Jaslo4u.pl - Jasielski portal informacyjny
Strona główna

Kolejny radny zatrudniony w szpitalu

232

Radny powiatowy Ryszard Papciak został zatrudniony w jasielskim szpitalu na stanowisku starszego specjalisty do spraw analiz na okres dwóch lat. Jak podkreśla dyrektor Michał Burbelka to doświadczony i wartościowy człowiek, który pomoże lecznicy w przygotowywaniu potrzebnej dokumentacji.

Ryszard Papciak ma 65 lat i mieszka w Brzyskach. Ma wykształcenie wyższe ekonomiczne. W latach 80-tych pracował w Spółdzielni Usług Rolniczych w Tarnowcu jako główny księgowy. W latach 2006-2010 r. pełnił funkcję wójta gminy Brzyska, a od 2013-2018 r. był radnym gminy Brzyska. W ostatnich wyborach samorządowych zdobył mandat radnego powiatowego startując z klubu Samorząd dla Mieszkańców. Niedawno zostało zatrudniony w Szpitalu Specjalistycznym w Jaśle na stanowisku starszego specjalisty do spraw analiz na okres dwóch lat. - Od momentu, kiedy pan Ryszard Papciak został radnym, spotkaliśmy się pierwszy raz na komisji rozwoju w sprawie wstępnej oceny programu naprawczego szpitala. Od 2018 r. szpitale są zobowiązane to tworzenia takich dokumentów. Już wtedy na tej komisji zaprosiłem pana Papciaka do szpitala, ponieważ miał szereg różnych pytań i wątpliwości. To było między listopadem a początkiem grudnia ubiegłego roku. Od tego czasu pan Ryszard odwiedzał mnie regularnie, udostępnialiśmy mu różne dokumenty dotyczące finansów naszej placówki, gdyż jak tłumaczył dokonywał analiz. Ten kontakt z radnym trwa od roku. Należy również podkreślić, że ludzi z doświadczeniem ekonomiczno-analitycznym, którzy mogą zajmować się tego typu sprawami jest na rynku pracy bardzo mało. Wolnych, nie pracujących nie ma prawie w ogóle, dlatego po wielu spotkaniach stwierdziłem, że można mu zaproponować pracę, aby mógł przygotować dla nas różne analizy, a że dodatkowo zwolnił się pracownik zajmujący się analizami finansowymi to pojawiło się wolne miejsce - wyjaśnia Michał Burbelka, dyrektor Szpitala Specjalistycznego w Jaśle.

Do obowiązków Ryszarda Papciaka jako starszego specjalisty do spraw analiz należy przygotowywanie materiałów do opracowania planów działalności szpitala oraz cząstkowych planów działalności dla poszczególnych komórek organizacyjnych, zbieranie materiałów i analiz danych z działalności szpitala oraz opracowywanie na tej podstawie odpowiednich zestawień, a także opracowań dotyczących kosztów, opracowanie okresowych analiz finansowych szpitala oraz propozycji usprawniających system rachunku kosztów, sporządzanie informacji i analiz ekonomiczno-finansowych do celów zarządzania i oceny bieżącej sytuacji finansowo-ekonomicznej, sporządzanie innych analiz zlecanych przez dyrektorów lub głównego księgowego, współdziałanie w opracowaniu programu naprawczego zgodnie z obowiązującymi przepisami, zabezpieczenie dokumentów księgowych przed zniszczeniem, kradzieżą, dostępem osób nieuprawnionych do czasu przekazania do archiwum oraz przygotowywanie i przekazywanie dokumentów do archiwum. Bezpośrednim jego przełożonym jest główny księgowy. Ryszard Papciak w administracji szpitala pracuje od 21 października br. na niepełnym etacie od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 15.00.

O komentarz w sprawie zatrudnienia radnego, który w Radzie Powiatu był po stronie opozycji poprosiliśmy starostę Adama Pawlusia. - Pan Ryszard Papciak jest księgowym, z długoletnim doświadczeniem. W księgowości taka osoba na pewno się przyda w szpitalu. Nikt nie kwestionuje jego kwalifikacji. Jeżeli to będzie z korzyścią dla szpitala to ja nie widzę w tym nic złego. Nie jest dyrektorem, więc nie decyduje o kierunkach lecznicy. Jeżeli kierownictwo uznało, że się jego wiedza przyda i jest do wykorzystania to bierze za to odpowiedzialność – skwitował A. Pawluś.

Szpital Specjalistyczny w Jaśle wydaje się być bezpieczną przystanią dla radnych. Początkiem roku zatrudnienie w nim znalazł radny Józef Rosół na stanowisku głównego specjalisty do spraw inwestycji i rozwoju. Obecnie jest inspektorem Ochrony Danych Osobowych w Szpitalu Specjalistycznym w Jaśle. Teraz miejsce pracy znalazł w nim Ryszard Papciak, który podkreślał, że nie chodzi o pieniądze. - Tu nie chodzi o jakieś zarobki, ale żebym mógł wykorzystać swoją wiedzę, doświadczenie, a muszę przyswoić sobie wiadomości na temat specyfiki. Ja nie żądam sensacji, tylko ja mam po wielu latach pracy potrzebę wysiłku umysłowego – tłumaczył. Był również pytany o to, czy zamierza odejść z klubu SDM. Nie udzielił jednoznacznej odpowiedzi. Wiadomo jednak, że nie brał udziału na ostatnim spotkaniu klubu. Co więcej na niedawno zwołanej sesji Rady Powiatu głosował tak jak większość radnych, którą stanowią członkowie klubu PiS. - Nie wiem jeszcze, czy zostanę w klubie SDM, to się wyjaśni. Jestem człowiekiem twórczym. W latach 90-tych napisałem ponad sto biznesplanów, wniosków kredytowych, bo mnie cieszy tworzenie, prognoza, organizowanie czegoś do przodu. Mnie z kolei męczy praca kontrolera, a opozycja ma za zadanie kontrolować – dodał R. Papciak.

Ilona Dziedzic

ilona.dziedzic@jaslo4u.pl

Napisany dnia: 08.11.2019, 08:51
Komentarze Czytelników:
Dodaj nowy komentarz Wyświetlaj:
@ niki
dnia 08.11.2019, 08:55
Ocena
komentarza:
244
Witaj w klubie "koryto dla swoich"
@ fg
dnia 08.11.2019, 09:13
Ocena
komentarza:
238
Czy 65 lat to nie czas na emeryturę??
@ .
dnia 08.11.2019, 09:47
Ocena
komentarza:
200
obłuda władzy sięga zenitu
@ Janusz
dnia 08.11.2019, 10:21
Ocena
komentarza:
179
Koryto+++
@ jeżynka:)
dnia 08.11.2019, 10:34
Ocena
komentarza:
152
To, że tytuł - starszy specjalista to chyba nie trzeba brać aż tak dosłownie i zatrudniać , osobę która powinna przejść na emeryturę. No, ale po co zatrudniać młodych,.?
@ Szok
dnia 08.11.2019, 10:35
Ocena
komentarza:
152
Początkiem stycznia pan Papciak mówi o Programie Naprawczym szpitala:
„Więc pochyliłem się raz jeszcze nad tym Programem. I co ustaliłem? Ustaliłem, że ten Program zawiera sporo rzeczy nielogicznych” i dalej „Ten milion poszedł do szpitala, czy nie poszedł” i jeszcze to "Ciemny naród wszystko kupi". Jeżeli Panowie z PIS-u uważają nas za ciemny naród, to rzeczywiście tak się czujemy -  mówił  radny Ryszard Papciak.
Odpowiedział na zarzuty Dyrektor Burbelka: „Ponieważ radny Ryszard Papciak nie miał czasu na wyjaśnienie braku  miliona złotych i nie wiedział co się z nim stało, postanowiliśmy wskazać Panu radnemu " gdzie jest ten milion", o który radny w czasie konferencji prasowej pytał...
Jeżeli w dalszym ciągu "specjaliści" opozycji w sprawach finansowych będą dokonywali tak fachowych  analiz dokumentów,  to starosta Adam Pawluś może spać spokojnie i to głębokim snem”
Tak w styczniu został oceniony wybitny specjalista księgowości i ekonomii Pan Ryszard Papciak przez Pana Burbelkę, który teraz zatrudnił go na stanowisko starszego specjalisty do spraw analiz w Szpitalu w Jaśle. Na dodatek Pan Burbelka twierdzi teraz, że: to doświadczony i wartościowy człowiek, który pomoże lecznicy w przygotowywaniu potrzebnej dokumentacji. Brawo Panie Dyrektorze.
@ Alicja
dnia 08.11.2019, 11:22
Ocena
komentarza:
9
Co to za stanowisko?Czego zazdrościcie?,Sami go wybraliście. W naszych warunkach jasielskich tak, w większym mieście już nie.Można porównać finansowo, recepcjonistka w korporacji.
@ OPOZYCJONISTA
dnia 08.11.2019, 11:40
Ocena
komentarza:
86
Gdzie był taki wielki specjalista jak padały zakłady w Jaśle np.Gamrat,Pektowin i inne zakłady?Dlaczego wcześniej nikt takiego pana nie wychwycił może nie musieli by młodzi za granicę jechać .
@ Piti
dnia 08.11.2019, 12:28
Ocena
komentarza:
60
To tak samo jak z emerytami mundurowek 40 letni pracujący po urzędach i pobierający pensje i emeryturę.
@ Spec
dnia 08.11.2019, 13:20
Ocena
komentarza:
54
Zatrudniono wybitnego specjalistę.. .
Bez znaczenia jest okoliczność, ze jest radnym.
@ emeryt
dnia 08.11.2019, 17:31
Ocena
komentarza:
33
On idzie według PO w wieku 67!
@ <muzg sie lasuje>
dnia 08.11.2019, 17:41
Ocena
komentarza:
57
Nastepny specjalista po pszczelarzu , dziadek powinien wnuki bawic.
@ ixi
dnia 08.11.2019, 18:02
Ocena
komentarza:
52
Spojrzenie post peegerowskiego eksperta od mieszania cukru w herbacie.. I jak ma być dobrze w tym kraju?
@ eva
dnia 08.11.2019, 18:07
Ocena
komentarza:
35
w MOSiR pracują do 70 lat... , to i może w szpitalu tak trzeba
@ Maliniak
dnia 08.11.2019, 19:10
Ocena
komentarza:
28
[komentarz nie na temat]
@ Maliniak
dnia 08.11.2019, 19:14
Ocena
komentarza:
16
Michale i Franiu...nie idzcie tą drogą!!!
@ 10 lat temu
dnia 08.11.2019, 21:31
Ocena
komentarza:
18
Polecam artykuł sprzed 10 lat na adresie:

