Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Dni Osieka: Piersi przyciągnęły tłumy

40

Kilka tysięcy mieszkańców różnych stron powiatu jasielskiego wzięło udział w tegorocznej edycji Dni Osieka. Impreza odbyła się wczoraj – jej główną atrakcję stanowił koncert popularnego zespołu Piersi.

<<FOTORELACJA>>

Wydarzenia związane z cyklicznym letnim świętem gminy Osiek Jasielski cieszą się co roku sporym zainteresowaniem nie tylko jej mieszkańców, ale i osób zamieszkujących szereg pobliskich miejscowości. Nie mogło być inaczej i tym razem – szczególnie, gdy w programie imprezy, zorganizowanej przy miejscowym stadionie OSiR, znów znalazł się koncert zespołu o jakże szerokiej w skali kraju popularności.

Zanim jednak ze sceny wybrzmiały melodie znanych piosenek z repertuaru gwiazdy wieczoru, uczestnicy wydarzenia mogli obejrzeć widowisko muzyczno-kabaretowe „A ja się waham”, oraz bawić przy muzyce grupy InoRos, która w swoich utworach łączy przebojowość popu z elementami muzyki góralskiej. Zespół ten – powstały w 2006 roku – szerszej publiczności dał się poznać dzięki udziałowi w drugiej edycji emitowanego na antenie telewizji Polsat programu Must Be The Music (dotarł do jej etapu finałowego) oraz znanej z fal radiowych piosence „Czyste szaleństwo”, nagranej we współpracy z Liberem.

Gdy na scenie pojawili się muzycy Piersi, frekwencja wśród publiczności uzyskała swój najwyższy pułap. Zespół, którego historia rozpoczęła się dokładnie trzydzieści lat temu – w kultowym z punktu widzenia historii polskiej muzyki rockowej Jarocinie – zaprezentował w Osieku głównie utwory z wydanego przed rokiem albumu Piersi i Przyjaciele. Nie mogło zabraknąć wśród nich jednego z największych hitów ostatnich miesięcy pt. „Bałkanica”. Z głośników popłynęły również starsze przeboje byłego zespołu Pawła Kukiza oraz te najnowsze, m.in. „Zgłoś się”. Podczas występu Piersi publiczność bawiła się znakomicie.

Oprócz możliwości uczestniczenia we wszystkich atrakcjach kulturalnych Dni Osieka 2014 osoby biorące udział w imprezie przez cały czas jej trwania miały do dyspozycji szereg stoisk gastronomicznych, oferujących ciepłe przekąski, w postaci m.in. zapiekanek i frytek, oraz stragany z różnorakim asortymentem odzieżowo-galanteryjnym oraz zabawkami dla dzieci. Najmłodsi mogli również bawić się na specjalnie przygotowanym placu zabaw, wyposażonym w dmuchane zjeżdżalnie oraz trampoliny do skakania. W ramach wydarzenia został również rozegrany Gminny Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Osiek Jasielski.

Tegoroczną edycję cyklicznej imprezy zakończyła trwająca do późnych godzin nocnych zabawa taneczna. Wcześniej odbył się pokaz sztucznych ogni. Organizatorami Dni Osieka 2014 byli Wójt Gminy Osiek Jasielski Mariusz Pykosz oraz miejscowy Gminny Ośrodek Kultury.

