Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl
Jaslo4u.pl - Jasielski portal informacyjny
Jaslo4u.pl - Jasło dla Ciebie

Jasielski PiS trzęsie się w posadach

172

Mariusz Sepioł zrezygnował z członkostwa w partii Prawa i Sprawiedliwości oraz z funkcji pełnomocnika gminnego PiS. Jego decyzja jak podkreślił jest protestem przeciwko patologii w tym środowisku. - Te patologie to manipulacje, knowania, pomówienia i prowokacje realizowane z inspiracji czołowych postaci Prawa i Sprawiedliwości w Jaśle – napisał w liście do prezesa Jarosława Kaczyńskiego.

fot. archiwum

Nie dość, że KW PiS w Jaśle nie zarejestrował list w trzech okręgach do rady miejskiej to jeszcze teraz pojawiła się informacja o złożonych rezygnacjach z partii PiS. Mariusz Sepioł, były starosta jasielski, obecnie radny Rady Powiatu w Jaśle 13 września br. w piśmie skierowanym do prezesa Jarosława Kaczyńskiego zrezygnował z członkostwa w partii oraz z funkcji pełnomocnika gminnego PiS. Jego zdaniem w strukturach jasielskich istnieje patologia, w której nie ma zamiaru brać udziału. Rozłam w PiS rozpoczął się dwa lata temu, kiedy w 2016 r. został odwołany z funkcji starosty jasielskiego i mówi wprost, że za tymi decyzjami stali parlamentarzyści - poseł Bogdan Rzońca i senator Alicja Zając. Mariusz Sepioł z PiS związany był od 2007 r. Mimo, iż partia w skali kraju dominuje z kilkudziesięcioprocentowym poparciem odchodzi w proteście oraz buncie przeciw niegodziwości w postępowaniu jej władz. Podkreślał, że wielokrotnie sygnalizował o licznych nieprawidłowościach w ośrodkach władzy lokalnej, która działa na korzyść ludzi z własnego kręgu, mimo to pozostało to bez odzewu i jakiejkolwiek reakcji. – Jestem przekonany, że moja rezygnacja zostanie przekształcona w ten sposób, że będą podawane informacje o dyscyplinarnym wyrzuceniu mnie z partii. Na chwilę obecną nie zebrało się natomiast żadne zgromadzenie, które mogłoby statutowo przyjąć taką decyzję – wyjaśnił M. Sepioł.

Nie ukrywa także, że jego odejście jest związane z posłem Bogdanem Rzońcą oraz senator Alicją Zając. – Zawsze mnie zwalczali. Alicja Zając dopiero w ubiegłym roku przyznała się do tego, że brała udział w moim odwołaniu na łamach jednego z lokalnych mediów mówiąc, że cytuję „jestem dumna z tego, że brałam udział w tym powiatowym przewrocie”. To jednak nie jest główną przyczyną mojej rezygnacji. Cały szereg nieprawidłowości w PiS wypunktowuje już od dawna. Struktur lokalnych tutaj już prawie nie ma. Wyrazem tego jest to, że Bogdan Rzońca jako odpowiedzialny za ten odcinek nie zarejestrował list w mieście Jaśle - mateczniku PiS-u – żywo komentuje Mariusz Sepioł. Dodaje również, że członków PiS w Jaśle do niedawna było około 60 osób, dzisiaj pozostało ich niewielu. – Działalność Bogdana Rzońcy do tego doprowadziła – dodał. Poseł Rzońca decyzję o odejściu z partii komentuje krótko – Mariusz Sepioł zrezygnował z członkostwa, bo trzyma z lewicą - skwitował. Senator Alicja Zając przypomina, że z funkcji starosty został odwołany większością głosów w radzie. Nie ukrywa jednak zdziwienia, że rezygnację z partii i funkcji pełnomocnika próbuje tłumaczyć nieprawidłowościami, czy patologiami w strukturach jasielskich. - Uważam, że ta decyzja jest spóźniona, gdyż wiemy, że kandyduje z list innego komitetu w wyborach będąc członkiem partii, a zasada w PiS jest taka, że członkowie partii takich rzeczy nie robią. I tak procedura usunięcia z partii PiS zostałaby wdrożona, jeśli to już nie nastąpiło – komentuje senator Alicja Zając

Radny Rady Powiatu w Jaśle w piśmie do Jarosława Kaczyńskiego zwraca uwagę na układ w samorządach trwający od wielu lat, niemający większego wpływu na poprawę chociażby komunikacji w mieście. Zwracał uwagę na niepokojące wskaźniki gospodarcze i upadające Jasło w obliczu innych miast, od których znacząco odstajemy. - Panie Prezesie trwająca walka polityczna w powiecie jasielskim to w istocie spór pomiędzy światem wartości, patriotyzmu i honoru, który reprezentuję razem z wieloma ludźmi trzeźwo i właściwie oceniającymi sytuację w Jaśle a światem obłudy, cwaniactwa, prywaty, złych układów, korupcji, zastraszania i poddaństwa – czytamy w piśmie.

W tegorocznych wyborach samorządowych Mariusz Sepioł postanowił ubiegać się o mandat radnego Rady Powiatu w Jaśle razem z Komitetem Wyborczym Wyborców Porozumienie Samorządowe Ponad Podziałami, na którego czele stoi Janusz Przetacznik.

Ilona Dziedzic

[email protected]

Napisany dnia: 27.09.2018, 18:00

Komentarze Czytelników:

