Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Groźny wypadek w Szebniach. Dwie osoby poszkodowane.

174

Dwie osoby zostały ciężko ranne w wyniku wypadku do którego doszło dzisiaj przed południem na drodze krajowej nr 28 w Szebniach. 19-letni kierowca Forda Escorta oraz 15-letnia pasażerka, uczestnicy wypadku drogowego, w wyniku doznanych obrażeń trafili do szpitali w Jaśle i Krośnie.

Zapraszamy do Fotorelacji autorstwa Marka Reczka.



Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierujący Fordem Escortem 19-letni mieszkaniec gminy Jasło jadąc w kierunku Krosna podjął manewr wyprzedzania. Nie zauważył jednak wczesniej jadącego z naprzeciwka Forda Transita. 19-latek zaczął więc gwałtownie hamować, ale wpadł w poslizg, w wyniku czego uderzył w bok Transita. Siła uderzenia spowodowała, że Escorta odrzuciło na bok i zjechał do rowu, uderzając w drzewo. Mężczyzna ze skręconym kręgosłupem i ogólnymi potłuczeniami   został przewieziony do szpitala w Jasle. Z kolei 15-letnia pasażerka ze złamaną nogą i ogólnymi obrażeniami ciała została przetransportowana do szpitala w Krosnie. Kierowcy Transita nic się nie stało. Na miejscu został przebadany na zawartosc alkoholu - wynik był negatywny, a od 19-latka pobrano krew do badań.

 

Na miejsce wypadku zostały wezwane jednostki Państwowej Straży Pożarnej z Jasła oraz Krosna. Strażacy zabezpieczyli miejsce wypadku oraz odcięli zasilanie z akumulatora.

(kp)

Reklama

Komentarze: 174

Dodaj komentarz Widok:
0
@ hgf
dnia 20.01.2011, 08:24 · Zgłoś
a jednak załtwił matce auto.. co za [...]
Odpowiedz
0
@ 4licj4
dnia 31.12.2010, 13:12 · Zgłoś
wiesz co nigdy nie było mi ciebie żal, szczególnie za kółkiem.
Prawem natury jest eliminowanie słabych osobników, czyli w twoim wypadku : ID[...] I KR[...].
Masz racje...Dobrze przeczytałeś.
Odpowiedz
0
@ rolek15
dnia 29.12.2010, 17:34 · Zgłoś
niech się nauczy małolat jezdzić
Odpowiedz
0
@ braian291
dnia 28.12.2010, 17:14 · Zgłoś
co?? nie chce mi sie na to wchodzic wiec to moja ostatnia wypowiedzx:d po[...]sie jeszcze ja kiedys z was:d jak mnie znasz i jestes taki kozak to napisz na nk i sie zgadamy i zobaczymy jaki kozak>?? wiec czekam na wiadomosc:D
Odpowiedz
0
@ lola
dnia 28.12.2010, 02:18 · Zgłoś
braian291 haha czemu sądzisz że to nie panna K[...] ?xdd
Odpowiedz
0
@ kks
dnia 27.12.2010, 22:10 · Zgłoś
ty braian jestes glupszy niz ustawa przewiduje
Odpowiedz
0
@ braian291
dnia 26.12.2010, 17:13 · Zgłoś
i 126p beje:d haha:d ponownie powstanie swap jak wczesniej:D

a passacik swoja droga:D
Odpowiedz
0
@ alfista
dnia 25.12.2010, 14:53 · Zgłoś
buhaha rajdowiec sie znalazl mk2 sobie nie kupuj tylko wez sie wroc do 126p moze tym sobie krzywdy nie zrobisz na twoje umiejetnosci to w zupelnosci ci wystarczy
Odpowiedz
0
@ kks
dnia 25.12.2010, 14:03 · Zgłoś
jakim polonezem.. jezdzi autem mamusi z jakas siksa... teraz czas na czerwonego passata
Odpowiedz
0
@ braian291
dnia 21.12.2010, 21:15 · Zgłoś
to nie panna a kaszuba:d haha

a poldon seria ale beda mody:d

fajnie ze juz ktos widzial co to potrafi:d
Odpowiedz
0
@ Dawid
dnia 21.12.2010, 08:16 · Zgłoś
Chyba chlopaczkowi przeszlo bo widzialem co robil wczoraj bialym polonezem:D boki jak ***:D to pewnie nowy nabytek:D jaki tam silnik bo chodzilo tak dziwnie jak by to byl swap:D
i jaką laskę miał w środku ajj.. :D podobno z chemika ale tego już nie jestem pewien :P
Odpowiedz
0
@ Kaguśśśśś
dnia 18.12.2010, 19:50 · Zgłoś
haha ja [...] znowu Wypadek miał nie no gratulacje Paweł moje gratulacje medal ci chyba przyznam ;)) Boże i z 15 latka o ja [...] nie możesz sb znaleźć co najmniej 17 letnią laskę czy coś ? a nie brać się za taką gówniarę !!
Odpowiedz
0
@ :)
dnia 17.12.2010, 09:07 · Zgłoś
hahha
Odpowiedz
0
@ Krasinskiego
dnia 16.12.2010, 14:38 · Zgłoś
hahaah [...] -.- [...] :)
Odpowiedz
0
@ gfdf
dnia 14.12.2010, 19:30 · Zgłoś
tatus za graica za[...] to kasa jest... a mama ma biznes
Odpowiedz
0
@ ;d
dnia 13.12.2010, 23:42 · Zgłoś
ale [...] sa ze ci chajs daja wiesz?
a nawet gdyby nie to nic cie nie nauczy.. ;d
nawet nie szkoda
Odpowiedz
0
@ braian291
dnia 13.12.2010, 19:21 · Zgłoś
nie potrzeboje auta mamy zeby jezdzic zawsze mam swoje:) ja nie z tych [...] co sie woza autami rodzicow:) haha:)

juz nie dlugo bedzie golf mk2 na glebie:P

i jak za kazdym razem swoje nie mamy i taty haha
Odpowiedz
0
@ hahaa
dnia 12.12.2010, 23:12 · Zgłoś
masz racje tfty jest głupszy niż ustawa przewiduje;d
cwaniak na chu** a za to to tylko w modrde biją wiesz?;d
prawko sobie zalatwiaj co na ua sb zrobisz? śmieszny jesteś;d
uważaj jp haha, bo i tak niby taki zly jest ten wymiar wladzy i tak cie dosiegna cwaniaczku:P
Odpowiedz
0
@ tfty
dnia 12.12.2010, 21:30 · Zgłoś
ty braian291 jestes głupszy niz ustawa przewiduje..z twojego gadania wynika ze jestes cwaniak.. a tak naprawde to [...][...]e byles i [...] widziales..r[...] teraz auto matce
Odpowiedz
0
@ braian291
dnia 12.12.2010, 12:15 · Zgłoś
za 1 to zle wiesz!! haha i tak h[...] zrobia:) to polskie prawo:)
a i tak sobie prawko zalatwie:)

to ze mi zabiora to sie wcale nie przejmuje:D

a 2 to nie moja wina:D haha wiec nie moja tu glowa zeby sie martwic:)
Odpowiedz
0
@ haha
dnia 12.12.2010, 00:33 · Zgłoś
z tego co wiem to Tobie już powinni zabrac prawko. ;p
za 1 wypadek = nadmierna predkosc
za 2 wypadek wyprzedzanie = nadmierna predkosc.
Odpowiedz
0
@ braian291
dnia 11.12.2010, 21:17 · Zgłoś
co do winy to moja nie bedzie:) tylko tego co pijany siada za kolko ha ha!!

