Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Jasielska Gala Siatkówki

27

Gimnazjum nr 1 w Jaśle organizuje w dniach 8-10.09.2008 roku do udziału w trzydniowej imprezie sportowej "Jasielska Gala Siatkówki".
   

W pierwszych dwóch dniach odbędą się cztery turnieje piłki siatkowej przeznaczone dla dzieci ze szkół podstawowych i młodzieży gimnazjalnej.

 

 

 

W ostatnim dniu najpierw zobaczymy pojedynek siatkówki mężczyzn SAMORZĄDOWCY- BIZNESMENI, a następnie gościć będziemy czołowe drużyny Ligi Siatkówki Kobiet: aktualne mistrzynie Polski MKS Muszyniankę Fakro Muszynę oraz jej najgroźniejszego w tym sezonie rywala do tytułu mistrzowskiego: BKS Aluprof Bielsko- Biała. Obie drużyny zapowiadają występ w najsilniejszych składach - na boisku powinniśmy zobaczyć sześć reprezentantek z ostatnich Igrzysk Olimpijskich.
   

Dochód z imprezy zostanie przeznaczony na cel charytatywny.

 

Kazimierz Bobula

Reklama

Komentarze: 27

Dodaj komentarz Widok:
0
@ marcin
dnia 09.09.2008, 15:49 · Zgłoś
Bilety można kupic u dyrektora szkoły i są dla młodzieży w cenie 4 zł a [...] 8 zł
Odpowiedz
0
@ gusia:)
dnia 09.09.2008, 14:41 · Zgłoś
ja z oso:D i pewnie ze jade Ty również, no nie?
Odpowiedz
0
@ Loks
dnia 09.09.2008, 08:20 · Zgłoś
Ponawiam pytanie, gdzie bedzie mozna kupic bilety i w jakiej cenie one beda ?
Odpowiedz
0
@ ;p
dnia 08.09.2008, 22:29 · Zgłoś
szkoda ze nikt nie pomyslal o rozgrywkach dla drużyn seniorskich, przynajmniej było by na co popatrzec....bo jesli dobrze licze to najwiecej ludzi co cos prezentują jest juz(sporo)po gimnazjum;p
Odpowiedz
0
@ gim. 1
dnia 08.09.2008, 14:53 · Zgłoś
gusia:) a Ty skąd? idziesz na zawody?
Odpowiedz
0
@ edi
dnia 07.09.2008, 20:40 · Zgłoś
Super - tylko gdzie można będzie kupić bilety i w jakiej cenie?:)
Odpowiedz
0
@ gusia:)
dnia 06.09.2008, 22:21 · Zgłoś
no to fajnie a Ty K.B. z kad jestes?:)
Odpowiedz
0
@ K.B.
dnia 05.09.2008, 21:41 · Zgłoś
Drużyny które zgłosiły się do rozgrywek w poniedziałek i wtorek:
-dziewczęta ze szkół podstawowych: SP Dębowiec, SP2 Osobnica,
SP2 Jasło, SP4 I Jasło, SP4 II Jasło,
-chłopcy ze szkół podstawowych: SP2 Jasło, SP2 Osobnica, SP4 Jasło, SP8 Jasło
-dziewczęta z gimnazjów: grupa I- G1 Jasło, Osobnica, Lipnica Dolna
grupa II- G4 Jasło, Dębowiec, Brzyska
-chłopcy z gimazjów: G1 Jasło, Dębowiec, Cieklin, Osobnica, Lipnica Dolna.
Razem 20 drużyn- system rozgrywek "każdy z każdym".
Odpowiedz
0
@ gusia:)
dnia 05.09.2008, 17:40 · Zgłoś
o lol:D nie chce mi sie tam jechać, ale muszę.... dobrze ze nasze chłopy przyjdą:p:) będzie z kim posiedzieć :D
Odpowiedz
0
@ ciekawy
dnia 05.09.2008, 12:32 · Zgłoś
Kto będzie występowal w drużynie samorządowców?
Odpowiedz
0
@ K.B.
dnia 31.08.2008, 23:07 · Zgłoś
