Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Czarni ukarani za pseudokibiców!

70

 Wydział Dyscypliny Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej surowo ukarał Czarnych Jasło za zachowanie ludzi mieniących się  kibicami naszego klubu podczas meczu z Siarką Tarnobrzeg.

Bezmyślność oraz głupota niektórych ludzi, którym podobno na sercu leży dobro klubu, kosztować będzie jesielski klub ok. 10.000 zł. Rzucanie bananów na boisko oraz wznoszenie rasistowskich okrzyków zostało wycenione na 1.000 zł kary finansowej oraz nakaz rozgrywania 3 meczy na Śniadeckich bez udziału publiczności.


Przypomnijmy, że na przestrzeni ostatnich kilkunastu miesięcy jest to już 3 kara nałożona na klubu Czarni Jasło, który pokutuje za zachowanie "pseudokibiców". Kary, które idą w dziesiątki tysięcy złotych jak widać nikogo nie wzruszają. Jednak w tym momencie klub zmuszony będzie do podjęcia działań zmierzających do tego, aby nie dopuszczać do podobnych sytuacji w następnych meczach.

Czarnijaslo.pl

Reklama

Komentarze: 70

Dodaj komentarz Widok:
0
@ DO PIKNIKÓW Z JASŁA
dnia 19.09.2008, 18:58 · Zgłoś
pikniki jesteście mądrzy na necie przyjcie do mi]łyna i powiedzcie to nam w oczy bo wkurzaja mnie takie wasze gadki bo kibole tacy czy tacy jesteście piknikami i niech tak zostanie niemacie pojęcia to się nie odzzyajcie [...]eczki na ręcie turlajcie dropsa
Odpowiedz
0
@ Mam pytanie do kibiców z "młyna&quo
dnia 17.09.2008, 19:04 · Zgłoś
Chcecie żeby ktoś wam w oczy powiedział co mu nie pasuje w waszym kibicowaniu? Popieram tak to powinno wyglądać. Ale powiedzcie szczerze czy zastanowił byś się w ogóle nad taka konstruktywna uwaga powiedział nie zgadzam się ponieważ czy porostu wybił byś zęby krytykowi?
Odpowiedz
0
@ do tych co najeżdzaja na prawdziwych kib
dnia 11.09.2008, 13:06 · Zgłoś
to co wam najlepiej wychodzi to najeżdzanie na wiernych kibiców jakimiś beznadziejnymi i bezsensownymi hasełkami po przez neta bo nic innego nie umicie robić no chyba ze w polu ziemniaki zbierać bo to wam pewnie najlepiej wychodzi!!! Jeśli macie ochote pow. coś kibicowi czarnych to nie widze problemu ustawis sie sam na sam i i mu pow. co źle robią! ale wy sie *** cykacie bo *** [...] jesteście i tyle! :D Podr. dla gamratu
Odpowiedz
0
@ czas najwyzszy karac
dnia 02.09.2008, 16:48 · Zgłoś
Najwierniesi umieja sie zachować... w koncu to we mnie rzucali a nie w ciebie, wiec ....
Odpowiedz
0
@ ZOSTAW SIE [...] SAM, NAJLEPIEJ W DOMU
dnia 02.09.2008, 07:47 · Zgłoś
PSYCHIATRYCZNYM, KIBICU! Jak masz za duzo energi , pomoz klubowi w czynie spolecznym kosic trawe..albo rob pompki:lol::rol::yes::lol:
Odpowiedz
0
@ do - czas najwyzszy karac
dnia 02.09.2008, 00:25 · Zgłoś
skoro pewny jestes tego jak piszesz to sam musiałes brac w tym udział :D Jestescie [...]... Najwierniejsi z Wiernych
Odpowiedz
0
@ czas najwyzszy karac
dnia 01.09.2008, 17:56 · Zgłoś
Jeśli tak Was poruszył temat to dobrze, potrafią bezmyslnie niszczyc i narazać życie, np.stojąc w nocy obrzucacie samochód, którym jadą WASI wrogowie - kibicie Karpat. Potem brakuje WAM odwagi, by spotkac sie i powiedzieć przepraszam, bo zniszczyliście komus samochod, któ uczciwie zarabia na życie. TAK, powiini zamknąć stadion, dla osób,które nie wiedza po co tam idą. Nie umiesz sie zachować siedź w domu, złap ogłady i wyjdź miedzy innych. Jeśli pewnych prawd nie rozumiecie to tak wygladać beda mecze bez kibiców, przy pustych ławkach.
Odpowiedz
0
@ zostaw kibica Ty [...] zostaw kibica:ups
dnia 01.09.2008, 13:50 · Zgłoś
nie lapie o co wam chodzi ;/ przeciez mecze bez szalikowcow nie maja sensu ;/ slyszelibyscie wtedy tylko wyzwiska w kierunku swoich zawodnikow a to zadna przyjemnosc :rol:
kazdy kibicuje na swoj sposob oni maja taki i maja do tego pelne prawo.
kazdy ma jakies przysapy do kibicow a czemu nie powie tego w oczy? bo kilo [...] ma. odwaga tylko przez kompa i na odleglosc. :rol::rol::rol:
Odpowiedz
0
@ niku
dnia 01.09.2008, 08:27 · Zgłoś
Jureczko Paweł 20.08.2008 cz.k. 2mecze od 21.08.2008 na stronie podkarpackiego związku pisze 2 mecze ?? myle sie?
Odpowiedz
0
@ niku
dnia 01.09.2008, 08:22 · Zgłoś
Szkoda gadać ciekawe ile jarosław dostanie kary!!!
