Jaslo4u.pl - Jasielski portal informacyjny
Strona główna

eOBRAZ 2.0 – czyli masa nowych możliwości!

eOBRAZ 2.0 – czyli masa nowych możliwości!

1. Łap swój tablet, smartfona albo smart lodówkę i zamawiaj foty w kilku prostych krokach.

Nasz nowy konfigurator odbitek to istny kombajn zbierający plony. Wyobraź sobie, że leżysz na ulubionej kanapie w ukochanej pidżamie popijając ciepłym kakaem, kciukiem przewijasz zdjęcia w swoim smartfonie z ostatniego weekendowego wypadu i myślisz sobie, że dobrze byłoby ich nigdy nie stracić. Wchodzisz na eOBRAZ.pl, wybierasz interesujący Cię format i zamawiasz stukając w ekran dosłownie kilka razy. Prawda, że proste?

2. Przenieś lajki w rzeczywistość!

Wiemy jak ważny jest świat social media, dlatego nie mogło nas zabraknąć również w tej kwestii. Masz swoje ulubione zdjęcie na Insta, które zgarnęło niewiarygodną ilość lajków?

Nie zostawiaj go w zapomnienie! Wejdź na nasze InstaFoty i przerzuć zdjęcie ze swojego ekranu smartfona na realny wydruk. Nie zapominaj o swoich wartościowych wspomnieniach, no i o lajkach(po to w końcu jest Instagram.

“Zmiany są potrzebne klientom, ale tylko te dobre!” – Łukasz Rak, właściciel eOBRAZ.pl

3. Przymierz dowolną ramkę dla Twojego zdjęcia

Wybór odpowiedniej ramki na zdjęcia to czasami czasochłonne rozwiązanie. Nigdy nie wiesz, czy odpowiednia ramka znajdzie się w pobliskim sklepie fotograficznym oraz czy spełni Twoje oczekiwania. U nas możesz to zrobić bez wychodzenia z domu albo podczas lunchu w ulubionym bistro. Przymierzaj ramki do woli, aż znajdziesz taką, która idealnie wpasuje się w Twoje otoczenie. W kilku prostych krokach odpalisz nasz konfigurator z wizualizacją ramek! Wystarczy tylko wgrać swoje zdjęcie i czekać na przesyłkę od nas…większym problemem może być znalezienie odpowiedniego miejsca w Twojej aranżacji.

4. Brak pomysłu na prezent? Świetnie trafiłeś!

Znalezienie odpowiedniego prezentu to czasami droga bez powrotu. U nas możesz znaleźć indywidualne rozwiązania na każdą okazję. Wejdź w naszą sekcję „Pomysł na prezent” i przy pomocy kilku prostych kliknięć stwórz coś pięknego na każdą okazję, nie ważne czy jest to: Dzień Matki, Dzień Ojca, urodziny ukochanego…eOBRAZ.pl spełni wszystkie oczekiwania, a radość z otrzymanego prezentu już zostawiamy Wam.

5. To jeszcze nie koniec…

Nasz upgrade 2.0 jeszcze się nie kończy!

Kody rabatowe czasami potrafią być uciążliwe, szczególnie szukanie ich w internecie. Wychodzimy krok w przód i oferujemy wam automatyczne kody rabatowe. Sprawa jest prosta…im więcej odbitek zamawiasz, tym większy rabat dostajesz od eOBRAZU. Rabaty rozpoczynamy od 10% w górę, także nie zobaczysz u nas „mega okazji” wynoszącej 1 grosz. Wybierając standardowe odbitki zobaczysz pełny cennik wraz z progami rabatowymi. Zamów więcej i podziel się z innymi, niech wasze wspólne wspomnienie będzie z wami przez cały czas!

6. Szybciej, wydajniej i przede wszystkim bezpieczniej

Zmieniliśmy nie tylko wizualną stronę naszego eOBRAZU, ale również całe zaplecze techniczne.

eOBRAZ 2.0 dostał nowy szybszy i wydajniejszy serwer, który pozwoli na bezkonfliktową obsługę wszystkich naszych klientów. Zadbaliśmy w dużej mierze o bezpieczeństwo naszych klientów, wybierając tylko sprawdzone rozwiązania! Macie pewność, że wasze zdjęcie nie trafią w niepowołane ręce.

