Jaslo4u.pl - Jasielski portal informacyjny
Strona główna

Minister Zbigniew Ziobro z wizytą w Jaśle. Szef resortu sprawiedliwości ostro o Rafale Trzaskowskim

234

Dzisiejszego popołudnia w Jaśle zjawił się Zbigniew Ziobro. Szef resortu sprawiedliwości, na jasielskim rynku spotkał się ze strażakami ochotnikami i samorządowcami. Wizytę zdominowały dwie kwestie. Znaczenie Funduszu Sprawiedliwości dla jednostek OSP oraz kampania wyborcza. Prezes Solidarnej Polski nie zostawił suchej nitki na opozycji i jej kandydacie na urząd prezydenta.

Zbigniew Ziobro przybył do Jasła w towarzystwie wiceministra sprawiedliwości Marcina Warchoła na zaproszenie Marii Kurowskiej, posłanki na Sejm RP. Na płycie jasielskiego rynku, na szefa resortu sprawiedliwości czekali już strażacy ochotnicy ze Skołyszyna, Pustej Woli, Święcan, Lipnicy Dolnej, Błażkowej, Tarnowca, Dębowca, Glinika Polskiego i Łazów Dębowieckich. Nieopodal stał lekki samochód ratowniczo – gaśniczy, który zaledwie kilka miesięcy temu trafił na wyposażenie jednostki OSP w Błażkowej. Stanowił tym samym naoczny dowód na to, że Fundusz Sprawiedliwość, z którego środków, finansowane są zakupy sprzętu dla Ochotniczych Straży Pożarnych w całym kraju, doskonale się sprawdza. – Pani poseł Maria Kurowska zrelacjonowała mi, jak trudne były zmagania Ochotniczych Straży Pożarnych i innych instytucji, z żywiołem, który dotknął ostatnio te piękne ziemie. Kiedy prezydent Andrzej Duda był tutaj przed kilkoma dniami, dzwonił do nas prosząc, abyśmy pomogli jeszcze dodatkowo. Postanowiłem wyasygnować środki z Funduszu Sprawiedliwości na zakup 50 pomp na najpilniejsze potrzeby OSP działających na terenie województwa podkarpackiego, szczególnie na tych obszarach. Cieszę się, że nasze działania polegające na wzmocnieniu OSP trwają już Kika lat. Na te cele przekazaliśmy do tej pory 20 mln zł z Funduszu Sprawiedliwości – przekonywał Zbigniew Ziobro.

Na zdjęciu Zbigniew Ziobro/fot. Marcin Dziedzic

Wtórowała mu Maria Kurowska. Parlamentarzystka Solidarnej Polski ,w samych superlatywach mówiła o funduszu, oraz zainicjowanym przed trzema laty, programie wyposażenia jednostek OSP w nowoczesny sprzęt ratowniczy, z którego miały okazję skorzystać lokalne jednostki. – Dzięki temu programowi, nasze jednostki OSP w powiecie jasielskim uzyskały bardzo dużo sprzętu. Dzięki temu, że miały, z czym jechać do ludzi podtopionych, pokrzywdzonych wielką nawałnicą, dzisiaj ci ludzie stopniowo wychodzą z trudnej sytuacji, w jakiej się znaleźli – tłumaczyła.

Na zdjęciu Maria Kurowska/fot. Marcin Dziedzic

Głos podczas spotkania zabrali również najbardziej zainteresowani stałym finansowaniem OSP, a więc sami druhowie. – 97 jednostek straży pożarnej walczy od kilku dni w powiecie jasielskim z żywiołem, który nas nawiedził.  Jest to ponad tysiąc trzystu strażaków dysponujących ponad stu trzydziestoma samochodami, z czego połowa, to samochody zabytkowe. Ten, który został zakupiony dla OSP Błażkowa, następne już stoją w kolejce, odnowił nam tabor w powiecie jasielskim. Potrzeb mamy wiele. Za to, co państwo do tej pory zrobili serdecznie dziękuję – mówił Stanisław Święch, prezes Zarządu Powiatowego ZOSP w Jaśle.

 Na zdjęciu Stanisław Święch/fot. Marcin Dziedzic

Do tablicy wywołany został także Patryk Mokrzycki, strażak ochotnik z OSP Łazy Dębowieckie. W drodze na interwencję przed kilkoma dniami, samochód tej właśnie jednostki uległ uszkodzeniu w Bączalu Dolnym. – W imieniu druhów dziękuję za ciągłe wsparcie, że dzięki środkom finansowym możemy się rozwijać, zakupując sprzęt niezbędnie potrzebny do ratowania ludzi. Prosimy też, aby pan minister spoglądał na wnioski przesyłane przez nas do ministerstwa i z serca je podpisywał – apelował.

Na zdjęciu Patryk Mokrzycki/ fot. Marcin Dziedzic

Szef resortu sprawiedliwości przyznał wprost, że w Jaśle pojawił się także w ramach trwającej kampanii prezydenckiej. Bez ogródek krytykował opozycję oraz Rafała Trzaskowskiego, kandydata Koalicji Obywatelskiej w wyborach prezydenckich za ich dotychczasowe poczynania polityczne. – Fundusz Sprawiedliwości mógł powstać dzięki podpisowi Andrzeja Dudy. Dodam, że opozycja, Platforma Obywatelska, pan Trzaskowski nie chcą tego rodzaju wsparcia dla Ochotniczych Straży Pożarnych. Uważają, że te pieniądze nie powinny być w ogóle w taki sposób przekazywane. Mam na ten temat inne zdanie. Ufam, że przez kolejne lata będziemy mogli wspierać Ochotnicze Straże Pożarne. Mam nadzieję, że nie dojdzie do zmiany lokatora w Pałacu Prezydenckim, że pan prezydent Andrzej Duda dalej, życzliwym okiem będzie spoglądał na naszą działalność i wspierał ją. Konkurent, gdyby losy tej kampanii inaczej się potoczyły, mógłby stanąć na przeszkodzie dalszego trwania funduszu i wsparcia, którego możemy udzielać. Poza tym, że przyjechaliśmy tutaj dzisiaj, aby wyrazić podziękowanie wszystkim zaangażowanym w akcję ratunkową, to drugim celem naszej wizyty jest kampania wyborcza.  Ten moment związany z decyzją, o tym, w jakim kierunku będzie zmierzać Polska. Jest to fundamentalna różnica, między wizjami tych dwóch kandydatów. Z jednej strony mamy pana Trzaskowskiego, który będzie robił to, co robił będąc członkiem rządu Donalda Tuska i Ewy Kopacz. Byłyby zagrożone programy społeczne i socjalne, od 500 Plus poczynając. Całkiem realna byłaby perspektywa podniesienia wieku emerytalnego. Jest wysoce prawdopodobne, że pan Trzaskowski, miliony złotych, zamiast przekazywać na OSP, wzbogacanie szpitali w nowoczesny sprzęt, będzie robił to, co w Warszawie, dawał pieniądze na organizacje, które chcą zmienić oblicze Polski. Przekazuje miliony złotych na organizacje aktywistów seksualnych LGBT. Nie możemy zgodzić się na to, żeby ktoś nasze dzieci chciał deprawować i uczyć od czwartego roku życia w obszarze seksualnym, czy wybierać swobodnie między chłopcem a dziewczynką, tak jak wynika z materiałów, które czytałem – mówił.

Kampania wyborcza sprzyja organizacji licznych wizyt prominentnych polityków reprezentujących główne siły polityczne w kraju. Już jutro na jasielskim runku odbędzie się briefing Borysa Budki, przewodniczącego Platformy Obywatelskiej.   

MD

Napisany dnia: 03.07.2020, 20:25
Komentarze Czytelników:
Dodaj nowy komentarz Wyświetlaj:
@ Woytazz
dnia 03.07.2020, 20:31
Ocena
komentarza:
235
Podsumujmy, co i od kogo dostali dziś poszkodowani w ulewach:
- od rady Warszawy - 100 tysięcy złotych
- od słowackich strażaków - sprzęt i zaopatrzenie
- od Marii Kurowskiej - Zbigniewa Ziobrę
@ Tom
dnia 03.07.2020, 21:01
Ocena
komentarza:
-139
I racja, z takimi jak Trzaskowski trzeba ostro bo to kłamcy byle do koryta wrócić.
@ fan
dnia 03.07.2020, 21:11
Ocena
komentarza:
-90
POdsumowanie 8 lat nierząómPO mafi i 5 lat PiS ??

Bezrobocie 14% za PO
lKWIDACJA wszelkich ulg podatkowych,podniesienie akcyzy na samochody o pojemnosci powyzej 2 litrów z 13,8 na 18,3

Ubranka dla dzieci z 8% na 23% przyjazne panstwo rodzine??

Pensje 1250 na miesią?? i co roku zadłuzanie polaków na 5o miliardów?? na co??? i wypzredawanie polskiego majątku??.

Likwidacja 400 posterónków policji?? itd...

PiS
500+
300+
13 emerytura
NAJNIZSZA KRAJOWA 2600??
I wiele innych ulg o któych nie bede pisał ale widac roznicę kto dawał i daje i ile??

A kto tylko mówił puste słowa inaczej KŁĄMAŁ i kłąmie nadal całe POOOOOOOOOOOOOOOOO!!!1
@ do fan
dnia 03.07.2020, 21:17
Ocena
komentarza:
134
mam pytanie. czy jak prezydent duda mówił o warszafce, ludziach bogatych, którzy odrobili się często kosztem innych to miał także na myśli premiera Mateusza, który ma 5 baniek w samej gotówce? tak się nad tym zastanawiam?
@ fan
dnia 03.07.2020, 21:18
Ocena
komentarza:
-59
Przeciesz to drugi Tusek kłamie obiecuje wszystko co całe PO byle KORYTO WRÓCIŁO??.

Bedą wszystko wetowac i bedzie skłocał cały naród jak to robił Tusek,Komruski i jak to robi do dzisiaj PO kłamstwem chcą zdobyc wladze i kłąstwem bedą rządzic.

8 lat GRABIERZY POLSKI przez mafie VAT podnoszenie podatków likwidowanie wszelkich ulg które słuzyły ludzią a teraz ci sami ludzie mówią o uczciwosci honorze i ze chcą cos dac POLAKOM???.

Wy nam łąski nie robicie karzdy rząd na swiecie rządzi za pieniadze z POADKÓW które wypracuje naród i cos z tego chce otzrymac w zamian w postaci 500+300+ itd..

Tylko ciemnota głosuje POnownie na złodzieji

8 lat i co dali POLAKOM peowcy ?? CISZA !!!

Fałszywy usmiech propagande w TV jak za komuny im zyło siecudownie za NASZE a co dali nam??

Bezrobocie na poziomie 14% pensje za 1250zł na miesiac i usmech Tfuska i cytat jak haratac w gałę i rechot zaby rudej pochodzenia szwabskiego z dziada pradziada.

Duza czesc bogatych głosuje na PO mieli bo mieli tanią siłę roboczą i pod dostatkiem przy 14% bezrobociu za rządów PO??.

PO to PARTIA OBŁUDY fałszu i zakłamania wszystkie obiecanki które obiecali a miały słuzyc polakom nie zostały spełnione i tak bedzieteraz .

Twarz Trzaskowskiego wiele mówi i jego oczy cwaniak egosita i kłamca ??

