Czołowe zderzenie pojazdów na ul. Niegłowickiej w Jaśle
Dzisiaj około godziny 10.30. na ul. Niegłowickiej w Jaśle na łuku drogi w rejonie kościoła zderzyły się dwa samochody osobowe. Do szpitala trafiła jedna osoba. Droga jest zablokowana.

Na ul. Niegłowickiej w Jaśle doszło do zderzenia się dwóch samochodów osobowych. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca volkswagenem golfem jadąc od Jasła w kierunku Dębowcu zjechała na przeciwległy pas jezdni doprowadzając do czołowego zderzenia z peugeotem. Do szpitala została zabrana pasażerka z volkswagena golfa. Wstępne badanie stanu trzeźwości wykazało, że obie kierujące były trzeźwe. Droga w miejscu zdarzenia jest zablokowana.




Miejsce zdarzenia zabezpieczają strażacy KP PSP w Jaśle oraz strażacy ochotnicy z OSP Niegłowice. Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia.
id

