Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Jaślanki będą dalej walczyć o utrzymanie w II lidze. Trener Proszowic: Baby nie powinny sędziować!

21
Po zaciętych i emocjonujących pojedynkach, wynik walki o utrzymanie w II lidze między UKS „MOSiR” Jasło a MKS POGOŃ Proszowice to 2:2. Rozstrzygający mecz odbędzie się w Proszowicach.





Wczorajsze spotkanie Pogoń wygrała 3:1. Walka była zacięta i – przynajmniej we wstępnej fazie – wyrównana. Dziś jednak jaślanki okazały się lepsze, pokonując Proszowice 3:0. Ponieważ w meczach rozgrywanych wcześniej w Proszowicach również każda z drużyn wygrała po jednym spotkaniu, rywalizację rozstrzygnie piąty mecz. Jego zwycięzca zostanie w II lidze, zaś przegrany będzie walczył dalej.


- Szanse są  wyrównane, wszystkie dotychczasowe mecze to pokazują –
mówi trener UKS Adam Pasterz.

Trener Proszowic, Dariusz Pomykalski, przywoływał jednak historię pojedynków między Jasłem a jego drużyną.


- W lidze wygraliśmy z Jasłem dwukrotnie 3:2, więc dlaczego nie miałoby być tak samo i tym razem. Dziś jednak bardziej chciało wygrać Jasło, nasze zawodniczki były zaś bardzo zmęczone.

- Warto pamiętać,  że piąty mecz gramy u siebie
– dodał trener Pogoni. - Sala w Proszowicach właściwie nam odpowiada. O zwycięstwie zadecyduje dyspozycja zawodniczek – stwierdził Adam Pasterz.

Dariusz Pomykalski zaznaczał, że w dzisiejszym spotkaniu mieliśmy do czynienia z kilkoma bardzo dyskusyjnymi decyzjami sędziów.

- Kasia Kutyła rzuciła nam piłkę na 22:21 dwoma rękami, z góry – pani sędzia uznała, że wszystko jest w porządku. – mówi trener.  - Tak się nie robi. Potem z kolei w drugą stronę odgwizdano piłkę meczową. Przyjęcie kończące spotkanie też było „na granicy”. Baby nie powinny sędziować, jeśli nie widzą o co w tym chodzi. – podsumował trener. - Możecie mnie zacytować.


O emocjach towarzyszących spotkaniu świadczyć może fakt, iż zarówno po wczorajszym jak i po dzisiejszym meczu na twarzach zawodniczek pojawiły się łzy wywołane porażką. Zaangażowanie zawodniczek, wyrównany poziom i stawka powinny zagwarantować, że piąty mecz będzie pięknym sportowym widowiskiem.