Odpowiedz
0
@ siabadak
dnia 01.09.2008, 07:25 · Zgłoś
*** wszyscy niedorastający nam do pięt "piknicy"
Odpowiedz
0
@ JKS
dnia 31.08.2008, 23:14 · Zgłoś
Jakby Nie My To Dostawalibyście po [...] np. od jakiś *** karpaciarzy. atmosfera na meczach zawsze byla i będzie...trzeba stac w młynie i to wszystko widziec z naszej perspektywy...JKS JKS JKS !!!;)
Odpowiedz
0
@ jks
dnia 31.08.2008, 18:16 · Zgłoś
kibice net po *** nam jechac na wyjazd co w radiu uslysze na necie napisze w kafejce nie dadza mi w [...].kto *** z was na wyjezdzie byl placzecie tu na stronce a *** wam sie nie chce ruszyc my kochamy ten klub i bedziemy zawsze go dopingowac to sie nigdzy nie zmieni ale wy jestescie biernymi odserwatorami jesli nas nie docenicie to na tym stracicie bo nikt z nami nie wygrał jeszcze a jak macie jakis problem wiecie gdzie jest stadion to podehjdzcie do mlyna i pogadajcie na realu a nie takie tam [...] przez netas czlowieku byl bys normalny to sie odpi..ol kto ma racje to ma a ty mozesz tylko napisac na necie.bo wam sie *** marszczy ze strachu.***
Odpowiedz
0
@ X_X
dnia 31.08.2008, 16:06 · Zgłoś
to jest nic:)jedźcie sobie popatrzec na klasy c albo b:[...]ładny smiech:[...]nieraz sedziego pogonią albo jakiegos [...]ka przykopią:D:D:[...]pzdr dla CZARNYCH!
Odpowiedz
0
@ szkodnik
dnia 31.08.2008, 15:09 · Zgłoś
zostawcie kibiców!! ciekawe jak by wygladaly mecze bez oprawy, spiewów i ogolnie bez mlyna?? bylo by slychac tylko starych [...]kow ktorzy przeklinaja, obrazaja pilkarzy bo ''nie podal'', wiec nie piszcie ze ''kibole'' sa zli bo uzywaja wulgarnych slow...
Odpowiedz
0
@ [...]
dnia 31.08.2008, 12:52 · Zgłoś
cze! moja opinia jes taka! kara jest niewspółmierna do winy! to jest piłka nożna i normalną sprawą jest ze kibice z trybun rzucaja okrzyki majace na celu zniechecic przeciwnikow do gry. nie ma meczu na ktorym nie padlyby jakies [...] hasla. wszyscy wiemy ze jesli chodzi o te hasla to wszystkie chwyty dozwolone. Skoro karze sie za nazwanie [...] [...], to rowniez powinno sie karac za nazwanie matki ktoregos z pilkarzy [...]. Jak sie obraza pilkarzy to jest luz, ale jak sie obrazi [...] to juz jest RASIZM! no ale z drugiej strony po takiej karze tego typu sytuacje sie nie powtorzą. oby tylko nie doszlo do sytuacji w ktorej [...] na boiksu bedzie prowokowal kibicow, pokazywal srodkowy palec itp etc a nie bedzie wolno mu nic powiedziec bo jest [...].
Odpowiedz
0
@ xxx
dnia 31.08.2008, 12:29 · Zgłoś
Pikniki siedzicie sobie po drugiej stronie z soczkami , jeszcze dac wam maszynę do popcornu i bylibyście szczęśliwi. Was powinni nie wpuszczac na stadion bo tylko wstyd przynosicie "pseudoPikniki"
Odpowiedz
0
@ pozdrowienia do więzienia!!!!!!!!!!
dnia 31.08.2008, 12:04 · Zgłoś
0
@ [...]
dnia 31.08.2008, 12:01 · Zgłoś
na dniach się widzimy i porozmawiamy-myślicie że jesteście anonimowi pisząc to czy tamto?-błedny tok myślenia:lol::lol::lol::confused::confused:
Odpowiedz
0
@ ok
dnia 31.08.2008, 11:26 · Zgłoś
stadionowe [...] do lasu!!!
Odpowiedz
0
@ do NP
dnia 31.08.2008, 11:13 · Zgłoś
widze ze masz jakies niespelnione ambicje polityczne albo jestes zagorzałym fanem [...]...ja natomiast nie widze nic pozytywnego zarówno w polityce PISu jak i PO...z tym całym rządem trzeba postąpic tak jak z kibolami...zaorac i nie pozwolic by któryś sie wygrzebal!!!...wiadomo,nie da rade przeprowadzic meczu pilkarskiego w idealnej atmosferze, wulgaryzmy zawsze byly i bede niezaleznie czy jest to klasa c czy ekstraklasa...a Twoja druga czesc wypowiedzi jest przesycona straszna nienawiscia...uwazasz ze rasa biała jest lepsza od innych,albo ze katolicyzm to najlepsza religia na swiecie???zobacz na katolikow którzy na kazdym meczy stoja w młynie i sie przysłuchaj,tak zachowuje sie katolik???a założesie ze 80% tych "osobników" deklaruje ze jest katolikiem...dlaczego mam bic zyda lub [...] tylko za to jaki jest??jesli nic mi nie zawinil bede go traktowal na równi z Toba...a jesli takie sytuacje(wybryki kibiców) zdarzały sie juz w latach 50 to warto sie wreszcie zastanowic nad jakimis zmianami...minęło juz ponad 50 lat!!!a tu nic dalej [...] na stadionie...
