Jaslo4u.pl - Jasielski portal informacyjny
Strona główna

Jak poprawić swoją sylwetkę? Dowiesz się w nowym Studio Treningowym Jasło

Dbałość o poprawę kondycji fizycznej, wbrew pozorom, wcale nie musi być dzisiaj wielkim wyzwaniem. Doskonałą receptą na osiągnięcie dobrej formy i sylwetki może okazać się Studio Treningowe Jasło. To wyposażone w nowoczesny sprzęt miejsce stworzone z myślą o tych, którzy chcą zmienić swój styl życia. W studio treningowym, pod okiem doświadczonych trenerów personalnych osiągnięcie ambitnych celów będzie zwykłą formalnością.  

Dla wszystkich zwolenników aktywnego trybu życia, ostatnie miesiące nie były łatwe. Ograniczenia, z jakimi od pewnego czasu wszyscy musimy się zmagać, nie pozostały bez wpływu na naszą kondycję i formę fizyczną. Coraz częściej słyszymy więc, że powrót do aktywności fizycznej jest z punktu widzenia naszego zdrowia absolutną koniecznością. Wystarczy znaleźć odpowiedni bodziec. Okazuje się, że nie trzeba go daleko szukać. W Jaśle rozpoczęło bowiem działalność nowe Studio Treningowe.

Studio Treningowe Jasło, to nowe miejsce na mapie Jasła, które powstało z myślą o mieszkańcach miasta i okolic, którzy chcą poprawić swoją kondycję fizyczną i sylwetkę. Tak zdefiniowanym celom służy w pełni wyposażona sekcja urządzeń do treningu wytrzymałościowego oraz najnowocześniejszy sprzęt do ćwiczeń siłowych. Komfort zapewniają przestronne i klimatyzowane pomieszczenia. Do dyspozycji każdego klienta STJ są również: przebieralnia, łazienka z prysznicem oraz oddzielne WC.

Trening to jednak nie tylko najnowocześniejszy sprzęt. Jak podkreśla Wojciech Rak, właściciel STJ, równie istotna jest fachowa opieka doświadczonego trenera personalnego. - Projekt powstawał na przestrzeni lat. Moje 25-letnie doświadczenie związane z treningami na siłowni, wiedza oraz ostatnie 6 lat pracy z klientami w charakterze trenera personalnego pozwala mi dokładnie określać indywidualne potrzeby osób oraz zapewnić profesjonalne doradztwo w zakresie każdego rodzaju treningu dostosowanego do indywidualnego poziomu sprawności fizycznej klientów oraz profesjonalne doradztwo w zakresie żywienia i dbania o sylwetkę.  W utworzonym przeze mnie miejscu znajduje się wszystko, czego może potrzebować ciało i dusza współczesnego aktywnego człowieka – przekonuje.  

Olbrzymią zaletą Studia Treningowego Jasło jest to, że każdy klient może liczyć tutaj na maksimum komfortu i prywatności. Indywidualny trening pod okiem trenera personalnego sprawia, że jakiekolwiek kompleksy związane z wyglądem, czy też sylwetką przestają mieć znaczenie.

Więcej na temat Studia Treningowego Jasło dowiecie się tutaj > facebook.com/studiotreningowejaslo lub pod numerem telefonu 883 662 008.

Artykuł sponsorowany

Napisany dnia: 22.02.2021, 07:31
 • Ostatnie pożegnanie ppłk. Mieczysława Żygłowicza. Kleeberczyk spoczął na Starym Cmentarzu w Jaśle

   

  Wczoraj, w Jaśle odbyła się uroczystość pogrzebowa zmarłego w miniony wtorek ppłk. Mieczysława Żygłowicza. Uczestnik wojny obronnej Polski 1939 r. a po wojnie wieloletni dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 w Jaśle spoczął w rodzinnym grobowcu na jasielskim Starym Cmentarzu. W ostatniej drodze towarzyszyła mu rodzina, przyjaciele oraz żołnierze, którzy z należnymi bohaterowi honorami pożegnali kleeberczyka.

