Jaslo4u.pl - Jasielski portal informacyjny
Strona główna

Czołowe zdarzenie dwóch samochodów w Zarzeczu

23

Wyjaśniane są okoliczności zdarzenia, do jakiego doszło dziś rano, w Zarzeczu. W zderzeniu peugeota z toyotą, dwie osoby zostały ranne i trafiły do szpitala.

Dzisiaj około 7.30, na drodze powiatowej w Zarzeczu doszło do zderzenie się dwóch samochodów osobowych. Ze wstępnych ustaleń policjantów będących na miejscu zdarzenia wynika, że kierująca peugeotem 30-letnia mieszkanka gminy Dębowiec, podczas wykonywania manewru omijania citroena, doprowadziła do czołowego zderzenia z nadjeżdżającą z naprzeciwka toyotą, którą kierował 56-letni mieszkaniec powiatu krośnieńskiego.

W zdarzeniu ucierpieli oboje kierujący, którzy zostali przetransportowani do jasielskiego szpitala. Zarówno kobieta jak i mężczyzna byli trzeźwi.

Na miejscu pracują policjanci z jasielskiej drogówki, którzy wyjaśniają okoliczności zdarzenia. Droga w tym miejscu jest całkowicie zablokowana.

KPP w Jaśle

Napisany dnia: 25.05.2023, 11:07
Komentarze Czytelników:
Dodaj nowy komentarz Wyświetlaj:
@ Hds
dnia 25.05.2023, 11:10
Ocena
komentarza:
3
Wińcy gazu
@ Paniera
dnia 25.05.2023, 13:37
Ocena
komentarza:
13
Milfy z rana pędzą na oślep a chłopy w delegacji
@ Driver
dnia 25.05.2023, 14:07
Ocena
komentarza:
11
Milfy kupują gadżety w galerii
@ ?
dnia 25.05.2023, 11:14
Ocena
komentarza:
4
Zarzecze reaktywacja.
@ Xxyz147
dnia 25.05.2023, 11:15
Ocena
komentarza:
-8
A czy OSP Zarzecze było alarmowane i czy wyjechali do zdarzenia ?
@ Myszka
dnia 25.05.2023, 11:50
Ocena
komentarza:
0
Na pewno było przecież ten wypadek koło ich remizy .
@ Jankes
dnia 25.05.2023, 11:33
Ocena
komentarza:
0
Po co utrzymywać takie OSP w Zarzeczu skoro nie są w stanie wyjechać?
@ Mrowisko
dnia 25.05.2023, 13:52
Ocena
komentarza:
16
cóż za bzdurny komentarz, OSP to nie PSP, nie ma w niej strażaków na etacie, większość z nich to ludzie na co dzień pracujący w swoich zawodach, ale jak masz tylko chęć to miejsce czeka, będziesz wyjeżdżać do każdej akcji!!!
@ Monika
dnia 25.05.2023, 15:21
Ocena
komentarza:
-10
OSP w każdej wsi co 2 km a jak przyjdzie co do czego to nie ma kto wyjechać tylko jedzie zawodowa z Jasła 10 km a nawet 20 km.
@ Obserwator
dnia 25.05.2023, 17:13
Ocena
komentarza:
1
Człowieku co Ty piszesz? Piszesz bo wszyscy coś napisali czy po prostu nie myślisz.
@ Strażak
dnia 26.05.2023, 07:29
Ocena
komentarza:
0
[komentarz zawierał obraźliwe treści]
@ Lulu
dnia 25.05.2023, 11:54
Ocena
komentarza:
0
OSP Zarzecze ? Przecież to nie ich rejon :D
@ Oro
dnia 25.05.2023, 12:10
Ocena
komentarza:
8
Ludzie zachowujcie sie tak jak nakazuja przepisy. Niech te zdjecia beda przestroga. Szkoda aut i ludzi.
@ kierowca wielu dróg i 2. zakrętów
dnia 25.05.2023, 12:37
Ocena
komentarza:
22
Cyt. " … kierująca peugeotem ( … ) podczas wykonywania manewru omijania citroena, doprowadziła do czołowego zderzenia z nadjeżdżającą z naprzeciwka toyotą. Babsko uznało po co hamować, po co zwalniać szybkość, po co zatrzymywać się, kiedy można do przodu - niech sie martwi ten drugi = takie jest myślenie nieogarniętych na drodze, taka prawda !
@ STOP wypadkom
dnia 25.05.2023, 12:49
Ocena
komentarza:
2
To nie może być koło remizy, no bo na foto widać paryje
@ llllllll
dnia 25.05.2023, 12:55
Ocena
komentarza:
-2
kupie felgi od peugota
@ Parafianin
dnia 25.05.2023, 15:31
Ocena
komentarza:
3
Do Jankes , przestań się czepiać OSP , ażeby wyjechać na akcję muszą dostać zlecenie od Państwowej Straży . A ten Hds pisze wincej gazu - nie potrafisz nic mądrego napisać tylko takie głupie frazesy , radzę ci ażebyś skontaktował się z psychiatrą to może wyrzuci z ciebie tą głupotę ale wątpię w to .
@ łodyniec
dnia 25.05.2023, 22:48
Ocena
komentarza:
3
Wjyncy gazu zamiast rozumu. Jeżdżą wokół komina i jeszcze powodują wypadki. Mądry zrozumie,a głupiemu tłumaczyć nie ma sensu.
@ Bobo
dnia 25.05.2023, 15:33
Ocena
komentarza:
8
Szanowni Państwo. Z przykrością się czyta nieustanne uwagi do OSP. Do zdarzeń drogowych wysyłane są jednostki z systemu ratowniczo - gaśniczego, o czym decyduje dyspozytor. Członkowie OSP działają w naszym interesie. Są wykwalifikowani do udzielania pierwszej pomocy.
Zdecydowanie więcej szacunku dla ich działalności!
@ Warez
dnia 25.05.2023, 22:24
Ocena
komentarza:
0
[Komentarz nie na temat]
@ Strażak
dnia 26.05.2023, 07:33
Ocena
komentarza:
1
Wozów było 12 w tym trzy drabiniaste i dwa na żelaznych kołach oraz dwa typu sanie śnieżne stały w gotowości w paryji
@ 12 wóz
dnia 28.05.2023, 11:06
Ocena
komentarza:
0
No i po kiego aż tyle. Wystarczyły sanie śnieżne do paryji. Szkoda ropy.
@ KKK
dnia 26.05.2023, 20:13
Ocena
komentarza:
1
Jak widać nie tylko młodzie w audi czy bmw...
Dodaj komentarz
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Minister Zbigniew Ziobro z wizytą w Jaśle

