Jaslo4u.pl - Jasielski portal informacyjny
Strona główna

Czarni lepsi od Cosmosu w kolejnym przedsezonowym sparingu

43

Podopieczni Adama domaradzkiego zdali kolejny sprawdzian w ramach przygotowań do rundy wiosennej IV ligi podkarpackiej. Tym razem o korzystny rezultat było jednak trudniej niż w kilku ostatnich meczach kontrolnych. Ostatecznie, po trafieniach Sowy i Płocicy Czarni pokonali na własnym terenie Cosmos Nowotaniec 3:2.

W spotkaniu nie brakowało starć na pograniczu faulu/fot. Marcin Dziedzic

Zobacz zdjęcia z meczu w naszej FOTOGALERII.

W okresie przygotowawczym jaślanie nie mogą narzekać na nudę. Zaledwie w środę mierzyli się z Podhalaninem Biecz, a już dzisiaj przyszło im stanąć w szranki z ekipą Cosmosu Nowotaniec. W wyjściowej jedenastce Czarnych znaleźli się: Łukasz Lepucki w bramce, Krzysztof Szydło, Rafał Mastaj, Paweł Remut oraz Dawid Florian w linii obrony, Kamil Majka, Łukasz Urban, Patryk Fryc oraz Wojciech Kiełtyka w pomocy, Maciej Sowa i Marcin Krajewski w linii ataku. Warto podkreślić, że pod nieobecność Pawła Setlaka na pozycję prawego obrońcy został cofnięty Florian, który w dotychczas rozegranych meczach sparingowych operował na prawej pomocy. Na lewej obronie z kolei trener Domaradzki nie mógł skorzystać z usług Wojciecha Myśliwca, który zmaga się z drobnym urazem mięśniowym.  

 Początek spotkania był niezwykle wyrównany. Obie drużyny starały się narzucić swój styl gry, dążąc do przejęcia inicjatywy w meczu. Czarni już po kilkunastu minutach wyszli na prowadzeniu po akcji lewą stroną boiska. Grający na lewym skrzydle Wojciech Kiełtyka oddał z linii pola karnego groźny strzał na bramkę gości. Do odbitej przez bramkarza Cosmosu piłki dopadł Marcin Krajewski. Po jego strzale bramkarz zdołał jeszcze sparować futbolówkę w kierunku linii bocznej boiska. Drogę przeciął jej jednak doskonale ustawiony Maciej Sowa, który nie patyczkując się umieścił ją w siatce.

Stracona bramka wyraźnie podrażniła ambicje gości, którzy zdołali natychmiast uporządkować swoją grę, z minuty na minutę zdobywając coraz większą przewagę w posiadaniu piłki. Czarni nie potrafili znaleźć skutecznej recepty na jej szybkie odzyskanie. Goście dzięki grze na jeden i dwa kontakty wystawili na poważną próbę organizację gry obronnej Czarnych, coraz częściej meldując się w obrębie pola karnego gospodarzy. Swoją przewagę udokumentowali golem wyrównującym.

Jaślanie starali się zareagować na niepomyślny dla nich przebieg wydarzeń boiskowych. Czarnym brakowało jednak zdecydowania w rozegraniu piłki. Tym samym goście nie mieli większych trudności w organizowaniu gry defensywnej. Gospodarzom brakowało tego, czym imponowali w dotychczas rozegranych meczach kontrolnych – dobrej gry na skrzydłach. Gra ofensywna w wykonaniu zarówno Kamila Majki jak również Wojciecha Kiełtyki daleka była od ideału. Skrzydłowi Czarnych najczęściej kończyli swoje rajdy na obrońcach Cosmosu, daleko od pola karnego gości.

Dwa gole na swoim koncie zapisał w sobotnim spotkaniu Maciej Sowa (z lewej)/fot. Marcin Dziedzic

W przerwie trener Adam Domaradzki dokonał znaczących roszad w składzie. Lepuckiego w bramce zastąpił Łukasz Kuryj. Parę środkowych stoperów tworzyli od tej pory Wojciech Dziedzic i Szymon Sabik. Na lewej stronie pomocy do gry desygnowany został Marcel Płocica. W środku pola pojawił się Jakub Wyderka i Tomasz Pałucki. Na prawym skrzydle mogliśmy zobaczyć z kolei Karola Szydłę. Krajewskiego na szpicy zastąpił Bartek Rodak.