tu powinni brac prawka!! ale ich sprawa a ja sie w to nie mieszam:)
grunt to ze nie moja wina! heh
Odpowiedz
0
@ *******
dnia 11.12.2010, 09:59 · Zgłoś
bedzie nowy pomysł na glebe i recznym zdrowiej szybko :P braian
Odpowiedz
0
@ hahah
dnia 11.12.2010, 00:53 · Zgłoś
Braian wiesz co?... bo imion nie wolno pisać... żal mi Ciebie.
A wiesz dlaczego?
nie?
hahah bo jesteś za **, jeżdżąc w ten sposób [...]j ze zabijesz siebie, ale inni nie są temu winni..
A co najlepsze JP na 100% hehe to już się nie lansuj.
Bo słabo Ci to wychodzi ;d
Odpowiedz
0
@ braian291
dnia 10.12.2010, 20:00 · Zgłoś
mozecie sobie pisac co chcecie a i tak bede jezdzil tak jak mi sie podoba:)

pozdro dla tego glaba co pisze ze mam skrecony kregoslup!! haha w medycynie takiego czegos nie ma:D haha wiec jak sie [...] doszkolicie to wtedy piszcie a jak narazie to JP na 100%
Odpowiedz
1
@ braian291
dnia 10.12.2010, 18:52 · Zgłoś
szczerze to mam na was wy[...]
Odpowiedz
1
@ hahah
dnia 09.12.2010, 23:49 · Zgłoś
pokazałeś Bra'i'anek, tzn[...]
Tivolka-samowolka.
Fordzik [...] forcik ;p żal napawdę.
Odpowiedz
0
@ sorryy
dnia 09.12.2010, 23:43 · Zgłoś
hahah ale co za [...] dodaje zdjęcia na wózku inwalidzkim i pisze że to jego nowy WÓZ?!
no k[...] dajcie ludzie spokój, Wystarczy popatrzeć na nk.
żal.
Odpowiedz
0
@ oho;p
dnia 09.12.2010, 20:41 · Zgłoś
wy zamiast [...]ic powiniscie *** współczuć cos takiego moze sie kazdemu zdazyc!!!
Odpowiedz
0
@ Zaneta
dnia 09.12.2010, 18:08 · Zgłoś
"Dzieci za kierownicą... Prawo jazdy co najmniej od 25 roku życia, nie wcześniej!"
oraz
"[...] nie dawac prawa jazdy !!!Kiedy to ktos zrozumie???"

Ciekawe za ile lat Wy mieliście prawko to raz, a dwa to nie wiek świadczy o rozumie ! Ja np jeżdżę ostrożnie, a w zimie nie wyjeżdżam wcale, a mam prawko 1,5 miesiąca. Żeby wyjechać w zimie trzeba mieć rozum i opanowane auto !
Co do wieku do prawka... Od 18-stego roku życia owszem, dobrze że można robić prawo jazdy ale przeraża mnie to, że [...]ki którzy nie mogą głowy obkręcić maja nadal prawo jazdy. Po 60 roku życia powinni robić dodatkowe badania, tak samo ostatnio widziałam babcie która ledwo wysiadła z auta i jeszcze chodziła o kulach ! Takich ludzi się czepcie, a nie tych co są młodzi a mają już prawko bo są tacy, którzy jeżdżą ostrożnie !
Chłopaka nie żałuje, bo pokazał co potrafi, szkoda dziewczyny która nie jest niczemu winna...
A i jeszcze ;/
ktoś napisał "niech go matka pilnuje" - co mu zrobi? i tak zrobi swoje czy ona bedzie chciała czy nie !
Odpowiedz
0
@ kuzyn
dnia 08.12.2010, 15:11 · Zgłoś
wy nie nagadujcie na niego bo sami tak jezdzicie [...] a pozatym to moj kuzyn
Odpowiedz
0
@ patrycja
dnia 08.12.2010, 14:03 · Zgłoś
haha ;d i bardzo dobrze ! moze wreście sie nauczy jeździ a nie w ciągu 2 dni [...] auta
Odpowiedz
0
@ @ kolezanka
dnia 07.12.2010, 22:35 · Zgłoś
i co z tego, że to twoja koleżanka, mamy płakać z tego powodu?
Odpowiedz
0
@ ;oj
dnia 07.12.2010, 22:11 · Zgłoś
psychiatra powinien nim sie zajac
Odpowiedz
0
@ do zz
dnia 07.12.2010, 21:29 · Zgłoś
nie jego wina, nie umie jezdzic chyba w ciagu tygodnia 2 auta rozwalic to trzeba umiec nie mowie moze sie zdarzyc, ale akurat tutaj to jego wina, przy takich warunkach wolalbym sie spoznic gdzies niz jechac z taka predkoscia i wyprzedzac jeszcze.

"wy ludzie jestescie załosni/! nie widzicie co mu jest? "

ja wiem co mu jest,chyba jest p[...]w leb jak tak jezdzi w takich warunkach, i jeszcze z pasazerka.
Normalny wypadek kazdemu moze sie zdarzyc ale tu to jego wina nigogo innego
Odpowiedz
0
@ olih
dnia 07.12.2010, 20:25 · Zgłoś
matka na prochach ,ojciec na saksach a młody szaleje
Odpowiedz
0
@ ????
dnia 07.12.2010, 18:17 · Zgłoś
Czytając ten artykuł zastanawiam się co robi moderator, dopuszczając do publikacji (niektóre) tak bezmyślne i wulgarne komentarze!
Odpowiedz
0
@ xd
dnia 07.12.2010, 17:44 · Zgłoś
fajne siedzenia mial w tym fordzie zdaly by sie mi :D
Odpowiedz
0
@ giks
dnia 07.12.2010, 15:21 · Zgłoś
Szoferowi brakło rozumu i zaszpanował...
Odpowiedz
0
@ uki
dnia 07.12.2010, 12:49 · Zgłoś
ładne cyry koles by mi kuzynke zabil;/
Odpowiedz
0
@ patrycja
dnia 07.12.2010, 08:16 · Zgłoś
I do końca życia na wózku inwalidzkim;/
Odpowiedz
0
@ gk
dnia 06.12.2010, 22:09 · Zgłoś
oj matus matus ales syna wycholas..a gdzi ojciec ,logowa i tyle.. [...] nie zna granic tylko szkoda tej dziewczyny.. jej rodzice chyba wyciagna wnioski
Odpowiedz
0
@ Majk
dnia 06.12.2010, 21:10 · Zgłoś
No tak bywa..szpan zawsze musi wygrac.
Odpowiedz
0
@ jfyr
dnia 06.12.2010, 20:13 · Zgłoś
na glupote nie ma lekarstwa
Odpowiedz
0
@ gleba
dnia 06.12.2010, 19:44 · Zgłoś
jestem z Tobą i myślę ze będzie nowy pomysl na glebe hehe
wyłasi szybko...
Odpowiedz
0
@ ty
dnia 06.12.2010, 19:20 · Zgłoś
ale urwał niech sie cieszy ze zyja
Odpowiedz
0
@ Bajor
dnia 06.12.2010, 18:51 · Zgłoś
Kurde Hendzel to nie ten wypadek co w Bączalu.Trzymaj sie jakoś:(
Odpowiedz
0
@ buahah
dnia 06.12.2010, 18:28 · Zgłoś
do zz

nie jego wina??? to czyja??? zz Ty jestes popie**a/y ja widzę że tu mowa o jednym [...] nikogo więcej prócz laski nie było w aucie a kierował Pawelek. :)))

drugi wypadek bo jak sie popisywac chcial to tak sie ma !!!

