Jaslo4u.pl - Jasielski portal informacyjny
Strona główna

Juniorki UKS Dębowiec z awansem do Ćwierćfinałów Mistrzostw Polski

7

Juniorki UKS Dębowiec znalazły się w gronie najlepszych drużyn w kraju. Na jedną kolejkę przed końcem rozgrywek po pięciosetowym wyczerpującym pojedynku pokonały KSS Karpaty Krosno 3:2. Tym samym zapewniły sobie awans do rozgrywek centralnych.

Siatkarki z Dębowca czeka jeszcze rywalizacja o miejsca I-IV. Jej wynik będzie miał wpływ na to, gdzie zagrają w ramach turnieju ćwierćfinałowego Mistrzostw Polski.

Skład zespołu: Paulina Praszek (kapitan), Kinga Gorgosz, Laura Gorgosz, Natalia Bolek,
Wiktoria Głowacka, Wiktoria Szudy, Kamila Dąbrowska, Kamila Kaczmarczyk, Aleksandra
Myśliwiec, Agnieszka Maciejczyk, Julia Wójtowicz, Gabriela Szaro.

Jak podkreśla Daniel Myśliwiec, trener juniorskiej drużyny UKS Dębowiec, awans drużyny juniorek przede wszystkim jest efektem ciężkiej pracy na treningach. - Siatkówka jest sportem który daje dużo satysfakcji z gry ale bardzo ciężko zbudować drużynę grającą na dobrym poziomie. Wymaga to wielu lat systematycznego treningu wytrwałości przynajmniej kilkunastu uzdolnionych ruchowo osób od najmłodszych lat aż po wiek seniorski. Ale każdy kto kiedyś uprawiał ten sport wie ile radości i przyjemności daje gra której wynik końcowy jest trudny do przewidzenia a drużyna teoretycznie słabsza nie rzadko okazuje się ostatecznym zwycięzcą sportowej rywalizacji. Ponieważ w tej w tej dyscyplinie sportowej liczy się wyszkolenie techniczne doświadczenie zgranie i zrozumienie całego zespołu. Dlatego zachęcamy wszystkich młodych przyszłych zawodników i zawodniczki do uprawiania tej ciekawej dyscypliny sportu która uczy systematyczności, dużej pokory, wytrwałości w dążeniu do celu szacunku dla każdego przeciwnika oraz zespołowości której nam tak bardzo brakuje - tłumaczy.

red.

Napisany dnia: 27.11.2019, 12:44
Komentarze Czytelników:
Dodaj nowy komentarz Wyświetlaj:
@ ds
dnia 27.11.2019, 13:34
Ocena
komentarza:
12
Gratulacje szczerze,jak na Debowiec to ogromny sukces,powinny dziewczyny dostac nagrodę finansową od wladz Gminy!!!
@ Walo
dnia 28.11.2019, 11:39
Ocena
komentarza:
10
Jaka dotacja jest na siatkówkę w Dębowy a jaka w Jaśle?Pan Pabian powinien wysłać działaczy siatkarskich z Jasła po naukę do dębowca albo zabrać kasę w przyszłym roku
@ Ewelina
dnia 28.11.2019, 13:53
Ocena
komentarza:
7
Gratuluję dziewczyną i trenerowi . Serce się raduje na takie wiadomości .
@ Piotr
dnia 30.11.2019, 14:19
Ocena
komentarza:
6
Wielkie brawa dla całego zespołu oraz trenera. Jest to duży sukces , którym nie każdy klub może się pochwalić. W Dębowcu od wielu lat jest siatkówka na bardzo dobrym poziomie.
Tak trzymać!!!
@ efka
dnia 30.11.2019, 16:09
Ocena
komentarza:
2
brawo Emi, brawo WY
@ Kazy
dnia 08.12.2019, 17:51
Ocena
komentarza:
-1
Wielkie gratulacje dla druzyny oraz dla trenera za wielki sukces jakim jest awans do cwiercfinalu mistrzostw Polski . Takiego sukcesu jeszcze nigdy Debowiec nie mial. Powodzenia
@ zawodniczka
dnia 29.12.2019, 10:23
Ocena
komentarza:
0
2011 rok młodziczki III miejsce w województwie. Awans do Ćwierćfinałów MP w Białymstoku. Pozdrawiam trenera Marcina Bolka i cały tamten zespół . Niezapomniane cudowne chwile!!!
Dodaj komentarz
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Strażnicy kontrolują czym palimy w piecach. Ośmiu funkcjonariuszy ma do tego uprawnienia

  Strażnicy miejscy podobnie jak w latach ubiegłych przeprowadzają kontrole dotyczące spalania odpadów w piecach grzewczych i paleniskach domowych. W tym roku dwukrotnie zwiększyła się liczba funkcjonariuszy uprawnionych do sprawdzania kotłów. - Nie będziemy już pouczać tak jak dawniej – podkreśla komendant Kazimierz Wiśniowski.

 • Rada parafialna, Caritas i Akcja Katolicka bronią księdza

  Mieszkaniec Tarnobrzega w jednym ze swoich wpisów na profilu facebook'owym wrócił wspomnieniami do czasów sprzed 34 lat, kiedy na lekcji religii ksiądz, który dzisiaj jest proboszczem w jednej z podjasielskich parafii miał brać dziewczynki na kolana i je dotykać. Przedstawiciele Akcji Katolickiej, Caritasu i rady parafialnej uważają, że duchowny został w perfidny sposób oczerniony i pomówiony...