Czarni odzyskali prowadzenie dzięki Marcelowi Płocicy. Pomocnik gospodarzy ruszył do prostopadłej piłki i w efekcie niezdecydowania jednego z obrońców Cosmosu wpakował piłkę do siatki. Czarni dzięki bardziej zdecydowanej niż w pierwszej odsłonie meczu postawie w odbiorze piłki potrafili często neutralizować akcje ofensywne gości już w strefie środkowej boiska. Starali się również szybciej rozgrywać piłkę, co przyniosło efekt w postaci trzeciego trafienie. Akcję brakową zapoczątkował Fryc, który przerzucił piłkę na prawą stronę boiska do ustawionego przy linii bocznej Floriana. Skrzydłowy gospodarzy zagraniem z pierwszej piłki obsłużył podaniem wychodzącego na czystą pozycję Macieja Sowę, który strzałem w kierunku dalszego słupka umieścił futbolówkę w okienku bramki. Bramkarz nie miał w tej sytuacji absolutnie nic do powiedzenia.

Goście pomimo utraty kolejnej bramki nie zamierzali składać broni. Gra toczyła się głównie w środkowej strefie boiska. Nie brakowało twardej walki bark w bark. Arbiter spotkania co rusz musiał sięgać po gwizdek. Na blisko kwadrans przed upływem regulaminowego czasu gry przyjezdni zdołali strzelić gola kontaktowego. W wyniku nieporozumienia pomiędzy bramkarzem i obrońcami piłkę w kierunku pustej bramki skierował jeden z obrońców Cosmosu. Futbolówkę desperacko próbował jeszcze wybić z linii bramkowej Sabik. Jego starania ostatecznie spełzły jednak na niczym.

Ostatnie minuty meczu upłynęły pod znakiem huraganowych ataków gości. Czarni zdołali jednak przetrwać niesłabnący napór przeciwnika, dowożąc do końca satysfakcjonujący dla siebie wynik. Po dwóch golach Macieja Sowy i jednym Marcela Płocicy Czarni Jasło pokonali Cosmos Nowotaniec 3:2.  

