcakiem/fot. Marcin Dziedzic

Gospodarze począwszy od pierwszego gwizdka arbitra starali się przejąć inicjatywę w meczu. To jednak goście jako pierwsi zdołali oddać groźny strzał na bramkę. Formę Patryka Szostaka uderzeniem sprzed pola karnego postanowił sprawdzić Euzebiusz Słota. Zaledwie minutę później swojej szansy na zdobycie gola szukał pod bramką Tempa Patryk Fryc. Ostatecznie jednak musiał obejść się smakiem.

W 15. minucie gry Czarni popisali się koronkową akcją na prawej flance. Finalnie piłka trafiła do Juana Davida Toro Ariasa, który przegrał pojedynek z Wiktorem Cyranem. Przewaga gospodarzy rosła z każdą minutą. Podopieczni Adama Domaradzkiego udokumentowali ją w 18. minucie meczu. Piłkę w siatce, strzałem lewą nogą, umieścił Rafał Mastaj.

Kolejny dobry występ w Tempie Nienaszów zanotował Wojciech Kiełtyka/fot. Marcin Dziedzic

Odpowiedź gości mogła nadejść już kilkadziesiąt sekund po tym, jak Czarni objęli prowadzenie w spotkaniu. Z piłką w obręb szesnastki wbiegł Wojciech Kiełtyka. Nie kalkulując huknął prawą nogą w kierunku dalszego słupka bramki. Dobrą interwencją popisał się jednak Szostak, który sparował futbolówkę w kierunku bocznego sektora boiska. Przyjezdni coraz śmielej poczynali sobie na sztucznej murawie boiska piłkarskiego przy Śniadeckich. W 26. minucie gry, szansy na doprowadzenie do wyrównania nie wykorzystał Marcin Walczyk. Piłka po dośrodkowaniu z rzutu wolnego spadła wprost pod nogi oczekującego na nią w polu karnym napastnika gości. Ten nie patyczkując się skierował futbolówkę w kierunku bramki Czarnych. Strzał zablokował jednak Wojciech Myśliwiec, ułatwiając tym samym skuteczną interwencję Szostakowi.

W grze gospodarzy panowała spora nerwowość. Zawodnicy Czarnych mieli spore problemy z utrzymaniem się przy piłce. Mnożyły się niedokładne zagrania, szczególnie w środkowej strefie boiska. Tymczasem goście cierpliwie czekali na przechwyty, aby następnie przejść szybko do kontrataku, wykorzystując w tym celu szybkich skrzydłowych. Na lewej stronie boiska prawdziwy popłoch w szeregach obrońców Czarnych siał Arkadiusz Majka. Dziewiętnastolatek popisał się kilkoma udanymi dryblingami udowadniając, że jest zawodnikiem o nienagannej technice. Potencjał ofensywnie usposobionego pomocnika drużyny gości, kibice mogli zobaczyć w akcji z 29. minuty spotkania. Majka minął trzech rywali, po czym posłał dośrodkowanie na piąty metr od bramki Szostaka. Żaden z jego kolegów nie podążył jednak za akcją, aby przybić na niej stempel w postaci gola.

Sytuacja zmieniła się diametralnie zaledwie minutę później. Sędzia dopatrzył się bowiem faulu na Patryku Frycu. Sęk w tym, że do przewinienia doszło w polu karnym Tempa. Arbiter bez wahania wskazał na wapno. Piłkę na jedenastym metrze, pod nieobecność Łukasza Urbana, ustawił Darek Bałut. Snajper Czarnych chwilę później zamienił rzut karny na gola. Zaledwie dwie minuty później mógł wpisać się na listę strzelców po raz drugi, lecz fatalnie spudłował oddając strzał na bramkę z zaledwie kilku metrów. Asystę w tej sytuacji mógł zaliczyć Dawid Florian.

Jeszcze przed gwizdkiem sędziego oznajmiającym zakończenie pierwszej odsłony meczu Bałut po raz kolejny mógł uszczęśliwić fanów jasielskiego zespołu. Ponownie jednak nie wykorzystał doskonałego podania Floriana z prawej strony boiska. Niewykorzystane sytuacje mogły szybko zemścić się na gospodarzach. W 45. minucie gry centrostrzał w wykonaniu jednego z graczy Tempa wylądował wprost na spojeniu bramki Czarnych. Choć gospodarze schodzili na przerwę z dwubramkowym prowadzeniem, ich gra pozostawiała wiele do życzenia. Wyraźnie widoczny był brak na boisku Łukasza Urbana.