Jakub Hap
jakhap@gmail.com

Reklama

Komentarze: 40

Dodaj komentarz Widok:
1
@ mimi
dnia 14.08.2014, 20:10 · Zgłoś
najlepsza impreza na świecie
Odpowiedz
1
@ ;3
dnia 13.08.2014, 10:55 · Zgłoś
supeerr bylo :)
Odpowiedz
2
@ nhdh
dnia 13.08.2014, 10:55 · Zgłoś
kocham Osiek bylo swietnie <333
Odpowiedz
2
@ onaa
dnia 13.08.2014, 01:35 · Zgłoś
ale ci z zespolu to swiniiaki oblesni bleeee [...]
Odpowiedz
3
@ aha
dnia 13.08.2014, 10:36 · Zgłoś
Sam/a popatrz lepiej na siebie a później mów o innych ;)
Odpowiedz
1
@ jjjjjjjiji
dnia 12.08.2014, 22:24 · Zgłoś
bedziecie miec impreze za rok jak wam wojta zamkna :D
Odpowiedz
2
@ peter
dnia 12.08.2014, 23:19 · Zgłoś
do festynu 2015 sie pojawi
Odpowiedz
-6
@ Progresiv
dnia 12.08.2014, 20:18 · Zgłoś
Ognie sztuczne w miarę, w Zmigrodzie będą lepsze !!!
Odpowiedz
4
@ Ha ha ha
dnia 13.08.2014, 11:28 · Zgłoś
No chyba nie
Odpowiedz
-1
@ KIKA
dnia 12.08.2014, 16:35 · Zgłoś
beznadzieja !!! nie wiem czy byłam na występie zespołu muzycznego czy kiepskiego kabaretu .!
Odpowiedz
-2
@ majk
dnia 12.08.2014, 12:23 · Zgłoś
do "Pozdro"