MD

Napisany dnia: 27.02.2021, 21:43
Komentarze Czytelników:
Dodaj nowy komentarz Wyświetlaj:
@ J
dnia 27.02.2021, 22:03
Ocena
komentarza:
-1
[Komentarz nie na temat]
@ !!
dnia 28.02.2021, 00:25
Ocena
komentarza:
-2
[Komentarz nie na temat]
@ Mefistoteles
dnia 28.02.2021, 07:37
Ocena
komentarza:
6
Wczorajszy mecz pożyteczny,pokazał że na środku raczej Szopa z Frycem czy Mastajniż chimeryczny i grający asekuracyjne Urban.Nie skreślałbym jeszcze Kiełtyki ale Majka kolejny raz udowodnił że dla niego 4 liga to przepaść.Zadziorny Wyderka(On jest naszym zawodnikiem?)i Rodak,wnieśli sporo ożywienia w drugiej połowie.Pałucki to jakieś nieporozumienie bo chłop jednej piłki celnie nie zagrał a po jego prostych stratach przynajmniej dwa razy poszły kontry.Panie trenerze chyba ma Pan już przegląd kadr zakończony i trzeba chyba postawić na podstawową jedenastkę i dawać im grać w większym wymiarze czasu żeby się zgrywali sobą.
@ Obiektywy
dnia 28.02.2021, 10:16
Ocena
komentarza:
-4
Szopa z tym człapaniem po boisku chyba żartujesz
@ jhv
dnia 28.02.2021, 11:10
Ocena
komentarza:
-7
Lepucki-Setlak,Remut Mysliwiec (Sabik) Szydło-Florian, Mastaj, Fryc Kiełtyka(Płocica)-Sowa,Krajewski
tak to powinno wyglądac
@ Gladiator
dnia 28.02.2021, 11:29
Ocena
komentarza:
1
Na srodku obrony Sabik, bardzo dobry mecz wczoraj
Kieltyka? Moim zdaniem prędzej właśnie Płocica
W ataku też na razie ciężko powiedzieć czy Krajewski czy Rodak
@ Trener
dnia 28.02.2021, 11:40
Ocena
komentarza:
-2
Lepucki ( kuryj...? ) -
setlak , remut(Sabik) , myśliwiec (dziedzic) , szydło-
florian , mastaj ( wyderka ) , fryc ( urban ) , kurdziel ( kiełtyka )
sowa ( pałucki ) ,szopa (krajewski)...
..zostaje majka ? , rodak ? , musiał ?...?
@ czarni
dnia 28.02.2021, 11:45
Ocena
komentarza:
-3
Bardzo pozyteczny sparing ,pokazal gdzie w tej chwili jestesmy,tacy zawodnicy jak Majka ,Palucki Plocica ,Wyderka ,czy Rodak zajmuja tylko miejsca tym na kturych bedzie stawial trener w lidze.Najlepszy zawodnik sparingu to SABIK.
@ !!
dnia 28.02.2021, 16:54
Ocena
komentarza:
-2
Jam można pisać „ktury”. Skąd uciekłeś ?
@ Awu
dnia 28.02.2021, 12:09
Ocena
komentarza:
-5
Gdybyście jakimś cudem zostali milionerami/miliarderami lub dysponowali niewyczerpanymi zapasami gotówki i byli ludźmi z Jasła, którzy kochają piłkę i chcą przy pomocy tych pieniędzy ją w Jaśle zbudować, to inwestowalibyście w Czarnych, czy założyli nowy klub?
@ hehe
dnia 28.02.2021, 12:13
Ocena
komentarza:
8
Inwestycja w Czarnych, klub z historią i jeden z najstarszych w Polsce, Duma Miasta.
@ Smak C
dnia 28.02.2021, 14:40
Ocena
komentarza:
8
Tylko w Czarnych bym zainwestował.To moje miasto i mój klub i na nim mi zależy.
@ ultras Czarni
dnia 28.02.2021, 12:13
Ocena
komentarza:
5
Pałucki,Wyderka sa w Czelusnicy do czerwca i powinni tam zostać i ogrywac sie dalej w okręgówce.Majka powinien zmienic klub i sie odbudowac bo tutaj jest bardzo słaby,zero techniki,zero taktyki jedynie szybkośc.Płocica i Szydło młody powinni na stałe grac w juniorach i eentualnie czasami dostawac szanse na gre w pucharach czy gdy wynik jest przesądzony.Krajewski na razie niczym nie błyszczy.Kurdziel mało przydatny,może nalezy go wymienić z innym klubem na kogos lepszego typu Brozyna z Mrukowej co grał u nas kiedyś.Urban ława,Szopa mimo ze wolniejszy to mocniejszy fizycznie i nie da sobie piłki na środku odebrać.Moja jedenastka: Lepucki,lewa obrona Dziedzic ,stoperzy Remut,Sabik ,prawa obrona Setlak,pomoc Forian,Szopa,Fryc,Mastaj ,atak Krajewski,Sowa rezerwa: Kuryj,Mysliwiec,Urban,Rodak,Kiełtyka,młody Szydło,Płocica. i to jest 18 meczowa
@ Karol
dnia 28.02.2021, 13:44
Ocena
komentarza:
1
Kuruj to zawodnik Czarnych?Od dawna?
@ Hsg
dnia 28.02.2021, 12:15
Ocena
komentarza:
0
Naprawdę tak słabo Czarni wyglądali.. A to tylko Cosmos Nowotaniec