Odpowiedz
0
@ do beny
dnia 31.08.2008, 10:16 · Zgłoś
Tylko że teraz nauka jest niemodna, lepiej być [...] cwaniakiem, a jak sie coś przeskrobie to wyjeżdża się na wyspy i tam siedzi bo i kasa lepsza i nic takiemu nie mogą zrobić. Żyjemy niestety w takim chorym państwie i ustroju.
Odpowiedz
0
@ RASISCI...Mentalny Beton ktory
dnia 31.08.2008, 10:14 · Zgłoś
idzie na mecz tylko by sie wyrzyc, demolowac i niszczyc! powiedzcie co to ma wspolnego ze sportem, fair play, kibicowaniem, pomaganiem swojemu klubowi i sportowcom/ nic!!! tzw kibole to strata czasu, wybryk natury ktory powinien byc stlamszony przez dzialaczy, policje i prokurature - jak [...]!

wielcy odwazni rasisci-jedzcie na bronx do nowego yorku i tam drzyjcie [...] zobaczymy jacy z was chojracy - zwykli tchorze, dzieciarnia i wandale jestecie..pasozyty i margines-przestancie niszczyc swoj klub swoja glupota!:upset::mad::mad::rol::no::yes:
Odpowiedz
0
@ NP
dnia 31.08.2008, 09:29 · Zgłoś
...wystarczy jedno hasło rzucone przez jakiegos bezkarkowca a te podatne na wszelkie słowa umięśnionego bezmozgowca baranki wykonują posłusznie jego polecenia i mają jeszcze przy tym duzo radochy...
WIDZISZ BENY MOZE JEST I TAK JAK PISZESZ.TE DZIECIAKI MAJA JEDNAK WSPANIAŁY WZÓRW POSTACI ELOKWENTNEGO I JAKZE SZNOWANEGO PRZEZ WSZELKIE ELITY ZNANEGO CUDAKA DONALDA TUSKA.ON TEZ RZUCA HASŁO A SMIETANKA INTELUGENCJI WYKONUJE JEGO SŁOWA POSŁUSZNIE.
Wracając do tematu-wolałbym byc obrzucony bananami przez młodziez niz lzony przez średniakówi starszych na stadionie jako [...],[...],[...](tutaj epitet jaki chyba znasz)Ta Poprawnosc Polityczna częśći Polaków przechodzi juz w Histerie.Wkrótce bedziemy jesli juz nie jestesmy bardziej czarni od [...],słowo żyd nie padnie z naszych ust by nie narazic sie na posadzenie o antysyjonizm i będziemy sie bac przeżegnac czy wstapic do koscioła bo moze nie spodoba sie to muzułmanom.
Wylewacie żale i [...] na szalikowców a prawda jest taka ze juz w latach 50 czy tez 60 stadion w Jasle był zamykany za ekscesy huligańskie.Ruch kibicowski istnieje w tym miescie od 25 lat i nawet pod wpływem waszych komentarzy nie zniknie na pewno.Akcje na stadionach faktycznie odchodza w zapomnienie lecz dzieki NIM mozecie od 2 tygodni rozmawiac o tym w pracy,szkole,pod blokiem i klepac te swoje komentarze na necie.Jak zaistnielibyscie gdyby nie takie czy inne zdarzenie?
Odpowiedz
0
@ też z Jasła
dnia 31.08.2008, 08:07 · Zgłoś
to owoce i [...] są winni zamieszania... każdy zna swoj emiejce w szeregu.
Odpowiedz
0
@ hehe i beny
dnia 31.08.2008, 02:21 · Zgłoś
Jak to mowia "krowa ktora duzo muczy - mało mleka daje " :D [...] byscie obydwaj zrobili hehe - pozyjemy zobaczymy jaką wy atmosfere stwozycie na tym stadionie,bo napinanie zza monitora idzie wam swietnie :p
Odpowiedz
0
@ jks-iak
dnia 30.08.2008, 23:20 · Zgłoś
******* takie oprawy meczów!
Odpowiedz
0
@ beny
dnia 30.08.2008, 22:47 · Zgłoś
wina leży po stronie "kibiców" i działaczy...Ci pierwsi zachowują sie jak wściekłe zwierzęta(oczywiście nie wszyscy,no ale nie trzeba sie specjalnie przygladac zeby ocenic kto co soba reprezentuje)...niesamowicie wulgarni,agresywni(nie tylko na stadionie ale rowniez i na miescie,a szczególnie pod europa,ale to juz inna bajka)...przeciez w tej całej kibolówie jest mnóstwo 16,17,18 letnich [...],ktorzy lgna do takich kilku zapalnikow ze az strach...wystarczy jedno hasło rzucone przez jakiegos bezkarkowca a te podatne na wszelkie słowa umięśnionego bezmozgowca baranki wykonują posłusznie jego polecenia i mają jeszcze przy tym duzo radochy...dzieci do domu zając sie nauka,to moze jeszcze cos z was wyrośnie,a w przeciwnym wypadku spedzicie swoj zywot na siedzeniu pod sklepem i wyludzaniu pieniedzy od innych...druga częśc "kibicow"...to dorównujące wściekłościa tym wyrostka pnowie w przedziale wieku od 40-65 lat...sa równie zajadli i agresywni jak młodzi...rzecz druga...działacze i organizatorzy to totalna porażka...zamiast dbac o kibiców,zapraszac ich na stadion,zapewnic im odpowiednie bezpieczeństwo i warunki do tego aby mozna bylo wybrac sie na mecz z rodzina lub z grupa przyjacioł to oni maja cie za przeproszeniem gdzies!!!byle nachapac sie jak najwiecej kasy...ochrona i nacisk na kulturalny doping panowie!!!...juz ja bym sie za was wziął...ogromne kary finansowe i dożywotnie zakazy wstępu na stadiony(przestrzegane oczywiście,a nie cos takiego co ma miejsce teraz)...skończyły by sie takie [...] zachowania i [...] na stadionach! i jeszcze słowo do tych ktorzy pisza cos typu chodz i powiedz mu to prosto w oczy(o kibolach mowa)...przyjde i powiem Ci kilka słow prosto w oczy a Ty za 10 min przybiegniesz z 20 kumplami i mnie przykopiesz cwaniaku jeden z drugim...a gdy cie policja zgarnie i jestes sam to wtedy placzesz...takie z was kozaki KIBOLE!!!