Dodaj komentarz Widok:
0
@ Jaślanka
dnia 21.12.2018, 16:21 · Zgłoś
Prosze trochę rozwagi i umiaru w pompowaniu żenującego wydarzenia z Przetacznikiem w tle. Jeśli lewituje, to na własne życzenie , może ego wieksze od persony ? Czytaja Wasze posty internauci z Polski, a Wy robicie takie szambo publicznie. Moim zdaniem były starosta nie dorósł do stanowiska, skoro teraz zachowuje sie gorzej od baby. I z tym lewactwem nie potrafi skończyc konszachty ? Nieładnie
Odpowiedz
-2
@ Kierowca
dnia 06.10.2018, 09:26 · Zgłoś
Kobiety głosujcie za kobietami.
Miejcie i Wy więcej swoich przedstawicielek we władzach.
Więcej kobiet, większa kultura i odpowiedzialność.
Odpowiedz
0
@ GALL ANONIM - ZNANY
dnia 04.10.2018, 21:55 · Zgłoś
Witam wszystkich zatroskanych o dobro naszej małej Ojczyzny!
Pan Sepioł powiedział głośno to co dawno było wiadomo i o czym wszyscy w powiecie jasielskim po cichu mówią. Sam nie prezentował wielkich kompetencji jako starosta- to prawda, ale to nie znaczy że panowie po zasadniczych szkołach zawodowych w Nowym Żmigrodzie ? oni to się znają na pracy powiatu- hahahahaha .A teraz zostaną wójtami - żenada !!!.
Wystarczy upychać całe życie kufajki w stare błotniki samochodowe aby zostać "starostą" jasielskim albo wójtem w Osieku. Gdzie są podstawowe wartości PRAWDA I SPRAWIEDLIWOŚĆ. Jasło jest na bocznicy i żaden pomnik tego nie zmieni!!!
Odpowiedz
2
@ J
dnia 04.10.2018, 14:18 · Zgłoś
Brawo wreszcie ktoś powiedział głośno to co wszyscy wiedzą . Ale to nie koniec opery mydlanej mamy nowy akt - otóż ojcowie miasta w dniu 3 października roku pańskiego 2018 doznali objawienia odkryli bohatera, jest jet krzyczą lokomotywa Pisu do fotela burmistrza, człowiek niezłomny ... jedynie właściwy Andrzej Czarnecki wybawca narodu ( PIS) i żyli długo i szczęśliwie.e tam szkoda czasu w tę bajkę nawet dwulatek nie uwierzy.
Odpowiedz
-3
@ lotto
dnia 02.10.2018, 10:02 · Zgłoś
Pan Sepioł nie odszedł z PIS tylko podobno został usunięty, a to jest różnica. najłatwiej pokazać siebie w świetle ofiary losu i na tym koniku brykać przez wybory !!! nie dajmy się ogłupiać takim zagrywkom. Pawluś robi w Powiecie drogi a Rzońca ściąga środki na co tylko może,.
Odpowiedz
0
@ thisissparta
dnia 04.10.2018, 12:54 · Zgłoś
Wierzysz pisowskim kłamczuszkom? Niby to w niedzielę się zebrało prezydium. Przed mszą, czy po niej?
Odpowiedz
3
@ Szymek
dnia 30.09.2018, 21:03 · Zgłoś
"... Te patologie to manipulacje, knowania, pomówienia i prowokacje realizowane z inspiracji czołowych postaci Prawa i Sprawiedliwości w Jaśle " Przecież tak jest w całym naszym pięknym kraju. Knowanie, szczucie jednego na drugiego, półprawdy i nieprawdy - to motto działania PiS.
Dawno temu pisałem, że jeśli ktoś nie dostał od "rządzącej partii" w łeb, to dostanie wcześniej czy później. Teraz padło na tego pana, niebawem inni blisko ucha prezesa też dostaną,
Odpowiedz
10
@ Brawo Panie Sepioł i Lechowski
dnia 30.09.2018, 18:35 · Zgłoś
Macie jaja na swoim miejscu, już wiecie co ta sekta potrafi! Knucia i spiski, kasa dla siebie a ludzi mydlą świetlaną przysz£ością i w finale bankrutami...
Odpowiedz
1
@ Kierowca
dnia 30.09.2018, 18:04 · Zgłoś
PIS owcy są jak wolni samuraje bez pana.
Mogą głosować na kogo zechcą.
Odpowiedz
3
@ Odyr
dnia 29.09.2018, 05:03 · Zgłoś
Fajowo ze pisu na kolanach..
Odpowiedz
2
@ nie ma peca
dnia 29.09.2018, 00:54 · Zgłoś
zaorać jasielski pisdołek i będzie fajnie hehe
Odpowiedz
-8
@ anka
dnia 28.09.2018, 20:58 · Zgłoś
Zgadzam się w 100 %, to wyjątkowy cynik i obłudnik, liczy na ciemnotę ludu, że ktoś się na te jego brednie nabierze.
Odpowiedz
14
@ Hebel
dnia 29.09.2018, 15:03 · Zgłoś
Senatorzyna kazała napisać?
Odpowiedz
0
@ Hebel
dnia 29.09.2018, 15:29 · Zgłoś
[komentarz nie na temat]
Odpowiedz
6
@ Hebel
dnia 30.09.2018, 22:45 · Zgłoś
Co trafiłem z kasą za komentarze?
Odpowiedz
3
@ do Tomcia i Anki
dnia 01.10.2018, 14:08 · Zgłoś
Coś masz z główką nie halo, że najpierw piszesz jeden komentarz jako Tomcio a potem zgadzasz się z nim jako Anka? Rozdwojenie jaźni czy nadmiar promili? Bierzcie trochę inteligentniejszych trolli, przynajmniej takich, którzy wiedzą, co to jest numer IP.
Odpowiedz
0
@ anka
dnia 01.10.2018, 17:29 · Zgłoś
Chyba Tobie.
Odpowiedz
0
@ thisissparta
dnia 04.10.2018, 12:56 · Zgłoś
[komentarz zawierał obraźliwe treści]
Odpowiedz
-13
@ Tomcio
dnia 28.09.2018, 20:56 · Zgłoś
Ha ha, dobre sobie, wylali go wcześniej m.in. za jakieś szachrajstwa finansowe a on teraz "rżnie głupa" i niby z oburzenia składa rezygnację. Fałsz, obłuda, zakłamanie. Wstyd Panie Sepioł !
Odpowiedz
-12
@ Wiciu
dnia 28.09.2018, 20:54 · Zgłoś
Ten gość to wyjątkowo cyniczny i wyrachowany gracz. Prowadzi tzw. negatywną kampanię, dla niewtajemniczonych definicja: "Kampania negatywna – taktyka polega na dyskredytacji przeciwnika politycznego oraz podważanie jego wiarygodności w oczach wyborców. Tego rodzaju taktyka zakłada atak na określone środowisko lub osobę, cechy osobowe kontrkandydata, jego zachowanie lub na głoszone przez niego poglądy. Zdarza się również, że często porusza się publicznie sprawy prywatne kontrkandydata i jego rodzinę, przedstawiając ją w negatywnym świetle".
To cała prawda. PRZESTRZEGAM PRZED TYM GOŚCIEM.
Odpowiedz
1
@ anka
dnia 01.10.2018, 17:29 · Zgłoś
Sama się przebadaj, z jednego kompa piszą 3 osoby, nie wiesz że tak można ? To informuję .
Odpowiedz
0
@ do anki vel wicia vel tomka
dnia 02.10.2018, 00:29 · Zgłoś
No to bida u was w chałupie, że trzy osoby z jednego kompa korzystają i to w tym samym czasie. Losowanie robicie czy po prostu sobie wyrywacie?
Odpowiedz
1
@ thisissparta
dnia 04.10.2018, 12:57 · Zgłoś
Myślicie, że wszyscy są tacy głupi, jak wy?
Odpowiedz
0
@ Kierowca
dnia 28.09.2018, 20:47 · Zgłoś
Co ma PO do ukrycia, że ukrywa się pod inną nazwą.
Podobnie jak inne partie.
Które partie reprezentuje kandydat na burmistrza pan Czernecki.
Czyżby w mętnej wodzie próbowano złapać na haczyk zdezorientowane płotki.
Odpowiedz
20
@ Xdd
dnia 28.09.2018, 15:21 · Zgłoś
Pan M.Sepioł jest jednym z lepszych ludzi i wie co pisze również go popieram...
Odpowiedz
28
@ elf
dnia 28.09.2018, 15:12 · Zgłoś
Nie znam Pana Sepioła ale gratuluję odwagi, a o układach i rozgrywkach jasielskich "elit" to wiedzą chyba wszyscy.
Odpowiedz
18
@ bogusz z PO
dnia 28.09.2018, 14:55 · Zgłoś
Miło sie czyta, oj miło. To początek końca PiS.
Odpowiedz
12
@ ixi