@ kibic
dnia 28.02.2021, 12:21
Ocena
komentarza:
2
Cosmos w takim zestawieniu jak w pierwszej połowie na spokojnie dorównuje niektórym drużynom IV ligi.
@ Do psudoznawcow
dnia 28.02.2021, 12:37
Ocena
komentarza:
10
Proponuję iść do klubu i zapytać trenera, prezesa dlaczego grają Ci a nie inni i jak pomóc drużynie a nie pisać farmazony.
@ Kibic
dnia 28.02.2021, 12:38
Ocena
komentarza:
4
Dobrze że mecz wygrany dlatego komentarzy tak mało :D
@ Do pseudoznawcow
dnia 28.02.2021, 14:38
Ocena
komentarza:
4
No myślę że tłumy pójdą do klubu z ofertą pomocy,udowodnili to na zrzutce hehe jak mocno kibice pomagają Czarnym Jasło
@ Natural Born Leader
dnia 28.02.2021, 14:17
Ocena
komentarza:
-6
[Komentarz nie na temat]
@ Adoeye
dnia 28.02.2021, 14:41
Ocena
komentarza:
4
Próbujesz być śmieszny ale średnio ci to wychodzi. Jesteś po prostu zgorzkniałym do szpiku kości rakiem.
@ Natural Born Leader
dnia 01.03.2021, 10:47
Ocena
komentarza:
-2
[Komentarz nie na temat]
@ Natural Born Leader
dnia 01.03.2021, 10:51
Ocena
komentarza:
-2
[Komentarz nie na temat]
@ Natural Born Leader
dnia 01.03.2021, 13:41
Ocena
komentarza:
-2
[Komentarz nie na temat]
@ MKS
dnia 28.02.2021, 14:43
Ocena
komentarza:
-2
Tak widzę, że Ci nowi nie stanowią żadnych wzmocnień. Atutem może być jedynie solidnie przepracowana zima. Zobaczymy w kolejnych sparingach, ale w lidze cudów ie będzie.
@ Do MKS
dnia 28.02.2021, 16:38
Ocena
komentarza:
2
Faktycznie bowo zawodnicy nie są żadnym wzmocnieniem i dlatego zapewne trener zaczyna układanie składu od Remuta,Fryca i Floriana.Krajewski też wczoraj zaczął od 1 minuty
@ MKS
dnia 28.02.2021, 16:43
Ocena
komentarza:
-3
Nie wiem od kogo zaczyna, ale jak ty wiesz to odpowiem > z braku laku dobry kit.
@ Jose
dnia 28.02.2021, 21:24
Ocena
komentarza:
0
Kuryj już jest zawodnikiem Czarnych?
@ Jks
dnia 28.02.2021, 21:49
Ocena
komentarza:
-2
Jak go chcą to znaczy że jest zawodnikiem Czarnych.A czim ma być.
@ jaślanin
dnia 01.03.2021, 09:41
Ocena
komentarza:
-1
Nazwisko z małej litery,szacun dla autora
@ czarny
dnia 01.03.2021, 10:30
Ocena
komentarza:
-6
Czelusnica testuje obcokrajowców ,a wielcy czarni starych chłopów z ligi buraczanej
@ czarny
dnia 01.03.2021, 11:26
Ocena
komentarza:
2
[Komentarz nie na temat]
@ robson
dnia 01.03.2021, 16:22
Ocena
komentarza:
-2
[Komentarz nie na temat]
@ Do robson
dnia 01.03.2021, 18:08
Ocena
komentarza:
3
[Komentarz nie na temat]
@ robson
dnia 01.03.2021, 18:48
Ocena
komentarza:
-1
[Komentarz nie na temat]
@ robson
dnia 01.03.2021, 18:48
Ocena
komentarza:
-1
[Komentarz nie na temat]
@ Loko
dnia 01.03.2021, 22:23
Ocena
komentarza:
0
Śmieszny jesteś ,a co to za wyznacznik anonimowy grajek z trzeciego świata;)
@ Hahahahaa
dnia 02.03.2021, 21:17
Ocena
komentarza:
0
Panie redaktorze dlaczego nie ma postu o sparingu z kapatami? Haha bo to nie klasa "O" Karpaty pokazały gdzie nasze miejsce nie istniejemy w żadnym elemencie gry... masakra 0:4 w połe z kaparami które szkolą i sprzedają zawodników, A my zbieramy szrot.. pozdro
@ Hahaha
dnia 03.03.2021, 01:03
Ocena
komentarza:
-1
Tak zdecydowanie szkolą zawodników a szczególnie upodobali sobie szkolenie murzynów,na jesieni dwóch i teraz dwóch kolejnych z cyrku Kosmonauty Roberta P. Sparingi to nie liga.
@ Hahahahaa
dnia 03.03.2021, 08:17
Ocena
komentarza:
-1
Ilu chłopaków z Karpat gra gdzieś wyżej a ilu u nas... no właśnie hehe
@ MKS
dnia 03.03.2021, 09:17
Ocena
komentarza:
-1
Temat zastępczy, jaki był wczoraj wynik ?
@ Hahahahaa
dnia 03.03.2021, 11:43
Ocena
komentarza:
-1
4:0 W [...]
@ Mama
dnia 04.03.2021, 11:24
Ocena
komentarza:
0
I kolejna porażka 1:3 z Heiro Rzeszów
Dodaj komentarz
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Remont drogi wewnętrznej przy ul. Szopena w Jaśle. Tylko na części miejskiej

