Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Czarni ulegli Polonii 1:2

25
 We wczorajszym meczu 4 ligi podkarpackiej Czarni Jasło ulegli Polonii Przemyśl 1-2 na własnym stadionie. Mecz od początku nie układał się po naszej myśli. W pierwszych
dziesięciu minutach gry mieliśmy problemy z wyprowadzeniem piłki z własnej połowy.

 

Już w 12 minucie mogliśmy przegrywać 0-1, lecz dobrej sytuacji na bramkę nie zamienił Załoga. W 18 minucie straciliśmy pierwszą bramkę, strzał głową z 5 metrów, błąd w kryciu naszych obrońców. W 31 minucie było już 2-0, kopia sytuacji z przed 12 minut, po rzucie rożnym piłkę do siatki kieruje Hajduk. Do połowy obraz gry nie uległ zmianie.

 

Po przerwie nasza gra nieco się poprawiła, ale na Polonię było to widocznie za mało. W 73 minucie błąd popełnił bramkarz gości, wypuścił piłkę z rąk niestety żaden z naszych napastników nie zdołał dostawić nogi. W 76 minucie sędzia dyktuje rzut karny, którego na bramkę zamienia Tomasz Dziobek. Ostatnie 10 minut to zdecydowana przewaga Czarnych, zabrakło czasu na zdobycie drugiej bramki, w ostatniej minucie ładną interwencją popisał się Borkowski.

 

Lesiu
Reklama

Komentarze: 25

Dodaj komentarz Widok:
0
@ Zatkało? kako??
dnia 11.09.2008, 19:49 · Zgłoś
co to sie stało krytycy wszystkiego i niczego nagle taka cisza?, czemu nic nie piszecie zatkało was czy cos dawno nie poczytałem nic obrażliwego napiszcie cos bo nudą [...]...:p
Odpowiedz
0
@ Normalny
dnia 09.09.2008, 00:42 · Zgłoś
A tu lektura do [...] lub nieznających powszechnego regulaminu imprezy masowej poczytajcie to was obowiązuje wchodząc na stadion i albo sie temu podporządkujecie albo <<< ...

REGULAMIN IMPREZ MASOWYCH
organizowanych na obiekcie stadionu sportowego MOSiR Jasło przy ul. Śniadeckich 15 przez klub JKS "Gamrat" Czarni 1910 Jasło
/Opracowano na podstawie Ustawy o bezpieczeństwie imprez masowych z dnia 22.08.1997r. (Dz.U. nr.106 poz.680 z późniejszymi zmianami)/
I. ZAKRES OBOWIĄZYWANIA
1. Niniejszy Regulamin obowiązuje na obiekcie Stadionu MOSiR Jasło przy ul. Śniadeckich 15 w czasie organizacji imprez masowych tj. meczy i rozgrywek piłki mnożnej organizowanych przez klub JKS Gamrat Czarni 1910 Jasło.
2. Osoby przebywające na obiekcie Stadionu podlegają przepisom porządkowym dotyczącym tego terenu oraz zasadom i przepisom Polskiego Związku Piłki Nożnej.
II. PRZEZNACZENIE
1. Regulamin określa zasady organizacji imprez masowych tj. meczy piłki nożnej oraz zasady przebywania w tym powinnego zachowania się na obiekcie stadionu uczestników tych imprez tj. kibiców.
2. Wszystkie mecze są rozgrywane zgodnie z zasadami i przepisami Polskiego Związku Piłki Nożnej.
3. Organizator nie gwarantuje rozegrania meczu w konkretnym dniu lub o określonej porze Organizator zastrzega sobie prawo do zmian ogłoszonych terminów bez zapowiedzenia i z wyłączeniem odpowiedzialności.
4. W przypadku kiedy mecz jest odroczony lub opóźniony, decyzja o zwrocie opłat wejściowych pozostaje do wyłącznego uznania Organizatora.
5. Umowy zawierane w przedmiocie wykorzystania Stadionu muszą być zgodne z powszechnie obowiązującym prawem.
6. Działalność handlowa, gastronomiczna, usługowa, reklamowa , artystyczna, w tym transmisje, nagrania radiowe i telewizyjne, filmowanie i wykonywanie zdjęć na obiekcie może odbywać się tylko i wyłącznie za zgodą Zarządu Klubu. 7. Przebywanie na stadionie w dniu bez imprez określa Administrator Obiektu.

