Jaślanie na maratonie w New York City
27 września odbył się skate maraton w NEW YORK CITY, w którym startowały dwie osoby z Jasła (jako jedyne które przyjechały z Polski specjalnie na te zawody) - JAREK ŻEBRACKI z Klubu Sportowego SHARK JASŁO oraz DIANA DĘBOSZ.

Skate maraton był zorganizowany na różne dystanse - 21km, 42km oraz 100km. Zarówno Diana jak i Jarek startowali na odległość 100km.
Pomimo deszczu, silnego wiatru i dużej wilgotności jaka panuje w Nowym Jorku, Jaślanom udało się ukończyć ultramaraton 100km, jest to o tyle ciekawy wyczyn gdyż ponad połowa ze zgłoszonych zawodników zeszła z trasy z powodu niedogodnych warunków atmosferycznych.
Gratulujemy!!!
/DD/