Darek Bałut zamienił rzut karny na gola dla swojej drużyny/fot. Marcin Dziedzic

Po przerwie obie drużyny rywalizowały jak równy z równym. Zawodnicy ani myśleli odpuszczać w starciach jeden na jeden, co często kończyło się interwencją sędziego. W 54. minucie gry bliski zdobycia gola był Bałut. Napastnik Czarnych wpadł z piłką w pole karne, lecz jego strzał obronił instynktownie nogą Cyran.

Pomimo upływającego nieubłaganie czasu, goście nie zamierzali składać broni. Co więcej, drużynie Grzegorza Muni udało się zepchnąć Czarnych do defensywy. W 77. minucie meczu taktyka obliczona na szybkie kontry wreszcie przyniosła przyjezdnym upragnionego gola. Zaczęło się od szarży Wojciecha Kiełtyki, który zdaniem arbitra był faulowany w polu karnym gospodarzy. Z decyzją sędziego nie mógł pogodzić się Wojciech Myśliwiec, który przekonywał, że o przekroczeniu przepisów, w tej sytuacji nie mogło być mowy. Protesty na nic się jednak zdały. Rzut karny na gola zamienił Arkadiusz Majka. Końcowy kwadrans meczu zapowiadał się niezwykle emocjonująco.

Największym problemem Czarnych było to, że nie potrafili utrzymać piłki z dala od własnego pola karnego. Liczne przewinienia, popełniane na własnej połowie boiska sprawiały, że Tempo otrzymywało kolejne szanse na to, aby groźnie dośrodkować w pole karne gospodarzy. W 88. minucie gry goście dopięli swego, doprowadzając do wyrównania. Po dośrodkowaniu piłki w pole karne z rzutu rożnego, futbolówkę do bramki próbował skierować Kiełtyka. Choć strzał pomocnika Tempa daleki był od ideału, to piłka po rykoszecie wpadła do siatki. Na dwie minuty przed zakończeniem regulaminowego czasu gry, mieliśmy remis.

Niewiele brakowało, a Czarni zakończyliby mecz zerowym dorobkiem punktowym. W pierwszej minucie doliczonego czasu gry, z boiska wyrzucony został Paweł Setlak, który obejrzał drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartkę. W ostatnich sekundach meczu przed szansą na zdobycie zwycięskiego gola stanął Gabriel Gierlasiński. Czarnych przed porażką uchronił jednak Szostak, który obronił strzał pomocnika gości.

JKS Czarni 1910 Jasło – LKS Tempo Nienaszów 2:2 (2:0)

Bramki: JKS Czarni 1910 Jasło (Rafał Mastaj – 18’; Dariusz Bałut – 31’k)
LKS Tempo Nienaszów (Arkadiusz Majka – 77’k; gol samobójczy – 80’)

JKS Czarni 1910 Jasło: Patryk Szostak (GK), Paweł Setlak (C), Łukasz Stanek, Wojciech Myśliwiec, Dawid Florian, Mateusz Kurdziel, Jakub Wyderka, Rafał Mastaj, Patryk Fryc (Rodak 87'), Juan David Toro Arias (Sowa 68'), Darek Bałut (Krajewski 71') – Łukasz Kuryj (GK), Tomasz Pałucki, Karol Szydło, Marcin Krajewski, Bartek Rodak, Hubert Bracik, Maciej Sowa.

Trener: Adam Domaradzki.

LKS Tempo Nienaszów:  Wiktor Cyran (GK), Karol Musiał (Munia 68’), Konrad Pęcak (C), Kamil Wietecha, Euzebiusz Słota, Łukasz Świątek, Gabriel Gierlasiński, Krzysztof Kiełtyka, Arkadiusz Majka, Wojciech Kiełtyka, Marcin Walczyk (Miłosz Gierlasiński 68’) – Mateusz Jurczyk (GK), Dominik Romanek, Grzegorz Munia, Miłosz Gierlasiński, Karol Tomasik.

Trener: Grzegorz Munia.