III. KONTROLA WEJŚCIA
1. Organizator zastrzega sobie wyłączne prawo do wpuszczania osób na teren stadionu. Pod żadnym warunkiem nie będą wpuszczane na teren osoby, wobec których zastosowano zakaz wstępu na stadion (tzw. zakaz stadionowy).
2. Osoby niepełnoletnie mogą przebywać na stadionie tylko wówczas, jeżeli posiadają legitymację szkolną lub znajdują się pod opieką osoby dorosłej.
3. Przebywać na stadionie oraz korzystać z urządzeń stadionowych mogą jedynie osoby posiadające przy sobie bilet, kartę wstępu lub inny dowód uprawniający do przebywania na obiekcie.
4. Każdy jest zobowiązany przy wejściu na stadion bez wezwania okazać służbie porządkowej swój bilet, kartę wstępu lub inny dowód uprawniający do wstępu na obiekt. Służba porządkowa ma prawo zażądać okazania dowodu tożsamości.
5. Służba porządkowa jest uprawniona do sprawdzania osób przy użyciu środków technicznych celem sprawdzenia czy nie stanowią one zagrożenia z powodu spożycia [...] lub [...] albo wskutek wnoszenia broni lub przedmiotów niebezpiecznych.
6. Organizator zastrzega sobie prawo do nie wpuszczania lub wydalenia z terenu osób które nie zezwolą na kontrolę odzieży lub bagażu przez pracownika służb porządkowych, Firmy Ochrony Mienia lub Policjanta.
7. Osoby nie posiadające kart wstępu, nietrzeźwe i stwarzające ryzyko niebezpieczeństwa nie będą wpuszczane na stadion.
8. Organizator zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zasad identyfikacji kibiców oraz nagrywania kibiców wchodzących na obiekt a także podczas trwania meczu przy pomocy urządzeń monitoringu.
9. Organizator nie dopuszcza wychodzenia publiczności w trakcie trwania meczu i powrotu na mecz na ten sam bilet.
10. Zarząd Klubu JKS Gamrat Czarni 1910 Jasło zastrzega sobie prawo dochodzenia odszkodowania za wyrządzone na Stadionie szkody, w tym także naruszenie dobrego wizerunku Klubu lub spowodowanie zamieszek albo w nich uczestniczenie.
11. Każdorazowy przypadek naruszenia niniejszego regulaminu skutkuje niezwłocznym usunięciem uczestnika ze Stadionu bez prawa zwrotu za bilet, a wobec sprawcy naruszenia może zostać orzeczony przez Zarząd Klubu czasowy lub całkowity zakaz wstępu na Stadion.
IV. ZACHOWANIE NA STADIONIE
1. Każdy kto przebywa na stadionie powinien zachowywać się tak, aby nie szkodzić i nie zagrażać innym.
2. Widzowie zobowiązani są stosować się do zarządzeń Policji, Straży Pożarnej, służby porządkowej oraz zaleceń spikera stadionu.
3. Wszystkie wejścia i wyjścia oraz drogi ewakuacyjne muszą być utrzymywane w stanie wolnym.
V. ZAKAZY
1. Zabrania się wnoszenia na teren stadionu:
· napojów [...]
· broni wszelkiego rodzaju
· przedmiotów które mogą być użyte jako broń lub pociski
· pojemników do rozpylania gazów, substancji żrących lub farbujących
· butelek i pojemników ze szkła i metalu
· drzewców do flag i transparentów
· instrumentów do wytwarzania hałasu z napędem mechanicznym
· kominiarek mogących służyć do maskowania się celem uniemożliwienia identyfikacji przez Policję i służby porządkowe
· zwierząt
· paczek, walizek, plecaków oraz wszelkiego rodzaju obudowanych przedmiotów, których sprawdzenie jest utrudnione
2. Ponadto zakazuje się:
