Jaslo4u.pl - Jasielski portal informacyjny
Strona główna

LAUDERM – nowe oblicze kosmetologii estetycznej

Troska o dobrą kondycję i wygląd nie jest już postrzegana jako coś wyjątkowego, zarezerwowanego dla wąskiego grona osób. Coraz więcej kobiet poszukuje najnowocześniejszych rozwiązań, aby właściwie zadbać o swoje ciało. Z pomocą przychodzą profesjonalne gabinety kosmetologii estetycznej, oferując zabiegi, dzięki którym każda kobieta będzie mogła poczuć się piękniejsza. Takim miejscem jest gabinet kosmetologii estetycznej LAUDERM w Jaśle.

- LAUDERM powstał z myślą o kobietach i ich potrzebach. Każdego dnia, w naszej pracy towarzyszy nam cytat - „Troskę o piękność trzeba rozpoczynać z serca i duszy, inaczej żadna kosmetyka nie pomoże”. Dlatego też w naszą pracę, która zrodziła się z pasji do piękna, wkładamy maksimum zaangażowania. Wierzymy, że piękno nie zna wieku i każda kobieta bez względu na to może doskonale wyglądać, być pewna siebie, swej urody oraz wdzięku. Uważamy, iż kobiece ciało jest świątynią dla duszy, która bije blaskiem, jeżeli o nią właściwie zadbamy. Jesteśmy po to by pomagać kobietom w odzyskiwaniu wiary w siebie, swoich możliwości, poprzez uzyskiwanie nowego wizerunku, nowych smuklejszych kształtów – przekonuje Gosia Baran, pracownik gabinetu.

Gabinet kosmetologii estetycznej LAUDERM jest nowym tego typu punktem na mapie Jasła. W jego ofercie znajdziemy zabiegi zarówno na twarz, jak również całe ciało, wykonywane z wykorzystaniem najnowocześniejszego sprzętu i technologii. Co więcej, gabinet stawia na sprawdzone kosmetyki do pielęgnacji twarzy i ciała najwyższej jakości. Dlatego na jego pułkach znajdziemy produkty uznanej polskiej firmy – Arkana.

LAUDERM oferuje kilka terapii, które każdorazowo dobierane są do indywidualnych potrzeb klientek. Są to:

 • zaawansowana terapia kwasami dla różnych typów cery,
 • terapia łagodząco - nawilżająca dla cery wrażliwej,
 • terapia odmładzająca i przebudowująca skórę,
 • terapia likwidująca przyczyny trądziku,
 • terapia naprawcza dla skóry wrażliwej,
 • terapia przeciw chronologicznemu starzeniu się skóry.    

Poprawie wyglądu ciała i twarzy służy szeroki wachlarz zabiegów estetycznych od zdobywającej coraz większą popularność endermologii LPG po usuwanie owłosienia laserem diodowym. Więcej informacji na temat oferowanych przez LAUDERM zabiegów, wskazaniach, przeciwwskazaniach przy ich zastosowaniu i efektach z łatwością można dowiedzieć się odwiedzając stronę - lauderm.pl.

Do końca września 2020 r. gabinet kosmetologii estetycznej LAUDERM oferuje rabat -15% na wszystkie zabiegi.

Artykuł sponsorowany

Napisany dnia: 22.09.2020, 07:00
 • Zakochaj się w.... Jaśle. W niedzielę o 8.30 w TVP1

  Tomasz Bednarek z programu Zakochaj się w Polsce nie tak dawno opowiadał o pobycie w Lublinie, Warszawskiej Woli i Sochaczewie. W nowym odcinku programu przedstawione zostanie Jasło. Program będzie można obejrzeć już w najbliższą niedzielę na kanale TVP1.

 • Kolejki do punktu drive-thru

  Od tygodnia do punktu mobilnego drive-thru przy jasielskim szpitalu ustawia się długi sznur samochodów. - W piątek o 11.30 byłem pięćdziesiąty, a za mną było jeszcze piętnaście samochodów – mówi nam mieszkaniec Jasła. Dzisiaj kolejka do punktu pobrań sięgała aż do wjazdu na teren szpitala. Niektórzy zmuszeni byli czekać na drodze krajowej nr 28.

