Jasielska Gala Siatkówki
Gimnazjum nr 1 w Jaśle organizuje w dniach 8-10.09.2008 roku do udziału w trzydniowej imprezie sportowej "Jasielska Gala Siatkówki".
W pierwszych dwóch dniach odbędą się cztery turnieje piłki siatkowej przeznaczone dla dzieci ze szkół podstawowych i młodzieży gimnazjalnej.

W ostatnim dniu najpierw zobaczymy pojedynek siatkówki mężczyzn SAMORZĄDOWCY- BIZNESMENI, a następnie gościć będziemy czołowe drużyny Ligi Siatkówki Kobiet: aktualne mistrzynie Polski MKS Muszyniankę Fakro Muszynę oraz jej najgroźniejszego w tym sezonie rywala do tytułu mistrzowskiego: BKS Aluprof Bielsko- Biała. Obie drużyny zapowiadają występ w najsilniejszych składach - na boisku powinniśmy zobaczyć sześć reprezentantek z ostatnich Igrzysk Olimpijskich.
Dochód z imprezy zostanie przeznaczony na cel charytatywny.