brawa dla dobrego kierowcy !!!
Odpowiedz
0
@ kolezanka
dnia 06.12.2010, 18:05 · Zgłoś
dla waszej wiedzy, ta 15-latka to moja kolezanka.
Odpowiedz
0
@ RANGE ROVER
dnia 06.12.2010, 16:36 · Zgłoś
może ford [...] woort ale jeżdżę jak lord!!! [...]
Odpowiedz
0
@ Jamajka
dnia 06.12.2010, 15:43 · Zgłoś
Patrząc na auto to niewiem jakim cudem o ni z tego wyszli w jednym kawałku;( TRZEBA MIEĆ MÓZG i dobre opony
Odpowiedz
0
@ dsa
dnia 06.12.2010, 14:24 · Zgłoś
do zz nie jego wina a kogo.... moja ze nie umie jezdzic
Odpowiedz
0
@ Ja
dnia 06.12.2010, 14:09 · Zgłoś
oj Paweł Paweł juz 2 wypadek :(
Odpowiedz
0
@ zz
dnia 06.12.2010, 13:21 · Zgłoś
weźcie sie [...]*** ( za przeproszeniem) od Pawła.! to nie jego wina.!:( Paweł jestem z Tobą:(
wy ludzie jestescie załosni/! nie widzicie co mu jest? i macie jeszcze ochote na naiego napie***?!!! zal mi was.;//
:\
Odpowiedz
0
@ kordian
dnia 06.12.2010, 11:13 · Zgłoś
Najlepiej siedzieć przed komputerem i oceniać. Wszyscy jesteście idealni wtedy.... Współczuje i jemu i jej i mam nadzieję że już więcej się tak im nie przytrafi...
Odpowiedz
0
@ Noriz
dnia 06.12.2010, 08:30 · Zgłoś
takk Juz jest nie kazda [...] pasuje do forda !!
Odpowiedz
0
@ HG
dnia 06.12.2010, 00:51 · Zgłoś
Dzieci za kierownicą... Prawo jazdy co najmniej od 25 roku życia, nie wcześniej!
Odpowiedz
0
@ młody kierowca
dnia 06.12.2010, 00:33 · Zgłoś
[...] dnia 04.12.2010, 17:23

[...] nie dawac prawa jazdy !!!Kiedy to ktos zrozumie???

