Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Jaślanie mają wielkie serca. Padł rekord!

70

50 000,00 zł, 47,13 EU  oraz 4,06 $ zebrali wolontariusze w Jaśle oraz okolicznych miejscowościach podczas 19. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Jaśle. Tak wysokiej kwoty w historii naszego miasta jeszcze nie było. Mieszkańcy nie zawiedli i hojnie wsparli tegoroczną edycję WOŚP. Pieniądze zgodnie z planem zostaną przekazane na zakup sprzętu dla dzieci z chorobami urologicznymi i nefrologicznymi.

<Zapraszamy do fotorelacji>


- Zależy nam na tym, by wcześniej wykrywać wady układu moczowego u dzieci z możliwością wczesnego rozpoczęcia leczenia i interwencji urologicznej. To bardzo ważne, bo wczesne rozpoznanie może w sposób decydujący wpływać na dalsze losy dzieci, a później osób dorosłych – tłumaczy doc. dr hab. n med. Sylwester Prokurat z Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie.

W tym roku ponad 140 wolontariuszy zbierało pieniądze do puszek w Jaśle oraz okolicznych miejscowościach. Jak nas zapewnia Marcin Grabek, zastępca szefa sztabu WOŚP w Jaśle,  cała akcja przebiegała zgodnie z planem, bez żadnych zakłóceń.



- Jesteśmy bardzo zadowoleni z tegorocznej akcji. Pobiliśmy dotychczasowy rekord Jasła, który wyniósł 34 tysiące złotych. W tej chwili czekamy jeszcze na puszki z licytacji, bo ta cały czas trwa – powiedział w niedzielę wieczorem portalowi jaslo4u.pl M. Grabek.

W tym roku, po dwuletniej przerwie impreza odbyła się na rynku. Na jasielskiej scenie wystąpiły zespoły: Wanda i Banda, Bez Marki, B-Site, Plateau, Headache oraz Heven. W przerwie między koncertami odbywała się licytacja, a punktualnie o godz. 20.00 poszybowało światełko do nieba. Orkiestrze tradycyjnie już towarzyszyła licytacja. Pod młotek poszły m.in.: obraz więźnia z Zakładu Karnego w Jaśle, ikona, kalendarze z podpisami Asseco Resovia i obraz absolwenta ASP we Wrocławiu, który został zlicytowany za 500 zł. Kupił go starosta Adam Kmiecik, a praca młodego plastyka ozdobi ściany starostwa.

- Było znacznie więcej ludzi niż w latach poprzednich. Mimo, że momentami było zimno, to jednak jaślanie nas nie zawiedli i stawili się na koncertach i na licytacji i pokazali, że mają wielkie serce – dodaje na zakończenie Grabek.


(kp)


Reklama

Komentarze: 70

Dodaj komentarz Widok:
0
@ gru
dnia 14.01.2011, 10:39 · Zgłoś
ale po co takie akcje
dla pijaru?
państwo dość zabiera a nie kupuje sprzętu leczącego dzieci bo są tacy którzy kupią
Odpowiedz
0
@ eK.
dnia 14.01.2011, 01:40 · Zgłoś
do "ek"

proszę się nie podpisywać moim nickiem, a tym bardziej pod takim idiotycznym postem
Odpowiedz
0
@ do darek
dnia 13.01.2011, 16:40 · Zgłoś
Darek.. wolontariusz są po to, żeby pomagać- nie kraść. Myślę, że to ludzie na tyle inteligentni, że wiedzą na co te pieniądze przeznaczone. Widać gołym okiem, że ty nigdy nie byłeś wolontariuszem. Jeśli byłeś to sory, ale nie wypada, żeby tak mówić o osobach, które pomagają.

