Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Michał Szpak: „Otarłem się o śmierć”

87

Michał Szpak w trakcie pobytu we Włoszech został okradziony i zaatakowany nożem. Był wówczas na placu Garibaldiego w Neapolu ze swoją siostrą. W pewnym momencie poczuł, że ktoś na niego napiera. Sprawdzając kieszenie zauważył, że nie ma komórki. W złotych koturnach ruszył na „włoską szuję”.

Michał Szpak całą sytuacje opisał na portalu społecznościowym Facebook. To było w dniu, kiedy przyjechał odwiedzić mamę i siostrę. Przemierzając plac Garibaldiego w Neapolu poczuł, że ktoś się o niego napiera. Sprawdzając kieszenie zauważył, że nie ma komórki.

- Rzuca walizkę na ziemię i na swoich złotych koturnach rusza w pościg za ów kanalią – napisał piosenkarz. - Szpak nie ustępował kroku przestępcy i ku jego zdziwieniu okazało się, że ma dość niezłą kondycję , łapie go za rękaw odwraca i zaczyna nim szarpać, tamten odpycha go i wyciąga nóż ze swojej kieszeni , zaczyna grozić – czytamy dalej.

Michał krzyczał, by złodziej oddał mu telefon. Mężczyzna próbował go dźgnąć nożem, jednak nie trafił. Siostra w tym czasie narobiła niezłego rabanu. Ludzie zgromadzeni na placu zaczęli Michałowi bić brawa myśląc, że jest kobietą walczącą o swoje. W pobliskiej ulicy otrzymał przydomek Xena.

 Sprawę zgłosił na policję.

-  Było naprawdę groźnie i otarłem się o śmierć. N pierwszy rzut oka wydało mi się to dość zabawną przygodą i śmiałem sie z siostrą do łez, ale nieco później zdałem sobie sprawę, że mogłem stracić życie.

(icz)

