Strona główna

Firma atrakcyjna dla szukających pracy

Napisany dnia: 19.08.2019, 09:18 , Tagi: Brak

Rynek pracy stawia obecnie przed pracodawcami zupełnie nowe wyzwania. Świadomość własnych oczekiwań prezentowanych przez osoby poszukujące zatrudnienia stale wzrasta. Stabilne warunki zatrudnienia to nie wszystko. Równie ważne okazują się dzisiaj możliwość awansu, doskonalenia zawodowego, czy też atmosfera w zespole. Szukając pracy warto wybrać firmę, która stanie się gwarantem realizacji naszych planów zawodowych.

Sytuacja na rynku pracy, szczególnie w południowo-wschodnim regionie Polski zmienia się bardzo dynamicznie. W obliczu rosnących oczekiwań ze strony osób poszukujących pracy, pracodawcy motywowani są do dostosowywania strategii oraz narzędzi rekrutacji do obecnych warunków. Jednym słowem, coraz częściej gotowi są spełniać oczekiwania przyszłego pracownika, traktując swój wybór jako długoterminową inwestycję.

Za absolutnie kluczowy element uznaje się dzisiaj onboarding.  Sposób, w jaki do zespołu przyjmowani są nowi pracownicy okazuje się być istotniejszy niż samo ich pozyskanie.  Proces, o którym mowa, realizowany przez pracodawcę w sposób świadomy i zaplanowany pozwala związać pracownika z firmą na dłużej, co przynosi wymierne korzyści obydwu stronom. Wydawać by się mogło, że onboarding dotyczy wyłącznie korporacji oraz dużych podmiotów, zatrudniających setki, jeżeli nie tysiące pracowników. Nic bardziej mylnego. Coraz częściej korzystają z niego lokalni przedsiębiorcy. Od kilku lat z powodzeniem rozwiązanie to realizuje firma Folpolter, producent systemów pakowania. – Przyjmując nowych pracowników, zawsze dbamy o to, aby od pierwszego dnia w pracy mieli świadomość tego, że są potrzebni w zespole, oferując swoją wiedzę, doświadczenie oraz zaangażowanie. Zadania oraz cele, jakie stawiane są przed naszymi pracownikami są precyzyjne i jasne, co gwarantuje dobrą współpracę w ramach zespołu. Właściwa atmosfera jest dla nas absolutnie kluczowa. Tylko wówczas możemy razem osiągać cele strategiczne firmy, co uważam udaje nam się doskonale – przekonuje Iwona Okarma, prezes Zarządu Folpolter II Sp. k.

Folpolter obecny na lokalnym rynku od 2009 r. zatrudnia obecnie blisko 40 osób. Pracownicy zatrudnieni są w działach: produkcyjnym oraz handlowym. Producent systemów pakowania zatrudnia także pracowników biurowych. Firma ze względu na swój dynamiczny rozwój jest stale aktywna na lokalnym rynku pracy. Z kilku powodów stanowi atrakcyjne miejsce pracy dla osób, które poszukują zatrudnienia. Oprócz wspomnianej wcześniej doskonałej atmosfery, osoby rozpoczynające pracę mogą liczyć tutaj na wsparcie rozwoju kariery zawodowej. Służą temu m.in. organizowane przez Folpolter dla swoich pracowników szkolenia zawodowe, mające na celu podnoszenie kwalifikacji członków zespołu. Firma stosuje także finansowe narzędzia motywowania pracowników.

To wszystko sprawia, że Folpolter jest atrakcyjnym pracodawcą zarówno dla osób rozpoczynających karierę zawodową jak również tych, którzy chcą ją kontynuować w nowym środowisku.  

Artykuł sponsorowany

Burgery Jasło
Praca w Holandii
 • „Dodatkowe” emocje

   

  Kiedy uchwałę w sprawie wysokości dodatku za wychowawstwo dla nauczycieli przedszkoli zdjęto z porządku obrad podczas ostatniej sesji Rady Miasta Jasła wydawało się, że dwa tygodnie wystarczą do tego, aby wszystkie zainteresowane strony mogły osiągnąć kompromis.

 • Zostań specjalistą w zakresie bezpieczeństwa! Ostatnie dni rekrutacji

 • KBBistro - ALL INCLUSIVE

   

  Wakacje dobiegły końca. Czas błogiej beztroski w nadmorskich kurortach i kąpieli słonecznych w tym sezonie minął. Żadna wakacyjna przygoda nie istnieje, jeśli nie jest podkreślona lokalną kuchnią. U nas lato nadal trwa!