Co do innych złośliwych komentarzy dotyczących Owsiaka. Tak na niego narzekacie, że bierze kasę. Niech sobie bierze, ale z tego co widać po poprzednich latach, to jednak zdecydowana większość (jak nie całość!) idzie na sprzęt. Z drugiej strony, nawet jakby sobie wziął te kilka tysięcy. Kto z Was podjąłby się zorganizowania takiej akcji na skalę krajową? Może znajdzie się jakiś chętny do zastąpienia p. Owsiaka?
Odpowiedz
0
@ darek
dnia 12.01.2011, 13:24 · Zgłoś
ciekawe ile wolontariusze zarobili, może by się któryś pochwalił ?
Odpowiedz
0
@ yorker
dnia 12.01.2011, 10:03 · Zgłoś
Ja nie daje na Caritas, bo słyszałem, ze nasz dyrektor kardynałem zwany ma 10% od składek i za te pieniądze jeździ sobie na wycieczki na wyspy kanaryjskie!?
Odpowiedz
0
@ wiktor
dnia 11.01.2011, 20:10 · Zgłoś
informacje którą usłyszałem od jednego z woodstokowiczów było że Owsiak bierze 10 - 15 proc - wtedy mnie to zaskoczyło potem uwierzyłem widząc w tv jego wojaże po świecie .... ale woodstokowicz powielił panującą nieprawde - za co przepraszam

dałem się nabrać na to co ci woodstokowicze musieli pleść na tych imprezach - ale tak to jest jak się coś dostaje darmo) - Owsiak nie bierze nic (kreci programy tv i radiowe i z tego żyje)choć zapewne popularność dzięki fundacji i WOŚP przekłada sie
, tylko jego żona ma prace zarobkową w fundacji,

ale i tak powtarzam jak mantre 38 mln to wystarczy od naszych podatków przeznaczyc tylko 1 zł od osoby i jest ta kwota ...
Odpowiedz
0
@ szymek
dnia 11.01.2011, 20:06 · Zgłoś
do kris79 . Powinnaś zakończyć okrzykiem "KOMUNO WRÓĆ" kiedy to lekarze byli -za darmo, pociągi jeździły wolniej może, ale prawie punktualnie, dzieci starszym się kłaniały i ustępowały miejsca...no i takie tam.A propos WOŚP. To co zrobił do tej pory Owsiak, to wielu może tylko pomarzyć. Dobrze, że chociaż jemu chce się coś robić dla ludzi.
Odpowiedz
0
@ PiS-man
dnia 11.01.2011, 19:58 · Zgłoś
A ja dalej czekam na opublikowanie informacji o kosztach poniesionych na organizację WOŚP :D Swoją drogą: jak mieszkańcy jednego z państw bałkańskich biegają po mieście i wołają "pan da, pan da" to na forach pisze się o żebractwie; z kolei, gdy po miasteczku biegają urocze małolatki z puszkami zbierające pieniądze to nazywa się to zbiórką :D Wyborcy PO proszeni są o powstrzymanie się od komentarzy - to jest post dla inteligentnych! :D
Odpowiedz
0
@ do janek i do Jenkis
dnia 11.01.2011, 16:01 · Zgłoś
do Janek: to nie było [...], tylko pomoc chorym dzieciakom. Nie chcesz pomóc, to nie. Nikt Cię nie zmusza i tyle. [...] jest wtedy, gdy ktoś np. nie ma na jedzenie. A sytuacja takiej osoby różni się od sytuacji dziecka, które jest chore, nie uważasz?

Do Jenkis: Nie wydaje mi się, że to chodzi o "lubię- nie lubię", tylko o to, żeby mieć możliwość pomóc dzieciakom, prawda? Nie jestem jakaś anty Caritas, jednak uważam, że WOŚP oferuje lepszą pomoc niż Caritas.
Odpowiedz
0
@ do PIS-MAN
dnia 11.01.2011, 15:05 · Zgłoś
czy gdzieś już opublikowano kiedy wreszcie odetną Ci neta? Mam nadzieję, że za niedługo zostanie wprowadzony system ignorowania komentarzy. Zostaniesz pare zaminusowany i się skończy trolling. Rozumiem, że masz swoje zdanie, ale żeby za każdym razem wszystko sprowadzać w taki sposób do polityki, to już jest przegięcie.

Żebyś kiedyś nie musiał iść do sklepu ("PRYWATNEGO!!!") chodnikiem, który wyremontował Urząd Miasta. Oby też Ty lub Twoje pociechy nie musiały korzystać ze sprzętu kupionego przez ("PRYWATNĄ!!!") fundację Jerzego Owsiaka.

