Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Dziewczęta z Brzysk na zawodach pożarniczych

5

Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza dziewcząt z Brzysk uczestniczyła w dniach 13 - 14 września br. w Ogólnopolskich Zawodach Sportowo-Pożarniczych, które odbyły się w Bydgoszczy. Miejscem rywalizacji był okazały Stadion Miejski im. Zdzisława Krzyszkowiaka (dawny stadion Zawiszy Bydgoszcz), a organizatorem – Zarząd Główny Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP wraz z Zarządem Oddziału Miejskiego ZOSP w Bydgoszczy.

 

  

   

  

  

  

W zawodach uczestniczyło 20 drużyn dziewczęcych i tyle samo chłopięcych. Dziewczęta z MDP Brzyska zakwalifikowano do zawodów z uwagi na zajęcie III miejsca w poprzednich zawodach ogólnopolskich  w 2006 r.  Tym razem dziewczęta z Brzysk zajęły 10-tą lokatę w swojej kategorii.

 

 

Poziom zawodów był bardzo wyrównany, o zajęciu poszczególnych miejsc w pierwszej dziesiątce drużyn decydowały często setne części sekundy.

 

  

Podczas trwania imprezy organizatorzy umożliwili młodzieży zwiedzenie Bydgoskiej Starówki oraz zorganizowali wycieczkę do Torunia, gdzie również można było podziwiać zabytki tego pięknego miasta jak również zobaczyć ciekawy seans w planetarium.

 

  


Więcej informacji na temat tej imprezy oraz zdjęć można zobaczyć na stronie internetowej: www.mdp.bydgoszcz.pl

Sławomir Madejczyk
Reklama

Komentarze: 5

Dodaj komentarz Widok:
0
@ ja1
dnia 12.10.2008, 22:24 · Zgłoś
gratulacje!!! jak na takie warunki to ogromny sukces!!!!!:yes:
Odpowiedz
0
@ ja
dnia 21.09.2008, 13:45 · Zgłoś
gratulacje dziewczynki!!!!:D
Odpowiedz
0
@ Brzyska Carisma Boyz
dnia 21.09.2008, 11:32 · Zgłoś
Brawo dla dziewczyn - co mają ogień w sobie...
Odpowiedz
0
@ do Kaw
dnia 21.09.2008, 10:39 · Zgłoś
zgadzam się z tobą:d
Odpowiedz
0
@ Kaw
dnia 20.09.2008, 12:30 · Zgłoś
Dziewczęta z Brzyk czyli kolejny film z serii na ratunek "S". Dzieci neo...
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.