Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Jest wyrok dla pedofila z Krosna

71

Trzy lata więzienia - to wyrok jaki usłyszał 29 - letni Krzysztof S. Jak udało się ustalić śledczym mieszkaniec Krosna pod pseudonimem Paweł Smith składał seksualne propozycje nastolatkom w wieku 12-15 lat na łamach portali społecznościowych. Policji udało się go złapać dzięki matce 14-letniej Agnieszki M. z Jasła.


Przypomnijmy. Na trop pedofila wpadli policjanci z Jasła na początku lutego br. W mieszkaniu skazanego zabezpieczyli wtedy trzy komputery, twarde dyski, pendrive’y i blisko trzy tysiące płyt z treściami pedofilskimi. Kilka tysięcy zdjęć to fotografie nastolatek, z którymi skazany Krzysztof S. kontaktował się przez Internet. Z dwiema umówił się na spotkanie. Młodsza miała 13 lat, starsza 14 lat. Jedną zaprosił do swojego domu, z drugą spotkał się w ustronnym miejscu. Prawdopodobnie dopuścił się względem nich innych czynności seksualnych. Nie wykluczone, że fotografował je swoim telefonem komórkowym.

Policji udało się go złapać dzięki matce 14-letniej Agnieszki M. z Jasła. Zgłosiła się ona na komendę, gdy córka pokazała jej treść wiadomości. - Cześć. Szukam dziewczyn na milutkie spotkanko. – pisał Krzysztof S.

Policja twierdził, że jego wiadomości mogły trafić nawet do 500 nastolatek. Krzysztof S.w czasie przesłuchania przyznał się do spotkań z co najmniej dwiema dziewczynkami z okolic Krosna w wieku 13 i 14 lat. Wiadomo, że jedna z nastolatek była przez mężczyznę molestowana seksualnie.

Mężczyzna został oskarżony o trzy przestępstwa: nakłanianie nieletnich poniżej 15 roku życia do innych czynności seksualnych, posiadania pedofilskich zdjęć oraz grooming, czyli składanie nastolatkom przez Internet seksualnych propozycji. Dobrowolnie poddał się karze. W więzieniu spędzi trzy lata.

Więcej na ten temat pisaliśmy: 29-latek z Krosna odpowie za uwodzenie przez Internet

Red.

Reklama

Komentarze: 71

Dodaj komentarz Widok:
2
@ GOŚĆ
dnia 21.01.2014, 09:10 · Zgłoś
tylko że nie powiedzieli że 99,9% zabezpieczonych płyt to nie miało nic wspulnego z pedofilią bo to zwykłe pirackie filmy i gry z neta były nic wiecej a zdięcia to miał tylko od dwuch [...] małolatek kturych sie matki dowiedziały i to nagłośniły wielka sensacja sie zrobiła ale media nigdy prawdy nie powiedzą bo nikt by czytać nie chciał tak łatwiej człowieka zniszyć no i sensacja jest lepsza
Odpowiedz
1
@ zioom
dnia 31.10.2011, 15:01 · Zgłoś
Nie wiem jak według was, ale wg mnie takich ludzi powinno się za przeproszeniem wybić, albo wysłać rakietą w kosmos, bo na ziemi nie ma miejsca dla takich ludzi...
Odpowiedz
4
@ MM
dnia 31.10.2011, 13:52 · Zgłoś
RODZICE !!! sprawdzajcie kompy SWOICH DZIECI , bo niektóre panny 13-14 lat zamieszczają takie foty że nawet stare wyjadaczki spod latarni przy nich wymiękają , to jedno
A dwa - dlaczego mam utrzymywać takiego śmiecia przez trzy lata ??
skoro nawet nie zostanie [...] , a po wyjściu i tak będzie robił to samo ,
powinni wyciąć torbe najlepiej z ptakiem i do roboty , a nie trzy letnie wakacje za kase ludzi
którzy tyrają po12h a do lekarza trzeba prywatnie bo sie limit wyczerpał .