Kamil Sokołowski
sokolowski@jaslo4u.pl
Reklama

Komentarze: 21

Dodaj komentarz Widok:
0
@ elo;]
dnia 15.03.2010, 14:54 · Zgłoś
pamiętajcie ze z [...] się nie dogadacie ;)
chyba że się zniżycie do jego poziomu ;]
Odpowiedz
0
@ D. Watson
dnia 04.03.2010, 17:48 · Zgłoś
Dusiciel! Przecież Ty jesteś przegrany [...] jasielski.Nie siedź cicho w norze, pokaż się z nazwiska. Jak cię ten Baniak wyciął, to zdecydowanie super dobrze zrobił!!!
Odpowiedz
0
@ Temida
dnia 04.03.2010, 11:51 · Zgłoś
I jeszcze jedno. To ty szkalujesz człowieka, nie mając wiarygodnych informacji, tylko wymysły chorego.
Odpowiedz
0
@ Temida
dnia 04.03.2010, 11:47 · Zgłoś
Wyluzuj Dusiciel, bo zadławisz się swoimi plwocinami, którymi obrzucasz najszacowniejszego człowieka w mieście. Pofatyguj się i odwiedź Pana Baniaka, to dowiesz się prawdy o nim, udokumentowanej bardzo twardymi materiałami. A tak nawiasem mówiąc, to fajnie, że robisz szum wokół tej osoby, jemu to nie zaszkodzi, a tobie może czkawką się odbić. Pokaż się bohaterze, i nie pluj z ukrycia.Hej!
Odpowiedz
0
@ dusiciel prawdy
dnia 04.03.2010, 10:06 · Zgłoś
hej niezrzeszona- bravo za tą wypowiedź. Działaczem partyjnym jest pan Baniak. Wcześniej prężnie przyssał się do SLD i starzy SLD-owcy aż się za głowy łapali co w ich gronie robi ten człwiek, co na nich kołki ciosał wcześniej, a póżniej jak już zaspokoił swoje partykularne interesy, zapomniał tak szybko o SLD, jak tam trafił. Zawiódł i zniszczył zbyt dużo osób, zebym teraz siedział cicho. I przy każdej okazji jak ten człwiek znów będzie mieszał, niszczył, kombinował jak się przyssać do następnej partii i kosztem jasielskiego sportu robił sobie kampanie darmową, to będę wszem i wobec OBALAŁ TĄ OBŁUDĘ KTÓRA JUZ DOŚĆ NAPSUŁA.
Detektyw PRAWADA BOLI. TRZEBA BYŁO BYĆ CZŁOWIEKIEM. A nie każdego szkalować, kto ci stoi na drodze lub jest niewygodny.
Odpowiedz
0
@ Ślepiec
dnia 04.03.2010, 07:22 · Zgłoś
Polodek! Czy Ty nie umiesz czytać. Portale piszą i o siatkarzach i o siatkarkach. Odejdź już od monitora, bo [...] [...],że aż przykro.
Odpowiedz
0
@ Niezrzeszona
dnia 03.03.2010, 17:58 · Zgłoś
Jas vel dusiciel prawdy [...] się od Pana Baniaka, bo [...] jak jakiś działacz partyjny.
Odpowiedz
0
@ poldek
dnia 03.03.2010, 15:19 · Zgłoś
Słuchaj tłumacz a co powiesz jak był czas że na portalach jasielskich tylko królowały wiadomości o naszych siatkarzach, a o siatkarkach było cały czas głucho. Czy to też wina działaczy ?
Odpowiedz
0
@ Detektyw
dnia 03.03.2010, 14:20 · Zgłoś
Dusiciel, tobie to się już tak [...]i, że mieszasz sport z polityką, [...] walisz raz pod ip.80.54.48, teraz 188.146.152. Dej se spokój, idź do psychiatry, chociaż wątpię, czy będzie w stanie ci pomóc. Wiem , czym- kim jesteś.Bezczelnym złodziejem, na którym wisi wyrok sądowy, za nierozliczenie dotacji na prowadzenie siatkówki żeńskiej.
Odpowiedz
0
@ Tłumacz
dnia 03.03.2010, 07:40 · Zgłoś
Jak działacze nie wywieszą afiszów,bo się Im nie chce, to nie ma!!!! Rozumiesz teraz Poildek?
Odpowiedz
0
@ dusiciel prawdy :)
dnia 03.03.2010, 01:48 · Zgłoś
...o banioczek się uaktywnił pod nickiem 77.112.32. Dawno cię chopie nie było! Teraz udajesz ''dziewczynę''? Przecież wiadomo, że to ty, albo twoi ziomkowie się podpisują! Co ty [...] [...]! ktoś wygarnął, że psujesz żeńską siatkówkę, a ty od razu pyk za klawisze i za dziewczynę robisz! I jak dziewczyny mogą grać u Baniaka, co to folwark prywatny? Wystarczy tych kwasów, jadu i zażartości i niszczenia. Bezinteresownie i z pasją to tylko Olek Cz. i Janek Z. siatkówką się zajmowali i dzięki nim chłopaki grali w II lidze. Dziewczyny też sobie same radzą, radziły. A ty ze sportem nic nie masz wspólnego i nigdy nie czułeś o co w tym chodzi. Dlatego nie mieszaj znowu. Szukaj partii żeby cię przygranęła w następnych wyborach. Stawiam, ze po SLD mariażu z PIS już stukasz do PO. :))) To im pociągniesz listę :))
Odpowiedz
0
@ poldek
dnia 02.03.2010, 14:46 · Zgłoś
Czy ktoś mi wytłumaczy, dlaczego na oknach na hali sportowej zawsze są afisze informujące kiedy jest mecz siatkarzy, natomiast nigdy nie widziałem informacji o siatkarkach. Czyżby jedni byli faworyzowani a drudzy to od macochy?
Odpowiedz
0
@ xxx
dnia 02.03.2010, 14:22 · Zgłoś
TRENER Z PROSZKOWIC TO ***** ******* HAhahah
Odpowiedz
0
@ opsfk
dnia 01.03.2010, 20:11 · Zgłoś
no i o to wlasnie!!! Gdyby dziewczyny z Proszowic nie były [...] dzień wcześniej, a w dniu meczu nie miały kaca to było by może 4 sety a nie 3 hehe może ugrałyby chociaż jedne set! a co do tej piłki to tak samo zrobiła ta dziewczynka na meczu w proszowicach!! i też sędzia uznał to za błąd! wiec trenerek buraczek nie gada głupot bo nie bedziemy gadać!!
Odpowiedz
0
@ xxx
dnia 01.03.2010, 17:17 · Zgłoś
no nie wiem czy tak łatwo utrzymają ta II :D
Odpowiedz
0
@ Dziewczyna
dnia 01.03.2010, 14:52 · Zgłoś
Dziewczyny wolały by grać w MKS "MOSiR" u Baniaka!!!
Odpowiedz
0
@ xyz
dnia 01.03.2010, 09:08 · Zgłoś
[...] nie powinny sędziować ? A [...] nie powinni przyjeżdżać do miasta! Jak sie nie potrafi przegrywać to po co w ogóle brać udzial w zawodach ? Btw kobiety traktuje sie z szacunkiem a nie kopie w nie piłką!
Odpowiedz
0
@ Ks_jaslo4u
dnia 28.02.2010, 22:07 · Zgłoś
@ ;d - niech mnie diabli! oficjalnie niszcze specjalną komputerową niszczarką autokorektę w edytorze tekstu.
Odpowiedz
0
@ Jas
dnia 28.02.2010, 20:42 · Zgłoś
Dziewczyny, utrzymajcie II ligę dla Jasła na złość Baniakowi, wielkiemu "fanowi sportu" i kobiecej siatkówki w szczególności. Zróbcie na złość szkodnikowi !!
Odpowiedz
0
@ kibic
dnia 28.02.2010, 19:38 · Zgłoś
Brawo dziewczyny tak trzymać a druga liga będzie nasza.
Odpowiedz
0
@ :d
dnia 28.02.2010, 18:39 · Zgłoś
Kasia KOBYŁA :D
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.