Taki ma byc prezydent polski?? o takim wygladzi??z fałszywym usmieszkiem przypominającym błazna??
@ Ideolo
dnia 03.07.2020, 21:23
Ocena
komentarza:
83
Przyjazne państwo rodzinne? A gdzie żłobki? Najprościej dać kasę, a tempo i tryb, w jakim to robili powinny budzić podejrzenia. Zresztą światopoglądowo to od zawsze czuć było stęchliznę, ale ludzie budzą się często dopiero z ręka w nocniku.
@ do fan
dnia 03.07.2020, 21:30
Ocena
komentarza:
67
Stara, zgrana płyta. W dodatku z błędami ortograficznymi. Kończ waść wstydu oszczędź.
@ kr
dnia 03.07.2020, 21:38
Ocena
komentarza:
99
A Pabian przykleił się jak g... do łodzi i udaje że plynie!
@ bazalt
dnia 03.07.2020, 22:01
Ocena
komentarza:
21
Człowieku, aleś ty głupi. Moderator pewnie to usunie, ale przeraża że tacy durnie jak ty decydują o reszcie społeczeństwa. Chryste Panie...
@ Hhhggjfa
dnia 03.07.2020, 22:04
Ocena
komentarza:
-32
Swieta prawda fan
@ hela
dnia 03.07.2020, 22:15
Ocena
komentarza:
41
He,he czołowy działacz Związku Socjalistycznej Młodzieży Polskiej kuźni kadr dla PZPR znów podtrzymuje mikrofon jedynej słusznej formacji.To się nazywa operatywnosc.
@ Zero + Zero = Zero
dnia 03.07.2020, 22:52
Ocena
komentarza:
35
Jak zalane domy okolicznych mieszkańców się dowiedziały o Kurowskiej z Ziobrem ps. Zerem na jasielskim Rynku się same zaczęły naprawiać.
@ Konio
dnia 03.07.2020, 22:57
Ocena
komentarza:
63
PiS daje z czyjego? Z naszego Mojego na nieróbstwo i patologię a do roboty...
@ Polak
dnia 03.07.2020, 23:17
Ocena
komentarza:
-39
Bardzo dobrze, czaskowski i ta cała platforma powinna definitywnie zniknąć z polskiej sceny politycznej. Osiem lat nierządów, korupcji, bardzo złych decyzji, nieumiejętności, oddania śledztwa smoleńskiego i ... wiele, wiele dziadostwa. Tak,tak są tacy co to lubią i na złość że rządzi PiS, jeden z najlepszych rządów, na przekór i nawet nie wiedzą o co w tym wszystkim chodzi, głosują na przekór. Błędem ogromnym było nierozliczenie starej gwardii czyli komuny. Albo się obudzić a jak nie to zamilczeć. To do wszechobecnych troli, którzy albo są opłacani, albo mało inteligentni. Ulica i zagranica już nie działa to przerzucili się na interneta aby mącić. Ale ci co mają poczucie odpowiedzialności wiedzą co mają robić podczas głosowania. Duda TAK, czaskowski NIE
@ Moto
dnia 03.07.2020, 23:35
Ocena
komentarza:
52
Oprócz polityków pisu gadających sami do siebie i przywiezionych w autobusie swoich strażaków nie ma ani jednego mieszkańca Jasła.
@ do Polak
dnia 03.07.2020, 23:37
Ocena
komentarza:
51
A kto PiSowi bronił rozliczać komunę? Kaczyńscy w 1991 r. gdy byli ministrami prezydenckimi nie usunęli ani jednego komucha. Piotrowicza o ile mi wiadomo nikt PiSowi na siłę nie wciskał. Po 8 latach rządów PO przynajmniej coś zostało - autostrady które wg PiSu miały po roku się rozsypać. Np, Gazoport, do który wg PiSu nie był wcale budowany i został odcięty przez gazociąg Nord Stream, Stadion Narodowy, na którym wg Pisu nieotwierał się dach a trybuny groziły zawaleniem, czy Pendolino, które ponoć gniły na bocznicach. A po pisie co zostanie - stępka z promu na który dotychczas nie ma projektu, kanał elbląski dla żaglówek, rozbabrane pola pod centralne lotnisko czy wiertualny milion samochodów elektrycznych.
@ do do Polak
dnia 03.07.2020, 23:55
Ocena
komentarza:
-26
ofe, Amber, łowcy, kanały, VAT, państwo z dykty..., śmiechu, chichy i kamieni kupa. Nie chce mi się więcej. Napisałem coś o inteligencji. Szkoda mi czasu na wywody, słabe to było, bardzo słabe
@ do Polak
dnia 04.07.2020, 01:43
Ocena
komentarza:
33
Rzeczywiście słabe to było skoro przez 5 lat nikogo nie potrafili ukarać. Masz rację, szkoda czasu na powtarzanie tych bzdur o rzekomych aferach, w które już nawet wyborcy Pisu przestają wierzyć. Teraz tylko mówią, że pis wprawdzie też kradnie ale daje. Jeszcze zostało straszenie LGBT.
@ fan
dnia 04.07.2020, 06:00
Ocena
komentarza:
-10
Kogo sądy mają karac jak sąd uniewinnia Hossa KROŁA NA WNÓCZKA ,
Raz został wyposzczony za kałcją uciekł drugi raz tez a teraz sąd za kałacją tez gow ypuscił?? a jakie szkody wyrzadz??.

Nouman mówi na tasmach ze on gwarantuje ze sady przez rok sprawą się nie zajmą??

Obejrzyj sobie na internecie jak sedziowie protestują i jak się nazywaja nadzy=wyczajną kastą??.
@ Ciekawy
dnia 04.07.2020, 06:02
Ocena
komentarza:
38
Juz nie bede glosowal na kurowska nie ma szans u mojej rodziny tylko obiecanki i tyle wstyd nie dziwie sie ze w dąbrowce nie glosuja na Marie hohoho
@ R
dnia 04.07.2020, 06:58
Ocena
komentarza:
43
Marysia to populizm i własne korzysci.
@ do fan
dnia 04.07.2020, 07:58
Ocena
komentarza:
27
Dziękuję, szkoda czasu na te dyrdymały. A fakty są takie: komisja ds VATu - pudło, komisja ds Amber Gold - pudło, komisja Jakiego ds reprywatyzacji - pudło do kwadratu, nie potrafił nawet skutecznie wezwać HGW a wszystkie decyzje padają w NSA. Rzeczywiście wuj, dpa i kamieni kupa. Zwłaszcza gdy popatrzymy na stadninę w Janowie, stocznię mającą produkować promy czy blok elektrowni Ostrołęka. Niedługo dojdzie przekop przez mierzeję i port lotniczy na osuszonych bagnach.
@ zeniu
dnia 04.07.2020, 08:36
Ocena
komentarza:
-2
To tyś głosował na Kurowską
@ Eryk
dnia 04.07.2020, 08:39
Ocena
komentarza:
-14
Lemingów ba masochistów nie przekonasz.Jak ktoś ma ptasi móżdżek, to pomyśli tak jak tęczowy-potomek SB-cji. Nie trzeba lotniska w Polsce bo jest w Berlinie.Nie trzeba dostępu do naszego morza bo się obrazi Putin.Nie może się polska gospodarka rozwijać bo nie miał by kto u Makreli zbierać szparag.Nie może być w Polsce spokoju bo Soros daje ogromne pieniądze nie tylko zboczeńcom ale i ukrytym fundacjom w Senacie też) aby rozbijały narodowość i katolicyzm w Polsce.Taki Piotrowski ( morderca bł księdza Popiełuszki) nie bez powodu w sztabie Trzaskowskiego.To znak SB w sądach,polskojęzycznych mediach ma się w odwrocie.Ci którzy macie wiedzę tylko z niemieckiego TVN-u a nie jesteście potomkami komunistów) ,obudźcie się nie ściągajcie gniewu Bożego.Tylko mądry,prawy,uczciwy, doktor Andrzej Duda-najlepszy Prezydent od czasów wojny!.
@ Ewa
dnia 04.07.2020, 09:16
Ocena
komentarza:
11
Co jest daje plus wskakuje minus to jest oszustwo
@ Optymista
dnia 04.07.2020, 10:39
Ocena
komentarza:
23
Koalicja PO-PSL miała zostawić Polskę w ruinie.
Oto te ruiny.

ODCINEK PIERWSZY:
- 460 mld. zł z budżetu UE;
- 1000 km. autostrad,
- 1200 km. dróg ekspresowych;
- 12000 km. dróg lokalnych;
- spadek zagrożonych ubóstwem z 45% do 22%;
- najdłuższy w Europie (52 tygodnie) urlop rodzicielski.

ODCINEK DRUGI:
Pozycja w Unii:
- Polak szefem Parlamentu Europejskiego i Rady Europejskiej
- z dofinansowania in vitro urodziło się 27 tys. dzieci; -
- świadczenie rodzicielskie 1000 zł przez rok;
- podwyżki płac nauczycieli o 44%.

ODCINEK TRZECI:
Od 2007 do 2015.
- Długość życia z:(k)79,7 (m)71-do(k)81,1(m)73,5;
- płaca minimalna z 936 zł do1750;
- płaca przeciętna z 2691 zł do 3783;
- bezrobocie z 10% do 7,9%;
- nakłady na zdrowie z 41,5 mld zł do 66,1 mld.

ODCINEK CZWARTY:
- Z 2007 na 2015;
-PKB na głowę do średniej UE z 53,8% na 70;
- eksport z 387 na 682 mld.zł;
- zatrudnienie osób w wieku 55-64 z 29,7% na 42,5;
- liczba przedszkoli z 16.9 tys na 21,6 tys; liczba żłobków z 373 na 1798.

ODCINEK PIĄTY:
- 110 tys. młodym dofinansowano mieszkania;
- 260 tys. firm powstało z pomocą państwa, w tym 100 tys kobiecych i 25 tys. osób 50+;
- opieka przedszkolna na wsi z 23% (05) do 75%(15); wsparcie 1,5 tys starup-ów.

