Gmina Kołaczyce: połowa placów zabaw jest już gotowa do użytku
W gminie Kołaczyce powstaje osiem placów zabaw - po jednym w każdej miejscowości gminy. Więcej pisaliśmy o tym TUTAJ.



Część placów jest już praktycznie gotowa do użytku. - Można to powiedzieć o placach w Bieździedzy, Sowinie i Kołaczycach, a plac a w Lublicy będzie gotowy do końca tego tygodnia - powiedział nam Paweł Hap, inspektor do spraw inwestycji Urzędu Gminy Kołaczyce. - Pewne drobiazgi zostały przy tych placach jeszcze do wykonania, ale jest to kosmetyka, np. plantowanie ziemi. Wszystkie zamontowane urządzenia już działają.
Kiedy należy się spodziewać dokończenia pozostałych czterech placów? - Pozostałe place będą gotowe do końca września. Przesunięcia w terminach związane są z powodziami oraz deszczami, które utrudniały prace. - wyjaśniał Paweł Hap.
ks