Zmieniamy się dla naszych klientów! Mamy nadzieję, że wprowadzone zmiany wam się spodobają i wspólnie będziemy tworzyć eOBRAZ przez następne lata.

Pozdrawiamy,

Ekipa eOBRAZ.pl

Artykuł sposnorowany
Napisany dnia: 25.08.2019, 08:00
 • Samorząd województwa mazowieckiego przekazał Jasłu 200 tys. zł na usuwanie skutków nawałnic

   

  Miasto Jasło otrzyma pomoc od samorządu województwa mazowieckiego. Uchwałę w tej sprawie 7. lipca podjął Sejmik Województwa Mazowieckiego. Na usuwanie skutków klęski żywiołowej w miejskiej infrastrukturze drogowej Jasło otrzyma 200 tys. zł. Dzisiaj w Warszawie umowę w tej sprawie parafowali przedstawiciele obydwu samorządów.

 • Większe miasta wspierają gminę Skołyszyn

  Miasto Szczecin, gmina i miasto Nowe Skalmierzyce oraz gmina Górowo Iławeckie zamierzają wesprzeć finansowo gminę Skołyszyn. Przekazane środki zostaną wykorzystane na odbudowę, a także przebudowę infrastruktury drogowej, która w wyniku nawałnicy została zniszczona. Jak podkreśla wójt Bogusław Kręcisz straty szacowane są na kilka milionów złotych.

 • Według badań exit poll – Nie da się wskazać zwycięzcy wyborów

  Z sondażu exit poll przeprowadzonego przez Ipsos Andrzej Duda zdobył 50,4% poparcia, a jego kontrkandydat Rafał Trzaskowski 49,6%. Różnica poparcia między kandydatami wynosi jedynie 0,8 punktu procentowego. Frekwencja w drugiej turze wyborów jak wskazuje badanie wyniosła 68,9%.

 • Do godziny 17. gmina Brzyska z najwyższą frekwencją

  Druga tura wyborów prezydenckich zmobilizowała Polaków do wzięcia udziału w głosowaniu. We wszystkich gminach w powiecie jasielskim odnotowano wyższą frekwencję niż w pierwszej turze wyborów. Do godziny 17. najwięcej osób zagłosowało w gminie Brzyska.

 • Trwa głosowanie w II turze wyborów prezydenckich

   

  Polacy zdecydują dzisiaj o tym, który z dwóch kandydatów w wyborach prezydenckich sprawował będzie najwyższy urząd w państwie przez najbliższe pięć lat. Głosowanie trwać będzie do godziny 21. Frekwencja w Jaśle na godz. 12. wyniosła 24,1%.

 • Czarni żegnają się z pucharem. Skromne zwycięstwo Karpat w Jaśle

   

  W zaległym, półfinałowym meczu Okręgowego Pucharu Polski drużyna Czarnych Jasło przegrała z Karpatami Krosno 0:1. Tym samym to krośnianie mogli dzisiaj cieszyć się z awansu do finału, w którym zmierzą się ze Stalą Sanok. Gola na wagę zwycięstwa dla ekipy Karpat strzelił Szymon Dziadosz.

 • Sprawcy rozboju na młodym zawodniku Czarnych Jasło w rękach policji

   

  Dwóch mężczyzn, którzy w minioną sobotę pobili 17-letniego zawodnika Czarnych Jasło oraz zerwali z niego klubową koszulkę trafiło w ręce policji. To mieszkańcy powiatu gorlickiego. Usłyszeli już zarzut rozboju, za który grozi im od 2 do 12 lat więzienia. Najbliższe dwa miesiące spędzą w areszcie.

 • Ten zawód może okazać się strzałem w dziesiątkę!

   

  W ofertach szkół ponadpodstawowych znaleźć można mnóstwo ciekawych kierunków. Sęk w tym, aby obrać taką ścieżkę, w której wybrany zawód pozwoli nam patrzeć na z optymizmem na zawodową przyszłość. Spoglądając perspektywicznie na dostępne możliwości wybór może być znacznie prostszy. Takim przyszłościowym kierunkiem jest z pewnością technik chłodnictwa i klimatyzacji w ZSUiS w Jaśle. 

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105