Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Czarni Jasło wracają do okręgówki

75
W dzisiejszym meczu Czarni Jasło zremisowali z Kolbuszowianką Kolbuszowa 1-1 i tym samym spadli do krośnieńskiej okręgówki.

Mecz zaczął się dobrze, można było zaobserwować, że naszym zawodnikom zależało na tym meczu. Nie można naszym zawodnikom odmówić determinacji, walki, niestety brakowało ostatniego podania i precyzji. Kilkakrotnie przeprowadzaliśmy groźne akcje pod bramką gospodarzy jednak zawsze albo to my popełnialiśmy błąd - niedokładne podanie, albo to gospodarze skutecznie wybijali piłkę.


W 15 minucie ładny techniczny strzał Dedo z najwyższym trudem bramkarz Kolbuszowianki sparował na piąty metr. W 25 minucie piłka znalazła się w bramce, jednak sędzia dopatrzył się spalonego.W ostatnich 10 minutach dwukrotnie mogliśmy skierować piłkę do bramki jednak Ocipka fatalnie spudłował z najbliższej odległości, chwilę później Dziobek groźnie uderzał zza pola karnego jednak znów pewnie interweniował rezerwowy golkiper Kolbuszowianki. Do połowy wynik nie uległ zmianie.

Druga połowa również zaczęła się obiecująco dla naszych zawodników, kilka wrzutek w pole karne Kolbuszowej, kilka rzutów rożnych, ale niestety nie potrafiliśmy strzelić bramki. W 52 minucie doskonałą sytuację zmarnował Szalony, który z 5 metrów nieczysto trafiał w piłkę. W 70 minucie tracimy bramkę na 1-0, kontra gospodarzy prawą stroną boiska, silny strzał w krótki róg Adranowicza. Po tej bramce Czarni jeszcze mocniej starali się przycisnąć, wyszło z tego kilka groźnych akcji, ale celowniki naszych zawodników były rozregulowane. W 72 minucie Munia z 5 metrów po zamieszaniu w polu karnym trafia prosto w obrońcę, chwile później Sypień z 18 metrów trafia prosto w Dziobka. Do końca meczu atakowaliśmy, staraliśmy się, ale nie wychodziło. Dopiero w 2 minucie doliczonego czasu gry Sypień z prawej strony oddaje mocny strzał, piłka ociera się od bramkarza i wpada do bramki. Niestety chwilę później sędzia zakończył mecz nie pozwolił na przeprowadzenie jeszcze jednej akcji i ostatecznie remisujemy w Kolbuszowej.

Dzięki temu Czarni Jasło spadają do klasy okręgowej, gdybyśmy zdobili jedną bramkę więcej moglibyśmy się cieszyć z utrzymania, niestety nie udało się, miejmy nadzieję, że nie zagrzejemy długo miejsca w okręgówce.


Lesiu
Reklama

Komentarze: 75

Dodaj komentarz Widok:
0
@ [...]
dnia 27.10.2009, 15:29 · Zgłoś
ile zespołów awansuje do 4 ligi?
Odpowiedz
0
@ kibic
dnia 23.06.2009, 10:05 · Zgłoś
na stulecie mal byc awans do do III ligi a bedzie do IV ligi parodia
Odpowiedz
0
@ olo
dnia 19.06.2009, 14:36 · Zgłoś
Ale [...] ci czarni. Tylko wstyd przynoszą. Może zagrają na parafiadzie. Rozformować klub to w Gamracie zostanie więcej pieniędzy dla ludzi.
Odpowiedz
0
@ ;)
dnia 16.06.2009, 19:22 · Zgłoś
szkoda dwójeczki ;(
Odpowiedz
0
@ waryjot
dnia 16.06.2009, 13:14 · Zgłoś
do karpaty wy w jasle nie istnieliscie tzn wy wogole nie istniejecie buraki [...] [...] !!!
Odpowiedz
0
@ Czarni
dnia 16.06.2009, 09:20 · Zgłoś
i vice versa kapuściaku !!!!
Odpowiedz
0
@ karpaty
dnia 15.06.2009, 23:43 · Zgłoś
no jasielskie ****** trafily tam gdzie ich miejsce oby nizej jeszcze spadly tego wam zycze.