Odpowiedz
0
@ hehe
dnia 30.08.2008, 21:03 · Zgłoś
ja uwazam, że jasielscy kibole haha jak to brzmi mówiąc o jasielskich to nie Ci prawdziwi co by poszli za klubem w ogień, to takie *** i małolaty co myślą zę są [...]*** bo zrobili zadyme...Cfaniacy bo w grupie jak sa smi to [...] jak nie powiem co!! Starsi kibice powinni ich przekopac i pokazać gdzie ich miejsce w tym "społeczeństwie"
Odpowiedz
0
@ xxx
dnia 30.08.2008, 18:27 · Zgłoś
a niech rozwiążą ten klub w [...]! przynajmniej nie będzie nikt stratny, a i my nie będziemy musieli się irytować przez takich [...].
Odpowiedz
0
@ do rudi
dnia 30.08.2008, 18:09 · Zgłoś
no i co z tego że szef kiboli siedział w więzieniu\ nie on jeden i były członek zarzadu klubu i były piłkarz też siedzieli\ odpokutował swoje i tyle koniec kropka może dzisiaj jest lepszym człowiekiem od ciebie.Nigdy nie mów nigdy bo nie wiesz co cię w życiu może spotkać
Odpowiedz
0
@ Gamarat
dnia 30.08.2008, 17:44 · Zgłoś
Do normalny ! Facet ja wiem że Ty masz fantazję wybujałą ale chciałbym widzieć te rachunki co dokładacie na oczy. A żeby resprezentować to trzeba mieć co i czym ! Haha niezłe ja jak krzesełka to soobie zdjęcia przy nich robił Prezes do poratlow i gazet ale jak już ławki to sprawa mosiru. Jak cacy to My a be To Wy. Jak by nie Gamrat to byście grali w [...] i gumowcach, a chłopaki dostawali by kamienie, zreztą kamieni Ci u nas dostatek!!
Odpowiedz
0
@ ss
dnia 30.08.2008, 17:23 · Zgłoś
sami niewiecie czego chcecie, ktos tu wyzej pisze zal.pl i taki ktos sie tu wypowiada to jest zenada.. po takim czyms jak "zal.pl" wnioskuje ze chodzi do gimnazjum, pozatym mowicie wytepic kibicow, a pilka nozna jest dla kibicow! , graliscie kiedys w pilke przy kibicach? wiecie jak rykniecie kibicow daje kopa ? po strzelonej bramce Twoje nazwisko krzycza wszyscy, ale kto krzyczy, krzycza ludzie z mlyna i wedlug mnie trybuny sa tak samo 12 zawodnikiem, w 10 gra sie gorzej ale sie jednak gra, a w 12 gra sie jeszcze lepiej niz w 11 bo czujesz wsparcie. Trudno stalo sie wiadomo ze nie trzeba juz tak robic przy dzisiejszych sankcjach za to co zostanie zrobione na stadionie zaczyna sie robic druga anglia gdzie dawni prawdziwi kibice dopinguja swoich kopaczy w pubach, a na trybunach siedza biznesmeni turysci i tak dalej dla ktorych sport to interes.
Odpowiedz
0
@ black73
dnia 30.08.2008, 17:01 · Zgłoś
kiboluwa kibolówą na trybunie siedzieli działacze i wydawali małpie okrzyki w kirunku czarnych zawodników siarki może to za nich bardziej powinniśmysię wstydzić iza tego gostka z czerwoną [...] który tak bluzgał tych zawodników jak schodzili do szatni a nikt na to niereagował?:
Odpowiedz
0
@ leszczUSA
dnia 30.08.2008, 16:41 · Zgłoś
Jaki klub,miasto,zarząd, tacy kibice (kibole również). Zadziwia tylko tolerancja zarządu klubu i policji. Kibole pomagają drużynie,czym? Kilkoma wulgarnymi okrzykami i świecami dymnymi,to jest oprawa. Drużyna musi grać (jeśli potrafi), a nie oczekiwać "pomocy" od chuliganów.Paranoja...:lol::yes:
Odpowiedz
0
@ zasciankowy [...]..w was pesudobarany
dnia 30.08.2008, 16:40 · Zgłoś
rzucac LOPATAMI bo tylko do kopania dolow sie nadajecie!