ODCINEK SZÓSTY: 1,8 mln. bezpłatnych podręczników dla uczniów; 3-krotny wzrost studiujących niepełnosprawnych; termomodernizacja 800 tys. mieszkań; dziesiątki nowych elektrowni wodnych, 8 tys km światłowodów.
@ Zxc
dnia 04.07.2020, 11:05
Ocena
komentarza:
16
Zgadzam się w całości. Najgorsze jest to, że jest ogrom fanatyków pisowskiego rządu, którzy nawet byliby skłonni oddać ostatni swój grosz, zamiast liczyć na pomoc. Ludzie obudźcie się wreszcie. Samymi przemowami i krytyką innej osoby, która w porównaniu z Panem prezydentem, przekazała pewną kwotę, nie dojdzie do sukcesu. Zdaje sobie sprawę z hejtów pod tym komentarzem, lecz nic z tego nie robię, bo takich mamy ludzi z klapkaki na oczach.
@ do optymisty
dnia 04.07.2020, 13:00
Ocena
komentarza:
-2
"Wspaniałe dokonania PO" w latach 2007-2015:
Afera atomowa,Podwyższenie podatku VAT do 23 proc.,Gigantyczne zadłużenie kraju - z 530 mld zł do blisko 1 bln zł, Podwyższenie o 1/3 składki rentowej (ZUS),Podniesienie akcyzy na paliwo,Wprowadzenie nowego podatku paliwowego,Likwidacja ulg podatkowych,Zmniejszenie o 1/3 zasiłku pogrzebowego,Nałożenie na Lasy Państwowe gigantycznego haraczu - Przyjęcie zabójczego dla polskiej gospodarki pakietu klimatycznego, Podjęcie prac nad wprowadzeniem podatku smartfonowego i tabletowego,Podjęcie prac nad wprowadzeniem podatku audiowizualnego,
• Przyjęcie ustawy o ograniczeniu dostępu obywateli do informacji publicznej
• Przyjęcie ustawy o ograniczeniu wolności zgromadzeń
• Próba nocnej zmiany Konstytucji RP, która umożliwiłaby sprzedaż Lasów Państwowych
• Podpisanie z Rosją fatalnej umowy gazowej, na mocy której mieliśmy najdroższy gaz w Europie
• Zatajenie raportu obnażającego nieprawidłowości ZUS
Wyprzedaż majątku narodowego za prawie 60 mld zł – pozbywanie się spółek strategicznych takich jak Azoty Tarnów, Osłabianie bezpieczeństwa i ograniczenie potencjału militarnego, Przyjęcie ustawy o „bratniej pomocy” - tzw. ustawa 1066, pozwalająca na obecność w Polsce zagranicznych służb i funkcjonariuszy, Prowadzenie polityki zagranicznej, która uzależniała Polskę od silnych państw i osłabiała jej suwerenność, Kilkuletni paraliż legislacyjny w sprawie wydobywania gazu łupkowego,Zgoda na wprowadzenie do Polski GMO,Masowa inwigilacja obywateli,Potężne osłabienie publicznej służby zdrowia,Wydłużenie obowiązku pracy o 7 lat u kobiet i 2 lata u mężczyzn, pomimo protestów i wniosku o referendum ws. wieku emerytalnego,Wprowadzenie obowiązku szkolnego dla 6-latków, pomimo sprzeciwu społecznego,Ponad 2 mln Polaków żyło w skrajnej biedzie, w tym aż 700 tys. dzieci.
Mało? ...a może jeszcze więcej? ...nie ma po co.
@ cfm
dnia 04.07.2020, 13:03
Ocena
komentarza:
12
zapomniałeś jeszcze o zbiorniku wodnym Kąty/Myscowa, który "załatwia" w Europartamencie sam europoseł ZP - Bogdan Rz.
@ Turek
dnia 04.07.2020, 14:23
Ocena
komentarza:
6
Naucz sie pisac,jaki rzad taki elektorat!!!
@ antypopis
dnia 04.07.2020, 14:25
Ocena
komentarza:
2
No i modlitwe
@ Xxl
dnia 04.07.2020, 14:57
Ocena
komentarza:
14
Jeszcze od Dudy obietnice A Kurowska byle być przy korycie zrobi wszystko
@ do turka
dnia 04.07.2020, 15:26
Ocena
komentarza:
-2
...abyś tylko zrozumiał turku, masz zgodnie z pisownią i rozszerzeniem zagadnień:
• Afera autostradowa, która doprowadziła polskie firmy do upadłości
• Afera stadionowa
• Afera wyciągowa
• Skok na OFE i ograbienie Polaków z połowy oszczędności emerytalnych zgromadzonych w funduszach (153 mld zł)
• Afera z KGHM
• Afera z Elewarrem
• Afera stanowiskowa - Platforma wzięła 140 tysięcy stanowisk, PSL - 60 tysięcy!
• Skandal z budową gazoportu w Świnoujściu i dostawami gazu z Kataru
• Afera atomowa – Sam wybór lokalizacji trwał kilka lat, projekt budowy elektrowni atomowych pochłaniał ogromne pieniądze, które przeznaczano na tajemnicze cele. Jednym z nich jest przekazania 11 mln zł dla klubu sportowego
• Podwyższenie podatku VAT do 23 proc. Na artykuły dziecięce wzrósł drastycznie z 8 do 23 proc.
• Gigantyczne zadłużenie kraju - z 530 mld zł do blisko 1 bln zł
• Podwyższenie o 1/3 składki rentowej (ZUS) dla przedsiębiorców
• Podniesienie akcyzy na paliwo
• Wprowadzenie nowego podatku paliwowego - tzw. opłaty zapasowej
• Likwidacja ulg podatkowych (budowlana, internetowa)
• Zmniejszenie o 1/3 zasiłku pogrzebowego
• Nałożenie na Lasy Państwowe gigantycznego haraczu - podatek od przychodu, a nie dochodu, co miało wzbogacić budżet państwa o 800 mln zł
• Przyjęcie zabójczego dla polskiej gospodarki pakietu klimatycznego
• Podjęcie prac nad wprowadzeniem podatku smartfonowego i tabletowego
• Podjęcie prac nad wprowadzeniem podatku audiowizualnego
• Przyjęcie ustawy o ograniczeniu dostępu obywateli do informacji publicznej
• Przyjęcie ustawy o ograniczeniu wolności zgromadzeń
• Próba nocnej zmiany Konstytucji RP, która umożliwiłaby sprzedaż Lasów Państwowych
• Podpisanie z Rosją fatalnej umowy gazowej, na mocy której mieliśmy najdroższy gaz w Europie
• Zatajenie raportu obnażającego nieprawidłowości ZUS
• Wyprzedaż majątku narodowego za prawie 60 mld zł – pozbywanie się spółek strategicznych takich jak Azoty Tarnów
• Osłabianie bezpieczeństwa i ograniczenie potencjału militarnego
• Przyjęcie ustawy o „bratniej pomocy” - tzw. ustawa 1066, pozwalająca na obecność w Polsce zagranicznych służb i funkcjonariuszy
• Prowadzenie polityki zagranicznej, która uzależniała Polskę od silnych państw i osłabiała jej suwerenność
• Kilkuletni paraliż legislacyjny w sprawie wydobywania gazu łupkowego
• Zgoda na wprowadzenie do Polski GMO
• Masowa inwigilacja obywateli
• Potężne osłabienie publicznej służby zdrowia
• Wydłużenie obowiązku pracy o 7 lat u kobiet i 2 lata u mężczyzn, pomimo protestów i wniosku o referendum ws. wieku emerytalnego
• Wprowadzenie obowiązku szkolnego dla 6-latków, pomimo sprzeciwu społecznego
• Ponad 2 mln Polaków żyło w skrajnej biedzie, w tym aż 700 tys. dzieci
@ Ja
dnia 04.07.2020, 15:52
Ocena
komentarza:
1
Zgadzam sie w calej rozciągłości tematu
@ 1971
dnia 04.07.2020, 20:26
Ocena
komentarza:
4
Fan jak piszesz komentarze to uzyj slownika ortograficznego. Bedzie sie lzej czytac twoje wypociny
@ do cfm
dnia 04.07.2020, 21:13
Ocena
komentarza:
5
Marzyciele o zbiorniku myślą tylko o sobie, że będą nad nim wypoczywać i się bawić. Funkcja retencyjna to tylko podtekst. Tak by się sprawdzał jak Klimkówka w 2010 r. Zbiorniki do zabawy to masz na Sanie czy Dunajcu.
@ Po
dnia 05.07.2020, 05:26
Ocena
komentarza:
-2
Przed wyborami Rafałek bawi się w Janosika ale ogólnie jest za jego likwidacją
@ ,,
dnia 05.07.2020, 05:33
Ocena
komentarza:
3
to jest śmieszne!!! żeby oni co miesiąc choć tak tu przyjechał oznacza pulą kasy dla ludzi z podkarpacia którzy pracy brak a jak jest to tk ukraina
@ ..
dnia 05.07.2020, 13:27
Ocena
komentarza:
0
a pis podniósł zasiłek pogrzebowych - czy utrzymał obniżony ???
@ tak chce suweren
dnia 05.07.2020, 13:29
Ocena
komentarza:
-1
W Polsce tylko PIS i Konfederacja
@ głos
dnia 05.07.2020, 19:17
Ocena
komentarza:
4
Pabian zawsze tam gdzie TRZA !
@ Coś
dnia 05.07.2020, 23:01
Ocena
komentarza:
2
A gdzie jest Marcinkiewicz i jego wrak
@ do coś
dnia 06.07.2020, 06:50
Ocena
komentarza:
2
Tam gdzie niedługo trafią jego koledzy z PiSu!
@ Dyzia
dnia 07.07.2020, 23:24
Ocena
komentarza:
1
to co zrobiło PO za 8 lat Pisdolce zrobili podwójnie w niecałe 5 !!! są pytania ?
@ gbur
dnia 09.07.2020, 09:15
Ocena
komentarza:
1
[komentarz zawierał obraźliwe treści]
@ gbur
dnia 09.07.2020, 09:18
Ocena
komentarza:
1
[komentarz zawierał obraźliwe treści]
@ Jaślanin
dnia 03.07.2020, 20:31
Ocena
komentarza:
57
Proszę zrobić takie spotkanie ale wcześniej powiadomić mieszkańców a nie po fakcie
@ fan
dnia 03.07.2020, 21:11
Ocena
komentarza:
4
Oczywiscie dotyczy to tez PO??
@ kim
dnia 03.07.2020, 23:24
Ocena
komentarza:
40
Widać już nawet w Jaśle boją się wyborców!
@ łodyniec
dnia 04.07.2020, 08:58
Ocena
komentarza:
8
A gdzie wszyscy mają te pi... maseczki? Tak k...szczekacie jak się wam tłumaczy że są nie potrzebne ale wkoncu chyba dotarło do waszych pustych łbów że to pic na wodę .
@ Xxx
dnia 03.07.2020, 20:33
Ocena
komentarza:
75
Brakuje jeszcze kola gospodyn wiejskich i ksiedza proboszcza.
@ wsiurek
dnia 03.07.2020, 21:27
Ocena
komentarza:
42
ksiadz przyszedl na poczestunek. co ma stac na rynku jak kolek
@ Rdss
dnia 04.07.2020, 11:06
Ocena
komentarza:
11
Jeszcze ojca Rydzyka brak. Napewno koperty byłyby przygotowane
@ Zalany
dnia 03.07.2020, 20:36
Ocena
komentarza:
51
Śmiech na sali z taką pomocą dla powodzian . Papierów tona 100 podpisów głupie pytania
@ fan
dnia 03.07.2020, 21:12
Ocena
komentarza:
-17
mozesz wiecej czy juz propaganda dla otepiałych piszą ale nie wiedzą co??
@ Zalany
dnia 03.07.2020, 20:37
Ocena
komentarza:
43
Zalało mi piwnice w której miałem sprzęt budowlany lodówkę pralkę wiele innych rzeczy ponieważ w chwili obecnej remontuje dom pani powiedziała że się mi nie należy bo nie zamieszkuje ddomu
@ Panie zalany
dnia 03.07.2020, 23:22
Ocena
komentarza:
-6
to prawda że boli strata ale tak naprawdę są bardziej poszkodowani i potrzebujący pomocy, Pan ma gdzie mieszkać, prawdziwie zalani i poszkodowani nie. Będzie dobrze i proszę myśleć pozytywnie
@ do zalanego
dnia 06.07.2020, 08:48
Ocena
komentarza:
2
trza ubezpieczać, a nie tylko liczyć na państwowe pieniądze. mnie zalało w 2010 (woda nam metr w domu) i trochę obecnie, ale oprócz ubezpieczenia nie wyciągałem ręki po państwowe. naucz się ubezpieczać to niewiele kosztuje.
@ Ojojoj
dnia 03.07.2020, 20:38
Ocena
komentarza:
19
Jeszcze tylko dwa Ziobra... Jeszcze tylko dwie groty i los Polski będzie złoty.
@ łodyniec
dnia 03.07.2020, 20:43
Ocena
komentarza:
42
Jak widzę te uśmiechnięte szyderczo mordy to mnie h... trafia!
Cza im było wiadro szamba na te puste makówki wylać ,bo nic więcej nie wartaja.
@ ted
dnia 03.07.2020, 20:47
Ocena
komentarza:
-53
brawo Zbyszek!
@ dragoness
dnia 03.07.2020, 20:49
Ocena
komentarza:
51
Ciekawostka. Przecież to nielegalne. Fundusz Sprawiedliwości miał służyc ofiarom przestępstw, a nie jako prywatna skarbonka PiSu z której płyną pieniądze m.in dla Rydzyka.
@ fan
dnia 03.07.2020, 21:16
Ocena
komentarza:
-46
A jak Trzaskowski dał wymiotnej 5 milonów z budrzetu miasta Warszawy to jest ok?? na co co wymiotna daje ludzią opróc tego ze otepia jak lek na shizofremie?
@ wsiurek
dnia 03.07.2020, 21:30
Ocena
komentarza:
62
a jak kilka baniek poszlo do pieca bo usilnie chcieli zrobic w maju wybory i nadrukowali kart??? Nikt za to nie beknie?? A maseczki bez atestu kupione przez ministra ktory w oswiadczeniu nawet nie ma gdzie mieszkac??? Teraz na powodzian nie ma!!!
@ do fan
dnia 03.07.2020, 21:32
Ocena
komentarza:
12
Budżetu a nie budżetu nieuku. Twoja ortografia to prawdziwa hatakumba.
@ Ignac
dnia 03.07.2020, 21:36
Ocena
komentarza:
-31
Do wirusek
Przecież to opozycja blokowała wybory majowe, z "panem kopertą"
na czele, wuec to chyba oni powinni zwrócić te pieniądze.
@ do Ignac
dnia 03.07.2020, 21:41
Ocena
komentarza:
36
Skoro blokowała co zresztą wcześniej zapowiadała, to trza było nie drukować.
@ Ignac
dnia 03.07.2020, 21:48
Ocena
komentarza:
-24
Jak mogła wcześniej zaPOwiadac, przecież obradowali dopiero nad tym
przez miesiąc, chyba nie twierdzisz że oni to już wczesnuej zaplanowali,
to by dopiero było...
@ do Ignac
dnia 03.07.2020, 22:37
Ocena
komentarza:
15
Nie przez miesiąc tylko na kilka dni przed ostatecznym terminem. W kurwizji nie mówili?
@ Ignac
dnia 03.07.2020, 23:04
Ocena
komentarza:
-21
To czemu zapowiedzieli że będą blokować, skoro nie wiedzieli
co będą blokować??? TVNiemcy nie powiedział?
@ hm
dnia 03.07.2020, 23:12
Ocena
komentarza:
31
Fan to typowy wyborca Pisu. Umie sie podpisac i puscic w obieg poglady TV propagandowej. Jego argument to PO kradlo wiecej, wiec PIS tez moze krasc. I co z tego ze PIS kradnie skoro daje ludziom. Tego typu logika.
@ Do do fan
dnia 03.07.2020, 23:16
Ocena
komentarza:
5
Widzisz nawet tobie słownik zmienił.Trudna ta Polska ortografia - uczą,że po d piszemy rz a wyjątków dużo.
@ Mną
dnia 04.07.2020, 06:29
Ocena
komentarza:
15
Zle gadasz. Moim zdaniem to jest jakiś polityk pisowski który czerpie garściami z obecnej sytuacji. Wcześniej miał nicka PiS fan ale chyba mu było wstyd i zmienił. No ale głowy nie wymienił - nie ma co z nim gadać.
@ Ulica i zagranica
dnia 06.07.2020, 00:57
Ocena
komentarza:
0
TVN jest amerykański...
@ Dyzia
dnia 07.07.2020, 23:29
Ocena
komentarza:
0
Ignac , ucz się niemieckiego bo może Ci się przydać ;)
@ Adam
dnia 03.07.2020, 20:53
Ocena
komentarza:
44
Panie Swiech kto placi za paliwo na te wasze wyjazdy jak mozna jezdzic prywatnym samochodem na sygnalach swietlnych
@ Xxx
dnia 03.07.2020, 21:59
Ocena
komentarza:
-20
Z własnej kieszeni.
@ Jas
dnia 03.07.2020, 20:58
Ocena
komentarza:
37
Co ta babcia sobą prezentuje bawić wnuki a nie zajmować polityką ta babcia już zadziała Jasłem i widzimy ci w tym jasle jest kompromitacja tej pani
@ ferdek
dnia 03.07.2020, 21:03
Ocena
komentarza:
24
ona sie cieszy tym ze jest jakims poslem czy kims jak dziecko ktore dostalo lizaka albo nowa zabawke juz to zauwazylem
@ fan
dnia 03.07.2020, 21:17
Ocena
komentarza:
-32
Czyatm wasze lemingowe wpisy i tak z ciekawosci zapytam ilu z was miało juz skurcze z podniety ze sobie moze ulzyc??
@ do fan
dnia 03.07.2020, 21:36
Ocena
komentarza:
17
A ty jak tam?
@ Xxx
dnia 03.07.2020, 21:01
Ocena
komentarza:
44
A Pan Ziobro niech cos wspomni co zrobil w sprawie pedofilii w Kosciele a nie opowiada o Lgbt o ktorym wielu nie ma pojecia.
@ wsiurek
dnia 03.07.2020, 21:34
Ocena
komentarza:
37
po co skoro sam prezydent ulaskawia pedofila???
@ Ignac
dnia 03.07.2020, 21:43
Ocena
komentarza:
-32
Pedofilia w kościele to około 0,9% wśród celebrytów ponad 30%,
hmm, ale celebryci bronią,, praworządności " w Polsce, więc Żaden wyrok
im nie grozi...
@ dragoness
dnia 03.07.2020, 21:58
Ocena
komentarza:
32
Czy jakimś celebrytom postawiono zarzuty? Kto ma łatwiejszy dostęp do dzieci? Kto wykonuje posłannictwo?
@ Ideolo
dnia 03.07.2020, 22:04
Ocena
komentarza:
15
A skąd te statystyki?
@ do ideolo
dnia 03.07.2020, 22:29
Ocena
komentarza:
18
Wyssane z brudnego palca wyjętego z dpy wikarego.
@ fan
dnia 03.07.2020, 22:57
Ocena
komentarza:
-32
Lemingu podły,zakłamany i obłudny i fałszywy
Pan prezydent ułaskawił człowieka na wniosek samej rodziny w kwestji zblizania się do poszkodowanych na prosbe tych poszkodowanych?
Ta osoba osiedziała cały swój wyrok tylko miała nadal zakaz kontaktu zblizania się do pokszywdzonych o który oprosili sami pokrzywdzeni o łaskę??