____________________

Mam prawo jazdy od 2 lat, miałem wypadek bo: 69 letni kierowca nie wiedział ze mam pierwszeństwo na rondzie, 44 letnia kobieta wjechała mi w [...] na krzyżowce i 14 letni rowerzysta przejechał na czerwonym na pasach.
[...] robią wypadki tak?
Odpowiedz
0
@ tak juz jest
dnia 05.12.2010, 23:29 · Zgłoś
0
@ haha
dnia 05.12.2010, 22:53 · Zgłoś
nie wiadomo ile jest prawdy w ogolnym stanie ich zdrowia no nie? czy skręcony kark.. Ją wzieli do krosna pewnie dlatego bo stary tam mieszka..
przy tak roz * b*** aucie, cud, że w ogóle żyją.
Ilonka lubiła się wozić, a Pawełek?
Wybrał sobie złe miejsce i zły czas.. na swoje ''manewry...''
Tu się raz udało i tu, a w końcu dosięgła go krzywda za bezmyślność.
Bo szczerze mówiąc, kto by się nie bał wyprzedzać na takiej szklance, plus praktycznie z zerową widocznością co?
Znam ich, i nie przepadam za nimi.. ale powrotu do zdrowia życzę.
Odpowiedz
0
@ radekl555
dnia 05.12.2010, 22:31 · Zgłoś
alebo jechali po se.. lub na se.. proste.Teraz w tych CZASACH takie własnie panny w tym wieku lub młodsze daja na potege...,a znalesc [...] to jak wygrana w totolotka!;)
ps.To sa dobre CZASY haha :)
Odpowiedz
0
@ ppp
dnia 05.12.2010, 21:53 · Zgłoś
Jak co komu przeznaczone to go nie ominie. A powiem wam że każdego może oślepić takie jest życie.......Jak się ma coś stać to rozum odbierze.
Odpowiedz
0
@ anna
dnia 05.12.2010, 20:26 · Zgłoś
do>>>>>>>>zobacz sobie sam do [...] ...może tam nie ma nic nawet tego [...] o który mnie podejrzewasz...wyluzuj...pozdraiam.
Odpowiedz
0
@ maja
dnia 05.12.2010, 19:26 · Zgłoś
mam nadzieje ze nie przeczytaja tego rodzice,co piszecie!widze ze nikt nie mial takiego wypadku z bliska mu osoba, inaczej byscie spiewali!brak rozwagi tak.Ale jutro mozesz byc TY przy 40km/[...] tez jezdze autem z lat 90 juz 20 lat bez wypadkowo,czesto pokonuje trase 800km.Odrobine szacunku dla ludzi nie zaszkodzi. PRAWDA!
Odpowiedz
0
@ buahaha
dnia 05.12.2010, 19:06 · Zgłoś
Każdy [...] ma swoje drzewo
Jak ktoś się [...] urodził [...] zostanie
a z [...] to pewnie w krzakach byl albo dopiero szukali :D
pozdro dla najlepszego kierowcy tivo**
Odpowiedz
0
@ lopika
dnia 05.12.2010, 18:32 · Zgłoś
głupota nie zna granic
Odpowiedz
0
@ luki
dnia 05.12.2010, 18:26 · Zgłoś
brawo [...] na dzewie mamusiu zainteresuj sie co robi ***
Odpowiedz
0
@ kierowca2
dnia 05.12.2010, 18:02 · Zgłoś
Jak mógł mieć podbity przegląd, jak nie miał wstecznego biegu !!!
I "Szef" knajpy o tym wiedział, bo jeździł razem z nim !!!
Odpowiedz
0
@ asa
dnia 05.12.2010, 16:54 · Zgłoś
jego matce zostalo sie tylko modlic o jego rozum
Odpowiedz
0
@ dragoness
dnia 05.12.2010, 16:21 · Zgłoś
@xx
To nie drzewa wychodzą na drogę, tylko "kierowcy" w nie wjeżdżają. Zima pokazuje, że użytkownicy dróg dzielą się na kierowców i osobników posiadających prawo jazdy.
Odpowiedz
0
@ Jasło
dnia 05.12.2010, 16:16 · Zgłoś
Zlote mysli wielkiego w/w kiera X ; D To skun żeś ? i tez wlasnie z przyjemnosciami i tak to jest Mlodziakow,
I kupione prawka? hm; wiec cóż, np Manewr "x Wyprzedzania na Sliskiej i Zmrozonej,,
Ale on/i Wiedza Dowiedza Najlepiej Skaranie,Przemyslenie 2X. Zdrowia
Odpowiedz
0
@ stary
dnia 05.12.2010, 16:12 · Zgłoś
DAWNIEJ ROBILIŚMY PRAWO JAZDY W WIEKU 16 LAT ALE RODZICE NIE KUPOWALI SMARKACZA SAMOCHODÓW JAK TERAZ,A GDY SOBIE NA GRATA ZAPRACOWAŁ TO GO SZANOWAŁ .......
Odpowiedz
0
@ prasa
dnia 05.12.2010, 16:09 · Zgłoś
to wszystko przez to drzewo gdyby tam nie stało to by auto było prawie całe
Odpowiedz
0
@ hahaha
dnia 05.12.2010, 15:25 · Zgłoś
ten sam co rozwalił u........ auto w tiwoli
Odpowiedz
0
@ no no
dnia 05.12.2010, 15:09 · Zgłoś
ja [...] Paweł coś ty narobił :( ehh biedna dziewczyna :((
Odpowiedz
0
@ kierowca 1
dnia 05.12.2010, 14:35 · Zgłoś
to auto nie miało waznego przegladu technicznego i zabrany dowod morze sie teraz nauczysz
Odpowiedz
0
@ ....liken.....
dnia 05.12.2010, 14:27 · Zgłoś
nie każda [...] pasuje do forda
Odpowiedz
0
@ :))
dnia 05.12.2010, 14:12 · Zgłoś
wszyscy co tu głupio komentują są [...]!!!
żaby tak pisać!!!
jacy wy to nie jesteś cię święci!!!
w tych komentarzach widać!!!
Odpowiedz
0
@ olo
dnia 05.12.2010, 13:51 · Zgłoś
takiego [...] nawet nie byłoby szkoda
Ale dostał dar od Boga.
Na wózku już tak nie poszaleje.
Odpowiedz
0
@ [...]
dnia 05.12.2010, 12:40 · Zgłoś
Tak sie kończy szpanowaie na drodze..;/
Odpowiedz
0
@ --
dnia 05.12.2010, 12:23 · Zgłoś
zagłosowałem na tego waszego kandydata
Odpowiedz
0
@ deedlebag
dnia 05.12.2010, 12:13 · Zgłoś
Koleś miał niezłego farta.
Właśnie wróciłem do domu ze szpitala i ten chłopak leżał ze Mną na sali i powiem szczerze że nic Mu się szczególnego nie stało. Kilka zadrapań i żyje, spał skubany całą noc. Ma zdrowie chłopak.
Odpowiedz
0
@ dobrze mu tak
dnia 05.12.2010, 12:06 · Zgłoś
skończony [...], znam go i [...] chciał sie po prostu popisać przez dziewczyną. Ehhh.. gdyby ona jeszcze jakaś ładna była ;D
Odpowiedz
0
@ bartez
dnia 05.12.2010, 12:01 · Zgłoś
..I jeszcze sądząc po kołach - zimówki miał tylko na przodzie.
Bezmyślność wyprzedzać w takich warunkach. Chciał przyszpanować przy lasce to pokazał klase.
Odpowiedz
0
@ katalizator
dnia 05.12.2010, 11:46 · Zgłoś
widze cenna rzecz w tym fordzie katalizator jeszcze by cos w zioł za niego;]
Odpowiedz
0
@ jaslo
dnia 05.12.2010, 11:45 · Zgłoś
dopiero co miał wypadek w jaśle nie swoim autem a tu za pare dni kolejny tylko teraz niech z tego wnioski wyniesie bo po ostatnim wypadku to widać ze nic go nie nauczyło!!
Odpowiedz
0
@ a.c.a.b.
dnia 05.12.2010, 11:31 · Zgłoś
dobry przezent na swieta- ocalone zycie
Odpowiedz
0
@ drzewa
dnia 05.12.2010, 10:57 · Zgłoś
niech drzewa stoją a kierowcy na nie uważają a ci [...] i tak się zabiją np o tira
Odpowiedz
0
@ Do "[...]"
dnia 05.12.2010, 10:43 · Zgłoś
Po twojej wypowiedzi kolego widać że tobie powinni już dawno zabrać prawo jazdy...
Odpowiedz
0
@ kumpel
dnia 05.12.2010, 10:37 · Zgłoś
Ostatnio rozwalil auto z tiv***, dwie osoby trafily przez niego do szpitala, ale nic go to nie nauczylo, dalej jezdzil jak [...]. Cale szczescie ze nic mu sie nie stalo, ale ten wypadek i tak go nic nie nauczy i dalej bedzie popisywal sie przed wszystkimi jaki super kierowca. szkoda mi jedynie Panny bo niczemu nie winna.
Odpowiedz
0
@ nitro
dnia 05.12.2010, 10:35 · Zgłoś
Może się nauczy ma duże szczście no ale przez tych [...] ludzie robią sobie biedy... niekiedy trzeba wyprzedzić nawet w takich warunkach ale gdyby zrobił to z głową i płynnie nie było by tego
Odpowiedz
0
@ Jaelithe
dnia 05.12.2010, 10:34 · Zgłoś
Też wczoraj jechałam o tej porze drogą. Była gęsta mgła - widoczność na 20m. Nikt nikogo nie wyprzedzał. Wszyscy grzecznie 50km/h jechali gęsiego i nikomu w głowie nie było wyprzedzanie na jedno jezdniowej drodze
Odpowiedz
0
@ ez
dnia 05.12.2010, 10:31 · Zgłoś
ja [...]...nic dodac nic ująć...
Odpowiedz
0
@ kierowca
dnia 05.12.2010, 10:31 · Zgłoś
człowieku noga z gazu to nie lato tylko zima chcesz sobie po zapie.... to na tor bo zycie masz tylko jedno ...a i inni chca zyc
Odpowiedz
0
@ P.G
dnia 05.12.2010, 10:23 · Zgłoś
Kierowca małolat skonczony [...]. Wyprzedzam sam na zasniezonej drodze tylko z rozwagą. Jak [...] na 3 sie pchał. Trzeba byc [...] wyprzedzając we mgłę i nie bedac pewnym na 100 % ze wyprzedzanie bedzie bez kolizyjne.
Odpowiedz
0
@ patosqad
dnia 05.12.2010, 10:22 · Zgłoś
Ja jestem młodym kierowcą i uderzająmnie wasze komętarz o młodych kierowcach i powiem tak ty [...]ku jesteś do bani jak chcesz to możemy się spróbować na drodze.A co do sprawy to fakt ten chłopak ma pół mózgu w takich warunkach wyprzedzać ja wczoraj jechałem do Strzyżowa i była taka mgła i tak ślisko że jechałem 40-60km i podróż zajęła mi 40 min i mnie potrafili wyprzedzać starzy kierowcy jeden by poszedł na czoło jak bym ja nie wyhamował wiec czy to stary czy młody kierowca powinien tak samo uważać w takich warunkach.
Odpowiedz
0
@ jjj
dnia 05.12.2010, 09:40 · Zgłoś
a na tyle zimówek zabrakło
Odpowiedz
0
@ anett
dnia 05.12.2010, 09:38 · Zgłoś
ford [...] wort to heheh nie ma sie co dziwic
Odpowiedz
-1
@ arni
dnia 05.12.2010, 09:31 · Zgłoś
więcej drzew!!!!
Odpowiedz
0
@ fx
dnia 05.12.2010, 09:03 · Zgłoś
drugi wypadek w ciągu tygodnia, brawo- niektórym na mrozie mózg nie pracuje a tym dla których warunki na drodze są za ciężkie niech siedzą w domu jakiś cudem setki samochodów przejechały a on nie!!!
Odpowiedz
0
@ wito
dnia 05.12.2010, 08:43 · Zgłoś
@x-men
zanim kolejny raz nazwiesz kogoś [...] przeczytaj uważnie swój wpis.
tak już jest, że w zimie pada śnieg, trzeba zwolnic i zanim się zacznie wyprzedzać trzeba się dobrze zastanowić PO CO i ile czasu zaoszczędzę.
Odpowiedz
0
@ Domin
dnia 05.12.2010, 05:28 · Zgłoś
Nie drogi i nie drzewa zabijają tylko głupota i brak doświadczenia. Śliska droga nie kazała mu wyprzedzać tylko przekonanie o swoich wielkich umiejętnościach, które chciał pokazać pannie, z którą się woził. A co do drzew to jakoś nie widziałem, żeby któreś wyskoczyło na drogę i walnęło go po samochodzie. Co za [...] ciągle wracają do tego wycinania drzew? Dzięki nim nie ma na drodze tyle śniegu. Jak pojeździcie po drogach całkowicie odsłoniętych to zobaczycie jak to jest.
Odpowiedz
0
@ Jaślanin_anty_szpan
dnia 05.12.2010, 03:39 · Zgłoś
no to Paweł nawojował, na szkolnej pod chemikiem takie akrobacje odstawiał, aż musiało się tak stać. Jedynie szkoda I.... że tam była z nim.........
bez komentarza
Odpowiedz
0
@ szkoda..
dnia 05.12.2010, 00:14 · Zgłoś
dawaj popisy po jasle niezle. Jak malo mu brakowalo, jak sie bawail w drifty.
Szkoda tylko ze po jasielskich ulicach..
Panienke znam, Pana znam...
szkoda jak zawsze.
Ale chyba w koncu sie naucza oboje, ze nie lans jest najwazniejszy, a zycie...
Kazde inne jak i ich.
Odpowiedz
0
@ PK
dnia 05.12.2010, 00:08 · Zgłoś
[...] [...] zostanie... Znam tego z[...] i wcale mnie to nie rusza. Powinni mu zabrać prawko a najlepiej zamknąć niech nie stwarza niebezpieczeństwa!!!
Odpowiedz
0
@ zminerx
dnia 05.12.2010, 00:00 · Zgłoś
Ej faraj... [...] powiem tyle kto się śmieje ten się śmieje ostatni, cudem uszli z życiem ja jakieś [...] piszą brawo.

