Strona główna

eOBRAZ 2.0 – czyli masa nowych możliwości!

Napisany dnia: 25.08.2019, 08:00 , Tagi: Brak

eOBRAZ 2.0 – czyli masa nowych możliwości!

1. Łap swój tablet, smartfona albo smart lodówkę i zamawiaj foty w kilku prostych krokach.

Nasz nowy konfigurator odbitek to istny kombajn zbierający plony. Wyobraź sobie, że leżysz na ulubionej kanapie w ukochanej pidżamie popijając ciepłym kakaem, kciukiem przewijasz zdjęcia w swoim smartfonie z ostatniego weekendowego wypadu i myślisz sobie, że dobrze byłoby ich nigdy nie stracić. Wchodzisz na eOBRAZ.pl, wybierasz interesujący Cię format i zamawiasz stukając w ekran dosłownie kilka razy. Prawda, że proste?

2. Przenieś lajki w rzeczywistość!

Wiemy jak ważny jest świat social media, dlatego nie mogło nas zabraknąć również w tej kwestii. Masz swoje ulubione zdjęcie na Insta, które zgarnęło niewiarygodną ilość lajków?

Nie zostawiaj go w zapomnienie! Wejdź na nasze InstaFoty i przerzuć zdjęcie ze swojego ekranu smartfona na realny wydruk. Nie zapominaj o swoich wartościowych wspomnieniach, no i o lajkach(po to w końcu jest Instagram.

“Zmiany są potrzebne klientom, ale tylko te dobre!” – Łukasz Rak, właściciel eOBRAZ.pl

3. Przymierz dowolną ramkę dla Twojego zdjęcia

Wybór odpowiedniej ramki na zdjęcia to czasami czasochłonne rozwiązanie. Nigdy nie wiesz, czy odpowiednia ramka znajdzie się w pobliskim sklepie fotograficznym oraz czy spełni Twoje oczekiwania. U nas możesz to zrobić bez wychodzenia z domu albo podczas lunchu w ulubionym bistro. Przymierzaj ramki do woli, aż znajdziesz taką, która idealnie wpasuje się w Twoje otoczenie. W kilku prostych krokach odpalisz nasz konfigurator z wizualizacją ramek! Wystarczy tylko wgrać swoje zdjęcie i czekać na przesyłkę od nas…większym problemem może być znalezienie odpowiedniego miejsca w Twojej aranżacji.

4. Brak pomysłu na prezent? Świetnie trafiłeś!

Znalezienie odpowiedniego prezentu to czasami droga bez powrotu. U nas możesz znaleźć indywidualne rozwiązania na każdą okazję. Wejdź w naszą sekcję „Pomysł na prezent” i przy pomocy kilku prostych kliknięć stwórz coś pięknego na każdą okazję, nie ważne czy jest to: Dzień Matki, Dzień Ojca, urodziny ukochanego…eOBRAZ.pl spełni wszystkie oczekiwania, a radość z otrzymanego prezentu już zostawiamy Wam.

5. To jeszcze nie koniec…

Nasz upgrade 2.0 jeszcze się nie kończy!

Kody rabatowe czasami potrafią być uciążliwe, szczególnie szukanie ich w internecie. Wychodzimy krok w przód i oferujemy wam automatyczne kody rabatowe. Sprawa jest prosta…im więcej odbitek zamawiasz, tym większy rabat dostajesz od eOBRAZU. Rabaty rozpoczynamy od 10% w górę, także nie zobaczysz u nas „mega okazji” wynoszącej 1 grosz. Wybierając standardowe odbitki zobaczysz pełny cennik wraz z progami rabatowymi. Zamów więcej i podziel się z innymi, niech wasze wspólne wspomnienie będzie z wami przez cały czas!

6. Szybciej, wydajniej i przede wszystkim bezpieczniej

Zmieniliśmy nie tylko wizualną stronę naszego eOBRAZU, ale również całe zaplecze techniczne.

eOBRAZ 2.0 dostał nowy szybszy i wydajniejszy serwer, który pozwoli na bezkonfliktową obsługę wszystkich naszych klientów. Zadbaliśmy w dużej mierze o bezpieczeństwo naszych klientów, wybierając tylko sprawdzone rozwiązania! Macie pewność, że wasze zdjęcie nie trafią w niepowołane ręce.

Zmieniamy się dla naszych klientów! Mamy nadzieję, że wprowadzone zmiany wam się spodobają i wspólnie będziemy tworzyć eOBRAZ przez następne lata.

Pozdrawiamy,

Ekipa eOBRAZ.pl

Artykuł sposnorowany
Burgery Jasło
Praca w Holandii
 • „Dodatkowe” emocje

   

  Kiedy uchwałę w sprawie wysokości dodatku za wychowawstwo dla nauczycieli przedszkoli zdjęto z porządku obrad podczas ostatniej sesji Rady Miasta Jasła wydawało się, że dwa tygodnie wystarczą do tego, aby wszystkie zainteresowane strony mogły osiągnąć kompromis.