· wchodzenia lub przechodzenia przez budowle i urządzenia nie przeznaczone do powszechnego użytku w szczególności fasady, płoty, mury, ogrodzenia boiska, zamknięcia, urządzenia oświetleniowe, pomosty kamerowe, drzewa, maszty wszelkiego rodzaju oraz dachy
· wchodzenia na obszary, które nie są przeznaczone dla widzów (boiska, pomieszczenia wewnętrzne, pomieszczenia służbowe oraz sektory buforowe zamknięte dla kibiców)
· rzucania wszelkimi przedmiotami
· używania wulgarnego i obraźliwego słownictwa, śpiewania obscenicznych piosenek i obrażania jakichkolwiek osób
· rozniecania ognia, zapalania fajerwerków lub kul świszczących, petard oraz wszelkiego rodzaju rac
· sprzedawania towarów lub kart wstępu bez zezwolenia, rozdawania druków i przeprowadzania zbiórek bez zgody organizatora
· pisania na budowlach, urządzeniach lub drogach, ich malowania i oklejania załatwiania potrzeb fizjologicznych poza toaletami i zaśmiecania stadionu w inny sposób, szczególnie poprzez wyrzucanie zbędnych przedmiotów
· zasłaniania twarzy lub innego maskowania się celem uniemożliwienia identyfikacji przez Policję lub służby porządkowe
· wywieszania na ogrodzeniach trybun flag i transparentów o treściach obraźliwych, prowokujących , rasistowskich oraz z barwami klubowymi.
3. W przypadku zakwestionowania przedmiotów o których mowa w ust.1 przy wnoszeniu ich na stadion mogą być one zarekwirowane przez służby porządkowe lub Policję, bez prawa zwrotu.
4. Poniesione szkody uczestnik imprezy organizowanej na Stadionie jest zobowiązany zgłosić Kierownikowi ds. Bezpieczeństwa Imprezy Masowej lub innemu przedstawicielowi Zarządu Klubu, niezwłocznie po ich zaistnieniu, a w szczególnie uzasadnionych przypadkach nie później niż 30 minut po zakończeniu imprezy (meczu).
UWAGA :
PODAJE SIĘ DO POWSZECHNEJ WIADOMOŚCI, ŻE IMPREZY NA STADIONIE MOGĄ BYC MONITOROWANE.
VI. ODPOWIEDZIALNOŚĆ KARNA - Art. 21 USTAWY O BEZPIECZEŃSTWIE IMPREZ MASOWYCH
1. Kto wnosi lub posiada na imprezie masowej broń, inne niebezpieczne przedmioty lub materiały wybuchowe, podlega karze aresztu od 10 dni.
2. Kto wnosi lub posiada na imprezie masowej wyroby pirotechniczne lub materiały pożarowo niebezpieczne, podlega karze aresztu, ograniczenia wolności albo grzywny nie niższej niż 1000 zł.
3. Kto wnosi lub posiada na imprezie masowej napoje [...], podlega karze aresztu, ograniczenia wolności albo grzywny nie niższej niż 1000 zł.
4. Kto organizuje imprezę masową bez wymaganego zezwolenia lub niezgodnie z warunkami określonymi w zezwoleniu albo przeprowadza ją wbrew wydanemu zakazowi, podlega karze aresztu, ograniczenia wolności albo grzywny nie niższej niż 1000 zł.
5. Kto nie wykonuje polecenia porządkowego, wydanego na podstawie ustawy lub regulaminu imprezy masowej ( obiektu ) przez organizatora imprezy lub służby porządkowe, podlega karze aresztu, ograniczenia wolności albo grzywny nie niższej niż 1000zł.
6. Kto w czasie trwania masowej imprezy sportowej przebywa w miejscach nie przeznaczonych dla publiczności, o których mowa w art. 17a ust. 3, podlega karze aresztu, ograniczenia wolności albo grzywny nie niższej niż 1000 zł.
7. Kto w czasie trwania imprezy masowej rzuca jakikolwiek przedmiot, mogący stanowić zagrożenie dla życia, zdrowia lub bezpieczeństwa osób przebywających na terenie lub w obiekcie, gdzie odbywa się impreza masowa, podlega karze aresztu, ograniczenia wolności albo grzywny nie niższej niż 1000 zł.
