Jaslo4u.pl - Jasielski portal informacyjny
Strona główna

Krav Maga w Jaśle. Darmowe seminarium już w sobotę

Podkarpacka Szkoła Krav Maga zagości w Podkarpackim Centrum Sportów Walki. Już w najbliższą sobotę, 11 stycznia w Podkarpackim Centrum Sportów Walki odbędzie się darmowe seminarium Krav Maga oraz warsztaty samoobrony dla kobiet z cyklu "Siła jest Kobietą".

Darmowe seminarium Krav Maga zaplanowane jest w godz. 9-11.
Warsztaty samoobrony dla kobiet z cyklu "Siła jest Kobietą" zaplanowane są w godz. 12-14.

Wydarzenia zaplanowane na najbliższą sobotę to jedynie wstęp i zapowiedź cyklicznych zajęć i szkoleń, które odbywać się będą w Podkarpackim Centrum Sportów Walki w Jaśle, począwszy od 21 stycznia 2020 roku.

Podkarpacka Szkoła Krav Maga jest jedną z najstarszych w Polsce organizacji zajmujących się szkoleniem w zakresie izraelskiej Krav Maga. Pierwsza na Podkarpaciu i jedna z pierwszych w południowej Polsce dział nieprzerwanie od 2003 roku.

Czym jest Krav Maga? To izraelski systemem militarnej walki wręcz, a także samoobrony dla osób cywilnych, który opracowany został, a następnie wdrożony do użytku w latach 50. przez Siły Zbrojne Izraela, a także policję, straż graniczną i inne służby tego państwa – w tym również jednostki specjalne i antyterrorystyczne.

Podczas treningów uczymy jak radzić sobie w sytuacjach niebezpiecznych. Uczymy walki w stójce jak i w parterze. Do treningów wykorzystujemy pałki, noże, tarcze treningowe. Trenujemy wszędzie tam gdzie może dojść do sytuacji zagrażającej Twojemu życiu: autobus, park, klatka schodowa, bar, woda. W trakcie treningów przerabiane są najpopularniejsze sytuacje, w których zagrożone jest zdrowie i życie. Zainscenizowanie takich sytuacji pozwala rozpoznać potencjalne zagrożenie i zareagować w odpowiedni sposób.Uczy opanowania i zachowania racjonalnego myślenia w sytuacjach ekstremalnych.

Bez ringu, bez sędziego, bez zasad. Taka jest walka na ulicy. Czy jesteś na to gotowy?

O skuteczności Krav Maga może świadczyć fakt, że jest ona popularna wśród funkcjonariuszy służb mundurowych (Policja, Służba Więzienna, jednostki antyterrorystyczne, Straż Graniczna). Ćwiczone techniki opierają się na naturalnych odruchach człowieka, co znacznie ułatwia ich opanowanie. Ponadto prostota trenowanych obron przekłada się bezpośrednio na ich skuteczność.

Uczestnicy zajęć otrzymują możliwość wzięcia udziału w szkoleniach specjalistycznych:

 • seminaria z cyklu "CITY EXTREME" park, autobus, knajpa;
 • seminaria z cyklu" PISTOL" obrona przed agresorem uzbrojonym w broń krótką;
 • techniki interwencji;
 • staże treningowe: walka nożem, walka parterowa, szkolenia bokserskie;
 • uzyskasz certyfikaty dające dodatkowe punkty w procesie rekrutacji do służb mundurowych.

Koniecznie sprawdź nasze kwalifikacje.
Informacje i zapisy
www.kravmaga-podkarpacie.pl
kmpodkarpacie@gmail.com
609 383 416

Artykuł sponsorowany

Napisany dnia: 07.01.2020, 12:30
 • Czy doszło do profanacji ludzkich szczątków?

   

  Odkrycie w styczniu kolejnych pochówków na terenie budowy nowego odcinka drogi wojewódzkiej 992 w Jaśle ponownie skomplikowało realizację inwestycji. Sytuacja wydaje się patowa. Stanowisko Komisji Rabinicznej ds. Cmentarzy jest jasne. Jej zdaniem prace prowadzone są na tzw. „nowej” części cmentarza żydowskiego. 

 • Zbierają podpisy poparcia dla Małgorzaty Kidawy - Błońskiej - kandydatki KO

  Dzisiaj na jasielskim rynku zbierane były podpisy poparcia dla Małgorzaty Kidawy-Błońskiej, kandydatki Koalicji Obywatelskiej w wyborach prezydenckich 2020. Do chwili obecnej do sztabu krajowego kandydatki z samego Jasła zebrano już 2500 podpisów.

