Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Food trucki odwiedziły Jasło!

49

Na płytę jasielskiego rynku zawitały food trucki. Do końca weekendu będzie można zasmakować np. w specjałach kuchni meksykańskiej, japońskiej, czy też oryginalnych burgerów. Nie zabraknie również lodów wytwarzanych według tradycyjnej receptury.

SK - FOOD TRUCK organizuje imprezy food truckowe od sześciu lat. Rozpoczynali od katowickiego rynku. Teraz każdego weekendu od wiosny po jesień odwiedzają miasta w całej Polsce, aby zaskakiwać ich mieszkańców smakami przeróżnych kuchni. Do Jasła zawitali już po raz trzeci.

Wydarzenie organizowane pod wymowną nazwą „Rynek Smaków Jasło - wielka uczta na Rynku!” pozwala skupić w jednym miejscu kuchnie z całego świata. To świetna okazja dla mieszkańców miasta i okolic do tego, aby spróbować potraw, których, na co dzień nie mają możliwości zamówić w miejscowych lokalach gastronomicznych. Czego można spróbować w ten weekend w Jaśle? Food trucki spragnionym kulinarnych wrażeń klientom serwują między innymi frytki belgijskie, amerykańskie burgery, słodkie kurtosze, węgierskie langosze, fragole – owoce w belgijskiej mlecznej czekoladzie, hiszpańskie churrosy, zapiekanki, meksykańskie burrito, czy też jasielskie lody tradycyjne od Miodzio Lodzio.

Przyjazd food trucków do Jasła to także doskonała okazja do popołudniowego wypadu w gronie rodzinnym lub ze znajomymi.

Food trucki pozostaną na placu jasielskiego rynku do niedzieli, do godziny 21:00.

MD

Reklama

Komentarze: 49

Dodaj komentarz Widok:
-1
@ Ukhm
dnia 27.04.2021, 06:36 · Zgłoś
[Komentarz nie na temat]
Odpowiedz
0
@ Ykhm…
dnia 27.04.2021, 04:52 · Zgłoś
[Komentarz nie na temat]
Odpowiedz
2
@ .
dnia 26.04.2021, 13:57 · Zgłoś
Nastolatkowie zapychający się tymi [...] powinni wziąć się za siebie bo idą napuchnieci z wylewającą się tkanką tłuszczową
Odpowiedz
4
@ Do @ Mariusz
dnia 25.04.2021, 20:50 · Zgłoś
Napisz z jakiego [...] korzystałeś w Jaśle bo ja kilka dni temu nie znalazłem [...] i musiałem sie odlać za blokiem bo wszystkie użędy zamkniente i tylko zostaje narobić w portki.
Odpowiedz
-3
@ Użędy
dnia 25.04.2021, 23:28 · Zgłoś
Trzeba było szukać URZĘDÓW."Użędy" rzeczywiście nie można znaleźć, szczególnie w słowniku ortograficznym.
Odpowiedz
6
@ [...] [...]
dnia 25.04.2021, 17:22 · Zgłoś
Kilka frytek za 15 złotych to niech se wsadzą wiadomo gdzie...To już w Londynie taniej.
Odpowiedz
4
@ echhhh.
dnia 25.04.2021, 12:32 · Zgłoś
Byłem raz i wiecej NIE pojadę. Drogo i połowa poszła w kosz.
Odpowiedz
-1
@ Do echhhh
dnia 25.04.2021, 13:38 · Zgłoś
Można także jeść oczami- obżarstwo nie zagraża.
Odpowiedz
7
@ oro
dnia 24.04.2021, 19:41 · Zgłoś
Szkoły zrezygnowaly ze śmieciowego żywienia. To super.
Odpowiedz
6
@ ABSOLUT
dnia 25.04.2021, 02:16 · Zgłoś
Kupować produkty POLSKIE śmici są z "zachodu".
Odpowiedz
4
@ Ja i on
dnia 25.04.2021, 23:27 · Zgłoś
Do absolut