 • Opłata za śmieci bez zmian dla mieszkańców Jasła. Radni o konieczności uszczelnienia systemu

   

  Miejscy radni w miniony poniedziałek podjęli decyzję w sprawie wysokości stawek opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi. Jaślanie, od 1 stycznia 2021 r. zapłacą za śmieci dokładnie tyle ile płacą teraz. Władze miasta podjęły również kroki w celu uszczelnienia systemu. Odstąpiono jednak od pierwotnego projektu, w którym opłata za gospodarowanie odpadami w przypadku mieszkańców budynków wielolokalowych (bloków mieszkalnych) miałaby być obliczana w oparciu o ilość zużytej wody.

 • Pociągi z Zagórza do Krakowa przez Jasło codziennie już od grudnia

   

  W grudniu bieżącego roku, w rozkładzie jazdy pociągów pojawią się nowe połączenia, którymi będzie można dotrzeć z Jasła do Krakowa. Pociąg PKP Intercity będzie kursował na linii Zagórz – Kraków codziennie.

 • Wybory na wójta gminy Tarnowiec. Utworzono trzy komitety wyborcze

  W gminie Tarnowiec zapowiada się niezwykle interesująca rywalizacja o fotel wójta. Przedterminowe wybory wyznaczono na 10 stycznia 2021 r. Wszystko wskazuje na to, że o urząd powalczy czterech kandydatów.

 • Uczniowie pozostają na nauce zdalnej. Rząd otwiera czasowo galerie handlowe

  Premier Mateusz Morawiecki na dzisiejszej konferencji prasowej poinformował o kontynuacji nauki w systemie zdalnym, jak również o tym, że od przyszłej soboty zostaną czasowo otwarte galerie handlowe w reżimie sanitarnym...

 • Czy wytrzymasz jeden dzień bez papierosa?

   

  W 1974 amerykański dziennikarz Lynn Smith rzucił wyzwanie swoim czytelnikom. Mieli nie palić papierosów przez jeden dzień, nagrodą było zdjęcie na okładce gazety Monticello Times. Trafiło na nią 300 osób. Ale przeszło 1500 osób podjęło się wyzwania. Amerykańskie Towarzystwo Walki z Rakiem zachęcone popularnością tej akcji ustanowiło 3 czwartek listopada Światowym Dniem Rzucania Palenia.

 • Pożar w sortowni odpadów. Zapaliła się maszyna do sortowania śmieci

  Strażacy od kilku godzin dogaszają pożar, który wybuchł około godziny 5. w jednej z hal w sortowni odpadów w Wolicy. Zapaliła się maszyna do rozdrabniania śmieci.

 • Czy ksiądz dopuścił się molestowania małoletnich w latach 80.? Sprawę bada prokuratura i kuria

  W mediach społecznościowych rozgorzała dyskusja na temat księdza, który w latach 80. ubiegłego wieku sprawował posługę w jednej z tarnobrzeskich parafii. Dziś kapłan jest proboszczem w parafii pod Jasłem. Dawni jego uczniowie wystosowali wobec duchownego poważne zarzuty dotyczące molestowania małoletnich dziewczynek. Kuria przeprowadziła wstępne dochodzenie kanoniczne. Sprawę zbada również przemyska prokuratura.

   

 • "W DPS w Foluszu żaden z mieszkańców nie zmarł z powodu Covid-19" – podkreśla dyrektor Adamski

  W Domu Pomocy Społecznej w Foluszu na obecną chwilę mieszka 229 pensjonariuszy. Na 170 zatrudnionych pracowników na ten moment gotowych do pracy jest 120, z czego 85 bezpośrednio pracuje z mieszkańcami domu. Jak w tych trudnych czasach pandemii koronawirusa walczy DPS w Foluszu? Z dyrektorem placówki Karolem Adamskim rozmawia Ilona Dziedzic.

 • Już dzisiaj otwarcie nowego sklepu Stokrotka w Tarnowcu!

   

  Miło nam poinformować o powstaniu nowej Stokrotki. W czwartek, 19 listopada, otwieramy nowo wybudowaną placówkę dla naszych klientów w Tarnowcu 411. Sklep będzie czynny od poniedziałku do soboty w godzinach od 6.00-22.00 oraz w niedziele pracujące w godzinach od 8.00-20.00.

 • Ubezpieczenia – czy na pewno nie potrzebujesz?

   

  Wyobraź sobie sytuację, w której jesteś sprawcą wypadku. Okazuje się, że osoba poszkodowana  zostaje sparaliżowana, a Ty, jako sprawca, musisz pokryć koszty jego leczenia i płacić mu rentę do końca życia. Czy jesteś na to przygotowany/-a finansowo?

 • Obiad za pół ceny? Zamów i odbierz u „Wojtka”

   

  Bar mleczny u „Wojtka” przygotował dla swoich klientów specjalną promocję. Od dzisiaj do odwołania, każdego dnia serwuje on zestawy obiadowe za pół ceny! Wystarczy zamówić i odebrać dania w barze przy ul. 3 Maja 101.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105