Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Już dziś: Pogoń Leżajsk - Czarni Jasło

34

 Po falstarcie na inaugurację rozgrywek Czarni poszukają punktów w kolejnym spotkaniu ligowym. We środę na trudnym terenie w Leżajsku zmierzą się z miejscową Pogonią. Zespół gospodarzy prowadzi znany i ceniony w Jaśle - trener Jerzy Daniło.

Po pierwszej kolejce również nasi najbliżsi rywale pozostają z zerowym dorobkiem punktowym na koncie, przegrywając z innym beniaminkiem Błękitnymi Ropczyce. Trochę faktów z historii: w sezonie 2002/03 Czarni, występując wówczas w IV lidze przegrali z "piwoszami" walkę o awans do wyższej klasy rozgrywkowej, gromadząc w końcowym rozrachunku tylko "dwa oczka" mniej od rywali. Pojedynki między tymi drużynami zawsze były pełne emocji i dramaturgii. Ostatnie dwa pojedynki w Leżajsku wygrywali gospodarze w takich samych rozmiarach, po 2:0.

Zapraszamy na relację live ze spotkania! 

Czarni Jasło 

Reklama

Komentarze: 34

Dodaj komentarz Widok:
0
@ normalny
dnia 14.08.2008, 08:39 · Zgłoś
do standard pomyliles fora, nie ten pozim popaprancu. Gratulacje dla Czarnych myslę, że nie będzie źle Brawo
Odpowiedz
0
@ .220.132
dnia 14.08.2008, 07:01 · Zgłoś
brawo piłkarze,brawo trener :) III liga:yes:
Odpowiedz
0
@ ...
dnia 14.08.2008, 01:22 · Zgłoś
i co?zatkalo 2:1 i bardzo dobrze jeszcze Czarni wyjda wyzej zobaczycie!!!!:)
Odpowiedz
0
@ do standart
dnia 13.08.2008, 21:30 · Zgłoś
swicany [...] wiec niepisz mi tu [...] o jakims kupowaniu meczu bo nasi chłopcy jakpisałem poradza sobie w a klasie.gratulacje JKS CZARNI.BRAWOOOO!!!
Odpowiedz
0
@ zawodnik
dnia 13.08.2008, 20:35 · Zgłoś
Real IP 88.220.132 Czy już podstawiłeś tego TIRA w Leżajsku ?. Będziesz miał młotku pusty przelot:smilewinkgrin:
Odpowiedz
0
@ NO
dnia 13.08.2008, 19:21 · Zgłoś
jak tym w [...] co potrafią tylko krytykować CZARNI wygrali w LEŻAJSKU .Dobrze grał Mroczek i Kmiecik:lol::sleep::lol::sleep:
Odpowiedz
0
@ kibic
dnia 13.08.2008, 19:14 · Zgłoś
CO WY NA TO niedowiarki 2-1 dla naszego JKS-U!!!
Odpowiedz
0
@ tu powinien być nick
dnia 13.08.2008, 19:10 · Zgłoś
Inteligencja- skąd?? z krosna?? :lol::lol::lol:
Odpowiedz
0
@ Paweł
dnia 13.08.2008, 19:03 · Zgłoś
do eric, xyz i pozostałych tumanomatołków. Gdzie jesteście ? może skomentujecie dzisiejszy wynik w Leżajsku 1:2. :lol::smilewinkgrin:
Odpowiedz
0
@ Do wszytkich [...] z forum ! ! ! !
dnia 13.08.2008, 19:01 · Zgłoś
i ciekawe co teraz napiszecie kibice komputerowi ! ! ! czy wygrywasz czy nie ja i tak kocham cię w moim sercu czarni na dobre i na złe ! ! ! ! brawo czarni
Odpowiedz
0
@ siabadak
dnia 13.08.2008, 18:57 · Zgłoś
NAJWIERNIEJSI Z WIERNYCH!! FA NA TYCY !! JKS WYGRAL 2:1 Z srogonia leżajsk;]
Odpowiedz
0
@ do kks
dnia 13.08.2008, 18:56 · Zgłoś
przeciez wy nie maic ekibicow hahahahaha. Wy wogole macie jakies forum ? :lol: duzo czytacie o Jaśle B) Inteligencja chyba nie mowisz o swojej uzywajac tych wulgaryzmow buhahaha
Odpowiedz
0
@ abc
dnia 13.08.2008, 18:55 · Zgłoś
wygrana !:)
Odpowiedz
0
@ ;]
dnia 13.08.2008, 18:53 · Zgłoś
no i co ***** krytycy.. Czarni przywoza 3 punkty z Lezajska !!! to jeden mecz ale teraz czarni moga grac na wiekszym luzie ... JKS JKS JKS
Odpowiedz
0
@ JKS
dnia 13.08.2008, 18:51 · Zgłoś
CZARNI DAWAC JKS KRRÓLEM JEST
Odpowiedz
0
@ jks
dnia 13.08.2008, 18:50 · Zgłoś
dawac czrni
Odpowiedz
0
@ jr
dnia 13.08.2008, 17:26 · Zgłoś
jedziemy z nimi, jest 1:0 dla nas:)
Odpowiedz
0
@ LoLo
dnia 13.08.2008, 16:45 · Zgłoś
Jak na razie pierwszy mecz przegrany a już opinie o spadku. Sami sobie kibice nadmuchaliście balon o szybkim awansie do III ligi. A prawda bywa okrutna. Jak widzę wzmocnienia zbyt słabe na wyższą ligę.

