Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Kiermasz wielkanocny w JDK

8

Niezliczone cacka i bibeloty kojarzące się z nadchodzącą Wielkanocą można kupić na Kiermaszu Rękodzieła Artystycznego zorganizowanym w czwartek i piątek (21 – 22 bm.) w holu Jasielskiego Domu Kultury.

Kilkanaście rozłożonych w holu JDK przyciąga wzrok i kusi nieprzeciętną różnorodnością oferty. Nie brakuje ani tradycyjnych kartek wielkanocnych, pisanek, serwetek do świątecznych koszyków i palm, ani ozdób niezwykle oryginalnych. Są wśród nich przepiękne ceramiczne baranki i inne zwierzątka, wydmuszki w misterne, ażurowe wzory, stroiki wielkanocne, których głównym motywem są wielobarwne, delikatne, zwiewne piórka, piernikowe jajka zdobione lukrem, najróżniejsze dekoracyjne zawieszki i przypinki, szmaciane, bezpieczne dla dzieci lalki i inne przytulanki, cudeńka z bibuły, sznurka, wełny traw, nici, papieru, drewna. Wszystkiego uniesposób wyliczyć. Wybór jest tak wielki, że chyba każdy znajdzie coś, co przypadnie mu do gustu.

Zapraszamy. Kiermaszowe stoiska czynne są od godz. 10 do godz. 17.

JDK st

 

 

Reklama

Komentarze: 8

Dodaj komentarz Widok:
2
@ goście ze środkowej Polski
dnia 25.03.2013, 06:16 · Zgłoś
Było pięknie! aż trudno wybierać, za niewielkie pieniążki można byo kupić niepowtarzalne, ręcznie wykonane iękne rzeczy do ubrania domu i koszyka wielkanocnego.
Powinniśmy wspierać naszych twórców a nie zachłystywać się chińszczyzną po 2,50 bo tym samym pogrążamy rynek polski. Jeśliby na kiermaszu wystawić napis wszystko po 2,50 to waliłyby tłumy a jeśli pomiędzy towarami byłyby inne ceny, wyższe od 2,50, to gwarantuję, że zakupy udałyby się napewno i to wcale nie te po 2,50 ! kwestia psychologi zakupów, tandeta po 2,50 palstikowa a ręcznie wykonane, naturalne BEZ PORÓNANIA PIĘKNIEJSZE!. wszystkim ciężko w tych czasach ale warto zastanowić się nad zakupami i analizować -zobaczycie, że nabijanie w butelkę chińszczyzną jest nieopłacalne tak jak mówi powiedzenie: CO TANIE I ŁATWE NIE JEST NIC WARTE!
WEOŁEGO ALLELUJA KOCHANI JASLANIE I pamiętajcie że to co Wasze jest warte i piękne ,korzystajcie z tego co macie u siebie dla siebie a wszyscy skorzystacie. pozdrawiamy muzycznie ze środkowej Polski!
Odpowiedz
-3
@ konkurs wielkanocny
dnia 22.03.2013, 14:40 · Zgłoś
Co to za zagadka dwie kulki i armatka ?
Odpowiedz
0
@ m
dnia 22.03.2013, 17:08 · Zgłoś
nie mam pojęcia...
Odpowiedz
1
@ maruda
dnia 23.03.2013, 16:25 · Zgłoś
Łatwe. Nożyczki!
Odpowiedz
0
@ Gość
dnia 24.03.2013, 16:17 · Zgłoś
Armia przed kapitulacją :)
Odpowiedz
-2
@ gwiazda
dnia 22.03.2013, 10:27 · Zgłoś
piekne zeczy ale napewno drogie
Odpowiedz
5
@ księżyc
dnia 22.03.2013, 18:51 · Zgłoś
Na pewno droższe niż słownik ortograficzny.:)
Odpowiedz
1
@ Gość
dnia 24.03.2013, 16:16 · Zgłoś
Toż to język krótkich wiadomości tekstowych zwanych potocznie SMS. Polskie znaki pochłaniają limit więc weszło w nawyk :)
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.