Czekam też, aby możliwość dodawania komentarzy była tylko po zalogowaniu. Może wtedy jeden z drugim by się zastanowił dwa razy zanim coś napisze. To się tyczy wszystkich newsów.
Odpowiedz
0
@ Do Sary
dnia 11.01.2011, 15:02 · Zgłoś
Brednie, brednie i jeszcze raz brednie, Sara. Za takie teksty można iść do sądu...Jakie 10% dla Owsiaka??? Co Ty bredzisz, dziewczyno??Poczytaj statut organizacji, poczytaj rozliczenia- Fundacja jest pod lupą od lat i każda złotówka jest rozliczana PUBLICZNIE. Zastanawiam się, czy nie dać linka do Twojej wypowiedzi do prawników Fundacji- takie brednie są karalne i szkodliwe.
Odpowiedz
0
@ do kris79
dnia 11.01.2011, 14:54 · Zgłoś
Twoje rozumowanie jest błędne, a z tym władcą III RP trochę nawet śmieszne :). Służba zdrowia to przede wszystkim personel, a nie urządzenia. Państwo w większości płaci za personel, a nie za sprzęt.

WOŚP nie opłaca personelu medycznego, a jedynie kupuje sprzęt, który państwo też kupuje, ale nie w takiej ilości, bo ma też do opłacenia właśnie personel.

Pomyśl, że państwo zakupiło 100 urządzeń do wykrywania zaburzeń słuchu. No i super. Ale co to szkodzi, żeby było drugie 100? Polacy zrzucają się raz w roku na to, aby urządzeń było więcej.

Nie mogę zrozumieć tego, że nadal są osoby, które po tylu latach działania Orkiestry takie rzeczy wypisują. Gdyby było tak jak mówisz, to nikt nigdzie by nie kwestował ani nie prosił o pomoc, bo przecież państwo ma gwarantować pomoc.

Oczywiście masz rację, że państwo nie radzi sobie ze służbą zdrowia itd, ale proszę, nie wypisuj, że Orkiestra ma wpływ na kwoty przeznaczane z budżetu państwa na służbę zdrowia.
Odpowiedz
0
@ gosc......
dnia 11.01.2011, 14:50 · Zgłoś
co to za laska na 2 zdjęciu po lewej ?:D
Odpowiedz
0
@ zadowolona
dnia 11.01.2011, 14:37 · Zgłoś
Świetnie tylko ile z tych pieniędzy trafi potem do Jasła?
Odpowiedz
0
@ krak
dnia 11.01.2011, 10:53 · Zgłoś
kris79 masz racje, także nie daje na wosp bo twierdze ze tylko wolontariusze ktorzy zbieraja robia dobry uczynek a reszta "biurokracji" wosp na tym zarabia...panstwo powinno dbac o obywateli bo gdy zdrowy obywatel to zdrowe panstwo...ale jest jak jest panstwo ma gdzies obywatela i woli wpedzac go w nedze byle zeby wziac od niego pieniadze na "zbiorke"
Odpowiedz
0
@ r1y7u9
dnia 11.01.2011, 10:41 · Zgłoś
"47,13 EU" znaczek euro się tak robi € (alt+u)
Odpowiedz
0
@ Wyborca
dnia 11.01.2011, 09:18 · Zgłoś
Co ofiarowała na WOŚP Pani Senator lub czym wsparłą tą zacną inicjatywę Jurka Owsiaka ?
Odpowiedz
0
@ jaślaninek
dnia 11.01.2011, 01:47 · Zgłoś
Wanda i Banda dała czadu! Czekam na Trojanowską w Jaśle!
Odpowiedz
0
@ zadowolony mażyciel
dnia 11.01.2011, 00:47 · Zgłoś
ŻEBY JESZCZE TE MILIONY CO NA MORDOWANIE NIEWINNYCH NIC POLAKOM AFGAŃCZYKÓW NASZA WŁADZA WYDAJE SZPITALE BYŁY BY WYPOSAŻONE ŚWIATOWO.
Odpowiedz
0
@ Szebnie
dnia 11.01.2011, 00:07 · Zgłoś
ale nasz [...] się skompromitował !!! wielka lipa w jego wydaniu tym sposobem dużo ludzi wstrzymało się z datkami pieniężnymi na potrzebne cele...popieram akcję WOŚP ,jestem zirytowany takim zachowaniem ciekawe czy jest z siebie proboszcz dumny? a proponuję by po kolendzie wziąść za przebierańca...!!!
Odpowiedz
0
@ on
dnia 10.01.2011, 22:17 · Zgłoś
nie wierze że tak co do grosza 50 tys..
Odpowiedz
0
@ wiktor
dnia 10.01.2011, 22:12 · Zgłoś
Sara ma całkowita racje ... tyle co państwo(banda czterech partii w parlamencie) przehula i rozkradnie i przyzna róznym badziewiom oraz zmarnuje kasiory to datki na wośp to mały pikuś,