Reklama

Komentarze: 87

Dodaj komentarz Widok:
2
@ serenere
dnia 05.02.2014, 00:44 · Zgłoś
Szpaku tak wlosi reaguja na finoocio allbo na orecchione. Sory nie roozpoznali gwiazzdy z Jasla, mysleli ze to jakas puttana z POLSKI.
Odpowiedz
1
@ ITALART74
dnia 04.02.2014, 22:58 · Zgłoś
Koleś ma parcie na szkło i wymyśla .Nic z tego zj...ś swoją szansę.Ciociu.
Odpowiedz
1
@ madrzejszy od niego
dnia 04.02.2014, 20:32 · Zgłoś
a czym nagrywa?:D zawsze nosi przy sobie jescze kamere czy jak ze odrazu sie zali? szkoda mi tego goscia. kosmita [...]*lony
Odpowiedz
2
@ derix
dnia 04.02.2014, 09:47 · Zgłoś
ojej..., gwiazda na turne we Włoszech nawet zabłysła :)
Odpowiedz
4
@ SAJAN
dnia 04.02.2014, 08:05 · Zgłoś
to śmierć miała pecha ... otarła się o szpaka !!!
Odpowiedz
4
@ ok
dnia 03.02.2014, 23:39 · Zgłoś
jak można dodawać tak beznadziejnie skleconych parę słów???!!!
Odpowiedz
2
@ [...]
dnia 03.02.2014, 11:01 · Zgłoś
Nie ośmieszaj się marny [...] bardziej, niż już z ciebie się śmieją !!!
Odpowiedz
2
@ lobas
dnia 03.02.2014, 09:51 · Zgłoś
Chciałbym w to uwierzyć...
Odpowiedz
1
@ Amon_Ra
dnia 03.02.2014, 08:29 · Zgłoś
Froteryzm, frotteuryzm, OCIERACTWO (fr. frottage – pocieranie) – rodzaj parafilii [...]: stan, w którym jedynym lub preferowanym sposobem osiągania satysfakcji [...] jest ocieranie się o ciało obcej osoby w zatłoczonych miejscach publicznych. Frotteuryści najczęściej korzystają z takich miejsc jak tramwaje, trolejbusy, autobusy, kolejki, windy czy miejsca z ciasnymi przejściami. I wszystko jasne. Ha, ha, ha ...
Odpowiedz
7
@ Czytelnik
dnia 03.02.2014, 00:54 · Zgłoś
Najpierw nagraniem zrobił z siebie [...] teraz mitomana. Wyszedł z założenia : Nie ważne co byle by mówili. Żenada
Odpowiedz
2
@ gienek
dnia 02.02.2014, 23:27 · Zgłoś
Wszystkiemu winny jest alkohol sprzedawany na stacjach benzynowych!
Odpowiedz
4
@ moje ja
dnia 02.02.2014, 19:53 · Zgłoś
sciema jak byk
Odpowiedz
-6
@ dandee
dnia 02.02.2014, 18:26 · Zgłoś
jeszcze bedzie i tak o nim glosno zobaczycie
Odpowiedz
3
@ Kosmo
dnia 02.02.2014, 15:38 · Zgłoś
Miał chłopak pecha. Miał
by szczęście jak by go dźgnęli
Odpowiedz
0
@ onaaaaaaaa
dnia 02.02.2014, 11:50 · Zgłoś
nic mu nie jest zyje wiec o co tyle szumu hahhahahaa
Odpowiedz
-5
@ Jaślanka
dnia 02.02.2014, 11:18 · Zgłoś
Michał - tak trzymaj nie daj się zniszczyć - to wszystko z zazdrości - sami nie wyjdą i nie zaśpiewają.
Odpowiedz
7
@ Vixa
dnia 02.02.2014, 03:39 · Zgłoś
EJ pedancie nawet cie kosą nie dotknął a szkoda tyś widział otarcie o śmierć chyba w filmach !
Odpowiedz
5
@ prawda
dnia 01.02.2014, 20:39 · Zgłoś
Szkoda, że tylko otarłeś!!
Odpowiedz
-1
@ dandee
dnia 01.02.2014, 20:30 · Zgłoś
za niedługo zrobi sie o nim glosno zobaczycie dlaczegop;-))sam szpaku sie zdziwi pozytywnie i nie tylko on;-)
Odpowiedz
4
@ miki42
dnia 01.02.2014, 20:24 · Zgłoś
Szpaku i co ty na wszyscy z ciebie kpią ależ mi artystka od siedmiu boleści
Odpowiedz
6
@ [...]
dnia 01.02.2014, 18:28 · Zgłoś
dzwiadlo. powinni go zamknac w zakladzie i leczyc
Odpowiedz
3
@ fox
dnia 01.02.2014, 18:07 · Zgłoś
to ci michaś teraz moze kariere bedzie w mma robil. pierwsze koty za płoty
Odpowiedz
7
@ facet
dnia 01.02.2014, 16:36 · Zgłoś
Mogli mu jaja uciąc wrescie bylby zadowolony bo wyglada jak [...] z zzakladu psychicznego
Odpowiedz
5
@ LPG
dnia 01.02.2014, 13:21 · Zgłoś
po co ten portal kreuje takiego [...] jak szpak?
nie ma ważniejszych i ciekawszych tematów ?
zal.pl
Odpowiedz
3
@ xyz
dnia 01.02.2014, 13:01 · Zgłoś
