Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Drużynowe drugie miejsce podczas zawodów w Rzeszowie

2

Jak co roku nasi młodzi zawodnicy rywalizowali w Rzeszowie na międzynarodowym turnieju judo. Zawody przyciągnęły sporą liczbę zawodników z całego województwa. Nasza ekipa w liczbie 29 zawodników i zdobyła 7 złotych, srebrnych, 7 brązowych.

Bilans medali naszych zawodników pozwolił na zajęcie drugiego miejsca w klasyfikacji medalowej. Najlepszą drużyną podczas tych zawodów okazała się drużyna UKJ Millenium Rzeszów a trzecie miejsce zajęła ekipa Jasiołeczki Świerzowa Polska.

 Zawodnicy wracający ze złotymi medalami to:

Żydek Zosia, Maciuszczak Kacper, Burda Filip, Bania Mikołaj, Zagórska Julia, Maślak Maksymilian i Dzik Jagoda.

Zdobywcy srebrnych medali to:

Kozek Lena, Gunia Lena, Ujejski Jakub, Gajoska Katarzyna, Bęben Oliwier, Bęben Radosław, Olchawa Mikołaj, Zagórski Mateusz, Bobusia Iwona, Koczwara Aleksandra, Nowosielski Adam.

Zdobywcy trzecich miejsc to:

Wolski Kacper, Nabożna Julia, Myśliwiec Michał, Czech Doninika, Jurusik Filip, Cypara Antoni, Stanisławczuk Jan.

Wszystkim gratulujemy udanego startu a w szczególności tym zawodnikom...których był to pierwszy start w zawodach!

UKS ASW JUDO JASŁO

Reklama

Komentarze: 2

Dodaj komentarz Widok:
0
@ XC
dnia 19.10.2019, 11:17 · Zgłoś
Tytuł artykułu o niczym nie mówi ...
Odpowiedz
0
@ Judoga
dnia 16.10.2019, 16:14 · Zgłoś
Gratulacje
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.