Odpowiedz
0
@ [...].pl
dnia 15.06.2009, 23:19 · Zgłoś
Pozostały jeszcze rozgrywki przy zielonym stoliku.Ta runda jest najważniejsza,popatrzcie na
[...] polską ekstraklasę...
Odpowiedz
0
@ (E}
dnia 15.06.2009, 21:53 · Zgłoś
ponoc w Kolbuszowiance grał zawodnik...co miał trzy żółte kartki..i może będzie dla Czarnych Jasło ...walkower...i i Jasło pozostanie w 4 lidze
Odpowiedz
0
@ heheheheh
dnia 15.06.2009, 18:37 · Zgłoś
buheheheheheheheheehheeheheh
Odpowiedz
0
@ UM Jasło
dnia 15.06.2009, 17:25 · Zgłoś
... no i skończy się wreszcie dotowanie tej "jasielskiej piłeczki". Stadion należy [...], nasadzić ogórki albo cebulę, przynamniej miasto na tym zarobi a nie będzie stale dokładało do "gwiazd sportowych".
Odpowiedz
0
@ patrio
dnia 15.06.2009, 16:50 · Zgłoś
napewno kolo 130 000 zł albo i wiecej no ale coż nie kasa gra
Odpowiedz
0
@ dz
dnia 15.06.2009, 16:45 · Zgłoś
heh.. coś czuję, że Sokół poleci, a nie Czarni xD
wszystko było z góry ukartowane z tego co słychać...
Odpowiedz
0
@ coach
dnia 15.06.2009, 16:03 · Zgłoś
Nie robiłbym sobie złudzeń. Numer z nieuprawnionym zawodnikiem (zastosowany kiedys w Krosnie za prezesury śp. Pana Gieronia)raczej nie przejdzie. WGiD weryfikuje mecze w czwartek i wszystko będzie jasne.
Odpowiedz
0
@ hem
dnia 15.06.2009, 16:01 · Zgłoś
bezstronny a tak to jest bo w Targowiskach jest sponsor który płaci zawodnikom po 2-3 tys.miesiecznie(gra tam między innymi wychowanek Czarnych ,kóry jak sie dowiedział ile zarabiaja w Jasle chłopcy to wybuchnoł smiechem i wybrał Targowiska) a w Jaśle chłopaki trenuja i graja za 400-500.Czy juz rozumiesz dlaczego Targowiska,Stróze,Grocliny,Cisne,Heko Czermne i dziesiatki innych mało znanych miejscowosci maja zespoły w wyzszych ligach?Sport kosztuje i to duzo,a piłka na przynajmniej 3 ligowym poziomie kosztuje tyle ze co poniektórym piszacym tutaj opadłaby na klawiature dolna warga bardzo mocno.Budzet Sandecji w tym roku był na poziomie prawie 1,5 miliona złotych i osiagneli awans do 1 ligii.
Odpowiedz
0
@ :(
dnia 15.06.2009, 15:35 · Zgłoś
ja w to nie moge uwierzyć do teraz... poprostu jakim cudem? i to jeszcze na 100-lecie WSTYD Sandecja ma 1 lige, a my 5. Mielec praktycznie juniorami uczymala sie w 3 lidze. brak slow
Odpowiedz
0
@ bezstronny
dnia 15.06.2009, 14:40 · Zgłoś
jak to jest, że jakies tam partyzant targowiska, wioska która ma pare domów na krzyż awansowała do IV ligi??? a takie Jasło na które tyle kasy leci spada do Vligi??? jeszce troche a będa grać z chłopakami z Hankówki, któzy sa w B klasie a budżetu mają tylko 8000 zł rocznie!!!ciekawe ile mają czarni???
Odpowiedz
0
@ jocker
dnia 15.06.2009, 12:19 · Zgłoś
Do podatnika. Ty się chłopie martw o swoje pieniądze a nie o pieniądze którte miałby zagospodarować Prezes i reszta. Zainteresuj się raczej ile swojego wolnego czasu i swoich pieniędzy na Klub przeznaczają w/w osoby. Jak im dorównasz pod tym wzgledem, to wtedy mmożesz wykazywać jakiekolwiek obawy. Narazie to do tego Klubu nie dołożyłeś nawet złotówki.
A jak jesteś tak dobrze zorientowany we wszystkim to poczytaj sobie, że mimo wszystko Czarni nie spadli i stało się to tylko i wyłącznie dzięki tym o których nie masz zbyt dobrego zdania. Więc nie pieprz głupot, bo widać co swoją inteligencją reprezentujesz.