szkoda ze sie tylko otrał...
Odpowiedz
2
@ stan
dnia 01.02.2014, 12:20 · Zgłoś
Panie Michale zgłoś ten przypadek "jaśnie nam panującemu Tuskowi" a napewno zostanie Panu przydzielona osobista ochrona .Ten wymieniony jak to ujął przez wzgląd na agresywnych adoratorów przyznał ochronę swojej córce,Teraz zaś rozważa przyznanie swojemu najlepszemu przyjacielowi Millerowi po agresywnych pieszczotach w Sieradzu.
Odpowiedz
12
@ antidotum
dnia 01.02.2014, 11:46 · Zgłoś
Jasło przeprasza za Szpaka.
Odpowiedz
1
@ kierowca
dnia 01.02.2014, 11:45 · Zgłoś
pomyślał złodziej ze szpak to homo niewadomo
Odpowiedz
5
@ Jaślanin
dnia 01.02.2014, 11:35 · Zgłoś
Wstyd mi za niego... nic więcej pisać nie trzeba
Odpowiedz
-14
@ Jaslanin
dnia 01.02.2014, 09:29 · Zgłoś
i jak zwykle [...] jasielskie społeczeństwo musi Michała obrażać . Mnie on nie przeszkadza , i tak samo jest stworzony przez Boga jak kazdy z nas. Zazdrość ludzka nie zna granic , Otrząśnijcie sie [...] Jasielskie . .
Odpowiedz
7
@ Rurociąg Nadbałtycki
dnia 01.02.2014, 18:19 · Zgłoś
Głopote, arogancję i brak wyobraźni niestety trzeba bezlitośnie piętnować...
Jestem z was dumni moi drodzy krajanie, Jaślanie!
Jestem dumny, że nie daliście sobie wmówić tzw.tolerancji na wszystko. Tolerancji, czyli jak chcieliby państwo z telewizji akceptacji wszystkiego dzięki wyłączeniu zdoworozsądkowego myślenia.
Dyskryminacja? Oczywiście. Każdy zdrowy organizm społeczny to umówiona zgoda na dyskryminacje i nietolerancje.
Dyskryminujemy więc [...] kierowców, przestępców, złodzieji, przeróżne mniejszości jak również [...]. Jest to całkiem normalne i nie dajcie sobie wmówić, żę jest inaczej ponieważ oznaczać to będzie anarchie, rozkład tkanki społecznej i królowanie [...].
Tzw. wolność polega głownie na pracyzyjnym wyznaczeniu granic.
Odpowiedz
2
@ pol
dnia 01.02.2014, 08:25 · Zgłoś
to pewnie było tak że to siostra pobiegła za złodziejem a szpak narobił niezłego rabanu
Odpowiedz
1
@ kolo
dnia 01.02.2014, 08:22 · Zgłoś
i to jest własnie to [...]
Odpowiedz
6
@ aaa
dnia 31.01.2014, 23:33 · Zgłoś
Michał przestań!
Proszę cie.
Odpowiedz
6
@ JUZEFF
dnia 31.01.2014, 23:29 · Zgłoś
Szczerze mówiąć pani Michale [...] mnie to obchodzi :))
Odpowiedz
4
@ kuguar
dnia 31.01.2014, 22:52 · Zgłoś
ocieranie się to chyba perwersja. chociaż na pewno nie wiem...
Odpowiedz
6
@ MONA
dnia 31.01.2014, 22:47 · Zgłoś
Kiedy płyta???Bo nie chce mi się czytać kiedy ???Brak veny?Oj oj ...
Odpowiedz
4
@ tom
dnia 01.02.2014, 23:47 · Zgłoś
Pozwolisz odpowiem ...nigdy ...Janko Muzykant to to nie jest :) ...happy birthday marlena ..haha
Odpowiedz
3
@ waza
dnia 31.01.2014, 22:18 · Zgłoś
Szpak jest dziwadłem ,albo na tym jedzie?
Bo [...] jest w modzie.
Styl nie wiadomo jaki, novum artystyczne, albo stare jak Świat cyrkowanie.
Nie dobrze jak wyłazi z niego [...] i zarozumialstwo, a kombinować można
ale nie za długo, znudzi się i eliminacja z areny!
Odpowiedz
4
@ haha
dnia 31.01.2014, 20:45 · Zgłoś
w słonecznej Italii takich nie tolerują, a my w Polsce musimy się z tym pogodzić i to jeszcze koleś z Jasła :( Wstyd
Odpowiedz
1
@ Antonim
dnia 31.01.2014, 20:18 · Zgłoś
Śmierć piastujesz w sobie Michałku. Nie masz poprawnej identyfikacji z płcią, dlatego jesteś taki jaki jesteś i wygląd to nam najdobitniej ukazuje. Nie obnoś się z pomieszaniem umysłowym, jakby to było coś normalnego. Bądź chłop, a nie jakieś [...], które mota się i hołubi swoje "zbabienie".
Odpowiedz
-1
@ hahah
dnia 31.01.2014, 20:02 · Zgłoś
do mma z niedzialem go hahah