[...]... się w głowe
Odpowiedz
0
@ hahaL:D
dnia 04.12.2010, 23:57 · Zgłoś
z tyłu alusy nie ma opcjI;D nie ma lipy:D
Odpowiedz
0
@ jolek
dnia 04.12.2010, 23:54 · Zgłoś
Konkret typ widać że zależało mu na popisaniu sie escortem bez poduszek pow. w zimie takim czyms to cud wogole nadążac za autami a co dopiero wyprzedzać!
Odpowiedz
0
@ kierowca
dnia 04.12.2010, 23:54 · Zgłoś
zal mi was wszystkich kazdego to moze to spotkac bez względu na wiek widac jacy jestescie kierowcy i pojecie o jezdzie macie potraficie tylko kogos oceniac ,pamietajcie niezycz nukomu co tobie nie mile!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz
0
@ jeryk
dnia 04.12.2010, 23:32 · Zgłoś
To byl nowy model Forda taka szkoda !!!
Odpowiedz
0
@ online
dnia 04.12.2010, 23:24 · Zgłoś
..umie odróżnić ktoś [...] od człowieka ?
Odpowiedz
0
@ Jaślanka
dnia 04.12.2010, 23:22 · Zgłoś
Do X-men: ten wypadek to nie wina dróg, lecz bezmyślności kierowcy. Kto w taką pogodę wyprzedza, nie zwracając uwagi na to, że ktoś może jechać z naprzeciwka? 19-latek ma skręcony kręgosłup, czyżby czekał go wózek inwalidzki?
Odpowiedz
0
@ Aliothh
dnia 04.12.2010, 23:01 · Zgłoś
a co to znowu tivola:P ?
a tak powaznie to mnostwo mial szczescia w nieszczesciu no i oby wyciagnal wnioski na przyszlosc
Odpowiedz
0
@ lars
dnia 04.12.2010, 22:55 · Zgłoś
sadzić więcej drzew przy drogach proponuje.gratulacje dla chorego rządu
Odpowiedz
0
@ Jaślak
dnia 04.12.2010, 22:53 · Zgłoś
ktoś niezbyt mądry napisał że jak zwykle wina drzew.... ja się pytam JAK TU WINA DRZEW!!!??? jak ktoś nie ma rozumu i wyprzedza ciąg samochodów nie uprzedziwszy sie czy ktoś z nad przeciwka nie jedzie oraz czy zdąży przy takich warunkach jakie panują teraz na drogach wyprzedzic samochód no to SORY! błagam nie ośmieszajcie sie ludzie bo wasza anonimowość jaką sie tu często zasłaniacie i macie wielką pewnośc w pisaniu, nie daje wam uprawnień do wypisywania bzdur po których robi sie niedobrze! ani drzewa ani to że samochód jest z 90tych lat nie spowodowało tego wypadku! wina w człowieku. sam jeżdżę i bywało sie w różnych groźnych sytuacjach ale po nich człowiek sie uczy i wie coraz więcej jak zachowac sie na drodze pokrytej śniegiem, często lodem, dziurami itp.... koleś młody, może rok jak ma prawko i stąd całe źródło wypadku....
Odpowiedz
0
@ [...]
dnia 04.12.2010, 22:49 · Zgłoś
"19-letni kierowca Forda Escorta oraz 15-letnia pasażerka, uczestnicy wypadku drogowego, w wyniku doznanych obrażeń trafili do szpitali w Jaśle i Krośnie."