MD

Napisany dnia: 12.09.2021, 02:49

-2
@ .....
dnia 18.09.2021, 21:41 · Zgłoś
I z Odrzykoniem sprawdzilo mi sie:) 8-2 To sa druzyny na okregowke i walke z innymi wioskami. IV ligi nigdy tam nie bedzie
dnia 13.09.2021, 14:30 · Zgłoś
Teraz zobaczymy co pokaze w sobote Odrzykon. Tu bedzie bez sensacji. Czarni lekko 3 pkt z nimi. Widzac ich wynik w Targowiskach
dnia 13.09.2021, 10:42 · Zgłoś
Fukslo sie Tympu ale od Karpat w PP i tak minimum piateczka (1-5)
dnia 12.09.2021, 21:55 · Zgłoś
jakby wczoraj grał Kowalkowski to dzisiaj nie byłoby hejtu po tym meczu. To co miał Daro na 3-0- i 4-0 to Kowal strzela z zamkniętymi oczami. Niestety wczoraj Daro zawiódł jak i cała drużyna . remis to jak porażka przy formie Rymanowa. Strata robi się duża .A w tej lidze to mocnych drużyn jest tylko 4-5 reszta to przeciętne drużyny bądż słabe i stracic punkty specjalnie nie ma gdzie . Na ten moment to wygląda na to że zakotwiczymy w tej lidze na dłużej.
2
@ Mat i Tur
dnia 14.09.2021, 08:40 · Zgłoś
Gdy baba miała wąsy... expert się znalazł od siedmiu boleści.
dnia 17.09.2021, 19:38 · Zgłoś
to czego go nie bylo? jak wielka jest ta twoja druzyna skoro jest uzalezniona od jednego zawodnika;)
3
@ Jose arkadio
dnia 12.09.2021, 19:47 · Zgłoś
Dziś byłem na meczu Skołyszyna.Ale mają fajnych zawodników z przodu.
dnia 12.09.2021, 21:26 · Zgłoś
Ta sama co i Czarni w przyszłym sezonie...
5
@ Magnolia
dnia 12.09.2021, 22:12 · Zgłoś
Patrzyłem na drużyny w 4 lidze i nie ma tam Skolyszyna kłamczuszku.
dnia 12.09.2021, 16:19 · Zgłoś
Ciekawe kiedy trener zrozumie że nie jest trenerem i powie pas ,dla dobra Nasielskiejy piłki.
7
@ Misiek
dnia 12.09.2021, 18:18 · Zgłoś
Wtedy gdy Ty przyprowadzisz do klubu lepszego i powiesz kto prawdziwy trener co rok po roku awans zapewni klubowi
dnia 12.09.2021, 16:18 · Zgłoś
Po środzie będzie 8 bo my mamy pauzę. I co z tego wynika? Absolutnie nic. Sezon to 30 kolejek. Zagraliśmy 6
-2
@ jkk
dnia 12.09.2021, 16:15 · Zgłoś
rymanow leje mrukową i jest już 5 pkt brawo
a jeszcze ta chora akcja prezesa i jego przy[...]sów z tasmami zaslaniajacymi widok na boisko
9
@ Do jak
dnia 12.09.2021, 18:27 · Zgłoś
Możesz opisać o co chodzi z tą taśmą zaslaniającą boisko? Zapłaciłeś za bilet,wszedłeś na miejsce wyznaczone dla kibiców a prezes i jego przy...sy zasłonili ci taśmą widok na boisko? Czy może jesteś złodziejem i okradasz klub Czarni Jasło bo organizując mecz ponoszą koszty i chcieliby sprzedając bilety cokolwiek z tych kosztów odrobić a tobie podobni mają klub i jego finanse daleko w tyle i wolisz za darmo w tujach przesiedzieć cały mecz aby potem skrytykować że piłkarze to dziady bo mecz zremisowali? Jak w kinie fil puszczają to nie płacisz rozumiem biletu albo jak chcesz dojechać gdzieś autobusem to też za darmo?No faktycznie jak nawet ludzie mogą zasłaniać takim jak ty pasożytom widok.Przecież ty jesteś z pokolenia 500+ i tobie się przecież wszystko za darmo Należy
11
@ M
dnia 12.09.2021, 18:38 · Zgłoś
Brawo za zasłanianie.Chcesz iść na mecz zapłać bilet i nic nie będzie ci zasłaniało.Co ty myślisz stadion czeba mosirowi opłacić i sędziów.Jak by tak każdy chciał oglądać mecze nie płacąc biletu tylko zza siatki oglądać?
