Jaslo4u.pl - Jasielski portal informacyjny
Strona główna

Licytuj i pomagaj Kubie!

8

Darczyńców gotowych pomóc Kubie Procaninowi przybywa z każdym kolejnym dniem. W jutrzejszej licytacji podczas meczu Czarnych Jasło będzie można kupić gadżety sportowe, pamiątki z autografem a nawet lot awionetką. Cały dochód z licytacji trafi na konto walczącego z rakiem siatkarza z Jasła.

Zbiórka pieniędzy, dzięki którym Kuba Procanin będzie mógł rozpocząć kosztowne leczenie w Niemczech trwa od blisko tygodnia. Do tej pory organizatorom zbiórki udało się zebrać około połowę wymaganej kwoty. Wciąż jednak brakuje kilkudziesięciu tysięcy złotych. Dla Kuby w walce o zdrowie liczy się dosłownie każdy dzień.  Dlatego wiele osób oraz instytucji zaangażowanych w pomoc dla siatkarze MKS-u „MOSiR” Jasło robi wszystko, aby zbiórka z każdym dniem nabierała tempa.

Sposobem na pozyskanie dodatkowych środków ma być licytacja, zorganizowana przez klub JKS Czarni 1910 Jasło. Odbędzie się ona podczas jutrzejszego meczu pomiędzy jasielską drużyną a zespołem LKS Tarnawa na stadionie sportowym przy ul. Śniadeckich w Jaśle. Początek spotkania zaplanowano na godz. 17:00.

Licytowane będą między innymi klubowe gadżety Czarnych Jasło. Kibice piłki nożnej z pewnością zechcą mieć w swojej kolekcji piłkę z autografem Mateusza Cholewiaka, rodowitego jaślanina, który jest zawodnikiem Śląska Wrocław. Ona także znajdzie się na liście przedmiotów przekazanych do licytacji. Wreszcie będzie coś dla tych, którzy szukają mocnych wrażeń. Jasielskie Stowarzyszenie Lotnicze „IKAR” im. Leszka Preisnera przekazało na licytację dwie cegiełki. Ich nabywcy odbędą półgodzinny lot zapoznawczy samolotem w okolicy Jasła.

Warto odwiedzić jutro stadion, na którym Czarni Jasło rozgrywają swoje spotkania. Biorąc udział w licytacji przybliżymy Kubę Procanina do celu, jakim jest możliwie najszybsze podjęcie leczenia w Monachium. Liczy się każdy dzień i każda złotówka.

Gramy razem dla Kuby!

MD

Napisany dnia: 01.06.2019, 22:01
Komentarze Czytelników:
Dodaj nowy komentarz Wyświetlaj:
@ Jaślanin
dnia 01.06.2019, 22:17
Ocena
komentarza:
33
Brawo Czarni.Jesteście wielcy,dziękujemy.
@ Au
dnia 01.06.2019, 22:32
Ocena
komentarza:
23
Na licytacji również m.in. koszulka meczowa Cracovii z autografami zawodników!
@ Uznanie
dnia 01.06.2019, 23:17
Ocena
komentarza:
18
jasło wielkich serc.
@ +PLUS=/=MINUS-
dnia 02.06.2019, 23:01
Ocena
komentarza:
-1
[Komentarz nie na temat]
@ oth
dnia 02.06.2019, 00:07
Ocena
komentarza:
12
no to trzeba iść na mecz Czarnych po długiej przerwie!
@ Czarny
dnia 02.06.2019, 09:49
Ocena
komentarza:
14
Że też musieli zrobić mecz Polska-Wlochy o 17.30. Mimo to trzeba iść na Czarnych ! Kibice nie zawiedźcie drużyny i Kuby.
@ Oli
dnia 02.06.2019, 09:51
Ocena
komentarza:
14
Do boju Czarni
@ malren
dnia 02.06.2019, 22:20
Ocena
komentarza:
10
Brawo CZARNI!!! Super inicjatywa i super efekt końcowy!!!
Dodaj komentarz
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Wstrzymano przyjęcia planowe na wszystkie oddziały jasielskiego szpitala

  Wstrzymano przyjęcia planowe pacjentów na wszystkie oddziały jasielskiego szpitala aż do odwołania. Oddziały geriatryczny i diabetologiczny zostały tymczasowo przekształcone dla pacjentów zakażonych koronawirusem.

 • Zakochaj się w.... Jaśle. W niedzielę o 8.30 w TVP1

  Tomasz Bednarek z programu Zakochaj się w Polsce nie tak dawno opowiadał o pobycie w Lublinie, Warszawskiej Woli i Sochaczewie. W nowym odcinku programu przedstawione zostanie Jasło. Program będzie można obejrzeć już w najbliższą niedzielę na kanale TVP1.