P.S. I prosił bym o odrobine kultury, krzykacze. Wiem, że na stadionie bez cierpkich słów pod adresem policji i "wrogich" klubów się nie obejdzie ale przynajmniej tu zachowajcie "kibice" trochę kultury...
Odpowiedz
0
@ kks
dnia 13.08.2008, 16:33 · Zgłoś
Jestem z Krosna i z Karpatami też przegrany mecz ale my jesteśmy prawdziwi kibice nie tak jak te ***** z Jasła. Czytajcie nasze forum tam nie jedzie sie po zarządzie i piłkarzach. Inteligencja przemawia uczcie sie ****.
Odpowiedz
0
@ Zamknijcie [...] [...]
dnia 13.08.2008, 16:24 · Zgłoś
XYZ prezes nie dokonuje transferów [...] ! ! !
Odpowiedz
0
@ standart
dnia 13.08.2008, 15:21 · Zgłoś
ZAWODNIK SZEBNI <CXWANIAK> szebnie to sie tak podniosa ze spadniecie spowrotem do B klasy bo awans chciieliscie kupic juz sezon temu ale sie wam nie udalo sami wam mecz odpuszczalismy haha a w A klasie trudno o handel zeby cos kupic to trzeba wczesniej tez cos ugrac pozdro haha
Odpowiedz
0
@ eric
dnia 13.08.2008, 13:15 · Zgłoś
marni czarni haha chca by to wygladalo profesjonalnie hahah smieszny zarzad
Odpowiedz
0
@ xyz
dnia 13.08.2008, 13:08 · Zgłoś
ten caly klub jest smieszny,sprowadzaja zawadnikow ktorzy sa slabsi nawet od zawodnikow z drugiej druzyny.brawo panie wegrzyn. ciekawe tylko ktory wegrzyn rzadzi...?
Odpowiedz
0
@ siabadak
dnia 13.08.2008, 08:45 · Zgłoś
Internetowi [...] ;] wyzywac to sobie mozecie przed monitorem i klawiatura. KOMENTUJCIE KOMENTUJCIE KOMENTUJCIE w koncu to wasze zycie, ublizanie na swoje miasto i Klub. JKS!!
Odpowiedz
0
@ ZAWODNIK SZEBNI <CXWANIAK>
dnia 13.08.2008, 08:32 · Zgłoś
CZARNI MAJĄ TAKI SAM START JAK SZEBNIE SZEBNIE PO AWANSIE DO A KLASY PRZEGRAŁY Z CZARNYMI2JASLO A CZARNI PRZEGRALI Z IGLOPOLEM PIERWSZE MECZE SĄ NAJCIĘŻSZE ALE CZARNI JAK I SZEBNIE PODNIOSĄ SIE I POKAZA WAM WSZYSTKIM JESZCZE ŻE POTRAFIĄ GRAC W PIŁKE I TO DOBRĄ PIŁKE.ŻYZCE POWODZENIA CHŁOPAKI.WALCZCIE
Odpowiedz
0
@ jr
dnia 13.08.2008, 06:55 · Zgłoś
trzymamy kciuki !
Odpowiedz
0
@ darko
dnia 13.08.2008, 01:15 · Zgłoś
jak pisalem baty..baty ...baty...taka jest prawda i tyle ...cienizna ...od zarzadu po zawodnikow...jakie miasto taka pilka ...czyli malutka...:yes::yes::yes:..a tlumy na trybunach... [...]
Odpowiedz
0
@ DO wszytkich kretynow
dnia 12.08.2008, 20:02 · Zgłoś
Zamknijcie sie w koncu i przestancie *** krytykowac moze byscie cos dali od siebie pozytywnego a nie tylko wszytko zle zle zle . ***z takimi kibacami jak wam sie nie podoba do ***do Krosna !! [...]... dziedkow i krytykow ! ! ! I jeszcze jedno do tego *** co napisal na forum zeby zarzad zmienic , panie *** sie . Czy wygrywasz czy nie ja i tak Kocham cie ... JKS JKS JKS ... Zarzad jest [...] co oni maja zrobic bez pieniedzy ? ? ? Zapiszcie sie do klubu 100 i zacznijcie cos pomagac a nie tylko *** . pozdro dla prawdziwych kibicos JKS
Odpowiedz
0
@ jr
dnia 12.08.2008, 19:57 · Zgłoś
Trzymamy kciuku, oby 3 punkty przyjechało do Jasła
Odpowiedz
0
@ i znowu w [...]
dnia 12.08.2008, 19:07 · Zgłoś
Brawo czarni i klub 100:lol:
Odpowiedz
0
@ Jurand ze Spychowa.
dnia 12.08.2008, 16:09 · Zgłoś
OJ CZARNO TO WIDZĘ !
A z kim oni wygrają.
Kibiców na pierwszym meczu wielu wszyscy <ROZCZAROWANI
OJ CO TO DALEJ BĘDZIE>:upset:
Odpowiedz
0
@ real
dnia 12.08.2008, 15:42 · Zgłoś
Dołącz do klubu 100 ! i Ty podsatw swojego TIRA na bramki ktore, Czarni przywiozą z Leżajska!
Odpowiedz
0
@ Egl.
dnia 12.08.2008, 14:41 · Zgłoś
0;3 na inauguracje ???
Odpowiedz
0
@ js
dnia 12.08.2008, 13:33 · Zgłoś
Czarni = dostarczyciele punktów!
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.