Już jutro: Czarni Jasło - Siarka Tarnobrzeg
Już w najbliższą niedzielę na stadionie w Jaśle przy ul. Śniadeckich 15 o godzinie 11.00 w ramach trzeciej kolejki IV ligi Podkarpackiej drużyna Czarnych Jasło podejmie ekipę tarnobrzeskiej Siarki. Drużyna gości świetnie wystartowała w tym sezonie, wygrywając oba pierwsze mecze, aplikując rywalom 8 bramek, nie tracąc przy tym ani jednej. Dzięki tak dobrej grze zgromadzili komplet 6 punktów i objęli fotel lidera. Co ciekawe na początku Siarce przypadają spotkania z tegorocznymi beniaminkami IV ligi (jak dotąd 3:0 z Sokołem Nisko na wyjeździe, oraz "domowe" zwycięstwo 5:0 z Błękitnymi Ropczyce).
Teraz przyszedł czas na kolejnego z beniaminków czyli naszą drużynę. Czarni po dotkliwej porażce u siebie z Igloopolem, w pełni się zrehabilitowali trzy dni później, przywożąc z Leżajska ważne trzy punkty. Liczymy na to, że nasz zespół będzie chciał kontynuować zwycięską passę i w niedzielne przedpołudnie na swoim stadionie osiągnie korzystny rezultat z zespołem lidera IV ligi - Siarką Tarnobrzeg.
Przypuszczalny Skład Czarnych: Borkowski, Żuławski, Chrząszcz (K), Kosiba, Mroczek, Dubiel, Bernacki, Dedo, Kasprzyk, Stachaczyński.
Serdecznie zapraszamy naszych kibiców do przybycia na stadion i zachęcamy do kulturalnego i głośnego dopingu dla naszej drużyny, aby pomógł nam w odniesieniu pierwszego zwycięstwa na naszym stadionie w IV lidze.
Wszystkich, którzy nie będą mogli obejrzeć meczu na żywo, zapraszamy na relację live!!!
Czarni Jasło