Nie dziwne, że wpadł w poślizg - z przodu zimówki, z tyłu letnie - szerokie na alusach. Z kompletem dobrych zimówek na obu osiach auto codzi w tych warunkach na boki - ciężko go naprostować na włąściwy tor jazdy, a co dopiero takim wysłużonym samochodem przy [...]ownym hamowaniu. Wszystkich "partyzantów" zapraszam na stare lotnisko Czyżyny w Krakowie - tam nikomu krzywdy nie zrobicie, a można wiele się nauczyć. Nawet TORSEN i ESP mają pewną granice prędkości przy której już nic nie pomoże.
Wyciećie drzew nic nie da - gdyby drzewa nie było to by wytracali energie - koziołkując przez puste pole - czego efekt byłby rónie nieprzywidywalny jak użytkownicy podkarpackich dróg.
Dzisiaj w nocy -17 na liczniku, do tego gęste mgły - szadź gwarantowana - całe oszronione auto przyjechało. W niedziele/poniedziałek jeszcze nie jednego newsa o wypadku poczytamy.
Odpowiedz
0
@ xxx
dnia 04.12.2010, 22:44 · Zgłoś
jak nie wiecie to nie piszcie, fotele recardo:) fajna furka byla:)
Odpowiedz
0
@ :(((
dnia 04.12.2010, 22:44 · Zgłoś
o kurde to moja kuzynka tam jechała
Odpowiedz
0
@ nie zamowie pizzy
dnia 04.12.2010, 22:30 · Zgłoś
Ps.
Zwróćcie uwagę na stan opon w tym samochodzie. Z przodu jedno koło na "zimówce" a drugie na "lecie"-to już go nie
dopuszcza do ruchu na drodze. Tył-alu na niskim profilu, pewnie też lato plus ułańska fantazja z brakiem wyobraźni i doświadczenia.Wcześniej czy później efekt musi być.
Odpowiedz
0
@ Ronin
dnia 04.12.2010, 22:29 · Zgłoś
Czyżby znów ten sam kierowca z Tiviolli co wponiedziałek rozbił auto?? jak on to może wózek go nauczy że popisówki sie nie robi mając "kilka dnie prawko"
Odpowiedz
0
@ nie zamowie pizzy
dnia 04.12.2010, 22:15 · Zgłoś
Drzewa posadzone przy drogach były dawniej w celu dania cienia i schronienia przed wiatrem dla podróżnych. Drzewa-z tego co wiem, nie wjeżdżają w samochody a zatem nie czepiajcie się drzew, tylko tych co w nie pakują. Owszem, ich brak przy drodze zwiększa szanse przeżycia w przypadku wypadnięciu z drogi. Ale ich obecność nie usprawiedliwia braku wyobraźni czyt. "głupoty" z narażeniem życia innych ludzi. Równie można mieć pretensje do producentów samochodów czemu wypuszczają auta z tak miękkiego materiału-zakaz poruszania się pojazdem, który spowoduje obrażenia pasażerów w czasie kolizji przy prędkości mniejszej jak 180km/h (trzeba brać pod uwagę prędkość czołówki dwóch pojazdów przy śr. prędkości 90km/h).
LUDZIE OPAMIĘTAJCIE SIĘ !!!
Przecież na miejscu Transita lub drzewa mogla być w samochodzie osobowym twoja rodzina: zona,dziecko,matka itd.(nie daj Boże w autobus, bo już by był gwiazdorem na skale kraju). Żal krzywdy ludzkiej: dziewczyny i nawet tego ... . Taaaki człowiek to potencjalny morderca,zwłaszcza,ze już głośno o jego osiągnięciach
w dziedzinie poruszania się po jasielskich ulicach. Ciekawe czy przebadano go na obecność "prochów", bo jeżeli jest czysty to przynajmniej skierować go na psychotesty do psychiatry. Może próbował to [...] hamulcu, bo takie były przedostatnie jego popisy w naszym mieście.
MŁODZI !!! WIĘCEJ WYOBRAŹNI, ROZSĄDKU I SZACUNKU DLA INNYCH LUDZI,NIE TYLKO NA DRODZE ALE I W ŻYCIU A BĘDZIE MNIEJ TRAGEDII.
Odpowiedz
0
@ >>>>>
dnia 04.12.2010, 22:15 · Zgłoś
Do Anna.[...] to masz w majtkach.NIE wyzywaj nikogo.
Odpowiedz
0
@ PERSPEKTYWA...
dnia 04.12.2010, 22:12 · Zgłoś
A ja sądzę że wszystko można... wyprzedzać, jechać szybciej jak inni itd. tylko trzeba mieć głowę na karku, rozsądek i odpowiedni staż za kierownicą!!! A nie tak jak ten TYP! Dorwał się prawka z rok temu i myśli że jest fajny na drodze... no w końcu ma prawko od roku lub od roku dopiero jeździ co nie? Do tego lachoń obok... trzeba pokazać co eskorcina pokaże... to pokazała tak samo jak jej kierowca swoje umiejętności i rozsądek :) Życzę szybkiego powrotu do zdrowia! 3-mcie się ;)
Odpowiedz
0
@ POlak
dnia 04.12.2010, 22:08 · Zgłoś
i spoko, [...] bez wyobrazni i z wybujała fantazja (mysla ze sa super kierowcami rajdowymi i kontroluja poslizgi itp.) takich akcji zycze jak najwiecej - przynajmniej nikogo nie 'uszkodzil'...
Odpowiedz
0
@ do jo
dnia 04.12.2010, 21:52 · Zgłoś
Ciekawa jestem kiedy ty robiłeś prawo jazdy jak ile miałeś lat może 40. Jeżeli ktoś ma wyobraźnię i olej w głowie to czy ma 18 czy 40 to jeden czort. I przez takiego ktoś kto ma 18 lat ma nie mieć prawka niby dlaczego.
Odpowiedz
0
@ lis
dnia 04.12.2010, 21:48 · Zgłoś
Jechałem 15 minut wcześniej. Widocznoćś była na 10 metrów. Wyprzedzał pojadz jadący 40km/h bo więcej nie dało się jechać, on myślał że da się jecha i [...]
Odpowiedz
0
@ bla bla bla
dnia 04.12.2010, 21:42 · Zgłoś
Ciekawe skąd wracali.19 latek z 15 latką hmmm interesujące ale [...] zaleciało.A i nie wiem czy można mieć "skręcony kręgosłup" jak to redaktorek napisał:)
Odpowiedz
0
@ xx
dnia 04.12.2010, 21:36 · Zgłoś
[...] dajcie na luz, piszecie jakbyście poskradali wszystkie rozumy i byli najlepszymi kierowcami, kazdemu sie moze zdarzyc
Odpowiedz
0
@ buahaha
dnia 04.12.2010, 21:29 · Zgłoś
widać reklamuje restauracje nad biedronka :D raz [...] na mickiewicza teraz w szebniach :D i znowu jest reklama :D
widać chłopak ma dar do reklamowania :D:D:D:D
i jeszcze cudem przezył