https://www.jaslo4u.pl/wojt-brzysk-tajnym-agentem-newsy-jaslo-6923
@ Wzorzec
dnia 08.11.2019, 21:49
Ocena
komentarza:
22
Uważam, że będzie to wyjątkowo cenny nabytek dla PIS. Służyć może za wzorzec moralności, prawdomówności, przestrzegania etyki, wysokich, specjalistycznych kwalifikacji - niczym wzorzec metra przechowywany w w Międzynarodowym Biurze Miar i Wag w Sèvres koło Paryża.

Przysporzy chwały tej formacji, będzie przykładem dla młodzieży, symbolem wewnętrznej przemiany duchowej, przykładem i świadectwem, że nawet w późniejszym wieku znaleźć można właściwą drogę na której wykazać można i rozwinąć wielostronne talenty organizacyjne, biznesowe, księgowe, samorządowe - i wiele innych.

Stanowisko to będzie uwieńczeniem wieloletniej, owocnej i błyskotliwej kariery.

Dzięki takiej działalności jasielska lecznica wzleci na wyżyny zawodowe, finansowe, etyczne. Pacjenci nie będą chcieli wracać z takiej placówki do domu - mimo ozdrowienia, odmłodzenia, odchudzenia i ogólnej poprawy kondycji fizycznej i umysłowej.

Uważam, że nie tylko w szpitalu ale i w innych instytucjach gminnych, miejskich i powiatowych, (na początek tu, a potem jeszcze wyżej) należy zatrudniać doświadczonych specjalistów aby " Polska rosła w siłę, a ludzie żyli dostatniej".