Taki jestew PRAWDO mówny jak Tfusek ze bedzie kastrował pedofili?? dotrzymał słowa poszukaj jak głosowali co niektzórzy PeOwcy w tej sprawie.

Co za obłuda i fałsz z tym elektoracie zakłamany z PO kłamali kłamią i bedą kłmac bo to KŁAMCY!!!.

Elektorat na poziome mułu byle skłamac i siecieszyc z czego się cieszycie KŁAMCY??

Zainteresujcie się majatkami swoich polityków i czy was to nie bedzie bolało a cały czas cytujecie oszczerstwa z Wymiotnej lub innego brukowca sponsorowanego za niemiecke pieniadze.

I wy sie nazywacie patryjotami?? w czym komu wasze głosy słuzą komu ci politycy słuzą ??

Wam?? co wam dali?? przez 8 lat pytam co??? i CISZA !!! wasza obłuda jest straszna mozecie krytykowac PiS ale czy nie pobieracie 500+ 300+ 13 emerytury to wszystko dał wam rząd PiS nie PO mafia która was okradała z waszych z naszych PIENIEDZY.

Jakim musi byc człowiek zakłamanym ub miec w sobie złej woli zeby tak krytykowac nie mając argumentów tylko cytując antypolskie pisma Jak fakt Niemiecki onet niemicki itd..

Ludzie Tusek co wam dał?? Komoruski z pierwsza wizyta do Rosji pojechał
ile rzy był Putiw Polsce jak rządziło PO mafia a ile jak rzazi PiS??.

Jaki podpisali niekorzystny kontrakt na odbiur gazu w 2010 r dla Polski??
Od lipca gaz ma byc tanszy o 12 % rachunki?.

To PiS odrzyskał od Rosji 7 MILIARDÓW złotych za nadpłacony gaz nie PO które teraz próbuje sobie ten sukces przypisac?? Co za obłuda i fałsz w PO panuje i w ich zwolennikach splunąć to mało
@ Ideolo
dnia 03.07.2020, 23:04
Ocena
komentarza:
10
To wikary nie słyszał o choćby ablucjach przed stosunkiem? A to brudas!
@ Ignac
dnia 03.07.2020, 23:16
Ocena
komentarza:
-18
Do dragoness
A pana Polańskiego kto bronił??? I kto wybronił przed ekstradycją?
Czyż to nie nasze,, praworządne,, sądy??
@ do ideolo
dnia 03.07.2020, 23:22
Ocena
komentarza:
6
Przed może tak, ale po to chyba nie.
@ Rea
dnia 04.07.2020, 00:24
Ocena
komentarza:
25
Typowy wyborca Pis- modli się pod figura a ...,taki jestem prawy i katolicki ale język świadczy sam za siebie. Ja nie chcę żeby rząd mi nic dawał, wystarczy żeby mi nic nie brał
@ dragoness
dnia 04.07.2020, 02:24
Ocena
komentarza:
1
Nie. Szwajcarskie :-D
@ fan
dnia 04.07.2020, 06:05
Ocena
komentarza:
-9
Jedz do Ameryki tam panstwo nie kradnie tam panstwo pozwala zyc jak chcesz,
Jedz do niemiec tam panstwo nie okrada tyko sami drukują pieniadze i rozdaja takim jak ty?
Jedz do norwegi tam panstwo wszystki rozdaje ale wymien kraj w którym jest tak jat ty sobie tego zyczysz??.

Chyba raje odatkowe dla złodzieji!!
@ do Fan
dnia 04.07.2020, 06:14
Ocena
komentarza:
24
Przynajmniej na tym przykładzie widać jakie to rodziny Duda chce chronić. I jak tu się dziwić, że tacy "tatusiowie" nie życzą sobie edukacji seksualnej. Sami biorą sprawy w swoje ręce. Na tym przykładzie widać że dosłownie, nie tylko biorą ale i wsadzają. O ile mi wiadomo, to pozew przeciwko "Gazromowi" o zapłatę 1,5 mld. euro skierowano jeszcze za rządu PO w 2015 r. Po złożeniu pozwu nie wolno nawet zmienić przecinka., Więc czyj to sukces?
@ do tego, co nie chce "zniszczyć"...
dnia 04.07.2020, 15:00
Ocena
komentarza:
7
Ofiary wieloletniej przemocy domowej i seksualnej cierpią na tzw. syndrom sztokholmski. Duda nie ma pojęcia o spustoszeniu psychicznym u ofiar przemocy domowej. Ale pisuar daje przyzwolenie na gwałcenie dzieci - ino niech to się dzieje w rodzinie albo w kościele.
@ ja
dnia 03.07.2020, 21:02
Ocena
komentarza:
10
A gdzie wielcy działacze z OSP Jasło-Niegłowice...!?,prezesi i inni ze sztabów?
@ I ja
dnia 04.07.2020, 07:21
Ocena
komentarza:
26
Nie popierają PiS i bardzo dobrze. Zamordyzm już mamy , a co dalej ? Warto się sprzedać za srebrniki jak Judasz? Wystarczy popatrzeć na zdjęcia Dudy z przed 5 lat i teraz. Kiedyś miły , a teraz agresja kipi tak , że trudno ją ukryć. Tylko pokrzykuje , dolna warga wysunięta do przodu , jaki wódz ! . Na nic wyoczone gesty otwartych dłoni. Całe ciało mówi zupełnie co innego , co zresztą słychać. Czy w takim państwie chcemy żyć, czy tak wygląda wolność? Tak , dla swoich. Wolno im wszystko i kto ich rozliczy ? Kto ich osądzi ? To dla nich raj . Trzeba koniecznie powstrzymać każdego , kto mógłby stanąć im na przeszkodzie.
Jak PiS dokładnie wie , na co nie da i czego nie chce prezydent Trzaskowski. Wizjonerzy !
MAMY DOŚĆ !!!
@ strhtj
dnia 03.07.2020, 21:05
Ocena
komentarza:
-39
Ziobro pozamykaj tych złodzieji z PO
@ kr
dnia 03.07.2020, 22:27
Ocena
komentarza:
25
Niech zacznie od swoich!
@ 1971
dnia 05.07.2020, 10:30
Ocena
komentarza:
4
Zacznie od Kaczyńskiego czy Szumowskich?
@ Realista
dnia 03.07.2020, 21:08
Ocena
komentarza:
37
Seksu od 4 roku życia w szkołach panie Ministrze w bogobojnym Jaśle nie było i nie będzie. Ani z Dudą ani bez Dudy.
Pan nie znasz regionu i głosisz głupoty.
@ dragoness
dnia 03.07.2020, 21:58
Ocena
komentarza:
13
A kto panu takich głupot naopowiadał?
@ ixi
dnia 03.07.2020, 22:34
Ocena
komentarza:
-5
Realista cytuje chyba wytyczne WHO.. :)
@ Ideolo
dnia 03.07.2020, 23:10
Ocena
komentarza:
12
Lepiej niech dziecko poklepie po pupie pedofil, prawda?;-) A co do seksualizacji to mamy ją np. w postaci konkursów małych Miss w USA. I takimi rzeczami się lepiej zajmujmy, a nie szkalowaniem edukatorow seksualnych.
@ dragoness
dnia 04.07.2020, 02:25
Ocena
komentarza:
6
Realista cytuje bzdury, z wytycznymi nie mają nic wspólnego.
@ ixi
dnia 04.07.2020, 23:26
Ocena
komentarza:
-4
No tak, precyzując. Wytyczne WHO to masturbacji dzieci w wieku 4 lat.. Encouragement to słowo które było uzute przez WHO..