dnia 28.09.2018, 14:03 · Zgłoś
Politycy bawią się naszym kosztem, grają miedzy sobą a Jasło popada w ruinę! Czas na nowe, czas na młodych , bezpartyjnych ludzi z wizja a nie partyjny beton od przecinania wstag.
Odpowiedz
-5
@ xxxxx
dnia 28.09.2018, 13:51 · Zgłoś
pozdrawiam wszystkich malkontentów. MIŁEGO DNIA
Odpowiedz
-3
@ stankiewicz felix
dnia 28.09.2018, 11:18 · Zgłoś
Podobno struktury PO w Jaśle się odrodziły.W jakich komitetach poukrywali się ci "odnowiciele",bo swojego chyba nie zarejestrowali ?
Odpowiedz
6
@ kleks
dnia 28.09.2018, 12:04 · Zgłoś
Samorząd dla Mieszkańców to obecna nazwa Platformy Obywatelskiej.
Odpowiedz
3
@ Hebel
dnia 29.09.2018, 15:31 · Zgłoś
I PSL również. Partyjne popłuczyny
Odpowiedz
8
@ M
dnia 28.09.2018, 11:17 · Zgłoś
Ci . którzy piszą że Burmistrz Pabian to pisowiec mają rzeczywiście poważny problem i powinni sięgnąć po specjalistyczną pomoc gdyby burmistrz Pabian
był pisowcem to nigdy nie straciłby ich poparcia bo jak wyszła cała sprawa z wiceburmistrzem to zwolniłby go z pracy i posłusznie wykonywał rozkazy nie zrobił tego stanął murem za kolegą i
. pisowski burmistrz nie miałby z tym problemu A cóż to za problem pozbyć się osoby która jest niewygodna nawet trzeba a burmistrz Pabian tego nie zrobił i za to go już powinniśmy go szanować bo tylko w ten sposób pokazał nam jak powinno się postępować nie jak jest wygodnie nie jak jest lepiej tylko jak powinno się postępować skoro w takich sprawach wykazał się honorem to jestem pewny że w każdej innej też się takie wydarzenie czego Niestety nie można powiedzieć o wielu z nas
Odpowiedz
-2
@ Szymek
dnia 30.09.2018, 21:23 · Zgłoś
To chyba nie znasz sprawy. Jednak zwolnił i żadnego murku nie było. Ugiął się pod naciskiem nadzorującego z ramienia PiS posła,,,nie pamiętam -taki rumiany na twarzy.
".. Ryszard Pabian z dniem 1 października 2018 roku odwołuje Antoniego Pikula ze stanowiska wiceburmistrza Jasła, a ma to związek z zamiarem przejścia wiceburmistrza na emeryturę. " Dobre. Zawsze Od 1945 roku tak, albo stanem zdrowia uzasadniano wywalenie ze stołka
Pewnie i bez nadzorcy by zwolnił, bo prokurator komunistyczny jest bliżej ucha prezesa.
Odpowiedz
-3
@ malkonent
dnia 28.09.2018, 11:02 · Zgłoś
Walka o koryto jest bezpardonowa, myślę , że zostaną rozwiązane lokalne struktury PIS-u
a winni zaniedbań zostaną skreśleni z listy członków PIS-u
Co wie ktoś co się dzieje z gwiazdą portalu A. Kijak dragoness, nie komentuje tak ważnych
wydarzeń.
Odpowiedz
-2
@ żal
dnia 28.09.2018, 13:08 · Zgłoś
uprzedziłeś mnie TEŻ TĘSKNIĘ za wszechwiedzącą ...
Odpowiedz
2
@ Hebel
dnia 29.09.2018, 15:35 · Zgłoś
Co? Zazdroscicie wiedzy, ciemniaki?
Odpowiedz
2
@ thisissparta
dnia 01.10.2018, 22:06 · Zgłoś
Ona kiedyś pisała że malkontent ma obsesję na jej punkcie. Może jej coś zrobił?
Odpowiedz
-14
@ BOLEK
dnia 28.09.2018, 10:47 · Zgłoś
Brawo PIS tak trzymać i nie przejmować się bandą z po,.N, psl, czerwonych komuchów i pozostałych przebierańców . Koryto coraz bardziej się od nich oddala stąd ten kwik. Nigdy więcej tych skorumpowanych sprzedawczyków.
Odpowiedz
8
@ pisTOLET
dnia 28.09.2018, 10:28 · Zgłoś
no i się dzieje, jeden drugiego warta. Adam Pawlus pojechalł do USA i cały czas brał dietę radnego i to jest uczciwość pisu i moralność pisu. Przez dwa lata zadłużyli powiat, ze długo bedzie trzeba spłacac. no tak sepiol teraz krzyczy jak juz żadne frukty z pisu nie lecą, jak już go mieli wyrzucić to wystąpil.
tadek gorgosz to dopiero fachowiec . ach bym zapomniał ta pani to faktycznie do garów na plebanie
Odpowiedz
14
@ Wódz
dnia 28.09.2018, 09:23 · Zgłoś
Pan Gorgosz zrobił to zrobił tamto wybudował drogi ale gdzie na swoim terenie i za nasz podatników pieniądze nie za swoje był na stanowisku dostał wytyczne i kasę to wybudował bo od tego tam był i brał za to wypłaty żeby robić co do niego należy! Zrobił to co zrobił by każdy inny z takim budżetem co miał. Wybielanie na siłę..
Odpowiedz
1
@ Zagłosuję
dnia 30.09.2018, 08:54 · Zgłoś
Śmieszne. Zrobił to źle, nie zrobiłby też źle. Poprostu musi być źle. Nikt mu tych pieniedzy nie dał tylko załatwił jeżdząc do sejmu i innych urzędów. Prawda jest taka, że p. Pawluś bez Gorgosza by sobie nie poradził a jak przychodzi do wywiadów to zawsze tylko On. Nie fair.
Odpowiedz
22
@ krokodyle łzy
dnia 28.09.2018, 09:17 · Zgłoś
Jak to jest, że chcę dodać plusa przy komentarzach korzystnych dla Sepioła, to się nie da, a w jednym przypadku plus zamienił się w minus. U was też cuda nad urną?
Odpowiedz
9
@ były uczeń
dnia 28.09.2018, 08:58 · Zgłoś
Brawo Psorze tak trzymać
Odpowiedz
21
@ uczeń
dnia 28.09.2018, 08:26 · Zgłoś
Brawo Panie Mariuszu. Wierze w Pana i Pana uczciwość nic sie Pan pod tym wzgledem nie zmienił. To co Pan mówił na lekcjach fizyki nadal trzyma sie Pan swoich ideałów. Powiedział Pan raz na zajęciach żę sa ludzie ktorzy nie zrobią nic dla pieniedzy i Pan jako jedyny z tego szamba do nich należy.
Odpowiedz
-6
@ on
dnia 28.09.2018, 21:55 · Zgłoś
Na fizyce powinien mówić o tematach związanych z tym przedmiotem .
Odpowiedz
11
@ Do on
dnia 29.09.2018, 10:45 · Zgłoś
Nauczyciel jest także wychowawcą.Mądry nauczyciel nie przekazuje tylko suchej teorii,lecz wplata wątki etyczne,patriotyczne i życiowe.Wnioskuję,że Pan S.jest wspaniałym nauczycielem/każdy powinien posiadać wszechstronną wiedzę i człowieczeństwo,powołanie do zawodu kształcenia młodych ludzi/,który dba o dobro uczniów i mądrze kształtuje ich osobowości.
Odpowiedz
41
@ Obiłankenobi
dnia 28.09.2018, 08:01 · Zgłoś
Dajcie spokój Panu Sepiołowi. Porządny inteligentny człowiek, miałem z nim fizykę w technikum i dał się poznać z najlepszej strony jako nauczyciel ale jako i osoba. Uczył nas teorii ale też życia. A co do Jasielskiego PiS'u niestety zrobiły się dwa obozy i żrą się między sobą, i takie tego skutki. Pan Sepioł zrobił dobrze że odciął się od tej patologii.
Odpowiedz
-11
@ miki
dnia 28.09.2018, 09:09 · Zgłoś
Tak i na złośc przeszedł do komunistów. Tok myślenia na poziomie jamochłona
Odpowiedz
7
@ Miki Mikołajew
dnia 28.09.2018, 16:33 · Zgłoś
A komuniści gdzie przeszli miki?
Odpowiedz
6
@ wkurzony
dnia 29.09.2018, 09:58 · Zgłoś
No i ? Patrząc na to co ostatnio PiS wyrabia to śmiem twierdzić,że partia PiSowska i komunistyczna to wręcz ideowe bliźnięta.Ba.Śmiem wręcz twierdzić,że sieroty po SLD są nawet bardziej wolnościowe i zdroworozsądkowe.

