Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Czarni wymęczyli zwycięstwo

45

Czarni Jasło rzutem na taśmę rozstrzygnęli na swoją korzyść niedzielny mecz przeciwko LKS-owi Czeluśnica. Zwycięskiego gola w doliczonym czasie gry strzelił Michał Gabryel. Było to trzecie ligowe zwycięstwo jaślan z rzędu.

Niedzielne spotkanie pomiędzy LKS-em Czeluśnica i Czarnymi Jasło oceniane było, jako starcie Dawida z Goliatem. Jaślanie stawiani są w tym sezonie w roli głównych faworytów do awansu. Tymczasem, beniaminek z Czeluśnicy, występujący w niedzielę przy Śniadeckich 15 w roli gospodarza, wciąż czeka na pierwsze punkty w klasie okręgowej. Ci wszyscy, którzy liczyli na łatwe zwycięstwo Czarnych srodze się jednak zawiedli. Drużyna LKS-u postawiła miejscowym trudne warunki. Jaślanie do ostatnich minut nie byli pewni zdobycia kompletu punktów.

Niedzielny mecz od samego początku nie układał się po myśli Czarnych. Już w 10. minucie gry Ryszard Skuba, opiekun jasielskiej drużyny zmuszony został do dokonania pierwszej zmiany. Z urazem do szatni zszedł Michał Borowiec. W jego miejsce trener Czarnych posłał na plac boju Wojciecha Myśliwca. Co więcej, jaślanie w niemal żadnym aspekcie piłkarskiego rzemiosła nie przypominali drużyny ze starcia przeciwko beniaminkowi ze Skołyszyna. Czarni nie byli w stanie złapać właściwego rytmu gry. Brakowało zrozumienia pomiędzy graczami środkowej formacji a napastnikami. Ciekawych akcji pod bramką gospodarzy meczu było jak na lekarstwo. Jedyną godną odnotowania okazją do zdobycia gola był strzał z dystansu oddany w kierunku bramki przez Dariusza Bałuta z 30. minuty meczu. Piłkę po strzale napastnika Czarnych wypuścił z rąk interweniujący bramkarz. Futbolówkę próbował dobić jeszcze do bramki Wojciech Munia, ale szybszy w tej sytuacji okazał się obrońca LKS-u.

Dwie minuty później, tuż przed linią pola karnego faulowany był Munia. Do piłki ustawionej blisko 18 metrów od bramki LKS-u podszedł Wojciech Dziedzic.  Kapitan Czarnych technicznym strzałem posłał futbolówkę w kierunku dalszego słupka bramki. Bramkarz popisał się jednak doskonałą interwencją parując piłkę na rzut rożny.

Czarni nie potrafili znaleźć recepty na prostą a zarazem skuteczną w defensywie grę rywali. Mecz zupełnie nie układał się po ich myśli. Na domiar złego w 38. minucie gry drugą żółta i w konsekwencji czerwoną kartkę otrzymał Łukasz Urban. Od tej chwili jaślanie musieli radzić sobie w osłabieniu.

W drugiej odsłonie meczu, od pierwszych jej minut to gospodarze spotkania starali się kontrolować jego przebieg. Próbowali szanować piłkę rozgrywając ją w wolnym tempie na własnej połowie boiska. Zamierzali w ten sposób wciągnąć na nią zawodników grającej w osłabieniu jasielskiej drużyny robiąc tym samym więcej miejsca do gry swoim ofensywnym graczom. Po raz pierwszy groźnie pod bramką strzeżoną przez Szostaka zrobiło się w 55. minucie. Zawodnikom LKS-u, którzy znaleźli się w polu karnym Czarnych zabrakło jednak zimnej  krwi do tego, aby objąć prowadzenie.

Kibice wciąż oglądali mało emocjonujące spotkanie, pełne niedokładnych zagrań, licznych przewinień z wieloma przerwami w grze. Sytuacja Czarnych Jasło z każdą minutą stawała się coraz bardziej skomplikowana. Kolejnym ciosem dla drużyny Ryszarda Skuby był uraz Aleksandra Nabożnego. Kontuzja stawu skokowego uniemożliwiła mu kontynuowanie gry. Trudno wyrokować, czy zdoła on dojść do siebie przed sobotnim, ważnym spotkaniem przeciwko ekipie Markiewicza Krosno.

