Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Już jutro! JKS Jarosław - Czarni Jasło

15
 Po dwóch cennych zwycięstwach w poprzednich kolejkach Czarni Jasło powalczą o kolejny komplet punktów w "wyjazdowym" meczu z JKS Jarosław. Gospodarze zgromadzili do tej pory na swym koncie 6 "oczek", zostawiając w zwycięskim polu m.in innego z beniaminków - Sokół Nisko, wygrywając na własnym obiekcie 3:2. Dotkliwa porażka tydzień temu w Ropczycach (0:3) może zadziałać na naszych rywali mobilizująco, tym bardziej, że pojedynek z Czarnymi określany jest w Jarosławiu mianem "piłkarskiego święta".
 
 
Dwa ostatnie spotkania między tymi zespołami wygrywał JKS (sezon 2003/04 - 2:1, 2004/05 - 3:1), jednak Czarni w myśl przysłowia "do trzech razy sztuka" postarają się o przedłużenie swojej zwycięskiej passy. Początek spotkania w niedzielę o godzinie 17.00.

Przypuszczalny skład: Borkowski, Żuławski, Dziobek, Chrząszcz (K), Kosiba, Mroczek, Kmiecik, Bernacki, Sienicki, Kasprzyk, Stachaczyński.

Zapraszamy na relację live ze spotkania!!! 

 

Czarni Jasło 

Reklama

Komentarze: 15

Dodaj komentarz Widok:
0
@ DO [...]
dnia 19.09.2008, 19:19 · Zgłoś
[...] jest [...] i ty pikniku
:lol:
Odpowiedz
0
@ DRAGONS
dnia 25.08.2008, 20:00 · Zgłoś
jks jaroslaw rzadzi nboi sie nas hjaslo te [...] mialy z nami wygrac chyba snia jks jaroslaw
Odpowiedz
0
@ marko jks jarosla
dnia 25.08.2008, 19:59 · Zgłoś
jk jarosla rzadzi i pokonal [...]ow z jasla
Odpowiedz
0
@ :)
dnia 24.08.2008, 22:07 · Zgłoś
kibice ppojechali i to z niezlym nastawieniem :D
Odpowiedz
0
@ Ted NEW JERSEY
dnia 24.08.2008, 21:23 · Zgłoś
Porazka na wlasne zyczenie!!! Jezeli zawodnik dostaje zota kartke powinna nastapic natychmiastowa zmiana.Zycze zwyciestwa ze Stala Sanok .Wierny kibic
Odpowiedz
0
@ darko
dnia 24.08.2008, 19:12 · Zgłoś
i juz sie zbliza 3liga super ........z czym do pilki
Odpowiedz
0
@ ktoś
dnia 24.08.2008, 15:23 · Zgłoś
Czarni ich rozwala jak barca wisłe pozdrro orzełek:)a kibole jada???:rol:
Odpowiedz
0
@ to LOGO TO CHYBA 4 LETNIE DZIECKO
dnia 24.08.2008, 15:03 · Zgłoś
zaprojektowalo..:D
Odpowiedz
0
@ jks!
dnia 24.08.2008, 14:04 · Zgłoś
JKS! Oczywiscie ten "czarny" :)
Odpowiedz
0
@ ;)
dnia 24.08.2008, 11:53 · Zgłoś
Z Jasełka już 3 autokary kibiców wyjechały na ten wyjazd !
Do boju JKS, marsz marsz .....
Odpowiedz
0
@ siabadak
dnia 24.08.2008, 11:52 · Zgłoś
Kazdy wie ze JKS jest jeden... ten Jasielski!!
Odpowiedz
0
@ darko
dnia 24.08.2008, 10:25 · Zgłoś
tak tak pilkarskie swieto relacja w canal+:lol::lol::lol:
Odpowiedz
0
@ kibic
dnia 23.08.2008, 18:25 · Zgłoś
DO BOJU JASEŁKO!!!
Odpowiedz
0
@ jks
dnia 23.08.2008, 18:22 · Zgłoś
JKS, JKS, JKS !! ale ktory :lol::lol:
Odpowiedz
0
@ .220.132
dnia 23.08.2008, 16:32 · Zgłoś
2;1 dla Czarnych
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.