Jaslo4u.pl - Jasielski portal informacyjny
Strona główna

Firma atrakcyjna dla szukających pracy

Rynek pracy stawia obecnie przed pracodawcami zupełnie nowe wyzwania. Świadomość własnych oczekiwań prezentowanych przez osoby poszukujące zatrudnienia stale wzrasta. Stabilne warunki zatrudnienia to nie wszystko. Równie ważne okazują się dzisiaj możliwość awansu, doskonalenia zawodowego, czy też atmosfera w zespole. Szukając pracy warto wybrać firmę, która stanie się gwarantem realizacji naszych planów zawodowych.

Sytuacja na rynku pracy, szczególnie w południowo-wschodnim regionie Polski zmienia się bardzo dynamicznie. W obliczu rosnących oczekiwań ze strony osób poszukujących pracy, pracodawcy motywowani są do dostosowywania strategii oraz narzędzi rekrutacji do obecnych warunków. Jednym słowem, coraz częściej gotowi są spełniać oczekiwania przyszłego pracownika, traktując swój wybór jako długoterminową inwestycję.

Za absolutnie kluczowy element uznaje się dzisiaj onboarding.  Sposób, w jaki do zespołu przyjmowani są nowi pracownicy okazuje się być istotniejszy niż samo ich pozyskanie.  Proces, o którym mowa, realizowany przez pracodawcę w sposób świadomy i zaplanowany pozwala związać pracownika z firmą na dłużej, co przynosi wymierne korzyści obydwu stronom. Wydawać by się mogło, że onboarding dotyczy wyłącznie korporacji oraz dużych podmiotów, zatrudniających setki, jeżeli nie tysiące pracowników. Nic bardziej mylnego. Coraz częściej korzystają z niego lokalni przedsiębiorcy. Od kilku lat z powodzeniem rozwiązanie to realizuje firma Folpolter, producent systemów pakowania. – Przyjmując nowych pracowników, zawsze dbamy o to, aby od pierwszego dnia w pracy mieli świadomość tego, że są potrzebni w zespole, oferując swoją wiedzę, doświadczenie oraz zaangażowanie. Zadania oraz cele, jakie stawiane są przed naszymi pracownikami są precyzyjne i jasne, co gwarantuje dobrą współpracę w ramach zespołu. Właściwa atmosfera jest dla nas absolutnie kluczowa. Tylko wówczas możemy razem osiągać cele strategiczne firmy, co uważam udaje nam się doskonale – przekonuje Iwona Okarma, prezes Zarządu Folpolter II Sp. k.

Folpolter obecny na lokalnym rynku od 2009 r. zatrudnia obecnie blisko 40 osób. Pracownicy zatrudnieni są w działach: produkcyjnym oraz handlowym. Producent systemów pakowania zatrudnia także pracowników biurowych. Firma ze względu na swój dynamiczny rozwój jest stale aktywna na lokalnym rynku pracy. Z kilku powodów stanowi atrakcyjne miejsce pracy dla osób, które poszukują zatrudnienia. Oprócz wspomnianej wcześniej doskonałej atmosfery, osoby rozpoczynające pracę mogą liczyć tutaj na wsparcie rozwoju kariery zawodowej. Służą temu m.in. organizowane przez Folpolter dla swoich pracowników szkolenia zawodowe, mające na celu podnoszenie kwalifikacji członków zespołu. Firma stosuje także finansowe narzędzia motywowania pracowników.

To wszystko sprawia, że Folpolter jest atrakcyjnym pracodawcą zarówno dla osób rozpoczynających karierę zawodową jak również tych, którzy chcą ją kontynuować w nowym środowisku.  

Artykuł sponsorowany

Napisany dnia: 19.08.2019, 09:18
 • Rusza modernizacja ponad 7 kilometrów drogi wojewódzkiej nr 993

  Dzisiaj przy Domu Ludowym w Pielgrzymce odbyło się uroczyste rozpoczęcie modernizacji drogi wojewódzkiej nr 993 na odcinku Pielgrzymka-Nowy Żmigród. Zadanie ma zostać zrealizowane do października przyszłego roku.

   

 • Givaudan sprzeda produkcję pektyn Herbstreith &Fox

   

  Spółka Givaudan oświadczyła dzisiaj, że przekazuje produkcję pektyn, stanowiącą element działalności spółki Naturex, spółce Herbstreith & Fox (Grupa H&F) – rodzinnej firmie będącej czołowym producentem pektyn, której siedziba znajduje się w niemieckim mieście Neuenbürg. 