dnia 12.09.2021, 19:13 · Zgłoś
To pomyśl gdzie ciebie dopiero mają ludzie z zarządu,piłkarze i trener.
9
@ Basztowa
dnia 12.09.2021, 19:19 · Zgłoś
Ty gościu jaja sobie chyba robisz.Krytykujesz zarząd że zasłaniają przed sektorem Chinczyk boisko.Takie cuda tylko w Jaśle i na wiochach gdzie stado sębów czeka na darmoszkę.
dnia 17.09.2021, 22:14 · Zgłoś
Płacąc bilet też z zza siatki się ogląda, więc o co ci chodzi??? O przepraszam, za darmo przez dwie siatki...
0
@ Kibic
dnia 12.09.2021, 14:48 · Zgłoś
Dokładnie przy 2:2 było widać strach w oczach naszych zawodników i chyba brak sił. Gdyby mecz trwał z 5 min dłużej mysle, że byłbyby kłopoty aby utrzymać to 2:2 nawet.
3
@ Mat i Tur
dnia 12.09.2021, 14:35 · Zgłoś
Trzeba podziękować trenerowi, który jest już rok i żadnych postępów nie widać. Florian zajmuje miejsce młodym zawodnikom np. Płocicy, a Bałut Krajewskiemu. Przy 2-2 było widać strach w oczach u Czarnych.
-2
@ Kibic
dnia 12.09.2021, 14:47 · Zgłoś
Dokładnie przy 2:2 było widać strach w oczach naszych zawodników i chyba brak sił. Gdyby jęcz trwał z 5 min dłużej mysle, że byłbyby kłopoty aby utrzymać to 2:2 nawet.
6
@ M
dnia 12.09.2021, 18:20 · Zgłoś
Florian miał 2 asysty .Tylko komentujecie nie będąc na meczu.
-2
@ Kibic
dnia 12.09.2021, 18:34 · Zgłoś
W którym meczu?? Chyba nie z Nienaszowem bo faulowany w polu karnym był chyba Fryc.
dnia 12.09.2021, 13:19 · Zgłoś
Brawa dla trenera za przygotowanie drużyny do sezonu oraz za stranieri którzy kompletnie nie pomagają wręcz osłabiają zespół i blokują mjsca młodzieży.Brawa należą się także super działacza za maskowanie stadionu. Wnastepnym meczu kibicować będą tylko działacze ,powinni was odznaczyć.
7
@ M
dnia 12.09.2021, 18:49 · Zgłoś
I kibice przyjezdni którzy zapłacą za bilet bo was chyba nie stać oglądając mecz zza siatki.WSTYD!!!
dnia 12.09.2021, 18:25 · Zgłoś
A kto mówił o awansie? Kibice olewają to. Nawet nie chodzą na mecze tylko komentują na Fejsie Wstyd aby grać u siebie było więcej kibiców z Wioski Nienaszowa
-6
@ kosz - marek
dnia 12.09.2021, 11:05 · Zgłoś
Jak było to było, to było do śmiechu, teraz ...
9
@ łysy
dnia 12.09.2021, 10:20 · Zgłoś
Mecz w pierwszej połowie pod dyktando Czarnych gdyby piszę gdyby wykorzystali sytuację podbramkowe było by pozamiatane jeśli chodzi o drugą połowę to lepsze wrażenie robili piłkarze z Nienaszowa taka jest piłka nożna sędziowie tak samo dołożyli swoje parę groszy i było nerwowo i parę kartek było .Jasło ma problemy w II połowach albo chłopaki nie trenują albo kondycji nie mają.
2
@ wezyr
dnia 12.09.2021, 10:10 · Zgłoś
Czarni powinni podziekowac swojemu kapitanowi Urbanowi za olanie kolegów i kibiców , i kolejną nieobecność na meczu.Brawo,,kapitanie''.
8
@ Pan
dnia 12.09.2021, 10:18 · Zgłoś
Podziękował bym jeszcze Sabikowi że po spadku drużyny z 4 ligi uciekł na wieś do A klasy za kilka stówek za mecz…
4
@ góral ze wzgórz Golan
dnia 12.09.2021, 16:24 · Zgłoś
To dziś chyba nie zarobił za remis z Osiekiem i 4 stracone bramki.