Na pierwszej stronie portalu same informacje o festynach, jadłodajniach, stłuczkach i (za przeproszeniem) ... Maryny. A gdy kroi się niezła afera to spuszczają uszy po sobie. Dlaczego? Niestety - takie mamy "media" w naszym Jasełku
Odpowiedz
2
@ Pozdro
dnia 13.08.2014, 10:50 · Zgłoś
Może i wójt jest oskarżony o korupcje ale co to ma do tego tematu ? I chyba bardziej to jest jego sprawa niż Twoja bo to jest Jego życie co nie ? A tak poza tym to tu piszemy jak wypadł festyn którego głównym ogranizatorem był Antoni Marchewka któremu bardzo dziękujemy za to że co roku dba o dobrą zabawę nie tylko Osieczan ale także jego sąsiadów. ;)
Odpowiedz
-8
@ majk
dnia 12.08.2014, 11:00 · Zgłoś
A dlaczego to szanowna redakcja nie opisze tej sprawy? http://www.radio.rzeszow.pl/informacje/
item/30378-wojt-osieka-jasielskiego-oskarzony
o-korupcje
Mniej ciekawe niż relacja z Dni Osieka? :)
Odpowiedz
5
@ Pozdro
dnia 12.08.2014, 12:12 · Zgłoś
Dlaczego mieli by to tutaj opisywać ? to są dwa odrębne tematy
Odpowiedz
0
@ do "niedowiarek"
dnia 12.08.2014, 10:57 · Zgłoś
Żeby "Zeniu" mógł rozdawać to ktoś musiał brać... Przemyśl to "niedowiarku"
Odpowiedz
1
@ niedowiarek
dnia 12.08.2014, 10:48 · Zgłoś
Zeniu wykopał tyle ziemi(pewnie na stadionie) a teraz próbuje p.wójta oczerniać.
Najpierw rozdaje kase i prezenty a teraz pognał do prokuratury tym wszystkim się pochwalić.Oj Zeniu nieładnie,człowieku nieładnie,donosić na kolegę.Co Ty przez to chcesz zyskać,a może podpisałeś deklaracje uczciwości(wiary)?
Odpowiedz
11
@ Hahaha
dnia 12.08.2014, 09:00 · Zgłoś
Może i rok temu było trochę lepiej ale w tym roku było też fajnie, a że niektóre osoby nie potrafią się bawić to już niestety ich problem ;p strzałeczka
Odpowiedz
-9
@ PSRO
dnia 12.08.2014, 08:28 · Zgłoś
[...] !!!
Odpowiedz
0
@ Piter-Biecz
dnia 12.08.2014, 00:29 · Zgłoś
A ja niestety nie byłem i żałuje bo była okazja zobaczyć i posłuchać "[...]" na żywo. A swoją drogą Enej był teź w Bieczu (2 lata temu) i super grali!fajni sympatyczni goście,po koncercie autografy zdjęcia-nie gwiazdorzą.
Odpowiedz
-1
@ CHORE PAŃSTWO!!!
dnia 11.08.2014, 23:49 · Zgłoś
"[...]" - a może "ostatni " w rankingu zapraszanych tam zespołów muzycznych: monolog, kabaret, czy szansa na sukces zakrapiana autoreklamą, a może wszystkiego po trochu oprócz prawdziwego koncertu...???
Odpowiedz
3
@ Zabawowy Ry$
dnia 11.08.2014, 22:43 · Zgłoś
Byłem, zobaczyłem, pobawiłem i się [...] ;P
Odpowiedz
1
@ ***Festyn Osiek***
dnia 11.08.2014, 22:37 · Zgłoś
Co tam na zdjęciu robi Agatka F. no no pieknie ;-)
Odpowiedz
3
@ wstyd
dnia 11.08.2014, 22:17 · Zgłoś
koncert był, publika nawet piosenek nie znała tylko Bałkanice, 0,7 zgłoś się, całuj mnie i zośkę. a resztę to nie wiedzieli o co chodzi, szkoda że mało grali starych.
Odpowiedz
8
@ Elgżbieta Pasikur
dnia 11.08.2014, 22:08 · Zgłoś
Bez Kukiza to sobie mogą...
Odpowiedz
10
@ obserwator
dnia 11.08.2014, 21:29 · Zgłoś
Byłem, widziałem i mogę powiedzieć że to była wielka porażka !!! Więcej gadania jak muzyki, nagłośnienie przeciętne. W ubiegłym roku był ENEY i niech [...] się od nich uczą. Nie potrafili / poza trzema utworami / nawet rozbawić publiczności. Szkoda było kasy, ale mam nadzieję że za rok będzie lepiej. INO ROS też na przeciętnym poziomie.
Odpowiedz
5
@ boo
dnia 11.08.2014, 22:19 · Zgłoś
bo nie znacie repertuaru i staliście jak kołki w polu
Odpowiedz
7
@ normalny
dnia 11.08.2014, 22:28 · Zgłoś
Bo [...] z Kukizem i stare kawałki to jest prawdziwe oblicze [...], a nie bałkanice i muzyczka w stylu dosco polo
Odpowiedz
-9
@ libero
dnia 11.08.2014, 21:05 · Zgłoś
Ale [...] i lans przedwyborczy, czas na zmiany !!!
Odpowiedz
11
@ yaa
dnia 11.08.2014, 20:51 · Zgłoś
Nie odniesliście wrażenia jakby lider zespołu odrobine za dużo gadał ?? Ogólnie świetnie świetnie świetnie...
Odpowiedz
0
@ FANKA JASŁO4YOU
dnia 11.08.2014, 20:07 · Zgłoś
Najpopularniejszy portal w Jaśle a fotorelacja jak z Łodpóstu (odpust był 6 sierpnia ). Sama impreza [...]**ta niech się JASło uczy !! A jakie dziewczyny do wyboru do koloru( mulatke też widziałem i dużego hińczyka z Łężyn :) MEGA !!!
Odpowiedz
9
@ radny
dnia 11.08.2014, 21:22 · Zgłoś
popieram !!! potwierdzam ! i zapraszam za rok.
Odpowiedz
-26
@ ale
dnia 11.08.2014, 19:41 · Zgłoś
wieś się bawi tak jak potrafi
Odpowiedz
6
@ Jasielki HIPSTER
dnia 11.08.2014, 19:21 · Zgłoś
[...] była swietna :)
Odpowiedz
9
@ qqaaa
dnia 11.08.2014, 18:22 · Zgłoś
a gdzie zdjęcia i informacje o występie InoRos
Odpowiedz
10
@ dodaj komentarz
dnia 11.08.2014, 17:27 · Zgłoś
Skąd oni tyle kasy mają ?!
Odpowiedz
7
@ wqewq
dnia 11.08.2014, 19:03 · Zgłoś
a skad ma kase władza publiczna?
Odpowiedz
4
@ ;d
dnia 13.08.2014, 11:30 · Zgłoś
nie pamiętasz tego włamu u cb w domu ? :D
Odpowiedz
27
@ seksiarz
dnia 11.08.2014, 17:26 · Zgłoś
[...] zawsze przyciągają tłumy.
Odpowiedz
13
@ sneakea
dnia 11.08.2014, 17:22 · Zgłoś
nie wiem nie bylem:D
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.