Dla mnie to propagowanie pedofilii i jakiś chorych fantazji lewackich. I za samo to WHO powinno przestać istnieć. Niestety PiS dalej ładuje na WHO po 17 mln zł rocznie..
Czyli ideologicznie pani szanowna.. PiS PO jedno zło.
@ do Realista
dnia 05.07.2020, 17:32
Ocena
komentarza:
3
Seks z kilkuletnimi dziećmi to jest w waszych tradycyjnych bogobojnych rodzinach jak ta ułaskawiona przez Dudę. Dlatego tak boicie się wychowania seksualnego jak diabeł święconej wody by dziecko nie wsypało wujka albo przejaciela domu.
@ do ixi
dnia 05.07.2020, 17:36
Ocena
komentarza:
0
Odezwał się anglista.
@ Marek
dnia 03.07.2020, 21:16
Ocena
komentarza:
35
za moje podatki to g... przyjechało aby siac propagande
@ TROP
dnia 03.07.2020, 21:18
Ocena
komentarza:
-38
Andrzej Duda, nasz Prezydent !
@ jasiiu
dnia 04.07.2020, 08:41
Ocena
komentarza:
5
Albo prawdę mówisz albo jaja sobie robisz?
@ ixi
dnia 04.07.2020, 23:27
Ocena
komentarza:
0
Jasiu, twoje zdanie/pytanie jest nie logiczne..
@ Krosno
dnia 03.07.2020, 21:22
Ocena
komentarza:
40
O jak my się cieszymy, że nie mamy w naszym mieście takich gości.
Jestem ciekaw ile teraz mieszkańcy zacnego Jasła będą musieli czekać aż łaskawcy znowu zawitają u nich. Wiem kiedy, przed następnymi wyborami.
@ wsiurek
dnia 03.07.2020, 21:32
Ocena
komentarza:
28
wczesniej beda wstegi przecinac na zaporze w katach haha
@ Marek
dnia 03.07.2020, 21:32
Ocena
komentarza:
20
Juz Pan mojego głosu nie dostanie
@ sx
dnia 03.07.2020, 21:35
Ocena
komentarza:
26
to nalot jakiś jest, nagle przypomnieli sobie wszyscy i z prawej i z lewej, cuda na patyku obiecują, a lusziska łukają jak młody pelikan . Zaczekamy jeszcze parę dni jak nam bat na d...upsko przyłożą :-)
@ Picolo
dnia 03.07.2020, 21:37
Ocena
komentarza:
-27
Czaskoski jak szybko zabłysnal tak szybko zgasnie.
@ kr
dnia 03.07.2020, 22:27
Ocena
komentarza:
6
Bo ty tak chcesz!
@ Lentyl
dnia 03.07.2020, 21:38
Ocena
komentarza:
15
Psychol w Jaśle. PO CO ...
@ ixi
dnia 03.07.2020, 22:44
Ocena
komentarza:
5
po pis

:)
@ Marek
dnia 03.07.2020, 21:38
Ocena
komentarza:
30
Prawie całe miasto zalane a oni robią kampanie wyborczą .w d... mają ludzi taka jest polityka.
@ czarny
dnia 03.07.2020, 21:39
Ocena
komentarza:
4
za danie komuś minusa dostaje plus 4 .Co to za portal ?
@ Lentyl
dnia 03.07.2020, 21:40
Ocena
komentarza:
17
Podobno ma być też prezio. ALE JAJA
@ Lentyl
dnia 03.07.2020, 21:41
Ocena
komentarza:
12
Prezio też tu ma być. ALE JAJA
@ Pa pa pisie
dnia 03.07.2020, 22:57
Ocena
komentarza:
22
Nie będzie, chory z nienawiści do opozycji leży przykuty do łóżka.
@ Lentyl
dnia 03.07.2020, 21:42
Ocena
komentarza:
23
precz z ziobro !!!
@ chwdPOKO
dnia 03.07.2020, 21:46
Ocena
komentarza:
-23
Już jutro Budka będzie rozdawał po 20 groszy w imieniu Trzaskowskiego .
@ Wiola
dnia 03.07.2020, 21:48
Ocena
komentarza:
25
To jakaś masakra panie burmistrzu dałeś d..
@ On
dnia 03.07.2020, 21:53
Ocena
komentarza:
30
Nastepne pisiory przyjezdzajaZamiast stac i gadac glupoty pomogli by w przadkach po powodzi albo by kasa rzucili a tu ani jednego ani drugiego. Caly PIS. Trzaskowski przynajmniej dal pare zlotych. A Ci tylko geva by robili albo wstegi przecinaja. Dos juz mam rzadow tej chorej partii.
@ do on
dnia 03.07.2020, 22:32
Ocena
komentarza:
7
Jeśli mają pomagać tak jak "pomogli" z mostem pontonowym podczas awarii oczyszczalni w W-wie to lepiej niech się trzymają jak najdalej!
@ Wiola
dnia 03.07.2020, 21:57
Ocena
komentarza:
24
To tłumy były Ziobro Burmistrz Kurowska i OSP bo nie mieli innego wyjścia
@ ixi
dnia 03.07.2020, 22:25
Ocena
komentarza:
-4
Jakby mieli charakter, rozum i honor to mieliby wybór.

#Konfederacja
#Bosak2020
@ dragoness
dnia 03.07.2020, 22:27
Ocena
komentarza:
5
Gdyby się ograniczyli do programu gospodarczego Mentzena, to chętnie.
@ ixi
dnia 03.07.2020, 22:35
Ocena
komentarza:
2
Zawsze to coś na początek..
@ Ideolo
dnia 03.07.2020, 23:12
Ocena
komentarza:
9
Rozum i Korwin? To się wyklucza. Na szczęście.
@ Ideolo
dnia 03.07.2020, 23:20
Ocena
komentarza:
2
Obniżyć podatki i zostanie więcej na flaszkę. Reszta sama się sfinansuje.
@ Ble ble ble
dnia 03.07.2020, 21:58
Ocena
komentarza:
33
A Ci tu czego chcą? Przypomnieli sobie o Jaśle jak trzeba głosów bo Duduś może przegrac i pociągnie cały PIS na dno. Ale ja nie oddam swojego głosu na ta bande. Może Pan Morawiecki by jeszcze tu wpadł. Taki bogacz ti przynajmniej jednej rodzinie by dom wyremontował co to na niego jak się śpi na milionach.
@ oszust
dnia 03.07.2020, 22:33
Ocena
komentarza:
22
nic nie ma podobnie jak ten od maseczek, wszystko mają ich żony. Oni biedni jak mysz kościelna.
@ Hmm
dnia 03.07.2020, 22:01
Ocena
komentarza:
39
Prawie jak za komuny. Dignitarze przyjeżdzają to i wszystkie lokalne organizacje muszą jechać stać na bacznosć. Jeszcze brakuje dzieci z kwiatami. Co za żenada.
@ 1971
dnia 04.07.2020, 22:01
Ocena
komentarza:
10
Dobrze że nie trzeba trawy malowac. Hahaha
@ waw
dnia 03.07.2020, 22:02
Ocena
komentarza:
31
jesteśmy narodem baranów..
@ ixi
dnia 03.07.2020, 22:42
Ocena
komentarza:
17
Nie wszyscy, większość - jakieś 85%. Polak głupi przed i po szkodzie.. Cyklicznie co wybory.
@ Ideolo
dnia 03.07.2020, 23:13
Ocena
komentarza:
-2
Sprywatyzujemy państwo i będzie raj. Jakie to proste...
@ Zeks z Zawadki
dnia 03.07.2020, 22:08
Ocena
komentarza:
22
W jaśle to co 2 dzień ktoś jest jak nie Duda to Ziobro
@ to ja
dnia 03.07.2020, 22:16
Ocena
komentarza:
26
Robić kampanię kosztem powodzian. Litości.
@ Wiola
dnia 03.07.2020, 22:22
Ocena
komentarza:
19
Minister sprawiedliwości prokurator generalny w Jasle sprawdza czy 500 plus idze na tanie wino czy na bimber ???
@ ixi
dnia 03.07.2020, 22:23
Ocena
komentarza:
-3
Ale się dajecie w bambuko robić fanatycy POPiS!!! Gdyby nie prezes Kaczyński to PO nie mogłaby podmienić Kidawy na Trzaskowskiego!!! PiS chce by było PO, bo tak naprawdę niczym się nie różnią od siebie. Ma być RAZ MY, RAZ WY, POPIS was i Polskę olewa, liczy się tylko dostęp do koryta!!

Jak wy dzieciom i wnukom w oczy popatrzycie stadni fanatycy POPiS!?!
@ dragoness
dnia 03.07.2020, 22:26
Ocena
komentarza:
5
T na kogo zamierza pan glosować? Na dżumę, czy cholerę?
@ ixi
dnia 03.07.2020, 22:30
Ocena
komentarza:
-6
Ja już głosowałem, nie mam zamiaru głosować ani na jedno ani na drugie. Jestem za wolna, spokojna, bogatą Polska dla wszystkich obywateli. POPiS umie dzielić, a podział tylko osłabia Polskę.
@ Ideolo
dnia 03.07.2020, 23:16
Ocena
komentarza:
8
Oj, chyba nie dla wszystkich obywateli, jeśli akurat są Zydami czy homoseksualistami. Ten pan o niemieckim nazwisku tak zapowiedział przed innymi wyborami.
@ Wizja
dnia 04.07.2020, 08:08
Ocena
komentarza:
3
Niezależnie od tego,czy wygra dżuma,bądź cholera,będzie niespodziewanie nowa choroba.. wielkie zaskoczenie.
@ ixi
dnia 04.07.2020, 16:55
Ocena
komentarza:
0
Kornhauser, Miller, Laubnauer, Sherlung..???
@ 1971
dnia 04.07.2020, 22:02
Ocena
komentarza:
2
Nie glosuj.masz takie prawo, tylko później nie masz prawa narzekac
@ Ja Cek
dnia 03.07.2020, 22:26
Ocena
komentarza:
18
Po fixie polityka. Ja pracuje za granica na swojej dzialalnosci zalozonej w Polsce. Place do Zusu 1400 zl i do skarbowki 2000 zl i nie mam nic, ide do dentysty to mnie kasuje, bylem raz u kardiologa to na nfz za 3 miesiace, prywatnie na drugi dzien 100zl i 10 minut badan. Dali mi 500 plus na dziecko, np. jablka byly po 1,50zl i rozdawali dzis sa 7 zl. Tesciu hodowal prosiaki na sprzedarz, teraz mu sie nie oplaca. Ale dla siebie mu sie oplaca bo nie stac go zeby isc do sklepu sobie kupic dobra szynke. Morawiecki mowi w tv ze orlen mial tylko linie przystosowana do produkcji plynow dezynfekujacych. A byl w Raciborzu gdzie sie robi plymy Persil, tylko inny plyn wystarczylo nalac.
@ Doirk
dnia 03.07.2020, 22:34
Ocena
komentarza:
25
Szczyt chamstwa Ziobry , przyznał że przyjechał bo kampania , czyli
normalnie na nas w ...
@ ixi
dnia 03.07.2020, 22:39
Ocena
komentarza:
14
To ty dopiero teraz się zorientowałeś!?!! Boszzee
@ Ja Cek
dnia 03.07.2020, 22:44
Ocena
komentarza:
22
Dziady i tyle. Duda dal 3 miliny zl dla Trzcinicy, a ochrona Kaczynskiego kosztuje 1 milion rocznie. A Kaczynski powinien byc juz 7 lat na emeryturz. To mielisbymy 10 milionow dla Trzcinicy
@ Zdobyta
dnia 03.07.2020, 22:54
Ocena
komentarza:
17
A ta pani w czerwieni?? Maski gdzie?!
Tacy katolicy pisowskie, a co robią?!
Hańba narodu
@ na pochyłe drzewo wszystkie kozy skaczą
dnia 03.07.2020, 22:55
Ocena
komentarza:
-14
Pamiętacie czerwone zbrodnie i przysięgi na wierność sojuszu z ZSRR? Pamiętacie współpracowników Smiersz i Informacji Wojskowej? Pamiętacie, jak salutowali przed sowieckimi oficerami? Pamiętacie tą cyniczną czerwoną mentalność, nawoływanie patriotów do ujawniania się, obiecywanie amnestii, potem aresztowania, bicie, tortury, sfingowane procesy i egzekucje! Czasem 4 lata niewyobrażalnej gehenny w zimnej i potwornej piwnicy- karcerze, dzień za dniem, noc za nocą, którą kończył strzał w potylicę. Pamiętacie Poznański Czerwiec 1956, Wybrzeże 1970, Radom 1976, Stan Wojenny 1981? Interwencję w Czechosłowacji? Pamiętacie, kto wysyłał czołgi na robotników? Pamiętacie "Bandy Pozorowane", czerwone formacje mordujące z okrucieństwem ludność cywilną na konto Żołnierzy Wyklętych? Pamiętacie schorowanych ludzi honoru, którzy prosili o sowiecką interwencję, którzy zamazywali fragmenty w swoich księgach ewidencyjnych, którzy mieli siły odbierać od Putina medale w Moskwie, a w Polsce na proces górników z Wujka nie mieli sił dotrzeć?