Cieszę się z owoców "dobrej zmiany".
@ ixi
dnia 09.11.2019, 08:28
Ocena
komentarza:
18
1p lat temu.. To potwierdza co Konfederacja mówi że banda czworga czyli PiS PO SLD i PSL to ten sam układ post Magdalenkowy który za wszelką cenę trzeba stłamsić. Polska nigdy nie będzie normalnym państwem, póki stare PRL układy dalej będą u władzy. Dość tego!
@ KeBi
dnia 09.11.2019, 09:14
Ocena
komentarza:
4
[komentarz zawierał obraźliwe treści]
@ Maliniak
dnia 09.11.2019, 10:02
Ocena
komentarza:
12
[komentarz zawierał obraźliwe treści]
@ Maliniak
dnia 09.11.2019, 10:14
Ocena
komentarza:
25
Papciak musisz mieć niezłe kwity na powiatowych
@ dragoness
dnia 09.11.2019, 11:27
Ocena
komentarza:
33
Polityczna prostytucja.
@ Zenon
dnia 09.11.2019, 12:28
Ocena
komentarza:
27
Jasilsćy pisowcy i przechytrzyć wstępujące z PSL do PiS za wszelką cenę chcą zniszczyć to biedne miasto. Dzieci tej stworzonej do władzy wyjechały, córcia do Wawy, synuś do Rzeszowa, więc można zaorać Jaslo. Wyjątkowo mściwi ludzie. Zjechali do Jasła z okolicznych wsi i niszczą to miasto lecząc kapleksy i zamiatając pod dywan wstydliwe sprawki i tajemnice rodzinne. Wszystkiemu błogosławi miejscowy przekupny kler.
@ Maliniak
dnia 09.11.2019, 13:06
Ocena
komentarza:
16
Ryszard pozdrowienia od byłej żony z Chicago!
@ ona77
dnia 09.11.2019, 16:37
Ocena
komentarza:
5
[komentarz zawierał obraźliwe treści]
@ Erni
dnia 09.11.2019, 19:30
Ocena
komentarza:
14
Chyba koleś starosty,może mierny,może bierny,ale wierny ideom PIS.
@ yozef
dnia 09.11.2019, 20:31
Ocena
komentarza:
7
tak nie mozna panie maliniak ,,,sprawy osaobiste sa tabu i tak wszedzie powinno byc ,,,zapomnieliscie panstwo ze pan papciak pracowal jako glowny ksiegowy tez w spoldzielni mieszkaniowej jaslo bodaj w latach 1978 moze 1979 2001 ,niektorzy jeszcze pamietaja zwlaszcza pani marecka ,,,[bardzo sie lubili tak ze jedno na drugiego nie moglo patrzec] ,,,panie ryszardzie zamiast ratowac zdrowie odpoczywac pan skraca sobie zycie ,,,pytam po co i koomy ,,,chlopie odpusc sobie wszystko jedz do sanatorium zadbaj o siebie ,,,TO CI RADZI STARY ZNAJOMY Z NAD RZEKI WISLOKI LAT 1970 ,,, PO CO CI PIENIADZE I WLADZA ,,,A CZAS UCIEKA
@ ona77
dnia 10.11.2019, 00:30
Ocena
komentarza:
10
Musi dorobić na nowy garnitur i bogaty pogrzeb
@ Rada
dnia 10.11.2019, 00:45
Ocena
komentarza:
9
Niech jedzie do Górna za Rzeszowem w sosnowe lasy.W Jaśle powietrze nie sprzyja zdrowiu.
@ Ghg
dnia 10.11.2019, 02:16
Ocena
komentarza:
18
Kolesiostwo w Jasle siega zenitu.
@ Maliniak
dnia 10.11.2019, 10:14
Ocena
komentarza:
13
Panie Józef nie są tabu i tak trzeba,szpital i jego przyszłość to nie jest prywatny biznes Ryszarda tylko nasz i przez nas opłacany.Jak Michał Burbelka założy sobie prywatną przychodnie jak inni jego koledzy z branży to wtedy może sobie zatrudniać kogo chce.A znając przeszłość pana Ryszarda i jego sukcesy w prowadzeniu biznesów gdy mieszkał w Rzeszowie to szczerze obawiam się o losy jasielskiego szpitala.Tyle w temacie.Mam nadzieję że ktoś w tym mieście zacznie "sprzątać " bo to co się dzieje to przypomina scenariusz do drugiej części "Prywatnego miasta".
Miłej niedzieli.
@ ixi
dnia 10.11.2019, 10:36
Ocena
komentarza:
9
PiS jest bez ideowy.. Miałki I wyrachowany. PiS chce władzy i mamony.
@ ixi
dnia 10.11.2019, 10:45
Ocena
komentarza:
4
to jest towarzysze urzeka według ipn, pis po sld i psl to stara komuna. tylko konfederacja to zmieni.
@ ixi
dnia 10.11.2019, 10:46
Ocena
komentarza:
3
tw eureka wg ipn
@ yozef
dnia 10.11.2019, 12:22
Ocena
komentarza:
10
tak masz racje popieram ,,,ale kto posprzata jak to jest towarzystwo wzajemnej adoracji ,,,27 nazwisk od 30 lat ci sami ,,,zmienjiaja sie tylko stanowiskami a jak przegra to do rzeszowa albo spolka skarbu panstwa za 48 tysiecy[czterdsziesci osiem tysiecy ] za 3 godziny pracy miesiecznie ,,,BOZE CZEMU NIE GRZMISZ
@ Ehhh
dnia 11.11.2019, 18:37
Ocena
komentarza:
4
:)))
Witamy w pisistowskim bantustanie !
@ belbel
dnia 12.11.2019, 09:41
Ocena
komentarza:
3
będzie dobrym specjalistą, z twarzy inteligencja wręcz napie..la
@ Mamiek
dnia 13.11.2019, 20:36
Ocena
komentarza:
1
Już była jedna radna wybitny specjalista też poszła do pracy w szpitalu i co? I nic zostawiła wstyd i wyjechała. Czy to ten Pan Papciak co tak świetnie jako Wójt działał w gminie Brzyska i zostawił gminę w tak świetnej kondycji? Przepraszam ale nie wiem.
@ Podatnik
dnia 08.11.2019, 08:57
Ocena
komentarza:
120
Niebawem utworzą stanowisko "specjalista ds. dzwonków tramwajowych", żeby tylko zatrudnić swoich.
@ aaa
dnia 08.11.2019, 12:54
Ocena
komentarza:
74
Popatrzcie np, w gminie biurko przy biurku i każdy namaszczony, a jaki ważny ledwo na ciebie spojrzy, jedna wielka rodzina i tak od lat, specjalistów od smieci i sciekow sie narobiło, babcie, wnuczki, ciocie i wujkowie radni - szok.
@ wow
dnia 08.11.2019, 09:00
Ocena
komentarza:
-74
Dobra zmiana , odpowiedni człowiek na odpowiednim stanowisku, Brawo.
@ cytryna kwasna
dnia 09.11.2019, 16:53
Ocena
komentarza:
30
No tak : "bije z tej twarzy" inteligencja+, dynamizm+, wiedza+ i doświadczenie+!
@ Mowa ciała
dnia 09.11.2019, 17:10
Ocena
komentarza:
16
Układ rąk zdradza wiele,oj wiele.
@ real
dnia 08.11.2019, 09:04
Ocena
komentarza:
88
W ramach oszczędności zwolnić należałoby paru lekarzy. Na cholerę oni
potrzebni w szpitalu. Miejsce tylko zajmują "specjalistom".
@ ona77
dnia 10.11.2019, 00:32
Ocena
komentarza:
4
podobno poz brak lekarzy brak pieniedzy.przeniesc trzeba do krosna .papciak bedzie leczyl moze??!! kto za?
@ toom
dnia 08.11.2019, 09:05
Ocena
komentarza:
129
ma 65 lat wypad na emeryture a nie blokuje miejsce pracy mlodym o wiele wiecej wykształconym
@ Woytazzz
dnia 08.11.2019, 10:38
Ocena
komentarza:
88
My jaślanie w pełni się zgadzamy z tą opinią. Potrzeba nam młodych, energicznych ludzi, nieskażonych myśleniem rodem z poprzedniej epoki. I właśnie dlatego wybraliśmy do sejmu 65-latkę, a do senatu 66-latkę.
@ ABSOLUT
dnia 08.11.2019, 14:08
Ocena
komentarza:
38
Nowy program 65+ ...ale nie dla wszstkich 65, specyfika Jasła i człego powiatu.
@ do Woytazzz
dnia 08.11.2019, 21:25
Ocena
komentarza:
17
100% racji jeżeli chodzi o skuteczność czy przydatność emerytek nie tylko dla Jasła. Liczyć na to, że emeryt uzdrowi szpital "potrzebą wysiłku umysłowego" to jakby liczyć, że Pani K. uzdrowi np. gospodarkę odpadami - już to pokazała, tylko, że w drugą stronę.
Czy te oczy mogą kłamać? Gdy się farsa zmienia w dramat?
Jednocześnie śmieszne i straszne. Czytając to strach się bać.
Można zrozumieć dlaczego politycy cieszą się takim szacunkiem jak panny przydrożne.
@ Paw
dnia 08.11.2019, 09:16
Ocena
komentarza:
97
A gdzie było ogłoszenie na dane stanowisko bo Urzędzie Pracy nic takiego nie widziałem!!!
@ cytryna kwasna
dnia 08.11.2019, 10:18
Ocena
komentarza:
59
A po co jak wynik jest znany i tzeba mieć skończone 65 lat!
@ stary
dnia 08.11.2019, 16:27
Ocena
komentarza:
18
tak żeby jeszcze jakiś wykształcony młody wygrał konkurs i bez poparcia politycznego ??
@ jas
dnia 08.11.2019, 17:34
Ocena
komentarza:
11
Mlody nie moze byc jako eureka 4941 w ipn.
@ ixi
dnia 10.11.2019, 10:40
Ocena
komentarza:
6
Nie ma szans. Bo młody by odkrył bajzel i niegospodarnosc, i nie daj Boże jeszcze zaczął reformowac!
@ Znający temat
dnia 08.11.2019, 09:24
Ocena
komentarza:
83
Nie mam nic przeciw starszemu Panu, no ale do opracowywania analiz, wykresów, wycinków, porównań, prezentacjido tego nadają się ludzie młodzi znający konkretne programy komputerowe. No chyba, że młodzi będą opracowywać a to, ktoś będzie tylko podpisywał no to to zmienia postać rzeczy !
@ Sieka
dnia 08.11.2019, 09:25
Ocena
komentarza:
113
Kiedy wreszcie CBA zainteresuje się tym co się dzieje w tym grajdole?
@ Michał
dnia 08.11.2019, 10:42
Ocena
komentarza:
67
Proponuję zrobić pikietę przed Starostwem i odwołać Pawlusia za takie lewackie decyzje. Proszę popatrzeć na stronę IPN kim był Ryszard Papciak.
@ Katrinka
dnia 08.11.2019, 11:09
Ocena
komentarza:
-38
Półanalfabeto! Pierwsze spróbuj zrozumieć kto go zatrudnił a potem zacznij organizować pikiety! Co za mieszkaniec Krety.
@ do @Katrinka
dnia 08.11.2019, 13:26
Ocena
komentarza:
22
Pewnie córeczka co tak zaciekle broni??
@ wernyhora
dnia 08.11.2019, 14:56
Ocena
komentarza:
14
[komentarz nie na temat]
@ znajomy
dnia 09.11.2019, 10:28
Ocena
komentarza:
13
Już się kiedyś UOP/ABW interesowało spalarnią odpadów przy szpitalu za 1 mln złotych i efekty widać bo ani spalarni ani pieniędzy! Pewni ludzie mogą kraść, kombinować i nikt im nic nie zrobi!Takie mamy państwo?
@ państwo z dykty
dnia 12.11.2019, 22:14
Ocena
komentarza:
2
ale kogo to obchodzi że burbelka z pawlusiem wyrzucają kilkaset tysięcy w błoto tylko po to żeby kupić głosy radnych.