Kiedy wydawało się, że mecz zakończy się bezbramkowym remisem, do siatki w ostatniej minucie regulaminowego czasu gry trafił Michał Gabryel, wykorzystując dogranie Wojciecha Muni. Podbiegł on do kibiców, aby po chwili utonąć w ramionach fanów i kolegów z drużyny. Czarni rzutem na taśmę pokonali LKS Czeluśnica i zainkasowali kolejne trzy punkty.

LKS Czeluśnica – JKS Czarni 1910 Jasło 0:1 (0:0)

Bramki.

JKS Czarni 1910 Jasło: Michał Gabryel (90’)

Składy

JKS Czarni 1910 Jasło: Patryk Szostak (GK) – Wojciech Dziedzic (C), Krzysztof Szydło, Jakub Wyderka, Michał Borowiec (Myśliwiec 10’), Aleksander Nabożny (Sury 77’), Łukasz Urban, Michał Gabryel, Maciej Sowa (Frączek 63’), Wojciech Munia (Pałucki 90’), Dariusz Bałut (Musiał 63’) – Jakub Betlej (GK), Wojciech Myśliwiec, Jakub Frączek, Przemysław Musiał, Michał Sury, Tomasz Pałucki.

Trener: Ryszard Skuba   

MD

Reklama

Komentarze: 45

Dodaj komentarz Widok:
1
@ czarny
dnia 24.08.2019, 13:40 · Zgłoś
3-0 Czarni !!! [...] siedzą cicho hahaha
Odpowiedz
0
@ Jjjjjjj
dnia 24.08.2019, 12:30 · Zgłoś
2:0 jazda
Odpowiedz
0
@ Jjjjjjj
dnia 24.08.2019, 12:01 · Zgłoś
Prowadzimy 1:0 [...]
Odpowiedz
-2
@ bibi
dnia 23.08.2019, 09:26 · Zgłoś
co robić w składzie Szydło przecież jest Myśliwiec czy inni zawodnicy za niski poziom prezentuje Szydło by grać w pierwszym składzie
Odpowiedz
4
@ Bebe
dnia 23.08.2019, 18:16 · Zgłoś
Będziesz mógł go i resztę zastąpić jutro i pokazać wyższy poziom.zbiorka 10
Odpowiedz
3
@ czarny
dnia 22.08.2019, 07:20 · Zgłoś
Z Markiewicz będzie z 5 - 0, ignorować [...].
Odpowiedz
2
@ Ojciec Dyrektor
dnia 21.08.2019, 21:09 · Zgłoś
Alleluja i do przodu ! Był , będzie, jest !
Odpowiedz
-4
@ don
dnia 21.08.2019, 18:13 · Zgłoś
pokopiemy w blon
Odpowiedz
4
@ Tylko normalność
dnia 21.08.2019, 17:15 · Zgłoś
Czarni !! Zaostrzyć grę.
Odpowiedz
-6
@ QuQs
dnia 21.08.2019, 08:08 · Zgłoś
A jaslo4u wymęczyło artykuł. Ciekawe kto bardziej się namęczył JKS CZarni 1910 Jasło czy redaktorzyny 4u?
Odpowiedz
5
@ kib
dnia 20.08.2019, 21:04 · Zgłoś
Jeśli w tym sezonie nie wejdziemy, to już nigdy.
W przyszłym w okręgówce będą Karpaty i Sanok.
Odpowiedz
0
@ czarny
dnia 20.08.2019, 16:51 · Zgłoś
Brawo, że słabo grali a wygrali.
Odpowiedz
6
@ czarny
dnia 20.08.2019, 16:16 · Zgłoś
Mój ukochany Klub odniósł kolejne zwycięstwo. Brawo chłopaki że pomimo grając słabo w tym meczu i grając całą druga połowę w ''10 '' walczyliście do końca o zwycięstwo. Wielkie dzięki dla nas prawdziwych kibiców Czarnych . Zasłużone zwycięstwo.