CHORY KRAJ CHORE PRAWO
Odpowiedz
1
@ max21
dnia 31.10.2011, 08:52 · Zgłoś
takie" coś" powinni [...] nie ma innej rady!! Terapia nie pomoże a i żywić to "coś" trzeba a my podatnicy musimy za to płacić !! [...] się takim "czymś" i oby nigdy w życiu na mnie nie natrafił bo ...!!!
Odpowiedz
3
@ max21
dnia 31.10.2011, 08:45 · Zgłoś
"do polo" [...] jesteś nie pisz już więcej!!!
Odpowiedz
5
@ mw
dnia 31.10.2011, 08:22 · Zgłoś
Oby się w więzieniu dowiedzieli za co siedzi to nie będzie miał życia "koledzy z celi" dadzą mu popalić.
Odpowiedz
4
@ ZK
dnia 31.10.2011, 04:51 · Zgłoś
[Usunięto ze względu na godzenie w dobro osobiste pokrzywdzonych oraz wulgaryzmy.]
Odpowiedz
3
@ magu
dnia 31.10.2011, 09:02 · Zgłoś
ZK... Ty to jesteś normalny??... nie bez powodu prawo stanowi, że poniżej 15 roku życia obcowanie płciowe jest pedofilią... może te dziewczynki wyglądają już jak kobiety, ale rozumki mają jeszcze głupiutkie... jeżeli nie mają zaiteresowania ze strony zapracowanych rodziców, którzy tylko sprawdzają, czy za dużo czwórek na świadectwie nie ma... to szukają uwagi u innych osób... potrzebują akceptacji dla siebie i swojego ciała, które tak szybko się w tym okresie zmienia, że same nie wiedzą, czy to dobrze czy źle... czy są ładne czy szkaradne... jeśli nie dostają pozytywnych wzmocnień w tym zakresie w domu... to szukają ich poza nim... internet to nie zabawka... ale stanowi dla nich świetne źródło kontaktu z innymi, u których tej aprobaty szukają... a tacy "[...]" jak wyżej wspomniany mężczyzna tylko żerują i czychają na takie okazje... jeśli Ty jesteś gotów nazwać 14-letnie dziecko )(i nie boję się tutaj użyć tego słowa - tak DZIECKO!)... [...]rwą... to albo jesteś [...], albo w niedalekiej przyszłości skończysz podobnie jak Pan, w którego obronie stajesz na tym forum! Zastanów się nad tym co piszesz na przyszłość... bo to co zaprezentowałeś to kompletna żenada i brak znajomości przepisów kodeksu karnego... a tak na boku - mam nadzieję, że nigdy nie będziesz miał córki, do której jakiś [...] się przyklei na super bezpiecznym portalu w stylu "NK" itp... bo nawet nie zauważyłbyś, że ktoś może jej robić krzywdę, a jakby przyszła do Ciebie z prośbą o pomoc, to też pewnie nazwałbyś ją "[...]wą"! Brak mi słów na Twój sposób postrzegania świata po prostu!!!
Odpowiedz
4
@ ZK
dnia 31.10.2011, 11:15 · Zgłoś
zboczenca nie bronilem-czytac ze zrozumieniem,a jesli ma sie kilkanascie lat i udostepnia zdjecia bez [...] obcej osobie ,tym bardziej o tyle starszej to niczym sie to nie rozni od [...] i tyle w temacie.gdy bedzie miec 16 to juz bedzie sie mogla pos...c ,po tak stanowi prawo? i to jest w porzadku ,gdy dziecko bedzie bawic dziecko? prawo jest w tym kraju dla palantow,a nie normalnych ludzi-a panstwo powinno wspierac-a nie grabic-wiec o prawie mi nie mow [...] w tym chorym pop... krainie.