Pod szpitalem jest kałuża
Z tej kałuzy sie wynurza
Radny ... powiadacie?
Nie! To świnia na etacie!
@ polityk upadły
dnia 12.11.2019, 22:18
Ocena
komentarza:
1
marszałek kałuża nadal w pisie
@ mix
dnia 08.11.2019, 09:27
Ocena
komentarza:
40
Jeśli pracuje społecznie to nie widzę problemu. Jeśli nie to zainteresuje tą sprawą programy interwencyjne typu Uwaga czy Interwencja.
@ wybitny
dnia 08.11.2019, 09:27
Ocena
komentarza:
25
Dobrze,że stawiają na młodych ludzi, żeby zdobywali doświadczenie. Z drugiej strony dziwi fakt, ze żaden synuś ani córeczka nie dostali tego stołka.
@ trex
dnia 08.11.2019, 09:29
Ocena
komentarza:
39
To już teraz widać jaką czarną dziurą jest Jasło ze nie ma wśród młodych osób mogących pracować na tym stanowisku tylko zatrudnia się dziadków.
@ mistrz
dnia 08.11.2019, 09:30
Ocena
komentarza:
45
Pojęcie wstydu widzę jest obce pewnym osobom!!!
@ Uwaga
dnia 08.11.2019, 09:30
Ocena
komentarza:
46
Gdzie ogłoszenie o konkursie???
@ wojtek
dnia 08.11.2019, 09:43
Ocena
komentarza:
83
1. Jak się miejsce zwolniło to Panie Burbelka trzeba było ogłosić konkurs a nie zakładać że nikt lepszy się nie zgłosi.
2. Pan Papciak jak potrzebuje wysiłku intelektualnego to niech zgłosi się do Jeden z dziesięciu, Milionerów lub Familiady albo kupi sobie krzyżówki i rozwiązuje z wnukami.
@ klima
dnia 08.11.2019, 09:45
Ocena
komentarza:
55
Panie Burbelka podobnie jak pan Papciak znam się na księgowości i potrzebuje wysiłku intelektualnego. Gdzie mam złożyć podanie?
@ Katrinka
dnia 08.11.2019, 10:00
Ocena
komentarza:
-31
Biuro poselskie posłanki PO Joanny Frydrych w Jaśle poszukuje pracowników. Złóż podanie.
@ ksiądz Mateusz
dnia 08.11.2019, 13:28
Ocena
komentarza:
8
Poważnie czy żartujesz?
@ Zonk
dnia 08.11.2019, 15:32
Ocena
komentarza:
2
Posłanka Frydrych biuro w Jaśle otwiera przed wyborami a nie po wyborach.
@ do Katrinka
dnia 09.11.2019, 00:45
Ocena
komentarza:
5
Kiepski dowcip, nikogo nie poszukuje,
@ Ale heca.
dnia 08.11.2019, 09:56
Ocena
komentarza:
22
Moze wezmie kilka dyzurow na calodobowce?
@ ciekawy
dnia 09.11.2019, 19:29
Ocena
komentarza:
5
to będzie pomagał doktorowi Sadzikowskiemu ??? to dobże bo tam zawsze młyn.
@ dobże
dnia 09.11.2019, 20:20
Ocena
komentarza:
0
Ciekawy, zainteresuje się słownikiem ortograficznym! Dobrze.
@ ciekawy
dnia 09.11.2019, 21:19
Ocena
komentarza:
4
racja ,ale nie jestem uczonym i napisałem jak były prezydent i nawet nigdy nie możyłem o starcie na radnego a interesuje się czym chce.
@ Jaja
dnia 08.11.2019, 10:00
Ocena
komentarza:
4
[komentarz zawierał obraźliwe treści]
@ sąsiad
dnia 08.11.2019, 10:16
Ocena
komentarza:
54
Tośmy się przekonali kim jest Adam Pawluś i kogo popiera, dobrze żeśmy go nie wybrali na Pasła RP
@ do sąsiada
dnia 09.11.2019, 10:02
Ocena
komentarza:
23
Sąsiad to ty nie wiedziałeś kim jest Pawluś?Człowiek bez godności i honoru? Stołek i kasa! Nawet po trupach!
@ sąsiad
dnia 09.11.2019, 22:42
Ocena
komentarza:
6
A ja długo wierzyłem że Pawluś to uczciwy człowiek i cieszyłem się że wrócił i został Starostą.
@ majkel111
dnia 08.11.2019, 10:18
Ocena
komentarza:
58
Zero zasad, zero przyzwoitości byle blisko koryta...
@ drzewkokasz
dnia 08.11.2019, 10:30
Ocena
komentarza:
39
czekejcie kurcza paka, zajmie się wami CBA. JUŻ NIE DŁUGO
@ parafianin
dnia 08.11.2019, 10:36
Ocena
komentarza:
38
O TW Eureka dostał prace od swego kolegi Pawlusia.
@ do parafianin
dnia 08.11.2019, 10:40
Ocena
komentarza:
31
Raczej Pawluś nie jest pewny postawy i głosowań Pisowskiego radnego z Brzysk i postanowił wymienić go na innego radnego z Brzysk.
@ do parafianin
dnia 08.11.2019, 10:46
Ocena
komentarza:
29
To Pawluś taki okazał się sprzedawczyk, że sprzedał się Eurece?
@ Janusz SS
dnia 08.11.2019, 10:40
Ocena
komentarza:
25
gość wygląda jak Antony Hopkins po roku w rosjii xD powinien w filmie grać a nie udawać bez radnego
@ Sędzia pod tel
dnia 08.11.2019, 10:41
Ocena
komentarza:
32
No to nawet już nie jest śmieszne.
Ale za to korki coraz dłuższe i wyludnienie coraz szybsze
@ acc
dnia 08.11.2019, 10:49
Ocena
komentarza:
40
Zgnilizna i wstyd, gdzie nie spojrzysz tam nepotyzm, to razi w oczy i gorszy uczciwych ludzi, wielcy specjaliści, tylko CBA , albo wiać z tego zaścianka, bo widoku na zmiany nie ma. Po zatrudnionych w urzędach widać kto kogo wepchał. Gdyby zatrudniano specjalistów to Jasło by kwitło. Młodzi i madrzy siedzą w dużych miastach i prywatnych firmach, gdzie nie pozwola sobie na miernoty i emerytów.
@ Bogacz
dnia 08.11.2019, 10:57
Ocena
komentarza:
19
Papciak mówi, że mu nie chodzi o jakieś zarobki, ale żebym mógł wykorzystać swoją wiedzę, doświadczenie. Więc, emeryt Pan Ryszard Papciak jako "wybitny" ekonomista cieszący się doświadczeniem i wiedzą osiągnął przez całe zawodowe życie to co wynika z jego Oświadczenia majątkowego. Zobaczcie, a będziecie w głębokim szoku: https://www.powiat.jaslo.pl/starostwo-powiatowe/oswiadczenia-majatkowe/oswiadczenia-majatkowe-opublikowane-w-trakcie-2019-roku/2264-oswiadczenia-majatkowe-radnych-rady-powiatu-w-jasle-na-poczatek-vi-kadencji
@ ayyoy
dnia 08.11.2019, 11:22
Ocena
komentarza:
16
oświadczenia majątkowe to jest pic na wodę fotomontaż...bo wszystko rozpisane na rodzinę :-) dlaczego nie przedstawiają rozliczenia PIT??
@ Lekarz
dnia 08.11.2019, 10:57
Ocena
komentarza:
0
[komentarz zawierał obraźliwe treści]
@ Cypisek
dnia 08.11.2019, 11:13
Ocena
komentarza:
23
Przecież to TW Eureka.
@ Ralf
dnia 08.11.2019, 11:35
Ocena
komentarza:
60
Ludzie opamiętajcie się wreszcie, gość kilka lat temu był wójtem gminy Brzyska i zostawił gmine z długami a wy mówicie że jest wybitnym ekonomistą do prowadzenia analiz, no chyba że trzeba pociągnąć jasielską służbę zdrowia na dno to nie ma sprawy jest w tym dobry.Po drugie zatrudnianie kogoś kto powinien siedzieć na emeryturze i blokowanie miejsc pracy młodym...po prostu żenada!!!
@ Coś
dnia 08.11.2019, 11:39
Ocena
komentarza:
21
Jak to mówią jeszcze nie ma takich grabi ktoreby pchały od siebie
@ Xyz
dnia 08.11.2019, 11:46
Ocena
komentarza:
49
Ludzie gdzie jesteście brakuje lekarzy przychodnia soecjalityczns nie ma reumatologa ludzie stoją od 5rano djesteacji w szpitalu również a tu zatrudnia sie specjalistów w wieku emerytalnym do spraw nie wiem nawetjakich
@ jesienny liśc
dnia 08.11.2019, 12:07
Ocena
komentarza:
41
Pan specjalista radny powinien przeanalizować dlaczego ludzie muszą stać od 4rano do ortopedy żeby się zarejestrować o 7 rano a kilka miesiecy wcześniej się zarejestrowali ze skierowaniem.
@ aqq
dnia 08.11.2019, 12:11
Ocena
komentarza:
13
dziecinada.
@ internauta
dnia 08.11.2019, 12:17
Ocena
komentarza:
22
A obwodnicy w Jaśle jak nie było tak nie ma.
@ do internauty
dnia 08.11.2019, 22:00
Ocena
komentarza:
22
Obwodnice będą jaślanie zwiedzać w ościennych miastach, a nawet w gminach.
Tu nawet za parę pokoleń będą korki i badziewie - nie tylko w komunikacji.

Kto tu myśli o rozwoju, o inwestycjach, o postępie?

Proszę o wskazanie chociażby jednego większego przedsięwzięcia pro - rozwojowego.

Oczywiści innego niż "inkubatory" czy rewitalizacje - bo nie pytam o bawidka.

Symbolem "postępu" jest (jak na razie m.inn) . dworzec PKP i jego otoczenie, spalarnia odpadów w Wolicy, zakorkowane ulice, exodus młodych do innych ośrodków, zastój mieszkaniowy, badziewie w zapleczu sportowym itp. itd.
@ Tak
dnia 09.11.2019, 06:28
Ocena
komentarza:
16
Za to urząd się rozrasta i to jak! Ciekawe czy któryś z radnych sprawdził ile w ostatnim czasie przybyło pracowników? Takich po 60 -ce też:-)
@ leek
dnia 08.11.2019, 12:20
Ocena
komentarza:
23
To jest ten słynny program naprawczy?
@ ryś
dnia 08.11.2019, 12:34
Ocena
komentarza:
36
mam 80 lat i chciałbym wykorzystać swoją bogata wiedzę i doświadczenie. Gdzie mam się udać. hahaha
@ do rysia
dnia 08.11.2019, 12:47
Ocena
komentarza:
24
Jak to gdzie, do starosty Pawlusia.
@ yozef
dnia 09.11.2019, 20:35
Ocena
komentarza:
7
tez mam tyle ale oni nas juz nie sluchaja olewaja nas i kasuja nasze wypowiedzi ,a my nic nie chcemy od nich ,kochamy miasto jaslo ii chcemy aby bylo piekniejsze zasobniejsze i rzadzone odpowiednimi ludzmi ,kompetentnymi ,,,a nie roodzinnie czy z ukladu ,,,towarzystwa wzajemnj adoracji
@ Ja siek
dnia 08.11.2019, 12:46
Ocena
komentarza:
22
Ciekawe jak posługuje się Officem