Jakim jeżdzisz autem "śmieciowym" zachodnim czy nowoczesnym polskim ???
Twoje ubranie gdzie zostało wyprodukowane ?
Telefon Twój kto wprodukował ?
A na dom lub mieszkanie gdzie zrobiłeś ???, ... a jeszce ni kupiłeś ...?
Nasze polskie tylko [...] i PIS
Odpowiedz
7
@ oro
dnia 24.04.2021, 18:59 · Zgłoś
Jeśli dla wielu te auta z jedzeniem są wyrazem postępu to się myli.
Odpowiedz
10
@ oro
dnia 24.04.2021, 18:57 · Zgłoś
Pizzę można zrobić w domu. Widomo co zawiera.
Odpowiedz
9
@ Low Rider
dnia 24.04.2021, 19:01 · Zgłoś
Tia…wiadomo...
Ta jaślan najczęściej zawiera mąkę z kredą, salami z całym zestawem E i liczbami, najtańszy ser, czyli gouda lub pomorski, keczup i pieczarki z Lidla.
Odpowiedz
7
@ Grażynka z pierwszego związku
dnia 24.04.2021, 22:11 · Zgłoś
W domu można też się urodzić, zestarzeć i umrzeć. po co w ogole
wychodzić z domu? w Jaśle się nie wychodzi z domu bo nie ma dokąd wyjść, hahaha
Odpowiedz
-3
@ ferdek
dnia 24.04.2021, 17:44 · Zgłoś
Jasielskim [...] znowu cos nie pasuje zamiast sie cieszyc ze jest choc troche normalnosci to ni pasuje ze facet na zdjeciu bez maski ze [...] a tu impreza itd.jestescie [...] zalosni i nie zaslugujecie nawet na taki smieciowe jedzenie
Odpowiedz
26
@ Mariusz
dnia 24.04.2021, 17:28 · Zgłoś
Byłem, właśnie piszę z toalety. Kiszki wyczyszczone do cna, portfel też. Polecam przed badaniem kolonoskopii
Odpowiedz
11
@ oro
dnia 24.04.2021, 17:27 · Zgłoś
Taka reklama smieciwego jedzenia? Pogratulować!
Odpowiedz
20
@ ferdek
dnia 24.04.2021, 17:34 · Zgłoś
A kauflandy,biedronki,lidle to co myslisz ze to reklama zdrowego jedzenia?przeciez tam jest sam najgorszy [...] ze wszystkimi chemikaliami
Odpowiedz
12
@ Low Rider
dnia 24.04.2021, 18:33 · Zgłoś
To czy hamburger i pizza są śmieciowym jedzeniem zależy od tego z czego i jak są zrobione.
Odpowiedz
9
@ Oczywistość
dnia 25.04.2021, 09:16 · Zgłoś
Oczywistym jest, że zrobione są przemysłowo (przecież nie w tradycyjnej kuchni), przystosowane do zamrażania i nafaszerowane chemią spożywczą.
Inaczej trudno jest jeździć z tym wiele dni w samochodzie.
Reklama może wmówić, że to jest zdrowe i ekologiczne ale trzeba mieć swój rozum.
Odpowiedz
7
@ wiosna
dnia 25.04.2021, 12:20 · Zgłoś
Ja nie wspieram Niemców i nie kupuje w Kauflandzie
Odpowiedz
4
@ Okazja do oro
dnia 25.04.2021, 13:35 · Zgłoś
Tradycyjne lody to nie śmieci.Pamiętam wyśmienite lody u Mocka,wyparły je proszkowe..Japońskie przekąski też są smakowite,a samemu trudno zrobić.Ważniejsze jednak są relacje z ludźmi.
Odpowiedz
3
@ gieroy
dnia 25.04.2021, 18:59 · Zgłoś
Taa Ty pewnie w Lidlu albo w Biedronce
Odpowiedz
7
@ Okazja
dnia 24.04.2021, 16:01 · Zgłoś
Ludzie,macie okazję pogawędzić z innymi,popatrzeć na ludzi,przekąsić coś innego,bo zdziczejecie.Już widać,że człowiek człowiekowi wilkiem.W Rzeszowie piknik,ludzie uśmiechnięci,a tutaj tylko namordniki w umyśle i godzenie się na niewolę.
Odpowiedz
14
@ K
dnia 24.04.2021, 15:46 · Zgłoś
Popołudniowy [...] że znajomymi ale fajnie już można spotykać się zero obostrzeń tak wynika z zaproszenia na rynek
Odpowiedz
-2
@ Wiosna
dnia 24.04.2021, 14:55 · Zgłoś
Epidemia a z całej Polski się zjechali i po całej Polsce sie przemieszczają.Dni Jasła nie było ,Dni Wina nie było , Sylwestra nie było bo epidemia a Food Trucki to wolno ? Epidemia się skończyła?Sanepid wydał zgodę ?
Odpowiedz
26
@ zima
dnia 24.04.2021, 15:02 · Zgłoś
Moga sie zbierac w kosciele to tez moga na rynku na swiezym powietrzu
Odpowiedz
-1
@ Mariusz
dnia 24.04.2021, 15:48 · Zgłoś
Ludzie którzy kupują i uczestniczą wydali zgodę wystarczy, a ten cały sanepid to sobie możesz wsadzić [...]***. Pozdro
Odpowiedz
10
@ Mariusz
dnia 24.04.2021, 15:52 · Zgłoś