 • Odśnieżanie dróg w centrum miasta jest skandaliczne - mówią mieszkańcy

  Jeszcze kilka dni temu na wielu ulicach, placach i chodnikach miasta zalegała gruba warstwa śniegu oraz lodu, choć w paru miejscach woła to nadal o pomstę do nieba. Poprawę warunków można zawdzięczać przede wszystkim pogodzie. Ciepłe promienie słońca sprawiły, że zalegający śnieg stopniał. Mieszkańcy nie szczędzą jednak gorzkich słów pod adresem władz miasta.

   

 • Aktualizacja: Młody mężczyzna spadł z drzewa. Nie żyje

  Tragiczny wypadek w Szebniach. Dzisiaj około godziny 14. podczas wycinki drzew zginął młody mężczyzna.

 • Wrak samochodu na osiedlu Gamrat został uprzątnięty. Został zabezpieczony na teren bazy MKS w Jaśle

  Pojazd, który od ponad pół roku zalegał na terenie zielonym na osiedlu Gamrat w Jaśle został przewieziony i zabezpieczony na terenie bazy Miejskiej Komunikacji Samochodowej w Jaśle. Urzędnicy ustalili spadkobierców, których powiadomią o odebraniu pojazdu. W innym przypadku sprawa trafi na drogę sądową.

 • Wypadek na drodze powiatowej w Łaskach

  Dzisiaj około godziny 13.50, policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego zostali skierowani do miejscowości Łaski, gdzie według zgłoszenia doszło wypadku, w którym poszkodowane zostały dwie osoby. Mundurowi ustalili wstępnie okoliczności zdarzenia...

 • Odszedł na wieczną wartę. W wieku 101. lat zmarł ppłk Mieczysław Żygłowicz, bohater września 1939

   

  Dzisiaj w wieku 101. lat zmarł ppłk Mieczysław Żygłowicz. Śmierć bohatera wojny obronnej Polski 1939 roku, nauczyciela i wychowawcy to olbrzymi cios dla całej społeczności ziemi jasielskiej. Był wzorem patrioty, pozbawionego uprzedzeń, bez reszty oddanego służbie dla ojczyzny, której pozostał wierny do końca swoich dni.

 • Wandale znów dali o sobie znać. Farbą zniszczyli elewację budynków szkoły i bursy międzyszkolnej

   

  W nocy z piątku na sobotę nieznani sprawcy zniszczyli fragmenty elewacji budynków przy Zespole Szkół Usługowych i Spożywczych w Jaśle. Na murach budynku szkoły oraz bursy międzyszkolnej przy ul. Staszica w Jaśle pojawiły się wulgarne napisy oraz malunki. Niektóre symbole nawiązują do ideologii nazistowskiej. Straty sięgać mogą kilku tysięcy złotych.

 • Część radnych miejskich chce budowy nowego krytego lodowiska w Jaśle. Zadanie wraca jak bumerang

  Radni miejscy z klubu PSPP złożą wniosek do władz miasta o wprowadzenie do budżetu miasta zadania związanego z budową krytego lodowiska w Jaśle.

 • Kolejna stłuczka na „stopach”

  Dzisiaj około godziny 14. w Jaśle na skrzyżowaniu ulic Szopena i Ujejskiego doszło do zderzenia się dwóch samochodów osobowych. Jedna osoba została przewieziona karetką do jasielskiego szpitala.

 • Jak poprawić swoją sylwetkę? Dowiesz się w nowym Studio Treningowym Jasło

   

  Dbałość o poprawę kondycji fizycznej, wbrew pozorom, wcale nie musi być dzisiaj wielkim wyzwaniem. Doskonałą receptą na osiągnięcie dobrej formy i sylwetki może okazać się Studio Treningowe Jasło. To wyposażone w nowoczesny sprzęt miejsce stworzone z myślą o tych, którzy chcą zmienić swój styl życia. W studio treningowym, pod okiem doświadczonych trenerów personalnych osiągnięcie ambitnych celów będzie zwykłą formalnością.  

 • Przedszkole Miejskie Nr 1 w Jaśle zaprasza!

   

  Dobra wiadomość dla wszystkich rodziców najmłodszych dzieci z Jasła i okolic. Trwa rekrutacja do Przedszkola Miejskiego Nr 1 w Jaśle. Zachęcamy do zapoznania się z bogatą ofertą naszej placówki.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105