  Droga wewnętrzna przy ul. Szopena w Jaśle wymaga pilnego remontu. Mieszkańcy osiedla oraz osoby przyjeżdżające do pobliskiej poradni często zwracały uwagę na jej fatalny stan. Z trzech właścicieli drogi pozostało tylko miasto, które wyłoniło już wykonawcę robót. Na dniach zostanie podpisana umowa z Przedsiębiorstwem Robót Drogowo-Mostowych w Jaśle. Zadanie ma być zrealizowane do końca sierpnia br.

 • Wakacje z tenisem

   

  Dla wszystkich dzieci, które chciałyby aktywnie spędzić wakacje i nauczyć się grać w tenisa ziemnego Fundacja Aktywna Galicja rozpoczyna kolejną edycję Wakacyjnej Szkółki Tenisowej.

 • Agresywny mężczyzna uderzył 13-latka w twarz. Poruszał się samochodem na tablicach RJS

  W minioną niedzielę kilkanaście minut przed godziną 21. na stacji Orlen w Krakowie nieznany mężczyzna podszedł do 13-letniego chłopca, po czym uderzył go dwukrotnie w twarz wykrzykując w jego stronę wulgaryzmy. Napastnik wsiadł do samochodu na tablicach rejestracyjnych RJS i odjechał. Sprawa trafiła na policję.

 • Zamawiaj domowe obiady u "Wojtka" w obniżonych cenach!

   

  Bar mleczny u „Wojtka” nie przestaje myśleć o swoich klientach. Dlatego też, wciąż obowiązują nowe, obniżone ceny dań przy odbiorze osobistym oraz na dowóz! Pyszne potrawy kuchni domowej z łatwością można zamówić on-line lub w barze przy ul. 3 Maja 101. 

 • Burmistrz otrzymał absolutorium i wotum zaufania od Rady Miejskiej Jasła

  Absolutorium za wykonanie zeszłorocznego budżetu oraz wotum zaufania po debacie nad raportem o stanie miasta otrzymał Ryszard Pabian, burmistrz Jasła. Sesja, na której podjęte zostały stosowne uchwały, odbyła się 21 czerwca.

 • Gmina Tarnowiec ma nowego wójta. Wiktor Barański złożył ślubowanie

   

  Wiktor Barański odebrał w poniedziałek zaświadczenie o wyborze wójta gminy Tarnowiec. Złożył także ślubowanie, przekonując, że podczas swojej kadencji będzie dążył do tego aby łączyć, a nie dzielić. Losy przedterminowych wyborów, które odbyły się 13 czerwca bieżącego roku, rozstrzygnęły się już w pierwszej turze głosowania.

 • 19-latek wszedł na basen po godzinach otwarcia. Doznał urazu kręgosłupa

  Wczoraj około godziny 23. na terenie basenu otwartego w Jaśle doszło do wypadku. 19-letni jaślanin, który wszedł na teren pływalni po godzinach otwarcia najprawdopodobniej wskoczył do wody na główkę w rejonie zjeżdżalni. Młody mężczyzna z obrażeniami ciała został przetransportowany do jasielskiego szpitala.

 • Gmina Osiek Jasielski sprzeda dwie atrakcyjne działki

   

  Wójt Gminy Osiek Jasielski informuje, że ogłoszony został przetarg na sprzedaż nieruchomości stanowiących własność Gminy Osiek Jasielski, położonych w miejscowości Załęże. Zgodnie z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego położone są w terenie zabudowy techniczno-produkcyjnej. Nieruchomości znajdują się w bardzo dobrej lokalizacji, posiadają dojazd do drogi powiatowej Dębowiec - Osiek Jasielski.