Pamiętacie te czerwone bajdy? „Komuna was wyksztalcila? Komuna odbudowala kraj?”! Majątek narodowy zbudowali ludzie swoją niewolniczą pracą za miseczkę ryżu. A jak się umęczeni ludzie ośmielili upomnieć - co jakiś czas - o dodatkową łyżeczkę ryżu, to im komuniści zorganizowali „kulturalne zamieszki’: Poznański Czerwiec 1956, Wybrzeże 1970, Radom 1976, Stan Wojenny 1981! Zawsze możecie pojechać na Kube lub do towarzysza Kima z Korei, gdzie zobaczycie naocznie, jak kończyłby PRL, gdyby towarzysz Wolski przy pomocy sowieckich czołgów - o co osobiście prosił sowieckich generałów - ciągnął ten zbrodniczy bajzel dalej!

Pamiętacie, jak z dnia na dzień przefarbowali się w socjaldemokratów, jak stanowiska zawłaszczone w komunie utrzymali dzięki "grubej kresce". Pamiętacie pożyczkę moskiewską? Pamiętacie, jak nadredaktor że stokrotką wsiadali do samochodu rzecznika Stanu Wojennego? Pamiętacie podwyższenie sbekom o 200 procent uposażeń emerytalnych w 1993, gdy zwykli Polacy musieli żyć za 800 złotych emerytury lub byli na bezrobociu? Pamiętacie palenie i niszczenie akt służby bezpieczeństwa przed i po 1989? Pamiętacie aferę FOZZ? Pamiętacie ”..lub czasopisma.."? Prywatyzację sektora bankowego, prywatyzację hut stali, prywatyzację Banku Śląskiego, prywatyzację Telekomunikacji Polskiej, pokusy sprzedaży Orlenu, ubezpieczenie Elektrowni Opole, aresztowanie asystenta posła Gruszki i prezesa Orlenu? Pamiętacie mercedesy z firankami, aferę starachowicką, ułaskawienie Vogela, ułaskawienie Sobotki, zaginięcie księgi wejść i wyjść z pałacu prezydenta magistra? Pamiętacie te choroby filipińskie i europejskie rozmiary? Pamiętacie te doradzanie u najbogatszego Polaka za 50 tysięcy miesięcznie? Pamiętacie to śledztwo po śmierci Generała Papały, sprawę Olewnika, dziwną śmierć wicepremiera Sekuły? Pamiętacie te haniebne ustawy, które pozwalały wyrzucać ludzi na bruk? Pamiętacie te regulacje pozwalające sprzedawać całe dzielnice wraz z lokatorami? Te pomysły, zeby za klapsa do więzienia wsadzać? Pamiętacie ten mniejszościowy rząd Belki, który trzymał władzę do samego końca, pomimo odejścia ZSL. Pamiętacie tego oficera, któremu przy prywatyzacji Stoenu skapnęło milionikiem na konto, a on twierdził, ze nie zauważył? Pamiętacie słowa Oleksego, co mówił o swoich kolegach z SLD w chwili szczerości! Pamiętacie słowa: "trzeba się było ubezpieczać.."? Pamiętacie słowa Czarzastego do oburzonego Frasyniuka o Okrągłym Stole i Magdalence, przełomie 1989, w których stwierdził, że: "wyście nas nie pokonali, wyście się z nami dogadali"! Frasyniuk stwierdził wcześniej, że: "pokonali komunę"! Pamiętacie i rozumiecie powody tych histerycznych zapowiedzi, żeby zniszczyć IPN i CBA?

Pamiętacie? "..Popiełuszce odcięli język. Umierał w męczarniach. W III RP jego kaci otrzymywali po 4 tys. zł emerytury..." - Prawicowyinternet. Tak obalono w Polsce komunę!

Maciarewicz wymieniał kadry? Zapewne niektórzy pamiętają rozmowę między Wojciechem Jaruzelskim i Michaiłem Gorbaczowem, podczas której Jaruzelski zapewnił, że jeśli chodzi o polską armię, to on na pokolenia zabezpieczył dominację środowisk związanych ze Związkiem Sowieckim.

Ryszard Makowski:
"..Gdy dziś on ( Wałęsa ), czy Władysław Frasyniuk, a przede wszystkim Adam Michnik próbują nas moralnie szantażować, że za komuny siedzieli w więzieniu, trudno nie reagować wzruszeniem ramion. Akurat ci panowie potrafili swoje „męczeństwo” w III RP zamienić na luksusy, a ponad to efekt ich działalności jest taki, że ubecy i cała komuna może sobie bezkarnie i dostatnio egzystować po 1989 r. To za to siedzieliście, więc nie zawracajcie nam tym głowy..."

NiewygodneInfo:
"..Dziś to już mało znany fakt, ale w kontekście ostatnich "depresji esbeków" warto przypomnieć: We wrześniu 1993 roku wybory parlamentarne w Polsce wygrali postkomuniści (SLD). Wraz z PSL stworzyli koalicję rządową. Jedną z pierwszych decyzji, jakie wspólnie podjęli, były zmiany w ustawach o zaopatrzeniu emerytalnym funkcjonariuszy Policji oraz żołnierzy zawodowych. Efekt? Kilkadziesiąt tysięcy funkcjonariuszy Milicji Obywatelskiej / ZOMO, esbecji, ubecji i innych służb mundurowych PRL otrzymało podwyżki swoich emerytur. Niektórzy z nich nawet o 300 proc.!.."

Ci stalinowscy i peerelowscy prokuratorzy fingujący dowody, wymuszający zeznania, sprzedajni poeci i dziennikarze, reżyserzy, zomowcy, aktorzy, służalczy dziennikarze rozpoczynający karierę w Stanie Wojennym i cała reszta podobnych, którzy panicznie boją się IV RP i IPN. Cały aparat niszczący najlepszych Polaków, sankcjonujący to super zło.

W 1989 roku, w imię prawdy niszczono na wyœścigi dokumenty służby bezpieczeństwa, żeby nie można było poznać prawdy o autorytetach moralnych całej prawdy i grubej krechy, tych kapusiach pijących wódkę i internowanych w luksusowych oœśrodkach wczasowych, dziennikarzach, ekspertach, „ludziach honoru”, którzy dali nam wolnoœść. I o innych! Krzyczą, żeby patrzeć tylko w przyszłość, nie babrać się w przeszłości. Gdy ktoś im przypomina prawdę, goni ich ze stanowisk uzyskanych w komunie i zachowanym dzięki grubej kresce, bredzą o wzbierającej brunatnej fali i faszyzmie. Po 1989 nie zrobili nic, żeby ukarać czerwonych zbrodniarzy. Dziś krzyczą, ze są niesłusznie represjonowani, bo im zrównano wielotysięczne sbeckie emerytury z emeryturami ofiar-Polaków! Chowają się za konstytucję i demokrację.

Jeszcze nie widziałem w tym kraju żeby jakikolwiek łobuz ( agent, szpicel, donosiciel, sędzia stalinowski skazujący patriotów AK na œśmierć, oprawca katujący do nieprzytomności na przesłuchaniach i wymuszający zeznania, oprawca wyrywający paznokcie, pałujący ormowiec, ormowiec strzelający do górników, dowódca wysyłający czołgi na ludzi w czasie "kulturalnych zamieszek") przyznał zwyczajnie po ludzku, tworzyłem to zbrodnicze państwo, jestem winny za to zło, za krew, za krzywdę ludzką, za całe stracone pokolenia, proszę o przebaczenie, wstydzę się tego, zasługuję na kare, nie mam nic na swoje usprawiedliwienie, to było złe i podłe, jestem czerwonym zdrajcą.

Zawsze się kryją jak szczury, wymyślają usprawiedliwienia i zwalają winę jeden na drugiego lub na tego, który już nie żyje. Gdy ktoś przypomina ich zbrodnie i domaga się dla nich rzeczywistej kary za nie, bredzą o faszyzmie lub wzbierającej brunatnej fali, o seansach nienawiœści i przebaczeniu. Kryją ze strachu swoje własne tyłki przed więzieniem i sprawiedliwoœścią, prawdą o sobie! Zawodzą, ze za 2000 tysiące złotych emerytury nie przeżyją.

Gdyby tylko to, ale oni pouczają, moralizują, coraz bezczelniej w żywe oczy zakłamują. Niebywałe. A tak łatwo przychodziło im: wsadzanie ludzi do więzień, kłamanie, pałowanie, katowanie, torturowanie, masakrowanie, donoszenie i skazywanie najlepszych Polaków na œśmierć lub na przegranie życia, służba ZSRR.