czy wie co to Office?
@ Cwany
dnia 08.11.2019, 19:45
Ocena
komentarza:
18
Na pewno wie co to officeR prowadzący ;)
@ Jas
dnia 08.11.2019, 12:47
Ocena
komentarza:
17
Dyrektor dba o ...przychylnosc władzy. Ciekawe jaką chorobę pan radny leczy
@ majkel111
dnia 08.11.2019, 12:48
Ocena
komentarza:
45
Panie Dyrektorze Burbelka w końcu kiedyś będzie Pan musiał spojrzeć w lustro, aż strach się bać co Pan w nim zobaczy...
@ Janusz SS
dnia 08.11.2019, 21:42
Ocena
komentarza:
10
nie zdązy bo pęknie
@ Spoko
dnia 09.11.2019, 23:30
Ocena
komentarza:
2
Niech pije ocet jabłkowy domowej roboty.
@ pww
dnia 08.11.2019, 12:56
Ocena
komentarza:
13
a jaką pensję dostanie ?
@ ja
dnia 08.11.2019, 12:57
Ocena
komentarza:
40
Czyli taki dziadziuś pobiera od państwa zasłużoną emeryturę, pobory radnego i starszego specjalisty w szpitalu ( któremu podobno grozi likwidacja )Żyć nie umierać.!!!
@ Janusz
dnia 08.11.2019, 13:52
Ocena
komentarza:
13
Zoba, co znaczy partia :D to jest mocc
@ Anal liz
dnia 08.11.2019, 13:08
Ocena
komentarza:
19
gdzie on pracował jako specjalista od tych spraw ?
@ IPN Fakty
dnia 08.11.2019, 13:33
Ocena
komentarza:
41
Kontakt Operacyjny (KO) ps."Eureka" zarejestrowany 01.09.1981 przez Wydz. IV KWMO Krosno następnie przekazano na stan pionu IV SB RUSW w Jaśle.
Dane pochodzą nie od sąsiadki tylko pionu śledczego Archiwum IPN. Taką to Rysiek Papciak ma historię
@ J23
dnia 08.11.2019, 22:15
Ocena
komentarza:
17
W IPN więcej wójtów jest
@ Pedro
dnia 08.11.2019, 13:46
Ocena
komentarza:
33
Ten Pan już wybitnie pracował dla gminy Brzyska. Śmieszne
@ Janusz
dnia 08.11.2019, 13:50
Ocena
komentarza:
15
Takich speców Jasło nie miało i mieć nie będzie!
@ out
dnia 08.11.2019, 13:52
Ocena
komentarza:
20
PiS musi odejść.
@ Tak,
dnia 08.11.2019, 14:32
Ocena
komentarza:
14
Wkrótce koryta staną się puste i co nepotyści poczynią?Usłyszymy jak za dawnych lat:"Towarzysze,pomożecie?"Trzodę trza nakarmić,a tu liści nawet brak,a na wraku stoi wrak.
@ yozef
dnia 09.11.2019, 21:01
Ocena
komentarza:
12
w jsle nie ma struktur pis ,w jasle pis nie trzadzi ,,,rzadzi towarzystwo wzajemnej adoracji i rodzinnie
@ Werwolf
dnia 08.11.2019, 14:40
Ocena
komentarza:
19
Sk...y!Dobra zmiana.
@ Boże
dnia 08.11.2019, 15:03
Ocena
komentarza:
20
Ten pan to marzyciel zawsze powtarzał " Marzy mi się zrobienie tego , tamtego" kończyło się na tym że nie robił nic albo jakieś same bezsensowne rzeczy
@ Anal liz
dnia 08.11.2019, 15:07
Ocena
komentarza:
15
wiecie o jaką anal lizę chodzi ?
@ Coś
dnia 08.11.2019, 15:36
Ocena
komentarza:
9
[komentarz zawierał obraźliwe treści]
@ Coś
dnia 08.11.2019, 21:58
Ocena
komentarza:
6
Jak pisałem wcześniej nie ma takich grabi ktoreby pchały od siebie
@ koryto+++
dnia 08.11.2019, 15:43
Ocena
komentarza:
20
A na zmywak do UK nie chciał jechać?
Nie miał tak koleżków żeby mu załatwili, czy może nie znał angielskiego?
Chociaż przy garach i mopie nie musi znać.
@ dragoness
dnia 08.11.2019, 15:44
Ocena
komentarza:
27
To mi wygląda na ten słynny program "naprawczy" opisywany przez p. Wawro.
@ Ada
dnia 08.11.2019, 16:19
Ocena
komentarza:
28
Wszyscy 65+ do pracy do szpitala huraaaa.
@ J23
dnia 08.11.2019, 17:10
Ocena
komentarza:
29
Hahahaha!!! SPecJalistą to on jest ale od afer, przekrętów i donosów.,
Burbelka oszalał!
@ do J23
dnia 08.11.2019, 18:11
Ocena
komentarza:
27
Burbelka nie oszalał, tylko Pawluś kazał mu go zatrudnić.
@ Potracony
dnia 08.11.2019, 18:13
Ocena
komentarza:
-29
Znam go osobiście ma łeb na karku ogarnie szpital, i powiat, jeszcze adasia wygryzie im starszy tym lepszy mlodzi dzis nie chca pracować i chca po 5 tys na reke a rysiek bedzie za 1 tyś
@ majkel111
dnia 08.11.2019, 18:14
Ocena
komentarza:
36
Może ktoś w końcu ujawni skrzętnie skrywane tajemnice: ile miesięcznie zarabia Dyrektor Burbelka i jakie jest zadłużenie szpitala ?
@ Juzek
dnia 10.11.2019, 11:13
Ocena
komentarza:
4
Jakieś 18 tys. miesięcznie brutto.
@ yozef
dnia 11.11.2019, 15:51
Ocena
komentarza:
4
ja mysle ze 22 tys ,connstantine zarabiala 20 tys
@ Potracony
dnia 08.11.2019, 18:19
Ocena
komentarza:
17
Rysiek żeby kogo nie podnosił w szpitalu, on.to lubi!!! Zaraz po wysilku umyslowym
@ ryba
dnia 08.11.2019, 18:38
Ocena
komentarza:
25
przy całym szacunku dla pana starosty stwierdzam ,że ten pan od analiz jest bardzo opóźniony w tej dziedzinie z racji swojego wieku
@ majkel111
dnia 08.11.2019, 18:50
Ocena
komentarza:
38
Gdzie podziały się "szpitalne" związki zawodowe ? 5 lat utrzymywania Pana Rosoła, 4 lata utrzymywania Pana Papciaka. Naprawde Wam to nie przeszkadza czy tylko udajecie...?
@ giga
dnia 08.11.2019, 19:14
Ocena
komentarza:
26
W naszym jasielskim szpitalu nieodzowne jest zatrudnienie " wybitnego specjalistę " do kontaktu z rodziną chorych pacjentów,którzy oczekują od lekarzy pomocy w przekazywaniu ciężko chorych pacjentów do innych wyspecjalizowanych ośrodków , a nie obarczać tym rodzinę, która musi szukać kontaktów na własną rękę, a lekarze nawet nie wyrażają chęci wypisać odpowiedniich dokumentów.
@ do gigi
dnia 09.11.2019, 10:05
Ocena
komentarza:
16
Związki w szpitalu sa pod kontrola i nie mają nic do powiedzenia!
@ Jasło
dnia 08.11.2019, 19:17
Ocena
komentarza:
38
Przyjść do nowej roboty na stanowisko STARSZEGO SPECJALISTY to wał nad wały.
To Burbelka powinien ponieść konsekwencje bo to huba żerująca na instytucji, tyle tylko, że dostał z pewnością rozkaz i go wykonał.
Co za franncowate miasto, kraj i obyczaje.
@ Tomas
dnia 08.11.2019, 19:50
Ocena
komentarza:
16
Kolejny pomysł rozwojowy dla naszego grajdołka, w Krośnie i w innych miastach zatrudnia sie młodych kreatywnych specjalistów w swojej dziedzinie, w Jaśle pseudo... , strzelnice buduje się jak już sa drogi chodniki mosty, ścieżki rowerowe nie wymagają wymiany nowej kostki na nową a wystarczy wymalowanie pasów na chodniku...conajmniej niejasny pomysł...ścieżki rowerowe buduje się obok dróg z dużym natężeniem ruchu a nie np na ulicy Czackiego...litosci, a poza tym przy szkołach brakuje boisk ,obiektów sportowych a w jednej ze szkół budowana jest ścianka do wspinaczki...zamiast pieniądze przeznaczyc np na budowe boiska między ZSB a Chemikiem, chyba że władze powiatu maja tam w planie np uprawy buraka cukrowego:)
@ Tak
dnia 09.11.2019, 06:22
Ocena
komentarza:
5
[komentarz nie na temat]
@ Jasło
dnia 09.11.2019, 08:57
Ocena
komentarza:
3
[komentarz zawierał obraźliwe treści]
@ Ups
dnia 09.11.2019, 14:32