Odpowiedz
2
@ magu
dnia 31.10.2011, 14:47 · Zgłoś
Jeszcze raz utwierdzam się w przekonaniu, że "nie ma z kim, ani o czym" rozmawiać! Polecam lekturę na temat rozwoju intelektualnego i emocjonalnego w wieku dziecięcym i dojrzewania... "Psychologia rozwojowa dzieci i młodzieży". MOŻE WTEDY ZAUWAŻYSZ TĄ "DELIKATNĄ" RÓŻNICĘ W SPOSOBIE SPOSTRZEGANIA ŚWIATA, JAKA ODRÓŻNIA 12,13,CZY 14-LATKĘ OD 15-15-LATKI!!! A tak na przyszłość: brak wiedzy to jeszcze nie głupota... głupotą jest jednak tkwić przy swoim zdaniu nie czytając kontrargumentów drugiej strony ze zrozumieniem. Polecam cofnąć się do podstawówki... to Twój poziom intelektualny... a kto wie, może nauczą Cię tam kilku rzeczy i uzupełnisz braki zarówno w "umiejętności czytania ze zrozumieniem", jak i w poziomie kultury osobistej. Nie wiem jak w ogóle możesz 13-latkę nazwać [...]wą, "[...]" czerpie z tego profity finansowe, że świadczy dane usługi, a w przypadku tych dziewczynek nie było mowy ani o profitach, ani o świadomości tego co robiły!
Odpowiedz
0
@ HCF
dnia 01.11.2011, 03:47 · Zgłoś
a sam(a} tez dajesz komu popadnie?
Odpowiedz
-1
@ PROF
dnia 01.11.2011, 03:52 · Zgłoś
magu psychiatra ci pomoze ... wsiorku kochany przez "tatusia"
Odpowiedz
2
@ ANIT
dnia 01.11.2011, 03:58 · Zgłoś
wiedze to ty napewno masz,zapewne ze "studiow płace i mam",buahahaha [...] [...]
Odpowiedz
-1
@ Ewa
dnia 02.11.2011, 14:34 · Zgłoś
Człowieku módlsię ozdrowie ,bo o rozum zapóżno.
Odpowiedz
0
@ Ewa
dnia 02.11.2011, 14:36 · Zgłoś
Żal mi Cię ,poskąpiła [...] rozumu biedaku.
Odpowiedz
1
@ Brucc
dnia 30.10.2011, 21:45 · Zgłoś
i [...] jak sitko ;) sie nauczy...
Odpowiedz
8
@ abc
dnia 30.10.2011, 20:46 · Zgłoś
Wielkie uznanie dla Matki Agnieszki za odwagę
Odpowiedz
0
@ dragoness
dnia 30.10.2011, 19:28 · Zgłoś
"Kilka tysięcy zdjęć to fotografie nastolatek, z którymi skazany Krzysztof S. kontaktował się przez Internet." - zastanawialiście się nad tym? wykradł im te zdjęcia? Tyle ich było, tylko jedna powiedziała rodzicom. Ciekawe dlaczego?
Odpowiedz
6
@ Matka Agnieszki
dnia 30.10.2011, 19:52 · Zgłoś
Jeśli tak dobrze wiesz wszystko o tej sprawie to może to napiszesz dlaczego powiedziała, bo ja nie mam wątpliwości dlaczego powiedziała. Przeraża to że pozostali rodzice żyli w nieświadomości co się dzieje.
Odpowiedz
1
@ do dragoness
dnia 30.10.2011, 20:49 · Zgłoś
to ,że dziewczyny dają zdjęcia do internetu nie jest żadnym uprawiedliwieniem dla [...]
Odpowiedz
2
@ dragoness
dnia 31.10.2011, 10:23 · Zgłoś
Właśnie o to chodzi, że na tyle dziewczynek znalazła się tylko jedna, która miała zaufanie do rodziców i to jest przerażające w całej sprawie.
"to ,że dziewczyny dają zdjęcia do internetu nie jest żadnym uprawiedliwieniem dla [...]" - oczywiście, że niejest, tylko w wielu przypadkach należy się zastanowić jakie to zdjęcia.