  W sobotę w Jasielskim Domu Kultury odbyło się spotkanie z Ministrem Sprawiedliwości Zbigniewem Ziobro, prezesem Suwerennej Polski. Pol przyjechał na spotkanie z mieszkańcami na zaproszenie posłanki Marii Kurowskiej. Podczas swojego wystąpienia mówił o polityce Niemiec, Donaldzie Tusku, a także o obronie polskich rolników.

 • Jasielscy strażacy obchodzili swoje święto

   

  Choć dzień Świętego Floriana, w którym strażacy obchodzą swoje święto minął kilka tygodni temu, to w Jaśle uroczyste obchody Dnia Strażaka odbyły się w miniony piątek (2 czerwca). Apel z udziałem strażaków jasielskiej Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej tradycyjnie zorganizowano na placu przy siedzibie Komendy Powiatowej PSP w Jaśle. T

 • Dofinansowanie na studnię głębinową - jak uzyskać?

   

  Studnią głębinową nazywamy sztucznie wykonane, pionowe ujęcie wody. W zależności od głębokości warstwy wodonośnej studnie bywają wiercone nawet do kilkudziesięciu metrów w głąb ziemi i zapewniają wodę bardzo dobrej jakości!

 • Ogród Jordanowski znów tętnił życiem. Najmłodsi jaślanie obchodzili dzisiaj swoje święto

   

  Datę 1 czerwca znają dosłownie wszyscy, bez względu na wiek. Nic w tym dziwnego. Tego dnia bowiem na całym świecie obchodzony jest Dzień Dziecka. Najmłodsi jaślanie świętują swój dzień nie tylko w wąskim gronie rodzinnym. Od wielu lat chętnie odwiedzają również Ogród Jordanowski, gdzie czekają na nich atrakcje przygotowane przez pracowników jasielskich instytucji kultury.

 • Buduj i remontuj z "Pszczółką". Mega oferta cenowa na pustaki już czeka na Ciebie

  Budujesz dom? A może planujesz remont mieszkania? Zapraszamy do "Pszczółki" gdzie znajdziesz wszystko co niezbędne do wybudowania oraz remontu domu lub mieszkania.

 • Generator Nauki GEN zacieśnia współpracę z Instytutem Fizyki Jądrowej PAN w Krakowie

   

  Miasto Jasło zawarło dzisiaj porozumienie z Instytutem Fizyki Jądrowej PAN w Krakowie. Dotyczy ono zacieśnienia współpracy pomiędzy instytutem a jasielskim Generatorem Nauki GEN w zakresie popularyzacji nauk ścisłych. Beneficjentami porozumienia mają być przede wszystkim uczniowie jasielskich szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Już niebawem do Krakowa uda się pierwsza grupa młodych jaślan, głodnych naukowej wiedzy.