38 milionów to od każdego 1 złoty - a samej wypłaty co miesiąc panstwo zabiera połowe , plus masa innych podatków (paliwo 1 zł 50 groszy reszta to podatki)

Cenie i szanuje Owsiaka ale nie da się ucieknąc od pytania
- z czego żyje i z czego podrózował swego czasu po całym świecie???, cały ten show i reklama też kasiorke zabiera, plus woodstocki

zrobić przy każdym szpitalu puszke i obowiazkowo raz do roku wrzucic 1 zł od osoby- i cały show zbyteczny

... jak jakis dygnitarz zarabia w ukladzie kilkanaście tysięcy na miesiąc to dla niego pikuś [...] raz do roku troche kasy- ale za to ma przeświadczenie że ma dobre serce , bo nie wierzycie chyba że te datki po 2- 5 zł co daje większość buduje ten kapitał

jak potrzebują 38 milionów na sprzęt to niech zrobia tace jak w kościele i puszczą posłów po swoich okręgach niech zbierają:)

a jako bonus zmniejszyc liczbe posłów o 100 (wraz z nimi lecą asystenci, dotacje do partii itp itd)

ojjj ileż by to kasy na leczenie zostało...
Odpowiedz
0
@ ek
dnia 10.01.2011, 22:11 · Zgłoś
Popieram - naiwność Jaślan nie zna granic...
Odpowiedz
0
@ do kropelka 18
dnia 10.01.2011, 21:59 · Zgłoś
nie podpisana ale baaaardzo ladna
Odpowiedz
0
@ kris79
dnia 10.01.2011, 21:37 · Zgłoś
Dlaczego nic nie daję na WOŚP?