Jak trzeba było iść na proces, wtedy zdrowie im nie pozwalało, ale jak trzeba było iść na urodziny lub medal w Moskwie od Putina odebrać, wtedy forma była znakomita i zdrowie dopisywało. Mieli siły udzielać wywiady w rosyjskiej tv w czasie wielkiej fety w Rosji dla swojaków i bohaterów. W III RP żyli jak paczki w maœśle, tak właśnie Bolek wraz z solidaruchami grubej krechy obalili komunę. I cały czas plotą, jakie to było wspaniałe zwycięstwo. Wybrane akta na temat konstruktywnych opozycjonistów ludzie honoru tez trzymali nie bez kozery.
@ jas
dnia 04.07.2020, 06:27
Ocena
komentarza:
19
Zapomniałeś jak to Kaczyńscy prawica szli z "Bolkiem" za pan brat rozpętując wojnę na górze po to by został prezydentem? Wtedy tematu jego teczki nie było, chociaż sprawa była znana od 1982 r. Dopiero gdy Wałęsa wywalił ich na zbity pysk tro wtedy z dnia na dzień z idola stał się sbeckim kapusiem. A Frasyniuka czy Michnika się odp... W odróżnieniu od np. Romaszewskiego, Wyszkowskiego czy Gwiazdy nie wzięli złotówki za represje których byli ofiarą. Tak samo ani dnia nie pełniki żadnej spólki skarbu państwa. A majątek mają mniejszy np. od takiej pani Lichockiej.
@ Do jas
dnia 04.07.2020, 10:24
Ocena
komentarza:
-4
Masz rację, pamietam doskonale jak Wałęsa trafiał w totolotka 6
i to kilka razy z rzędu, a Frasyniuk z dnia na dzień,, uskładał" na 100
tirów, tylko czemu Kaczyńscy nie mieli takiego,, farta"?
Nie bądź śmieszny czlowieku, Bolek ich wywalił bo sprzeciwili sie
układowi z czerwoną zarazą, a ty szczekasz pewnie bo emeryturkę
ubecką zmniejszyli, i dobrze i dobrze, takim to powinni całkiem
odebrać.
@ jas
dnia 04.07.2020, 12:22
Ocena
komentarza:
8
Nic mi nie wiadomo by wygrywał w totolotka. Za komuny mieszkał w mieszkaniu zakładowym na Zaspie a dorobił się malucha kupionego na przedpłaty. Też mi wielki milioner. 100 TIRów to Frasyniuk dorobił się nie w kilka miesięcy a po 10 latach., Zaczynał od kilku używanych sprowadzonych z zachodu. Prawie 30 lat szukaliście na niego haków i g.. znaleźliscie.
@ 1971
dnia 04.07.2020, 22:07
Ocena
komentarza:
5
Chłopie Kaczyński ma tyle kasy zeby pol jasla kupil i wielkich brakow by nie poczul. Ale prawda jest ze potrafi grac biedneho dziadziusia z kotkiem
@ Ja Cek
dnia 03.07.2020, 22:56
Ocena
komentarza:
17
Moja wizja: chyba sie wezme za to rozwale te cale partie popaprane. Chodza za nasza kase wyubierani w garnitirki. A ja dalej musz jechac za granice, zostawic rodzine, do ktory dla nas budowalem i to nasze Polskie powietrz az milo sie oddycha Naszym. Prosze was mlodzi pomagajcie starszym ludziom liczyc, bo na chwile obecna pis daje im 13 emeryture ale zabiera 1 i 2. Wystarczy zobaczyc jak sie wychodzi ze sklepu.
@ RJS
dnia 03.07.2020, 23:02
Ocena
komentarza:
20
Jasło już chyba przez tydzień zobaczyło i się przekonało po co przyjeżdżają do nas pisiory i to nawet po okolicznej tragedii powodziowej. Po głosy wyborcze, jakby ktoś jeszcze nie wiedział.
Mam wielką że Jasło się opamięta a dodatkowo głosami młodych jaślan w drugiej turze pisior Duda dostanie dwa razy mniej głosów. Ja po tym co zobaczyłem nie będzie głosował na Dudę.
@ Ja Cek
dnia 03.07.2020, 23:04
Ocena
komentarza:
16
Popatrz na wojta gminy skolyszyn za kim byl jak rzadzilo PO. A teraz jest za kim?To jest tak jak ze sinkami u tescia wsypuje im zarcie do koryta to sie malo nie pozabijaja, ale pozniej wszystkie razem leza. O sie wezme za takich
@ kuba powiatowy
dnia 03.07.2020, 23:10
Ocena
komentarza:
6
i na takie warcholstwo musi patrzec Chrystus król
@ wyborca
dnia 03.07.2020, 23:17
Ocena
komentarza:
15
osp tania sila robocza za komuny w jasle dzialay 3 jednostki zawodowe gdzie sie podzialy amfibie a byly dwie pomyslcie o zakladach pracy a nie rozdajcie za darmo kase bo nasze dzieci beda pracowaly za zjedzony chleb czy przez ostatnie 5 lat powstal tu jakis zaklad produkcyjny?? pis produkuje nierobów skad tyle jadu i takich katolickich poslow kiedy rozdzial kosciola i panstwa kiedy ukrucicie samowole kleru szybkie sady czekam juz 5 lat i nic sie nie dzieje ale jak taki szef niesprawiedliwosci jest to sie nie dziewie a p kurowska co zrobila dla jasla oprocz fotek na powiadzi w 2010 r jakie wyciagnieto z tego wnioski jak sie zabezpieczono //
@ PADisBAD
dnia 03.07.2020, 23:33
Ocena
komentarza:
22
Pani Kurowska, wazeliny wystarczyło ???
@ do PADisBAD
dnia 04.07.2020, 04:43
Ocena
komentarza:
-22
Pani Poseł Kurowska jest najuczciwsza, to prawdziwa patriotka, dbająca o Polskę i Polaków, to wzór do naśladowania.
@ do PAD
dnia 04.07.2020, 15:09
Ocena
komentarza:
8
buehehehhehehehe!!! Buehehehehhehehe Oj, nie mogę!!! Bueheheheheheh!!!
Ta kacza marionetka, posłusznie i bezmyślnie podnosząca łapę w sejmie za niszczeniem Polski???
@ trzask i po dudzie
dnia 04.07.2020, 18:38
Ocena
komentarza:
6
Kurowska pomaga (słabo) przegranemu Dudzie bo wie , że w przyspieszonych wyborach do sejmu PIS weżmie w okręgu tylko 2 mandaty i dla niej zabraknie! Rozbłysła i szybko zgaśnie!
@ pis
dnia 03.07.2020, 23:35
Ocena
komentarza:
21
Cały pis ruszył w Polskę siać nienawiść ,kłamstwo. Boją się o stołki SZOK ...
@ Ideolo
dnia 03.07.2020, 23:47
Ocena
komentarza:
16
Gonią histerycznie w piętkę, jadąc chamówą. Ale wiedzą do kogo mówią.
@ xxxxxxx
dnia 04.07.2020, 05:02
Ocena
komentarza:
19
wrzućcie fotkę rozentuzjazmowanych tłumów słuchaczy. Nie bądźcie tacy skromni
@ kontur
dnia 04.07.2020, 05:48
Ocena
komentarza:
6
ale dali nam wybor jak zwykle pis czy po to żaden wybor
@ xxl
dnia 04.07.2020, 06:41
Ocena
komentarza:
20
Panie Ziobro a może by oczyścić jasielską policję z pijaków i osób które zamiatają sprawy w tej jednostce pod dywan.Zlikwidować powiązania rodzinne i będzie po sprawie.
@ stan
dnia 04.07.2020, 06:51
Ocena
komentarza:
15
ale jesteście naiwni Jaślanie---szkoda mi Was---pis zrobił Wam wodę z mózgu---Jasło prywatnym folwarkiem pisiarzy
@ obywatel
dnia 04.07.2020, 06:56
Ocena
komentarza:
13
przeciez tu wiekszosc w dpie byla i g widziala, ino patrzy w tvpis i sle pieniadze rydzykowi to co sie dziwic? Ciemnota zostanie ciemnota tak jak wrobel nie umrze kanarkiem
@ janek
dnia 04.07.2020, 13:42
Ocena
komentarza:
3
za dużo pewnej telewizji "stan" czy jak się tam zwiesz...
@ xxl
dnia 04.07.2020, 07:02
Ocena
komentarza:
16
Jeśli ten policjant z Jabłonicy dalej będzie pracował w POLICJI chciaż chciał pijany rozjechać strażaka akoledzy go nie szukali to brak słów.Panie ziobro to jest zadanie dla Pana.Ta rodina nigdy nie powinna założyć munduru bo go splamili.
@ life
dnia 04.07.2020, 07:10
Ocena
komentarza:
-18
Prezydentem Andrzej Duda. Tylko Duda.
@ Jas
dnia 04.07.2020, 07:15
Ocena
komentarza:
17
Fani PiS sa niereformowalni. Głęboko wierzą w prawe intencje Kaczyńskiego, sprzedają sie za obietnice. Za wszystko to zapłacą nasze dzieci i wnuki. Nie ma darmowych pieniędzy ,nie ma dobrobytu bez pracy i bogatego narodu bez mądrego rządu.
@ as
dnia 04.07.2020, 07:19
Ocena
komentarza:
18
jeszcze tydzień będą przyjeżdżać, obiecywać złote góry a po 12 lipca "nic nie wiem, nie znam się, nie byłem, trzeba było się ubezpieczyć itd.". Ale ludzie na to ciemny lud jak powiedział kurski, wszystko łykną
@ strażnik
dnia 04.07.2020, 07:40
Ocena
komentarza:
20
Przeczytajcie sobie coś o Funduszu Sprawiedliwości i jeśli macie trochę szarych komórek to może zrozumiecie jak działają oszuści z bandy PiSem zwanej i ich kumple:
https://www.funduszsprawiedliwosci.gov.pl/pl/o-funduszu-sprawiedliwosci/
@ Komuny wracaj
dnia 04.07.2020, 08:09
Ocena
komentarza:
17
Jak za komuny. Te dzieci to tam dobrowolnie przyszły.
@ Sam komendiant dziś prowadzi woz
dnia 04.07.2020, 08:15
Ocena
komentarza:
6
Ja tam mówiąc po prawdzie nie mam nic do strazaków ochotników, ale nie gloryfikujmy, to jest wolontariat chcesz dzialac to działasz twoja wola i z tego się ciesz i to powinno wystarczyć
@ em
dnia 04.07.2020, 08:24
Ocena
komentarza:
11
Przyjechali żeby wzmocnić republikę banasiową. Pieniądze akurat przywożą przed wyborami,bo trzeba się utrzymać przy korycie
@ em
dnia 04.07.2020, 08:42
Ocena
komentarza:
11
Burmistrz to przecież anty PIS przynajmniej tak deklarował jak go wybierano, a teraz popiera Dudę
@ 1971
dnia 05.07.2020, 10:37
Ocena
komentarza:
3
Juz dawno pisałem że w Jaśle od 89 roku rzadzi stale ta sama opcja, teraz zwana pis. Ludzie ci sami tylko nazwa inna, a z tylnego siedzenia steruja ciagle ci sami. Ale łatwiej dac minusa niz pomyslec
@ 01
dnia 04.07.2020, 08:44
Ocena
komentarza:
-14
KU PRZESTRODZE!!!. Przeczytajcie wpis( @na pochyłe drzewo...). Autor nie obraża , przedstawia fakty bez komentarza. Ja tylko przypomnę o co idzie gra.12.07.2020. Głosując na prezydenta A.Dudę opowiesz się za rozwojem Polski oraz szeroko rozumianą wolnością.Głosując na R.Trzaskowskiego poprzesz wąską grupę ludzi uwłaszczonych na majątku narodowym , oraz grupkę cwaniaków obiecujących Wam gruszki na wierzbie.
@ Straszbe
dnia 05.07.2020, 06:44
Ocena
komentarza:
5
Gdzie masz ten rozwój Polski za pisu? W którym miejscu?
Na razie to jest rozwój sieci samych swoich
@ antykomunista
dnia 04.07.2020, 08:50
Ocena
komentarza:
32
Pamiętam jak w latach 80-tych XX w. wykłócałem się z St.Święchem, gdy był aktywistą młodzieży w UG Skołyszyn i bronił ponad wszystko interesów pzpr, zms... itd. A ja ponieważ nigdy nie należałem do "komunistycznych" organizacji ( nawet wtedy nie byłem w związkach zawodowych, bo popierały "czerwonych" )- byłem więc przez Staszka i jemu podobnych szykanowany. Dziś Święch dalej jest blisko władz, mimo że ustrój się zmienił - tacy ludzie często zmieniają swe poglądy, aby być ponad innymi. Jednak "przefarbowanców" łatwo poznać, kto trochę przeżył. Apeluję Stanisławie życie jest takie krótkie i prawda jest najważniejsza, a Pan Bóg wszystko widzi i wie !
@ kacka dziwacka
dnia 04.07.2020, 09:25
Ocena
komentarza:
23
Gdyby w Polsce władzę sprawowało PO, on i jemu podobni też będzie im w doope właził.
@ Marek
dnia 04.07.2020, 20:03
Ocena
komentarza:
6
W Gminie Skolyszyn takich cwaniaczkow jest więcej. Zawsze włażą władzy w tylek jaka by nie była. Potrafili być w SLD, PO, a teraz kręcą się przy Pisie. Jeśli wygra Trzaskowski wrócą tam gdzie niedawno byli. Aby tylko władza. To jest obrzydliwy i dziwię się PiS owi że takich przy sobie toleruje, przecież ludzie wiedzą o ich paskudnym charakterze i od PiSu się odsuwają. Powinniście ich kopnąć w tylek. Kto raz zdradził będzie to robił ciągle.
@ zefir
dnia 05.07.2020, 07:56
Ocena
komentarza:
5
Panie! Czego od chłopa chcesz? Nie wiesz,że świnie zawsze przy korycie? A zapoznaj się z działalnością młodzieżową Rzońcy... i innych farbowanych pisowców(neokomunistów) to się od chłopa odwalisz ...On np. przy Pankiewiczu to patriota...
@ mapy borysek
dnia 04.07.2020, 09:19
Ocena
komentarza:
10
Czytam te komentarze i jestem załamany, ludzie opamiętajcie się. Ta nienawiść zabije nas wszystkich. Dziwię się, że od ludz którzy deklarują się jako katolicy słyszę tyle nienawiści. Nie będę wchodził w politykę, przewiduję jednak, że sami się wyniszczymy. Trochę pokory i umiaru!!!
@ gazda
dnia 04.07.2020, 09:28
Ocena
komentarza:
9
minister zero...oddał już utopionego laptopa
@ MS-13
dnia 04.07.2020, 09:28
Ocena
komentarza:
13
Postawili w Jaśle na górce króla, to teraz podobnie jak w Rio zjeżdżają się do Jasła przywódcy różnych gangów.
@ em
dnia 04.07.2020, 10:21
Ocena
komentarza:
9
Uważajcie bo system PEGASUS zakupiony z naszych podatków działa
@ mix
dnia 04.07.2020, 10:33
Ocena
komentarza:
13
Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji znowu ogłasza że zakupi 50 wozów dla gminy z największą frekwencja w wyborach 12 lipca. Skoro ministerstwo ma na to pienoiadz4e to niech kupuje te wozy bez jakiegoś warunku że musi być coś za coś. Druga sprawa to niech te wozy trafia tam gdzie są naprawdę potrzebne a nie tam gdzie ludzie chodzą głosować. Rząd PiS gra bezpieczeństwem ludzi i szantażuje - kto głosuje ten dostanie
@ trex
dnia 04.07.2020, 10:34
Ocena
komentarza:
9
Po 5 latach tuż przed wyborami Ziobro sobie przypomniał i kupuje pompy. Co za podłość i wyrachowanie
@ a.lechowski
dnia 04.07.2020, 12:38
Ocena
komentarza:
3
|I to jeszcze za swoje oszczędności.
@ ksiądz Mateusz
dnia 04.07.2020, 10:46
Ocena
komentarza:
-8
Prezydent jest jeden to Andrzeeeeeeeeeeeeeejjjjjj Dudaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
@ Optymista
dnia 04.07.2020, 11:39
Ocena
komentarza:
5
Na razie , obrońca pedofilów i zabójców raczej nim nie zostanie
@ darek
dnia 04.07.2020, 13:51
Ocena
komentarza:
-4
możesz się cmoknąć głęboko w ... optymisto hehe
@ myślący!!!!
dnia 04.07.2020, 13:02
Ocena
komentarza:
9
zioberko przyjechał żeby drugiego zgnoić i ploty rozpuścić , ładnie to tak robić i jak ma być w Polsce zgoda
@ janek
dnia 04.07.2020, 13:39
Ocena
komentarza:
-3
jak będziesz pisał takie bzdury to zgody nigdy nie będzie
@ Erni
dnia 04.07.2020, 15:31
Ocena
komentarza:
0
Jest nawet kogo pokazywać?0.
@ tymek
dnia 04.07.2020, 18:40
Ocena
komentarza:
7
A nie mówił Ziobro jakie rewelacje opowiada Stokłosa na temat jego żony??Sprawa znana ale bez reakcji ministra...?
@ Straszbe
dnia 05.07.2020, 06:42
Ocena
komentarza:
5
Pan Ziobro lepiej niech milczy. Roztrwonil fundusz sprawiedliwości na promowanie swoich kolesi a matka z córką musiały przyjąć pod swój dach oprawcę bo nie miały za co żyć. Tak działa państwo pis. Za in vitro do więzienia a dla gwałcicieli i morderców ułaskawienia
@ TakTak
dnia 05.07.2020, 07:34
Ocena
komentarza:
7
I jeszcze jedno pytanie: Pan Ziobro do Jasła przyjechał swoim samochodem czy do robienia kampanii Panu Dudzie wykorzystuje ministerialne auta, co jest niezgodne z prawem? Jeżeli robi kampanię Pani Dudzie to powinien przyjechać na jego koszt a nie na koszt podatników
@ Kibic Karpaty Krosno
dnia 05.07.2020, 08:26
Ocena
komentarza:
0
[komentarz usunięto ze względu na wulgaryzmy]
@ tadeusz z torunia
dnia 05.07.2020, 13:11
Ocena
komentarza:
4
biedni pisowscy oligarchowie robia w gacie przed trzaskowskim ktory byc moze wygra z tym prezydentem z agencji reklamowej i zacznie sie czas rozliczen bo miejsce ziobry sasina i morawieckiego jest za kratami
@ ..
dnia 05.07.2020, 13:24
Ocena
komentarza:
2
Ale się zjeżdząją. A potem zapominają i tak w kólko
@ ..
dnia 05.07.2020, 13:24
Ocena
komentarza:
2
kiedy zaostrzenie kodeksu karnego. A nie wydają smiezne wyroki
@ ..
dnia 05.07.2020, 13:26
Ocena
komentarza:
-3
Zobaczycie będzie 80 vs 20 dla Dudy
@ ...
dnia 05.07.2020, 13:39
Ocena
komentarza:
-1
Trzaskowski to najlepszy konkurent dla Dudy na II Ture. Totalni sami sie pogrązyli blokując wybory w maju. Duda vs Kosiniak i byłby problem dla PIS.
@ badyl
dnia 05.07.2020, 19:21
Ocena
komentarza:
2
Głosujesz na długopisa wychodzi kaczka tyle w temacie.Jeszcze jedno długopis nie obrażaj ludzi bo tylko tyle potrafisz.
@ wuy
dnia 05.07.2020, 19:55
Ocena
komentarza:
2
Ta Pani M. K. niech wreszcie się zajmie czymś konkretnym dla miasta a nie ściąga jakiegoś chłopka roztropka
@ Mieszkaniec
dnia 06.07.2020, 10:46
Ocena
komentarza:
1
Popieram panie ministrze
@ jasiiu
dnia 07.07.2020, 03:41
Ocena
komentarza:
0
A co popierasz bo się pogubiłem ?
@ zgredu
dnia 06.07.2020, 18:33
Ocena
komentarza:
0
muppet show !!!
@ Trzaskowski
dnia 07.07.2020, 10:40
Ocena
komentarza:
0
Trzaskowski to Dyzma współczesnych czasów. Wstyd.
@ CHORE PAŃSTWO !!!
dnia 07.07.2020, 14:30
Ocena
komentarza:
0
Zakrzykiwanie się i pokrzykiwanie dwóch wzajemnie nakręcających się opcji politycznych - czy pan minister przyjechał również przyjrzeć się pracy lokalnego wymiaru niesprawiedliwości do czego został powołany...???
@ Maksio
dnia 08.07.2020, 23:53
Ocena
komentarza:
1
Szeryf Ziobro pamięta o takich zadupiach jak Jasło raz na 5 lat przed wyborami. Fundusz sprawiedliwości powstał po to żeby przejąć elektorat PSL. 13 emerytura żeby przejąć głosy emerytów a 500+ głosy zadowolonych rodziców. Nie przeczę, że programy socjalne nie są dobre. Czy jednak intencje PiS są szczere? Nie dziwię się, że nikt go jajami nie obrzucił. Jaślanom brakuje jaj, a Jasło to matecznik PiS. A Kurowska to mamusia
Dodaj komentarz
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • W Skołyszynie oddano ponad 30 litrów krwi!