8. Kto, będąc do tego zobowiązany, nie przekazuje informacji dotyczącej bezpieczeństwa masowej imprezy sportowej albo przekazuje informację nieprawdziwą w tym zakresie, podlega karze aresztu, ograniczenia wolności albo grzywny nie niższej niż 1000 zł.
9. Spiker zawodów sportowych, który swoim zachowaniem prowokuje kibiców do działań zagrażających bezpieczeństwu na stadionie lub w hali sportowej, podlega karze ograniczenia wolności albo grzywny nie niższej niż 1000 zł.
10. Organizator imprezy albo upoważniony delegat lub obserwator z ramienia właściwego związku sportowego, który nie wykonuje poleceń porządkowych wydawanych przez Policję, podlega karze grzywny nie niższej niż 1000 zł.
11. Może być orzeczony przepadek przedmiotów wymienionych w ust. 1 – 3, chociażby nie stanowiły własności sprawcy.
12. Kto nie stosuje się do orzeczonego zakazu wstępu na imprezę masową albo nie stosuje się do orzeczonego obowiązku osobistego stawiennictwa w jednostce organizacyjnej Policji podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.
13. W stosunku do osób nagminnie naruszających niniejszy regulamin może zostać wydany zakaz wstępu na stadion (zakaz stadionowy).
14. Wypadki lub szkody należy natychmiast zgłaszać organizatorowi za pośrednictwem służb porządkowych.
Zarząd Klubu Sportowego JKS Gamrat Czarni 1910 Jasło
Jasło dnia 10.08.2008
Odpowiedz
0
@ Brawo
dnia 09.09.2008, 00:13 · Zgłoś
Wielkie brawa dla Zarządu za decyzję z kibolami lepiej grać dla garstki normalnych ludzi niż dla bandy frustratów. Przez lata narastało [...] na naszym stadionie aż wreszcie ktoś pomyślał nad zrobieniem z tym porządku!. Za tych kiboli to 6. Niech sobie wandale nie myślą że są bezkarni i ze będą narażać klub na poważne kary i całe Podkarpacie huczy jakich mamy wspaniałych kibiców którzy przyjdą i zamiast kibicować i zachęcać do gry to tylko wulgarnie zachowują sie do piłkarzy trenera zarządu. To ze kupisz bilet nie upoważnia do zachowywania sie jak [...] co u nas tak co niektórzy odbierają .Na koniec to jest kraj gdzie nikt nikomu nic nie narzuca nie chcecie nie przychodźcie NIE POMAGASZ!, Nie PRZESZKADZAJ!!!
Odpowiedz
0
@ NP
dnia 08.09.2008, 19:31 · Zgłoś
jurek a jacy to chłopaki [...] ze tak zapytam?Czy ty rozumiesz znaczenie tego słowa?Piłka nozna jest dla kibiców i dla nich.Jesli ktos obraza sie na kibiców to wiem jedno-z nimi nie wygra.Oni sa głównymi odbiorcami teego produktu i dajcie juz spokój z bananami bo to jest smieszne zeby taka akcja wywołała taka burze i takie konsekwencje.Wejdzmy do [...] [...] ,chinczykom i innym nacjom ,przypadkiem nie krytykujmy nieudanych zagran piłkarzy,chybionych transferów i ogólnie słabej gry naszego zespołu.Jesli wyrwanie sie z ligii buraczanej było szczytem osiagniec tego zespołu to moze lepiej było tam tkwic niz chodzic teraz na pusty stadion bez dopingu kibiców i zaangazowania piłkarzy.
Odpowiedz
0
@ jurek1115
dnia 08.09.2008, 18:18 · Zgłoś
do zarządu i trenera - ile meczy wygrał dla nas Borkowski bo chyba ani jednego , kto daje na niego pieniądze ? Przykro oglądać jak chłopaki [...] a ten wielki bramkarz puszcza piłki jak w trampkarzach !!!
Odpowiedz
0
@ jjjjj
dnia 08.09.2008, 17:47 · Zgłoś
jedno mnie denerwuje pokarzcie mi jeden mecz który "wygrał" dla nas Borkowski !