Ja o tym piszę co roku. Ale powtórzę - w dużym streszczeniu - bo może ktoś nie czytał?
Przypuśćmy, że jestem jak najuczciwszym Władcą III RP. Wedle najlepszych ekspertyz powinienem w budżecie wydać miliard na tzw. „Służbę Zdrowia” i dwa miliardy na zbrojenia. Na wojsko trzeba by wydać więcej – ale, niestety, nie ma - bo trzeba dać na szpitale. Więc chcę tak właśnie podzielić budżet.
Dowiaduję się jednak, że p.Jerzy Owsiak prowadzi „Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy” – i uzbiera 40 milionów. Natychmiast muszę zmienić decyzję: dam na „Służbę Zdrowia” tylko 960 mln – a na wojsko 2040 mln...
Czyli: pacyfista (ja NIE jestem pacyfistą!) dający złotówkę na WOŚP dał ją w rzeczywistości na czołgi.
Dopóki żyjemy w totalitarnym państwie, w którym budżet jest centralny, totalny – dopóty nie dam na WOŚP ani złotówki. Bo dawałbym forsę w łapy tym du[...] i złodziejom z ul.Wiejskiej w Warszawie.
Natomiast w Wolnej Polsce, w której za lekarza nie będzie się płaciło za pośrednictwem p.Jana Vincenta (vulgo: Jacka Rostowskiego) i Jego Gangu - dam z wielką przyjemnością.
Tym bardziej, że będę jej miał o wiele więcej...
Powtarzam: nie kieruje mną niechęć do p.Jerzego Owsiaka (choć Jego hasło "Róbta co chceta" to typowa anty-kultura); po prostu z mojego punktu widzenia jest to taki sam "podatek od spolegliwości" jak Toto-Lotek jest "podatkiem od głupoty". I tyle.
Cytat z blogu JKM :)
Odpowiedz
0
@ jas
dnia 10.01.2011, 21:16 · Zgłoś
na kawe bym cie dziewczyno zaprosil
Odpowiedz
0
@ andrzej
dnia 10.01.2011, 21:07 · Zgłoś
do "PiS -man" ..a
jesteś straszny smutas!!!Żal mi ciebie i tobie podobnych!
Odpowiedz
0
@ GTI
dnia 10.01.2011, 20:45 · Zgłoś
POKAZ FAJERWERKÓW ŁADNIEJSZY NIŻ NA SYLWKA KRÓTSZY ALE SPOKO !!
Odpowiedz
0
@ Jenkins
dnia 10.01.2011, 19:59 · Zgłoś
Powiedzcie mi tylko jedno. Skoro Owsiak tak nie lubi Kościoła to dlaczego kwestuje pod Kościołami? Wyobrażacie sobie gdyby tak ktoś z Caritasu zaczął kwestować pod wejściem na impreze WOŚP ? Owsiak ogłosiłby od razu skandal na cała Polskę. Cwaniactwo czy brak zasad?
Odpowiedz
0
@ JaśLAK
dnia 10.01.2011, 19:17 · Zgłoś
Nie dzielimy się ale się łączymy......Brawo Burmistrz i Starosta / wraca normalność do Jasła
Odpowiedz
0
@ kropelka18
dnia 10.01.2011, 17:19 · Zgłoś
Właśnie co to laska na pierwszej fotce??
Odpowiedz
0
@ PiS-man
dnia 10.01.2011, 17:19 · Zgłoś
Czy gdzieś może już opublikowano informację o kosztach tej imprezy poniesionych przez Urząd Miasta na promowanie prywatnej fundacji Jerzego Owsiaka? :D
Odpowiedz
0
@ Do Sary.
dnia 10.01.2011, 16:44 · Zgłoś
Zastanów się dziewczyno co piszesz.Przeczytaj statut takich organizacji jak WOŚP to tam się dowiesz,że nie wolno ani grosika zabrać z pieniędzy uzyskanych z kwesty.A tak kontrolowanej organizacji w Polsce jak WOŚP to na pewnie nie ma.Przestań bruździć na coś,co od tylu lat się sprawdza.Dowiedz się najpierw co dzieje się z pieniędzmi zbieranymi w Jaśle podczas tzw.Noworocznego Daru.Jeszcze nie widziałam,żeby sztaby tej zbiórki rozliczały się tak jak Owsiak.Zastanów się zanim napiszesz.A nie daj Boże kiedyś bedziesz miała dziecko,które będzie korzystało z urządzeń zakupionych przez WOŚP,to zrozumiesz co dają takie urządzenia.Ja mam malutkie dziecko,które właśnie z tych urządzeń korzysta.Nie mówiąc już o tym,że jako jedyni w świecie mamy program stworzony przez WOŚP do przesiewowego kontrolowania słuchu u niemowląt.Żaden kraj na świecie nie bada 100%noworodków pod tym kątem.Zasług jest mnóstwo.A defibrylatory w miejscach najczęsciej odwiedzanych przez ludzi.Można tak jeszcze wymieniać jeszcze długo.Ale masz dostęp do internetu to wejdź sobie na stronę WOŚP w zakładkę zakupy to poczytasz.