 • Ogromny zastrzyk finansowy dla Gminy Brzyska. W przyszłym roku powstanie boisko wielofunkcyjne

  Gmina Brzyska otrzymała blisko 3 mln zł dofinansowania z Ministerstwa Sportu i Turystyki na budowę boiska wielofunkcyjnego wraz z zadaszeniem. Inwestycja ma być realizowana przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Brzyskach w 2024 r.

 • Dębowiec: Usunięto awarię układu sterującego przepompowni ścieków

  Nieczystości ściekowe, które stwierdzili inspektorzy WIOŚ przy komorze zasuw zlokalizowanych w najniższym punkcie terenu w Dębowcu były przyczyną awarii układu sterującego przepompowni ścieków. Gminny Zakład Gospodarki Komunalnej podjął działania naprawcze m.in. zamontowano monitoring pracy, dzięki któremu pracownicy będą mogli podjąć natychmiastową reakcję w przypadku stanu awaryjnego.

 • UNIMOT przejmuje jasielskie zakłady magazynowania i dystrybucji paliw oraz produkcji asfaltów

   

  Formalności stało się zadość. Po wielu miesiącach oczekiwania, w kwietniu 2023 r. spółka UNIMOT Investments sp. z o.o. zawarła z PKN Orlen S.A. umowę przeniesienia 100 proc. akcji Lotos Terminale S.A. Tym samym jasielskie zakłady Lotos Infrastruktura i Uni-Bitumen zmieniły właściciela. 

 • Wstęga została przecięta. Przy jasielskim „Chemiku” powstało nowe boisko sportowe

   

  Starostwo Powiatowe mogło dziś ogłosić z dumą, że realizacja programu - „Budowa infrastruktury sportowej jednostek oświatowych Powiatu Jasielskiego" wreszcie dobiegła końca. Dzisiaj, uroczyście oddano bowiem do użytku boisko wielofunkcyjne przy jasielskim „Chemiku”. Będzie ono służyć uczniom szkoły do gry w piłkę ręczną i tenisa. Wartość inwestycji wyniosła 935 238 zł.

 • Szukasz zacisznego miejsca do wypoczynku? Odwiedź „Siedlisko Sielska Dolina Nad Stawem”

   

  Masz dosyć miejskiego zgiełku? Szukasz miejsca, w którym mógłbyś odpocząć w bezpośrednim kontakcie z naturą? Koniecznie odwiedź „Siedlisko Sielska Dolina Nad Stawem”. To urokliwy i zaciszny zakątek w malowniczej wsi Potakówka na Podkarpaciu. Dwa piękne domki położone na terenie rekreacyjnym wraz z zarybionym stawem i zagrodą danieli to miejsce wprost idealne na spędzenie wakacyjnego urlopu lub weekendową ucieczkę na wieś.

 • Żołnierze Wojska Polskiego uczą jaślanki samoobrony

   

  Przystanek Kwiatowa w Jaśle stał się w ten weekend swoistego rodzaju poligonem treningowym dla kobiet, które chcą umieć bronić się przed różnego rodzaju zagrożeniami, a przede wszystkim przed agresją fizyczną. Technik samoobrony uczą się pod czujnym okiem doskonale wyszkolonych w zakresie walki wręcz żołnierzy – instruktorów. W sobotnich warsztatach udział wzięło czterdzieści pań.

 • Zespół młodych siatkarek w SP nr 4 w Jaśle sięgnął po srebro

   

  W piątek (26 maja) w hali MOSiR w Jaśle rozegrano turniej finałowy Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Piłce Siatkowej Dziewcząt na szczeblu wojewódzkim. Triumfowały w nim młode adeptki siatkówki z Rzeszowa. Uczennice Szkoły Podstawowej nr 33 w Rzeszowie pozostawiły w pokonanym polu zespoły reprezentujące Szkołę Podstawową nr 4 w Jaśle i Szkołę Podstawową w Dukli. Jaślanki pod wodzą trenera Grzegorza Janusza sięgnęły po srebro.

 • Strażacy interweniowali podczas Pikniku Rodzinnego. Z butli ulatniał się gaz

   

  Dzisiaj przed godziną 18. strażacy otrzymali zgłoszenie o pożarze butli z gazem propan-butan na terenie przedszkola przy ul. Sikorskiego w Jaśle. Do zdarzenia doszło w trakcie trwającego Pikniku Rodzinnego. Okazało się, że doszło do ulatniania się gazu, w związku z czym wyznaczona została strefa bezpieczeństwa.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 772 657