Ocena
komentarza:
8
[Komentarz nie na temat]
@ Ups
dnia 10.11.2019, 20:22
Ocena
komentarza:
3
Czyli temat mało wygodny ...Nic dodać nic ująć .
@ Ja
dnia 08.11.2019, 19:55
Ocena
komentarza:
24
Tylko CBA może uratować szpital
@ Obiektywny
dnia 08.11.2019, 20:35
Ocena
komentarza:
17
Wszyscy tak tu krytykują a potem i tak na PiS głosują bo jak
wytłumaczyć fakt że Jasło to bastion PiSu
@ jolka
dnia 08.11.2019, 20:55
Ocena
komentarza:
17
Ciemny lud nie rozumie że dostaje od rządu część swojej własnej kasy, tylko myśli że to kasa łaskawego pisowskiego świętego Mikołaja. A ceny wszystkiego +50% od tego co było 5 lat temu.
@ do obiektywny
dnia 08.11.2019, 21:59
Ocena
komentarza:
4
Na PiS trzeba głosować, tylko na ludzi mądrych i wykształconych, a nie na niezrównoważonych i o niskim ilorazie inteligencji.
@ Antonio
dnia 09.11.2019, 09:14
Ocena
komentarza:
12
A czy w jasielskim PiS są tacy ludzie ?
Bo ja mam wrażenie, że tylko Kurowskie, Rzońce i Zające...
@ dragoness
dnia 09.11.2019, 11:30
Ocena
komentarza:
11
Byli, ale ich się pozbyto.
@ do obiektywny
dnia 09.11.2019, 17:56
Ocena
komentarza:
6
Ludzie mądrzy i wykształceni w PiSie???Kpisz sobie. PiS przyciąga największych szmaciarzy i karierowiczów
@ do dragoness
dnia 09.11.2019, 22:38
Ocena
komentarza:
6
Zgadzam się, byli mądrzy i wykształceni, ale się ich pozbyto, np. Kazimierz Poniatowski, Witold Lechowski
@ do "do.."
dnia 09.11.2019, 23:02
Ocena
komentarza:
-2
Kpisz czy o drogę pytasz?
@ dragoness
dnia 10.11.2019, 11:17
Ocena
komentarza:
2
Nie kpi. Ja bym wymieniła jeszcze Mariusza Sepioła.
@ lokalne Banasie
dnia 08.11.2019, 20:38
Ocena
komentarza:
50
Ja prld... Pan Burbelka ze Szpitala zrobił "zakład pracy chronionej" dla wybitnych fachowców. Najpierw ratuje "szpeca" od żaluzji, który prowadząc własną firmę generuje straty, zatrudniając go na stanowisku głównego specjalisty d/s rozwoju. Teraz znajduje etat dla "leśnego dziadka", którego dochód to dieta radnego. Ludzie!!! Przecież w tym Jaśle kolesie czują się zupełnie bezkarni. ZRÓBMY Z TYM PORZĄDEK dopóki jeszcze wszystkiego nie rozdzielili między siebie, swoje rodziny i kumpli!!!
@ bingo
dnia 11.11.2019, 18:27
Ocena
komentarza:
1
ale nikt nie mówi że oni się sprzedali , że startowali jako niezależni i oszukali ludzi bo przeszli do pisu. Papciak już na ostatniej sesji głosował jak mu pawluś wskazał
@ Lisaj
dnia 08.11.2019, 20:41
Ocena
komentarza:
27
Nepotyzm w Jaśle jest tak stary jak powojenne Jasło. Jako przybysz obserwuję to od lat. Po 1989r zjawisko to jest tak nagminne że nie wiadomo kto za kim stoi. Dotyczy to nie tylko wszystkich urzędów lecz także firm prywatnych. Jasło to republika kolesiów.
@ zetor
dnia 09.11.2019, 12:14
Ocena
komentarza:
15
Jak to nie wiesz kto za kim stoi? Od 1990 roku zawsze ci sami! Wcześniej ich rodziny tworzyły i umacniały władzę ludową a po 1990 się przefarbowały i stały się"elitami" Solidarności i obrońcami demokracji i praw człowieka!Ale jak to mówi klasyk"ciemny lud wszystko kupi"? Dlatego mamy jak mamy!
@ Do Lisaj
dnia 09.11.2019, 23:26
Ocena
komentarza:
6
Nawet Warszawa o tym wie,bo radzą,by nie brać adwokatów z naszego regionu.
@ Spokojnie
dnia 08.11.2019, 20:57
Ocena
komentarza:
32
Jestem już po pierwszym kontakcie z programem interwencyjnym
pewnej telewizji. Znów Jasło będzie sławne tylko czy o taką sławę chodziło
@ telewizja ogłupia całą dobę
dnia 09.11.2019, 20:09
Ocena
komentarza:
-4
[Komentarz nie na temat]
@ Juzek
dnia 10.11.2019, 11:14
Ocena
komentarza:
-2
Kapuś???
@ sasza
dnia 08.11.2019, 21:18
Ocena
komentarza:
26
totalny chaos i kolesiostwo do MPGK razem z nowym prezesem stworzyli nowe stanowiska i panie siedzą i się nudzą a wszystko z ramienia po Lini dziadostwo się robi
@ lodowiec
dnia 08.11.2019, 21:32
Ocena
komentarza:
8
Jakieś "sople" czy coś takiego...
@ CHORE PAŃSTWO !!!
dnia 08.11.2019, 23:02
Ocena
komentarza:
21
Cenę za odpady i wodę podniosą i stworzą jeszcze dużo ...takich stanowisk...
@ Ucho
dnia 09.11.2019, 06:13
Ocena
komentarza:
26
A urząd miasta to się już nie mieści w 4 budynkach, piętro dobudowali a teraz zajmują kolejny budynek na ul. Kazimierza Wielkiego. Podobno ponad 210 osób już w UM pracuje. Tak prężnie działają, szkoda że efektów jakoś nie widać.
@ XXL
dnia 08.11.2019, 21:23
Ocena
komentarza:
41
Ludzie przecież on Gminę Brzyska doprowadził do bankructwa
@ proszę to przeczytać
dnia 09.11.2019, 12:14
Ocena
komentarza:
2
[Komentarz nie na temat]
@ Rakieta
dnia 08.11.2019, 22:18
Ocena
komentarza:
16
Moja mama też ma 65 też ma wyższe wykształcenie jest szansa żeby się załapała będzie sekretarka
@ greg
dnia 08.11.2019, 23:09
Ocena
komentarza:
18
Wyszły karty z głosowania z urn i macie, tak większość chciała zwłaszcza podkarpacki zaś..., teraz narzekają na wszystko. Ja narzekam bo mam prawo bo głosowałem przeciwko tej władzy.
@ tom
dnia 09.11.2019, 02:16
Ocena
komentarza:
17
A co z byłą gwiazdą z PSLu uzdrawia dalej szpital czy już nie?
@ Towarzysz
dnia 09.11.2019, 13:37
Ocena
komentarza:
12
Przecież teraz robi to towarzysz Rosół..,
@ Kostka Winiary
dnia 09.11.2019, 19:33
Ocena
komentarza:
9
Jakoś efektów tego rosołu nie widać, chyba że tylko biegunka.
@ Pasuje
dnia 10.11.2019, 09:47
Ocena
komentarza:
7
Dobre porównanie: specjalista rzadki jak ... biegunka.
@ PR-owiec
dnia 09.11.2019, 08:07
Ocena
komentarza:
25
Najlepszą pozycją w CV jest DONOSICIEL (nie mylić z listonoszem).
Z takim doświadczeniem zawsze można dobrze płatne stanowisko otrzymać (przynajmniej w Jaśle, gdzie mamy wiele na to przykładów))
@ do PR-owiec
dnia 09.11.2019, 09:11
Ocena
komentarza:
11
W Kołaczycach też.
@ emerytura
dnia 09.11.2019, 09:03
Ocena
komentarza:
26
Z dnia na dzień wchodzą nowe technologie, systemy, inne myślenie - pan w tym wieku zrobił co swoje i winien zająć się np. wnukami.
@ wazelinowejaslo.pl
dnia 09.11.2019, 09:06
Ocena
komentarza:
17
Zastanawiające dlaczego wazeliniarz nie pisze o tym zatrudnieniu?
@ Ale jaja
dnia 09.11.2019, 10:00
Ocena
komentarza:
11
Lecznica to była dla zwierząt koło dziadowni a szpital to jest szpital
@ KrólZUS
dnia 09.11.2019, 10:19
Ocena
komentarza:
16
To są jakieś jaja,
@ Czółkiem Telewizyjne Barany
dnia 09.11.2019, 11:54
Ocena
komentarza:
11
Co wy chcecie przecież telewizja podaje że Polska to kraj mlekiem i miodkiem płynący ?!
@ Sędzia na tel
dnia 09.11.2019, 13:09
Ocena
komentarza:
21
Jaki powiat takie analizy i tacy specjaliści.