 • „Pacjent czuje się dobrze. To typowa grypa”

  Stan zdrowia 71-letniego mężczyzny, który trafił wczoraj rano do jasielskiego szpitala poprawia się. Dyrekcja szpitala uspokaja, że u pacjenta nie stwierdzono żadnych objawów świadczących o zakażeniu koronawirusem...

 • Kolejne drzewa zniknęły z przestrzeni miejskiej

  Budowa ścieżki rowerowej mającej połączyć obiekty jasielskiego MOSiR-u z Ogrodem Jordana zbliża się ku końcowi. W piątek wycięto kolejne drzewa u zbiegu ulic Jagiełły i Słowackiego, wzdłuż których ma ona przebiegać. Rozczarowania nie kryją mieszkańcy, którzy w ubiegłym roku protestowali przeciwko wycince.

 • Przedszkole Miejskie nr 6 w Jaśle na ulicy Kopernika otwarte na dzieci i rodziców

   

  W sobotę 22 lutego 2020 r. odbył się dzień otwarty w Przedszkolu Miejskim nr 6 w Jaśle im. Pluszowego Misia, przy  ulicy Kopernika 8a w Jaśle. Była to doskonała okazja do zapoznania się z placówką oraz jej ofertą edukacyjną.

 • Przyjęto pacjenta z objawami grypy. Czy to koronawirus?

  Szpitalny Oddział Ratunkowy w Jaśle został zamknięty. Na drzwiach zamieszczono informację "Przejścia nie ma! Dezynfekcja". Dowiedzieliśmy się, że dzisiaj rano do szpitala przyjęto pacjenta z objawami grypy. Ludzie obawiają się, że może to być koronawirus. - Wszyscy chodzą w maseczka – informują nas Czytelnicy.

 • Jak w marcu zmieni się rozkład jazdy pociągów?

   

  Od 15 marca obowiązywał będzie nowy rozkład jazdy pociągów. Ze stacji Jasło ponownie dojedziemy np. do Gdyni. W planach Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego nie znajdziemy jednak kolejnych połączeń w kierunku zachodnim, głównie do Stróż, o które w ostatnich miesiącach zabiegali samorządowcy.

 • „Takiej ignorancji się nie spodziewałam” – radna Wawro ostro o staroście

  Radna Ewa Wawro podczas ostatniej sesji rady powiatu powróciła do tematu dotyczącego tragicznego wypadku, do którego doszło podczas przywitania Nowego Roku na Górze Liwocz. Radna żądała od starosty jasielskiego wyjaśnień w sprawie organizacji i przebiegu imprezy plenerowej. Nie otrzymała jednak odpowiedzi na zadane pytania..

 • Kto wygrał konkurs na dyrektora I LO w Jaśle?

  Końcem stycznia br. zarząd powiatu ogłosił konkurs na stanowisko dyrektora I Liceum Ogólnokształcącego w Jaśle. Postępowanie konkursowe odbyło się w miniony wtorek. Do konkursu przystąpił tylko jeden kandydat, który jak wiemy z nieoficjalnych źródeł został wybrany na dyrektora szkoły. Pracę ma rozpocząć już w najbliższy poniedziałek.

 • Przedszkole Miejskie Nr 1 w Jaśle zaprasza!

   

  Dobra wiadomość dla wszystkich rodziców najmłodszych dzieci
  z Jasła i okolic. Trwa rekrutacja do Przedszkola Miejskiego Nr 1 w Jaśle. Zachęcamy do zapoznania się z bogatą ofertą naszej placówki.

 • Sieklówka: Wiejski Ośrodek Zdrowia w fatalnym stanie. Czy przeniosą go do szkoły?

  Władze miasta Kołaczyc zaproponowały przeniesienie ośrodka zdrowia do budynku szkoły społecznej w Sieklówce. Koszt obecnej siedziby przekracza możliwości finansowe budżetu gminy. Mieszkańcy najpierw się zgodzili, później wycofali swoją aprobatę...

 • Chcą odwołać sołtysa Łask i Sobniowa

   

  Wójt Gminy Jasło zarządził przeprowadzenie głosowania w sprawie odwołania sołtysa wsi Łaski-Sobniów. To efekt wniosku złożonego przez Radę Sołecką na ręce Wojciecha Piękosia. Pismo podpisało blisko 100 mieszkańców wsi. Padają w nim poważne oskarżenia, którym jednak Mieczysław Baran stanowczo zaprzecza.

 • Jedz smacznie i tanio „U Wojtka”

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105