Jaslo4u.pl - Jasielski portal informacyjny
Strona główna

Licytuj i pomagaj Kubie!

8

Darczyńców gotowych pomóc Kubie Procaninowi przybywa z każdym kolejnym dniem. W jutrzejszej licytacji podczas meczu Czarnych Jasło będzie można kupić gadżety sportowe, pamiątki z autografem a nawet lot awionetką. Cały dochód z licytacji trafi na konto walczącego z rakiem siatkarza z Jasła.

Zbiórka pieniędzy, dzięki którym Kuba Procanin będzie mógł rozpocząć kosztowne leczenie w Niemczech trwa od blisko tygodnia. Do tej pory organizatorom zbiórki udało się zebrać około połowę wymaganej kwoty. Wciąż jednak brakuje kilkudziesięciu tysięcy złotych. Dla Kuby w walce o zdrowie liczy się dosłownie każdy dzień.  Dlatego wiele osób oraz instytucji zaangażowanych w pomoc dla siatkarze MKS-u „MOSiR” Jasło robi wszystko, aby zbiórka z każdym dniem nabierała tempa.

Sposobem na pozyskanie dodatkowych środków ma być licytacja, zorganizowana przez klub JKS Czarni 1910 Jasło. Odbędzie się ona podczas jutrzejszego meczu pomiędzy jasielską drużyną a zespołem LKS Tarnawa na stadionie sportowym przy ul. Śniadeckich w Jaśle. Początek spotkania zaplanowano na godz. 17:00.

Licytowane będą między innymi klubowe gadżety Czarnych Jasło. Kibice piłki nożnej z pewnością zechcą mieć w swojej kolekcji piłkę z autografem Mateusza Cholewiaka, rodowitego jaślanina, który jest zawodnikiem Śląska Wrocław. Ona także znajdzie się na liście przedmiotów przekazanych do licytacji. Wreszcie będzie coś dla tych, którzy szukają mocnych wrażeń. Jasielskie Stowarzyszenie Lotnicze „IKAR” im. Leszka Preisnera przekazało na licytację dwie cegiełki. Ich nabywcy odbędą półgodzinny lot zapoznawczy samolotem w okolicy Jasła.

Warto odwiedzić jutro stadion, na którym Czarni Jasło rozgrywają swoje spotkania. Biorąc udział w licytacji przybliżymy Kubę Procanina do celu, jakim jest możliwie najszybsze podjęcie leczenia w Monachium. Liczy się każdy dzień i każda złotówka.

Gramy razem dla Kuby!

MD

Napisany dnia: 01.06.2019, 22:01 , Tagi: Brak
Komentarze Czytelników:
Dodaj nowy komentarz Wyświetlaj:
@ Jaślanin
dnia 01.06.2019, 22:17
Ocena
komentarza:
33
Brawo Czarni.Jesteście wielcy,dziękujemy.
@ Au
dnia 01.06.2019, 22:32
Ocena
komentarza:
23
Na licytacji również m.in. koszulka meczowa Cracovii z autografami zawodników!
@ Uznanie
dnia 01.06.2019, 23:17
Ocena
komentarza:
18
jasło wielkich serc.
@ +PLUS=/=MINUS-
dnia 02.06.2019, 23:01
Ocena
komentarza:
-1
[Komentarz nie na temat]
@ oth
dnia 02.06.2019, 00:07
Ocena
komentarza:
12
no to trzeba iść na mecz Czarnych po długiej przerwie!
@ Czarny
dnia 02.06.2019, 09:49
Ocena
komentarza:
14
Że też musieli zrobić mecz Polska-Wlochy o 17.30. Mimo to trzeba iść na Czarnych ! Kibice nie zawiedźcie drużyny i Kuby.
@ Oli
dnia 02.06.2019, 09:51
Ocena
komentarza:
14
Do boju Czarni
@ malren
dnia 02.06.2019, 22:20
Ocena
komentarza:
10
Brawo CZARNI!!! Super inicjatywa i super efekt końcowy!!!
Dodaj komentarz Jeżeli chcesz, aby Twój nick był wyróżniony żółtym kolorem, po prostu zaloguj się w panelu logowania po prawej stronie
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Wspaniały gest Vitala Heynena! Belg oddał Kubie Procaninowi swój srebrny medal

   

  Vital Heynen z łatwością zaskarbił sobie sympatię kibiców siatkówki w Polsce. Jak się okazuje, charyzmatyczny Belg jest nie tylko doskonałym trenerem, lecz również wielkim człowiekiem. Srebrny medal Pucharu Świata postanowił bowiem oddać osobie, której historia zdoła go najbardziej poruszyć. Tą osobą okazał się Kuba Procanin z Jasła, który od kilku już lat toczy batalię z nowotworem.