Chyba nikt nie ma wątpliwości gdzie żyje?
@ sowa
dnia 09.11.2019, 16:21
Ocena
komentarza:
20
Jasło w ruinie.
@ do sowy
dnia 09.11.2019, 16:33
Ocena
komentarza:
19
Drogi powiatowe koła Jasła w ruinie, a Pawluś reperuje drogi wójtom lewicowym w Krempnej i Nowym Żmigrodzie.
@ Odyr
dnia 09.11.2019, 17:02
Ocena
komentarza:
20
Kto przerwie ten łancucj kolesiostwa i sitwy...to skonczy sie tragicznie nie dla nich a dla nas...
@ do Odyr
dnia 09.11.2019, 18:00
Ocena
komentarza:
11
Ponad 8 mln. Polakow sprzedało Polskę miernotom z PiSu Za pińcet plus, za ochapy do emerytur. Za gęby pełne Boga i ojczyzny, nie widząc zgnilizny moralnej. Rząd ukrywa infalcję, którz zżera nam dochody. Takie rozdawnictwo musi pierdylnąć.
@ Ada
dnia 09.11.2019, 18:20
Ocena
komentarza:
6
[Komentarz nie na temat]
@ do Ady
dnia 10.11.2019, 10:03
Ocena
komentarza:
1
[Komentarz nie na temat]
@ Ada
dnia 09.11.2019, 18:38
Ocena
komentarza:
16
[Komentarz nie na temat]
@ Ada
dnia 09.11.2019, 18:43
Ocena
komentarza:
9
[Komentarz nie na temat]
@ Znający temat
dnia 09.11.2019, 19:43
Ocena
komentarza:
9
Ano, ktoś pana wstawił na listę wyborczą ale to mniejsze zło, no ale lokalny suweren ciagle narzekający wybrał gościa no to macie ciasto z tej mąki. Żeby było niekoniecznie lepiej ale inaczej no trzeba głosować inaczej a nie sztampowo. Zgłosił się teraz kandydat niezależny do senatu no i co, no i pstro i pozostało po staremu
@ Dike
dnia 10.11.2019, 12:13
Ocena
komentarza:
2
Niezależny ???
@ Inka
dnia 09.11.2019, 20:10
Ocena
komentarza:
19
A jakie efekty pracy P.Rosoła?Czym się wykazał. Zapytać dyrektora szpitala jakie są osiągnięcia P.Rosoła???
@ Odraza mnie bierze
dnia 09.11.2019, 20:13
Ocena
komentarza:
14
[komentarz zawierał obraźliwe treści]
@ 11
dnia 09.11.2019, 21:42
Ocena
komentarza:
4
[Komentarz nie na temat]
@ Odraza mnie bierze
dnia 11.11.2019, 07:56
Ocena
komentarza:
4
Prawda to są obraźliwe treści. Cenzura, komuno wróć czy może już wróciłaś. Obiektywna redakcja powinna udać się do budynku przy ul rynek i sprawdzić ile w ciągu ostatnich paru lat za czasów rządów pewnej formacji na czterech piętrach tego budynku udało się upchać swoich. Dwa etaty w szpitalu to tylko truskawka na torcie.
@ Lesbijka
dnia 09.11.2019, 20:22
Ocena
komentarza:
2
[Komentarz nie na temat]
@ nb
dnia 09.11.2019, 21:06
Ocena
komentarza:
14
Pielęgniarki KRYĆ SIĘ !!!...sprzątaczki też ...specjalista lubi kobitki ...kto nie wie popyta panie z UG Brzyska ...ale poza tym facecik spoko!!!...esteta jakich wielu
@ ewa
dnia 09.11.2019, 22:36
Ocena
komentarza:
5
[Komentarz nie na temat]
@ Spoko
dnia 09.11.2019, 23:55
Ocena
komentarza:
4
[Komentarz nie na temat]
@ Lechu w.
dnia 09.11.2019, 21:20
Ocena
komentarza:
15
W czym problem problem drodzy parafianie. Sami ich wybraliście za 500 srebrników. Macie więc stypendystow z Waszych podatków. Myślę że to dopiero początek. Skoro Pan Dyrektor potrzebuje to Pan Starosta się zgadza . O co chodzi. Idźcie pojutrze na pochód, flagę wywiescie. Takiej Polski chcecie. Może jutro sami zostaniecie stypendystami. Po co się uczyć. Zapisać się do partii. Już to mieliście i zapomnieliscie. Czuwaj
@ Juzek
dnia 10.11.2019, 11:16
Ocena
komentarza:
-3
A ty Lechu W. jeszcze nie rzuciłęś się pod pociąg?
@ dragoness
dnia 10.11.2019, 13:18
Ocena
komentarza:
9
Racja. Jakich sobie wybraliśmy, takich mamy.
@ Trzeźwym okiem
dnia 09.11.2019, 21:41
Ocena
komentarza:
33
Mnóstwo tu negatywnych komentarzy pod adresem p. Papciaka
i słusznie bo powinien liczyć się z tym jak negatywne emocje wywoła
Jego powołanie ale tak naprawdę wiadro pomyji należy się Pawlusiowi
I Burbelce
@ Sędzia na tel
dnia 10.11.2019, 07:58
Ocena
komentarza:
19
Burbelka zrobi wszystko dla utrzymania stanowiska. Niedługo
katecheci i kościelni pójdą na etat. Trzeba też będzie postawić
Pomnik Wyklętych zenzmijami z USA.
@ jd
dnia 10.11.2019, 09:13
Ocena
komentarza:
8
raczej kolejny "bezradny".
@ zosia
dnia 10.11.2019, 11:59
Ocena
komentarza:
11
I dlatego dla młodych nie ma pracy bo emeryci nie
schodzą ze stołkow nie powinno tak byc !!!
@ jj
dnia 10.11.2019, 12:14
Ocena
komentarza:
10
korw... kolejny darmozjad
@ teresajakim
dnia 10.11.2019, 19:50
Ocena
komentarza:
4
jakim jest gospodarzem pan papciak to tylko trzeba zobaczyc jak mieszka on o swoje nie zadba a chce zadzic czim tyle na jego temat
@ .
dnia 11.11.2019, 09:36
Ocena
komentarza:
0
Czasem wielkie wille, kostki brukowej, ogrody, a... nią ma tam nic także nie dom jest wizytówką a ludzie
@ cytrynka
dnia 10.11.2019, 20:11
Ocena
komentarza:
7
panie beda uwielbiane i noszone na rekach bo pan papciak to bardzo lubi
@ Do Cytrynki
dnia 11.11.2019, 21:10
Ocena
komentarza:
4
Super,będzie chore babcie zanosił do łazienki.
@ lolo79
dnia 10.11.2019, 22:36
Ocena
komentarza:
3
co sie w tym jasle dzieje?smiech
@ hejterka ziobry
dnia 11.11.2019, 12:34
Ocena
komentarza:
7
już 210 komentarzy to znak dla pawlusia że przeciągnął strunę że budzi to olbrzymią niechęć w społaczności lokalnej ale on ma to głęboko w d... mam nadzieje że sie przewiezie na tej swojej bucie i wyląduje niziutko razem ze swoimi szefami piotrowiczem i kuchcińskim i podwładnymi rosołem pacherem a teraz jeszcze papciakiem
Czy ktoś wie czy ojciec pawlusia był w pzpr?
@ hejterka ziobry
dnia 11.11.2019, 12:38
Ocena
komentarza:
5
była taka strona w internecie misiewicze, czas ją reaktywować
i wyjaśniać te wszystkie układziki partyjniaków takich jak pawluś z towarzyszami takimi jak piotrowicz
@ dragoness
dnia 11.11.2019, 12:41
Ocena
komentarza:
6
Taki ładny życiorys, a sprzedał się senatorzynie i europosłu za stołek...
@ bingo
dnia 11.11.2019, 18:23
Ocena
komentarza:
3
dorzucam do puli nazwisko Styczynski
@ do dragoness
dnia 11.11.2019, 21:24
Ocena
komentarza:
4
Ładny, prawda. Tylko o co walczył? O wolność? O demokrację? O praworządność? Oby zebrał tę krzywdę ludzką przed sobą, jaką zostawił za sobą...
@ witia
dnia 13.11.2019, 14:05
Ocena
komentarza:
2
Był pod scisłą kontrolą SB bo handlował dolarami!
@ cytrynka
dnia 11.11.2019, 12:55
Ocena
komentarza:
0
teraz jeszcze musza zadbac dla pana papciaka o jakis suzbowy samochud bo wlasnego nie ma i jak tu taki madry pan bedzie hesta jezdzil do pracy
@ Samo chud dla cytrynki
dnia 12.11.2019, 20:03
Ocena
komentarza:
3
Gdzie to nauki się pobierało z ortografii. Zaocznie skończona podstawówka , czy jeszcze nie?
@ do Samo chud dla cytrynki
dnia 12.11.2019, 22:24
Ocena
komentarza:
0
Już nikt nie przejmuje się tą techniką ogłupiania odnoszącą się do ortografii i wykształcenia - CZAS ZMIENIĆ PŁYTĘ BO TA SIĘ JUŻ PRZETARŁA.
@ Orto
dnia 14.11.2019, 18:06
Ocena
komentarza:
1
⁸Pisanie zgodne z zasadami ortografii świadczy o szacunku dla języka polskiego, o kulturze i o wykształceniu także.
@ pawelek
dnia 11.11.2019, 15:02
Ocena
komentarza:
6
Nie rozumiem jednego Dlaczego nie przyjmują młodych zaangażowanych
po studiach tylko ludzi na emeryturze !!
@ Rede
dnia 11.11.2019, 17:26
Ocena
komentarza:
2
Przeciez jest wierny jednej. Wszyscy o tym wiedzą
@ endru
dnia 16.11.2019, 00:48
Ocena
komentarza:
0
wybitna postać z wybitnym intelektem
@ nieznAny
dnia 17.11.2019, 23:10
Ocena
komentarza:
0
haha musi dotrwac do wieku emerytalnego gdzies gdzie go nie wywala chlopina ledwo siedzi na tym zdjeciu ale sie jakos trzyma bo widzi przed oczami stan swojego konta na tym stanowisku
Dodaj komentarz
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • U pacjentki przyjętej na Oddział Ortopedii potwierdzono zakażenie koronawirusem