Odpowiedz
11
@ klon prezesa
dnia 31.01.2014, 19:46 · Zgłoś
nasz Michał to prawdziwy wojownik !!! jeszcze Niedziała sponiewiera w oktagonie jak poćwiczy ;)
Odpowiedz
5
@ lolo
dnia 31.01.2014, 19:33 · Zgłoś
szkoda pisać na temat UFO
Odpowiedz
13
@ NIKT
dnia 31.01.2014, 19:21 · Zgłoś
LUDZIE ale wy jesteście naiwni gość wymyśla i czeka na jak największe zainteresowanie
Odpowiedz
6
@ Ada
dnia 31.01.2014, 18:56 · Zgłoś
szkoda że nie dostał tą kosą może by się nawrócił :P
Odpowiedz
-2
@ zzz
dnia 31.01.2014, 18:47 · Zgłoś
Dobrze znam plac Garibaldi i wiem, że jeśli Włoch ukradł mu cokolwiek, to nigdy już tego nie odzyskał. Tam działa zorganizowana szajka, która żyje z okradania turystów i naiwniaków beztrosko spacerujących po najniebezpiecznym miejscu na południu Włoch. Już widzę, jak "grzecznie" oddali telefon naszej Michalinie :)))
Odpowiedz
-5
@ kuguar
dnia 31.01.2014, 22:49 · Zgłoś
a skąd znasz ?? też cie pewnie tam obrobili a ty oddałeś stolec ze strachu i zwiałeś. szpak przynajmniej stanął do akcji ;)
Odpowiedz
-1
@ zzz
dnia 01.02.2014, 14:08 · Zgłoś
mieszkam niedaleko Garibaldiego, więc wiem na ten temat więcej niż ty internetowy mądralo
Odpowiedz
-4
@ kuguar
dnia 01.02.2014, 14:15 · Zgłoś
jak mieszkasz niedaleko Garibaldiego to pozdrów go ode mnie
Odpowiedz
3
@ synek
dnia 31.01.2014, 17:07 · Zgłoś
W końcu dorośnie. Oby nie przegrał za wiele po drodze
Odpowiedz
6
@ stary
dnia 31.01.2014, 16:38 · Zgłoś
Może jakiś [...] chciał mu zjechać gwint, o ile go jeszcze ma.
Odpowiedz
2
@ hehe :d
dnia 31.01.2014, 16:20 · Zgłoś
Pewnie komuś zaspiewał :D
Odpowiedz
5
@ ja
dnia 31.01.2014, 16:00 · Zgłoś
Ludzie zgromadzeni na placu zaczęli Michałowi bić brawa myśląc, że jest kobietą walczącą o swoje.--> jak można było go pomylić?
Odpowiedz
3
@ .,.,.,.,.,.
dnia 31.01.2014, 15:16 · Zgłoś
normalnie koszmar
Odpowiedz
-8
@ Bolące[...]ło
dnia 31.01.2014, 14:57 · Zgłoś
To jest nagonka na wielkiego artyste!!!
Michale!!! Mam twoje wszystkie płyty, twoje brawurowe wykonanie "dłim of kalifornikejszyn" do dzis odtwarzam z VHS. Jesteś dla mnie kimś między Jerzym Połomskim a Nergalem.
Niestety ta polska ziemia nie jest jeszcze gotowa na tak wysublimowane działania artystyvczne, które prezentujesz.
Może emigracja do UK? Teraz będziesz robił Gtrime i Dubstep.
Odpowiedz
4
@ miki42
dnia 01.02.2014, 20:19 · Zgłoś
Artysta od głupoty i tyle
Odpowiedz
2
@ Game Winner
dnia 02.02.2014, 12:43 · Zgłoś
Ironia!!!
De do zet do i do ef do ka do o !!!
Odpowiedz
4
@ ixi
dnia 31.01.2014, 14:55 · Zgłoś
historia..jak z bulgarskiej ksiazki przygodowej! lol
Odpowiedz
8
@ rysio914
dnia 31.01.2014, 14:42 · Zgłoś
ludzie przestancie bo tej MALPIE oto chodzi
Odpowiedz
14
@ Kamillo
dnia 31.01.2014, 13:50 · Zgłoś
Ciekawe czy połamał sobie paznokcie?
Odpowiedz
9
@ don wasyliano
dnia 31.01.2014, 13:16 · Zgłoś
Chodzą głosy że to jego konkurent gracjan roztocki bądz też Kryspin zazdośni o koturny miszeliny
Odpowiedz
5
@ CYBECHŁOP
dnia 31.01.2014, 13:10 · Zgłoś
po prostu ktoś chciał pokroić parówe i o co tyle wrzasku
Odpowiedz
-19
@ Anonimowy
dnia 31.01.2014, 13:00 · Zgłoś
Brawo Michał! Jesteś dzielny! Tak trzymaj i się nie puszczaj!
Odpowiedz
12
@ ubaw
dnia 01.02.2014, 12:54 · Zgłoś
przypuszczam, że popuścił
Odpowiedz
3
@ chichotek
dnia 31.01.2014, 12:57 · Zgłoś
haha śmieszne.. Trochę go szkoda bo to też człowiek ale ma za swoje.. :/
Odpowiedz
14
@ celebryta
dnia 31.01.2014, 12:50 · Zgłoś
Jazda, jazda, nie ma pomysłu na płytę to trzeba żyć z celebryctwa.