:yes::mad::yes::mad::no::rol::rol::rol:
Odpowiedz
0
@ ja
dnia 30.08.2008, 16:33 · Zgłoś
Ja sie czuje przesladowany we wlasnym kraju.Jak zawolam na [...] zawodnika [...],na grubego-gruby,nalysego-[...],na wyjezdzie smiali sie z Grabolusa-o patrz jak on biega i ha ha,ublizamy zawodnikom,sedzia dzialacza(Dziurowicz,listkiewicz)i nikt nikogo za to nie karal,tylko na [...] nie wolno nic powiedziec!:upset:
Odpowiedz
0
@ Kossos
dnia 30.08.2008, 15:29 · Zgłoś
szkoda a tak bardzo chciał bym iśc na następny meczyk a tu kicha !
Odpowiedz
0
@ szczery
dnia 30.08.2008, 15:08 · Zgłoś
znizacie sie tylko do poziomu kolegow z ulicy kałuży...
sracovia ma na was zlyt wplyw/..
a tak aprpo?wy jestescie wielkim przyjaciolami cracovi spiewacie na meczach:hej hej cracovia
bilibyscie sie za nich
a oni cO? olewaja was...haha
taka prawda
i sie im nei dziwie
bo same [...] ktore rzucaja bananmi w normlanych CZARNYCH ludzi...
czarni jaslo rzucali w czarnego...lol2
hahah zal.pl:uhoh:
Odpowiedz
0
@ kibic
dnia 30.08.2008, 14:40 · Zgłoś
ej [...] nie wiecie kto to wymyslil nie gadajcie bylem w młynie i wiem kto to wymyslil i zucił !! i wara od mlyna piknicy!!
Odpowiedz
0
@ do rudi C.D.N
dnia 30.08.2008, 13:56 · Zgłoś
cisza i nikt by nie napisał ze oni czyli My jestesmy Be... Ktos napisał ze co nie ktorzy maja zakazy i ma pretensje do prezesa - he uwierz Mi jak by było tak jak piszesz to napewno by sie nie znajdowały na obiekcie...... Ps: rudi szef wyszedł 5 lat temu z jak ty to okresliłes "wiezienia":D :p
Odpowiedz
0
@ do rudi
dnia 30.08.2008, 13:53 · Zgłoś
masz [...] błędne informacje co do osoby jak ty go nazwałes "szef kibolówy" z Gamratu - napisz Mi jaki masz problem podejsc i mu o tym powiedziec co lezy ci na zołądku Ja ci gwarantuje ze on chetnie Cie wysłucha i porozmawia z toba na ten temat bo nie widze sensu tu najerzdzac na kibiców bluzgac na nich bo jak sami czytacie i widzicie robicie podobnie dla czego afery nie było ze [...] pobiły sędziego tylko o banany ?? powiem ci bo on był czarny jak by w białego poleciały to była by tu
Odpowiedz
0
@ zlodziejowka
dnia 30.08.2008, 13:10 · Zgłoś
moim zdaniem to jest czysta patologia i tyle hehehehe heheheheh:) nie maja sie czego chycic
Odpowiedz
0
@ Jedliczanin
dnia 30.08.2008, 12:44 · Zgłoś
problem nie dotyczy tylko Jasła ale i innych miejscowości naszego regionu. Trzeba to jasno powiedzieć jest przyzwolenie i władz klubu, i służb porządkowych na to by na meczach była kibolówą. Sa wierni, fanatycznie oddani ale są przepełnieni pychą (bez nich kluby by zginęły???!!!) a co najgorsze mają zrytą psyche. Jak to jest że w krotkim okresie czasu klub zostaje zawieszony 3krotnie (choć jakby byc dokładnym to można by liczbe tych kar podwoić) a władze klubu, władze miasta i wkońcu Policja niereaguje!!! Dlaczego ułatwiamy zycei chuliganom? Za to że przyjdą na mecz? Za to że zrobią oprawę? Za to że trzy razy krzykną i wspomoga swoich piłkarzy? Prawda jest taka że środowisko kiboli nie umie sobie wyobrazić sytuacji że ich niema. Niestety światek piłkarski zdaje się zgadzać z ta teorią bo nic nie robi by walczyć chamstwem, agresją jaka jest wszechobecna na boiskach. Kilka słów odnośnie służ porządkowych, policji - ich sposób myślenia "jestem słabo opłacany po co ryzykować", "przecież nie tak dawno byłem jednym z nich", "gdyby ich nie bbyło nie miałbym kasy od imprezy", "po co się wysilać i tak ich przecież wypuszczą".
Na koniec historia z jednego z meczów na Karpatach. Po krótkiej scysji wyjatkowo ambitna tego dnia ochrona poprosiła o udostępnię materiałów z monitoringu. Niestety tak się złożyło że tego dnia nie działał. tak było po prostu bezpieczniej ale nie dla kibiców ... tylko dla kiboli, dla władz klubu. Nie oszukujmy się nie mieszkamy w aglomeracjach. Każdy każdego zna.
Na koniec już stricte odnośnie Jasła - Obecna kibolówa z Jasła jest bodaj najsilniejsza w naszym regionie i jedną z silneijszych w historii. To nie stało się z dnia na dzień to jest pewien proces, rekrutacja, prestiż bycia w grupie
Odpowiedz
0
@ jr
dnia 30.08.2008, 12:41 · Zgłoś
Samo upomnienie klubu i potem publicznie wsród kibiców by nie starczyło tylko od razu kary finansowe i zakaz wstępu na mecz? Niby czemu ma to służyć? Na pewno nie rozwojowi piłki w naszym mieście.