Odpowiedz
1
@ Ewa
dnia 02.11.2011, 14:31 · Zgłoś
Powiedziała rodzicom ,ponieważ ma dobry kontakt z rodzicami .
Odpowiedz
1
@ Brawo
dnia 30.10.2011, 12:51 · Zgłoś
brawa dla jasielskich kryminalnych i dla mamy agnieszki
Odpowiedz
1
@ gość
dnia 30.10.2011, 22:06 · Zgłoś
ci kryminalni to naprawdę potrafią i nawet [...] czasem złapią
Odpowiedz
9
@ Ona
dnia 30.10.2011, 12:47 · Zgłoś
Brawo dla Mamy .Tak trzymać nie sztuka trzymać głowę w piasku ,ale sztuką jest mieć ją na karku !!!
Odpowiedz
21
@ Matka Agnieszki
dnia 30.10.2011, 12:23 · Zgłoś
sprostowanie do komentarza "polic..."jestem za policją i czymam za was kciuki , dobra robota"
za kogo trzymasz kciuki? Jestem matką tej dziewczynki która zachowała sie bardzo rozważnie i odpowiedzialnie mimo, że miała wtedy 13 lat, chcesz wiedzieć jak zareagował pan policjant do którego przeszłam w sobotę z tą sprawą, skwitował że to jakiś lowelas porozsyła takie sobie wiadomości do dziewczynek i nie ma na to paragrafu. Gdyby nie to że nie jestem osobą która da się wystawić za drzwi to [...] funkcjonowałby sobie na wolności dalej, ale panu policjantowi nie wyszło i w końcu obiecał że porozmawia z komendantem w poniedziałek. Na odpowiedź czekałam do wtorku kiedy to poinformowano minie telefonicznie, że sprawę przekazano kryminalnym i co okazało się w czwartek, że sprawa jest bardzo rozwojowa bo gościa zwinęli za parę dni. A co jest najlepsze w tym wszystkim to że przepis dotyczący gromingu jest w kodeksie karnym i wszedł w życie w roku 2010, to jakim kodeksem posiłkuje się wspomniany powyżej pan policjant. Ciekawe kto za tą sprawę otrzymał nagrodę. Nie mam nic do Panów z kryminalnej, bo zachowali się w porządku, ale ten policjant, z którym miałam pierwszy kontakt to powinien chyba zawód zmienić bo jak komuś się nie chce robić to [...] do domu. Ciekawe ile takich spraw umarło na początku bo panu nie chciało się zapoznać ze zmianami w KK. Mam nadzieje że ma dzieci i życzę dobrego kontaktu z nimi. Przyznaje, że były takie chwile że żałowałam że to rozdmuchałam ale cieszę że byłam konsekwentna i nie ustąpiłam, bo przynajmniej jeden z nich siedzi i przez ten czas jaki spędzi w więzieniu nie skrzywdzi innych dzieci.
Czy wyrok 3 lata mnie zadowala i tak i nie . Patrząc z perspektywy tego co nas dotyczyło czyli gromingu to być może jestem zadowolona że posiedzi w więzieniu, bo mógł za to dostać tylko zawiasy. Ale patrząc z perspektywy tego co zrobił pozostałym dziewczynkom a na pewno jednej z nich to powinien dostać maksymalnie to co mu groziło czyli ok. 18 lat, bo tyle mu groziło. Tyle tylko że gość miał cwaną papugę ciekawe gdzie podziało się sumienie tego adwokata ale to nie moje sumienie, bo 29 letni [...] Krzysztof S z Krosna (chyba nie popełniam przestępstwa pisząc jak ma na imię, bo imię mojej córki jej wiek i gdzie mieszka było podane jak go zatrzymali i następnie wypuścili , a to że bała się wyjść z domu to szczegół no ale czemu się dziwić jak zwykle taki [...] ma większe prawa niż pokrzywdzone dzieci) dobrowolnie poddał się karze. Na rozprawę która odbyła się 12 października stawiłam się tylko ja z moją córką pozostałe dziewczynki które były wezwane z matkami lub opiekunami w charakterze świadka nie stawiały się, a to od ich zeznań zależało ile dostanie. Nie wiem dlaczego rodzice tych dziewczynek tak ( było ich oprócz mojej córki jeszcze 8) tak podeszli do tej sprawy. Może wstyd niewiedza lub niezrozumienie tego co się stało nie wiem i staram się nad tym nie zastanawiać . Mnie interesuje to że za to że ośmielił się napisać do mojej córki dostał 3 lata i powiedzmy że jestem zadowolona.