Co PiS schował przed wyborami samorządowymi ? Np:

- Przesunięcie naszej kasy z nadgodzin i oddanie jej "pracodawcom" na speckonto z którego wypłacą nam urlopami nawet bez naszej zgody (albo i to nie)
- Kolejne restrykcje w sprawie broni palnej,żeby nawet ten co ma oddał bo lud powinien być bezbronny i się czasem nie buntować

To co oni robią to nawet komunizm nie jest - tylko gorzej,znacznie gorzej.
Odpowiedz
13
@ gbur
dnia 28.09.2018, 07:38 · Zgłoś
Życzę serdecznie pisiorom, aby sami pozagryzali się na smierć, a my z przyjemnością wyrzucimy ich truchła na śmietnik !!!
Odpowiedz
6
@ Slawek
dnia 28.09.2018, 07:11 · Zgłoś
PiS bez PO by nie istniało musi być dobry i zły. Tak pokazuje TV i wy
teraz płacicie swoim głosem..
Odpowiedz
25
@ PZPR PiS
dnia 28.09.2018, 06:32 · Zgłoś
PiS to komunistyczna partia dla ciemnoty.
Kaczor to stary dziad, który w komunie się urodził i w komunie
chce umrzeć.
Przy okazji pociągnie na dno Polskę i Polaków.
Odpowiedz
28
@ YOZEF
dnia 28.09.2018, 03:27 · Zgłoś
sepiol byl moim przeciwnikiem politycznym jak jeszce pracowalem ,,szkoda ze tak sie stalo uwazam ze to byl zelazny zolnierz pisu ,,oddany i uczciwy ,pise to jako przeciwnik jego ,,,zas pis no co dbaja goscie o swoje interesy ,widocznie komus zalezalo aby list nie zarejestrowac i tak zbierac podpisy ,,,wstyd pewni ludzie powinni juz odejsc z polityki ,,,zas wyborcy dac im czerwona kartke ,,,szkoda e w moim kochanym miescie tak jest ,a zle jest ,,,jaslo umiera ,,,czyli wybory nic nie dadza bedzie po staremu ,,,te same nazwiska tz 25 rzadza jaslem od 28 lat bedziemy mieli rzoncow zajacoe dybasiow czelusniakow przetacznikow [tutaj popieram jego wiedze i madrosc ]muzykow koziolow zdunskich burbelkow i innych ktorzy piastuja rozne funkcje ale zawsze od 27 lat ,,,wyborcy obudzcie sie ,,,jaslanie nie stac was na to ,glosujcie na mlodych przed 40 ,,,
Odpowiedz
-2
@ kleks
dnia 28.09.2018, 06:51 · Zgłoś
Jakieś osiągnięcia jako starosta czy radny powiatowy miał???
Odpowiedz
21
@ CV
dnia 28.09.2018, 08:06 · Zgłoś
Popieram zdanie YOZEFA ...układ zniszczył ideowca ..naiwnego ale uczciwego...Polityka to brudna gra...i dobrze się w niej czują tylko Ci których morale oscyluje wokół ZERA !!!
Odpowiedz
-6
@ kleks
dnia 28.09.2018, 12:02 · Zgłoś
Tylko jakoś tak dziwnie mu sie odmieniło, gdy przestal byc starostą.
Odpowiedz
29
@ rumak
dnia 28.09.2018, 00:56 · Zgłoś
Jasło bastion PISu poszło w PISDU
Odpowiedz
36
@ Mieszkaniec
dnia 28.09.2018, 00:01 · Zgłoś
jak Rzońca utraci zaufanie prezesa, to już dużo.
Miejmy nadzieję, że już do polityki nie wróci
Odpowiedz
3
@ Tryt
dnia 27.09.2018, 23:16 · Zgłoś
Żrą się nawzajem z zapałem godnym pokory z jego raju. A gawiedź patrzy i komentuje nie wiem,ąc że to wynik wewnętrznych pisowskich rozgrywek. Ale co tu się dziwić. W każdej partii takiej jak pis gdzie demokracja to wolą prezia Kaczyńskiego innego stanu rzeczy nie będ,ie.każdy nadany przez Prezia sxefuncio musi mieć przeciwników. Każdy nadany a nie wybrany albo bierze towarzystwo za twarz albo większość 1
Odpowiedz
-5
@ Lewar
dnia 27.09.2018, 23:03 · Zgłoś
Jak jesteś taki wyszczekany to załóż partie na co czekasz ? Krótko i na temat
Odpowiedz
17
@ J
dnia 27.09.2018, 21:22 · Zgłoś
Co za jemioł fałszywy. Z PiSu idzie do komuchów, ja pierdziu... co za dno moralne, byle koryto :)))
Odpowiedz
23
@ Hebel
dnia 28.09.2018, 07:24 · Zgłoś
Przecież komuchy to PiS właśnie
Odpowiedz
-14
@ stary
dnia 27.09.2018, 21:18 · Zgłoś
PISiarzom już mózgi się zlasowały--zamiast krwi mają płyn mściwości--zamiast mózgu styropian---oni nie mają cech ludzkich
Odpowiedz
-13
@ kultura i klasa
dnia 27.09.2018, 21:16 · Zgłoś
to nie ładnie tak się tak wycofywać