  Pacjentka przyjęta do jasielskiego szpitala trafiła na oddział zakaźny. Po trzech dniach pobytu na Oddziale Ortopedii pojawiły się duszności oraz wysoka temperatura. Test na obecność wirusa Covid-19 potwierdził się. Sala, w której przebywała kobieta została zdezynfekowana. Przyjęcia na oddział nie zostały wstrzymane.

   

 • Szkoła języka niemieckiego - Prestiż

   

  (Mobilna) Szkoła Języka Niemieckiego Prestiż oferuje naukę języka niemieckiego dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Zdaję sobie sprawę jak cenny jest czas w dzisiejszych czasach dlatego wychodząc naprzeciw potrzebą kursantów istnieje możliwość dojazdu do dzieci i młodzieży. Kursy i szkolenia dla firm odbywają się w siedzibach firm.

 • W Osieku Jasielskim ma powstać farma fotowoltaiczna

  Prywatny inwestor wydzierżawił już od prywatnych osób około 20 ha działki na terenie gminy Osiek Jasielski. Okazuje się, że firma ma w planach budowę farmy fotowoltaicznej. Aby jednak inwestycja mogła się ziścić potrzebna była zmiana w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego. Radni gminy nie mieli żadnych wątpliwości, że podjęcie tej uchwały przyniesie wymierne korzyści.

 • LAUDERM – nowe oblicze kosmetologii estetycznej

   

  Troska o dobrą kondycję i wygląd nie jest już postrzegana jako coś wyjątkowego, zarezerwowanego dla wąskiego grona osób. Coraz więcej kobiet poszukuje najnowocześniejszych rozwiązań, aby właściwie zadbać o swoje ciało. 

 • Spotkanie z posłem Winnickim cieszyło się ogromnym zainteresowaniem jaślan

  W minioną sobotę w Jaśle gościł poseł na Sejm Robert Winnicki, jeden liderów Konfederacji, który spotkał się z lokalną społecznością podejmując dyskusję na temat bieżącej sytuacji politycznej w Polsce. Salę wypełniona była po brzegi...

 • Europoseł Łukacijewska po latach przerwy wraca z biurem do Jasła

  Dzisiaj w Jaśle odbyło się uroczyste otwarcie biura europoseł Elżbiety Łukacijewskiej, do którego będą mogli przyjść ze swoimi problemami i innymi ważnymi sprawami mieszkańcy powiatu jasielskiego. Pracownicy biura będą do ich dyspozycji przez trzy dni w tygodniu...

 • Na ścianie bloku przy ul. Szajnochy powstaje monumentalny mural

   

  W Jaśle, coraz więcej budynków zachwyca pracami Sylwestra Łaskawskiego. Jego najnowszą realizacją jest mural na bloku mieszkalnym przy ul. Szajnochy. Wkrótce będzie można podziwiać go w pełnej krasie. Dzieło, tematyką nawiązuje do postaci jasielskich bohaterów wojny polsko-bolszewickiej.

 • Catering dla firm na każdą okazję

   

  O tym, że u „Wojtka”, można zjeść smacznie i do syta, nie trzeba już nikogo przekonywać. Nie wszyscy jednak wiedzą, że pyszne dania kuchni domowej, można w łatwy sposób zamówić on-line, z dostawą wprost do domu, czy też pracy. W ofercie Baru Mlecznego „Wojtek”, znajdziemy również usługi cateringowe dla firm oraz dowóz posiłków regeneracyjnych.

 • Czarni na remis w meczu z liderem tabeli

   

  Po trzech porażkach z rzędu, Czarni Jasło, w końcu zdołali zapunktować w ligowym starciu. Podopieczni Adama Domaradzkiego, dla którego sobotni mecz był debiutem w roli szkoleniowca drużyny seniorów, zremisowali na własnym boisku z Piastem Tuczempy 1:1. Gola dla gospodarzy strzelił w drugiej połowie spotkania Paweł Setlak.

 • Chamski akt wandalizmu

   

  Minął zaledwie miesiąc, od kiedy na ścianach wiaty śmietnikowej na osiedlu Kopernika pojawił się mural nawiązujący do historii klubu JKS Czarni 1910 Jasło, a już został on kompletnie zniszczony. Nieznani sprawcy, pod osłoną nocy nanieśli na ściany wiaty wulgarne hasła zamalowując malunek farbą w sprayu.

 • Pasja, która nie może ustać w garażu

   

  Zaczęło się od dużego Fiata, potem pojawił się Cadillac, Rolls Royce oraz piękna Księżniczka. Dziś pomaga innym w spełnianiu ich marzeń, a to wszystko z czystej pasji do klasyków. Zapraszamy na mały spacer po garażu Tomasza Węgrzynowicza, zakochanego w samochodach zabytkowych rzeczoznawcy.

 • Niezabezpieczona ścieżka rowerowa wciąż w fatalnym stanie

  Zarządca drogi wojewódzkiej KG2 planował do końca sierpnia br. naprawić uszkodzenia w infrastrukturze drogowej spowodowane nawalnymi opadami deszczu i podtopieniami. Jak wycenił, koszt napraw oszacowano na około pół miliona złotych. Do tej pory jednak wciąż nie naprawiono oberwanej skarpy w ścieżce rowerowej...

 • Prokuratura postawiła zarzut w sprawie sortowni odpadów w Wolicy

  Niemal rok temu strażacy przez blisko dobę walczyli z ogromnym pożarem odpadów gabarytowych na sortowni odpadów w Wolicy. Prokuratura Rejonowa w Jaśle wszczęła śledztwo w sprawie nieodpowiedniego postępowania z odpadami. Zarzut usłyszał właściciel sortowni.

   

 • Dzień Sybiraka w Jaśle

   

  17 września obchodzony jest światowy dzień Sybiraka. Jego obchody związane są ściśle z rocznicą agresji ZSRR na Polskę dokonanej w 1939 roku. W Jaśle pod pomnikiem Golgoty Wschodu złożono kwiaty w hołdzie ofiarom zbrodniczego reżimu komunistycznego.

 • Pobili młodego zawodnika Czarnych Jasło. Sąd przedłużył im areszt

   

  Sąd Rejonowy w Jaśle przedłużył areszt o kolejne dwa miesiące dwóm pseudokibicom z powiatu gorlickiego, którzy początkiem lipca pobili do nieprzytomności młodego zawodnika Czarnych Jasło...

 • Weź udział w konkursie! Wygraj bilety na spektakl teatralny w JDK - WYNIKI!

   

  Wspólnie z Jasielskim Domem Kultury przygotowaliśmy interesujący konkurs dla wszystkich miłośników teatru. Do wygrania są 4 bilety na sztukę pt. „Judy”, która wystawiona zostanie na deskach JDK-u już w najbliższy piątek. Czekamy na prawidłowe odpowiedzi na pytanie konkursowe.

 • Policyjny pościg za osobowym BMW. Mężczyzna przewoził narkotyk

  Policjanci z wydziału ruchu drogowego ruszyli w pościg za osobowym BMW, który nie zatrzymał się do kontroli, mimo dawanych sygnałów świetlnych i dźwiękowych. Mężczyźnie nie udało się jednak uciec przed policją..

 • Smaki regionu, teraz na wyciągnięcie ręki

   

  Kulinarne podróże w przeszłość zawsze przywołują wyjątkowe wspomnienia. Smakując potraw, często niemal zapomnianych, które niegdyś, w swoich kuchniach przygotowywały nasze babcie, chętnie wracamy pamięcią do lat dzieciństwa. Niepowtarzalnego aromatu potraw. 

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105