Odpowiedz
0
@ ddd
dnia 08.09.2008, 16:33 · Zgłoś
A co to wypadek przy pracy? Zaprawde wygrały Czarne Lucyfery????:lol:
Odpowiedz
0
@ ! ! !
dnia 08.09.2008, 16:00 · Zgłoś
do inaczej
to co na stadionie się zmieniło to nie zasługa prezesa ani zarządu
obiekt na którym grają Czarni należy do Mosiru i aby uzyskać licencję na grę w 4 lidze trzeba było spełnić wymagania.
Fakt że były one wygórowane jeśli chodzi o Jasło bo w innym miastach takich remontów robić nie musieli,
Więc kolego jak nie wiesz to nie pisz głupot.
Pozdrawiam pseudokibiców !
Odpowiedz
0
@ do : Boze chron nas od pseudokibicow!!!
dnia 08.09.2008, 15:09 · Zgłoś
zycze ci zebys sam trafił do wiezienia i spotkał sie z kibicami w nim :lol:;)
Odpowiedz
0
@ Kibic
dnia 08.09.2008, 14:55 · Zgłoś
BOJKOT!!! KAPITALNIE:lol::lol::lol: > mam nadzieję że do końca sezonu.:p:p:p
Odpowiedz
0
@ inaczej
dnia 08.09.2008, 12:07 · Zgłoś
Moim zdaniem , zła gra zespołu to w małym stopniu wina Zarządu,a większym braku umiejętności i zaangażowania trenera i piłkarzy. Kto był na stadionie , ten napewno zauważył jak dużo się w ostatnim czasie zmieniło ( trybuny, krzesełka, przejście dla zawodników, działająca tablica świetlna itp. ) . Niestety III liga jeszcze długo nie dla nas.:(:(
Odpowiedz
0
@ niku
dnia 08.09.2008, 11:53 · Zgłoś
TO CHORE Jeśli nic nie zmieni się w klubie to czeka nas ciężka walka o utrzymanie
TRANSFERY BEZNADZIEJNE!!!!KTO MA STRZELAĆ BRAMKI JAK NIE MAMY NAPASTNIKÓW!!!!! JESZCZE JEDNO PRZESTAŃCIE Z TA NAGONKĄ NA KIBICÓW!!!!!
Odpowiedz
0
@ Boze chron nas od pseudokibicow!!!
dnia 08.09.2008, 10:09 · Zgłoś
WASZE MIEJSCE JEST W KAMIENIOLOMACH ALBO WIEZIENIACH..Stadiony i Sport zostawcie normalnym ludziom!
Amen
Odpowiedz
0
@ .220.132
dnia 08.09.2008, 09:38 · Zgłoś
Dane z 90.minut mecz z Siarką 1100 osób z Polonią 400 czy o to chodziło? Gramy słabo,ataku nie ma 3 gole z gry w 6 meczach,pomoc też słabo,obrona lepiej jak przyzwoicie,bramkarz szkoda słów.Trasfery ; Dziobek strzał w 10, reszta wyrzucone pieniądze w błoto no i nawet w 2 nie grają
Odpowiedz
0
@ do kibic
dnia 07.09.2008, 22:30 · Zgłoś
dobrze ze ty jestes prawdziwy,byłes na meczu i nie wiesz gdzie byli "pseudokibice" ?? zapytaj prezesa klubu gdzie byli.... BOJKOT
Odpowiedz
0
@ ! ! !
dnia 07.09.2008, 22:26 · Zgłoś
do Kibic ty właśnie [...] jesteś takim pseudo kibicem
Odpowiedz
0
@ Jaślanin
dnia 07.09.2008, 22:23 · Zgłoś
Do " Kibic" Ty to chyba musisz być ich [...] albo się tam chcesz wkręcić, klub to ludzie a nie pare osob traktujących stadiona jak swoją własność ludzi.
Odpowiedz
0
@ Kibic
dnia 07.09.2008, 19:48 · Zgłoś
A gdzie byli pseudokibice???? Narozrabiali, narazili klub na koszty i siedli przed telewizorem????
Do "Czarna_perła_z_Mozambiku!" i innych mu podobnych > o kulturze człowieka świadczy między innymi jego język. Czy rzucanie "mięsa" w kierunku zawodników, sędziów, kibiców innych zespołów to waszym zdaniem DOPING ???:upset:
JEŻELI TAK, TO RZECZYWIŚCIE LEPIEJ ROZGRYWAĆ MECZE BEZ PSEUDOKIBICÓW. I tak koszty ochrony jest prawdopodobnie większy jak przychody z biletów tych niby-kibiców.:p
Odpowiedz
0
@ ! ! !
dnia 07.09.2008, 19:37 · Zgłoś
Proponuje BOJKOT najbliższego meczu w Jaśle.
ZERO kibiców na trybunach.
Niech sobie siedzi sam zarząd ! ! !
Odpowiedz
0
@ aaa
dnia 07.09.2008, 17:58 · Zgłoś