2
@ Do wezyr
dnia 13.09.2021, 21:56 · Zgłoś
No masz rację w sumie mógł chociaż na połówkę przyjechać między pierwszym tańcem, a ceremonią ślubu albo powiedzieć wybrance, że termin sobie chu*** wybrała bo przecież ma mecz i musi być bo wezyr będzie rozczarowany
0
dnia 13.09.2021, 22:13 · Zgłoś
Panie Łukaszu! Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia a przede wszystkim wyrozumiałej Żony, która będzie Pana wspierała w tym, co Panu sprawia przyjemność! Żony, która będzie rozumiała, że czasami mąż musi iść na mecz czy trening! I wiele szczęścia na nowej, wspólnej drodze życia z ukochaną! Wszystkiego Najlepszego!
2
@ wilk
dnia 12.09.2021, 09:37 · Zgłoś
Calkowicie zgadzam się 'kulfonem ' wczorajszy mecz pokazał jaki naprawdę jest poziom czarnych , niestety aklasowy
-1
@ Mareczek
dnia 12.09.2021, 09:58 · Zgłoś
Czyli jaki poziom jest innych drużyn z tej Ligii skoro wg.Ciebie Czarni poziom mają A klasy a w okręgówce są wiceliderem? Wczorajszy mecz im nie wyszedł ale trzeba pamiętać o pozostałych meczach wysoko wytypowanych przez drużynę jasielską
dnia 12.09.2021, 09:30 · Zgłoś
Jeżeli miasta nie stac i nie umieją budowac stadionów to niech zapytaja jak to sie robi w Czelusnicy.Rok czasu na Śniadeckich miejski ośrodek sportu i rekreacji,którego szefem jest były zawodnik i trener Czarnych sieje trawe i buduje trybuny a my kibice ogladamy mecze na stająco zza krat jak w obozie koncentracyjnym na boisku treningowym. Ile jeszcze upokorzeń mamy znosić?Apeluje do ludzi z Czarnych Jasło,przenieście mecze do Czelusnicy albo na Naftę i dajcie kibicom mozliwosc ogladania meczów w 21 wieku w cywilizowanych warunkach.
14
@ kierowca bombowca
dnia 12.09.2021, 09:04 · Zgłoś
Nie sądziłem że dożyje czasów że jako kibic JKS będę trzymał kciuki za Mrukową w dzisiejszym meczu z Rymanowem. Niebo płacze nad Jasłem. Ani stadionu, ani sponsora ani kibiców, ani zainteresowania władz miasta ani znanego szkoleniowca ani mocnej drużyny.Czas umierać.
8
@ wezyr
dnia 12.09.2021, 20:46 · Zgłoś
No i Mrukowa zagrałajak u siebie z Rymanowem ,gładkie 4;0 w plecy ale za to w meczu z Czarnymi będą żyły pruć i potem tydzien z zakwasami chodzic ale Czarnym to oni musza za to pokazać. Tak samo jest z Nienaszowem czy Kołaczycami.Wszystkie mecze można przegrac ale z Czarnymi trzeba zdrowie stracić żeby tym Asom z Czornych pokazać .
-2
@ jesień
dnia 13.09.2021, 10:33 · Zgłoś
To podobno urok derbów, że trzeba się sprężyć na maksa!
-3
@ fan1910
dnia 13.09.2021, 10:50 · Zgłoś
Jedyne prawidłowe derby jakie mamy to z krosnem a nie jakimiś wiochami.. bez odbioru.
-2
@ Magnolia
dnia 13.09.2021, 10:57 · Zgłoś
Derby są od lat z Krosnem i Sanokiem a nie wichurami koło Jasła. Dla Czarnych gra z Nienaszowem to powód do wstydu a dla Tempa to wydarzenie rundy.
6
@ jesień
dnia 13.09.2021, 12:13 · Zgłoś
Ech, te wasze kompleksy. Chciałaby dusza do raju a tu rzeczywistość skrzeczy i zostały wam mecze z Nienaszowem i Kołaczycami. I modlitwy, żeby wygrać. Albo jak ostatnio: żeby choć zremisować!
3
@ do jesieni
dnia 13.09.2021, 13:00 · Zgłoś