To są tylko dzieci, mimo że ich wygląd nie zawsze na to wskazuje a tak na marginesie do Sama i kebi czy wy też trącacie pedofilią że reagujecie na takie zachowanie małolat może czas się leczyć bo w więzieniu takich lubią inaczej. [...] to choroba a nie odmienna orientacja [...] tych ludzi trzeba izolować poddawać terapii i następnie kastrować. Wstrętne jest to że wykorzystują dzieci które do końca nie rozumieją co się dzieje i jakie są tego konsekwencje. A to czy wyjdzie na wolność po odsiedzeniu połowy wyroku czy nie to wyjdzie w trakcie. Po odbyciu 1/2 kary nabywa prawa do przedterminowego zwolnienia warunkowego ale niekoniecznie może wyjść, [...] nie traktuje się tak ulgowo a decyduje o tym Komisja Penitencjarna w ZK w którym będzie odbywał wyrok.
To tyle co chciałam Wam napisać w ramach sprostowania i wyjaśnienia tej całej sytuacji bo najprościej pisać mądre lub delikatnie mówiąc [...] (bo mam ochotę użyć bardzie dosadnego określenia) komentarze i pytać gdzie byli wtedy rodzice, znając sprawę z gazet lub wypowiedzi funkcjonariuszy jak np rzecznika prasowego KWP w Rzeszowie, który chyba będzie pamiętał mnie długo i to że wpłynęła na niego skargę do Komendanta Wojewódzkiego. Fajnie pisać komentarze jeśli sprawa Was nie dotyczy , ale tylko teraz bo nie wiecie czy kiedyś sami nie będziecie rodzicem skrzywdzonego dziecka i wtedy zobaczycie jak krew człowieka zalewa czytając te [...] komentarze, jak dyskutować to najlepiej wiedzieć o czym. Być może dzięki głupocie dziennikarzy i ich cudownym artykułom, postawie rzecznika prasowego KWP na rozprawę pojechałam tylko ja z córką, a pozostałe dziewczynki się nie stawiły, więc nie bodźcie zdziwieni że wyrok to tylko 3 lata , bo dla niego to aż 3 lata. Życzę dużo atrakcji podczas pobytu w ZK a dla niego lepiej jeśli to będzie zakład o charakterze zamkniętym, bo tam będzie siedział w celi, bo w półotwartym panowie osadzeni zamykani są tylko na noc. I nie pomoże mu napis na koszulce w której chodził „Kobieto podaj [...]”.
Życzę Wam rodzice dobrego kontaktu z dziećmi, rozmawiajcie z nimi interesujcie się tym jak spędzają czas wolny, ich problemami i z kim kontaktują się przez internet i nie tylko, a może uda się unikną takich sytuacji. Komputer nie gryzie.
Odpowiedz
-18
@ polo
dnia 30.10.2011, 12:46 · Zgłoś
Widzę kobieto, że masz pretensje do całego świata, do Policji, Sądu, Rzecznika prasowego i ZK. Ciężko cię zadowolić.
Odpowiedz
15
@ Matka Agnieszki
dnia 30.10.2011, 13:12 · Zgłoś
Mylisz się nie mam pretensji do Sądu i ZK do policji ale tylko do konkertnych osób, bo gdyby na początku 2010 odpowiednio zareagowali na informację które otrzymali to Krzysztof S nie zrobiłby krzywdy innym dziewczynką ale oni mieli to gdzieś i nie chodzi tu o policję jasielską. Poczytaj ze zrozmunieniem mnie nie chodzi o pretensje i wylewaniu żalu tylko chciałam przedstawić sprawę z pozycji rodzica pokrzywdzonego dziecka. Bo nie do końca wyglądało to tak jak było opisane w artykułach.