jak partia na górze to dobrze

jaksłabnie partia to trzeba uciekać

to tak się nie robi

nauczyciele trochę się zawiedli

a tyle obietnic

a tu nic

ucieczka z pola walki

gdzie honor i odwaga

pozdrawiam wyborców
Odpowiedz
17
@ Hebel
dnia 27.09.2018, 22:36 · Zgłoś
PiS słabnie? Czyli sondaże kłamią!?
Odpowiedz
2
@ thisissparta
dnia 01.10.2018, 20:19 · Zgłoś
Sondaże kłamią, Morawiecki kłamie, senatorzyna kłamie...
Odpowiedz
31
@ homo
dnia 27.09.2018, 21:05 · Zgłoś
Prawicowe dwulicowe towarzystwo
Odpowiedz
10
@ niki
dnia 27.09.2018, 21:04 · Zgłoś
szkoda słów
Jasło umiera
i nie widać ratunku
może jak ludzie KLER oglądną to się obudzą
bo niestety w Jaśle nie ma i nie było gospodarza
od niepamiętnych czasów ...
Odpowiedz
3
@ Bebe@
dnia 27.09.2018, 22:05 · Zgłoś
Kochani ,bo Jaslo musi umrzec ,zeby sie odrodzic dla innej nacji ,ktora to sobie nasze Jaselko bardzo ukochala I dobrze wie dlaczego.Dlatego robia wszystko abyscie z tad uciekali.Zanizaja wartosi nieruchomosci ,pozamykali miejsca pracy itd ,itp.Wiedza jak to robic .Powtorka z rozrywki.
Odpowiedz
3
@ a.lechowski
dnia 28.09.2018, 06:43 · Zgłoś
Masz na myśli nację " Czosnku żerców "
Odpowiedz
1
@ KAROL
dnia 01.10.2018, 07:52 · Zgłoś
Mnie jest wstyd ludziom spoza miasta mówić,że jestem z Jasła...Przeważnie kojarzą to z jakąś wsią w Bieszczadach,gdzie raz w tygodniu podjeżdża pod dom samochód z artykułami pierwszej potrzeby i żywnością...
Odpowiedz
47
@ wolne miasto jasło
dnia 27.09.2018, 21:01 · Zgłoś
Panowie , sztandar PiS wyprowadzić
Odpowiedz
1
@ YOZEF
dnia 28.09.2018, 09:06 · Zgłoś
nigdy w jasle nie bylo pisu ,,,chacha
Odpowiedz
3
@ jurciu
dnia 27.09.2018, 20:51 · Zgłoś
Pabian to pisowiec a co zrobił do miasta parkingów nic ścieżek rowerowych nic / kupił 2 hulajnogi i sobie nowe auto bez żadnych zniżek nie zlikwidował SM a zatrudnił spadochroniaża Czech na zastempce /Zegnamy pana pokazał pan ze nie umie pan żądzić
Odpowiedz
19
@ kakub
dnia 27.09.2018, 20:04 · Zgłoś
Człowiek o nieskazitelnych poglądach, członek PiS-u, który startuje z listy Przetacznika i Kozaka? Żałosny facecik.
Odpowiedz
37
@ Reki
dnia 27.09.2018, 20:52 · Zgłoś
Kasa misiu kasa. Dla kasy ludzie wszystko są w stanie zrobic
Odpowiedz
16
@ kakub
dnia 27.09.2018, 22:23 · Zgłoś
Zgada się. Tylko po co do tego facecik dodaje jeszcze ideologię?
Odpowiedz
1
@ Hebel
dnia 28.09.2018, 07:26 · Zgłoś
Akurat u niego o kasę nie chodzi
Odpowiedz
8
@ YOZEF
dnia 28.09.2018, 09:03 · Zgłoś
co mial robic jezeli mu nie udzielono poparcia z pis co bedzie jak zdobedzie najwiecej glosow do powiatu bedzie rekordzista ,a to jest mozliwe panie jaroslawie kaczynski bo sepiol to byl zelazny zolnierz pisu uczciwy prawdomowny i sprawiedliwy ,,,dlatego polegl ,,,bylem jego preciwnikiem politycznym spieralismy sie ale juz nie chce zadnej polityki koniec emerytura imysle tylko o rodzinie ,a jaslo ma to na co zasluzylo ,,,cha cha
Odpowiedz
30
@ keller
dnia 27.09.2018, 20:03 · Zgłoś
Jarosław,Jarosław rozgoń to Jasielskie towarzystwo do ostatniego darmozjada. zresztą oni są już posra-i po same pachy. a takie posady cieplutkie były.oj szkoda ,szkoda.
Odpowiedz
11
@ Bebe@
dnia 27.09.2018, 22:01 · Zgłoś
Ty myslisz ,ze Jaroslawowi lezy na sercu dobro prawdziwych Polakow,Jak sie przyjrzec blizej jego manewrom ,to trudno uwierzyc ,ze tak.Wszystkie afery zlodziejskie I przekrety nie zostaly ukarane I cisza .Wylegaja sie nastepne a Polska coraz biedniejsza.Tylko podatnik musi si wszystko utrzymac.Ci na gorze trzymaja kase w rajach podatkowych.
Odpowiedz
28
@ Jak chorągiewki na wietrze
dnia 27.09.2018, 20:02 · Zgłoś
Czyli wynika z tego że nie ważne jaka partia byle by utrzymać się przy korycie.
Wyborco zapamiętaj te gęby i na nich nie głosuj nawet jak by wstąpili do nieba.
Odpowiedz
34
@ wazelinowejaslo
dnia 27.09.2018, 19:53 · Zgłoś
PiS w Jaśle, podobnie jak ryba, zepsuł się od głowy. Chociaż w przypadku PiS-u w Jaśle, te "głowy" raczej do zdrowych nigdy się nie zaliczały.
I co teraz z wazeliną?
Odpowiedz
7
@ Wyborca
dnia 27.09.2018, 19:47 · Zgłoś
A kto je pełnomocnikiem PIS na terenie Gm. Tarnowiec - wie kto ?, bo kto był na terenie gm. Skołyszyn to ju tera wiem
Odpowiedz
6
@ Ojej
dnia 27.09.2018, 19:32 · Zgłoś
Będę na niego głosował, mądry facet, fizyk
Odpowiedz
14
@ Kati
dnia 27.09.2018, 21:29 · Zgłoś
Bez swojego zdania. Brak Mu jaj do pełnienia funkcji publicznej
Odpowiedz
8
@ Hebel
dnia 27.09.2018, 22:33 · Zgłoś
Guzik o nim wiesz
Odpowiedz
15
@ do Kati
dnia 28.09.2018, 00:54 · Zgłoś
Jednak jakieś zdanie ma bo inne niż obecne władze jasielskiego Pisiku
Odpowiedz
4
@ mrX
dnia 27.09.2018, 19:31 · Zgłoś
No cóż... Przejście pana Sepioła do komitetu wyborczego, pod którym ukrywają się jasielskie sieroty po SLD wiarygodności m u nie dodaje. To tak całkiem abstrahując od jakości kierownictwa jasielskiego PiS.
Odpowiedz
1
@ Wiem
dnia 28.09.2018, 05:58 · Zgłoś
Nie przeszedł tylko żeby startować musiał z jakiegoś komitetu się zgłosić bo go właśnie PIS nie umieścił na liście.
Odpowiedz
-22
@ kleks
dnia 28.09.2018, 06:49 · Zgłoś
Musiał startować? To teraz jest obowiązek? Skompromitował się i życzę mu serdecznie, by kadencja 2014-2018 była jego ostatnią w radzie powiatu.
Odpowiedz
50
@ Komentator
dnia 27.09.2018, 19:27 · Zgłoś
W artykule wyszło zakłamanie pani senator, która mówiąc o tym, że procedura usunięcia z partii radnego Sepioła została lub zostanie wdrożona potwierdziła słowa Pana radnego: "Jestem przekonany, że moja rezygnacja zostanie przekształcona w ten sposób, że będą podawane informacje o dyscyplinarnym wyrzuceniu mnie z partii". Zresztą życzę powodzenia w usunięciu kogoś kto już sam się usunął.
Odpowiedz
8
@ Kierowca
dnia 27.09.2018, 19:24 · Zgłoś
Przedstawiciele partyjni są sterowani odgórnie i wykonują ich polecenia.
Będziemy głosować na człowieka niezależnego od partii
i sprawdzonego na tym stanowisku w Jaśle, pana Ryszarda Pabiana.
Odpowiedz
44
@ Jigg
dnia 27.09.2018, 19:20 · Zgłoś
Podpisałbym się obydwoma rękoma pod tym listem do P. Kaczyńskiego.
Jeśli On nie zechce się pochylić nad tematem kolesiostwa w powiecie, to
nie ma co marzyć o poprawie. Jeśli na kogoś mają oko, to mu nie odpuszczą.
Sami mają tyle za uszami, że głowa mała. Z jakiego komitetu startuje pyszałek
z wyrokiem z Osieka? A babunia Zającowa i Rzońca murem za nim.
Odpowiedz
-38
@ kassa
dnia 27.09.2018, 18:56 · Zgłoś
sepioł został usunięty z pisu i teraz udaje, że honorowy i sam odszedł
Odpowiedz
44
@ do Slawek
dnia 28.09.2018, 00:48 · Zgłoś
Jeśli nawet został usunięty to nie zmienia to faktu że to co opisał to Święta prawda o bagnie jakie tworzą Bodzio i Alusia i niedługo będą pływać po uszy w tych fekaliach
Odpowiedz
5
@ Hebel
dnia 29.09.2018, 15:38 · Zgłoś
Nie został usunięty Ala łze jak Morawiecki
Odpowiedz
53
@ sasza
dnia 27.09.2018, 18:46 · Zgłoś
Rzońca ma ksywkę kapitan Hak.
Odpowiedz
36
@ Hebel
dnia 27.09.2018, 20:04 · Zgłoś
A nie Rudolf?
Odpowiedz
35
@ szasza
dnia 27.09.2018, 20:55 · Zgłoś
od zawsze zbierał haki na ludzi a pawluś czarne teczki
kocham ich też jestem kolekcjonerem
Odpowiedz
104
@ Slawek
dnia 27.09.2018, 18:44 · Zgłoś
Bogdan Rzońca powinien złożyć rezygnację i zająć się swoim stanem
Odpowiedz
14
@ do Slawek
dnia 28.09.2018, 00:45 · Zgłoś
Stan jest w odpowiednim przedziale %
Odpowiedz
18
@ pys
dnia 28.09.2018, 08:03 · Zgłoś
Bo alkomat nie ma legalizacji
Odpowiedz
-7
@ Tutaj wpisz swój pseudonim
dnia 27.09.2018, 18:39 · Zgłoś
Taka mała dygresja .Ale nagonka na tego PiSa robi jasło4u :)
PS. Nie żebym go lubił tego pisa.
PS2. Nie głosuj na to co telewizja promuje !!!
Odpowiedz
17
@ ubaw
dnia 28.09.2018, 04:41 · Zgłoś
gdzie widzisz nagonkę? Cytowanie listu to nagonkę? A wiem już! Portal powinien milczeć i udawać, że listu nie ma, prawda?
Odpowiedz
109
@ luki
dnia 27.09.2018, 18:22 · Zgłoś
Oto cały PiS Jasielski w pigułce. Wstyd
Odpowiedz
40
@ Aqq
dnia 27.09.2018, 18:37 · Zgłoś
Pis-po-nowoczesna- sld-psl i cala reszta...Taka jest polityka...jedno wielkie bagno...
Odpowiedz
70
@ bazalt
dnia 27.09.2018, 19:03 · Zgłoś
Bo na takie rozdęte "ego" jakie mają jasielskie posły i senatory, to taki 38tysięczny grajdoł jest za ciasny.
Odpowiedz
143
@ Woytazz
dnia 27.09.2018, 18:19 · Zgłoś
Podkładanie świń, knucie, kuluarowa walka o stołki i publiczne okładanie się łajnem - w sam raz jak na partię o chrześcijańskich wartościach przystało. Rzygać się chce patrząc na wasze przepychanki - nawet o zwykłe rocznicowe składanie kwiatków pod pomnikiem potraficie się ciąć. Bredzicie o działaniu, przyszłości i rozwoju, a zebranie paru prawidłowych podpisów przekracza wasze możliwości. Nie umiecie nawet za to przeprosić. Wyrżnijcie się nawzajem - zapowiada się naprawdę piękna katastrofa.