Chłopku kompleksy to wy powiatowe klubiki i kibice macie względem Najlepszego klubu w powiecie Czarnych Jasło. Gdybys zapomniał to kilka miesiecy temu Czarni grali z Sanokiem i Krosnem w lidze a taka Mrukowa kopała sie po czole z Krempną czy Brzyskami.Dla Nienaszowa poziom organizacyjny i sportowy taki jak w Czarnych jest mieosiagalny a gdy znudzi sie doktorowi zabawa zniknie ten klubik jak wiele innych typu Łęzyny czy Sieniawa.Jeszcze raz napisze ,nam za karę i brak kasy na napastnika w 4 lidze zostały wstydliwe mecze z takimi potegami piłkarskimi jak Posada Górna,Kołaczyce,Mrukowa czy Rymanów a wy w meczach z nami świeto macie i wieś tanczy i sie bawi.A teraz zobaczcie sobie w tabelę ligi okregowej gdzie wasze wiejskie potęgi a gdzie sa Czarni Jasło.
0
dnia 13.09.2021, 16:54 · Zgłoś
Brzyska i Krempna w ubiegłym sezonie grały w B-klasie jasielski znawco futbolu. Czy to o was kibice innych drużyn śpiewali kiedyś "100 lat gracie, ch..a macie"? Teraz pewnie śpiewają "111 lat gracie i dalej ch...a macie"?
3
@ fan1910
dnia 13.09.2021, 22:39 · Zgłoś
Jak wiocha gra z Jasełkiem to na stadionie tłumy jakby worek ziemniaków za darmo dawali ;)
8
@ jesień
dnia 14.09.2021, 07:50 · Zgłoś
I jeszcze wchodzą na stadion i kupują bilety! A wy wierni fani "Czarnych" oglądacie mecze zza płotu i działacze muszą wieszać banery byście zechcieli wydać tę parę złotych. Ale u was to tradycja, bo jak wasi "fani" przyjechali do Nienaszowa to też mecz zza płotu oglądali.
1
@ Giorgio
dnia 26.09.2021, 14:17 · Zgłoś
@ do jesieni, chłopie, szczycisz się że w okręgówce jesteście 3 miejsca wyżej
Ood nienaszowa? Nie potraficie zagrać 1 sezonu ma poziomie 4 ligi żeby uniknąć
Spadku a piszesz jakbyście byli [...] wie jaką powiatową potęgą. Wstydu nie masz
10
@ fan
dnia 12.09.2021, 08:54 · Zgłoś
Przy prowadzeniu 2:0 Bałut dwa razy w pierwszej połowie ma przed sobą pusta bramkę i nie trafia z kilku metrów raz głowa raz nogą.Na poczatku drugiej połowy otrzymuje podanie i wychodzi z lewej strony sam na sam z bramkarzem i znowu jest nieskuteczny. Swiadczy to o podejsciu zawodnika do gry.Zupełny brak motywacji i koncentracji a nastepnie sił a efekty widoczne w tabeli. Trener poza wrzaskiem na sędziów powinien reagować a nie trzymac 6 rezerwowych na ławce do 80 minuty. Obrona do natychmiastowej wymiany.
18
@ kib
dnia 12.09.2021, 08:25 · Zgłoś
To co napisał poprzednik w większości prawda. Nie zgodził bym się tylko, że na wyniki
Czarnych jakiś wybitnie negatywny wpływ ma bramkarz. Z taką obroną i tak dokonuje
cudów, a wczoraj uchronił drużynę w doliczonym czasie od przegranej. Ta drużyna to rzeczywiście kompletna amatorka. Jeżeli sprawy osobiste kluczowych zawodników są ważniejsze niż bardzo ważne mecze, to nie ma o czym mówić. Bark kondycji, brak jakości,
brak koncepcji gry, brak lidera, brak wartościowych zmienników. Nie czarujmy się, że z takimi "atutami" można wejść czy grać w IV lidze. Młodzi zawodnicy Tempa: Majka, Kietyka, Gierlasiński pokazali naszym gwiazdom jak się gra w piłkę. I przed nimi jest przyszłość.
15
@ kulfon
dnia 12.09.2021, 08:44 · Zgłoś
