Strona główna

Jaślanin zagrał z orzełkiem na piersi

15

Wojciech Dziedzic, na co dzień żołnierz 21. Brygady Strzelców Podhalańskich zagrał z orzełkiem na piersi w meczu reprezentacji Polski weteranów, w którym przeciwnikiem Polaków byli Duńczycy. Jaślanin występuje obecnie w drużynie Czarnych Jasło. W przeszłości reprezentował barwy m.in. Stali Rzeszów.

fot. Facebook/Wojciech Dziedzic

Mecz pomiędzy reprezentacjami Polski i Danii rozegrany został przed tygodniem w sobotę, w Lesznie. Był jednym z punktów zorganizowanego w tym wielkopolskim mieście Międzynarodowego Dnia Weterana. Dla Wojciecha Dziedzica powołanie do drużyny było olbrzymim wyróżnieniem. Znalazł się bowiem w najlepszej osiemnastce zawodników, których w tygodniowym zgrupowaniu wzięło udział blisko dziewięćdziesięciu. W grupie wyselekcjonowanej do udziału w meczu z Danią znalazło się dwóch reprezentantów województwa podkarpackiego, w tym kapitan drużyny Czarnych Jasło.

Zespół weteranów reprezentujący Siły Zbrojne Rzeczypospolitej Polskiej pokonał swoich towarzyszy broni z Danii 4:2. Zarówno Polacy, jak również Duńczycy, którzy wystąpili w sobotnim spotkaniu wspólnie służyli w ramach misji pokojowych i stabilizacyjnych, m.in. w Afganistanie, Kosowie, czy też Iraku. Plutonowy Wojciech Dziedzic, który służy w 1. Batalionie Strzelców Podhalańskich wchodzącym w skład 21. Brygady Strzelców Podhalańskich. Jaślanin w przeszłości brał udział w misjach w Kosowie i Afganistanie.    

MD

Napisany dnia: 27.10.2019, 07:34 , Tagi: Brak
Komentarze Czytelników:
Aby ocenić dany komentarz, wystarczy kliknąć na ikonkę "+" lub "-" w prawym górnym rogu każdego komentarza.
Dodaj nowy komentarz Wybierz sposób wyświetlania komentarzy:
@ Puszcza
dnia 27.10.2019, 09:52
Ocena
komentarza:
4
Gratulacje Wojtek "pelus" nalezalo ci sie. Pozdrawiam
@ koment
dnia 27.10.2019, 12:53
Ocena
komentarza:
13
Weterani to nie misjonarze. To żołnierze, którzy byli na wojnie.
Wojtek to prawdziwy wojownik. Z takim kapitanem Czarni nie
zginą.
@ Kibic
dnia 27.10.2019, 19:13
Ocena
komentarza:
5
Brawo Wojo...
@ Bolo
dnia 27.10.2019, 19:17
Ocena
komentarza:
6
Szacunek... Mimo ciężkiej służby...potrafi znaleźć czas dla Naszego Jasełka
@ Wodzu
dnia 27.10.2019, 19:43
Ocena
komentarza:
4
Brawo Pelus
@ Kibic
dnia 27.10.2019, 19:46
Ocena
komentarza:
6
Prawdziwy kapitan Czarnych Jasło
@ Piknik
dnia 27.10.2019, 19:57
Ocena
komentarza:
4
Kolejny jaślanin z orzelkiem na piersi
@ Rafi
dnia 27.10.2019, 20:46
Ocena
komentarza:
4
Gdzie są krytycy Wojtka...?
@ JKS 1910
dnia 27.10.2019, 20:49
Ocena
komentarza:
3
Tu nie ma co krytykować tylko brać przykład... dobry wzór dla młodzieży...
@ Kris
dnia 27.10.2019, 21:00
Ocena
komentarza:
-12
To tylko zwykły kopacz
@ czarny
dnia 28.10.2019, 12:54
Ocena
komentarza:
4
a ty jesteś zwykłym trollem bez żadnych ośiągnięć .
@ Jaślanin
dnia 27.10.2019, 21:46
Ocena
komentarza:
2
Wielki szacun Wojciech
@ Obiektywny
dnia 28.10.2019, 12:47
Ocena
komentarza:
1
To Wojtek osiągną... I to jest jego... wielu to boli bo tylko nieliczni to osiągną...
@ lolo79
dnia 28.10.2019, 14:05
Ocena
komentarza:
0
ogromny szacun!!!wszystkiego dobrego
@ BG 10
dnia 28.10.2019, 17:59
Ocena
komentarza:
2
Wojo jesteśmy z Tobą... Gratki
Dodaj komentarz Jeżeli chcesz, aby Twój nick był wyróżniony żółtym kolorem, po prostu zaloguj się w panelu logowania po prawej stronie
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Zaskakujące odkrycie przy cmentarzu żydowskim