 • Kolejki do punktu drive-thru

  Od tygodnia do punktu mobilnego drive-thru przy jasielskim szpitalu ustawia się długi sznur samochodów. - W piątek o 11.30 byłem pięćdziesiąty, a za mną było jeszcze piętnaście samochodów – mówi nam mieszkaniec Jasła. Dzisiaj kolejka do punktu pobrań sięgała aż do wjazdu na teren szpitala. Niektórzy zmuszeni byli czekać na drodze krajowej nr 28.

 • Szkoła Podstawowa nr 12 ma supernowoczesną pracownię językową

   

  Nowoczesne technologie doskonale służą nauczaniu. Nic więc dziwnego, że w szkołach pojawia się coraz więcej pracowni naszpikowanych nowoczesnym sprzętem, dzięki któremu dzieci i młodzież mogą uczyć się w najlepszych możliwych warunkach. Taką pracownią, będącą główną nagrodą ostatniej edycji Jasielskiej Ligi Naukowej z LOTOSEM od niedawna może pochwalić się SP nr 12. Dzisiaj została ona oficjalnie zaprezentowana.

 • Na czym polegają badania psychologiczne kierowców i operatorów?

   

  Badania psychologiczne kierowców i operatorów pozwalają na określenie sprawności psychomotorycznej, a także analizę procesów poznawczych. Badania psychotechniczne są wykonywane zarówno z zakresu medycyny pracy, jak i psychologii transportu.

 • Odszedł na wieczny spoczynek. Wójt Jan Czubik zmagał się z chorobą nowotworową

  Jan Czubik, wójt gminy Tarnowiec odszedł w wieku 72 lat. O 2 w nocy zmarł po ciężkiej chorobie. Gminą zarządzał od 6 lat. W najbliższą niedzielę odbędzie się jego ostatnie pożegnanie.

 • Malutki Kacperek potrzebuje pomocy. Zmaga się z wadą serca i rozszczepem podniebienia

  Kacperek przebył już dwie operacje, ale to nie koniec jego wizyt w szpitalu. Jego leczenie oraz rehabilitacja są bardzo kosztowne i przewyższają możliwości finansowe rodziny zastępczej, w której wychowuje się dziecko...

 • Zespół podjął decyzję o niedopuszczeniu trzech projektów do głosowania. Będą odwołania?

  Do Jasielskiego Budżetu Obywatelskiego na 2021 r. zgłoszonych zostało osiem projektów. Wszystkie zostały poddane ocenie merytorycznej. Zespół oceniający uznał, że trzy z nich nie mogą zostać dopuszczone do głosowania...

 • Rolnicy rozpoczęli protest w centrum Warszawy. Idą pod Sejm

  Dzisiaj rolnicy z całej Polski zjechali się do Warszawy, aby po raz kolejny wyrazić swój sprzeciw wobec nowelizacji ustawy o ochronie zwierząt. Po odmówionej modlitwie i odśpiewanej „Rocie”, podzieleni na sześć grup udali się w kierunku Sejmu.

 • Weź udział w konkursie! Wygraj bilety na „Wielkie monologi w wykonaniu Jerzego Treli” WYNIKI!

   

  Wspólnie z Jasielskim Domem Kultury przygotowaliśmy konkurs dla wszystkich miłośników teatru. Do wygrania są 4 bilety na „Wielkie monologi” w wykonaniu Jerzego Treli, które na deskach sceny JDK będzie można zobaczyć już w najbliższą niedzielę. Czekamy na prawidłowe odpowiedzi na pytanie konkursowe.

 • Rolnicy jadą do Warszawy. Będą protestować

  - Poprawki nas nie interesują. Chcemy zajmować się tym co robili nasi dziadkowie i ojcowie – mówi rolnik z powiatu jasielskiego. Grupa trzydziestoosobowa z powiatu jasielskiego, Gorlic i Krosna jedzie do Warszawy na ogólnopolski protest rolników. Mówią stanowcze "nie" nowelizacji ustawy o ochronie zwierząt.

 • Wstrzymano przyjęcia planowe pacjentów na dwóch oddziałach

  Czterech lekarzy oraz pracownicy administracyjni Szpitala Specjalistycznego w Jaśle są zakażeni koronawirusem. Obecnie wstrzymano przyjęcia planowe pacjentów na oddziały wewnętrzny i geriatryczny.

 • Upewnij się, że twoje auto jest sprawne. Sprawdzisz to w SKP „Łączność”

   

  Egzamin ze sprawności samochodu to nie tylko formalna konieczność, potwierdzana adnotacją w dowodzie rejestracyjnym. Od tego, czy nasz pojazd jest sprawny technicznie zależy życie nasze oraz pozostałych użytkowników dróg. Dlatego też badanie stanu technicznego auta należy powierzyć doświadczonym diagnostom, dysponującym najnowocześniejszym sprzętem.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105