Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Mecze Czarnych bez kibiców

19

Komisja Odwoławcza Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej rozpatrzyła już odwołanie jakie złożył Klub Czarnych Jasło od decyzji, w myśl której trzy najbliższe spotkania przy ulicy Śniadeckich miały zostać rozegrane bez udziału publiczności.

 

 

Przypomnijmy, że komisja nałożyła na klub taką karę za wybryki pseudokibiców, podczas meczu z Siarką Tarnobrzeg. „Bezmyślność oraz głupota niektórych ludzi, którym podobno na sercu leży dobro klubu, kosztować będzie jasielski klub ok. 10.000 zł. Rzucanie bananów na boisko oraz wznoszenie rasistowskich okrzyków zostało wycenione na 1.000 zł kary finansowej oraz nakaz rozgrywania 3 meczy na Śniadeckich bez udziału publiczności.” – wypowiedział się zarząd klubu na stronie internetowej Czarnych.

 

Po złożeniu w terminie odwołania do Komisji Odwoławczej, do czasu jego rozpatrzenia kibice byli wpuszczeni na stadion.

 

Tak więc najbliższe spotkania ze Strumykiem Malawa - 20.09.2008, Czuwajem Przemyśl - 4.10.2008, oraz Sokołem Nisko - 18.10.2008, zostaną rozegrane przy pustych trybunach.

 

Już dziś zapraszamy na relację live z jutrzejszego spotkania ze Strumykiem Malawą.  

 