W turniejach młodzieżowych w poniedziałek i wtorek może zagrać nawet po dwanaście drużyn ze szkół podstawowych i gimnazjów- zgłoszenia przyjmujemy do czwartku ( 4 września ) do godiny 12.00, bo na godzinię 14.00 zaplanowane jest losowanie. Zaczęły się już zgłaszać pierwsze drużyny, a pełną listę
z podziałem na grupy opublikujemy po losowaniu.
Odpowiedz
0
@ heh xd
dnia 31.08.2008, 16:27 · Zgłoś
Mam pytanie jakie drużyny z gimnazjum tam w ogóle grają i kogo zaprosił pan Kazimierz Bobula bo chciałabym wiedzieć może napisałby jakie drużyny z gimnazjum tam grają proszę o odpowiedź....
Odpowiedz
0
@ do pic:P
dnia 30.08.2008, 13:09 · Zgłoś
tak tak dokładnie o to chodzi maleńki:)
Odpowiedz
0
@ Pic
dnia 29.08.2008, 17:03 · Zgłoś
Czyli podsumowujac to zalezy czy masz duzego [...]...
Odpowiedz
0
@ bum
dnia 29.08.2008, 14:34 · Zgłoś
ale wstepu nie bedzie??
Odpowiedz
0
@ ...
dnia 28.08.2008, 21:01 · Zgłoś
tak, tak, tak... trener coś tam mówił że mają przyjechać w najsilniejszych składach, w których ma być 6 zawodniczek z Igrzysk:) co do miksera. stary jak łapiesz 3.50 (niemożliwe ale jeśli), blokujesz każdą akcję, bronisz beznadziejne piłki to po 1 treningu Ci gwarantuję że będziesz grał. a tak to zależy co potrafisz.
Odpowiedz
0
@ mikser
dnia 28.08.2008, 19:47 · Zgłoś
dzieki za odpowiedz ;)
Odpowiedz
0
@ elo
dnia 28.08.2008, 14:50 · Zgłoś
eloelo
pewnie cięzko bedzie sie dostac na ten mecz pokazowy siatkarek;/
wiec lepiej byłoby ma mosirze wg. mnie;p
Odpowiedz
0
@ do miksera
dnia 28.08.2008, 09:50 · Zgłoś
eh nie jest wazne ile trenujesz tylko jak trenujesz i jakie posiadasz umiejetnosci gdyz wiekszosc osob trenuje nawet po 3 lata a nie znalazlo jeszcze miejsca w podstawowej 6 skladu.
Odpowiedz
0
@ kibic
dnia 27.08.2008, 21:57 · Zgłoś
Myślę, że skoro jest to impreza charytatywna to mecz pomiędzy Myszynianką a Bielskiem powinien odbyć się w hali MOSiR, a nie w szkolnej salce do której wejdzie 200 osób !
Dla kogo to ?
Odpowiedz
0
@ mikser
dnia 27.08.2008, 20:32 · Zgłoś
jestem w gimnazjum i chce sie dowiedziec po ilu miesiacach mozna zagrac juz w podstawowym skladzie prosze o odp.
Odpowiedz
0
@ do lola
dnia 27.08.2008, 17:02 · Zgłoś
lolu tu to się zapisz do poprawnej ortografii... a z tego co wiem (a wiem dobrze bo gram w mosirze) to skład podstawówki jest raczej już pełny więc musiałbyś mieć zasięgu chyba ze 3,40 żebyś grał
Odpowiedz
0
@ abc
dnia 27.08.2008, 16:00 · Zgłoś
a może podstawówki?
Odpowiedz
0
@ Kibic Siatki
dnia 27.08.2008, 14:25 · Zgłoś
Czy wiadomo w jakich skladach przyjedzie Muszyna i Bielsko Biala ?????????
Odpowiedz
0
@ ..
dnia 27.08.2008, 12:25 · Zgłoś
a jaki jestes rocznik?
Odpowiedz
0
@ ja
dnia 27.08.2008, 12:18 · Zgłoś
chyba słusznie, bo podstawówka pisze sie przez "ó"
Odpowiedz
0
@ lol
dnia 27.08.2008, 11:31 · Zgłoś
kiedy są jakies trening bo sie cche zalapac do podstawuwki:D
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.