jak wladze klubu mogly by sie zastanowic co robia bo 1000 ochroniarzy nie zalatwi sprawy . doprowadza do tego ze dojdzie do jakies [...] albo pozbawia sie paru tysiecy zlotych za bilety na mecz : ]
Odpowiedz
0
@ diego
dnia 07.09.2008, 17:09 · Zgłoś
Kibice zamiast płacić zabilety - 6zł-szok,powinni za tą kase wynająć ochronę, która to nie dopuszczałaby na odległośc ok.1km od stadionu cały zarząd Czarnych za tragiczne transfery i złe traktowanie wychowanków oraz szkoleniowca p Marka D. za kompletny brak umiejętnosci w prowadzeniu zespołu. Powtarzam conajmniej kilometr, aby zespołowi nie przeszkadzali i nie robili krzywdy chłopakom.
Odpowiedz
0
@ Czarna_perła_z_Mozambiku!
dnia 07.09.2008, 15:36 · Zgłoś
A Pan prezes krzyczy na kibicow i nawet się zadeklarował że jak trzeba będzie to będą grali przy pustych trybunach. Kibic nie może skrytykować pracy sędziego, pracy trenera, gry całej drużyny bo Pan Prezes nie pozwala. Widocznie za zamknięciem tego stadionu dla publiki są sami działacze a nie OZPN. Trzeba zacząć od samego siebie być obiektywnym w stosunku swoich działań i decyzji. Prawda jest taka że nie ma postępow. Obecny trener się nienadaje, to chyba jeżeli nie idzie drużynie to zaczyna się od zmian by coś popraić. Możecie sobie pozamykać ten stadion i będziecie na nim siedzieć w kilku działaczy i tej otoczki, co klaskają Wam na każde wypowiedziane słowo i popierają Wasze decyzję choćby one nie miały najmniejszego pokrycia w rzeczywistości. Tak dalej proszę działajcie! I jeszcze Panie żyjemy w czasach demokracji, gdzie nie ma cenzury i trzeba się pogodzić z krytyką i opiniami innych. To nie czasy gdzie musieliśmy mowić co sobie władza życzyła. Owszem zgodze się nie powinno się przeklinać itp. ale to mecz każdy w jakiś sposob się emocjonuje. Nie ładna jest atmosfera w klubie co widać i nie potraficie wspołpracować z ludźmi tj. kibicami. więc prpopnuje GAME OVER !
Odpowiedz
0
@ jr
dnia 07.09.2008, 14:51 · Zgłoś
zarząd obudźcie się
Odpowiedz
0
@ Jurand ze Spychowa
dnia 07.09.2008, 11:30 · Zgłoś
NAJWYŻSZY CZAS NA ZMIANY.!
1Jedna udana interwencja (bramkarza) W CAŁYM meczu to zamałło
2 ZAMIANATRENERA Pan Marek <B> NA PIRWSZEGO TRENERA (NATYCHMIAST) prosze popatrzeeć na wyniki DRUGIEGO ZESOŁU.
3 NADAL BRAK NAPASTNIKA BO PAWEŁ <K>WIECZNIE NIE BĘDZIE GRAŁ:yes: A JEDNAK BĘDZIE CIĘSZKO SIĘ UTRZYMAĆ:(
Odpowiedz
0
@ PIS
dnia 07.09.2008, 11:13 · Zgłoś
Najlepszym zawodnikiem meczu ,
Bramkarz Czarnych - szczególnie
przy stracie pierwszego i drugiego gola !!!
Dlaczego jest on na siłę trzymany w zespole,
Z tymi umiejętnościami - to pierwsza liga,
W zespole panuje jedności - zawodnicy po
złych zagraniach krzyczą na siebie,
Wyśmienity doping kibiców,
szczególnie tych, którzy nie zostali wpuszczeni,
Zbiorowa odpowiedzialność,
nie wpuszczać wszystkich bez wyjątku
Na meczu taka mała ilość ochroniarzy i policjantów,
Co by to było, gdyby na mecz przyszło 10 tys kibiców,
Ochrona była by na poziomie kilku tysięcy ochroniarzy,
Zarząd Klubu - czy dalej w przyszłym zesonie będziemy w III lidze,
a może od razu w II lidze - jak to Pan Prezes zapowiadał przed sezonem,
Panie trenerze - Pan się w Czarnych marnuje - przed Panem
kariera w II lub I lidze - a nie w IV ligowym klubie.
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.