Odpowiedz
5
@ oloo
dnia 30.10.2011, 16:16 · Zgłoś
Popieram Cię mamo Agnieszki , też mam dzieci.
WIELKIE BRAWA. Ja też bym to zozdmuchała na całe Jasło , niema się czego bać , to tylko urzędnicy i mają wykonywać swoją prace jak się nalerzy. Ale są i tacy co to loewają , ale i oni podlegają innym na wyższym stanowisku i w takiej sytuacji ja bym skarge na nich złożyła.
Brawa dlapolicji z Krosna I Rzeszowa. bo z Jasła to niebęde kończyła.
Odpowiedz
-4
@ do oloo
dnia 30.10.2011, 22:07 · Zgłoś
co masz do zarzucenia w tej sprawie policji z jasła
Odpowiedz
2
@ oloo
dnia 30.10.2011, 23:06 · Zgłoś
dużo <a co ty z policji że taki ciekawy , czy książke piszesz???
Odpowiedz
-2
@ sss
dnia 31.10.2011, 16:31 · Zgłoś
[cytat=Matka Agnieszki] Poczytaj ze zrozmunieniem mnie nie chodzi o pretensje i wylewaniu żalu tylko chciałam przedstawić sprawę z pozycji rodzica pokrzywdzonego dziecka. [/cytat]

Ma Pani dużo racji, przy czym proszę się nie dziwić, że ktoś nie rozumie, co Pani chce przekazać. Mimo, że jest Pani bardzo zdenerwowana, co nikogo nie dziwi, powinna Pani mimo wszystko troszkę bardziej dbać o formę swojej wypowiedzi, jak na przykładnego rodzica przystało.

Pozdrawiam
Odpowiedz
1
@ Ewa
dnia 02.11.2011, 14:52 · Zgłoś
Widzę,że masz uwagi do matki .Ma prawo być zdenerwowana ,co nauczyciel jesteś.Najlepiej to nie reagować, zamieść sprawę pod dywan i udawać ,że nic się stało.
Odpowiedz
1
@ Ana
dnia 02.11.2011, 18:47 · Zgłoś
do "SSS"
co ty stylista czy esteta jesteś nie czepiaj się matki bo to co chciała przekazać zostało dobrze zrozumiane, żal Ci że nie jesteś przykładnym rodzicem ona stanęła w obronie swojego dziecka a Ciebie "SSS" chyba na to nie stać.
Odpowiedz
0
@ deror
dnia 30.10.2011, 11:07 · Zgłoś
jaja na choinkę
Odpowiedz
2
@ jp
dnia 30.10.2011, 10:52 · Zgłoś
Co sie dziwic... w Krosnie sami tacy , Juz jest [...]!
Odpowiedz
5
@ normalny
dnia 30.10.2011, 10:51 · Zgłoś
mam nadzieje że ludzie zasad z [...] zrobią mu garaż. jaja mu uciąć i wsadzić w [...] i zaszyć. Stop [...] i [...]
Odpowiedz
4
@ bedee!
dnia 30.10.2011, 09:58 · Zgłoś
uciąć jaja i tyle!
Odpowiedz
2
@ max21
dnia 30.10.2011, 09:22 · Zgłoś
Ja takiemu [...] zrobiłbym piekło na ziemi !! W więzieniu jak się dowiedzą co zrobił to go dojadą!!!
Odpowiedz
3
@ kamillo
dnia 30.10.2011, 08:52 · Zgłoś
super!
On bedzie siedział w więzieniu 3 lata, później wyjdzie i będzie robił to nadal.
A te wszystkie dziewczyny będą miały zepsutą psychikę i i nie zapomną tego [...] do końca życia...