Odpowiedz
0
@ kibicjks
dnia 15.06.2009, 11:26 · Zgłoś
Czemu akurat na stulecie ! ; (
Odpowiedz
0
@ podatnik
dnia 15.06.2009, 09:06 · Zgłoś
No i dobrze, że czarni spadli, przynajmniej spadną koszty delegacji zespołu na wyjazdowe mecze, tylko żeby tych zaoszczędzonych pieniędzy nie chcieli zagospodarować prezes i reszta .... bo to już była by tragedia.......
Odpowiedz
0
@ jocker
dnia 15.06.2009, 08:40 · Zgłoś
Jedną wielką parodią to jesteścoie Wy wszyscy tu piszący. jak sie czyta wasze komentarze, to [...]... ściska. Nie macie najmniejszego pojęcia o realiach Klubu, z jakimi problemami się boryka. Wy wielcy fani jasielskiego sportu potraficie tylko opluwać wszystko i wszystkich.Zamiast wypisywać bzdury i karmić się nimi, zjednoczcie się skoro tak bardzo leży wam na sercu dobro Klubu i pomyślcie jak zaradzić, żeby było dobrze. Nagonka jest dobra tylko na polowaniu, tutaj potrzeba wspólnego działania.
Odpowiedz
0
@ dzes
dnia 15.06.2009, 00:32 · Zgłoś
wstyd! znowu V liga! klub ze 100-letnimi tradycjami!?
do zarządu: okej, może wkładacie więcej serca i czasu w klub, ale nie oszukujmy się.. to na Was ciąży obowiązek poszukiwania wzmocnień.. czym Wy chcecie wzmocnić zespół? Dwoma Słowakami? Trenerem Bramkarzy? Piątek na ławce nam meczu nie wybroni! Daniło? to BYŁ trener.. dzisiaj już niewiele potrafi zdziałać.. może rzeczywiście lepiej będzie jak ktoś inny obejmie ster nad drużyną.. (czyt. zarząd do dymisji!)
do zawodników: cóż.. brawa dla tych, którzy walczyli do końca, dawali z siebie więcej niż 100% i którym na sercu leżało dobro klubu.. nie udało się.. dziękujemy przynajmniej ze te derby z karpatami :))
-------------
a teraz tak: Bernacki i Dziobek pewnie nas opuszczą, tak samo jak i Słowacy, bo kto będzie chciał grać w Okręgówce...
WSTYD! Nie ma ambicji i nie ma w ogole zapatrywań na lepszą drużynę w 40-tysięcznym mieście, podczas gdy miejscowości 10-krotnie mniejsze potrafią pograć ładną piłkę w IV lidze i nie tylko!
Odpowiedz
0
@ Jasełkoo
dnia 15.06.2009, 00:04 · Zgłoś
*** nikt nie spada!!! Czarni zostaja w 4 lidze:D zresztą zobaczycie juz za pare dni:D i mi nie [...]... ze pisze smuty!!! Bo to [...]a prawda jest:D JKS JKS JKS JKS:D za roczek awansik do 3 ligi xD robimy ekipe i jedziemy z pionkamii xD
Odpowiedz
0
@ mentalista
dnia 14.06.2009, 23:56 · Zgłoś
Co to za [...] tytuł Czarni wracają do okręgówki, pojutrze napiszecie Czarni wracają do IV ligi i wtedy dopiero będzie co niektórym głupio.
Odpowiedz
0
@ PiS-man
dnia 14.06.2009, 22:33 · Zgłoś
Spadli teraz to w przyszłym roku na stulecie Klubu awansują do IV ligi :D A następne 100 lat zaczną od awansu do III ligi :D I kibice będą mogli sobie wznosić okrzyk: 101 rok gramy - III ligę wreszcie mamy!:D
Odpowiedz
0
@ LUKAS
dnia 14.06.2009, 22:04 · Zgłoś
SZKODA ALE JAK SIE NIE WYKOZYSTUJE SYTUACJI 100% NA MECZACH TO NIE MOZNA LICZYC NA SUKCES
Odpowiedz
0
@ baggio
dnia 14.06.2009, 21:17 · Zgłoś
cuda się zdarzają!!
