Jak lubię być kobietą…
Gminny Ośrodek Kultury i Czytelnictwa w Skołyszynie zaprasza w najbliższą niedzielę, 17 marca 2013 roku na koncert „Jak lubię być kobietą”.

Podczas spotkania zaprezentują się uczestnicy zajęć wokalnych działająca przy GOKiCz, grupa teatralna TALENTY oraz uczestnicy zajęć tanecznych GOKiCz w Skołyszynie.
Spotkanie rozpocznie się o godzinie 16.00 w Sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury i Czytelnictwa w Skołyszynie.
GOKiCz w Skołyszynie
