Jaslo4u.pl - Jasielski portal informacyjny
Strona główna

Juniorki UKS Dębowiec z awansem do Ćwierćfinałów Mistrzostw Polski

6

Juniorki UKS Dębowiec znalazły się w gronie najlepszych drużyn w kraju. Na jedną kolejkę przed końcem rozgrywek po pięciosetowym wyczerpującym pojedynku pokonały KSS Karpaty Krosno 3:2. Tym samym zapewniły sobie awans do rozgrywek centralnych.

Siatkarki z Dębowca czeka jeszcze rywalizacja o miejsca I-IV. Jej wynik będzie miał wpływ na to, gdzie zagrają w ramach turnieju ćwierćfinałowego Mistrzostw Polski.

Skład zespołu: Paulina Praszek (kapitan), Kinga Gorgosz, Laura Gorgosz, Natalia Bolek,
Wiktoria Głowacka, Wiktoria Szudy, Kamila Dąbrowska, Kamila Kaczmarczyk, Aleksandra
Myśliwiec, Agnieszka Maciejczyk, Julia Wójtowicz, Gabriela Szaro.

Jak podkreśla Daniel Myśliwiec, trener juniorskiej drużyny UKS Dębowiec, awans drużyny juniorek przede wszystkim jest efektem ciężkiej pracy na treningach. - Siatkówka jest sportem który daje dużo satysfakcji z gry ale bardzo ciężko zbudować drużynę grającą na dobrym poziomie. Wymaga to wielu lat systematycznego treningu wytrwałości przynajmniej kilkunastu uzdolnionych ruchowo osób od najmłodszych lat aż po wiek seniorski. Ale każdy kto kiedyś uprawiał ten sport wie ile radości i przyjemności daje gra której wynik końcowy jest trudny do przewidzenia a drużyna teoretycznie słabsza nie rzadko okazuje się ostatecznym zwycięzcą sportowej rywalizacji. Ponieważ w tej w tej dyscyplinie sportowej liczy się wyszkolenie techniczne doświadczenie zgranie i zrozumienie całego zespołu. Dlatego zachęcamy wszystkich młodych przyszłych zawodników i zawodniczki do uprawiania tej ciekawej dyscypliny sportu która uczy systematyczności, dużej pokory, wytrwałości w dążeniu do celu szacunku dla każdego przeciwnika oraz zespołowości której nam tak bardzo brakuje - tłumaczy.

red.

Napisany dnia: 27.11.2019, 12:44
Komentarze Czytelników:
Dodaj nowy komentarz Wyświetlaj:
@ ds
dnia 27.11.2019, 13:34
Ocena
komentarza:
12
Gratulacje szczerze,jak na Debowiec to ogromny sukces,powinny dziewczyny dostac nagrodę finansową od wladz Gminy!!!
@ Walo
dnia 28.11.2019, 11:39
Ocena
komentarza:
10
Jaka dotacja jest na siatkówkę w Dębowy a jaka w Jaśle?Pan Pabian powinien wysłać działaczy siatkarskich z Jasła po naukę do dębowca albo zabrać kasę w przyszłym roku
@ Ewelina
dnia 28.11.2019, 13:53
Ocena
komentarza:
7
Gratuluję dziewczyną i trenerowi . Serce się raduje na takie wiadomości .
@ Piotr
dnia 30.11.2019, 14:19
Ocena
komentarza:
7
Wielkie brawa dla całego zespołu oraz trenera. Jest to duży sukces , którym nie każdy klub może się pochwalić. W Dębowcu od wielu lat jest siatkówka na bardzo dobrym poziomie.
Tak trzymać!!!
@ efka
dnia 30.11.2019, 16:09
Ocena
komentarza:
3
brawo Emi, brawo WY
@ Kazy
dnia 08.12.2019, 17:51
Ocena
komentarza:
1
Wielkie gratulacje dla druzyny oraz dla trenera za wielki sukces jakim jest awans do cwiercfinalu mistrzostw Polski . Takiego sukcesu jeszcze nigdy Debowiec nie mial. Powodzenia
Dodaj komentarz Jeżeli chcesz, aby Twój nick był wyróżniony żółtym kolorem, po prostu zaloguj się w panelu logowania po prawej stronie
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • WIOŚ wszczął postępowanie o ukaranie zakładu. Kontrola wykazała rażące nieprawidłowości

  Inspektorzy Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Środowiska w Rzeszowie przeprowadzili kontrolę w Zakładzie Zagospodarowania Odpadów w Wolicy w celu m.in. oceny ekologicznych skutków pożaru. Jej wyniki są niepokojące. W tej sprawie prowadzone jest także śledztwo pod kątem nieodpowiedniego postępowania z odpadami...

