Do wygrania 2 wejściówki na koncert Ani!
27 stycznia o godzinie 18.00, w sali widowiskowej Jasielskiego Domu Kultury wystąpi finalistka pierwszej edycji "Idola" Ania Dąbrowska.
Ania Dąbrowska pomimo młodego wieku na koncie ma kilka sukcesów. Śpiewała chórki dla Roberta Gawlińskiego, brała udział w nagrywaniu przebojowej płyty Krawczyka "Bo marzę i śnię", wystartowała w pierwszej edycji "Idola", później wydała debiutancką płytę, z której otrzymaliśmy takie przeboje jak "Tego chciałam", czy "Charlie, Charlie". Następnie współpraca z Moniką Brodką, czy z Marylą Rodowicz przy płycie "Kochać".
Jest nie tylko autorką tekstów, ale również kompozytorką. Jej debiutancka płyta z 2004 roku w tym samym roku uzyskała status Złotej Płyty.
Podczas niedzielnego występu usłyszymy utwory z kolejnej płyty artystki "Kilka historii na ten sam temat", którą " promuje singiel "Trudno mi się przyznać", jak również inne znane przeboje.
Dla wszystkich chętnych, którzy chcą zobaczyć Anię Dąbrowską na scenie Jasielskiego Domu Kultury mamy 2 wejściówki na jej koncert. Aby wziąć udział w konkursie wystarczy odpowiedzieć na pytanie konkursowe, które brzmi: Jaki tytuł nosi debiutancka płyta Ani Dąbrowskiej, wydana w 2004 roku?
Prawidłowe odpowiedzi prosimy przesyłać na adres: redakcja@jaslo4u.pl, do 26 stycznia 2008 – do godziny 24.00. Listę zwycięzców opublikujemy 27 stycznia na łamach portalu. Zwycięzcy zostaną również powiadomieni telefonicznie o wygranej, jak również o terminie i miejscu odebrania biletów.
Osoby, które wezmą udział w konkursie, automatycznie wyrażają zgodę na opublikowanie ich imienia i nazwiska na łamach portalu.
W mailu należy podać:
Prawidłową odpowiedź, na pytanie konkursowe,
Imię i nazwisko,
Nr telefonu kontaktowego.
Wszystkim życzymy powodzenia!!!