Brawo dla trenera Ryszarda Skuby który pomimo słabszej gry M. Gabryela nie sćiągnął go z boiska i miał nosa trenerskiego dzieki czemu odnieślismy trzecie zwycięstwo.
Odpowiedz
3
@ kibic
dnia 20.08.2019, 23:18 · Zgłoś
Nie przesadzaj z tymi brawami dla trenera, trzeba się cieszyć że są wygrane ale nowy trener jest potrzebny od już albo będzie zmarnowany sezon.
Odpowiedz
1
@ czarny
dnia 21.08.2019, 11:34 · Zgłoś
na okręgówke wielkiego trenera nie potrzeba .Już za Ryszarda Skuby Czarni notowali awans do 4 ligi. Ma doświadczenie piłkarskie i trenerskie . Głównie to zależy wszystko od piłkarzy .Jak będzie awans to się zobaczy jakie są możliwości . Bo 4 liga to też dużo większe koszty .
Odpowiedz
-2
@ pp
dnia 22.08.2019, 15:38 · Zgłoś
??? oryginał
Odpowiedz
1
@ Kryrta
dnia 23.08.2019, 21:28 · Zgłoś
Gabryel to był po dobrej imprezie chyba bo w całym meczu dobrze piłki nie kopnął. Do zmiany w 30 minucie się nadawał.
Odpowiedz
4
@ JERZY
dnia 20.08.2019, 15:11 · Zgłoś
Z Markiewicza Krosno gramy o 11 w sobotę bo dwa śluby maja piłkarze.Do tego kontuzjowani Nabozny,Borowiec,Munia,Setlak,Niemczyński,Szydło wesele. Może być bardzo ciężko coś ugrać.Pocieszenie że podobno Cosmos dwa walkowery za gre ukraińca bez pozwolenia
Odpowiedz
-8
@ On
dnia 20.08.2019, 15:18 · Zgłoś
Już szukacie alibi, bo tego czy tamtego nie będzie. Jak w innych klubach brakuje kogoś to nie ma sprawy. Dmuchacie balon a za chwilę wielkie bum. Cosmos zostawi was daleko w tyle.
Odpowiedz
5
@ Kiero
dnia 20.08.2019, 16:12 · Zgłoś
Nie tego czy tamtego tylko 6 zawodników z podstawowego składu.Znasz się na piłce?to chyba jest to problem gdy nie gra się podstawowymi zawodnikami tylko zmieniłam i.juniorkami
Odpowiedz
8
@ obiektywny
dnia 20.08.2019, 14:27 · Zgłoś
Spokojnie rozliczać będziemy po rundzie:) Pozdrawiam Kibiców!!! Drużyna i trener mają pewne cele do zrealizowania i tyle w temacie!
Odpowiedz
-6
@ Ringo
dnia 20.08.2019, 13:05 · Zgłoś
Punkty cieszą 9 na 9, ale styl? Albo inne mecze oglądaliśmy albo nie widzieliście dobrze grającej drużyny. Najgorsze że te męczarnie to z najsłabszym zespołami w lidze. Teraz Marekwicza aż się boję ale mimo wszystko trzymam kciuki.
Odpowiedz
10
@ rks
dnia 20.08.2019, 12:48 · Zgłoś
Ja wierzę że będzie awans, mamy silny skład. Sezon dopiero się zaczyna i nie mamy ani jednej porażki więc nie ma co się żalić. IV LIGA JKS!!
Odpowiedz
8
@ JKS
dnia 20.08.2019, 12:40 · Zgłoś
[...] wyszly z szafy jesteśmy z nowotancem liderami a wam nie pasuje bo jeden mecz nie wyszedł? w sobotę wygramy z krosnem to znowu was nie bedzie bez pozdrowien nara
Odpowiedz
-8
@ don
dnia 20.08.2019, 12:29 · Zgłoś
kopcze w blon
Odpowiedz
-8
@ JUT677
dnia 20.08.2019, 10:47 · Zgłoś
[...] i tyle. spadniecie do a klasy !
Odpowiedz
-5
@ adamwal
dnia 20.08.2019, 10:44 · Zgłoś
z taka grą to na a klase... żenada wstyd.. kopacze. nie ma koncepcji na grę tylko do tyłu by grali. trerner do zmiany. !!! a jak nie to rozwiązać klub a stadion [...] !! 7 zł za bilet??? chyba oszaleliście.. zobaczycie z markiewiczą ile dostaniecie !!!
