Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Jaślanie na maratonie w New York City

11

27 września odbył się skate maraton w NEW YORK CITY, w którym startowały dwie osoby z Jasła (jako jedyne które przyjechały z Polski specjalnie na te zawody) - JAREK ŻEBRACKI z Klubu Sportowego SHARK JASŁO oraz DIANA DĘBOSZ.

 

 


Skate maraton był zorganizowany na różne dystanse - 21km, 42km oraz 100km. Zarówno Diana jak i Jarek startowali na odległość 100km.

Pomimo deszczu, silnego wiatru i dużej wilgotności jaka panuje w Nowym Jorku, Jaślanom udało się ukończyć ultramaraton 100km, jest to o tyle ciekawy wyczyn gdyż ponad połowa ze zgłoszonych zawodników zeszła z trasy z powodu niedogodnych warunków atmosferycznych.

 

Gratulujemy!!!

 

/DD/

Reklama

Komentarze: 11

Dodaj komentarz Widok:
0
@ sportakus
dnia 15.10.2008, 18:59 · Zgłoś
No wielkie sorki. Niewdzięczną rolą jest funkcja dyżurnego jasnowidza. Niechże się w takim razie ujawni ta nasza zdegustowana. A ludzi z basenu pozdrawiam i życzę dalszych sportowych sukcesów.
Odpowiedz
0
@ Sportowiec
dnia 15.10.2008, 09:45 · Zgłoś
akurat nie jest to komentarz Kogoś z basenu kto ma monopol na starty.....nie piszemy takich rzeczy....no i nie startowaliśmy w Londynie Panie SPORTAKUS...Więc SZACUNEK - nie bawić się w jasnowidza !!! Zdegustowana to nieznana NAM osoba...
Odpowiedz
0
@ sportakus
dnia 09.10.2008, 12:00 · Zgłoś
z góry przepraszam za "rzyczę" zwykłe niedopatrzenie.
Odpowiedz
0
@ sportakus
dnia 09.10.2008, 11:17 · Zgłoś
Widzę, że niektórym łyso i zżera ich zazdrość. Podejrzewam, że te opinie pochodzą od konkurencji z basenu gdyż tylko oni mają monopol na starty ([...])
i ich opisywanie. Pamiętajcie Prawdziwy sportowiec dostrzega sukcesy innych i na swój sposób je szanuje. Jarkowi i Dianie gratuluję z serca. Wiem ile trudu ich to kosztuje. A "zdegustowanej" też rzyczę powodzenia i sukcesów sportowych no i żeby się z nami nimi dzieliła.
Odpowiedz
0
@ Jerzy
dnia 08.10.2008, 10:00 · Zgłoś
Siedzieć przy kompie i pisać [...] każdy potrafi. Jeżeli "zdegustowana"brałaś udział w triathlonie i go ukończyłaś to gratulację, ale pisać każy może . Proszę się przedstawić i będziemy imiennie wyrażać swoje opinie. JA SKŁADAM GRATULACJE DLA DIANY I JARKA. Zyczę wiele sukcesów i zadowolenia z tego co robicie.
Odpowiedz
0
@ marek
dnia 30.09.2008, 11:25 · Zgłoś
zdegustowana - mam podobne odczucia. :sourgrapes:
Odpowiedz
0
@ sia
dnia 29.09.2008, 22:30 · Zgłoś
gdzie są miejsca w ogóle podane bo nie widzę :confused:
Odpowiedz
0
@ zdegustowana
dnia 29.09.2008, 16:45 · Zgłoś
tez mi wiadomosci.Wchodze na ten portal zeby przeczytac co sie dzieje w jasle a nie co robia jaslanie na swiecie, tez bralam udzial w londynskim triathlonie i jakos nie uwazam ze skoro jestem z jasla to nalezy pisac o mnie artykuly...
Odpowiedz
0
@ luk
dnia 28.09.2008, 22:05 · Zgłoś
gratulacje dla Jarka i Diany świetna sprawa , pozdrowienia od Ani i Łukasza B)B)B)
Odpowiedz
0
@ Gratulacje szczegolnie dla Jarka z rowni
dnia 28.09.2008, 20:23 · Zgłoś
swietnej i prawdopodobnie bliskiej mi dalszej rodzinie ze szlacheckiego klanu Lubicz!

Jeszcze raz gratulacje! JACEK
Odpowiedz
0
@ artur
dnia 28.09.2008, 19:26 · Zgłoś
Chciałem zaznaczyć ze to ich kolejny start na tak morderczym dystansie . W ubiegłym sezonie startowali na podobnych zawodach w Bornholmie i uplasowali sie w ścisłej czołówce.A miesiąc temu Jarek zdeklasował lokalna konkurencje w Gdańsku. Gratulacje odnieśliście kolejny sukces których macie już sporo.
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.