 • Kuba Procanin też popłynął!

   

  454 kilometry i 350 metrów. To dystans, jaki w z soboty na niedzielę przepłynęli uczestnicy piątej edycji Nocnego Charytatywnego Pływania w Jaśle. Płynęli dla Kuby Procanina, który po amputacji ręki marzy o funkcjonalnej protezie. W zbiórce środków na jej zakup liczy się każdy grosz. Swoją cegiełkę w drodze Kuby do osiągnięcia kolejnego celu dołożyli także organizatorzy i uczestnicy imprezy.

 • Czy grozi nam śmieciowy chaos?

  Władze miasta chcą zrezygnować ze świadczenia usług odbioru i zagospodarowania odpadów z nieruchomości niezamieszkałych po nowych stawkach narzuconych przez ustawodawcę. To oznacza, że przedsiębiorcy będą zobowiązani do podpisywania umów na odbiór śmieci z firmą odbierającą odpady po cenach rynkowych...

 • Gmina Tarnowiec dołączyła do gospodarki odpadami w Krośnie

  Miejskie Przedsiębiorstwo Komunalne w Krośnie otrzymało dodatkowe środki unijne na modernizację Zakładu Unieszkodliwiania Odpadów. Dzięki kolejnym ośmiu gminom, w tym jednej z powiatu jasielskiego, które dołączyły do projektu wartość inwestycji wzrosła do 86 mln zł.

 • Chemikalia w Gorlicach zagrożeniem dla ludzi i środowiska

  Na terenie byłej Rafinerii Nafty Glimar w Gorlicach leży ponad 5 tysięcy ton odpadów niebezpiecznych. Istnieje potencjalne zagrożenie dla życia lub zdrowia mieszkańców oraz obawa, że mogłoby dojść do skażenia rzeki Ropy...

 • Stop zmęczonym oczom!

   

  Pracujesz dużo przed komputerem, a do tego Twoje oczy wlepione są w ekran telefonu dłużej niż godzinę dziennie? Zdecydowanie potrzebujesz okularów ze szkłami BlueCare od JAI KUDO, które neutralizują szkodliwe dla oczu światło niebieskie, emitowane przez ekrany LED! 

 • Zaskakujące odkrycie przy cmentarzu żydowskim

   

  Archeolodzy zakończyli badania sondażowe na terenie budowy nowego odcinka drogi wojewódzkiej 992 w Jaśle. Miały dać one odpowiedź na pytanie, czy w miejscu tym znajdował się niegdyś cmentarz żydowski, a tym samym groby? W trakcie prowadzonych prac archeolodzy natrafili na interesujące odkrycie.

 • Rusza kolejny nabór do projektu „Twoja szansa na nowe kwalifikacje zawodowe”

   

  Uzyskaj dofinansowanie na wybrany kurs/szkolenie/studia podyplomowe. Rekrutacja odbędzie się w dniach od 18.11.2019 r. do 22.11.2019 r. w godz. 12.00-17.00.

 • Pomagają dzieciom chorym na raka

   

  Strażacy ochotnicy znów zwierają szeregi w ramach akcji „Paczka dla dzieciaka na święta od strażaka”. Tym razem jednak oprócz zbiórki zabawek, artykułów szkolnych i innych dla dzieci z chorobą nowotworową zachęcać będą również do oddawania krwi. Machina już ruszyła. Każdy może stać się jej małym a zarazem niezwykle istotnym trybikiem.

Nadchodzące wydarzenia

Posiadasz informacje o jakimś wydarzeniu?
Poinformuj nas! Pisz na adres: redakcja@jaslo4u.pl

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105