Mecze Czarnych bez kibiców
Komisja Odwoławcza Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej rozpatrzyła już odwołanie jakie złożył Klub Czarnych Jasło od decyzji, w myśl której trzy najbliższe spotkania przy ulicy Śniadeckich miały zostać rozegrane bez udziału publiczności.

Przypomnijmy, że komisja nałożyła na klub taką karę za wybryki pseudokibiców, podczas meczu z Siarką Tarnobrzeg. „Bezmyślność oraz głupota niektórych ludzi, którym podobno na sercu leży dobro klubu, kosztować będzie jasielski klub ok. 10.000 zł. Rzucanie bananów na boisko oraz wznoszenie rasistowskich okrzyków zostało wycenione na 1.000 zł kary finansowej oraz nakaz rozgrywania 3 meczy na Śniadeckich bez udziału publiczności.” – wypowiedział się zarząd klubu na stronie internetowej Czarnych.
Po złożeniu w terminie odwołania do Komisji Odwoławczej, do czasu jego rozpatrzenia kibice byli wpuszczeni na stadion.
Tak więc najbliższe spotkania ze Strumykiem Malawa - 20.09.2008, Czuwajem Przemyśl - 4.10.2008, oraz Sokołem Nisko - 18.10.2008, zostaną rozegrane przy pustych trybunach.
Już dziś zapraszamy na relację live z jutrzejszego spotkania ze Strumykiem Malawą.
Jenny