Jenny

Reklama

Komentarze: 19

Dodaj komentarz Widok:
0
@ ...kibicka JKS 4ever<33
dnia 14.10.2008, 20:37 · Zgłoś
Ja już Bambo na biusku to co się dziwić ich reakcji;/ CZemu nie daliście zdjęcia kibiców CZarnych tytlko jakichś pionków?:/
Odpowiedz
0
@ Dzieci neo
dnia 22.09.2008, 09:01 · Zgłoś
Kibice net,na *** nam jechac na wyjazd- na necie napisze co w radiu usłysze w kafejce nie dadzą Mi w [...]... masz racje PODKOSZULEK [...] :D
Odpowiedz
0
@ nie ma to jak PODKOSZULEK [...]!
dnia 21.09.2008, 14:46 · Zgłoś
[...] mentalna..no nie wodzirej!?:lol:
Odpowiedz
0
@ John
dnia 21.09.2008, 10:37 · Zgłoś
Podobno trener po meczu z Malawą złożył rezygnację:o:o:o
Odpowiedz
0
@ taki jeden
dnia 20.09.2008, 20:39 · Zgłoś
Międzynarodowa Federacja Piłkarska (FIFA) wszczęła dochodzenie w sprawie rasistowskiego zachowania chorwackich kibiców wobec ciemnoskórego angielskiego zawodnika Emile'a Haskey'a podczas meczu eliminacji mistrzostw świata w Zagrzebiu. Gdy tylko Haskey był przy piłce, kibice wznosili [...] okrzyki i naśladowali odgłosy małpy. Obrażanie angielskiego piłkarza rozpoczęło się w drugiej połowie, gdy został on ukarany żółtą kartką za faul na kapitanie Chorwacji Niko Kovacu.
No to nie tylko w Jaśle sa tacy straszni rasisci i najgorsi z najgorszych .Ale teraz jest juz spokój i super atmosferka jak ich nie ma no nie?heheB)
Odpowiedz
0
@ ostoja
dnia 20.09.2008, 19:43 · Zgłoś
ostoja gora :p
Odpowiedz
0
@ JKS
dnia 20.09.2008, 12:44 · Zgłoś
Pozdro ziomki na zdjeciu! :smilewinkgrin:
Odpowiedz
0
@ oj
dnia 20.09.2008, 10:40 · Zgłoś
oj dziki to kraj i dzikie obyczaje !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz
0
@ viking78
dnia 20.09.2008, 09:01 · Zgłoś
Panie i Panowie
Wszyscy krytykujecie zróbcie coś , ilu z was jest członkami klubu ilu z was robi coś ,dla klubu skończcie puste gadanie ,ze Zarząd to czy tamto .Jak jesteście tacy Prze dobrzy i mądrzy to zróbcie coś konkretnego a nie tylko ,Zarząd to ,źle tamto źle .Na 100 wśród Was są ludzie ,którzy mogą pomóc ,ale po co jak można na sieci wypisywać bzdury i krytykować.Trudniej zrobić coś aby był efekt .Więc Panie i Panowie do dzieła
Zamiast krytykować i mieć tylko dużo do powiedzenia zróbcie Coś.Zarząd na 100% będzie chętny do rozmowy i przyjęcia pomocy w każdej tego słowa znaczeniu.
Odpowiedz
0
@ Normalny
dnia 20.09.2008, 08:49 · Zgłoś
Z miła chęcią spotkał bym sie z tobą nie jaki prosty ronaldo abyś powiedział mi to prosto w oczy a potem dał bym ci w [...] za obrażanie nieustanne ludzi idź i rób [...] jak taki jesteś mądry nikt nikogo nie trzyma w klubie na siłę tak więc sie zgłoś a zapewne prezes da ci robić to co on teraz i garstka oddanych ludzi klubowi trzyni
Odpowiedz
0
@ same lyse [...] bez cwiartki inteligencji
dnia 20.09.2008, 08:46 · Zgłoś
na twarzach...dla takich prymitywow -miejsce jest w kamieniolomie a nie na stadionie:rol:
Odpowiedz
0
@ {E}
dnia 20.09.2008, 08:21 · Zgłoś
nie ma czego żałować...kopanina...szkoda pieniedzy tylko na bilet.......
Odpowiedz
0
@ Jarząbek Wacław
dnia 19.09.2008, 19:59 · Zgłoś
Łubu dubu łubu dubu niech nam żyje Prezes naszego klubu niech żyje nam , to byłem ja Jarząbek Wacław.!!!!!
Odpowiedz
0
@ ronaldo
dnia 19.09.2008, 19:54 · Zgłoś
znowu sie spisze:
Po pierwsze to Pan "PREZES ZARZĄDU" oświadczał przy wszystkich kibicach że jak bedzie potrzeba to oni będą grali przy pustych trybunach. Widać że musieli ostro zabiegać by słowa Pana Prezesa nie poszły na wiatr. Ale może to i lepiej bo prawdziwi kibice klubu nie będą musieli oglądać żenady. Niech na lożach vipowskich zasiądzie szczytne grono działaczy ktorzy doprowadzili klub do stanu w jakim obecnie jest i niech się zachwycają tym co stworzyli i co osiągneli.
Pan Trener I drużyny nie będzie musiał sie wstydzić być narażany na uwagi ludzi znających się na piłce i w spokojnej atmosferze w zaciszu przyjaznch mu ludzi przekaże chłopaką swoje przemyślenia a swym donośnym okrzykiem i wysoce wyspecjalizowaną gestykulacją spowoduje że wszyscy oglądający relację LIVE na kompach wyżucimy swoje monitory przez okno chyba że relację na portal będzię relacjonował jeden z ekspertow grona obecnie zajmującego sie piłką w Jaśle .
Odpowiedz
0
@ Jurand ze S pychowa
dnia 19.09.2008, 19:50 · Zgłoś
ZMIANY ! ZMIANY ! ZMIANY ! ! !
TO POTRZEBNE OD ZARAZ ! ! !
PREZESIE TRENERZE << OPAMIĘTAJCIE SIĘ >>:upset:
Jest ZLE a będzie jeszcze GORZEJ:yes:
A KIBIC był jest i jak tak dalej będzie TO TRYBUNY PUSTE:(
Odpowiedz
0
@ ja
dnia 19.09.2008, 18:41 · Zgłoś
****** ****** spoleczniaku a co ci to zdjecie przeszkadza? czym sie roznia ludzie na nim od ciebie?
Odpowiedz
0
@ asd
dnia 19.09.2008, 16:50 · Zgłoś
Jak bez kibiców to może będzie można przyjść w końcu bez obaw z dzieckiem
Odpowiedz
0
@ viking78
dnia 19.09.2008, 15:41 · Zgłoś
To nie są kibice Czarnych tylko Stali Sanok A co ma [...] do wiatraka!
Odpowiedz
0
@ qwert
dnia 19.09.2008, 15:27 · Zgłoś
Nie ma co płakać i tak nic ciekawego do oglądania tam nie było.chyba że "[...] na stadionie"
Popatrzcie na to zdjącie mówi samo za siebie "kibice".
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.