 • OSP z Trzcinicy prowadzi akcję pomocy dla pogorzelców z Nowej Białej

  W minioną sobotę w Nowej Białej na Podhalu ogień strawił 25 budynków mieszkalnych i 23 budynki gospodarcze. Ponad 100 osób straciło dach nad głową. Straty są ogromne a lista potrzeb jeszcze większa. Strażacy z OSP Trzcinica mając w pamięci ubiegłoroczną ogromną pomoc napływającą zewsząd po powodzi błyskawicznej zorganizowali zbiórkę materiałów budowlanych dla pogorzelców...

 • Drodzy mieszkańcy Gminy Tarnowiec

   

  W minioną niedzielę odbyły się w Naszej Gminie przedterminowe wybory na Wójta Gminy Tarnowiec. Spośród czwórki kandydatów, zaufaliście mi. Pragnę za to podziękować. 

 • Wypadek w Zimnej Wodzie. Dwie osoby poszkodowane

  Dzisiaj około godziny 15.30 w Zimnej Wodzie doszło do zderzenia się trzech samochodów osobowych. Na chwilę obecną do jasielskiego szpitala trafiły dwie osoby. Obecnie ruch na dk 28 w kierunku Krosna jest zablokowany.

 • W żmigrodzkim liceum powstanie wirtualna strzelnica

  W Liceum Ogólnokształcącym im. Mikołaja Kopernika w Nowym Żmigrodzie powstanie pierwsza w powiecie jasielskim wirtualna strzelnica. Realizacja tej inwestycji jest możliwa dzięki dofinansowaniu z Ministerstwa Obrony Narodowej oraz powiatu jasielskiego. Wirtualna strzelnica ma powstać do końca roku. Dyrekcja szkoły ma jednak nadzieję, że już na jesień będzie gotowa.

 • Wyprzedzał na skrzyżowaniu i staranował ogrodzenie

   

  W minioną niedzielę na skrzyżowaniu ul. Grota-Roweckiego z ul. Baczyńskiego w Jaśle doszło do groźnego zdarzenia drogowego. Kierowca seata wykonując manewr wyprzedzania stracił panowanie nad pojazdem, po czym zjechał na chodnik i staranował ogrodzenie pobliskiej posesji. 18-latek został ukarany mandatem karnym.

 • Bezpłatne wakacyjne turnusy rewalidacyjno-terapeutyczne w Bajkowym Przedszkolu

   

  Bajkowe Prywatne Przedszkole w Jaśle ogłasza nabór na wakacyjny specjalistyczny turnus wakacyjny dla dzieci w wieku od 3 do 9 lat posiadających orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego.

 • Rozwiń skrzydła w Jaśle- ruszył nabór do Inkubatora Przedsiębiorczości

   

  Rozpoczynasz prowadzenie działalności gospodarczej w branży ICT lub branżach związanych z „jakością życia”? Szukasz inspirującego i nowoczesnego miejsca do jej wykonywania? Nie zwlekaj, zgłoś się do Inkubatora Przedsiębiorczości w Jaśle.

 • Jest opinia eksperta w sprawie dwóch problematycznych skrzyżowań ze „stopami”

  Temat bezpieczeństwa w obrębie skrzyżowań ul. Chopina z ul. Ujejskiego i Kraszewskiego, pomimo ciągłych apeli mieszkańców o jego poprawę, pozostaje nierozwiązany od co najmniej kilkunastu lat. Propozycje, jakie Urząd Miasta w Jaśle zgłaszał do Starostwa Powiatowego w Jaśle wciąż czekają na ostateczne decyzje. Dlatego też jasielski magistrat postanowił sięgnąć po opinię ekspercką, której efektem jest szczegółowy audyt i konkretne zalecenia...

 • Marzysz o zdobyciu konkretnego zawodu, który pozwoli Ci szybko się usamodzielnić i dobrze zarabiać? – Zespół Szkół Budow

   

  „Budowlańcy na wagę złota” – takie hasła widnieją w ogłoszeniach z ofertami pracy. Od kilku lat obserwuje się gwałtowny wzrost zapotrzebowania na pracowników branży budowlanej. Zespół Szkół Budowlanych w Jaśle wychodząc naprzeciw – otwiera kierunki, które zapewniają fachowców w tej branży.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105