zal nad zalami
wlasnie nie biedny tylko [...]
Odpowiedz
0
@ Jaro
dnia 04.12.2010, 21:17 · Zgłoś
Dlaczego to młodych rozdzielono? Chłopaka zabrano do szpitala w Jaśle a dziewczynę do Krosna.
Odpowiedz
0
@ TxT
dnia 04.12.2010, 21:13 · Zgłoś
na [...] pewnie jechal
Odpowiedz
0
@ obserwator
dnia 04.12.2010, 21:00 · Zgłoś
Popatrzcie na opony. Przód - zimówki na stalowych felgach, z tyłu alusy dla szpanu z letnimi /prawdopodobnie /. Kompletu kół juz nie sprzeda. Tak się kończą oszczędnosci na oponach.
Odpowiedz
0
@ Jaro
dnia 04.12.2010, 20:52 · Zgłoś
Ooooo na zdjęciu widać, że wskazówka szybkościomierza zatrzymała się na 240km/h. Nie komentuję. Zacytuję tylko internautę o nicku "czesio" - "a ja się pytam...gdzie byli rodzice?'
Odpowiedz
0
@ elo
dnia 04.12.2010, 20:47 · Zgłoś
Wyprzedal sznur samochodow mimo ze warunki byly co najmniej zle. Na zdjeciach nie widac ale ten ,,bolid'' mial z tylu letnie gumy(a raczej zliki), a to co bylo na przedniej osi ciezko nazwac zimowka bo bieznika bylo moze ze 3-4 mm wiec jakikolwiek komentarz jest zbedny.
Odpowiedz
0
@ drzewa
dnia 04.12.2010, 20:46 · Zgłoś
dlaczego wycinac drzewa przeciez nie rosna na drodze !!!
Odpowiedz
0
@ szkoda
dnia 04.12.2010, 20:40 · Zgłoś
przesiadka z fiata 126p
tak to jest gdy jest prosta....
Odpowiedz
0
@ miro
dnia 04.12.2010, 20:38 · Zgłoś
drogi jakie by nie były są dla ludzi ale nie dla [...]rzyi
Odpowiedz
0
@ PozdrAwia 53 ;P
dnia 04.12.2010, 20:31 · Zgłoś
teraz bedzie mogl sobie wyprzedzac chyba na wózku .....
troche zabaw kazdy rozumie na mlody wiek i prawo jazdy ale z rozsądkiem mozna sie bawic niech sobie pokręci juz te kolka ale na placu a ten sie bierze za wyprzedzanie na szklance pawełek gratulacje roz następnego autka ... ilonka pewnie tez do szkoly szybko nie wroci.
Odpowiedz
0
@ anna
dnia 04.12.2010, 20:28 · Zgłoś
Współczuje pasazerce i chociaż nie znam ani je ani kierowcy to jednak próbuje zrozumieć to nieszczęście nie potepiając nikogo ...nieraz nowe wypasione fury też rozsypują się na drogach i zabijają niewinnych...więc zastanawiam się skąd a was ludzie tyle nienawiści :)
Odpowiedz
0
@ X-men
dnia 04.12.2010, 20:16 · Zgłoś
jak zwykle co niektórzy [...] już szczekają wielcy kierowcy co prawko co drugi ma załatwione powiedzmy szczerze drogi w zimie w polsce były,są i będą zagładą dla kierowców
Odpowiedz
0
@ kierowca
dnia 04.12.2010, 20:00 · Zgłoś
dzisiaj na drodze spotkałem 2 [...], którzy wyprzedzali. Apeluje do was [...], jak chcecie się [...] to idźcie do lasu ze sznurem,niech nie cierpią przez was inni.
Odpowiedz
0
@ do anna
dnia 04.12.2010, 19:49 · Zgłoś
mam nadzieję, że kierowca wyciągnie konsekwencje z tej "jazdy" a jeśli mowa o bogu to pewnie dzięki niemu on żyje oby tylko nie zaponiał rozliczyć go za wg mnie umyślne (mając na uwadze panujące warunki drogowe) skrzywdzenie pasażerki pewnie ona nie była twoją rodziną bo o niej nie wspomniałaś wybiurcza katoliczko
Odpowiedz
0
@ zal nad zalami
dnia 04.12.2010, 19:48 · Zgłoś
to mój kolega biedy biedny
Odpowiedz
0
@ z boku patrząc
dnia 04.12.2010, 19:45 · Zgłoś
do anna, tu nie ma co oceniać, jak ktoś jest [...] i w takich warunkach na drodze chce czuć się jak śp. Colin McRae, co widać po jakże sportowych felgach z tyłu malowanych tzw "szprajem", super fotelu kubełkowym, niewiadomo z czego wyciąganym, itp, ale na dobre nowe zimówki zabrakło a zdolność myślenia została chyba w kuchni na stole przy śniadaniu. pozatym takie auta powinny znikać z dróg, to jest auto z początku lat 90 wysłużone a przedewszystkim widać gdzie jest kierownica i na czym polegają strefy zgniotu w takich trupach starych, albo złom albo gruntowny remont układu kierowniczego zawieszenia i układu hamulcowego a następnie przegląd ale prawdziwy przegląd techniczny a nie za tzw "flaszke" bo później są skutki jak na zdjęciach że trumny jeżdzą po drogach. powrotu do zdrowia ale trochę rozsądku bo większość ludzi chce dojechać spokojnie do domu!!
Odpowiedz
0
@ amivisage
dnia 04.12.2010, 19:44 · Zgłoś
Akurat ten delikwent się niczego nie nauczył. Cztery dni wcześniej rozwalił auto swojego pracodawcy. Sprawdza się zasada, że każdy [...] ma swoje drzewo.
Odpowiedz
0
@ guligu
dnia 04.12.2010, 19:44 · Zgłoś
dobrze, że inni użytkownicy nie ucierpieli w tym wypadku. ten [...] powinien stracic prawko. kierowca do 25 roku życia powinien mieć odbierane prawo jazdy po przekroczeniu 12 punktów, wierzcie mi, że większość tych pseudo kierowców zaczeła by uważać, a ci do których by to nie dotarło co najwyżej mogło by się pościgać na hulajnogach.
Odpowiedz
0
@ do maxs
dnia 04.12.2010, 19:43 · Zgłoś
wyciac drzewa zwinac asfalt dopalic i mozna jezdzic tylko po pozostalych pastwiskach tylko w zimie bo latem nie radze
Odpowiedz
1
@ xxxx
dnia 04.12.2010, 19:34 · Zgłoś
a jakiś miastowy pisał że wieś rozbija sie w jaśle ciekaw jestem jak to opisze
Odpowiedz
0
@ ???
dnia 04.12.2010, 19:29 · Zgłoś
Na drodze trzeba uważać i jeszcze te warunki pogodowe... :(:(
Odpowiedz
0
@ hmm
dnia 04.12.2010, 19:23 · Zgłoś
zwrócicie uwagę na drugą fotkę, porównajcie z tą http://www.jaslo4u.pl/wypadek-na-ul-mickiewicza-w-jasle-newsy-jaslo-9830 . Resztę domyślcie się sami
Odpowiedz
0
@ anna
dnia 04.12.2010, 19:21 · Zgłoś
Dziękować Bogu , że zyją...najlepiej oceniać niż zrozumieć...to Wy jesteście [...] Wy co tak łatwo oceniacie i potępiacie...
Odpowiedz
0
@ jaslo
dnia 04.12.2010, 19:21 · Zgłoś
znowu w wypadku reklama ****** pozdrowienia
Odpowiedz
0
@ maxz
dnia 04.12.2010, 19:16 · Zgłoś
z tego co mi wiadomo to te drzewa zostały posadzone przed wojną.. miały ochraniać drogę przed nalotem i ostrzałem samolotów... a teraz to mi się wydaje, że te drzewa przy drogach już nie są potrzebne.. najwyższy czas je zlikwidować..
Odpowiedz
0
@ molo"_
dnia 04.12.2010, 19:15 · Zgłoś
nie umie jeździć niech nie jeździ sobie krzywde zrobił dziewczynie a jakby jeszcze ucierpiały na tym osoby trzecie...narazają takie [...] tylko ludzi na drogach bo nawet pomału ktos jedzie to i tak do domu może nie wrócić przez takiego kogos
Odpowiedz
0
@ pirat
dnia 04.12.2010, 19:07 · Zgłoś
wszystko jasne... ford :D
Odpowiedz
0
@ batman
dnia 04.12.2010, 19:07 · Zgłoś
[...] niech dziękuje bogu ze żyje
Odpowiedz
0
@ znowu
dnia 04.12.2010, 18:47 · Zgłoś
****** ma coś pecha z kierowcami
Odpowiedz
0
@ kulk a
dnia 04.12.2010, 18:31 · Zgłoś
cud, że z tego wraku wyszli żywi
Odpowiedz
0
@ jo
dnia 04.12.2010, 18:30 · Zgłoś
Sposób na zmniejszenie o połowę wypadków spowodowanych przez brawurę i popisy za kierownicą młodych...
W Polsce prawo jazdy powinno być dozwolone minimum od dwudziestego piątego roku życia,w żadnym wypadku nie wcześniej.Kierowca przez pierwsze pięć lat od wydania mu prawa jazdy mógł by kierować samochód tylko i wyłącznie wtedy gdy w samochodzie jechał i kontrolował by go kierowca z minimum pięcioletnim stażem za kierownicą.Ewentualne mandaty za wykroczenia na drodze musiał by ponosić pół na pół kierowca kontrolowany który kieruje samochodem jak i kontrolujący za ewentualne błędy kierującego tak aby zanim stworzył by niebezpieczeństwo na drodze dla innych uczestników zdążył ostudzić zapędy i zapał kierującego...Nic tak nie wylecza z głupoty jak uderzenie po kieszeni...Co za tym idzie mandaty powinny być minimum trzy razy droższe...!!!
Odpowiedz
0
@ ciastek
dnia 04.12.2010, 18:23 · Zgłoś
[...] [...],zima droga śliska a śpik bierze się za wyprzedzanie.Totalny brak rozumu
Odpowiedz
1
@ UFO
dnia 04.12.2010, 18:18 · Zgłoś
Teraz to już na pewno pizzę będą wozić pociągiem PKP.
Odpowiedz
0
@ Janker
dnia 04.12.2010, 18:16 · Zgłoś
Trzeba teraz uważać na drodze bo oblodzona jest nawierzchnia....
Odpowiedz
0
@ JASELKO
dnia 04.12.2010, 18:10 · Zgłoś
CUDEM USZLI Z ZYCIEM ,JAK PATRZE NA TO CO ZOSTALO Z TEGO AUTA!!!
Odpowiedz
0
@ ....
dnia 04.12.2010, 18:08 · Zgłoś
brawo [...] [...]!!!
Odpowiedz
0
@ on
dnia 04.12.2010, 18:04 · Zgłoś
dorwał synek auto ojca i narobił, tak to już jest ze brawura i bezmyslnośc dzieci konczy sie w taki sposob, dobrze ze tylko tak to sie skonczylo, braklo temu dzieciakowi doświadczenia w jezdzie, nauczy go to moze ze w takich warunkach pogodowych jedzie sie pomalu bez wyprzedzanki
Odpowiedz
0
@ kris79
dnia 04.12.2010, 17:52 · Zgłoś
Proces naturalnej selekcji zawsze trwa. Głupota eliminuje się sama. Inaczej ludzie siedzieliby dzisiaj w jaskiniach.
Odpowiedz
0
@ radekl555
dnia 04.12.2010, 17:51 · Zgłoś
własnie widziałem tego chłopaczka od jakiegos czasu jak on jezdził po jasle i co robił tym autem ...zgroza ,widac było ze długo nie pojezdzi,a dzis jeszcze stał pod 1 z ta panna koło południa widziałem go
Odpowiedz
0
@ xxx
dnia 04.12.2010, 17:41 · Zgłoś
...no i pokazal... szkoda ;/
Odpowiedz
0
@ adan
dnia 04.12.2010, 17:41 · Zgłoś
ostatnio rozwalił auto ****** teraz swoje haah
Odpowiedz
0
@ kicu_94
dnia 04.12.2010, 17:37 · Zgłoś
Poco takim samochodzem jechac,jak wiadomo jaka są warunki na drogach,a poco Ten chłopak wyprzedzał? Mogł sobie jechac spokojnie,a tak wylądował na Choince,Bliscy mają ładny prezent :))
Odpowiedz
0
@ xx
dnia 04.12.2010, 17:29 · Zgłoś
Mieli ogromne szczęście. Ludzie pomyślcie troche, wyprzedzać w takim miejscu w takich warunkach pogodowych jakie teraz panują? Ten chłopak się już nauczył, że tak nie można, że trzeba mieć wyobraźnie i już tak nie będzie robił, ale niech to będzie przestroga dla innych, chociaż w zimie myślcie jak jedziecie.