Odpowiedz
0
@ do gal anonim hehehe
dnia 14.06.2009, 21:15 · Zgłoś
ale czy to wina Zmigrodu ze czarni tak slabo graja ?? a Zmigrod gra w okregowce??
Odpowiedz
0
@ Jasełko
dnia 14.06.2009, 21:04 · Zgłoś
Jest awans na 100-lecie klubu. Piąta liga, piąta liga Jasełko!!! <brawo>
Odpowiedz
0
@ lwowiak
dnia 14.06.2009, 20:50 · Zgłoś
Łubu dubu łubu dubu niech żyje prezes naszego klubu ! brawo ! .................. a nie to nie to forum przepraszam ... co to za klub Czarni ?
chyba sie pomyliłem - przepraszam ... ja ze Lwowa pochodzę - tam kiedyś byli Czarni , ale to był klub !
Odpowiedz
0
@ nieznajomy
dnia 14.06.2009, 20:35 · Zgłoś
Nie zgadzam sie z Tobą kolego:) po pierwsze: Resovia w 2 lidze, Biłgoraj, Łuków i Przeworsk w 4 lidze zostaje 12 drużyn, dolicz do nich 4 beniaminków: Biała Podlaska, Puławy, Sanok i Tarnobrzeg + Poniatowa - spadek z 2 ligi to wychodzi 17 drużyn:) Więc jeżeli Stal nie awansuje, albo Hetman spadnie to trzeba doliczyć jeszcze jeden, dwa zespoły czyli Radzyń i Szarowola w najgorszym wypadku!!! Więc wytłumacz mi jakie jedno wolne miejsce zostaje?????
Odpowiedz
0
@ uk
dnia 14.06.2009, 20:26 · Zgłoś
[...] nie wstyd wam partyzant targowiska [...] z krosna wchodzi na wasze miejsce.
Odpowiedz
0
@ kibic czarnych
dnia 14.06.2009, 18:08 · Zgłoś
Jestem kibicem od 45 lat ,sledze wasze mecze w internecie bo jestem za granica.Chlopoaki zgroza 5 liga gdzie te piekne czasy wygrane mecze ze Stalowa Wola,Stal rzeszow,Cracowia Krakow,Unia tarnow mozna wymienniac jeszcze wiele innych.Mecze pelne radosci i dumy.A zawodnicy bez wielkich pieniedzy i sponsorow tylko skromne dotacje zakladowe i jaka wspaniala gra,lza sie w oku kreci, bo sport to idea a nie mamona.Wspomne jeszcze zawodnikow Wojcik,Fraczek,Czajka,Kordys,Karamon ,Krzeszowski,Dziobek ,Chmiel,,Juszczyk Jachym,Biernacki, Adomowicze ,Maciaszek i tak by wyliczac jeszcze wielu z wielkim szacunkiem i poklonem dla nich.Uczcie sie mlodzi i bierzcie przyklad ze starej gwardi.Brac z nich przyklad, grysc trawe i do przodu.Powodzenia
Odpowiedz
0
@ Fakro
dnia 14.06.2009, 15:58 · Zgłoś
TRZEBA SOBIE POWIEDZIEĆ JASNO Czarni Jasło TO KLUB TYPU PSEUDO...PSEUDO-PIŁKARZE , PSEUDO-KIBICE I PSEUDO-DZIAŁACZE :)) ECH...ZRESZTĄ SZKODA NA TEN TEMAT PISEC COKOLWIEK....
Odpowiedz
0
@ kibic czarnych
dnia 14.06.2009, 13:36 · Zgłoś
odnośnie do byłego kibica czarnych zgadzam się przypadkowi ludzie rządzą klubem ,ciekawe jakby nie było sponsorów czyby poprowadzili klub, ani jednego by nie było.Zazadu dla klubu jedynym oddanym jest Marek Machowski i chwala mu zato .
Odpowiedz
0
@ zz
dnia 14.06.2009, 13:26 · Zgłoś
Moze czas zaiwestowac w juniorow?