Odpowiedz
2
@ czarny
dnia 20.08.2019, 06:44 · Zgłoś
Niektórzy już świętują awans, a tu kiepsko to wyglądało z Czeluśnicą i Brzozovią. Schody to się dopiero zaczną, na dzisiaj tego nie widzę.
Odpowiedz
-4
@ czelsi
dnia 20.08.2019, 12:27 · Zgłoś
Słabiutko zespół Czarni.Niedużo brakło byśmy im urwali punkty.Następnym razem ich rozwalimy.Te nabytki to [...]ostwo.Szkoda kasy.A zawodowcy Czarnych nic nie wartuja.
Odpowiedz
-3
@ pp
dnia 20.08.2019, 14:50 · Zgłoś
czarny z siłki? czarny [...]? o co kaman
Odpowiedz
-4
@ czarny
dnia 20.08.2019, 16:07 · Zgłoś
[...] ignorować
Odpowiedz
0
@ pp
dnia 22.08.2019, 15:37 · Zgłoś
prawdziwy czarny czy chińska podróba (chacha)
Odpowiedz
-3
@ To ja
dnia 20.08.2019, 04:30 · Zgłoś
Już ze Skołyszynem było słabo a teraz z taką grą
to nie na 4 ligę
Odpowiedz
5
@ LKS
dnia 20.08.2019, 00:45 · Zgłoś
A tymczasem Karpaty przegrywają z Wiązownicą, a Sanok z Tuczempami :) Wioski górą w IV lidze
Odpowiedz
6
@ awawa
dnia 20.08.2019, 06:07 · Zgłoś
jakie dzisiaj ma znaczenie czy wioska czy miasto? żaden to plus ani minus przy dzisiejszych warunkach..
Odpowiedz
-3
@ Obiektywnie
dnia 20.08.2019, 09:01 · Zgłoś
I co z tego? Patrzeć kto jest w której lidze to sa lepsi. To wszystko
Odpowiedz
-4
@ czarny
dnia 20.08.2019, 16:06 · Zgłoś
też jestem tego zdania .żadna różnica czy wioska czy Miasto. Liczy się kasa . jak ktoś pisze takie teksty to się na piłce nie zna i tyle .
Odpowiedz
0
@ LKS
dnia 20.08.2019, 23:43 · Zgłoś
Ale z Czeluśnicą grać w okręgówce to wstyd ? dla JKS ?
Odpowiedz
0
@ LKS
dnia 20.08.2019, 23:44 · Zgłoś
Ale z Wiązownicą w IV lidze to już nie wstyd ?
Odpowiedz
9
@ LKS
dnia 20.08.2019, 00:35 · Zgłoś
Czarni nie forsowali [...] gry w meczu. Co odpowiadało Czeluśnicy, która skutecznie broniła się do 90 minuty i próbowała wyprowadzać kontry. Jak dla mnie pierwszy test dla Czarnych będzie mecz w Nienaszowie. Jak zagra Nienaszów takim presingiem jak z Czeluśnicą może być ciekawie. Markiewicza spojnie od ogrania
Odpowiedz
8
@ Opis
dnia 20.08.2019, 00:07 · Zgłoś
Fajny opis przebiegu meczu. Przyjemnie się go czyta. Brawo dla portalu jaslo4u. Na pewno jest wiele osób zainteresowanych losami Czarnych Jasło.
Odpowiedz
18
@ prawdzic
dnia 19.08.2019, 23:57 · Zgłoś
Trzeba powiedzieć sobie prawdę w oczy. Trener do wymiany, już dawno.
Mając piłkarzy o takich możliwościach, grać takie [...]ostwo, to wstyd.
Piłkarze, którzy w słabszych drużynach strzelają mnóstwo goli u nas nie
mogą nic ustrzelić, bo drużyna nie ma żadnego pomysłu na grę.
Odpowiedz
5
@ JKS
dnia 19.08.2019, 23:57 · Zgłoś
Brawo Michał jak zawsze walka do końca gra ewidentnie nie wyglądała za dobrze ale każdemu sie zdarza najważniejsze są zdobyte 3pkt za tydzien tylko zwycięstwo
Odpowiedz
-11
@ czarny
dnia 19.08.2019, 23:22 · Zgłoś
[...] i tyle
Odpowiedz
-2
@ czarny
dnia 20.08.2019, 16:03 · Zgłoś
[...] ignorować.
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.