Odpowiedz
0
@ Szalona Fanka
dnia 30.08.2008, 12:37 · Zgłoś
Zgadzam sie ... Kazdy jest cwaniak ale przez neta... Nie ma kto przyjsc normalnie i powiedziec to co mysli ... Banda [...] ?? A pomyslcie co by bylo bez tych [...]:confused::confused::confused: ?? Mielibyscie taka satyswakcje z meczy gdyby opraw nie bylo ?? Raczej nie ... Ale ze tak z buta zapytam wypowiadacie sie a czy wogole chodzicie na mecze ?? Z tego co wywnioskowalam z waszych komentarzy to raczej nie ... Gnoicie ludzi nie majac podstaw ... Pozdrowienia dla Kolegi z GAMRATU ;)
Odpowiedz
0
@ oliwia545
dnia 30.08.2008, 12:10 · Zgłoś
dzieki prawdziwi kibice !!! dzieki wam bede stal za siatka jak [...]l i ogladal najlepsze mecze w seznie wy i dobro klubu kpina !!! ukarac winnych niech poniosa koszty ustalenie tego powinno byc proste chyba ze zarzad sie boi ,to niech poniesie koszty zarzad winni 1000 godz odrobki w koszulkach z napisem lubie czarnych (rasa)
Odpowiedz
0
@ Ktoś
dnia 30.08.2008, 11:50 · Zgłoś
A to były nabany chiquita???:confused:
Odpowiedz
0
@ do rudi
dnia 30.08.2008, 11:20 · Zgłoś
co Ty chlopcze masz do Gamratu albo do jak to nazwales "szefa" kibicow przyjedz na gmarat i powiedz to prosto w oczy... co Ciebie interesuje na co my dajemy kase Ty nam nie dajesz zarzad nam nie daje tylko sami sobie wszystko fundujemy oprawe, wyjazdy i wszystko a Ty jeszcze o jakis rozliczeniach mowisz. Znajac zycie to niedales ani 1 zlotowki
Odpowiedz
0
@ siabadak
dnia 30.08.2008, 10:48 · Zgłoś
Chce Wam tylko uświadomuc, ze najwiecej bluzgów na piłkarzy, sedziego leci z trybuny krytej od tych najstarszych kibicow... potraficie tylko wyzywac od [...] kibicow co jezdza praktycznie wszedzie za swaja KOCHANA druzyna i nie płacza ze trzeba wydac na wyjazdy, na oprawy, duzo wiecej pieniedzy niz ta "kara" 1000zl., a moze zapytajcie zawodnikow JKSu czy lepiej im sie gra slysząc głosny doping i widzac oprawy.. tylko potraficie nazekac. PRAWDZIWI KIBICE nigdy nie opuszczaja stadionu przed zakonczeniem meczu, tak jak WY internetowi cwaniacy PIKNIKI!! a takie incydenty zdazaja sie, bywa, trzeba poniesc konsekwencje, ale nie [...]*** głupot na temat Prawdziwych Kibicow jezdzacy wszedzie za JKSem..
Odpowiedz
0
@ wstyd tylko przynosza..
dnia 30.08.2008, 10:35 · Zgłoś
wstyd, wstyd, wstyd!!!
Odpowiedz
0
@ PIS
dnia 30.08.2008, 10:27 · Zgłoś
To co się stało jest winą Zarządu klubu !!!
Wszystko zaczyna się od małych i drobych rzeczy. Nikt nie reaguje na przekleństwa i wyzwiska, nikt nie reaguje na śpiewy z przekleństwami . Wszyscy się śmieją i jest OK. To pobłażanie doprowadza do tego co się stało. To jest dopiero początek - kolejnym razem może być gorzej. To co wyczynia ochrona i policja woła o pomstę do nieba. Te służby w ogóle nie reagują na przekleństwa, naganne zachowania ludzi młodych. ONI PO PROSTU ICH SIE BOJA !!!. Nie wiem po co w ogóle przychodzą na stadion. Szereg osób było świadkiem zdarzenia, kiedy dwa tygodnie temu podczas drugiej połowy meczu - jeden młody dzikus w wieku około 17-19 lat stanął w bramce wejściowej prowadzacej na stadion i do ochrony z *** Jasło używał słów wulgarnych, których nie będę przytaczał. Wypowiadał te słowa przez około 20 minut i CI wybitni ochorniarze z *** wyzywali go na pojedynek wewnątrz stadionu - on chciał stoczyć z nimi walkę na zewnątrz. To była jedna wielka szopka. Po co ta ochrona. Kilkanaście metrów dalej stali policjanci. To zachowanie obserwowało szereg osób. Kto płaci podatki na ochronę - My wszyscy. Po co oni tam są - po to by brać pieniądze. Czy to zachowanie nie powoduje, iz kolejni naśladowcy będą [...] w twarz ochronie i policji. Powiem - że tak. Nikt na tym stadionie nie reaguje na wyzwiska, przekleństwa - proszę odtworzyć z nagrań i ukarać za przekleństwa - ja nie chcę słyszeć z dziećmi samych słów wulgarnych. Gdzie jest Zarząd, po co ta ochorna z ***, po co Policja - bycie dla bycia !!!
Odpowiedz
0
@ jaślanka
dnia 30.08.2008, 10:00 · Zgłoś
kibice...?:lol: banda [...]
