Czarni ukarani za pseudokibiców!
Wydział Dyscypliny Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej surowo ukarał Czarnych Jasło za zachowanie ludzi mieniących się kibicami naszego klubu podczas meczu z Siarką Tarnobrzeg.
Bezmyślność oraz głupota niektórych ludzi, którym podobno na sercu leży dobro klubu, kosztować będzie jesielski klub ok. 10.000 zł. Rzucanie bananów na boisko oraz wznoszenie rasistowskich okrzyków zostało wycenione na 1.000 zł kary finansowej oraz nakaz rozgrywania 3 meczy na Śniadeckich bez udziału publiczności.
Przypomnijmy, że na przestrzeni ostatnich kilkunastu miesięcy jest to już 3 kara nałożona na klubu Czarni Jasło, który pokutuje za zachowanie "pseudokibiców". Kary, które idą w dziesiątki tysięcy złotych jak widać nikogo nie wzruszają. Jednak w tym momencie klub zmuszony będzie do podjęcia działań zmierzających do tego, aby nie dopuszczać do podobnych sytuacji w następnych meczach.
Czarnijaslo.pl