A druga sprawa: DRZEWA
już kilkaset wypadków, kolizji na tej drodze, i te śmiertelne drzewa wzdłuż jej, gdyby nie te drzewa, rosnące przy drodze krajowej nr 28 na odcinku Jasło - Szebnie, nie jedna osoba żyła by do dziś, wypadek skończył by się nie groźnym lądowaniem na łące, jednak gdy samochód wpada w poślizg...uderza w drzewo...pasażerowie i kierowca nie mają szans wyjść bez szwanku. Kiedy ktoś wkońcu zajmie się tą drogą i wycinką tych drzew śmierci? Myślę, że tą sprawę trzeba nagłośnić w mediach, może portal jaslo4u się tym zajmie? Wypyta w KRAJOWYM ZARZĄDZIE DRÓG, czy tych drzew nie można wyciąć? Gdyby wycięto te drzewa, to w razie wypadku, szansa na przeżycie wzrasta o 80% a to dość dużo...ile jeszcze młodych ludzi musi zginąć, żeby usunęli te drzewa?:/
Odpowiedz
0
@ PozdrAwia 53 ;P
dnia 04.12.2010, 17:26 · Zgłoś
bylem i widzialem na wlasne oczy mam filmik
Odpowiedz
0
@ [...]
dnia 04.12.2010, 17:23 · Zgłoś
[...] nie dawac prawa jazdy !!!Kiedy to ktos zrozumie???
Odpowiedz
0
@ kierowca ;D
dnia 04.12.2010, 17:23 · Zgłoś
To się kawaler przed laską popisał...... :)))))
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.