Odpowiedz
0
@ rudi
dnia 30.08.2008, 09:55 · Zgłoś
Czego się spodziewać jak "szefem" kibiców jest czołowy chuligan z Gamratu, który niedawno wyszedł z więzienia. Władze klubu też nie poninny przymykać oka na to kto reprezentuje klub kibica. Poza tym na meczu z Siarką młode panny zbierały kasę na "oprawę meczy". Czy te pieniadze ktoś rozlicza i na co są one wydawane ? A moze kupuje się też banany i inne "narzędzia walki". Jeżeli Zarzad Klubu dba o "kibiców z młyna" (funduje im ekstra trybunę") to powinien też od nich czegoś wymagać
Odpowiedz
0
@ PiS-man
dnia 30.08.2008, 09:53 · Zgłoś
Ci, co rzucali bananami, czyli Bananas Club, są be i godni napiętnowania :D Ci, siedzący na głównej trybunie, co to postanowili wrócić do korzeni i wydawali te miłe i sympatyczne okrzyki naśladujące swoich przodków w okresie godowym są cacy :D Łyski z Bananas Clubu przynajmniej nie udają, że są dużo mądrzejsze od bananów ale reszta z tą nagłą utratą pamięci mnie nieco zadziwia :D
Odpowiedz
-1
@ XYZ
dnia 30.08.2008, 09:46 · Zgłoś
To ,że krytykujecie kibolówę to dobrze ,bo oni też zawinili.Ale najgłośniejsze okrzyki poleciały z drugiej strony stadionu.To ci niby kulturalni kibice rzucali [...] hasła-a najbardziej krzyczał jak zawsze i obrażał pan SZERL...
Może by tak i oni ponieśli konsekwencje,bo jak widzę to najlepiej zwalić wszystko na kibolówę.
Odpowiedz
0
@ Normalny
dnia 30.08.2008, 08:53 · Zgłoś
.do tego *** z IP. 88.20132. Chłopie z Gamratu bo na 99% jestem pewny że to ty, albo twój niespełniony kolega w okularach. Powiem ci tak że jak ty przychodziłeś na mecze to tez przychodziłeś w Marynarce lecz tylko w niej bo spodni juz nie masz aby wyglądało to na garnitur. Tyko wiecznie ta sama szara marynarka i skręcone [...] [...]. Byłeś w klubie i co takiego zrobiłeś>? spuściłeś klub do okręgówki podwinąłeś ogon i poszedłeś wpis du. Bo nie było jak kasy wyciągnąć lecz niestety tu się nie wyciąga tylko dokłada. Więc zejdź z tematu odnośnie garnituru bo każdy człowiek ma prawo w nim chodzić i wyglądać elegancko reprezentując klub.Odnośnie trybuny krytej nikt nie każe płacić dodatkowych pieniędzy jest po prostu drożej i albo siadasz albo nie, a ty widzisz najlepiej wychodzi ci [...] z wąsem siedzenie pod zegarem sam elegancko a tam ławki nie pomalowane więc swoich spodni ze [...] nie pobrudzisz wiec siadaj tam , a jak nie chcesz to nie przychodź wcale. Podatki jakie podatki ty płacisz? a żale odnośnie ławek kieruj do pana Piękosia Z MOSiRu gdyż to on jest właścicielem obiektu i on robił na nim remont. I na koniec powiem ci tak że jak masz jakieś problemy przyjdź i powiedz to osobie prosto w oczy. Tobie nie szkoda że klub za bandę *** ponosi koszty tylko szkoda ci że nie możesz wejść na stadion za darmo oj nie ładnie nie ładnie były działaczu piłkarski.
Odpowiedz
0
@ jan
dnia 30.08.2008, 08:52 · Zgłoś
Większość tych [...] *** ma zakaz wchodzenia na stadion wydany prawomocnym wyrokiem. Więc pytam Cię - drogi panie prezesie Klubu - dlaczego wpuszczacie ich nadal na mecze ???
A potem macie to co macie .
Odpowiedz
0
@ jaślanin
dnia 30.08.2008, 08:37 · Zgłoś
A co było jak grali w okręgówce.Nic się nie zmieniło.Nie wyobrażam sobie jakby było wyżej.
Odpowiedz
0
@ prawdziwy kibic Czarnych ehh JKS 1910 le
dnia 30.08.2008, 03:43 · Zgłoś
****** jestescie Wy ********* nie My,kto wstał z ławki i wyszedł po straconych bramkach w meczu z Igloopolem ?? kto najwiecej jezdzi za druzyną i komu piłkarze dziekują za doping ?? i nikt Nam nie daje dofinansowania,kto pobił sedziego ?? przyjdzcie i powiedzcie to prosto w twaz a nie tu zamęt robicie..... Sam za bilety płacisz ?? NIE bo my tak samo płacimy............. MY nie bluzgamy w porównaniu do Was na zawodników gdy przegrywają - Więc opamiętajcie sie bo jeszcze zatesknicie nad ładną oprawą meczu i dopingiem i sami przyjdziecie prosic zebysmy wrócili by trybuny nie pozostawały szare - 12 zawodnik ? Masz racje NIE MA DRUZYNY BEZ KIBICóW.... JKS jest jeden - Jasielski
Odpowiedz
0
@ Rambo John James
dnia 30.08.2008, 00:05 · Zgłoś
To mamy szczęście że nie karają jeszcze za działaczy bo tu by Czarnych wykluczyli z rozgrywek !