Dobrze, że zgłośił na Karabineri nie Policaj i oczywiście zgłosiło się dużo świadków to Ci którzy bili mu brawo bo inaczej to [...] ściema aby być w mediach.

Ale mamy szczęście do ludzi rozsławiających jasło: dąb Hitlera, radny topiący kukłę, Gowin który mówi, że z patologi wyrósł i ten śpiewak.
Odpowiedz
2
@ żenada
dnia 31.01.2014, 12:47 · Zgłoś
jak by na to nie patrzył w wykonaniu Szpaka i tak to będzie żenujące...
Odpowiedz
2
@ łodyniec
dnia 03.02.2014, 10:35 · Zgłoś
napierał na niego ? łohohohohho dawno tak [...] artykułu nie było łohohohho
Odpowiedz
7
@ prz
dnia 31.01.2014, 12:45 · Zgłoś
Patologia po prostu...
Odpowiedz
29
@ Tarzan-zan
dnia 31.01.2014, 16:03 · Zgłoś
Mógł postraszyć złodzieja że zacznie śpiewać - zaraz by mu wszystko oddał i jeszcze przeprosił błagając by jednak nie "śpiewał"...
Odpowiedz
80
@ RMN
dnia 31.01.2014, 12:44 · Zgłoś
A kto to widział oprócz Szpaka?
Odpowiedz
39
@ DJ Bobo
dnia 31.01.2014, 12:50 · Zgłoś
Kupa Wojewucki widział :-) tak samo jak widział kogoś z guano w słioku :-P
Odpowiedz
26
@ kon
dnia 31.01.2014, 12:50 · Zgłoś
konia poil, poil , akto widzial , drugi kon
Odpowiedz
50
@ POlak
dnia 31.01.2014, 12:52 · Zgłoś
fspaniały bochater ten nasz michau , idol i wielki wojownik ... ma cos z ryceża jak nasz premier
Odpowiedz
42
@ pizza korsykana
dnia 31.01.2014, 12:54 · Zgłoś
Mam śwagra w Neapolu , pracuje jako karabinieri i mówi ze faktycznie strzelano do szpaka ... w sadzie . To jedyny sposób miejscowych plantatorów zeby odstraszyć dziobiacych szkodników .
Odpowiedz
17
@ sanRemo2045
dnia 31.01.2014, 12:57 · Zgłoś
Ponoć zza rogu na końcu akcji wyskoczyła miejscowa radna i zaśpiewała utwór MC [...] " Sorry taki mamy klimat "
Odpowiedz
5
@ FAN
dnia 31.01.2014, 13:41 · Zgłoś
Moim zdaniem to powinien zapisać się do PO.
Wygląd ma jak Nowak,może przesadziłem,ale mądry jest jak Tusk.
Normalni ludzie,na tyle krytyki już dawno by się schowali ze wstydu.
A tutaj mamy przykład PREMIERA her Tuska,
Obydwoje są pośmiewiskiem Polski.
Odpowiedz
18
@ Otarłem sie o rozkosz
dnia 31.01.2014, 14:05 · Zgłoś
Ehhh Neapol plac Garibaldiego , pamietam jak dziś swoja przygodę sprzed 10 lat , stałem wpatrujac się w przechodniów , kiedy poczyłem jak ktos z tyłu napiera , od razu rozluźniłem krok i czekałem aż zaatakuje , uderzał miarowo w przód i w tył a ja byłem w siódmym niebie . Wreszcie ogladnałem sie by zobaczyć komu sie spodobałem i tu zdziwienie , okazało sie ze miejscowy [...] dzgał mnie swoja drewnianą laską , z jego ust ledwo slyszalnym głosem usłyszałem " Hej rodaku kopsnij kilka groszy na wino "
Odpowiedz
30
@ Bos
dnia 31.01.2014, 14:55 · Zgłoś
MaaaaMaaaaMaaaaaarleeeeeenaaa to widziała.
Odpowiedz
17
@ lol
dnia 31.01.2014, 17:27 · Zgłoś
buahaha, wymyślił to sobie - ostatnio o nim cicho, to trzeba jakoś o sobie przypomnieć w mediach
Odpowiedz
0
@ Cieśla
dnia 31.01.2014, 20:11 · Zgłoś
Władek Sep z Garwolina ten ma [...]
Odpowiedz
2
@ facet
dnia 02.02.2014, 10:34 · Zgłoś
z rycerz to on ma "zakłuty [...]"
Odpowiedz
5
@ Admin
dnia 02.02.2014, 11:27 · Zgłoś
Szpaku!! Nie udawaj Greka bo nie jesteśmy w Grecji!! :D
Odpowiedz
-2
@ ten obcy
dnia 02.02.2014, 19:08 · Zgłoś
[...] łep???
Odpowiedz
3
@ wolf
dnia 03.02.2014, 13:58 · Zgłoś
Dobrze ze go nie zgwalcili I nie zabrali mu paszportu :) hehe
Odpowiedz
0
@ x
dnia 05.02.2014, 16:09 · Zgłoś
ale powiedzcie mi, co mnie to interesuje ?! pod malopolska to jest norma haha
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.