Odpowiedz
0
@ do nieznajomy
dnia 14.06.2009, 12:26 · Zgłoś
Słuchaj jeżeli ani Stal Rzeszów, ani Hetman nie spadną do 3 ligi to w tej 3 lidze zostanie 1 wolne miejsce, które zajmie je Orzeł, z tego względu, że normalnie z tej ligi powinno spadać 2 drużyny, a Orzeł zajął 14 miejsce, także jeszcze nic nie wiadomo ;]
Odpowiedz
0
@ gal anonim hehehe
dnia 14.06.2009, 11:09 · Zgłoś
No fakt drugiej drużyny to szkoda.... Ale to znaczy,że Gaudium Łężyny awansuje do okręgówki...hahah...I będzie mecz ze Żmigrodem hehe..;) Jasło wstyd, no ale czego się mozna było spodziewać....
Odpowiedz
0
@ nieznajomy
dnia 14.06.2009, 10:53 · Zgłoś
ale głupoty wypisujecie, az sie tego czytac nie chce!!! nawet jak rzeszów wejdzie do 2 ligi to i tak nic nie da!!! bo wtedy utrzyma sie w 3 lidze spomlek radzyn a nie jakis przeworsk!!! Bilgoraj, łuków i przeworsk spadli juz na 100%, a czy utrzyma sie radzyn i szarowola to zalezy od rzeszowa i zamoscia!!! Tyle w tym temacie:)
Odpowiedz
0
@ zal xD
dnia 14.06.2009, 10:41 · Zgłoś
zal mi tych "pilkarzy" xD takie miasto a okręgówka
Odpowiedz
0
@ -LIGA NA 100-LECIE
dnia 14.06.2009, 10:28 · Zgłoś
PAMIĘTACIE KTOŚ POWIEDZIAŁ ;
"3-LIGA NA 100 LECIE "
BĘDZIE ALE KLASA "A" NA 100-LECIE
SZKODA TYLKO DRUGIEJ DRUŻYNY
ONI DOBRZE GRALI MIELI AMBICJE I NIE TYLKO MIELI TEZ DUCHA WALKI ,WALCZYLI DO OSTATNICH SEKUND I CO IM PRZYSZŁO ...
Odpowiedz
0
@ niezadowolony
dnia 14.06.2009, 10:18 · Zgłoś
Węgrzyny dajcie se juz spokój
Odpowiedz
0
@ były kibic czarnych
dnia 14.06.2009, 10:07 · Zgłoś
przypadkowi ludzie rządzą klubem..
Odpowiedz
0
@ kibic
dnia 14.06.2009, 09:38 · Zgłoś
i znow wraca pytanie; DLACZEGO , W GRUPACH MLODZIEZOWYCH ( CZARNI, UKS 6 ) WALCZYMY JAK ROWNY Z ROWNYM Z INNYMI DRUZYNAMI Z PODKARPACIA A W SENIORACH TAKA KLAPA !!!
Odpowiedz
0
@ stig
dnia 14.06.2009, 09:35 · Zgłoś
TO NA PEWNO WINA PO ;-))))))
p.s. A Dyląg za pół tego co bierze Daniło utrzymałby dróżynę w lidze
A hem już przestał krytykowac trenerów czy to tylko chwilowa przerwa?
Odpowiedz
0
@ FOREWER IV LIGA
dnia 14.06.2009, 09:22 · Zgłoś
A ja wam napiszę tak, dziękujcie Bogu że są tacy ludzie jak Węgrzyn i Paryś którzy [...]...ją za damski [...] w tym klubie nie macie pojęcia ile czasu prywatnego poświęcają dla tego klubu.
I na koniec powiem wam jedno że Czarni dopóki oni będą rządzić w klubie nigdy nie spadną do okręgówki. IV liga,IV liga Jasełko. A do tych wszystkich którzy się cieszą ze spadku mówię tak: ten się śmieje co się
śmieje ostatni ave..
Szkoda że nie płakaliście jak mysl...c klub [...] do okręgówki i odszedł bo nie zarabiał kasy.Jasło nie ma kibiców, i to jest fakt autentyczny!