Odpowiedz
0
@ karolek
dnia 10.01.2011, 16:43 · Zgłoś
teraz można powiedzieć że orkiestra zagrała tak jak chciała...a nie jak przed XVIII, XVII FINAŁEM, pełen szacunek dla Burmistrza i Starosty, pokazali że można razem coś zdziałać w mieście a przede wszystkim takiego zgranego sztabu nie było jak w tym roku
Odpowiedz
0
@ ekhem
dnia 10.01.2011, 16:42 · Zgłoś
dpd? on to się chyba wprosił... na [...]ma!
Odpowiedz
0
@ do Sara
dnia 10.01.2011, 15:52 · Zgłoś
nie rozpuszczaj bredni... bo to jest OPP, więc sobie poczytaj jak w świetle ustawy wyglądają "zarobki" Owsiaka i jego fundacji. Jesteś po prostu śmieszna i przez takich ludzi Ty rodzą się takie absurdalne plotki.
Odpowiedz
0
@ do richard
dnia 10.01.2011, 15:42 · Zgłoś
osp czy WOŚP to ruznica
Odpowiedz
0
@ janek
dnia 10.01.2011, 15:15 · Zgłoś
"Władze publiczne są obowiązane do zapewnienia
szczególnej opieki zdrowotnej dzieciom, kobietom
ciężarnym, osobom niepełnosprawnym i osobom w
podeszłym wieku."
czyli jak by na to nie patrzec ,to nasze wspanialem wladze rzadzace zaoszczedzily kupe pieniedzy! ciekawe na co je wydadza? podwyzke dla minister Kopacz?
jak w kraju cywilizowanym ,demokratycznym mozna pozwolic na ogolnokrajowa "zebranine" ,bo inaczej tej akcji nie mozna nazwac.
niech powstanie instytucja ,ktora sama zarobi pieniadze ,a nie "zebrac " od i tak juz biednego narodu!
w innych krajach nawet przez mysl ,by nie przeszlo zrobienienie takiej akcji!
zakazuje sie zebrac cyganom ,ale 120 tys polakow w jeden dzien moze?ten kraj jest ,byl i bedzie rajem dla bandytow i zlodzieji!
Odpowiedz
0
@ Normalna
dnia 10.01.2011, 14:57 · Zgłoś
W tym roku [...] już nie przeszkadzali, bo się bały. Wreszcie normalność zaczyna w Jaśle witać!
Odpowiedz
0
@ aaa
dnia 10.01.2011, 14:44 · Zgłoś
nowy burmistrz i juz lepiej :P gratki a pani z D w kosmos
Odpowiedz
0
@ owsinski
dnia 10.01.2011, 14:44 · Zgłoś
Bedzie za co urzadzic huczny woodstok a ile trzeba zaplacic telewizji,radio,ile wydano na swiatelka,miliony a gluptacy daja mysląc,że to na dobre idzie, a to zwyczajny schow Owsiaka.Cos tam moze dzieci dostana jesli zostanie po pokryciu kosztów.
Odpowiedz
0
@ nieważne
dnia 10.01.2011, 14:28 · Zgłoś
ta grubo było , na zdjęciu z obrazem jest ten pan co jest bardzo chory , he he ~!!
Odpowiedz
0
@ kola :P
dnia 10.01.2011, 13:48 · Zgłoś
Gatuluje;p
W JAŚLE dużo dobrych serc ;P
Odpowiedz
0
@ MarcinW
dnia 10.01.2011, 13:06 · Zgłoś
Cos slabo Jasło.Biecz ma ponad 18 tysiecy Gorlice ponad 50.
Odpowiedz
0
@ MM
dnia 10.01.2011, 13:05 · Zgłoś
Gdyby jeszcze przeszła pani burmistrz dorzuciła swoje urlopowe 31 tyś. zł. to dopiero byłby rekord, ale i tak jej dziekuje, że przynajmniej nie przeszkadzała.
Odpowiedz
0
@ richard
dnia 10.01.2011, 12:37 · Zgłoś
Fajerwerki fajne ale według mnie to lepiej było te pieniądze przeznaczyć na OŚP i wrzucić do puszki a nie w powietrze
Odpowiedz
0
@ jerzy
dnia 10.01.2011, 12:25 · Zgłoś
fajna sprawa...ale jakby tak zlicytowac redukcje sejmu i senatu i pensji państwowej nomenklatury to dopiero by zarobiono pieniędzy .....
Odpowiedz
0
@ obserwator
dnia 10.01.2011, 12:15 · Zgłoś
ludzie tylko jaślanie razem dadzom wam zarobić
Odpowiedz
0
@ obserwator
dnia 10.01.2011, 12:14 · Zgłoś
ludzie tylko jaślanie razem dadzom wam zarobić naprawde
Odpowiedz
0
@ mariusz zawisza
dnia 10.01.2011, 11:47 · Zgłoś
to wy nie wiedzieliście że najlepsze serca majom jaślanie razem