 • Szkoła Podstawowa nr 12 ma supernowoczesną pracownię językową

   

  Nowoczesne technologie doskonale służą nauczaniu. Nic więc dziwnego, że w szkołach pojawia się coraz więcej pracowni naszpikowanych nowoczesnym sprzętem, dzięki któremu dzieci i młodzież mogą uczyć się w najlepszych możliwych warunkach. Taką pracownią, będącą główną nagrodą ostatniej edycji Jasielskiej Ligi Naukowej z LOTOSEM od niedawna może pochwalić się SP nr 12. Dzisiaj została ona oficjalnie zaprezentowana.

 • Na czym polegają badania psychologiczne kierowców i operatorów?

   

  Badania psychologiczne kierowców i operatorów pozwalają na określenie sprawności psychomotorycznej, a także analizę procesów poznawczych. Badania psychotechniczne są wykonywane zarówno z zakresu medycyny pracy, jak i psychologii transportu.

 • Odszedł na wieczny spoczynek. Wójt Jan Czubik zmagał się z chorobą nowotworową

  Jan Czubik, wójt gminy Tarnowiec odszedł w wieku 72 lat. O 2 w nocy zmarł po ciężkiej chorobie. Gminą zarządzał od 6 lat. W najbliższą niedzielę odbędzie się jego ostatnie pożegnanie.

 • Malutki Kacperek potrzebuje pomocy. Zmaga się z wadą serca i rozszczepem podniebienia

  Kacperek przebył już dwie operacje, ale to nie koniec jego wizyt w szpitalu. Jego leczenie oraz rehabilitacja są bardzo kosztowne i przewyższają możliwości finansowe rodziny zastępczej, w której wychowuje się dziecko...

 • Zespół podjął decyzję o niedopuszczeniu trzech projektów do głosowania. Będą odwołania?

  Do Jasielskiego Budżetu Obywatelskiego na 2021 r. zgłoszonych zostało osiem projektów. Wszystkie zostały poddane ocenie merytorycznej. Zespół oceniający uznał, że trzy z nich nie mogą zostać dopuszczone do głosowania...

 • Rolnicy rozpoczęli protest w centrum Warszawy. Idą pod Sejm

  Dzisiaj rolnicy z całej Polski zjechali się do Warszawy, aby po raz kolejny wyrazić swój sprzeciw wobec nowelizacji ustawy o ochronie zwierząt. Po odmówionej modlitwie i odśpiewanej „Rocie”, podzieleni na sześć grup udali się w kierunku Sejmu.

 • Weź udział w konkursie! Wygraj bilety na „Wielkie monologi w wykonaniu Jerzego Treli” WYNIKI!

   

  Wspólnie z Jasielskim Domem Kultury przygotowaliśmy konkurs dla wszystkich miłośników teatru. Do wygrania są 4 bilety na „Wielkie monologi” w wykonaniu Jerzego Treli, które na deskach sceny JDK będzie można zobaczyć już w najbliższą niedzielę. Czekamy na prawidłowe odpowiedzi na pytanie konkursowe.

 • Rolnicy jadą do Warszawy. Będą protestować

  - Poprawki nas nie interesują. Chcemy zajmować się tym co robili nasi dziadkowie i ojcowie – mówi rolnik z powiatu jasielskiego. Grupa trzydziestoosobowa z powiatu jasielskiego, Gorlic i Krosna jedzie do Warszawy na ogólnopolski protest rolników. Mówią stanowcze "nie" nowelizacji ustawy o ochronie zwierząt.

 • Wstrzymano przyjęcia planowe pacjentów na dwóch oddziałach

  Czterech lekarzy oraz pracownicy administracyjni Szpitala Specjalistycznego w Jaśle są zakażeni koronawirusem. Obecnie wstrzymano przyjęcia planowe pacjentów na oddziały wewnętrzny i geriatryczny.

 • Upewnij się, że twoje auto jest sprawne. Sprawdzisz to w SKP „Łączność”

   

  Egzamin ze sprawności samochodu to nie tylko formalna konieczność, potwierdzana adnotacją w dowodzie rejestracyjnym. Od tego, czy nasz pojazd jest sprawny technicznie zależy życie nasze oraz pozostałych użytkowników dróg. Dlatego też badanie stanu technicznego auta należy powierzyć doświadczonym diagnostom, dysponującym najnowocześniejszym sprzętem.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105