Odpowiedz
73
@ keller
dnia 27.09.2018, 21:06 · Zgłoś
ten komentarz wysłać Kaczyńskiemu,lepszy od listu Sepioła.
Odpowiedz
8
@ keller
dnia 27.09.2018, 21:10 · Zgłoś
tylko że tak jest w każdej partii,ot cała Polska.
Odpowiedz
58
@ Gminny
dnia 27.09.2018, 18:14 · Zgłoś
Z innego Komitetu wyborczego startuje także pan Gorgosz. Czy i wobec niego zostanie wszczęta procedura wydalania z PiS, o której mówi pani Senator?
Czy Gorgosz, mimo swych osiągnięć drogowych, ale bez poparcia PiS ma jakiekolwiek szanse w starciu z panem Piękosiem popieranym przez tą partię?
Odpowiedz
38
@ bleee
dnia 27.09.2018, 18:34 · Zgłoś
Gorgosz w porównaniu do Piękosia to nieruchawa niemowa, Kto kiedykolwiek słuchał vive starosty wie o czym mówię.Nawet wazelinowejasło nie pomoże choć na siłę włażą mu w ...
Odpowiedz
47
@ Wódz
dnia 27.09.2018, 18:37 · Zgłoś
Jakie ma te osiągnięcia drogowe Gorgosz? Bo dalej tych ściem nierozumie
Odpowiedz
-29
@ @Loczek
dnia 27.09.2018, 20:42 · Zgłoś
dzięki niemu budowana jest krajówka od Trzcinicy w stronę Skołyszna wraz z przbudową mostu koło szkoły, załatwił całą drogę od Jareniówki w stronę budowanej właśnie krajówki również z przebudową mostu i droga z chodnika (swoją drogą ta cała Trzcinica to całkiem zacofana, ciekawego co władze gminy robiły przez cały czas),
angażuje się również w projekt obwodnicy Jasła do Miejsca Piastowego, więc radzę troszkę poczytać ;)
Odpowiedz
0
@ Gminny
dnia 27.09.2018, 20:42 · Zgłoś
znaczy to, że bez PiS Gorgosz nie ma szansy?
Odpowiedz
5
@ AJAJA
dnia 27.09.2018, 20:46 · Zgłoś
A jakie osiągnięcia ma Piękoś? Może ostatnie podwyżki w oczyszczalni robione pod publikę z których sami pracownicy się śmieją? Sami ludzie z Szebni dzwonili do Gorgosza bo dobrze wiedzą jakim Piękoś jest człowiekiem i jak traktuje chociażby swoich pracowników
Odpowiedz
17
@ Gminny
dnia 28.09.2018, 00:44 · Zgłoś
Jakie niby te osiągnięcia drogowe??? bo jeżdżę samochodem za dnia a nie latam samolotem i nie widzę
Odpowiedz
4
@ zagłosuję
dnia 28.09.2018, 08:24 · Zgłoś
Proszę spytać Pana Piękosia na ile jest zadłużony prowadzony przez niego zakład. Co jak co ale P. Gorgosz potrafi decydować sam bez władz, Pan Piękoś raczej nie.
Acha. Tak straszyli Gorgoszem w starostwie, że wszystkich zwolni. Proszę spytać pracowników czy kogoś zwolnił i czy jest złym przełożonym. Oczywiście nieroby będą niezadowoleni :P.
Odpowiedz
-6
@ kat
dnia 28.09.2018, 08:31 · Zgłoś
Z tego co wiem to starostwo chce obwodnicę z jasła na skołyszyn!!!więc radzę troszkę poczytać
Odpowiedz
7
@ ona
dnia 28.09.2018, 08:41 · Zgłoś
Co do pracowników to proszę popytać nikt na Niego skarżył się na pewno nie będzie a zdziwisz się jak dobrze będą mówić!
Odpowiedz
3
@ Wódz
dnia 28.09.2018, 09:12 · Zgłoś
A który zakład czy instytucja poza ZUS nie jest w Polsce zadłużony?
Odpowiedz
-4
@ X
dnia 28.09.2018, 18:15 · Zgłoś
Ale jesteś poinformowany...łał jestem pod wrażeniem.
Współczuję żałosnego poziomu rozmowy. Piekosiowi do pięt nie sięgacie. Coś sobą prezentuje i ma swoje zasady. Szacun.
Odpowiedz
0
@ do zagłosuję
dnia 28.09.2018, 20:41 · Zgłoś
A kogo miał zwolnic jak cały urząd to Pisowcy? Przecież swoich się nie zwalnia
Odpowiedz
5
@ Do X
dnia 29.09.2018, 00:07 · Zgłoś
Jasne, pan Piekoszów ma takie zasady że jeszcze przed wyborami między sobą stołki rozdawali. Kpina z ludzi i tyle.
Odpowiedz
1
@ A
dnia 29.09.2018, 12:55 · Zgłoś
Ma zasady. Przynajmniej partia nie zmienia jak horagiewka. A pan g nie wazne jaj byle do koryta
Odpowiedz
3
@ Do A
dnia 29.09.2018, 15:40 · Zgłoś
Żadna partia nie daje panu Piękosiowi tytułu do rozporządzeniami stołków jeszcze przed wyborami! To są zasady według Pana? Na prawdę gratuluję poczucia wartości
Odpowiedz
1
@ Bo i
dnia 29.09.2018, 15:45 · Zgłoś
Panie A pan G nie zmienia partii jak chorągiewki, startuje tylko z innego komitetu a dlaczego? Bo mu wolno. Tak samo jak wielu innym ludziom.
Ale przynajmniej wiem czemu jest taka nagonka na niego, bo wreszcie jest gość co się nie boi powiedzieć prawdy i za jego rządów trzeba będzie ruszyć du*ę do roboty i tylko o to jest ten cały krzyk.
Odpowiedz
4
@ Zagłosuję
dnia 30.09.2018, 07:53 · Zgłoś
Dokładnie Bo i. Po pierwsze p. Gorgosz nigdy w partii nie był. Pani Alicja wolała Pana Piękosia, nie swojego kolegę, bo Piękosiem można sterować. Gorgoszem nie!!
I co ro roboty też masz rację. Pierdzenia w stołki niebarowe będzie
Odpowiedz
2
@ A ja nie
dnia 30.09.2018, 10:56 · Zgłoś
G. dba tylko i wyłącznie o swoje interesy. Nie kłam, że nikogo nie pozwalnialł. Ja znam dwie osoby, które zwolnił, nie patrząc, że są tuż przed emeryturą. Swoją rodzinkę poupychał, gdzie się da po urzędach. Pomiata ludźmi, zwłaszcza, wykształconymi (wychodzą kompleksy). Nie potrafi zbudować prawidłowo zdania. Nie był w żadnej partii? Nie rozśmieszaj mnie. Zaczynał od PZPR.
Odpowiedz
-3
@ załamana mieszkanka
dnia 30.09.2018, 16:23 · Zgłoś
do Bo i;
może i pan Gorgosz mówi prawdę, ale tak przy tym bełkocze, że trudno go zrozumieć.
Odpowiedz
6
@ Do A ja nie
dnia 01.10.2018, 08:26 · Zgłoś
Powiedz, gdzie niby jego rodzina pracuje w urzędach? Znasz go w ogóle? Ani jedna osoba nie pracuje w żadnym urzędzie. Większość z nich prowadzi własne firmy. Oczywiście powiesz, że ich ustawił. Tak. Jako ojciec zadbał o swoją rodzinę żeby miała łatwiejszy start. Teraz muszą zapieprzać a roboty nauczyli się od niego. Ciekawe co ty zrobiłeś dla swojej rodziny ???
Odpowiedz
2
@ do załamana mieszkanka
dnia 02.10.2018, 09:06 · Zgłoś
Jeżeli to że pan Gorgosz ma jakąś tam wade wymowy (moim zdaniem da się go spokojnie słuchać ale trzeba chcieć) to jest Wasz jedyny argument żeby na niego nie głosować to na prawdę radzę się zastowić czy w ogóle warto iść do urn w Waszym wypadku
Odpowiedz
-78
@ Lucjana
dnia 27.09.2018, 18:11 · Zgłoś
Szkoda że go nie wyrzucono wcześniej...
Odpowiedz
50
@ aaa
dnia 27.09.2018, 18:14 · Zgłoś
Lucjan, a Ty uważasz, że on nie ma racji?
Odpowiedz
47
@ do lucjana
dnia 28.09.2018, 00:42 · Zgłoś
nie wyrzucono tylko sam zrezygnował bo widzi jakie bagno wdowa smoleńska z bogdanem tworza
Odpowiedz
90
@ Hebel
dnia 27.09.2018, 18:05 · Zgłoś
Niech się lepiej zamknął, bo się Kaczyński dowie, gdzie i W jakim stanie był poseł gdy wyszła afera z podpisami. A gosposia z powrotem do garów
Odpowiedz
33
@ przePIS
dnia 27.09.2018, 18:38 · Zgłoś
Panie Sepioł, ja bym od pana odkupił to miejsce w Pisie. Nie wiem gdzie to można kupić. Bo bym sie zatrudnił u Pawlusia w starostwie ale on tam jakieś konkursy pisze. A w każdym konkursie pisze że trzeba znać jakieś przePISy. No to ja bym był sam taki przePIS to by mi jakiaś robote znalaźli. proszo o podanie ceny to sie dogadamy.
Odpowiedz
-5
@ przePIS
dnia 27.09.2018, 18:42 · Zgłoś
żona mi mówi żem niedoczytał bo to o przepisy prawa chodzi a ja myślał że o znajomośi z pisami także wycofuje swoją oferte. niech pan odda legitymacje może nieługo sam kaczyński będzie w Jaśle
Odpowiedz
122
@ Mereer
dnia 27.09.2018, 19:36 · Zgłoś
brawo za odwage
Odpowiedz
-72
@ beach sun
dnia 27.09.2018, 20:02 · Zgłoś
Artykuł - coś na wzór - nikt mnie nie lubi. A przecież jestem taki ładny, odpowiedzialny, wszystko zło to inni, nie JA. Dobrze mieć poczucie takiej dużej wartości. JA TO JESTEM W PORZĄDKU, NIE TO CO INNI. To zdanie już napisano 2000 lat temu. GRATULUJĘ samopoczucia.
Odpowiedz
-6
@ Hebel
dnia 27.09.2018, 20:03 · Zgłoś
Nie chrzan głupot jak nie wiesz o co chodzi
Odpowiedz
-12
@ Jozin z Bazin
dnia 27.09.2018, 20:06 · Zgłoś
Ilona roz.pie.alasz mnie swoimi artykułami, szczególnie tytułami.
To nie Gazeta Wyborcza czy Fakty tylko Jaslo4u. :)
A twoja ciągła demagogia jest śmieszna
Odpowiedz
118
@ #cep
dnia 27.09.2018, 20:14 · Zgłoś
...
ktoś nie wytrzymał
i coś w nim pękło
choć bardzo wątpię
by w Pis-ie jękło
to tylko czubeczek
góry lodowej
bardzo wpływowej
i dochodowej.
trzymasz się kliki
albo wynocha
tu nie ma miejsca
na twego focha
prezes tych listów
raczej nie czyta
bo czy dochodzą?
ktoś o to spyta?
szkoda Mariusza
fajny był gość
że nie wytrzymał?
że miał już dość?
lecz dziś mi rano
opadły cycki!
po wsiach
na płotach
zawisł Staś Mlicki!
w nowej odsłonie
przedtem PO-wiec
dziś po prawej stronie?
co na to powiesz?kameleonie?
więc panie Sepioł!
szacun dla pana!
reszta już może ćwiczyć kolana!