Odpowiedz
0
@ Jaślanin
dnia 30.08.2008, 00:03 · Zgłoś
A ja i tak wole tych kibicow chodz szkoda mi tych straconych meczy, niż to jak mam patrzec na tysiace limuzyn i prezesow klubu grającego w lidze buraczanej ubranych w garnitury jak by byli przedstawicielami Bundesligi ! a ławki wymalowane byle czym lepiej jak by je ptaki zlajdały bo by prędzej to wyschło i ubrań nie niszczyło. A tam trzy mecze bez publiczności prawie farba się wchłonie bo na ławkach nie da rady siedzieć a na loże "VIPOSKĄ" nie bede się pchał nie mam Gajera i Koguta na żelu więc nie mogę a poza tym nie będe płacił dodatkowych pieniędzy za coś co i tak zostało zrobione z moich podatkow a ktoś mi karze więcej płacić ! :yes::yes:
Odpowiedz
0
@ Sirius
dnia 29.08.2008, 23:59 · Zgłoś
Wysłać tych patologów, którzy ośmielają się nazywać kibicami na ciężkie roboty na Syberię, może wtedy ******* przejdzie. Żenada. Skończeni ******. Nie jestem kibicem, ale wstyd mi za tych *******, przez których PRAWDZIWI KIBICE nie mogą chodzić na mecze. Zero litości dla patologii!!!
Odpowiedz
0
@ Agent Delegat
dnia 29.08.2008, 23:36 · Zgłoś
Co tam kara, to przecież mało ważne. Nie potraficie sobie drodzy Czytelnicy nawet wyobrazić jakim respektem w tzw. "środowisku" cieszy się pomysłodawca całego zamieszania. Ogolone na łyso [...] i nieskalane myśleniem [...] chylą się przed nim w niemym, szczerym zachwycie.
Odpowiedz
0
@ prawdziwy kibic Czarnych
dnia 29.08.2008, 22:47 · Zgłoś
Serdecznie dziękuję wszystkim [...], którzy idiotyczną zabawę przedkładają nad dobro klubu. Obym was już więcej nie widział na stadionie.
Odpowiedz
0
@ ratatuile
dnia 29.08.2008, 22:46 · Zgłoś
[...] ciekawe kto wymyslil to rzycanie bananow na meczmu...? kiedys jak ten ktos mialby swoje dziecko pewnie opowiadal by mu jakim to tatus nie byl wielkim kibicem rzucajac banany na boisko... nie tedy droga panowie, kibicem nie moze byc kazdy, do tego tez trzeba troche rozumu, rozwagi i inteligencji bo jak to sie mowi kibice to 12 zawodnik, po mojemu jezeli tak jest to w czarnych potrzebna jest natychmiastowa zmiana!
Odpowiedz
0
@ Jaślanin
dnia 29.08.2008, 22:38 · Zgłoś
Jakie piękne zdjęcie w tle, szkoda że nie pokażecie fotografi ławek odnowionych tak że kto siądzie to spodnie do wyrzucenia, ile tu kasy każdy z nas musi stracić na proszki i odplamiacze, albo na nowe ciuchy. Trzeba napisać by nie dopuszczali do siedzenia na takich ławkach bo wstyd, wstyd, wstyd!
Odpowiedz
0
@ ehh
dnia 29.08.2008, 22:00 · Zgłoś
:mad: brawo [...] z młyna... wy chcecie dobra klubu? naciągacie ich na koszty tylko.. bo cieszy was rzucanie bananami i bluzganie [...]... zero rozumu... teraz tylko patrzec jak wycofują się sponsorzy i spadamy do okręgówki...!

niepoprawni politycznie.. ŻENADA...
Odpowiedz
0
@ JKS 1910
dnia 29.08.2008, 22:00 · Zgłoś
To ja się teraz pytam jak zostanie ukarany PZPN czy też OZPN w Rzeszowie za skandaliczne zachowanie na granicy podczas powrotu z meczu Polska -Ukraina we Lwowie. Kto zdyskwalifikuje i zawiesi na kilka "meczów" osobnika o nazwisku GREŃ, który raczył był w przypływie twórczej furii wysiadając z autobusu zionącego gorzałą - zwalniać celników na przejściu granicznym ? No kto ?

Co to za walka z rasizmem, jeżeli przez kilku [...] ma cierpieć cały normalny kibicowski stadion ? Co komu zawinił zwykły kibic płacący za bilet, że teraz znów nie obejrzy swojej kochanej drużyny ?
Przecież doskonale wszyscy wiedzą kto rzucał i na czyje polecenie. Karać ? Tak, ale nie za niewinność do [...] jasnej ! Karać winnych ,a nie tych z łapanki, przecież to nie komuna... chyba !

Odnośnie kary. Wyszła z OZPN w Rzeszowie - tak rozumiem.
Każdy komu na sercu leży dobro polskiej piłki powinien zadbać o to, by na meczach było jak najwięcej ludzi, sponsorów ect.
Pytam się co to za działanie, w którym ogranicza się po raz kolejny wejście Bogu ducha winnych ludzi na stadion ? To jest popularyzacja piłki nożnej na podkarpackim [...]?
Pytanie stawiam w świetle stwierdzenia powyższego, gdzie w dalszym ciągu wiadomo kogo należy ukarać.

I jeszcze jedno.
Za „pobicie” sędziego trzy mecze kary i 1000 PLN.
Za banany na boisku trzy mecze kary i 1000 PLN.
Nie kumam, niech mi ktoś wytłumaczy taka gradację kar...
Odpowiedz
-1
@ leśmian...
dnia 29.08.2008, 21:59 · Zgłoś
Zawsze mówiłem,gonić [...] i chuliganerię. Wszyscy wiedzą co to za delikwenci,a jednak są wpuszczani na stadion.Jeśli zarządowi zależy na pseudokibicach,a nie na kibicach prawdziwych,którzy płacą za bilety i chcą kulturalnie dopingować drużynę,to proszę bardzo,ja dziękuję...:no:
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.