Odpowiedz
1
@ jasiek
dnia 30.10.2011, 08:47 · Zgłoś
3 lata haha , wyjdzie i znowu coś takiego zrobi , niech mu obetną [...]..a - to będzie sprawiedliwa kara
Odpowiedz
1
@ PERSPEKTYWA...
dnia 30.10.2011, 11:57 · Zgłoś
On uwierz za swoje dostanie w pudle, i to wystarczająco. Sąd ani tacy jak my nie postawi mu takiego wyroku jak w zakładzie karnym. Nie życzę mu szczęścia, proszę o jak najbardziej surową karę :)
Odpowiedz
5
@ aguska22
dnia 30.10.2011, 05:39 · Zgłoś
niechaj posiedzi te 3 lata ale torbe mu odciac wykastrowac i wtedy wypuscic zeby juz krzywdy zadnej mlodej dziewczynce niie zrobil
Odpowiedz
1
@ KIKAA
dnia 29.10.2011, 22:14 · Zgłoś
juz nie jestem JP
Odpowiedz
4
@ Rychu
dnia 29.10.2011, 21:20 · Zgłoś
Nadcinac nu torbe i pomalu solic tak \eby poczul ten bol ...
Odpowiedz
10
@ ja
dnia 29.10.2011, 20:43 · Zgłoś
i takie osoby powinni zamykać, a nie jak ktoś posadzi sobie drzewko...
Odpowiedz
16
@ X-men
dnia 29.10.2011, 19:55 · Zgłoś
zamknąć go w stodole ścisnąć pałę w imadle zostawić mu żyletkę i podpalić tą stodołę i zobaczymy co zrobi [...] !!!
Odpowiedz
-7
@ zaq
dnia 30.10.2011, 11:07 · Zgłoś
No, widać ze [...] z ciebie nieprzeciętny, współczucia dla rodziny
Odpowiedz
6
@ X-men
dnia 30.10.2011, 18:48 · Zgłoś
słuchaj stonkę na ziemniakach się [...] tak więc [...] złodziei morderców gwałcicieli i innych tego pokroju to do jednego worka i natychmiastowa kasacja !!! sądząc po twojej wypowiedzi to jesteś którymś z wyżej wymienionych
Odpowiedz
-2
@ jaślanin
dnia 29.10.2011, 19:44 · Zgłoś
czy ci policjancji ze zdjęcia są z Jasła czy może z Krosna bo ich nie kojarze
Odpowiedz
-1
@ ....
dnia 30.10.2011, 04:14 · Zgłoś
i nie musisz :P
Odpowiedz
-4
@ poncz.
dnia 29.10.2011, 18:05 · Zgłoś
nie sąd cie skaże [...]!
Odpowiedz
-16
@ kebi
dnia 29.10.2011, 17:24 · Zgłoś
Czytam poprzednie komentarze i oczom nie wierzę. Czy wy na innym świecie żyjecie niż ja? Przecież 13-15 latki czasami są tak namolne, że trudno się opędzić. Niejednokrotnie się narzucają i wręcz proszą o intymne spotkanie. Często zachowują się tak jakby już jadły chleb z niejednego pieca. Pytam więc, czy facet ma być za stali czy z marmuru? Pomyślcie przez chwilę!
Odpowiedz
14
@ Matka
dnia 29.10.2011, 18:00 · Zgłoś
...chyba Cię potłukło!!! Chociażby nawet [...] właśnie tak się zachowywały, to rozsądek powinien okazać dorosły! Dziwi mnie takie podejście do do tematu
Odpowiedz
-15
@ sam
dnia 29.10.2011, 18:45 · Zgłoś
za mlodu tez bylas matka polka???teraz sie dziwi
Odpowiedz
4
@ ewa
dnia 29.10.2011, 22:42 · Zgłoś
Do Sama i kebi żal mi Was, jesteście myślącymi inaczej.