...
Odpowiedz
-85
@ Do@Mereer
dnia 27.09.2018, 20:14 · Zgłoś
Jaka odwaga,tchorzostwo.Natychmiast wydalic z zawodu nauczyciela
Odpowiedz
33
@ joszek
dnia 27.09.2018, 20:59 · Zgłoś
W Kołaczycach jesli bedzie nowy burmistrz to bedzie miał bardzo ciezko bo klika bedzie mu swinie podrzucac.
Odpowiedz
66
@ ciekawy
dnia 27.09.2018, 21:00 · Zgłoś
Zapytajmy czy poseł Rzońca był w młodości w PZPR ? Czy jakiejś innej organizacji lewicowej ?
Odpowiedz
-7
@ Żenada
dnia 27.09.2018, 22:09 · Zgłoś
Haha to są politycy :D w PiS nic w tej kadencji nie osiągnie to idzie w inne miejsce ...
Odpowiedz
36
@ ja
dnia 27.09.2018, 23:46 · Zgłoś
rewelacyjny wierszyk zwłaszcza kawałek o p. Mlickim
no ale cóż na Foluszu mocno wieje to i chorągiewka na wietrze powiewa
Odpowiedz
24
@ Tic-Tac
dnia 28.09.2018, 08:35 · Zgłoś
Panie Mariuszu ma Pan rację, tylko jeśli przez wiele,wiele lat tak się działo w JAśle, ,to
1 gdy klęska głupoty w jasielskim PiS ie osiągnęła zenitu to u Pana odwaga staniala?
2.dlaczego mimo ogromnych nieprawidłowości duzej krytyki mieszkancow Pan przez te wiele lat milczał?
3.bylo fajnie , gdy wyniesli Pana na swiecznik,a upadek z niego jest b.bolesny.
4.i bez Pana spoznionego listu do P.Kaczyńskiego w jasielskim PiSie będzie trzęsienie ziemi i zmiany na typowanych listach parlamentarnych.
5.Jeśli startuje Pan z komitetu P.Przetacznika, który z SLD-owca przebarwil się na PiS -owca,tzn ze się Pan i inni identyfikują z takim zachowaniem. Czyli jesteście dobrymi slizgaczami i najlepsi w slalomie gigancie.Niemacie sobie równych alpejczykow omijajacych choragiewki na trasie
Odpowiedz
15
@ gosh
dnia 28.09.2018, 08:38 · Zgłoś
świetne!Bravo! Pięknie i z dowcipem napisane!
Odpowiedz
-5
@ stary
dnia 28.09.2018, 10:05 · Zgłoś
liczę że jako patriota odbył zaszczytną zasadniczą służbę wojskową i nie wymigiwał się lewymi świadectwami od lekarzy,może ktoś wie gdzie służył ???
Odpowiedz
17
@ do Tic-Tac
dnia 28.09.2018, 18:45 · Zgłoś
Nie milczał, dlatego dostawał w du.ę. Coś mało wiesz ...
Odpowiedz
7
@ FANaryk z PiS s
dnia 28.09.2018, 21:43 · Zgłoś
Gdzie jest fan z piS S, który tak tu na portalu żebrał o głosy na PiS.