 • 20-letni jaślanin w finale konkursu Mister Polski 2019

  Kamil Mierzwa z Jasła, I Wicemister Podkarpacia przeszedł do finału konkursu Mister Polski 2019. W ostatnim etapie o tytuł powalczy z 28 finalistami. Stawka jest bardzo wysoka, gdyż przez zwycięzcą otwierają się drzwi do zyskania sławy i zrobienia światowej kariery.

 • Podrzucają śmieci na działkę zakładu „Gamrat”

  Ogromna sterta śmieci została złożona na prywatnej działce zakładu „Gamrat”S.A. wzdłuż drogi powiatowej w Trzcinicy. Wśród porzuconych rzeczy są wielkogabarytowe, ale również farby, czy zabawki...

 • W Trzcinicy znaleziono szczątki kobiety

  Na terenie prywatnej posesji w Trzcinicy, gdzie przyjmowane są gruz i ziemia znaleziono kości najprawdopodobniej kobiety, łańcuszek, odzież i fragment trumny. Sprawą zajęła się prokuratura, która wszczęła dochodzenie w tej sprawie. Biegły z zakresu medycyny sądowej ma wydać opinię na temat wieku znalezionych ludzkich szczątków.

 • Uczczono pamięć ofiar stalinizmu

   

  W Jaśle odbyły się dzisiaj uroczystości Dnia Sybiraka. Przypada on w rocznicę agresji sowieckiej na Polskę. Pod pomnikiem „Golgoty Wschodu” złożono kwiaty i zapalono znicze upamiętniając ofiary zbrodniczego reżimu.

 • Co czeka pasażerów pociągu do Krynicy?

   

  Kiedy opadł już kurz po pojawieniu się informacji o próbnym kursie pociągu do Krynicy, zainteresowani skorzystaniem z tego połączenia mieszkańcy Jasła i okolic zaczęli żądać bardziej szczegółowych danych na jego temat. Pytają oni o sposób dystrybucji biletów, czy też szczegółowy rozkład jazdy. Dzisiaj na wiele z nich znamy już odpowiedzi.  

 • Droga połączy dwa ronda

  W przyszłym roku zostanie oddany do użytku nowy odcinek drogi wojewódzkiej 992 w Jaśle łączący dwa ronda na osiedlach Górka Klasztorna i Żółków. Wykonawca wszedł już na teren budowy i rozpoczął pierwsze prace geodezyjne dotyczące wytyczenia trasy oraz pasa drogowego. Inwestycja opiewa na blisko 27 mln zł.

 • Pies nie umarł z głodu. Sprawę umorzono

  W lipcu br. we Wrocance w stodole znaleziono martwego psa przywiązanego do łańcucha. Przyczyną śmieci zwierzęcia była niewydolność krążeniowo-oddechowa o charakterze przewlekłym.

 • 17-latek odpowie za potrącenie pieszego ze skutkiem śmiertelnym

  W miniony piątek do Sądu Rejonowego w Jaśle trafił akt oskarżenia przeciwko 17-letniemu Michałowi S., który w maju br. potrącił głuchoniemego mężczyznę. Pieszy z poważnymi obrażeniami ciała trafił do szpitala. Po niespełna tygodniu zmarł.

 • To już pewne! Z Jasła do Krynicy pojedziemy pociągiem

   

  Kilkumiesięczne zabiegi o uruchomienie połączenia kolejowego Jasło – Krynica przyniosły wreszcie efekt. Koleje Małopolskie sp. z o.o. zdecydowały się na próbny kurs pociągu 28 września bieżącego roku. Spółka zamierza zbadać, czy połączenie takie będzie cieszyć się zainteresowaniem podróżnych. Choć to zaledwie jeden kurs, daje on nadzieję, że w przyszłości pociągi na tej właśnie linii kursować będą regularnie.

 • Czas na laser!

   

  Dermatologia kliniczna i estetyczna ESTETMED. W naszym Gabinecie pracujemy na jednym  z najlepszych urządzeń medycznych do usuwania zbędnego owłosienia jakim jest laser diodowy LightSheer® oraz Alma Harmony Dye-VL™ nowoczesna technologia do zamykania naczyń i leczenia rumienia bez ryzyka powikłań.

 • „Muzyka to pasjonująca przygoda”

   

  Muzyka od zawsze była wielką pasją Wojciecha Lepuckiego. Teraz dzieli się nią z innymi prowadząc szkołę muzyczną YAMAHA w Jaśle i Krośnie

 • Gabinet psychoterapeutyczny dr Marek Janiak zaprasza

   

  Szanowni Państwo!
  Gabinet Psychoterapii dr Marek Janiak Cieklin-Józefów 278 będzie czynny w piątki od 8 do 22 i w soboty od 8 do 20 w wyjątkowych wypadkach w niedziele.
Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105