   

  Archeolodzy zakończyli badania sondażowe na terenie budowy nowego odcinka drogi wojewódzkiej 992 w Jaśle. Miały dać one odpowiedź na pytanie, czy w miejscu tym znajdował się niegdyś cmentarz żydowski, a tym samym groby? W trakcie prowadzonych prac archeolodzy natrafili na interesujące odkrycie.

 • Nie daj się cukrzycy!

  14 listopada obchodzony jest Światowy Dzień Cukrzycy. Z tej okazji razem z lek. med. Piotrem Plutą, kierownikiem Oddziału Diabetologicznego jasielskiego szpitala przypominamy o tym, że cukrzyca to niebezpieczna choroba, która prowadzi do wielu powikłań. Niestety z każdym rokiem coraz więcej osób na nią zapada.

 • Rusza kolejny nabór do projektu „Twoja szansa na nowe kwalifikacje zawodowe”

   

  Uzyskaj dofinansowanie na wybrany kurs/szkolenie/studia podyplomowe. Rekrutacja odbędzie się w dniach od 18.11.2019 r. do 22.11.2019 r. w godz. 12.00-17.00.

 • Wierzą, że oddając krew mogą uratować komuś życie

   

  O tym, że krew jest niezwykle cenna dla każdego człowieka nie trzeba nikogo przekonywać. Z pewnością do grupy osób przekonanych o jej olbrzymim znaczeniu należą uczniowie Zespołu Szkół Technicznych w Jaśle, którzy oddali krew z myślą o tych, którym może ona uratować życie.

 • Zapalając znicze na ich grobach spłacamy dług

   

  Ulice miasta spowite są gęstą mgłą. Wszyscy tłoczą się z drzwiach autokaru, aby po chwili sennie zasiąść na swoich miejscach. Od odjazdu dzieli ich zaledwie kilka minut. Z niecierpliwością oczekują chwili, w której warkot silnika oznajmi, iż wyprawa na Ukrainę wreszcie się rozpoczyna.

 • 26-latek zniszczył osiem samochodów

  W minioną sobotę w nocy na ul Szkolnej w Jaśle doszło do dewastacji ośmiu samochodów osobowych. 26-letni mieszkaniec Jasła przyznał się do winy. Policja skierowała sprawę do sądu.

 • Obchody Narodowego Dnia Niepodległości w Jaśle

   

  W całej Polsce odbywają się dzisiaj uroczyste obchody Narodowego Święta Niepodległości. W Jaśle uroczystości upamiętniające 101. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości odbyły się w Parku Miejskim, gdzie na Grobie Nieznanego Żołnierza złożono kwiaty.

 • Ceny targowe na zakup obrączek w salonach Łazur!

   

  Planujecie ślub, a nie macie jeszcze obrączek? Stoiska targowe i ich gwar Was przytłaczają?Zapraszamy do naszych salonów jubilerskich w Jaśle i Sanoku, gdzie w ciszy i spokoju wybierzecie Wasze wymarzone obrączki po targowych cenach!

 • Czarni lepsi od wicelidera. Jaślanie mistrzami jesieni

   

  Jesień należy do Czarnych Jasło. Podopieczni Ryszarda Skuby pokonali w ostatnim meczu rundy jesiennej drużynę MKS-u Arłamów Ustrzyki Dolne 2:1. Tym samym zimę spędzą na fotelu samodzielnego lidera rozgrywek klasy okręgowej.

 • Pomagają dzieciom chorym na raka

   

  Strażacy ochotnicy znów zwierają szeregi w ramach akcji „Paczka dla dzieciaka na święta od strażaka”. Tym razem jednak oprócz zbiórki zabawek, artykułów szkolnych i innych dla dzieci z chorobą nowotworową zachęcać będą również do oddawania krwi. Machina już ruszyła. Każdy może stać się jej małym a zarazem niezwykle istotnym trybikiem.

Nadchodzące wydarzenia

Posiadasz informacje o jakimś wydarzeniu?
Poinformuj nas! Pisz na adres: redakcja@jaslo4u.pl

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105