Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

MINIMINI+ I TELETOON+ zapraszają na Dzień Dziecka w multikinie

0

Obchody Dnia Dziecka w Multikinie w Rzeszowie potrwają aż cztery dni. Z tej okazji stacje dziecięce MiniMini+ i teleTOON+ zapraszają do sal kinowych na filmy, bajki, zabawy i konkursy dla najmłodszych.

Od czwartku 30 maja do niedzieli 2 czerwca, codziennie o 10.30 w Multikinach wyświetlane będą nowe odcinki emitowanego w MiniMini+ serialu „Stacyjkowo”. Z kolei o godzinie 12.00 każdego dnia dzieci będą mogły zobaczyć znane z anteny teleTOON+ przygody wojowników Lego w popularnej animacji „Lego Ninjago – Mistrzowie Spinjitzu”.

MiniMini+, teleTOON+ i Multikino zapraszają również na spotkania z postaciami znanymi z bajek oraz konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Z okazji Dnia Dziecka Multikino zaplanowało także pokazy filmów pełnometrażowych. Młodych kinomanów czeka dobra zabawa na pełnej humoru animacji „Tajemnica zielonego królestwa” w wersji 2D i 3D oraz przedpremierowa emisja filmu „Thor ratuje przyjaciół”, historii nastolatka, który wyrusza na wielką wyprawę przeciw złej królowej i  armii gigantów. Ponadto 31 maja po raz pierwszy do polskich kin zawita przygodowa animacja „Tedi i poszukiwacze zaginionego miasta”.

Szczegółowy harmonogram emisji oraz informacje na temat biletów znajdują się na stronie www.multikino.pl.

MiniMini+

Z malucha zrobi zucha!

MiniMini+ to pierwszy polski kanał dla dzieci w wieku przedszkolnym i jedyny, obok teleTOON+, który produkuje własne, edukacyjne programy dla i z udziałem dzieci. To telewizja bezpieczna, wolna od agresji i przemocy, która prezentuje najnowsze, wartościowe produkcje znanych wytwórni światowych i klasykę polskiej animacji. MiniMini+ wspiera najmłodszych w rozwoju intelektualnym, emocjonalnym i społecznym, a rodziców w procesie wychowawczym. Kanał jest nadawany w jakości HD od 5:00 do 21:00. Stacja jest laureatem licznych nagród: w prestiżowym, międzynarodowym konkursie Hot Bird TV Awards w 2007 roku zdobyła nagrodę jury dla najlepszego kanału dziecięcego w Europie, a w 2011 r. nagrodę publiczności dla najlepszej stacji telewizyjnej. MiniMini+ zostało również czterokrotnie uznane za „Superprodukt" w plebiscycie organizowanym przez miesięcznik „Mam Dziecko", a także uhonorowane tytułem Superbrands 2012. W 2013 roku MiniMini+ w plebiscycie Telekamery zostało uznane przez widzów za najlepszą telewizję dziecięcą, stacja otrzymała także prestiżową nagrodę Promax BDA za najlepszą oprawę antenową w Europie. Kanał MiniMini+ jest dostępny – spośród platform cyfrowych – wyłącznie w nc+ oraz w najlepszych sieciach kablowych w całej Polsce. Zasięg techniczny stacji wg Nielsen Audience Measurement to ponad 5,1 mln  gospodarstw domowych. MiniMini+ istnieje od 2003 roku. Więcej informacji: www.miniminiplus.pl i www.facebook.com/MiniMiniplus

teleTOON+

Włącz się do zabawy!

teleTOON+ to jedyna polska telewizja dla dzieci w wieku szkolnym. Nadaje codziennie od 6:00 do 21:30 w jakości HD. Prezentuje autorskie programy oraz filmy i seriale z najlepszych światowych wytwórni i studiów animacji. teleTOON+ to nowoczesna stacja, która angażuje widzów do jej współtworzenia, m.in. daje możliwość występowania w autorskich programach teleTOON+, emituje specjalne bloki kreskówek na życzenie, organizuje interaktywne konkursy i warsztaty telewizyjne dla uczniów klas I-III. W 2012 roku, w uznaniu za jej nowoczesny i interaktywny charakter, stacja otrzymała prestiżową, międzynarodową nagrodę Eutelsat TV Award dla najlepszego kanału dziecięcego w regionie EMEA. Codziennie w wieczornym paśmie od 21:30 do 01:00 emitowany jest HYPER+, jedyny w Polsce blok programowy poświęcony grom komputerowym i wideo, anime oraz najnowszym trendom w świecie multimediów. Kanał teleTOON+ jest dostępny – spośród platform cyfrowych – wyłącznie w nc+ oraz w najlepszych sieciach kablowych w całej Polsce. Zasięg techniczny stacji wg Nielsen Audience Measurement to ponad 4,1 mln gospodarstw domowych. teleTOON+ powstał w 2011 roku w wyniku przekształcenia kanału ZigZap. Więcej informacji: www.teletoonplus.pl i www.facebook.com/teleTOONplus.

Aleksandra Klaudzińska

PR MiniMini+, teleTOON+/HYPER+

miniminiplus@prplus.pl

Reklama

Komentarze:

Dodaj komentarz Widok:
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.