 • Mieszkańcy ul. Łąkowej i Kwiatowej zapowiadają protest. Chcą przejścia dla pieszych na budowanej drodze wojewódzkiej 992

   

  Skarżą się, że przez budowę nowej drogi zostali niemal odcięci od świata. Mieszkańcy ul. Łąkowej i Kwiatowej w Jaśle apelują o budowę przejścia dla pieszych, aby mogli łatwo dotrzeć, tak jak było do tej pory, do kościoła, czy też szkoły. Zapowiadają organizację protestu, jeżeli ich postulaty nie zostaną uwzględnione. 

 • Petycja w sprawie drzew przy ul. Rejtana trafiła do Urzędu Miasta. Dzisiaj rozpoczęła się ich wycinka

   

  W ubiegłym tygodniu, do Urzędu Miasta w Jaśle, trafiła petycja przeciwko wycince drzew pod realizowaną budowę ścieżki rowerowej. Podpisało ją blisko 580 osób. Tymczasem, dzisiaj rozpoczęto wycinkę drzew przy ul. Rejtana. Jak przekonuje jasielski magistrat, wbrew pierwotnym założeniom, udało się ocalić 10 drzew.

 • Rozpoczęto budowę boiska wielofunkcyjnego na osiedlu Sobniów

  Wczoraj przy Zespole Szkół Miejskich nr 5 w Jaśle rozpoczęto prace budowlane związane z budową boiska wielofunkcyjnego. Inwestycja jest realizowana ze środków w ramach drugiej edycji Jasielskiego Budżetu Obywatelskiego 2020.

 • W Nowym Żmigrodzie powstał klub radnych PiS

  W radzie gminy Nowy Żmigród powstał klub radnych Prawa i Sprawiedliwości liczący siedmiu członków. Przewodniczącym nowego klubu został Grzegorz Munia.

 • "Dwójka" przeszła na zdalne nauczanie. U uczennicy potwierdzono Covid-19

  Uczniowie klas od I-III w Szkole Podstawowej nr 2 w Jaśle od dzisiaj rozpoczynają nauczanie w formie zdalnej. Starsze klasy normalnie będą się uczyć w budynku szkoły. W związku z potwierdzonym przypadkiem zakażenia koronawirusem u jednej z uczennic szkoły, na kwarantannie przebywa około 200 osób.

 • Mieszkańcy Jasła chcą płacić mniej za śmieci. Gotowi są zakładać kompostowniki. Miasto jednak nie spieszy się z wprowadzeniem stosownego rozwiązani

   

  Większość Polaków uważa, że ceny za wywóz odpadów są zbyt wysokie. Mieszkańcy Jasła, nie są w tym względzie wyjątkiem. 

 • Wrak samochodu w centrum osiedla Gamrat w Jaśle. Kto i kiedy go uprzątnie?

  Od blisko dwóch miesięcy na osiedlu Gamrat w Jaśle, w pobliżu boiska do koszykówki stoi doszczętnie zdewastowany samochód, którego właściciel nie żyje. Pojazd stał się doskonałym miejscem do zabawy przez dzieci. Okazuje się, że sprawa uprzątnięcia wraku nie będzie taka prosta..

 • Bez skrupułów nadal podrzucają wielkogabaryty

  Na osiedlu Kopernika w Jaśle po raz kolejny podrzucono śmieci pod drzewem w pobliżu przejazdu kolejowego, gdzie pojemniki śmietnikowe nie są w żaden sposób zabezpieczone. Miejsce okazało się być doskonałe do składowania odpadów wielkogabarytowych. Tym razem zalegają tam stare kanapy, lodówki, materac, a nawet opona samochodowa.

 • Szkoła języka niemieckiego - Prestiż

   

  (Mobilna) Szkoła Języka Niemieckiego Prestiż oferuje naukę języka niemieckiego dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Zdaję sobie sprawę jak cenny jest czas w dzisiejszych czasach dlatego wychodząc naprzeciw potrzebą kursantów istnieje możliwość dojazdu do dzieci i młodzieży. Kursy i szkolenia dla firm odbywają się w siedzibach firm.

 • LAUDERM – nowe oblicze kosmetologii estetycznej

   

  Troska o dobrą kondycję i wygląd nie jest już postrzegana jako coś wyjątkowego, zarezerwowanego dla wąskiego grona osób. Coraz więcej kobiet poszukuje najnowocześniejszych rozwiązań, aby właściwie zadbać o swoje ciało. 

 • Catering dla firm na każdą okazję

   

  O tym, że u „Wojtka”, można zjeść smacznie i do syta, nie trzeba już nikogo przekonywać. Nie wszyscy jednak wiedzą, że pyszne dania kuchni domowej, można w łatwy sposób zamówić on-line, z dostawą wprost do domu, czy też pracy. W ofercie Baru Mlecznego „Wojtek”, znajdziemy również usługi cateringowe dla firm oraz dowóz posiłków regeneracyjnych.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105