Odpowiedz
0
@ ratzenberger
dnia 14.06.2009, 09:21 · Zgłoś
De ja vu ? Kto nas [...] po walce o 3 ligę do okręgówki ? Najśmieszniejsze są zarzuty do zarządu. Tak chłopcy krzyczycie jakby Marcin miał cel nas spuścić. Śmiać mi się chce jak pomyślę o perspektywach. Jak chłopak [...] interesem to nikt, podkreślam nikt nie chwyci się [...], więc za 2 lata będziemy grali z Czeluśnicą i jeszcze pomarzycie o Węgrzynach. Suma sumarum - ROZPACZ
Odpowiedz
0
@ kicha
dnia 14.06.2009, 09:12 · Zgłoś
ludzie to jest kabaret. ale z drugiej strony to dobrze ze spadna do tej okregówki. tam przynajmniej beda chlopaki mogli pograc cos i powalczyc o IV lige. trzymajmy kciuki za to zeby stalówka nie przeszła w barazach do II ligi. moze i nie mozna miec wszystkiego..ale jasło nie ma nic:(
Odpowiedz
0
@ anty czarni
dnia 14.06.2009, 08:38 · Zgłoś
Ja mam tylko nadzieje że władze miasta zastanowią się nad dalszą dotacją Czarnych, bo im więcej dostają tym gorzej im idzie.Panie prezesie 3 ligi na 100-lecie nie będzie trzeba sie z tym pogodzić i zastanowić co dalej. W Jaśle są też inne dyscypliny, które jak się będzie lepiej dotowało to będą osiągać jeszcze większe wyniki, bo moim zdanie V liga to zabwa dla juniorów
Odpowiedz
0
@ :)
dnia 14.06.2009, 08:23 · Zgłoś
Może jednak nie spadniemy . z V lig awansowały wioski które nie maja za ciekawych stadionów może jakiś team nie dostanie licencji na grę w IV lidze a co za tym idzie że utrzymalibyśmy się w IV lidze .
Odpowiedz
0
@ Sobniów
dnia 14.06.2009, 07:34 · Zgłoś
Na 100-lecia klubu, proponuję rozegrać mecz ze Sobniowem........, damy Wam...... bezpłatną lekcję nauki gry w piłkę.
Odpowiedz
0
@ FREEZERR
dnia 14.06.2009, 06:50 · Zgłoś
Czarni Jasło - Duma Okręgówki :)) Bueeeecheche
Odpowiedz
0
@ yoyo
dnia 14.06.2009, 02:12 · Zgłoś
Dziękujemy
Odpowiedz
0
@ Sl
dnia 14.06.2009, 00:13 · Zgłoś
I co obrońcy węgrzynów ?
Odpowiedz
0
@ waryjot
dnia 13.06.2009, 23:48 · Zgłoś
a wiecie ze daniło jest jedynym trenerem w polsce i powinien dostac za to nagrode bo jednego sezonu spucil dwa zespoly czuwaj i czarnych to nie zdaza sie czesta panie wegrzyn panu dzienkujem panie danilo panu tez
Odpowiedz
0
@ kibol
dnia 13.06.2009, 23:33 · Zgłoś
BYŁY CZŁONEK KLUBU...===świete słowa wypowiedziałes ja od lat jestem kibicem i tak dokładnie było jak piszesz a teraz zapomniec mozna żeby wejsc za darmo bo przecież .... musi miec na nowa bryke za niedługe ....wstyd!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz
0
@ kibic czarnych
dnia 13.06.2009, 23:29 · Zgłoś
Pa pa panowie Węgrzyny może pisana jest wam c- klasa powodzenia warto spróbować
Odpowiedz
0
@ kibol
dnia 13.06.2009, 23:28 · Zgłoś
wyje..c wszystkich po kolei...razem z całym zażadem..dobrez im gosc na ostatnim meczu powiedział że dawniej stadion nie miał kasy...to i 3 liga była a teraz co?????szykujmy sie na wyjazd do żmigrodu..żenada
Odpowiedz
0
@ były członek klubu
dnia 13.06.2009, 22:58 · Zgłoś
I bardzo dobrze za rok A klasa ja sie dziwie kibica ze to znosza tak dlugo...dziwicie sie im ze robia [...] na stadionie ze spiewaja na prezesa ...a kto doprowadzil ten klub do dna kto ...wielka społka Paryś/Wegrzyn... oboje maja takie pojecie ze szok ...dawniej jak prezesem był pan.Jerzy to i kibice go szanowali byl od czasu do czasu autokar dla kibicow i czasem klub kibica wchodizl za darmo bo prezes wiedzial ze potrzebne jest wsparcie ...a teraz na mecz z Karpatami kibice pla[...]i po 8zl za bilet ...zarabiac na nas chca ...a na 1 lige bilet 12 zl ...jaja szkoda ze to tak sie konczy...Ciekawe czy prezesi maja honor i odejda czy nie...ciekawe...szkoda mi tlyko ludzi ktorzy odali duzo dla tego klub i przyszło dwoch i rozwalilo wszystko...STO LAT GRACIE ...MACIE...