   

  O tym, że krew ratuje życie nie trzeba nikogo przekonywać. W akcji krwiodawstwa, zorganizowanej dzisiaj przy remizie OSP Skołyszyn zebrano jej ponad 30 litrów. Trafi ona do RCKiK w Rzeszowie. Akcji towarzyszyły gry i zabawy dla dzieci oraz pokazy sprzętu, którego dawniej i obecnie, na co dzień używają, bądź też używali podczas akcji strażacy ochotnicy.

 • The Hamburgers – recepta na wyśmienity smak! Spróbuj nowości w Doner King

 • Fundacja PGNiG przekazała kolejną transzę pomocy dla poszkodowanych w wyniku czerwcowych nawałnic

   

  Kolejna partia sprzętu AGD od Fundacji PGNiG trafiła do rodzin poszkodowanych w wyniku czerwcowych nawałnic i podtopień. W Jaśle z pomocy rzeczowej skorzysta 28 gospodarstw domowych, które przed miesiącem dotknął żywioł.

 • Urząd Miasta w Jaśle odpowiada na petycję w sprawie wycinki drzew

   

  Kilka dni po tym, jak w sieci pojawiła się petycja w sprawie planowanej wycinki drzew przy ul. Rejtana, Floriańskiej i Śniadeckich, apel mieszkańców miasta zatroskanych o ich los, doczekał się odpowiedzi ze strony Urzędu Miasta w Jaśle. Magistrat przekonuje, że robi wszystko, aby ocalić jak największą liczbę drzew przewidzianych do usunięcia w związku z budową ścieżki rowerowej. Analizowane obecnie przez urzędników rozwiązanie może pozwolić na zachowanie dziesięciu z nich.

 • Co zrobić, gdy ubezpieczyciel odmawia wypłaty odszkodowania za skutki powodzi? Cz. 1

   

  Niestety, ostatnie miesiące nie mogą być uznane za szczególnie szczęśliwe dla mieszkańców naszego kraju. W marcu rozprzestrzeniająca się pandemia koronawirusa spowodowała paraliż gospodarki, w maju-czerwcu – zniszczenie w południowo-wschodniej części Polski niosły liczne powodzie. 

 • Rusza modernizacja Placu Żwirki i Wigury oraz ulic Bednarskiej, Czackiego i Karmelickiej – będą utrudnienia

   

  W ramach prowadzonego projektu „Rewitalizacja Miasta Jasła w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego” już w najbliższym czasie rozpoczną się prace modernizacyjne Placu Żwirki i Wigury, a także sąsiednich ulic Bednarskiej, Czackiego i Karmelickiej. 

 • Czy uda im się obronić drzewa przed wycinką?

   

  Los blisko dwudziestu drzew przy ul. Rejtana, Floriańskiej i Śniadeckich wydaje się być przesądzony. Kolidują one bowiem z realizowaną przez Miasto Jasło ścieżką rowerową. Grupa mieszkańców miasta nie zamierza jednak składać broni w walce o ich ocalenie. Ich orężem ma być petycja, której adresatem są miejscy radni.

 • Toyota rozwija skrzydła w Jaśle

   

  Branża motoryzacyjna nie toleruje stagnacji. Potwierdzenia dla tak postawionej tezy nie trzeba szukać daleko. Jasielski salon Toyoty stawiając na rozwój...

 • Nowy dyrektor jasielskiego MOSiR-u

  Marek Dyląg został dyrektorem Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Jaśle. Zastąpił na tym stanowisku Tadeusza Baniaka, który funkcję tę pełnił w sumie przez ponad 17 lat. Nowy dyrektor pracował już wcześniej na MOSiR-ze, w latach 1999-2008 był zastępcą ośrodka.

 • Wracamy z obuwiem najlepszych polskich marek! Wielkie otwarcie już w sobotę 1.08.2020

   

  Po kilku długich  miesiącach przerwy, wracamy do Was z obuwiem najlepszych polskich marek. 

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105