Odpowiedz
0
@ mariusz zawisza
dnia 10.01.2011, 11:45 · Zgłoś
to wy nie wiedzieliście o tym że najlepsze serca majom jaślanie razem
Odpowiedz
0
@ J
dnia 10.01.2011, 11:34 · Zgłoś
Super koncert.. Wanda i plato dało czadu jednym slowem -płyta Organizatorzy spisali się na medal z organizacja imprezy i ze zbiórka naprawdę było zajefajnie hej
Odpowiedz
0
@ n
dnia 10.01.2011, 10:51 · Zgłoś
Naiwność Jaślan nie zna granic.
Odpowiedz
0
@ Sara
dnia 10.01.2011, 10:09 · Zgłoś
Pięknie medialna szopka się skończyła.Ludzie okazali ponownie serce,nie żałując grosza na zdrowie dzieci...A co na to państwo?,co na to rząd?.Przecież to jest ich psi obowiązek łożyć na zdrowie ludzi. Kim my jesteśmy? Widać,ze w tym układzie i[...]ami,[...]... Bo za nasze podatki nic nam się nie należy,i musimy z resztek jałmużny(tzw.wynagrodzenia) podtrzymywać populację w Polsce...Nie mówiąc o tym,że organizator owego show p. Owsiak ma stałą prowizję od utargu...Ponoć 10 %!!!
Odpowiedz
0
@ wyczyścić JDK
dnia 10.01.2011, 09:56 · Zgłoś
Brawo Jasło
Odpowiedz
0
@ clashtorny
dnia 10.01.2011, 09:45 · Zgłoś
wstyd mi za mieszkańców Jasła, nie potrafią się zorganizować i przyjść a później narzekają na brak imprez, ci którzy przybyli nielicznie trzymali ręce w kieszeniach i zero spontanu
A impreza była bardzo fajna ja z rynku po 22 dopiero poszedłem
Odpowiedz
0
@ jujek
dnia 10.01.2011, 09:09 · Zgłoś
Daje to dużo do myślenia, może by tak podatki zwiększyć albo składki na zus? Ludzie hojni to trzeba coś z tym zrobić. ZMKS trzeba ratować i wiele innych spraw wymaga społecznego zaangażowania. Nikt mi nie zarzuci ,że nie mam racji. Jak socjalizm [...] to dawać kasę, i nie myśleć za dużo, my za Was myślimy...
Odpowiedz
0
@ soprano
dnia 10.01.2011, 08:51 · Zgłoś
Szkoda, że radni nie brali udziały w licytacji. Mogliby podnieść stawkę. Diety podwyższone to nie ucierpieliby na tym.
Odpowiedz
0
@ światełko w tunelu..
dnia 10.01.2011, 08:04 · Zgłoś
BRAWO DLA SZEFOWEJ SZTABU WOŚP !!!!! NASZE WŁADZE NIE ZAWIODŁY I NIE ZAWIODĄ! TAK 3-MAJ AGNIESZKO, NASTĘPNY JUBILEUSZOWY.....TO DAMY CZADU NA MAKSA!!!
Odpowiedz
0
@ pumba gz
dnia 10.01.2011, 01:09 · Zgłoś
pumba niezle malowidlo pozdro
Odpowiedz
0
@ yuz
dnia 10.01.2011, 00:14 · Zgłoś
a gorlice 50 k !!!! to dopiero rekord
Odpowiedz
0
@ Trolek
dnia 10.01.2011, 00:13 · Zgłoś
brawo jeszcze raz brawo :)
Odpowiedz
0
@ JOLA
dnia 09.01.2011, 23:40 · Zgłoś
gd\zie jo jest ????pytam sie,bo szie dzieje???
Odpowiedz
0
@ Ktoś ma dobre info
dnia 09.01.2011, 23:18 · Zgłoś
Koncert grali też Dpd i Slynd, dlaczego nie ma ich w opisie? Ktoś chyba otrzymał niezłe info.
Odpowiedz
0
@ M.
dnia 09.01.2011, 23:07 · Zgłoś
Jasłooo!
W przyszłym roku nie odpuszczę sztabu :):)
Pozdrawiam Kryche, Mario Brosa, Tomkaaaa i całą resztę sztabu :):)
Odpowiedz
0
@ jaslok
dnia 09.01.2011, 23:01 · Zgłoś
za 500zł jak sie zarabia ponad 10000 tysi ???????????????????????????? jaja
Odpowiedz
0
@ szebnie
dnia 09.01.2011, 22:59 · Zgłoś
w szebniach ksiadz proboszcz nawowywał uwazajcie na przebierańców stojocych pod kosciolem
co wosp im zawinilo
niech [...] zrobi cos w koncu dla panstwa nie caly czas pod siebie
Odpowiedz
0
@ Beta
dnia 09.01.2011, 22:51 · Zgłoś
Nie było mnie tam, ale wysłałam SMSa aby mieć swój skromny wkład w zbiórce pieniędzy
Odpowiedz
0
@ maselkooo
dnia 09.01.2011, 22:33 · Zgłoś
Co to za laska na 1 zdjęciu ?? :D
Odpowiedz
0
@ Kazimierz
dnia 09.01.2011, 22:27 · Zgłoś
Starosta? Kupił za swoje? Dlaczego ma umieścić w Starostwie?
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.