Mateusz Kluszczyk medalistą Mistrzostw Polski w Judo
Zawodnik klubu UKS ASW JUDO JASŁO Mateusz Kluszczyk wywalczył brązowy medal podczas Mistrzostw Polski młodzików i młodziczek rozgrywanych w dniach 19-20.10.2019 w Jastrzębiu Zdroju.

Mateusz rywalizował w kategorii wagowej do 42 kg. Był to już zdobył już drugi swój medal Mistrzostw Polski wywalczony przez tego zawodnika , w ubiegłym roku sięgnął po złoto.

Medal Mistrzostw Polski wywalczony przez Mateusza to już trzeci w roku 2019 medal po który sięgnęli wychowankowie naszego klubu. Wcześniej medale zdobywali Patryk Zawadzki oraz Gabriela Kwaśny, która w tym roku zdobyła również medal podczas Pucharu Europy.

W zawodach w Jastrzębiu Zdroju udział wzięli jeszcze Garbiela Jaracz oraz Norbert Woźniak, którym niestety nie udało się przebrnąć walk eliminacyjnych.
Gratulacje kolejnego bardzo dobrego występu naszych młodych reprezentantów.
UKS ASW JUDO JASŁO
