Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Imprezy sportowe w Gimnazjum nr 1 w Jaśle

7

Jest już gotowy program masowych imprez sportowych w roku szkolnym 2008/09, które zamierza zorganizować Gimnazjum nr 1 przy ulicy Czackiego 2 w Jaśle.

W terminarzu znalazły się zawody, które będą kontynuacją imprez zeszłorocznych, a także nowe imprezy sportowe, które być może znajdą stałe miejsce w kalendarzu imprez sportowych.

 

 


Szkoła słynie z imprez sportowych. W ramach zorganizowanej we wrześniu „Jasielskiej Gali Siatkówki” oprócz turniejów piłki siatkowej uczniów ze szkół podstawowych i gimnazjów z powiatu jasielskiego, przybyli na imprezę widzowie mogli obejrzeć pojedynek siatkówki mężczyzn Samorządowcy - Biznesmeni, a także starcie czołowych drużyn Ekstraklasy Siatkówki Kobiet. W meczu pokazowym zmierzyły się ze sobą  aktualne mistrzynie Polski MKS Muszynianka Fakro Muszyna oraz jej najgroźniejszy w tym sezonie rywal do tytułu mistrzowskiego: BKS Aluprof Bielsko- Biała. Cały dochód z imprezy przekazano na Dochód z imprezy zostanie przeznaczony na cel charytatywny, jakim była pomoc dla siatkarzy, siatkarek w trudnej sytuacji zdrowotnej.

 

„Mamy nadzieję, że udział w turniejach będzie okazją do popularyzacji poszczególnych dyscyplin sportowych, a także okazją do dobrej zabawy i sposobem na spędzenie czasu wolnego.” – informuje Kazimierz Bobula, dyrektor Gimnazjum nr 1 w Jaśle i zarazem organizator imprez sportowych.

 

Organizatorzy serdecznie zapraszają do udziału w turniejach zarówno dzieci, młodzież ze szkół gimnazjalnych i średnich, jak również dla dorosłych.

 

Jenny

Reklama

Komentarze: 7

Dodaj komentarz Widok:
0
@ ....
dnia 30.09.2008, 20:28 · Zgłoś
nie rozumiem waszych pretensji, piłka nożna jest jaka jest, ale nie da się ukryć, że to najbardziej popularny i w największym stopniu uprawiany sport. Ciekawe ile zespołów zgłosiłoby swoje uczestnictwo w turnieju np. koszykarskim...5 6 może 7? i byłby turniej dwugodzinny i do domu bez rozgłosu. A te turnieje w piłkę nożną powoli wyrabiają sobie wysoką renomę, bardzo dużo chętnych jest do gry w nich i oby tak dalej panie Bobula, bo Puchar Niepodległości 2007 i Puchar Noworoczny 2008 stały się przełomowy imprezami da jasielskiego amatorskiego sportu w hali :)
Odpowiedz
0
@ Jaślanin
dnia 29.09.2008, 13:43 · Zgłoś
Ludzie jak wam się nie podoba,to sobie sami zorganizujcie turniej :) Pozdrawiam :)
Odpowiedz
0
@ kibic- widz ;/
dnia 28.09.2008, 11:24 · Zgłoś
noga 7x :/ wszystko dlatego,ze dyrektor hali lubuje piłkę nożną :| może by tak dać szanse innym dyscyplinom? a nie pod siebie wszystko. ;/
Odpowiedz
0
@ sportowiec
dnia 28.09.2008, 11:21 · Zgłoś
dokladnie ;/ bobula robi z siebie prezesa ;/
za nozna obstaje, a przeciez w jasle mistrzunie z siaty
i wogole ,kosz, to sa sportyyy, a nie naokroglo nogaa ;/ ^^
Odpowiedz
0
@ .....:(
dnia 27.09.2008, 09:42 · Zgłoś
mogliby pomyśleć o innych dyscyplinach...
Odpowiedz
0
@ piłka nożna...
dnia 25.09.2008, 22:50 · Zgłoś
[...] się od tego chce, wielka mi narodowa dyscyplina, tylko jak przyjdzie co do czego to byle jakie bambusy rozwalają naszą reprezentację z palcem w [...]e.
Odpowiedz
0
@ zal
dnia 25.09.2008, 18:57 · Zgłoś
Pilka nozna
pilka nozna
pilka nozna
pilka nozna
koszykowka ...

no coment powinny byc zawody we wszystkie sporty rowno..
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.