Jaslo4u.pl - Jasielski portal informacyjny
Strona główna

Licytuj i pomagaj Kubie!

8

Darczyńców gotowych pomóc Kubie Procaninowi przybywa z każdym kolejnym dniem. W jutrzejszej licytacji podczas meczu Czarnych Jasło będzie można kupić gadżety sportowe, pamiątki z autografem a nawet lot awionetką. Cały dochód z licytacji trafi na konto walczącego z rakiem siatkarza z Jasła.

Zbiórka pieniędzy, dzięki którym Kuba Procanin będzie mógł rozpocząć kosztowne leczenie w Niemczech trwa od blisko tygodnia. Do tej pory organizatorom zbiórki udało się zebrać około połowę wymaganej kwoty. Wciąż jednak brakuje kilkudziesięciu tysięcy złotych. Dla Kuby w walce o zdrowie liczy się dosłownie każdy dzień.  Dlatego wiele osób oraz instytucji zaangażowanych w pomoc dla siatkarze MKS-u „MOSiR” Jasło robi wszystko, aby zbiórka z każdym dniem nabierała tempa.

Sposobem na pozyskanie dodatkowych środków ma być licytacja, zorganizowana przez klub JKS Czarni 1910 Jasło. Odbędzie się ona podczas jutrzejszego meczu pomiędzy jasielską drużyną a zespołem LKS Tarnawa na stadionie sportowym przy ul. Śniadeckich w Jaśle. Początek spotkania zaplanowano na godz. 17:00.

Licytowane będą między innymi klubowe gadżety Czarnych Jasło. Kibice piłki nożnej z pewnością zechcą mieć w swojej kolekcji piłkę z autografem Mateusza Cholewiaka, rodowitego jaślanina, który jest zawodnikiem Śląska Wrocław. Ona także znajdzie się na liście przedmiotów przekazanych do licytacji. Wreszcie będzie coś dla tych, którzy szukają mocnych wrażeń. Jasielskie Stowarzyszenie Lotnicze „IKAR” im. Leszka Preisnera przekazało na licytację dwie cegiełki. Ich nabywcy odbędą półgodzinny lot zapoznawczy samolotem w okolicy Jasła.

Warto odwiedzić jutro stadion, na którym Czarni Jasło rozgrywają swoje spotkania. Biorąc udział w licytacji przybliżymy Kubę Procanina do celu, jakim jest możliwie najszybsze podjęcie leczenia w Monachium. Liczy się każdy dzień i każda złotówka.

Gramy razem dla Kuby!

MD

Napisany dnia: 01.06.2019, 22:01
Komentarze Czytelników:
Dodaj nowy komentarz Wyświetlaj:
@ Jaślanin
dnia 01.06.2019, 22:17
Ocena
komentarza:
33
Brawo Czarni.Jesteście wielcy,dziękujemy.
@ Au
dnia 01.06.2019, 22:32
Ocena
komentarza:
23
Na licytacji również m.in. koszulka meczowa Cracovii z autografami zawodników!
@ Uznanie
dnia 01.06.2019, 23:17
Ocena
komentarza:
18
jasło wielkich serc.
@ +PLUS=/=MINUS-
dnia 02.06.2019, 23:01
Ocena
komentarza:
-1
[Komentarz nie na temat]
@ oth
dnia 02.06.2019, 00:07
Ocena
komentarza:
12
no to trzeba iść na mecz Czarnych po długiej przerwie!
@ Czarny
dnia 02.06.2019, 09:49
Ocena
komentarza:
14
Że też musieli zrobić mecz Polska-Wlochy o 17.30. Mimo to trzeba iść na Czarnych ! Kibice nie zawiedźcie drużyny i Kuby.
@ Oli
dnia 02.06.2019, 09:51
Ocena
komentarza:
14
Do boju Czarni
@ malren
dnia 02.06.2019, 22:20
Ocena
komentarza:
10
Brawo CZARNI!!! Super inicjatywa i super efekt końcowy!!!
Dodaj komentarz Jeżeli chcesz, aby Twój nick był wyróżniony żółtym kolorem, po prostu zaloguj się w panelu logowania po prawej stronie
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Ma powstać parking. Sprawa stanęła w martwym punkcie

  Władze miasta i powiatu popierają pomysł budowy miejsc parkingowych przy jasielskim szpitalu. Miałby on powstać na rogu ulic Lwowskiej i Konopnickiej. Niemniej sprawa stanęła w miejscu. Czy zapowiedzi o 160 miejscach parkingowych staną się faktem, czy to tylko mrzonki samorządowców?

 • Giganci programowania – Rozpoczęły się zapisy na kolejny semestr

   

  Na naukę programowania nigdy nie jest zbyt wcześnie. Mówi się, że kodowanie to „trzeci język”. Wystartowały zapisy na kursy programowania dla dzieci i młodzieży w semestrze letnim.

 • Tragiczny wypadek w Gorzycach. Nie żyje pieszy

  Dzisiaj, po godzinie 18. w miejscowości Gorzyce (DW nr 992) pod kołami samochodu osobowego zginął mężczyzna. Policja ustala przyczyny tragicznego wypadku.

 • Wygraj karnet na stok CHYROWA-SKI

 • OSP Wolica otrzymała swój pierwszy samochód

   

  Strażacy z OSP Wolica, wreszcie mogą cieszyć się z pierwszego samochodu, jaki znalazł się na wyposażeniu jednostki. Zawdzięczają go swoim kolegom po fachu z OSP w Zimnej Wodzie, którym ford transit wiernie służył od dziesięciu lat. W piątkowy wieczór dokonano uroczystego przekazania pojazdu.

 • Nietrzeźwy kierowca sprawcą kolizji

   

  Na skrzyżowaniu ul. Władysława Jagiełły z ul. Mickiewicza doszło do kolizji dwóch samochodów osobowych. Kierujący citroenem berlingo, sprawca zdarzenia, prowadził pojazd będąc pod wpływem alkoholu.

 • Prace przy budowie mostu ruszyły pełną parą

   

  Na plac budowy mostu na osiedlu Gądki wjechał ciężki sprzęt. Ekipa budowlana realizuje obecnie roboty przygotowawcze rozpoczęte jeszcze w grudniu ubiegłego roku. Most kosztował będzie blisko 8,5 mln zł.  

 • Ucz się praktycznie i zdobądź wymarzony zawód z ŻAKiem

   

  Szkoła ŻAK w Jaśle od ponad dekady jest liderem w dziedzinie kształcenia zawodowego. 

 • Witali Nowy Rok na Górze Liwocz. Ucierpiała 27-latka

  Starosta jasielski, wójt gminy Brzyska i kustosz sanktuarium na Górze Liwocz zapraszali mieszkańców powiatu jasielskiego na uroczystości związane z zakończeniem 2019 r. Po mszy świętej odbył się pokaz sztucznych ogni, w trakcie którego ranna została 27-letnia dziewczyna.

 • Centrum podologii medycznej

   

  To miejsce, w którym oferujemy Państwu usługi z zakresu podologii medycznej – dziedziny medycyny, która w Polsce wciąż nie jest popularna. Podologia to specjalizacja zajmująca się schorzeniami i wadami stóp, które mogą prowadzić do uciążliwych dolegliwości bólowych i utrudniać poruszanie się.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105