Czy PiS to tylko kłamcy, obłudnicy i misiewicze takie obleśne BMW bierny mierny ale wierny?

Czy hasło PiS to nie matura ale wola szczera zrobi z Ciebie oficera?

DOJNA ZMIANA
Odpowiedz
-9
@ Tic-Tac
dnia 29.09.2018, 08:33 · Zgłoś
Stara zasada zyciowa. Nigdy nie wolno się kopać z koniem.A już nigdy nie kopać leżącego konia.Jeśli tak po lini partyjnej torturowano, należało zabrać zabawki i odejść. Pana list ,ktory w tresci zawiera wlasne zale znalazł się w ogólnopolskich mediach.Szwanku zawodowego nie było. A w partii jak w każdej dziedzinie ktoś musi przewodzić i ktoś musi posłusznie wykonać Chyba nietrafnie dano nagłówek temu artykulowi. Bo jeśli odchodzi jeden szeregowy czlonek partii,to zadna tragedia.Bo gdy kilkuset mieszkancow wyemigruje z miasta,to nie znaczy,ze miasto upada.P.Mariuszu listem się Pan skompromitował, zresztą, jak skompromitowani są już byli Pana mocodawcy.
Odpowiedz
8
@ wkurzony
dnia 29.09.2018, 09:47 · Zgłoś
Kilkuset ? Ty Paj...u,Ojczulków Franciszkanów (w końcu żeś pewnie PiSior a PiS jest klerykalny) się spytaj ile pustych domów po mieście.1/3 Jaślan nie ma a nie kilkuset !
Odpowiedz
7
@ Do wkurzonego
dnia 29.09.2018, 11:08 · Zgłoś
Naprawdę niema się co emocjonowac:
1.przykład dot.emigracji wcale nie dot.M.Jasła
2.należy też nie zapominać o starej dewizie życiowej.
"umiesz liczyć. licz na siebie"
3 należy przypomnieć sytuacje sprzed kilku lat z Gamratu.Otóż wielu,
wielu b.pracowników dostalo nieodpłatnie akcje zakładowe.
Sprytnie dyrekcja podeszła b.pracowników .Wycenila te akcje
I z marszu poinformowano,ze kupią ich po promocyjnych
cenach, bo w niedługim czasie ich wartość będzie malala.
Chyba wszystkie akcje kupili i się cieszą, że sa wyłącznym właścicielem
I tutaj uwydatnia się krótkie myślenie ludzi.Dobrowolnie
Zrezygnowali z dobrej dywidendy i ze wspolzarzadzania zakładem
Do kogo mieć żal. ? ze zaklad,ze miasto Jasło tak wygląda i ze coraz
gorzej się z nim dzieje.Nikt obcy nie zadba o nasze
miasto..Podobnie postapiono w rafinerii.
Odpowiedz
5
@ Jaślanin..
dnia 30.09.2018, 14:41 · Zgłoś
Gdyby głupota była lżejsza od powietrza to fruwalbyś jak gołębica. Póki w Jaśle nie jest nie się Pisiorów od koryta i ograniczy wpływy pseudo posłanki Zająć którą mężowi do pięt nie dorasta..I Rzońcy to Jasło dalej będzie spychane na margines.
Odpowiedz
0
@ Do stary
dnia 01.10.2018, 07:00 · Zgłoś
Odbyłem pełną służbę wojskową w jednostce liniowej z wieloma poligonami i to bardzo ciężkimi. Moi znajomi to wiedzą.
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: [email protected]
Telefonicznie: 508 772 657