Odpowiedz
0
@ karpaty górą
dnia 13.06.2009, 22:36 · Zgłoś
do c klasy z wasza grą pozdro dla jasła
Odpowiedz
0
@ jacek
dnia 13.06.2009, 22:29 · Zgłoś
Adijos Węgrzyn
Odpowiedz
0
@ PiS-man
dnia 13.06.2009, 22:26 · Zgłoś
W okolicznych wsiach powiało grozą... :D
Odpowiedz
0
@ [...].pl
dnia 13.06.2009, 22:26 · Zgłoś
Oni dzisiaj liczyli na punkty,a w całym sezonie
u siebie stracili ich 27.Zostaje szmacianka na
długie lata.Może by przesunąć jubileusz na 105-cio lecie...?
Odpowiedz
0
@ Elo
dnia 13.06.2009, 22:24 · Zgłoś
Wegrzyny proszę was odejdźcie od jasielskiej piłki -.- możecie sponsorować ale nic więcej
Odpowiedz
0
@ nie wierzę!
dnia 13.06.2009, 21:53 · Zgłoś
Okręgówka. Jezu ale wstyd.
Odpowiedz
0
@ hem
dnia 13.06.2009, 21:51 · Zgłoś
A na forum Czarnych nie wolno krytykowac kogo lubi Wojtmen,on jest jedynym sprawiedliwym i dyskusja i krytyka ma byc po jego mysli!
Odpowiedz
0
@ realista
dnia 13.06.2009, 21:48 · Zgłoś
Od początku rundy wiosennej drużyna niebyła dobrze przygotowana,p.Daniło zawodowy trener nie potrafił zmotywować ani poprawić żeby gra zespołu się poprawiła.Niewypał poraz drugi zatrudniając zarząd popełnił ,za połowę pieniędzy które zarabiał p.trener znalazłby się trener w Jaśle który Może lepiej a napewno nie gorzej przygotowałby zespół.Złe wyniki drużyn juniorów to jest efekt pracy trenera zawodowego .Teraz napewno wina spadnie na piłkarzy starszych jak i juniorów. Przykro.Zarząd powinien zostać ,próbować pomału budować zesopół z innym trenerem a nie managerem.
Odpowiedz
0
@ jaselko
dnia 13.06.2009, 21:36 · Zgłoś
nie interesuje mnie czy w tym zespole są kłótnie o pieniądze czy chodzi o coś innego , a kibicuje CZARNYM 30lat . To "zawodnicy" którzy teraz grają w pierwszej drużynie to są [...] do potęgi bez i powinni się wstydzić pokazywać na mieście . A w klubie to chyba coś się żle dzieje skoro juniorzy radzą sobie raczej żle nie mówiąc już o młodszych juniorach . Proszę niech ktoś odpowiedzialny za sport w Jaśle wreszcie zrobi porządek w tym klubie .
Odpowiedz
0
@ anonim
dnia 13.06.2009, 21:01 · Zgłoś
Teraz każdy się poda do demisjii: (prezesowie, członkowie). Marnujemy tylko pieniądze na tych seniorów a warto by zainwestowac w młodzież. Zwolnic Daniłe.
Odpowiedz
0
@ kibic
dnia 13.06.2009, 20:51 · Zgłoś
brawo
Odpowiedz
0
@ jr
dnia 13.06.2009, 20:46 · Zgłoś
Szkoda, a brakowało tak niewiele.:(
Odpowiedz
0
@ JKS
dnia 13.06.2009, 20:40 · Zgłoś
jeszczxe nic nie wiadomo mozemy zostac w IV lidze , pod warunkiem ze stal rzeszow wygra mecz barazowy o 2 lige, jesli wygra to wtedy orzel przeworsk zostaje w 3 lidze i czarni w 4 lidze !!!

JKS JKS JKS !!
Odpowiedz
0
@ xx
dnia 13.06.2009, 20:39 · Zgłoś
Długo miejsca nie zagrzejecie, za rok w A klasie będziecie !
Odpowiedz
0
@ xxx
dnia 13.06.2009, 20:34 · Zgłoś
parodia kopacze;]
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.