 • Fakty o podwyżce cen śmieci w Jaśle

   

  Mówić i pisać można wiele, a także podawać różne wybiórcze informacje dotyczące podwyżek cen za śmieci. Fakty są jednak takie, że Miasto nie zarabia na śmieciach, a na wzrost cen składa się kilka czynników od Miasta niezależnych.

 • Świąteczne szaleństwo w Galerii Jasło! Sprawdź, jakie atrakcje przygotowaliśmy

 • Zamiast cmentarza odkryli osadę z epoki brązu

   

  Archeolodzy, którzy na placu budowy nowego odcinka drogi wojewódzkiej 992 poszukiwali śladów cmentarza żydowskiego niespodziewanie odkryli pozostałości po osadnictwie pradziejowym. Znalezisko najprawdopodobniej jest reliktem, który można wiązać z epoką brązu.

 • Figura Chrystusa góruje nad miastem

  Figura Chrystusa Króla Wszechświata stanęła na wzgórzu przy ul. Na Kotlinę w Jaśle. Rzeźba została postawiona na ośmiometrowym cokole już w ubiegłym tygodniu.

 • Szykujcie się na świetną zabawę! Już jutro otwarcie kręgielni INDYGO

 • Projekty szkoleniowe ze stażami!

 • Szykują się kolosalne podwyżki za śmieci!

  Miasto zaproponowało nowe stawki za gospodarowanie odpadami komunalnymi w Jaśle. Opłata ma wzrosnąć dwukrotnie. Co jest tego przyczyną? Z analiz przygotowanych przez urzędników wynika, że jaślanie wytwarzają coraz więcej odpadów, a firmy odbierające śmieci podniosły ceny za świadczoną usługę.

 • „Ekonomik” ma ściankę wspinaczkową

   

  W Zespole Szkół nr 4 w Jaśle, popularnym „Ekonomiku”, powstała ścianka wspinaczkowa. Służyć ma nie tylko uczniom szkoły, lecz wszystkim tym, którzy chcieliby aktywnie spędzić czas korzystając z pierwszego w powiecie jasielskim obiektu tego typu. Koszt zakupu i montażu ścianki wyniósł ponad 180 tys. zł.

 • KBBistro skończyło roczek!

   

  Czas biegnie. Dokładnie rok temu pojawiliśmy się w mieście, aby nieprzerwanie dostarczać Waszym podniebieniom kulinarnych wrażeń.  Widzimy to każdego dnia, kiedy wracacie do nas, aby delektować się naszymi sławą owianymi burgerami i nie tylko. 

 • Motomikołaje znów w akcji! Paczki trafiły do ponad tysiąca dzieci

   

  Organizatorzy MOTOMIKOŁAJEK od kilku już lat uszczęśliwiają dzieci wręczając im prezenty. Dzięki darczyńcom, w tym roku paczki trafiły do ponad tysiąca dzieciaków. W Dębowcu i Jaśle na spotkanie z mikołajem przybyły setki osób.

 • Piękno świątecznych podarunków

   

  Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas, w którym dzielimy się z bliskimi radością zapominając o codziennych troskach. 

 • Realne szanse na kolejne połączenia kolejowe z Jasła do Małopolski

   

  Starania o uruchomienie nowych połączeń kolejowych z Jasła w kierunku zachodnim mogą zmaterializować się już wiosną 2020 r. Głosy, domagające się uwzględnienia w rozkładach jazdy pociągów do Krynicy, czy też Stróż zdają się wreszcie przynosić wymierne efekty.

 • Więcej miejsc parkingowych w Jaśle!

 • Dom w krótkim czasie, tani w utrzymaniu? Teraz to możliwe.

   

  Twoje wymarzone miejsce do życia to dom z ogródkiem? To marzenie nie jednego z nas. Bardzo wiele osób po kilku latach życia w mieście zaczyna marzyć o własnym domu. Niestety nadal wygrywa przekonanie, że luksus posiadania i zbudowania własnego domu wiąże się  z bardzo odległym czasem i kosztami jego utrzymania. Prawdą jest że budowa nie musi ciągnąć się latami.

 • Wpadnij do nas na „Szamkę”

 • Pomagają dzieciom chorym na raka

   

  Strażacy ochotnicy znów zwierają szeregi w ramach akcji „Paczka dla dzieciaka na święta od strażaka”. Tym razem jednak oprócz zbiórki zabawek, artykułów szkolnych i innych dla dzieci z chorobą nowotworową zachęcać będą również do oddawania krwi. Machina już ruszyła. Każdy może stać się jej małym a zarazem niezwykle istotnym trybikiem.

Nadchodzące wydarzenia

Posiadasz informacje o jakimś wydarzeniu?
Poinformuj nas! Pisz na adres: redakcja@jaslo4u.pl

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105