 • Zostań specjalistą w zakresie bezpieczeństwa! Ostatnie dni rekrutacji

 • KBBistro - ALL INCLUSIVE

   

  Wakacje dobiegły końca. Czas błogiej beztroski w nadmorskich kurortach i kąpieli słonecznych w tym sezonie minął. Żadna wakacyjna przygoda nie istnieje, jeśli nie jest podkreślona lokalną kuchnią. U nas lato nadal trwa!

 • 20-letni jaślanin w finale konkursu Mister Polski 2019

  Kamil Mierzwa z Jasła, I Wicemister Podkarpacia przeszedł do finału konkursu Mister Polski 2019. W ostatnim etapie o tytuł powalczy z 28 finalistami. Stawka jest bardzo wysoka, gdyż przez zwycięzcą otwierają się drzwi do zyskania sławy i zrobienia światowej kariery.

 • Podrzucają śmieci na działkę zakładu „Gamrat”

  Ogromna sterta śmieci została złożona na prywatnej działce zakładu „Gamrat”S.A. wzdłuż drogi powiatowej w Trzcinicy. Wśród porzuconych rzeczy są wielkogabarytowe, ale również farby, czy zabawki...

 • W Trzcinicy znaleziono szczątki kobiety

  Na terenie prywatnej posesji w Trzcinicy, gdzie przyjmowane są gruz i ziemia znaleziono kości najprawdopodobniej kobiety, łańcuszek, odzież i fragment trumny. Sprawą zajęła się prokuratura, która wszczęła dochodzenie w tej sprawie. Biegły z zakresu medycyny sądowej ma wydać opinię na temat wieku znalezionych ludzkich szczątków.

 • Uczczono pamięć ofiar stalinizmu

   

  W Jaśle odbyły się dzisiaj uroczystości Dnia Sybiraka. Przypada on w rocznicę agresji sowieckiej na Polskę. Pod pomnikiem „Golgoty Wschodu” złożono kwiaty i zapalono znicze upamiętniając ofiary zbrodniczego reżimu.

 • Co czeka pasażerów pociągu do Krynicy?

   

  Kiedy opadł już kurz po pojawieniu się informacji o próbnym kursie pociągu do Krynicy, zainteresowani skorzystaniem z tego połączenia mieszkańcy Jasła i okolic zaczęli żądać bardziej szczegółowych danych na jego temat. Pytają oni o sposób dystrybucji biletów, czy też szczegółowy rozkład jazdy. Dzisiaj na wiele z nich znamy już odpowiedzi.  

 • Droga połączy dwa ronda

  W przyszłym roku zostanie oddany do użytku nowy odcinek drogi wojewódzkiej 992 w Jaśle łączący dwa ronda na osiedlach Górka Klasztorna i Żółków. Wykonawca wszedł już na teren budowy i rozpoczął pierwsze prace geodezyjne dotyczące wytyczenia trasy oraz pasa drogowego. Inwestycja opiewa na blisko 27 mln zł.

 • Pies nie umarł z głodu. Sprawę umorzono

  W lipcu br. we Wrocance w stodole znaleziono martwego psa przywiązanego do łańcucha. Przyczyną śmieci zwierzęcia była niewydolność krążeniowo-oddechowa o charakterze przewlekłym.

 • 17-latek odpowie za potrącenie pieszego ze skutkiem śmiertelnym

  W miniony piątek do Sądu Rejonowego w Jaśle trafił akt oskarżenia przeciwko 17-letniemu Michałowi S., który w maju br. potrącił głuchoniemego mężczyznę. Pieszy z poważnymi obrażeniami ciała trafił do szpitala. Po niespełna tygodniu zmarł.

 • To już pewne! Z Jasła do Krynicy pojedziemy pociągiem

   

  Kilkumiesięczne zabiegi o uruchomienie połączenia kolejowego Jasło – Krynica przyniosły wreszcie efekt. Koleje Małopolskie sp. z o.o. zdecydowały się na próbny kurs pociągu 28 września bieżącego roku. Spółka zamierza zbadać, czy połączenie takie będzie cieszyć się zainteresowaniem podróżnych. Choć to zaledwie jeden kurs, daje on nadzieję, że w przyszłości pociągi na tej właśnie linii kursować będą regularnie.

 • Czas na laser!

   

  Dermatologia kliniczna i estetyczna ESTETMED. W naszym Gabinecie pracujemy na jednym  z najlepszych urządzeń medycznych do usuwania zbędnego owłosienia jakim jest laser diodowy LightSheer® oraz Alma Harmony Dye-VL™ nowoczesna technologia do zamykania naczyń i leczenia rumienia bez ryzyka powikłań.

 • „Muzyka to pasjonująca przygoda”

   

  Muzyka od zawsze była wielką pasją Wojciecha Lepuckiego. Teraz dzieli się nią z innymi prowadząc szkołę muzyczną YAMAHA w Jaśle i Krośnie

 • Gabinet psychoterapeutyczny dr Marek Janiak zaprasza

   

  Szanowni Państwo!
  Gabinet Psychoterapii dr Marek Janiak Cieklin-Józefów 278 będzie czynny w piątki od 8 do 22 i w soboty od 8 do 20 w wyjątkowych wypadkach w niedziele.
Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105