Jak można wymagać od polityków powrotu do normalności skoro ludzie sami się proszą o niewole to jest dramat szkoda słów...
Odpowiedz
-7
@ anonim
dnia 24.04.2021, 14:53 · Zgłoś
I gość bez maseczki przy lodach :)
Odpowiedz
15
@ 2099
dnia 24.04.2021, 14:55 · Zgłoś
Noi co w zwiazku z tym?
Odpowiedz
-3
@ Kangur
dnia 24.04.2021, 20:13 · Zgłoś
Jeśli ktoś zapuszcza brodę jak Grzegorz Braun, to nie musi nosić maski.
Odpowiedz
3
@ Rjs
dnia 24.04.2021, 22:22 · Zgłoś
To Bartek. Miał już dwie dawki
Odpowiedz
-2
@ Gal
dnia 25.04.2021, 00:01 · Zgłoś
nie widzisz że gość wyjmuje z kieszeni paszport [...]?
Odpowiedz
3
@ Ucho prezesa
dnia 25.04.2021, 02:52 · Zgłoś
I pałą go tych plecach to następnym razem założy maseczkę i nie będzie tu na Jasło zarazków rozsiewał.
Odpowiedz
-2
@ Do Ucho prezesa
dnia 25.04.2021, 13:43 · Zgłoś
W maju zniosą noszenie maseczek,ale ogłupieni nadal będą się przyduszać i wierzyć w te bajki.Posłuchaj mądrych ludzi i obudź się z hipnozy.
Odpowiedz
0
@ Bez nicka
dnia 26.04.2021, 08:52 · Zgłoś
Raczej w lipcu dopiero zniosą tak Pan Minister Zdrowia Powiedział
Odpowiedz
-18
@ Natural Born Leader
dnia 24.04.2021, 14:38 · Zgłoś
Jako smakosz oceniam tę akcję 3/10.
Szału nie ma, ale zawsze to lepiej niż jeść w jasielskich "K" lub "U S".
Odpowiedz
3
@ food truck
dnia 24.04.2021, 14:48 · Zgłoś
Nikogo nie obchodzi twoja ocena czegokolwiek.Tyle w temacie
Odpowiedz
-22
@ Natural Born Leader
dnia 24.04.2021, 14:57 · Zgłoś
Też tak myślałem, ale cały czas dostaje sygnały, które nie potwierdzają twojej opinii.
Nie wypowiadaj się za ogół, naucz się to ignorować jeśli cię to nie interesuje i tyle w temacie, arivederci.
Odpowiedz
4
@ unnatural ciućmok
dnia 24.04.2021, 23:55 · Zgłoś
Jadłeś w jasielskim US ? Zjadłeś swoją deklarację vat smakoszu?
Odpowiedz
14
@ Śmieciowe
dnia 25.04.2021, 09:07 · Zgłoś
Radujmy się, że zjechało śmieciowe jedzenie z całego świata, w tym mrożonki bogate w konserwanty, polepszacze, E-dodatki itp. rodem z donalda czy innych sieciówek.
Każdy ma wybór ale wolę niedzielny rosół ze swojskiej kury grzebiącej (szczęśliwej) z kluskami zrobionymi metodą tradycyjną.
Można i tego spróbować ale z umiarem, bo układ pokarmowy może wystawić rachunek. Nie od razu ale z czasem - zależy od jego wrażliwości.
Mimo wszystko smacznego! Zarówno we własnej kuchni, jak i w kuchni na rynku.
Odpowiedz
-15
@ Natural Born Leader
dnia 25.04.2021, 10:06 · Zgłoś
Często jedzenie z foodtrucków od prawdziwych pasjonatów, nawet zwykły hamburger, jest zdrowsze niż ta twoja swojska kura, potomkini matki wyrosłej i faszerowanej antybiotykami :)
Niestet w Polsce mija już 20 lat intensywnej edukacji kulinarnej, a w Jaśle nawet na tym polu ciągle [...].
Odpowiedz
3
@ [...] Byk
dnia 25.04.2021, 10:16 · Zgłoś
Śmieciowy kolego, to ty masz sposób rozumowania i logikę.
Gadasz tak jakby każdy hamburger był robiony tak jak te w McDonald's, a pizza jak te w jasielskich pizzeriach.
Dziś w normalnych miastach hamburger kosztuje 60 złotych i jest robiony od A do Z z genialnych składników, ale oczywiście jak to w Jaśle bywa można się zamknąć, tylko na rosół i zimiory xD.
Odpowiedz
8
@ [...]. Burger
dnia 25.04.2021, 15:59 · Zgłoś
A to stąd ten [...] przepalonego oleju na pół jasła.
Odpowiedz
1
@ ala
dnia 25.04.2021, 18:37 · Zgłoś
Nie, ten [...] to z Keksa i od Gruchy - ulubionych knajp jasielskiej bohemy
Odpowiedz
8
@ Do @ Natural Born....
dnia 25.04.2021, 21:44 · Zgłoś
Z ciebie taki smakosz jak z koziej [...] trąba
Odpowiedz
1
@ Janusz z Malucha
dnia 26.04.2021, 15:32 · Zgłoś
czyli na majówce widzimy sie na zlocie klasyków na jasielskim rynku!!!???
bo chyba wolno?
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.