Odpowiedz
3
@ ALEX
dnia 31.10.2011, 15:52 · Zgłoś
Ja mam córkę w takim wieku, i choćby nie wiem jak ci się narzucała, gwarantuję ci że nie doczekałbyś spotkania z sądem i policją
Odpowiedz
1
@ jaslanin23
dnia 03.11.2011, 01:14 · Zgłoś
kebi jakby to była twoja córka to wtedy co/ -bo jak byś sie do mojej dobierał to wtedy gwarantuje ci że twoja [...] musiała by byc ze stali
Odpowiedz
14
@ Blacha
dnia 29.10.2011, 15:37 · Zgłoś
nie sąd cie skaże [...]!
Odpowiedz
14
@ kasia
dnia 29.10.2011, 15:35 · Zgłoś
zgadzam się z moimi poprzednikami i jestem wstrząśnięta wyrokiem
brawa dla dziewczynki, która pokazała maila mamie - oby młodzież, dzieci i ich rodzice byli tak rozsądni, jak ww
brawo
Odpowiedz
29
@ kas
dnia 29.10.2011, 15:17 · Zgłoś
3 lata?! Masakra. Przeciez wyjdzie zaraz skoro juz siedzi od lutego akurat na przyszle wakacje, szukac nowych: " dziewczynek na mile spotkanko ". [...]! Kastracja to powinna byc kara! Fakt ze posiedzi chwile w puszce i moze uda sie komus go " pomolestowac " to go nie ULECZY! Uciac jaja na pienku siekierka!!! Fu!
Odpowiedz
7
@ fidell
dnia 29.10.2011, 16:28 · Zgłoś
...nie sąd cię skarze [...]...jak dobrze trafi to nie wyjdzie a zostanie "wyhuśtany na tygrysie" [...] nie człowiek
Odpowiedz
2
@ nico
dnia 29.10.2011, 22:55 · Zgłoś
palikot za tydzien go uwolni
Odpowiedz
3
@ ariel
dnia 30.10.2011, 02:55 · Zgłoś
A po przeszkoleniu w ZK na " kochajacego inaczej " bedzie miał łatwiej w starcie do sejmu .
Odpowiedz
11
@ Kaźmierz
dnia 30.10.2011, 09:00 · Zgłoś
nie bój sie. Przez te 3 lata w [...] to go wykończa tam psychicznie
Odpowiedz
-1
@ Artur91
dnia 20.08.2015, 14:54 · Zgłoś
Odbywalem kare 4 miesiecy pozbawienia wolnosci, z czego 2 miesiace w zakladzie karny w jasle , jest to zaklad pol otwarty... on tam przebywal i malo tego byl bibliotekarzem ... i nikto go tam nie ruszal bo sie bali ze na zamek trafia :/
Odpowiedz
52
@ edek
dnia 29.10.2011, 15:17 · Zgłoś
obciąć mu torbę na żywca!!! a później na stryczek
Odpowiedz
28
@ polic...
dnia 29.10.2011, 15:15 · Zgłoś
jestem za policją i czymam za was kciuki , dobra robota
Odpowiedz
15
@ ja
dnia 29.10.2011, 20:19 · Zgłoś
"czymaj" dalej [...]!
Odpowiedz
7
@ 3maj
dnia 30.10.2011, 08:37 · Zgłoś
Wróć się do zerówki lub 1 klasa podstawówki - nie każdy powinien siadać do klawiatury. Masz zadatki na magistra w dowolnej jasielskiej uczelni oferującej "studia płukania czereśni".
Co do [...]: w więzieniu na niego czekają "specjaliści" od leczenia takich uzależnień. Po paru intymnych spotkaniach z kolegami z celi będzie miał [...] powyżej uszu. Recydywiści i grypsujący darzą takich [...] szczególnym uczuciem, nieoniecznie odwzajemnionym. Zapracował sobie na to wzięcie...
Odpowiedz
4
@ xyz
dnia 30.10.2011, 20:52 · Zgłoś
Jesteś za policją dopóki ci nie wlepią mandatu :D
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.