Jesli chodzi o Majke czy Gierlasinskiego to zakotwiczyli w Nienaszowie i wyzej okręgówki nie zagrają bo nie pusci ich prezes Tempa choć propozycji nawet z 3 ligii mieli sporo.Kiełtyka grał w Czarnych jedna rundę i po kilku dobrych meczach nie radził sobie w 4 lidze już potem a runda rewanzowa to ławka albo obserwacja meczu z trybun. Majac taka obrone jak grała w 4 lidze i Lepuckiego oraz Bałuta czy Kowalkowskiego to teraz ogórków z nienaszowa czy innych beskidników z posady ogrywalibyśmy po 8:0.Odeszli zawodnicy,Szydło doznał kontuzji i rozsypała sie całkowicie obrona.Trener Domaradzki powinien postawic na młodzież,Głod,Bracik,Krajewski,Rodak,Biały,Filipak,Majka,Mastaj,Kurdziel i budowac druzynę w oparciu o nich a nie o Mysliwca,Fryca czy Floriana. Wczorajszy mecz to był przykład jak mecz jest meczowi nie podobny.Czarni jako druzyna w meczu z Nowotańcem a wczoraj to zupełnie inne ekipy niestety.
24
@ Jks
dnia 12.09.2021, 08:06 · Zgłoś
W Czarnych ewidentne braki kondycyjne bo zawodnicy wytrzymują tylko 45 minut.Tak było z Rymanowem,Poradą,Nowotańcem i Nienaszowem.Gramy piłką,strzelamy bramki,jest pressing i nagle urywa się wszystko i jest rozpaczliwe gra na czas .Obrona drużyny jest w tym sezonie najsłabszą od wielu lat.Odejscie Lepuckiego z bramki znacznie obniżyło wartość tej drużyny.Florian i Fryc niewidoczni.Urbana w tej rundzie nie ma na meczach i pytanie czy on jest w klubie czy to nie ma.Bałut wczoraj dramatycznie słaby i nieskuteczny.Obcokrajowiec to może startować na zawodach w biegach na 100metrow ale w piłce to mega przeciętniak.Zbyt różne zmiany,Krajewski już po połowie powinien zmęczonego Bałuta zmienić.Sowa to antypatie tego meczu i zmiana kompletnie nie trafiona.Wszedł ,atakował,stracił piłkę i Kieltyka już wiedział co z nią zrobić .To co Majka wyprawiał z Florianem,Kurdzielem i Myśliwcem to był kabaret.Jednym słowem szanowni kibice zapomnijcie o awansie tej drużyny chyba że nagle znajdzie się mózg i rozgrywający,solidny bramkarz i kilku obrońców.Za wczorajszy mecz zawodnikom i trenerowi należą się od kibiców i działaczy słowa nagany za podejście do meczu. Poziom był co najwyżej B klasy niestety.
8
@ do jks
dnia 12.09.2021, 12:33 · Zgłoś
Urbana się czepiasz a chłop miał ślub, może teraz w podróży poślubnej jest, daj mu spokój. Dzięki
-3
@ Kiero
dnia 12.09.2021, 14:41 · Zgłoś
A w meczu że Strtem Rymanów nie był bo obrączki przymierzał czy był w podróży przedslubnej
4
@ Do Kiero
dnia 13.09.2021, 21:26 · Zgłoś
Przypomnę Ci tylko, że Czarni Jasło to nie jest klub profesjonalny, gdzie zawodnicy grają na kontraktach i piłka nożna jest ich jedynym źródłem utrzymania. Jest to klub amatorski, w którym chłopaki poświęcają swój wolny czas na treningi i mecze poza takimi zajęciami jak praca, szkoła, czy zaplanowany wyjazd.Jeżeli już komuś coś zarzucasz to poprzyj to jakąś logiczną argumentacją, a nie żenującymi tekstami. Siadasz na kogoś i to w dodatku na Urbana, który jest w tym klubie od dzieciaka i wiele dla Czarnych poświęcił. Zatem schowaj swoje wyssane z palca żale malkontencie i jak nie pomagasz to przynajmniej nie przeszkadzaj.